Új privát üzeneted érkezett!

Kamilla!Adok még jó ötleteket jó??Kép
aztán mesélj hohy jó-e!!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Szia Ady!
Jaj de jó végre nem csak én leszek pécsi!!! Kép

Kép
Kép
banya1
 
 


Oké Zsuzska! Akkor most én kipróbálom, jól bebabásodok és aztán következő hónapban vegyél te is. Vagy vegyél most, ha még nem vagy túl a félidőn.

Kép

Kép
kamilla306
 
 

 
 

Szia Banya!

Neked ki a nőgyógyászod?
adi77
 
 


De Kamilla már tul vagyok rajt, ez talán a 19. nap!
Majd a köv. hónapban.

zsuzska80
Szombathely
 
 


Hú hát én nem vagyok egy egyszerű eset. Az utóbbi időben legalább 3 doki vizsgált, szeptemberben volt egy kis műtétem. A műtétet a Halvax csinálta, előtte a Vizer M. vizsgált, amúgy meg elvileg a Bédi Beához járok. És Te?

Kép
Kép
banya1
 
 


Jó reggelt Lányok!

Látom volt éjszakai élet.

Proone! Hú a mindenit, hamarosan meglátod a picúrkádat. Kép De jó!!!!!! Kép

Üdv. az újaknak!

Betti
9+0 (10+1)

Betti
betti73
 
 


Vica Gyere!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!
Üdv az újaknak!!!

Zsuzska!
Köszi az érdeklődésed!

Kata!
Légyszi javíts a táblában. Ma 1. cn. Tegnap már barnáztam déltől, este-éjjel indult be. És írd át a megszokott 28 naposra a ciklusom hosszát. Köszi.

Este,majd egy órát beszéltem az orvosommal a skype-on. Majd utána a férjemmel. Most egy hajszállaljobban viseltem a megjövetelt mint múltkor, talán azért mert nem késett most semmit. Persze sírtam, inkább pityeregtem, meg még ma reggel is eleredtek a könnyeim. De férjem, aki szerencsére 2 lábbal áll a földön, mondta, hogy addig, amíg nem tér vissza a régi, magabiztos, boldog énem, addig ne is számítsak babára. Mert úgy még a lombik babák is elmenekülnek. És igaza van!!!! Most megpróbálok lelkileg megerősődni, visszatalálni önmagamhoz. És ezlesz most a legfontosabb feladatom, célom.

moni
 
 


sziasztok, jó reggelt mindenkinek :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Lányok, babaügyben mizújság? Történt valami jó?

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!
Üdv az újaknak.
Keditke!Kösz a mailt de a lap nem megjeleníthető,ezért nem tudtam megnézni.

Kép
breni
 
 


Moni!
Nagyon sajnálom,de a férjednek igaza van de ezt te tudod.Kemény csaj vagy sikerülni fog leküzdeni és jöhet a baba.
Eliza!Veled mi újság?Csináltál tesztet?Én ma vagyok a 32. napon.

Kép
breni
 
 


Kamilla!
Vica szabin van, hétfőn jön csak. Ha tesztelt, majd ír nekem sms-t, és én közvetítek! Eddig még semmi.

moni
 
 


Breni igen, negatív lett, úgyhogy már nem érdekel az egész. Mh-et váltok, és sz.....ok a világra, jól érzem magamat, szombat este elmegyek bulizni a barátaimmal, már ezer éve nem voltam és élem az életemet. Elegem van ebből az állandó csalódásból. És te? Csináltál már?

Kép
elizabeth25
 
 


Most nagyon boldog vagyok, mert most olvastam, hogy 50 pontos lett az analízis zh-m a 60 pontból!!! Kellett ez a kis sikerélmény! Kép

moni
 
 


Eliza! Ez a beszéd,de tényleg így legyen sz...jál bele az egészben,és akkor sikerülni fog.
ÁÁÁÁ,dehogy.Még felesleges szerintem,de ma veszek egy tesztet hogy legyen otthon.Vagy inkább ne?Nem tudom.

Kép
breni
 
 


Vica, azt mondta igen hogy szabin lesz de bemegy a könyvtárba és tesz fel képeket is!!

Moni!Kép

zsuzska80
Szombathely
 
 


Én elvileg Werling Józsefhez járok. Lehet, hogy én sem vagyok egy egyszerű eset: nyáron az esküvőnk előtti hónapokban felborult a ciklusom (előtte félévvel, most egy éve abba hagytam a fog.gátlót és minden renden volt nyárig),talán az esküvő előtti izgalmak. Méhnyálkahártya gyulladásra gyanakodva kezelt. A gyógyszerektől tök rosszul voltam, de semmit sem használt. (továbbra is kb. 3 hetet vérezgettem, de inkább kátrány volt mint igazi és kb. 1 hetet nem, de ezt is kiszámíthatatlanul rendszertelenül); kis műtétet javasolt, de az esküvőnk közelsége miatt nem egyeztem bele; helyette hormonális gyógyszert írt fel (estradiol tartalmut). Nem nagyon értek én ezekhez a dolgokhoz, de az mindig gyanus, ha nem kérnek labort csak talágatnak. A hormonokat végül is nem szedtem be, az esküvőnk után a házorvostól kértem, hogy nézessünk egy labort. Magas volt a tesztoszteron szintem, majdnem dublája. Endokrinológushoz mentem, újabb labor, minden hormonszint jó, a teszto. most nem olyan magas mint korábban, de kissé emelkedett. Azt gondoltam, hogy közben a ciklusom már kezd helyre állni, ezért a kis eltérésért nem javasolt kezelést (Petz Ádám-endokrinológus-Máv kórház). Ha mégis gond lenne Szilágyi dr.-hoz küldene az édesanyákútjára, ill. vele párhuzamban kellene konzultálni.
Hát nem szörnyű, hogy amint az ember gyermektervezésre adja a fejét, akkor felborul minden és semmi sem úgy működik ahogy kellene?!
Ilyenkor azon rágom magam, hogy miért nem korábban próbálkoztunk! Néhány nap múlva lesz a 9 éves évfordulónk (megismerkedési) a párommal.
Azt a hülye fog. gátlót nem kellett volna 8 évig szednem!!!!!
Na bocs a hosszúért!
adi77
 
 


Moni!
Gratula.

Kép
breni
 
 


Szia Zsuzska! Semmi babahír? :-(

Adi semmi baj a hosszúrét. :-) Sajnos ez igy van, ha az ember nagyon akar valamit, hát az tuti, hogy nem sikerül. Amúgy én már rájöttem, hogy a rohadt stressz miatt és totál felborulhat a hormonháztartása az embernek. Szerintem nekem az a bajom. :-(

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza!
Ez az! Valahogy én is így akarok tenni, csak nekem a mh váltás nem megy ilyen könnyen!!! Most az a célom, hogy sikerüljön elvégeznem az egyetemet! A többi nem érdekel!

moni
 
 


Banya!
Ha szabad tudni mi volta az a műtét?
Most már minden rendben veled?
Adi
adi77
 
 


Adi!
Mi kísértetisen hasonlítunk egymásra. Nekem is nyáron volt az esküvőm, én is majdnem 8 évig szedtem azt a borzasztó fogigátlót, és is kicsit több mint fél éve hagytam abba, és nekem is nyáron borult fel a ciklusom. Arról még nem tudok hogy hormonális problémáim lennének, de ki tudja. Az esküvő miatt halasztódott el nekem is a műtétem, de én nem voltm hajlandó semmiféle gyógyszert bevenni. Az is igaz, hogy nekem más problémám van, én fejlődési rendellenességgel születtem: kétszarvú méhem van. De a ciklusom egyértelműen a fogigátlótól borult fel, talán most kezd kicsit magához térni.

Kép
Kép
banya1
 
 


Moncsi, nagyon-nagyon ügyes vagy!

Lányok leírnám az új mh-emen (vagyis a leendőn) a dolgokat, mármint munkaidő és stb, és adjatok tanácsot, hogy mit tegyek, menjek vagy ne?

(Hozzá kell tennem, hogy a mh-emen, kaptam egy írásbeli figyelmeztetést azért, a főnököm úgy lebaszott, mint állat, mert elmertem augusztusban küldeni egy magán meghívót a barátnőmnek, lakásavatóra, visszajött, mert közben nekik megváltozott a címük, és most szólt, hogy hogy képzeltem, meg, hogy milyen erkölcstelen nő vagyok stb.stb, anyagi és jogi kárt okoztam a cégnek, és 2005. 2. félévére megvonja az össze alapbéren felül adható jutattatást.Na most erre mit mondotok? Annyira kivoltam akadva ezen, hogy egész éjszaka nem aludtam meg egész nap sírtam, úgyhogy most már akár melyik pillanatban kibaszhat.SZerintem. A másik, hogy olyan dolgok derültek ki, hogy mit akart csinálni olyan emberekkel, akik közben elmentek, hogy hajaj!)

Kép
elizabeth25
 
 


hiszteroszkópia, laparoszkópia, átjárhatósági. Sajnos semmi nincs rendben, beigazolódott a doki gyanúja, sőt még rosszabb a helyzet mint gondoltuk. Egy vaskos fal húzódik a méhem közepén, ami nagy eséllyel akadályozza majd a baba kihordását. Tehát ha sikerül teherbe esnem, akkor is szuper esélyekkel indulok a vetélésre, ráadásul úgy, hogy akár a hatodik hónapban is elveszthetem a babát, sőt, bármikor.

Kép
Kép
banya1
 
 


Eliza!
Tuti igazad van!
EZ STRESSZ!!!
Ennek tükrében, próbáljunk lazítani a hétvégén! Kép
(eddig sajna nekem nem ment: építkezés, esküvő, szüret... munka...munka és munka)
DE TALÁN MAJD MOST!
...és egy kicsit reménykedek, hogy a hétvégén sem jön meg és hétfőn + tesztelhetek. Kép
adi77
 
 


Húúú te szegény!!! Kép
Bár számomra eléggé ismeretlenek ezek a kifejezések, azért nagyon nem hangoznak jól.
És ezt a falat nem tudták kiműteni? Lehet, hogy hülyét kérdezek, bocs.
Nem csináltak a műtét előtt labort? Csak az esetleges horm.is problémák miatt kérdezem.
Mikor és hol volt az esküvőtök?
Nekünk aug. 20. Szelídgesztenyés.
adi77
 
 


Eliza , hallagtunk!
Nem semmi a mostani munkahelyed!Kép

zsuzska80
Szombathely
 
 


Szóval ti váltanátok mh-et a helyemben?

Kép
elizabeth25
 
 


Szóval most keresek nettó 108.000-t bejelentetten, de havi 25000 a benzin, ide bejárni, kieröködtük, hogy fizessenek ki belőlle a szokásosat, ami jár, igy 9000 Ft-ot kapnék, de ugye emiatt a szar dolog miatt megvonták. Mindenki szerint egy mondvacsinált probléma, és szerintem is szemétség amit velem műveltek. Mások lopnak, csalnak, hazudnak itt azok bezzeg nem kapnak semmit.Nő létemre leltározok, emelgetem a dobozokat havonta egyszer stb, és még mi minden mást, és ennyire becsülnek meg.

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza!
Szerintem, most még ne dönts, még nagyon az események hatása alatt vagy. Várj néhány napot amikor objektívebben látod a dolgokat és a munkahelyeden is lecsillapodnak a kedélyek. Az új munkahelyeden mik a kilátások?
Vagy már írtad, nem figyeltem.
adi77
 
 


Adi!
Ja, elég gáz a helyzet, még nem is hevertem ki teljesen. De bízom abban, hogy ennyi nekem is jár hogy anya lehessek. Nem kérdeztél hülyéket, van lehetőség nagyműtétre, de a dokim ameddig nem muszáj, addig nem javasolja, mert összenövések lehetnek a hasamban utána, és az megakadályozhatja azt is hogy egyáltalán valaha teherbe essek. Azt mondta, hogy ha majd elvesztettem egy-két babát, akkor megműt. Jó mi?
Labort csináltak a műtét előtt, de nem hiszem hogy olyan részleteset kértek volna, szerintem ez csak olyan szokványos labor volt, amit minden műtét előtt megcsinálnak: vércsoport, meg ilyesmi.
Az esküvőnk augusztus 6.-án volt,aznap volt 9 éve hogy megismertük egymást. Pécsen volt, a Rerormátus templomban, aztán a Susogó étteremben. Van egy kép a profilomban róla.

Kép
Kép
banya1
 
 


A barátnőm segített új mh-et találni, a Máltai Szeretetszolgálatnál (Idősek Otthona), ott dolgozik az anyuja is. 15 percre van busszal a lakhelyemtől, fizetkik a BKV-t, még kocsit sem kell használnom, 8-16ig van a munkaidő, és havi egy szombat 8-12-ig, de ha igazolom, hogy suliba járok, elengednek. Van havi 4500 kaja hozzájárulás, minden nap meleg ebéd, próba időre havi nettó 90 000 a bejelentett fizu, utána kb. 110.000. Szerintetek?
Feladatok: lakókkal kapcsolatos adminisztráció, kirándulni vinni őket, orvoshoz, stb.

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok lányok! Jó reggelt!

Eliza,

bár nem tudhatot, milyen lesz az új helyen, de a mostaninál nem lehet rosszabb. Ilyen állandó stresszhelyzetben nehéz a babának összejönni. A szervezet védekezik ellene! Ez nem vicc!

Mindenképpen menj el egy nyugodtabb munkahelyre!
Ha összejön a baba, három hónapig még talán el lehet titkolni( addig amúgy sem szoktak beszélni róla). Aztán lejár a próbaidőd!
Szerintem mindenképpen válts a saját és a baba érdekében is!
Julcsi2
 


Sziasztok!

Breni!Küldtem a másik mail cimemmel,talán ezzel meg tudod nézni!PUszi!!Kép!

Moni!Kép,de legalább nem késett ,az is egy jó szempont!!

Üdv az újaknak!

Eli!Ezt szeretem Kép,bárcsak én is tudnék igy gondolkodni!

Banya!Kép ez nem tul jó hir!!
Vendég
 


Adi már itt vagyok másfél éve, és egyre szarabb a helyzet. ÉLetemben nem aláztak meg ennyire,sehol sem, soha semmi probléma nem volt velem sehol. Kipécézkik azt is, aki elmegy szülni, aki terhes lesz, csupa nő van, megy egymás fúrása, a rivalizálás, baszogatás, a tényleges munka már senkit nem érdekel. Ki a franc akar ilyen helyen lenni? MÁr hónap óta elakarok menni. HIába kapok nettó 108.000-t ha abból 25.000 a benzin, máshogy meg nem lehet bejárni, mert Ipari Parkba vagyunk, és semmi nem jár ide, és a legközelbbi buszmegálló is fél óra.

Kép
elizabeth25
 
 


Eli!

szerintem jól hangzik,és meg se kell szakadni a melobaKép!!
Vendég
 


Köszi Julcsi a tanácsot, igazad van! Hétfőn megyek 6ra megbeszélésre, majd meglátjuk. :-)Drukkoljatok!

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi, szerinted a lovagló poz, nem jó??
Milyen szempontból??KépKépKép

Vica, mindjárt felhívlak, ha nem jeletkezel!!Kép

zsuzska80
Szombathely
 
 


Eliza, aztán várjuk az infot, és drukkolunk!!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Keditke, szerintem is. Nagyon szeretem az embereket, foglalkozni velük, nagyon szeretek beszélgetni és tisztelem az időseket az élettapasztalatuk miatt. :-) És az sem elhanyagolható, hogy negyed 5re otthon vagyok, 6 helyett. :-) És megspórólok havi 25000 Ft-ot és nem ge.....skednek velem.

Kép
elizabeth25
 
 


Zsuzska, a lovaglóba egy csomó minden kifolyik. Szinte minden. :-(

Kép
elizabeth25
 
 


Eli!

Drukk+++!!
KépKépKépKépKépKépKép
Vendég
 


Ja azt leszámítva, hogy 6 végzettséggel kevesebbet keresek, mint a legutolsó szakmunkásos raktáros. Az is 120000Ft kap, a kolléganőm (igaz van egy diplomája meg itt van már 3 éve), 200.000-t. Nem nagy különbség ez egy kicsit?

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Eliza!
Szerintem válts! Ahol ilyen rossz a légkör, meg a kapcsolat a fönökkel, ott nem szabad maradni!!!

Proone!
Mennek a drukkok ezerrel! Dejódejódejó neked!Kép

Julcsi!
Igen, itt kezdtem ebben a topicban április-május környékén, és júli végén össze is jött a babóKép Szóval nem a reménytelenek topicja, az biztos!!!Kép

Vica!
Ígérem, hétvégén csinálunk pocifotót, de mindig elfelejtemKép

Móni!
Kép
Viszont gratula az analízishez!Kép

Reggelenként érzem a babót, de amint a Zapa odateszi a kezét, "elhallgat". Lehet, hogy öt még nem szokta meg annyira? Majdcsak beindul, csak szoktatni kellKép

Maminti
17+5

Kép
Kép
maminti81
 
 


Köszi Kedit. Te hol dolgozol?

Kép
elizabeth25
 
 


Móni!

Most nézem, hogy mit írtál. Igaza van a férjednek és jó úton haladsz. Kép Erős vagy és meg tudod oldani a dolgot. Kép Drukkolok nagyon! Sok erőt küldök neked.++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Betti
betti73
 
 


Köszi a tippet Márminti. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


Eli!
Vágj bele,lehet ha nem idegeskedsz annyit akor elöbb babás leszelKép!!
MErt csak ha nyugi van akor talál meg a baba is Kép!!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?