Új privát üzeneted érkezett!

Eliza, ha tényleg ilyen szörnyű, akkor lehet, hogy jobb ha váltasz! Az egészség, jó közérzet mindennél többet ér Kép
adi77
 
 


Én élelmiszer elado vagyok,egy helyen vagyok már 5 éve,szar a fizu és egyszer csemegés vagyok egyszer meg pénztáros!Amugy tök jo lenne ,ha más lenne a fönököm!
Vendég
 


Zsuzska,
már eliza válaszolt is! A gravitáció, de tényleg, több helyen is olvastam. Függőleges helyzetben elég nehéz nekik felkapaszkodni. Így a legkevesebb az esély!

Tudom szomorú!

Moni!

Nagyon jó, hogy a férjed így látja a dolgokat!
Nekem tegnap a legjobb barátnőm adta ezeket a tanácsokat. Már hónapok óta nem volt semmi önbizalmam, szerintem kikészítettem a férjemet is a hisztieimmel, minden bajom volt, állandóan sírtam nyűgös voltam.
Szerintetek akar egyetlen baba is ilyen helyre költözni?
Ma optimistán és boldogan ébredtem, pörgök egész nap, reggel kiöltöztem, a hajamat is megcsináltam, szoknyát vettem és tele vagyok önbizalommal.
És sugárzok!!!!!!!!!!

Hiszen így jobb lesz mindőnknek.
Julcsi2
 

 
 

Kedit és te szeretsz ott lenni?

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi!
Ezt nevezem,tessék példát venni csajok,én is ezt teszem!!KépCsak olyan nehézKép
Vendég
 


Banya,
én hiszek a többszöri laborban, szerintem abból sok minden kiderül. Kifejezetten utálom, ha kisérleteznek az emberrel: akkor vegye be ezt a ... gyógyszert, hátha ettől renbejön! Kép
Hogy tudom megnézni a profilban a képet, csak a saját adataim jelennek meg?
adi77
 
 


LÁnyok annyira aranyos vagytok! Hát remélem, hogy ezután már csak jobb jöhet. Igaz, itt tök szép az irodaépület, meg az iroda, de hát akkor is. :-( A nyugalmam, mindennél többet ér!

Kép
elizabeth25
 
 


Hát szeretni nem is tudom,attól függ kivel vagyok müszakba ,ez a hét pl nagyon jó.A másik meg itt van a lakástól 10 percnyire!
Nagyon sok a munkanélküli van ,nincs semmi jo melohely!
A helyettesem mikor felmondott(novemberbe),volt a munkaügyön és mondta h a helyére valakit nézzenek azt mondták h 30 elado van m.nélkülKép!Viszont csak egy felelt meg a követelménynek:számitástekn.vizsga,boltvezetöi...stb,csak az a baj h 18 éve nem dolgozott élelmiszerbe,és igy elég nehéz neki betanulni!!
Néha a vevök jobban az agyamra mennek mint a m.társak!!
Vendég
 


Adi!
Kattints a nevemre!

Kép
Kép
banya1
 
 


Üdv Lányok! Kép
Úristen mennyit tudtok termelni, pedig csaj egy napig nem voltam! Kép
Úgyhogy bocsi, de csak végigfutni tudtam...

Vica,
látom továbbra se semmi különös! Kép Kép

Potter,
Gratula Óriás Hőförgetegnek! Kép
Tegnapelőtt írtam neked mailt! Kép

Eliza,
Kép a tesztre
de így van bulizz egy nagyot (ilyenkor az jót tesz Kép)

Banya, Kép
milyen volt az átjárhatósági? elvileg tudom miről szól, de fájt-e, milyen hosszú volt, ambulánsan csinálták-e?

Moni, Kép
az analízishez nagy gratula! Kép

Szamy és Adi77, üdv a topicon, remélem babásak vagytok! Kép

A lovaglóval pedig így igaz!

Bocs azoktól akinek nem írtam, és bocs, ha vmit félreolvastam...

angel37
 
 


Keditke ugye, hogy számít az, hogy közel van a lakhelyhez? Én úgy vagyok vele, hogy ok, hogy új hely, meg próbaidő, de most megéri nekem itt görcsölni, hogy amilyen a főnök egyszer azt mondja, hogy tudod mit? huzz a francba, ráadásul vett fel három új lányt, ki tudja kinek a helyére?, szerintem a bébi is ezért nem sikerül. Szerinted?

Kép
elizabeth25
 
 


Beuka!
Tessék jelentkezni!!

Vica!Rajtad a topic szeme,remélem beindittod a zebraesötKép!!

Hajny!
Ha van idöd akor néha gyere és meséljKép!!

Kamilla!Drukkolok nagyon++!
Remélem a babymark segit megállapitani a pé-t és sikeres lesz!!Puszi
Vendég
 


Julcsi én ezt a lovaglópozt máshogy gondolom (vagy hogy is írjam)
Csak akkor huzza ki mikor Te már vizszinteben vagy!KépKépKépAkkor-???

zsuzska80
Szombathely
 
 


Eli!
Ez igy van szerintem érdemes váltanod.a sok stresz nem tesz jót!!És ha nyugis helyen dolgozol ,az sokat számit,és lehet a baba is megnyugszik és érzi h most már beköltözhetKép!!
Vendég
 


Potter-Ági!

Jössz ma? 2-ig bent vagyok.

Betti
betti73
 
 


Eli,
azt akartam még írni, hogy sztem is váltsál!Kép

Szia Editke! Kép

angel37
 
 


Angel!
Én aludtam amikor nekem az átjárhatóságit csinálták, összekötötték a szkópiákkal. Hála Istennek, ennyi előnye volt legalább a műtétnek, hogy nem éreztem semmit.

Kép
Kép
banya1
 
 


Banya!
Szépek vagytok Kép!
Optimista kisugárzásúnak tünsz, úgy hogy fel a fejjel! Meg lesz az a baba! Kép
adi77
 
 


Keditke!
Megkaptam.Csak az a baj hogy Renáta vagyok és nem Beáta,sebaj.Megcsináltam szerintem jól,csak nem tudom értelmezni.
Eliza!Válts,mert neked már ott sosem lesz jó,de jobb sem.

Kép
breni
 
 


Banya,
azért köszi Kép
annyit tudok, hogyha elzáródás van, akkor fáj rendesen Kép
Remélem, hogy ennek a sok beavatkozásnak nálad hamarosan lesz eredménye! Kép

angel37
 
 


Köszi lányok a biztatást, szerintem is megfogom próbálni. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Köszi Angel,Adi, úgy legyen! Csak erre tudok gondolni... Hasonló jókat Nektek is! Kép

Kép
Kép
banya1
 
 


Lányok, reméljük, hogy nemsokára beköltözik minden várt helyre a babci. :-) Hétvégén mit fogtok csinálni?

Kép
elizabeth25
 
 


Breni!
Kép bocsi biztos félre gépeltem!
De a név nem számit,a többi adat legyen jó!Kép
Vendég
 


Eli!

Sajna én holnap is megyek dolgozni 12-ig!
Vasárnap meg pihiKép
Vendég
 


Keditke!
Nem baj.
Eliza!
Ma meg holnap a barátom szabadnapos,ezért vele fogom tölteni a 2 napot,de még pontosan nem tudom mit csinálunk,holnap valószínű megyünk vacsizni egy másik párral,előtte meg jön a barátnőm az egy éves kisfiával.Vasárnap meg megyek át anyuékhoz ebédre(a másik házban laknak),du.meg kókuszgolyót csinálok és pihenek.
Te?Mész bulizni.És mást csinálsz?

Kép
breni
 
 


Keditke, ha én megkapom a mh-et nekem is ez lesz, mondjuk havonta egyszer. Te mennyit kapsz?

Kép
elizabeth25
 
 


Breni!
Jó 7végéd lesz!

Eli!
Inkább nem irom le annyira kevesett kapok,na meg 6 órás vagyok akor gondolom sejted!Min,bér alatt vagyok egy kicsit!!
Azt tudom ha jövöre nem emelnek fizut akor nézek más munkát!!
Vendég
 


Breni, nekem a párom hazautazik ma munka után Fehérvárra én is megyek anyuékhoz hétvégére Érdre haza. Holnap este szerintem bulizni fogok menni a barátnőmmel, de az még majd kiderül, hogy mennyire lesz hozzá kedvem vagy ilyesmi? Izgulok kicsit a hétfő miatt, akkor megyek 6-ra munka megbeszélésre. Rossz lesz innen elmenni abból a szempontból, hogy az ember ha valahol eltölt már másfél évet, vannak akiket megszeret (bár az csak kb. 2 ember, aki itt nem állszent hanem normális),lehet, hogy ha nem is kapom ezt az irásbeli figyelmeztetést,akkor el sem mennék innen.

Kép
elizabeth25
 
 


Sajna menenm kell.
Hétfön jövök legközelebb!
Mindenkinek jó 7végét!!Puszi!!
Vendég
 


Keditke!Neked is jó hétvégét.
Eliza!Nekem annyira jó hogy egymás mellett lakunk anyuékkal hogy nem kell utazgatni,meg a párom a szülei is a másik utcában laknak.Jobb így.Bár azt hittem nem lesz jó ha ilyen közel lesznek,mert azt gondoltam akkor mindig nálunk lesznek,én azt nem szerettem volna ha már elköltöztünk,de nincs így.Ezt csak úgy leírtam.

Kép
breni
 
 


Érzem a pocimat,de egyenlőre a mensim elmarad.Kép
Az is lehet, hogy csak képzelődök Kép Bár csak tudnám!
Ráadásul az ablakom alatt reggel óta vésik az aszfaltot, amit a múlthéten aszfaltozták le! Egyszerűen már elviselhetetlen ez a zaj!Kép
Legszivesebben menekülnék innen!!!!!!!!!!!!!!!Hazaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
adi77
 
 


Hol dolgozol Adi?

Kép
Kép
banya1
 
 


A Pollackon tanítok.
adi77
 
 


Csajok mindenkinek a lehető legjobb és legszebb hétvégét kívánom.Aztán remélem hétfőn reggel csak jó dolgokat fogok olvasni.
Sziasztok!Reni

Kép
breni
 
 


Adi!
És mit tanítasz?

moni
 
 


Eli!
Sz.tem ne gondolkozz, válts! Nálam is hasonló a helyzet, de azért közel sem ennyire! Csak nekem lehetőségem sincs. Így csak annyit tudok tenni, hogy teszem a dolgom, és boldog leszek, és magabiztos, és sikeres. Ez most nagyképűen hangzik, de muszáj lesz visszakapnom a régi énem.

moni
 
 


Moni,
építész vagyok, épülettervezést tanítok.
Ugye te is tanárnő vagy?
adi77
 
 


Vicáról még semmi hír?, Most hívjam fel??Kép

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok!

Moni!Szivbol kivanom hogy sikeruljon rendbe hozni a lelkedet!!

Proone!Pont tegnap este jutottal eszembe,hogy hamarosan itt az ido!En is aznap kezdtem verezni,amikor megindult Marci!Mikor mesz vissza a dokihoz?Nem tartott bent?Nagyon-nagyon szoritok neked,hogy minden rendben legyen,es csodas elmenykent eld meg a kisbabad szuleteset!!!Varjuk nagyon a hireket!!
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Mar megzavarodok izgalmamban!!VICA JELEZD HOGY MI UJSAG!!!!!!!!legyszi,legyszi,legyszi

Tegnap 14.49-kor megszuletett a szomszed baba!Kép3890g es 57cm!Kislany!Irigylem oket nagyonKép
Magamrol annyit hogy valoszinuleg megint kimarad a mensim!Mar ereznem keneKép!Pedig ugy varom,mert a 3.naptol szednem kene a Clostyt!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!

A mai táblák:

Kép

Kép

Pusz:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Ancsa, Te is voltál dokinál??Nem is emlékszem rá (bocs)
És felírta a clostyt??Reméljük segít!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Zsuzska!
IGEN,IGEN,IGEN,IGEN,IGEN,IGENKépKépKépKépKépKépKép
Inkabb rad bizom!Bar en mar nagyon izgulok

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Igen voltam!Valoszinuleg nem volt PÉ-m,mert a 15.napon voltam es csak 12mm volt!Felirta a Clostyt hogy a 3.naptol kell szednem 5napig napi 1-et es majd a 13.vagy 14.nap kell(ene)mennem UH-ra!Irta a papiromra hogy policystas jellegu ovariumom van!Nem tudtam mi ez de Potter felvilagositott rola!Kicsit aggodom hogy mi lesz!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


VICA HÍRADÓ!!!!

Sajnos Vicának megjött! Ma van az 1 cn-on!Kép.(

zsuzska80
Szombathely
 
 


VICA HÍRADÓ!

Sajnos a Vicának megjött!Ma van 1 cn!KépKépKép

Ancsa!Az meg mit jelent??

zsuzska80
Szombathely
 
 


Engem is felvesztek a táblára?
Légy'szi!!!
Adi
2005.08.
40
rendszertelen
Pécs
28 év

Köszi!
adi77
 
 


ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!De sajnalom!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szegeny hogy viseli???????????????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Jajjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!

Pedig annyira bízott benne Vica!
És én is, hogy beinditja a lavinát! Kép Kép
Julcsi2
 


VICA HÍRADÓ!

Sajnos a Vicának megjött!Ma van 1 cn!KépKépKép

Ancsa!Az meg mit jelent??

zsuzska80
Szombathely
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?