Új privát üzeneted érkezett!

Na en is itt vgyok.Megjartam a dokit tegnap.Aszonta azert kohogok ejszakankent mert a gyomoreges nem tud felszabadulni amikor alszom ezaltal irritalja a nyelocsovem es a torkom megkohogtet ezaltal felkelek,felulok es maris fel ora ules van mert ugye szabadulnak fel a gazok.Ugyhogy kaptam ra gyogyszert meg valami specko arnat ajanlott hogy vegyek :shock: Igy nez ki:

http://www.google.co.jp/images?hl=hu&rl ... 59&bih=552

Na mostmar 2oldalig sikerult visszaolvasni...orulok,hogy kerestetek csak nem azt hogy igy :roll: hogy mert en itt lattam Bridget-et meg mert iwiw-en is ott volt meg ezzel msn-ezik megegyszer leirom nem vitatema amugy a telefonomon van iwiw is meg FB is nem interneten nezem hanem iphone-on vannak ilyen application vgy mik.Barki barmikor elerhetett volna ott.Ancsu meg szokott irni msn-en es amikor nagy ritkan bekapcsolom visszairok neki...ezt is szinten megtettem volna barkinek ha ir...de nem kerestetek nem irtatok en meg nem jartam itt nem latam,hogy mit irtok mert ha lattam volna biztos nem megyek el iras nelkul :roll: :!: Nem azert nem jottem mert levgytok tojva en mar januar ota hanyagolom bnetet ugy ahogy a blogomat is...nem ulok annyit neten mert a kacsolatomnak nem tett jot :? Es tenyleg kedvem sincs...meg ha jonnek min. 3ora mire visszaolvasok mindenhol(mert mint irtam van 4topik is) es en szeretek normalisan irni mindenkinek :roll: Szal remelhetoleg tema lezarva ha elvgyok tunve barki megtalalhatna ha akarna....de ha itt irogattok en nem latom ha nem vgyok itt :roll:

Noci valoszinu azert lettel torolve FB-rol mert azon kivul,hogy beregeltel nem sok minden tortent...en meg FB-on csak az aktiv tagokat tartom meg pont azert hogy ott kapcsoltatfenttartas legyen a lenyeg...nem pedig iwiw-es gyujtogetes.De ettol fuggetlen iwiw-en mindenki fent van es barki bejelolhet nem kerul torlesre...Fb nekem mas.Sokan csak bejelolnek aztan a hatterbol figyelnek(most ezt nem ratok irom) ezeket siman torlom.Annyit nem mondanak a masiknak,hogy mukk van aki meg a bejbi albumhoz sem irt semmit sem de persze kepeket tegyek fel meg reklomalni reklomalnak.Ugyhogy mivel eleg nyitottan vgyok ott fent(ott elem a kis eletem) ezert odafigyelek arra kik vannak a listan nem toborzok embereket magam kore csak akiket tenyleg erdekel mi van velem.


Kép

Dorka
Milyen az a pihenoszek? :?: :idea: Igen doki megoldodott es tenyleg ngyon normalis(mondjuk ennyi penze :? ) Sokmindenkitol hallom,hogy imadott kismaminak lenni...valoszinu ez nalam nem lesz elmondhato hisz nekem eleve 6hetig tarto verzessel kezdodott mikor is elment a masik baba :roll: aztan alig 2hetig jol volt jott a mioma nyavaja :x aztan jott egy tok jo idoszak akkor kezdett el rugdosni is 8) na azok ngyon jok voltak leszamitva hogy a dokit nem talaltam es eleg fusztralt voltam amiatt is allando informaciohianyban szenvedtem nem mondtam soha semmit :x aztan megfazas,mioma fajdalom megint,kohoges nem alvassal a gyomoregesem eleg regota van azt megse emlitettem eddig...es hat van egy total mehszajon ulo placentam is ami miatt semmit oforman nem csinalhatok nem repulhetek szal meg egy utcso nyaralasunk sem lehetett kettesben :? tudom tudom ez legyen a legkevesebb nem is azert irom...csakhat sajna nekem nem ugy alakult ez a kismamis idoszakom ahogy terveztem vgy normalis esetben lennie kellett volna :roll:

Miomaval nem lehet semmit sem csinalni.Terhesseg alatt nem nulnak hozza ezzel egyutt kell kihordanom ami szinten allando megfigyelest igenyel nehogy nyomja majd a bejbit ahogy no mivel ez egy szep nagy 10*10centis nyavaja :twisted:

Tunderik a kepek es milyen kis szep keretben vannak 8)

Kép

Jeanner
Igy utolagosan is ngyon sajnalom,hogy nem maradt meg a babo :roll: tudom ne sajnaljam de aze gondolom nem volt jo erzes :? Sajna eleg sokszor a nem eletkepes babak elmennek maguktol ezt a termeszet eleg siman megoldja :roll: 5hetes vetelesnel nem is hiszem hogy sok magyarazattal szolgalnak majd...nekem sem adtak sot soki nem is nezte meg a masikat merthogy annak mar ugyis annyi :? Eleg fura.Parodnak meg akkor hajra januarban sima vizsgalatok...senki nem beszelt itt 100ezres vizsgalatrol a legtobb megy tb-re vgy sajna magadnak kell utana jarni ha aldozol ra mint pl en is elmentem megnezetni a TSH-m meg a cukrom de milyen jol tettem mert azota szedem a TSH-ra a bogyom es rendben is van :wink: cukrom meg kiderult hogy jo de amig nem mentem en se tudtam es a lombikos dokim se kerte :roll: en meg sajat szakallra megcsinaltattam ezek jo es fontos dolgok...de mondom altalaban megy tb-re ha egy jo es allando dokid van.Nekem mas kicsit mert dokim se volt se nogyogyaszom semmi otthon :? meg idom se ugyhogy nekem mindig minden azonnal kellett igy mentem fizetosbe.Bar az elejen japanban en is tb-re jartam peteerest nezetni uhu-kra meg a 3. 14. 21.napi vervetelekre es milyen jol tettem :roll: szoval majd rajon o is,hogy ezek normalis dolgok.Bar a ferfiak ezt mashogy gondoljak(mert nem ertenek hozza semmit sem :twisted: :lol: )

Aaaah meg nem vgyunk japanban :oops: barcsak ugy lenne :roll: itt fogo szulni (amugy sem repulhetek) ezzel megadva a lehetoseget a gyereknek,hogy akar amerikai allampolgar legyen.Aztan meg varunk 2honapot (babaval addig nem akarok repulgetni) es majd eldol megyunk e vissza szeetnenk de ha paromnak nincs ott melo most akkor csak ugy odakoltozni,hogy majd lesz valami tok hulyeseg :roll: ugyhogy juniusban lehet koltozunk vissza de ez meg a jovo titka 8)

Megszoktad mar,hogy haasok vgytok?En kezdem es ngyon jo erzes :) nalatok valtozott a kettotok kozotti kapcsi?Noci ez a kerdes neked is megy! :idea: Nocieknak is van am kandalojuk tavaly alkottak ha jol emlexem 8)

Kép

Bezeeee
Gondoolom kispasizol :D Remelem Lexi nem beteg irtad hogy folydogal az orra :? Gyere majd es meselj milyen a kis kukissal ngyon erdekel 8)

Kép

Kitty
Latom te is tobbet vgy.Mikor leveleztunk FB-on akkor epp irtad te se sokat jossz.Hat ez az a Magyar nev miatt meg talan furabban neznenek ra,mint a japan miatt bar igaz a gyerek felig Magyar lesz de mar a csaladneve is japan nem kell megkutyulni....meg kise tudjak mondani az emberek mert mashogy kell ejteni otthon meg angolul a betuket :oops: Hat semmi terv arrol,hogy mi valaha is odamennenk lakni Morszagra paromnak ott nincs melo,nem beszelni a nyelvet,max oregkorunkra de o akkor is amcsiban szeretne majd a tengerparton...bar a gyerek lehet hogy majd hazamegy elni ezt nem lehet elore tudni :wink:

Te lapatoltad a havat? :shock: Na ezer nem akar anycim hazat mert ki fogja a fuvet nyirni meg kifog hava lapatolni meg o az ocsemmel egy nagy hazban felne stb stb :lol:

Kép

Meli
Nincs miiit en mindig visszairok a levelekre!!!Regebben ide is jottem es min a levelekre valaszoltam de most abszolut meg azt sem lattamszal jobb is ha ott vgy FB-on irsz mar ha irsz :wink: Me nem talaltal Fb-on?Pedig ottvgyok meg utana latom megtalaltal 8) Fiunevek egyenlore titkosak bar akar elis arulhatnam hisz otthon nem lehet kulfoldi nevet adni a babaknak.De egyenlore meg nincs konkretum max a japan neveknel mert abbol csak 3esedekes van es abbol is az egyik mar eleg regota a listan van :wink: Azokat elmondom 8) Szal a japan nevek amik a kozepso neve lesz vgy hogy mondjak. Taiki,Haruki,Hinata es ebbol az elso a legesedekesebb :idea: jaja mar a felidon is tulvgyok sot 26hetes leszek hetvegen :shock: 10-en akarhany het utan elkezd repulni es csak azt veszem eszre megint egy uj het :shock: most meg mar 10het lassan es barmi lehet :shock:

Micsoda verseket tud Marci :) kepeket toled is kerunk!!!Minden gyermekes anyukatol 8) A manozene az egy csoportos foglalkozas?

Kép

Vivy
Te merre tuntel? :shock: Most olvastam a kettovel ezelotti oldalt ezert nem irtam neked a multkor akkor meg csak ep hogy azt az oldalt sikerult :oops:
Kép
Miota olvasgattal minket? :shock: Most leszek 26hetes 8) Neked pedig sok szerencset es kitartast babaugyben!! Pcos nem egyszeru dolog de sokmindenkinel beut hamar a baba nem mindenkinek nehez eset...nem is tudom mitol fugg ez de tenyleg sok ismerosom van kezeles minden nelkul lett babas es a dokik is csak amultak :lol: ugyhogy nem elkeseredni csak pozitivan elore!!! 8)

En is nezem az ezek megorulteket :lol: itt szoktam kacaraszni(neten nezem) :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bridget0801 2010.12.15 20:07-kor.

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Utolagos boldog nevnapokat es szulcsinapokat akikerol lemaradtam volna :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kitty!
Vigyázz a fogamzásgátlóval, PCO-ban nem mindegy, melyiket írják fel. Most nem jut eszembe, hogy mi a neve, amit ajánlanak, de ha kell, akkor utánanézek. (vagy talán a pco honlapon is fent van)
Csak azért mondom, hogy az amúgy is rossz helyzet ne romoljon tovább. És emellett kéne a mozgásra és a diétára figyelni, hogy javuljon valamit az inzulinháztartásod. (pl. szedni mellette a metet is)

Attól hogy van mensi, még nem biztos, hogy peteérés van, tehát a petefészek állapota ígyis-úgyis romlik. Ha van mensi, ha nincs. (persze az a jó, hogy azért megjön 2-3 havonta legalább) Ha nincs babatéma, állítólag a fogamzásgátló-met-diéta az ajánlott.
Ez rosszul hangzik, hogy nem vagytok szerelmesek. Persze nem mindig kell lángolni… de azért kell valami … ami miatt együtt vagytok.

Jeanner! Ügyes vagy, hogy így haladsz a vizsgákkal. Nem semmi szakot választottál!
Akkor a lényeg, hogy legyen apavizsgálat, mert addig hozzád sem „nyúlnak”, míg az nincs meg, mert addig nincs semmilyen orvosi kezelés a nőnek, míg nem biztos, hogy a férfinél nem oké minden. Az én férjemnél is volt komplex vizsgálat, hpv-t is néztek benne, meg gombát, rejtett dolgokat, nem csak a kiskatonákat vizsgálták. Na remélem januárban meglesz ez is!

Dorka! Szép lesz a tér, csak még odébb van hogy kész is legyen. Nem baj, majd tavasszal már itt fogtok sétálgatni, és akkor majd tudunk találkozni! Lucának boldog névnapot!
Hogy megy a szopi? Mennyit hízik hetente???? Ha hizik rendesen (napi 2 dkg, tehát heti 14 deka minimum – de ez általában több, nálunk pl. 30-40 is volt) akkor van elég tejci.
Ha bármi kérdésed van szopi ügyben, megpróbálok segíteni.
A legfontosabb jótanácsom, hogy három hónapig adj időt magadnak, a gyereknek, és a mellednek, ki fog alakulni a kereslet-kínálat, mégha puha is a mell, akkor is termelődik folyamatosan, legfőképpen szopi alatt! Biztos érzed már jól a tejleadó reflexet, és szopi alatt is érzed majd többször is! És akkor biztos lehetsz benne hogy minden oké.
Ha meg úgy gondolod, hogy nem elég a tej – ez általában este van, mert akkor általában kevesebb a tejci, de zsírosabb – hagyd had cumizzon rajta, hadd ingerelje több tejtermelésre!

Ha már van mensid, akkor a mensi alatt csökkenhet a tej, de ez múló állapot, nehogy megijedj!

A régi helyemre megyek vissza dolgozni elvileg, - szabin vagyok - , gyakorlatilag meg a franc se tudja mi van ott bent. Ki tudja…. Senki nem tudja mi lesz. Még tart az „átvilágítás”.
Egyenlőre mindenkinek rezeg a léc. Ez van.
Egyébként a 35. szülinapon, január 19-én kell mennem dolgozni. Jó kis szülinapi ajándék!
Nagyon aranyos már a kis Luca, szépek a képek!
Láttam iwien is! Szépen tartja a fejét már! Tedd sokszor hasra, nem baj ha nyöszörög, mert így fejlődik a nyaka, meg lefőképpen a gerinc melletti izomzat, és segíti a mozgásfelődését! Na és szép formás marad a kobakja, ha nem mindig háton fekszik. Na meg az agyának is a kerek forma az ideális a fejlődéshez.

Én nagyon szerettem a pihenőszéket, az első gyereknél még nem volt, igaz nála még jobban volt időm is foglalkozni vele, de a Lilla sokat üldögélt benne, mikor elkezdett enni, abban etettem, abban aludt sokszor, még éjjel is, mikor sirdogált, és ringattam a kezemmel magam mellett.

Beze!
Látom már 10 napos a kisfiad! Hogy megy a két gyerek igényeinek az összehangolása?
Nem könnyű, az biztos, de még mindig jobb, hogy a kislány otthon van, és nem jár még közösségbe. Az még nehezebb lenne… kitartás!
Szopi megy?

Bridet!
Végre jöttél. Azért én FB-on követem az eseményeket, szép pocakot növesztettél már!
Nagyon aranyos kismama vagy. Milyen régóta vágytál már arra, hogy ilyen képeket mutogassál! Na most meg itt gömbölyödsz….

Na akkor megvan a baj forrása, és tudtak rajta segíteni az a lényeg. Én is ismerem ezt a gyomorproblémát…
A vége felé mindig két nagypárnával a hátam mögött aludtam, egy a két lábam között, hogy megtámassza a lábam és a hasam, a takaró meg a hátamnak, hogy tartson. Jól néztem ki körülbástyázva.
Szar ügy, ha a méhszájon a placenta, és nem húzódik fel, akkor császár valószínű, hisz így normál úton szülni nem lehet. És bármi szülésre utaló jelnél irány a kórház! (majd úgy 10 hét múlva persze)
Nekem se volt könnyű se a teherbeesés, se a terhesség, úgyis tudod. De elfelejted majd, minden nehézséget ami felmerül. Minden perce megérte, amit fekve töltöttem (kemény 18 hetet). Pedig hogy terveztem, hogy másodszor szuper kismamiságom lesz. Aztán….

Tettem képet az iwiwre, nézzétek meg. Szülinaposak.

Voltunk Pesten a dokinál, aki a műtétet csinálta, ő is úgy gondolja (persze biztos nem lehet senki semmiben), hogy a ct-n a műtéti heget lehet látni és reméli nem daganatot. Ő pet-ct-t javasolt, (ez a legjobb daganatkereső módszer mostanában) és annak tükrében tüdőtükrözést.

Ma voltunk megint nagy kemokezelésen, hát jól kiakadtam.
Mondtuk az onkológusnak, hogy mit mondott a sebész, erre kiderül, hogy a kemo után 6 hét múlva lehet csak pet-ct-t csináltatni. Akkor dilemmázott, hogy függesszük fel a kemot, és akkor kérjünk időpontot pet-ct-re? De akkor késik a sugár is. Ha meg van daganat megint, akkor mielőbb kell a kemo.
A második dilemma, hogy az első kemó megtette hatását, a fehérvérsejtek száma csökkent, (már kezdi tönkretenni a csontvelőt, fájnak a lábaiban a csontok, immunrendszer megy tropára) és mi legyen. Kapjon csontvelővédőt, és akkor a fehérvérsejtek nem csökkennek. De két kezelés között, vagy preventív kapjon előre??? Ha a kettő között, akkor csúszik a kemo ismét, és a pet-ct is, és a sugár is. Vagy kapjon előre? És ezt nekünk kellett eldönteni. Marha fasza volt. Köpni nyelni nem tudtunk, meg is fájdult a fejem egyszerre.
Aztán úgy döntöttünk, hogy, kapjon megelőzésképpen csontvelővédőt, amit holnap szúrok be neki délután 4-kor. És akkor a kemot tudjuk tartani, közben megigényeljük a petet, és szervezzük a sugárt is. „mert az idő fontosabb”- felkiáltással. Kicsit ki voltunk, hogy tőlünk vár választ ezekre a kérdésekre. Ja és felhívta a figyelmünket a mellékhatásokra, (csontvelővédő), mire megkérdeztem, hogy mi a mellékhatása. Erre halkan mondja, hogy évek múlva is lehetnek mellékhatásai. Na fasza.

Aztán negyed 10-től folyt a cucc fél 4-ig. Közben ebédet hoztam, elég jól evett ő is, kapott közben hányingercsillapítót, jól belefehéredett a kezelésbe.
Szerintem kezd hullani a haja, de még nem tudjuk eldönteni igazán.
Azért evett vacsorát (tömöm ám, hogy menjen felfelé a súlya, 80 volt a műtétkor, most 86 ruhában) mert ha csökken nagyon a súlya, nem lesz kezelés.
Kicsit forgolódik, de egyenlőre nem kért hányáscsillapító bogyót. Fáj a lába.

Na ennyi történt, jövő szerdán megint kemo, akkor csak egy kis kemo lesz, és legközelebb január elején megyünk.
Bárcsak már nyár lenne, és túl lennénk ezen a szarságon.

Közben a Lilla megint beteg lett, már kétszer álltunk neki a bölcsi szoktatásnak, de nem akar sikerülni. Mire beszokna, jön a karácsony.
Munkára nem is gondolok, arra már nincs energiám.

Na jó hosszú voltam?

Sziasztok!

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 

 
 

Kati, hova jártok? Lehet, hogy már írtad, de nagyon hülye vagyok mostanában... :( Ha a Kékgolyóba, ki kezeli?

Mivel csak vérvételek lesznek, meg hüvelykenet vizsgálat, meg ilyenek, így párhuzamosan csináljuk a vizsgálatokat, de persze szikét meg ilyeneket nem akarok látni se, amíg le nem zárul a hormon-és genetikai kivizsgálás!!! Lillának jobbulást!!! :)

Bri, hát remélem azért, hogy tudtok költözni!!! A férjed japán? :) Én azt hittem, h olasz :oops: (a neve alapján...)

Hát, nekem sincs normális nőgyógyászom, se endokrinológus, és Magyarországon egyre fogy a neves, jó orvos, aki olyan, az meg mind fizetős, így inkább fizetek a nőgyógyásznak, és akkor kivizsgál mindent... (endokrinológus is) A férjem dettó... az SZTK-ban anno elhajtották, mint a legyet, itt már sajna nem nagyon törődnek azzal, aki CSAK gyereket szeretne... nekem TSH és cukor kiemelkedően jó volt, most megyünk tovább hormon és genetika vonalon, aztán majd látjuk... a hormon sort még támogatná a TB, a genetikai vizsgálatokat már nem és azok a nagyon drágák (sajna 100.000-ről beszélünk, kiszámoltuk, majdnem 300.000Ft az összes vizsgálat), szóval mindegy is...

A házas életet asszem nagyon is megszoktam :D de semmi nem változott, talán az összetartás erősödött és a családtudat :) De ezt szerintem a műtét okozta inkább, mint a házasság... a sok sz*r összehozza az embereket, ha nincs kibe kapaszkodni, csak egymásba, összekovácsolódnak a felek :)

Jujj, te nemsokára szülsz, de izgi!!!! :D Várod már? :) Nem izgulsz?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok Csajok!

Kati, tudom mi a helyzet a hivatalban, mert Karin barátnőm is ott dolgozik, ő sem tudja mi lesz.
Reméljük nem titeket fenyeget az állás elvesztése, hanem inkább más irányba mozognak....

Nagyon erősek vagytok, nagyon sok erőt küldök nektek!!!!
Mondjuk az elég kemény, h. titeket állítanak választás elé!Nem értem!!!!
Tömd is apába a kaját, egyen!!!Amúgy ő jó magas is igaz?Mármint képek alapján.
És elég vékony a testalkata.
Képeket megnéztem, gyönyörűek vagytok!

Szopi: hízik rendesen, kis hurkás:)
Érzem, amior bedurrannak a melleim, de igazából már kezd beállni a kereslet kínált, de este illetve a 18b óra körüli szopinál gyakran előfordul, h. mindkét mellből etetnem kell.De nem baj!

Bölcsit sajnálom!

Kati, te hol szültél?Kinél?

Brid, sajnálom, h. most meg ez a nyavaja kínoz.
Neked valóban nem egyszerű a terhesség., de úgyis elfelejtesz majd minden rosszat, bár tudom, ez most ebben az esetben, mikor szenvedsz, nem hangzik túl fényesen!
Nekem is rajta volt a méhszájon a lepény, lehet emlékszel rá, azt mondták császár lesz, aztán elvándorolt az utolsó pillanatban!
Azért nagyon durva ez a doki dolog, h. csak ennyi pénzért figyelnek normálisan az emberre!

Beze, remélem minden ok veletek!!!!

Csajok, tegnap nekiláttam a tornának, és olyan jól érzem magam!Kajáról képtelen vagyok lemondani, így marad a heti 3-4 torna!
15 kg-t kell fogynom....

Puszi

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Na most megint eltunt az irasom :x holanp jovok :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok :)

Beze, láttam a picurt iwiwen, csodaszép kisfiú!!!!!
Írj majd, ha lesz időd!

Kati :) Nagyon sokat gondolok Rátok, imák folyamatosan mennek.Tényleg nagyon erősek vagytok és meg lesz a gyümölcse!!!
Nagyon szépek a képeitek, én láttam! :) Még mindig azt mondom, hogy csoda kedves kis család vagytok!!!
Hogy van Lilla?
Te még szoptatsz?Vagy valamit elnéztem :oops:

Brid :D Végre, megvagy a fb-on!!!!Nagyon csini kismami vagy, le a kalappal!
ne siránkozz nekem az állapotod miatt, mert ....húúú :lol: A kismama tűr, fekszik, pihen, nyugszik :lol: :lol: Már nincs sok hátra :wink:

Dorka :) ha jól értelmeztem, rengeteg tejed van neked is! :)

Nóci jól eltűnt....most meg őt kell majd kajtatnunk?

Kép
meli0805
 
 


Kedves Kismamak!

Szeretettel ajanlom figyelmetekbe webaruhazam, kulonos tekintettel a hideg idore nezzetek meg a babakocsi-zsak kinalatot!!

Kép

Kulonleges kialakitasa reven sokkal praktikusabb, mint a hagyomanyos labzsak, vidam szinekkel, mintakkal a gyermek imadni fogja a setat! :)

www.babymarket.webs.com

Ha nem talaltal az izlesednek megfelelo szint, vagy mintat, irj uzenetet nekunk, megprobaljuk minden kivansagodat kielegiteni!

A zsak barany-gyapju utanzat belsovel is kerheto, 1500 Ft-os felarral. (feher, rozsaszin, es csokoladebarna szinekben)

Kép

Ha barmelyik termekunk felkeltette erdeklodesedet, batran irj, akar itt, priviben, akar a webaruhazban megadott e-mail cimre! :)

Bekes, Boldog Karacsonyt kivanok,
Nikoletta

littlebabymarket
Budapest
 
 


Sziasztok!

Bri
mostanában igyekszem többet jönni, ne hogy már kihaljon a topik :)
Igen, havat lapátolok, fát hasogatok, esténként begyújtok, szal mindent én csinálok egyedül. Néha kezdek besokallni, főleg mikor a munkahelyen is diliház van, de evvan. :roll:
Remélem, ez a csodapárna segíteni fog!

Kati
köszi az infókat, majd megnézem, de át is küldheted, ha már eszedbe jutott a bogyó neve. Amúgy is vmi nagyon csökkentett hormontartalmút akarok, hogy tényleg csak megjöjjön legalább havonta :roll:
Párodnak kitartást, és nektek is! Orvosokon én már nem akadok ki, tavaly elég sok tapasztalatot gyűjtöttem ezügyben :(
Lillának jobbulást!
Remélem, melóhely összejön, és visszamehetsz, bár gondolom nem sok kedved van...

Zsani
vizsgákkal hogy állsz?
Orvosokkal én is így vagyok, ha normálist akarsz, kőkeményen fizetned kell :? Ez Mo....

Dorka
ügyi vagy a tornával :) Nekem képeken nem úgy látszik, mintha sok felesleg lenne rajtad :)

Meli
Hogy vagytok?

Beze
én is meglestelek Titeket iwiw-en, gyönyörű családod van, Marci pedig egy tünemény :D Ha lesz egy kis időd, gyere ám! ;)

Nóci
merre jársz?

Én szokás szerint elhavazva, most már szószerint, tegnap egész nap szakadt a hó :twisted: Kedvem a béka segge alatt, pénteken volt egy éve, hogy Anyu itt hagyott minket :cry:

Párom holnap hazajöhet, ha az idő is engedi.

Munkahelyen diliház van, mindenki megkergült, két nap szabit talán sikerül kiharcolnom a két ünnep között, de igazából csak magammal b*szok ki, mert az én munkámat más nem tudja megcsinálni :?

További kellemes hétvégét :)
kitty22
 
 


Kép
kitty22
 
 


Kitty Drága, én itt vagyok!

Te aztán tevékeny kis csajszi vagy :)
Mit csinálsz te pontosan munkaügyileg?

Többiek? Beze sem jött még beszámolni :?

Nálunk események sorozata volt és lesz is.Holnap megyünk Marcival kukivizitre, letapadás vagy szükületféle van, jól meggyepálják majd biztos szegénykémnek.De muszály, hogy 15-20 év múlva müködjön neki :oops:
Tegnap este meg folyamatosan azt kiabálta, hogy "Vastag Csabaaaaaa" :lol: Meg kalapos bácsi(Nikolas), ma meg költött dalt is játék közben, hogy "kalapos bácsi az erdőben bef.sott a temetőben :lol: :lol: :lol: de hogy ezt honnan szedte,ki tanithatta :roll: :roll: családtagok közül mindenki tagadja, :lol:
hát, azt hittem röhögtömben én is menten bef.sok :lol: kész voltam :lol:

Kép
meli0805
 
 


Hello!
Bocsi, most csak Kittynek: Diane35, ez kell a pco-soknak, és mellette ha tudod szedd a metet.

Holnap epe uh...
Mivel meg kéne műteni...

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Sziasztok!

Nálunk karácsonyi idegösszeomlás + vizsgaidőszak van... nekem meg elegem, maximálisan...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


DORKA DRÁGA! BOLDOG SZÜLINAPOT KIVÁNOK!

Kép
meli0805
 
 


Zsani, mi történt?

Kati, mi volt az uh-n?

Marcinak felrántották a kukibőrt, szegényke tegnap minden pisilésnél sírt, a kakit meg visszatartotta :?
Ma már okés.

Kép
meli0805
 
 


Sziasztok!

Meli, Kitty, köszönöm szépen, nagyon aranyosak vagytok!

Meli, Marcinak puszi, szegénykém...

Dorka, boldog születésnapot!

Bri, örülök, hogy jöttél. Köszönöm a kérdést, Marci sokkal nyugodtabb baba, mint Lexi volt, vele könnyebb, de így is, úgyis imádom!

Bocsi, de csak olvasok mostanában. Jól vagyunk, Lexi szereti a kistesót, velem még nagyon tartózkodó. Marci eszik, alszik, sokat nem sír, és egyelőre még a hasfájás se túl gyakori szerencsére.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Csajok!

Nagyon szépen köszönöm a szülinapi köszöntéseket:)

Nincs időm jönni egyszerűen, nagyon el vagyok maradva a karácsonyi készülődéssel!!!

Puszi mindenkinek!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Meli, semmi gond nincs, csak semmivel nem haladok, és kicsit átcsaptak a fejem felett a hullámok... Marcinak nagy ölelés, szegényke... :( kell még menni vele?

Beze, megnéztem Marcit iwiwen jól, nagyon szép baba :)



Kép

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Mi elutazunk anyumékhoz, most várom apát, felébred Marci és megyünk is.Vasárnap jövünk haza.
Zsani, csak 4 hét múlva kell menni kontrollra.
Beze :D tündéri Marcika!!!!!
Tavasszal jöhetünk Marci-nézőbe?

MINDENKINEK BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNUNK!
Kép

Kép
meli0805
 
 


Tudom nem jottem :oops: Penteken mar nem sikerult es hat a hetvege apacskaval tovabbra is "netmentes" aztan meg hetfon jott anyum...es most amig van nem is ngyon fogok tudni jonni max FB mert ott csak beugrok es annyi na meg ugye telorol.

Csak ugy mellesleg irom most sem keresett ott senki...ancsu irt nekem ott is emailt is es itt is privit :idea:

De a lenyeg azert jottem,hogy ha nem ernek ide mar pedig ngyon ugy nez ki :oops: akkor Ngyon Kellemes Unnepeket kivanjak nektek :!:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Dorka
Kép

Ezt pedig mindenkinek:
Kép
kitty22
 
 


Sziasztok!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Zsani, köszönjük, aranyos vagy!

Meli, persze, nyugodtan.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Boldog Karácsonyt!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok.


Nehezen de itt vagyok.
Csucsu05 voltam régen de nem tudtam belépni azzal.

Sokan ismertek.
Kivel mi újság.??

Bridget: Tudom a babát és még mindig nagyon örülök Nektek. Milyen a kismamiságod??

Kitty: Nálatok baba??

Ja és szép Karácsonyt mindenkinek.

Mostmár remélem fogok tudni jönni.
Meséljetek kivel mi van??

Annyira kiváncsi vagyok , hogy alakult az életetek.
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csucsu
örülök, hogy megint visszajöttél :D Remélem, most már tényleg nem tűnsz el! :wink:
Szoktalak nézni titeket iwiw-en, Szabina jó nagy lány már! Ti hogy vagytok? Meló?
Nálunk most nem aktuális a babatéma, mert aug. óta dolgozok, rendesen bejelentettek, meg párom is külföldön van betanuláson, meg zűrök is voltak a távollétből adódóan :roll: Így kicsit halasztódik a dolog...

Hogy telt a karácsony?

Nekünk jól, állandóan rokonoknál voltunk, vagy ők itt, így elég forgalmas volt :wink:
Tegnap melóztam, ma meg holnap szabin vagyok, de haza kellett hoznom a munkát, mert annyi van :? Csüt. megyek megint, meg akkor lesz évzáró vacsora is...

Puszi
kitty22
 
 


Sziasztok!!!

Szégyenlem magam, hogy még karikor sem jöttem, de nézzétek el nekem, hogy lázzal feküdtem és még a gép is bekrepállt ami a tesomnál van így net se volt! Most már van így írok és napok kérdése és ujra lesaz nálam is!!!!!

Nos:
MIndenkinek utolag békés boldog karácsonyt! Tudom már elmult, de én azért kívánom nektek!!!

Mancika is taknyos volt, de rajta 2 nap alatt át ment!! Szerencsére! Most a fogzással küszködünk! 3 helyen dudorodik a kis inyecskéje! És így hamenése is van!!! Én még nem látok ki a takonyból így bocsi, hogy csak magunkról írok!!! De nadjából vissza olvastam és kicsit képben vagyok!!!

Meli! Sajnálom a fitymaszükületet!!! De még jó, hogy nem kelett müteni!!!

Nos most megyek! Puszi mindenkinek!!!
nócika
 
 


Sziasztok :)

csucsu :) Sziaaa!
Veletek mi újság van? Babaproject hogy áll?

Nóci :? Mielőbbi gyógyulást Nektek!!!!

Lányok, ki hova megy szilveszterezni?
Én mennék nagyon, de Marcira nincs vigyázó
:roll:

Csajok, most olvastam a Forgácsos topicban, Zsu ról, aki ismeri és emlékszik rá, ÚJRA BABÁT VÁR ÉS SPONTÁN!5. hétben van :D

Kép
meli0805
 
 


Meli: Zsuról hallottam én is. :)
Nálunk baba project: Szóval még nem akartam irni mig doki nem vizsgált meg de 6+1 napon vagyok.
Esti tesztjeim vannak ami mind + lett. Most már csak a dokira várok, hogy megmondja jó helyen is van:)
Tegnap mentem dokihoz de éppen szülésen volt igy 30 vagy 31 tud fogadni. Viszont 30-án egy napra be kell mennem dolgozni igy 31-én reggel megyek hozzá. Addig meg jár az agyam .....

Mi valószínű nem megyünk szilveszterezni sehova. Részint itt a lányunk nem menne át Mamához meg most idén a pihenésé a főszerep. Csendes szilveszterünk lesz idén.
Remélem annál nagyobb örömmel fogjuk tölteni már egy kis kép is lesz a kezünkben.
:)

Nócika: mesélj magatokról mi újság van?? Kislányod gondolom már jó nagy:)


Kitty: Akkor ha jó munkahelyed van az nagyon jó. Párod mennyi időt van külföldön? Hol van ?
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Csucsu!!!Nahát! Akkor nagyon halk gratula Neked!!!!
És spontán sikerült?
Ti is már jó régóta próbálkoztatok, ugye?Ha jól emlékszem.....
Annyi új babást olvastam mostanában a környezetemben!!
Akik már régóta várták....
Remélem, az én időm is eljön most már!
Mi már kb. egy éve rajta vagyunk a dolgon, de ugye 2 hónapja hagytam abba a szoptatást és már nagyon várom a pozi tesztet :wink:

Kép
meli0805
 
 


Meli. Igen régen próbálkozunk. 2008ban volt méhen kivülim. előtte 7hónap alatt jött össze.Szabina pedig első hónapban.
Most vártunk rá sokat.
Igen semmi segítség nem volt most. Se closti semmi.
Besokalltam nem mentem dokihoz már egy éve.
Most teljesen kikapcsoltam nem vártam ezt mert már elhittem nem lehet 2babám.

Szóval eljön a Te időd is.
:)

Összeségében 2,5 év volt most ,
Nem kevés idő azt hiszem.
De lehet most jött el az én időm.
Nem tudom.
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csucsu
párom tavaszig lesz Németo.-ban, aztán hazajön, de ősszel megy is vissza pár hónapra. Betanuláson van, és ő fogja majd betanítani az itteni munkásokat.
Halk gratula a babához! Nagyon örülök, vigyázzatok magatokra! :D

Meli
köszi a hírt!
Eljön a Ti időtök is :wink:

Zsu
gratulálok!

Nóci
jobbulást!

Én holnap dolgozok, és remélem, hogy pénteken nem kell :roll:

Szilvesztert a barátnőméknél töltjük, négyesben, plusz az ő kisfia (2 lesz febr.-ban).
kitty22
 
 


Sziasztok!

Bocsika, hog csak most értem ide. Szóval igen, ismét babát várunk. Teljesen spontán babó, nem retveztük. Minden rendben van, van 4mm-es petezsákunk is. Kedden doki.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok.


Zsu: Hatalmas gratula. Nagyon szuper, hogy spontán össze jött. Gondolom nem is sejtetted?
Rosszullétek?
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Abszolút nem. Jó nagy meglepi volt, amikor nem jött meg :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vannak hányingerek, főleg a zsíros és olajos kaja szagától. Meg fáj a gyomrom időnként. Kevesebbet eszek, úgyhogy 1 kg-al kevesebb vagyok (ami nem baj).

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Zsuzsu! Itt is gratulálok nektek!!!!!

Csucsu! Akkor még halk gratu és remélem holnap jó hirekkel jössz egy szép pulzáló zsákocskával!!!!
Már nagyon megérdemlitek oly régóta vártok rá!!!!

Zsani! Hogy állsz a sulival??? És az orvosi vizsgálatokkal??? Remélem azért nár a karácsonyi idegösszeomláson túl vagytok és most holnap estére félre tesztek mindent és jöhet egy fergeteges óév bucsusztató buli!!!

Kati! Szegénykém én téged egy percig sem irigyellek!!!! Írj azért, hogy mi zujs veletek!!! Nagyon aggodom értetek nagyon sürün az eszembe juttok!!!!!!

Beze! Én is láttam iwiw-en a kis Marcikát! Gyönyörüséges egy kisbaba! Örülök, hogy hasfájás elkerül! Remélem nem is jön elő!!! Lexike meg majd meg békél veled is most még tuti nem tudja kivel hányadán álljon hisz eddig csak Ő volt az úgy mond az egyetlen és most anyáékat meg kell ossza a kistesőval! De hamarosan tuti rendeződik minden!!!

Meli! Hogy van a kis Marci?? Kukival azóta minden ok???? Nem fáj már a kis fütyie????

Kitty! Jó hogy az ünnepek alatt a rokonoknál voltatok, de a munkát haza vinni??????? Szegénykém!!! És legalább megfízetik?? Megéri??? Meg mondjuk ha szereted akkor jó!! És apával azóta mindenrendeződött????

Brid! Azért néha gyere ide is, ha épp nincs net undorod! Ha nem is irsz regényt mint ahogy szoktál csak egy gyors "köszönöm jól vagyunk" beugrásra!!! DE azért majd írok már neked a facebokon!!

Nálunk semmi extra két napja napi 1 hányás és sok hasmanesé! Tuti a kis fogacska bántja őt, mert nem fogadja el a cumit se csak pohár és kanál és én sem nyulhatok be a kis szájába, hogy megnézzem! 1x sikerült, de vagy 3 helyen iszonyat nagy pupli van bent! Csórikám! És így nagy alvások sincsenek! Holnap vendégeink lesznek készülni is alig tudok, mert apával se nagyon van el csak velem! Kész vagyok!!!! De remélem hamar kibujnak és mehet minden úgy mint régen!!!!
És anyucik! Iszonyat kicsipta a kaki a kis popiát és a nuniát! Olyan piros! Ötlet van, hogy mivel kenjem?? Sose volt neki piros mindig olyan szép volt neki! Sima doki által felirt krémet használtunk, de most elövettem a sudokrémet! Még csak 2x kentem vele! Van ettől jobb gyorsabb valami????

Ki mit csinál holnap?? mentek valamerre??? Mi hozzánk jönnek barinőmék és anyumék!!!
nócika
 
 


Sziasztok!

Zsu
de jó, hogy jöttél, és hogy ilyen hírrel :D
Gratulálok még egyszer!
Bencéről tehetnél képet!

Nóci
nem mondhatnám, hogy megfizetik, de szeretem csinálni, meg a munkatársak is nagyon jó fejek :) Meg ugye ez az első hivatalos munkahelyem, szóval tapasztalat szempontjából jó.
Párommal megvagyunk, hogy minden ok, azt nem mondanám, de alakul. Majd lesz vhogy, beleélni nem akarom magam, sodródunk az árral...
Pirosodásra Sudocrem, nagyon jó, ettől gyorsabbat nem tudok.... :roll:

Mi nemsokára megyünk anyósékhoz ebédelni, aztán du barinőmékhez, és ott szilveszterezünk. :)
Van új frizum, majd ha lesz rólam vmi normális kép, felteszem iwiw-re :)

Puszi

Kép
kitty22
 
 


Gyorsban most csak Nócinak!!!

Popsira próbáld meg a Neogranormon vagy Bepanthen krémet.Ilyenekre jó.
Fütyi nálunk már okés.

Zsu mégegyszer gratulálok!!!!

Majd jövök talán bővebben!

Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok szeretettel!!!Váljon valóra mindenki terve!!!!!!

Kép
meli0805
 
 


Sziasztok

Na megjártam a dokit. Van egy 9X13mm petezsákunk de szivhangunk még nem volt. remélem ez nem baj. Mert a 6hetet betöltöttem 6+2 vagyok.
A doki szerint azért nincs még szivhnag mert nem 28napos a ciklusom,. Hát remélem igaza lesz.
Most ezen parázok , hogy szivhangunk is legyen.
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nóci, köszönöm, nagyon aranyos vagy! Lexinél apa az isten, azt hiszem, nagyon szomorú lesz, ha jövő héten elmegy dolgozni.
Piros popsira, nunira a Meli által említett krémek nagyon jók!

Nagyon boldog új évet mindenkinek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Csajok!

Nagyon Boldog Új évet kívánunk Mindenkinek!!!!!!!!!!!!! Kép

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!!!

Köszönöm mindenkinek a tippet most sudokrémezünk és a baj, hogy kisebesedett neki a kis feneke! És picit a nunija is! Szerencsére nem sir miatta! Ha nem mulik akkor hétfőn elviszem a dokinénihez és íratok valami speckó krémet rá! Ja és ma már jobb volt az étvágya mit hasmars elött! És elmúlt a hasmars! Fogacska még mindig nincs!!! :cry:

MIndenkinek szeretetben egészségben gazdagságban és örömben teli boldog Új esztendőt kívánok!!!!

Ja és Csucsu! Tuti lesz szívhang nem lehet semmi baj csak türelem és napokon belül lesz az is! Mikor mész legközelebb uhura????
nócika
 
 


BÚÉK lányok!


Nócika: A fogzás nagyon durva. Szabinak is volt amikor irtó csúnya volt az egész popsija és nunusa is mert a hasmenéstől teljesen sebes lett mindene. A sudocrém jó rá csak 2-3 nap múlva jött rendbe nekünk is.
Dokihoz 3hét múlva kell mennem. De azt én sokkalom. Igaz az én dokim Németországban van a barátjához mentem mert oda küldött a dokim. 3-án kell a saját dokimat hívni.
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Buék még1x!

Nos én marha ramatyul vagyok! Reggel 5 óta megy a hasam! Kész vgyok! Szal lehet nem is a fogzástól volt mancikának hasmenése hanem valami virus! Mert nekem nem jön már fogam! És nem ettem olyat mert senkinek nem megy a hasa csak nekem! Szal jól érzem magam! Lázam nincs, de úgy ráz a hideg, hogy csak na!!

Csucsu! 3 hét az marha sok idő! én se birnám ki addig még jó, hogy 3.-án már hívhatod!!! Remélem 1-2 napon belül vissza hív!!! A hírekkel gyere ám!!!!

Nos megyek, mert nem bírom!
nócika
 
 


Nócika: Hú akkor ez lehet valami vírus valóban.
Javulást Nektek. Kicsi lány , hogy van??
csucsu2005
Halásztelek
 
 


Csucsu! Hát igen valami virus! Mancika már remekül van csak én vagyok ramatyul, de nagyon!

Remélem közületek senki sem beteg senki se ilyen frankon kezdi az új évet! Azért remélem ez nem befolyásolja az elkövetkezendő 364 napomat!!!
nócika
 
 


Mint mondtam itt volt anycim nem tudtam jonni miutan meg elment elveztem apacska tarsasagat pihenes es jott a szilveszter 8) Jovoheten jovok majd bovebben nagyjabol vegigolvastam az oldalt inkabb mondjuk ugy atfutottam.

Gratula a 2zebrasnak :wink:
Kép

Noci
fb-ra se ngyon mentem de azota sem kerestel ott se te se Meli pedig naprakesz vgyok mert agybol nekem tok egyszeru csekkolnom lefekveskor meg keleskor ugyanis gyomoregessel eleg sokat kell ulnom elalvas elott :? Ide meg akkor jovok ha bekapcs a laptop es epp nem emailekre kell valaszolnom vgy epp ajandekot nezni a neten :x De jovok jovoheten :wink: Jobbulast nektek!!!!!


Szal azert jottem hogy BUEK-ot kivanjak nektek :!: :!: :!: Mindenkinek!!!Nem tudom tudjatok-e de a nyulak eve kozetkezik 8)

Kép

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Nos ma már semmi bajom leszámitva, hogy meg jött pirike és egy falat se megy le a torkomon!!!! De egyébként minden ok! Sőt még gyönyörüen süt is a napocska!!!!

Brid! Igazad van én eddig mostanában ott se kerestelek! Pedig akár milyen hihetetlen minden nap eszembe jutsz! És rossz, hogy pont Te nem jössz ide mikor mindannyian a babavárásunk idejét itt töltöttük és napra készen meséltünk! De ha net undor, hát net undor! És mit kaptál karira???? Hogy telt nálatok a kari??? Anyucidnak, milyen volt a repzi utja??? Minden rendben volt??? És a kis pocaklako hogy van???
Most csak azért kérdeztem itt ilyen sokat, mert igérted, hogy jössz hamarosan!!!
nócika
 
 


Kép
kitty22
 
 


Hello!
Ma jöttünk haza anyuéktól, karácsonykor mentünk.
Majd jelentkezem, amint lesz egy kis időm.

Boldog új évet mindenkinek!

Két új babásunknak sok-sok boldogságot kívánok!

Sziasztok!
Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: