Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! :)

Dorka....hát.....nagyon megható volt a történeted, és köszönjük :wink:
Én úgy tudom, intenziv szopi alatt nem szabad megerőltető fogyási cécókat végezni. Tudatosan táplálkozni esetleg. De nyugi, a szopival le fog menni egy csomó kg, csak türelem!Tudod az első időben most első az, hogy szoptass amig csak tudod
Én visszanyertem az alakomat keb. a szülés után 3 hónappal, de vissza is ment rám sok, de az én hibámból :oops:
Úgy érzem, most a szopi abbahagyásával meg az étvágyam is megcsappant :wink:

Beze :? reméljük, nem lesz gond Lexivel.Én ilyenkor Marcinak napi 3x5 ml Nurofent adtam kb. 3 napig és nem hatalmasodott rajta el a betegség.Influ elleni oltást beadatod neki? És neked be kell adatni?
Nem jön őrlőfoga?Mert attól is folyhat az orr.

Kép
meli0805
 
 


Nyanyu :) üdv köztünk!

Tesztelj szerintem is!

Kép
meli0805
 
 


Ja, írj egy kicsit magadról!

Kép
meli0805
 
 

 
 

Sziasztok!

Zsani, Meli, köszönöm szépen!

Zsani, bocsi, de ezt a böködést nem értem...

Meli, fogalmam sincs, nem tudok belenézni a szájába. De dokinéni szerint vírus, amiből akármi lehet. Nurofent tegnap adtam, ma nem, most napi 30 csepp cebiont kap. Eddig nem volt lázas, a köhögés is alig van, remélem, ennyiben maradunk. Az orra viszont ömlik, szívni kell. :(
Tej eltűnik lsssan?

Dorka, nekem a szopi bőven elég volt fogyókúrának. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Lányok :?
Hát, sajnálattal látom, hogy tényleg nincs értelme ide írogatni már :?
Én is másikba kezdtem el írni.......
Azért remélem, kapunk híreket, amik fontos események lesznek, pl.Kitty, Zsani bebabásodik, Dorka Lucája elindul, Beze és Bri megszül. Nóci Regije folyékonyan beszél, stb.........
Puszi

Kép
meli0805
 
 


Sziasztok!

Azt hiszem, én is elköszönök, Zsani, megírom a mali címemet priviben. Bár elég lusta vagyok ezen a téren...

Iwiwre majd rakok képeket.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Csajok, ezek szerint mindenki idekacsint, én is benéztem, de nem ír senki?

Akkor most búcsúzunk?

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Dorka, Beze, én nem szeretnék búcsúzni, ha nem muszály..........
Nem tudom, Nócival is mi történt, hogy így eltűnt....csak nem haragudott meg valamiért?
Úgy látom, hogy a Bridget eltűnéséval hanyagolta mindenki egy kicsit ezt a topicot, meg persze Nóciéval....hát, végülis ők voltak a topic "lelke"

Kép
meli0805
 
 


Sziasztok, ha vki jár erre.

Meli, Nóci írta, h. nem fog jönni, csak ha erre jár :(

Kitty, dolgozik.

Zsanival nem tudom mi lehet!

Katit szoktam lesni a városban, nem látom soha.

Bridet facebookon szoktam látni,nem értem miért nem jön:(

Beze vigyázz magatokra nagyon, bár én nagyon örülnék, ha nem csak iwiwen látnálak !

Meli, szerintem így ez a helyzet!!!

Én ma hősnek nyilvánítom magam, elvittem a neveletlen kutyámat magunkkal sétálni, és nagyon ügyes volt!
Most büszke vagyok, de nagyon!

Mennem kell, felsírt!

Puszi

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Helló!

Látom kezd befuccsolni a topik.
Na ne má!


Azért olvasgattam, és mindenkivel képben vagyok ám!

Röviden rólunk, tényleg csak zanzásítva: augusztus 23-án megtudtuk, hogy a férjem tüdőrákos, aztán egy hónapig vizsgálgatták, szeptember végén megműtötték, kivették a daganatot és a tüdő egy részét, majd itthon lábadozott, most kemóra járunk, aztán februártól meg sugárra. Most jöttünk meg kemóról, és kiderült, hogy a CT valamit mutat, aminek nem kellene ott lennie, úgyhogy nem tudjuk, hogy kiújult vagy csak hegszövet. Most épp megint a béka segge alatt vagyunk....
Anyagilag egy nagy érvágás, mivel a táppénz nem sok, viszont havi 50-be kb. bent van a kezelés (alternatív gyógymód, utazások, gyógyszerek tömkelege)
Én januártól dolgozom, Lilla harmadik napja volt ma a bölcsiben, beszoktatás alatt van.
És ki kellene vetetnem az epémet, mert kövem van, és hát az nem túl jó.
És közben fogorvoshoz járok, hogy rendbe tetessem míg itthon vagyok, a Leventét oviba kell vinni és heti kétszer még külön logopédiára, közben meg mindig főznöm kell, hogy a Zoli egyen-egyen és egyen, mert ha fogy, nem kezelik.

Szóval be vagyunk táblázva. Most épp valami felfázásom volt, reggel 7-re mentem dokihoz, mert utána Tbányára mentünk kemóra, közben vérvételek, vizsgálatok, pl. pénteken megyünk Pestre.
Voltunk a Lillával kórházban tejterhelésen ,most eszik már tejet, tojást nem, és kimutatta még a bőrteszt a narancsot és a halat pluszba.
Szóval haladunk....

Most röviden ennyit rólunk, ne tűnjetek el!
Mindenki vigyázzon magára!

Sziasztok!
Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Sziasztok!

Kati
nagyon sajnálom, ami a férjeddel és veletek történik, de nem feladni, minden rendbe fog jönni, csak idő kérdése!
Alternatív gyógymódokban tudok segíteni (sajnos), írj nyugodtan!
Szegény Lilla, de legalább haladtok lassacskán az allergiájával előre.

Dorka
egy hónapos Luca babáról kérünk képet! Lassan itt van az első névnapja, mit kap?
Ügyi vagy a sétával! Amúgy a kutyi hogy viszonyul Lucához? Emlékszem, aggódtál emiatt...

Meli
ne tűnj el, írj ide is légyszi! És tegyél képeket Marci királyfiról!

Beze
hogy vagytok? Hogy viseled a finisht?

Bri
tessék írni!!!

Nóci
te is írj!!!!

Velem semmi különös, ma negyedórába kerül mire bejöttem a saját kapunkon!!! Ráfagyott az eső, vagy már eleve ónos eső volt, nem tom, de alig bírtam bejönni...
Még jó, hogy munkába céges autóval járok a többiekkel, nem kell vezetnem, reggel voltak árokba csúszások rendesen.

Párom hétvégén jön haza, ha nem jön közbe semmi. Hallottam a rádióba, hogy zártak már le reptereket...

Bátyám kamionozik Somogyban, most volt itthon kemény két napot, csak tegnap este tudtunk találkozni, ma már ment vissza.

Igyekszem jönni, de ti is gyertek!

Puszi

Kép
kitty22
 
 


Sziasztok!

Élek egyenlőre!

Kati! Igazán nagyon sajnálom ami veletek van mostanában! De bízom a jó istenben, hogy már csak előre lesz nálatok is minden! Imádkozom értetek!!!!

Kitty! Jó, hogy párocskád jön haza! Most hogy érzed a kapcsolatotokat????

Dorka! Ez a szülés történet nagyon megható volt! Szép volt nagyon!!!

Beze! Basszus már nem sok van! Hogy vagy???

Nálam vannak bajok sajna! Van miomám amit szerintem írtam már aztán mikor levették oktoberben a rákszürést ott is van valami mert jött a levél, hogy februárban ujra le kell venni! De semmi konkrétat nem mondott még a doki! Aztán ma 13 nap késéssel meg jött pirike is! Pedig már azt hittem mert felelötlenek voltunk ebben a hónapban! Ne büntessetek, de még nem szeretnénk kistesót majd csak késöbb! De ha jött volna hidjétek el nem tettem volna ellene, ha már van! Nem Ő kérte, hogy legyen sem hogy mi felellötlenül jól érezzük magunkat!
Apa marha sokat dolgozik! Még mindig nincs itthon!% Ebből meg már elegem van!
Fogászatra is járok muszájból!!!

Bridnek írtam iwiw-en, de nem írt vissza! Tud róla valaki valamit???
nócika
 
 


Sziasztok!

Meli, boldog névnapot!

Kati, sajnálom nagyon ezt a sok rossz dolgot, remélem, csak hegszövetet láttak! Drukkolok!!!

Kitty, köszi, egyre nehezebben bírom, de azért alapvetően jól.

Nóci, nem lehet baj, érzem, de azért nagyon drukkolok nektek is!
Bri-ről nem tudok semmit, jól itt hagyott minket...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Na, sziasztok!

Hát, jól beindultatok, kell egy kis ijesztgetés :lol:
De most ha megint írok és eltünik mindenki, akkor......már kezdem azt hinni, velem van baj :?

Beze :) köszönöm a köszöntést!!Hogy vagytok?
Írj magatokról is!

Kitty
:) köszi
Milyen gyakran jön párod?Nagyon várod már, mi?

Kati :? jó, hogy jöttél, sajnálom a sok rosszat, mindennapi imáinkban benne vagytok!!!!

Nóci :) Nem lehet, hogy valamit elcsesztek?Akkor van olyan, hogy ismétlés.Vagy a mioma zavar be?

Nálunk egész jól halad a szopi-nélküliség, Marci már nem is keresi, csak néha simizi ruhán keresztül és kacag neki meg sikoltozik, hogy "cici-cici" :lol:
Egyébként már énekel, verset mond (mókuska-mókuska felmászott a fára) :lol:

Kép
meli0805
 
 


Sziasztok Csajok

Kati, nagyon sok erőt, s pozitív energiát küldök neked, nektek.
Minden jóra fordul, bízni, hinni kell benne!
Így nem csodálom, h. sem kedved, sem energiád, sem időd nincs jönni!
De a bármikor csak egy nagyot akarsz káromkodni, gyere és írd ki magadból


Csajok, mi meg kórházban vagyunk, de nincsen semmi baj, szerencsére.Tegnap délelőtt dőlt a hányás Lucából a gyerekdoki azonnal beparancsolt, de semmi szervi baj, enyhe vírusferőzésre vagy túletetsre gyanakodnak.Úgyhogy bérelek egy mérleget
.Holnap mehetünk haza.


Kitty, ez még nem a karácsonyi szünet a párodnak ugye?
Azt szoktam figyelni, h. milyen szépen beszélsz a tesódról, jó tesó vagytok nagyon.Én olyan ritkán látom az enyémet, akkor is mindig rohan:(

Beze, Lexi meggyógyult?

Fürti, Marci már nagyon ügyes nagyfiú:)

Nóci, s hogy állnak a fogaid?Nekem is el kellene mennem, de félek.A miomával meg nem lesz semmi baj!

puszi

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Dorka, igen, köszönjük. Nektek meg puszi, örülök, hogy nincs komolyabb gond!

Meli, nem a legjobban. Nem túl jó híreket kaptam ma, egyelőre minden rendben Marcival, ami ugye jó, átlagos mennyiségű magzatvíz, normál uterus, szívecskéje is rendesen ver. Viszont ha jövő péntekig elkezdek erősebben vérezni, vagy elfolyik a magzatvizem, akkor itthon kell szülnöm, mert előreleshet a köldökzsinór a harántfekvés miatt. Ha csak fájásaim vannak, akkor mehetünk. Azonban ha eltelik az 1 hét, és nem történik semmi, be kell feküdnöm a fehérvári kórházba, legalább 1 hétre, és utána lesz a császár. Eléggé magam alatt vagyok, a kislányom is borzasztóan fog hiányozni. Az már cska hab volt a tortán, hogy az m7-esen történt kamion-felborulás miatt 2 óráig tartott, mire kijutottunk a városból a szokásos 10 perc helyett...

A kislányunk viszont meglepett: este először belepisilt a bilibe, olyan büszkék vagyunk rá. Szólt, hogy pisi, és rohant a bilihez!
:D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Dorka :shock:jesszus!!!ez nagyon ijesztően hangzik!
Remélem, már minden ok!
Írj!

Beze :? sajnálom a hireket, de nem lesz semmi baj, valahogy majd megoldódik.Végülis az időben benne vagy, nem? Bármikor jöhet már Marcell-királyfid :)
Hát, csak az a nyomi szekszárdi kórház....van ott dokid, akire esetleg számithatsz?
Én emlékszem anno Benkóhoz jártam.
Fváron ki fog császározni? a Csaba dokid úgy tudom nem vállal szüléseket már.
Tényleg, akkor jobb lene Szekszárd, Lexi miatt is, úgy mindennap láthatod :wink:
Nagyon ügyes a bilivel!
Marci bilibe nem, wc-be pisil wc szükitővel.Már odáig eljutottunk, hogy 2-3 óránként rákérdezek a pisire és viszem a wc-re.Így vagy pisil, vagy nem :)

Kép
meli0805
 
 


Helló!
Köszi mindenkinek a drukkokat!
Reméljük a legjobbakat. Nem tudtunk felmenni Pestre az idő miatt.
Kicsit most idegesek vagyunk, hogy mi lesz.
Kemot jól bírja, eddig kétszer voltunk, ami egy kezelésnek felel meg, és még 3 kezelést kap, tehát 6 alkalommal megyünk. Utána Pesten sugárra még nem tudom hogy lesz. De én addigra már dolgozok, úgyhogy még nehezebb lesz.

Kitty! Irtam privit!
Az én tesóm is kamionozik, hát nem irigylem őket ilyen időben!
Mi a helyzet a pároddal? Rendeződik a dolog?

Nóci!
Én most fejeztem be a fogorvoshoz járkálást, túl vagyok három tömésen és egy húzáson, és némi fogkő levételen. Végre nem kell mennem. Azért a dokitól kérdezz rá, hogy mi a lelet, mert P2-ig oké, P3-nál már látnak oda nem illő sejteket, ami pl. HPV-től is lehet, szóval azzal nem szabad várni. Miért nem adja oda a leletet?
Miket csinál mostanában a kislányod? Jártok fejlesztésre? Mi a helyzet vele mostanában?

Beze! Azt azért nem hiszem, hogy otthon kéne szülnöd, ki fog odamenni egy harántfekvéses szüléshez, mikor nagyon veszélyes, és otthon levezetni? Ezt nem értem. Hisz ha nem fekszik jól akkor császár lesz, és azt ki vezeti le otthon?
Szerintem ilyenkor hívni kell a mentőket, ha valami történik, vagy már most befeküdni. Jobb félni mint megijedni. Nekem is hiányzott a fiam, mégis ki kellett bírnom nélküle 4 hónapot, és két-három hetente láttam. De megérte, mert egészséges lett a lányom.

Dorka!
Kipróbáltátok a kórház vendégszeretetét? Mi is most voltunk ott tejterhelésen. Ja meg a háromhós szülinapját is ott ünnepeltük anno.
Remélem már minden oké! (Túletetés tejcivel???? ilyen nem nagyon szokott lenni, mert ha van ilyen, akkor egyszer kijön, aztán többször nem. Ha többször hányik, akkor vírus lehet inkább.Nekem is volt olyan, hogy egyik éjjel mindkét cicit kiszívta és utána sugárban kijött, túl sok volt neki.)
SEMMIKÉPPEN SE MÉRLEGELD A GYEREKET, hisz eddig se tetted. Az a jó ha van tejci, és úgyis annyit eszik, amennyi neki kell. Nehogy beleess abba a hibába, hogy majd kevesled a tejet, aztán aggódni fogsz, hogy elég-e.

Meli!
Köszi az imádkozást!
Lilla is egyre kevesebbet szopik, most már nem is kell, mert ehet tejet, úgyhogy majd meglátjuk meddig kéri. A bölcsi miatt délután már nem lesz szopi, aztán a reggeli meg esti megmarad, az nem baj, legalább kap egy kis immunerősítőt.
De nálatok meg kistesó van tervben, ezért gondolom teljesen le akarod szoktatni. Kiváncsi leszek, meddig igényli még a kisfiad.
Párodnak hogy meg a kamionozás? Belejött már?

Lilla stabilan szobatiszta 20 hónapos kora óta, éjjel és délutáni alváshoz kap még pelust de pisi már nincs benne, viszont sokszor álmában kakil, (sőt mostanában mindig) ezért kell ráadni. Amióta szobatiszta, azóta szorulásos, és 2-3 naponta álmában kakil. Pedig érzi hogy kell, és ráül a vécére, mondja, hogy kakilok, de mégse jön ki neki. (néhányszor sikerült persze)
Kéne tennem szülinapos képeket iwiwre.
Majd nézétek meg, nemsokára teszek.

Most náthásak vagyunk, bölcsis beszokás felfüggesztve.
Pedig már nagyon tetszett neki, negyedik nap már bent se voltam, csak ebéd után hozták ki. Leventével is háromszor- négyszer estünk neki a beszoktatásnak, mert mindig beteg lett.

Na léptek, majd irjatok!

Sziasztok!
Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Sziasztok!

Meli, igen, az itteni kórházat én is utálom. :? Egyébként fogalmam sincs, ki terjeszt alaptalan pletykákat a dokimról, ő fog megcsászározni, ha pénteken Fehérvárra fekszem be. Itt nincs orvosom, de jó párat ismerek már.

Kati, Lilla nagyon ügyes! Az otthon szülés alatt a szekszárdi kórházat értettem, kicsit félreérthető voltam. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Olyan jó, Kati, hogy jössz te is végre!!! :wink:
Kiváncsi vagyok, Lillának hogy tetszik majd a bölcsi.
Pár hsz.-al korábban már írtam, hogy Marci már nem szopizik,lassan már egy hónapja :)
A leszoktatás könnyű volt maga, de sokáig nagyon hisztis, ingerült volt, gondolom a hirtelen cicihiány viselte meg, elvonási tünetei voltak.Mostanra már nem is keresi, eszébe sem jut :)

Kép
meli0805
 
 


Sziasztok!

Szét esik mindjárt az agyam szerintem az idő!
Nos:

Beze! Szegénykém! Biztosan nem lesz baj! De az, hogy a kicsi lányod hiányozni fog az természetes! Minket is hívtak barátok a velencei karneválra, de nem is tudom! A szívem egyik fele hív a másik meg marasztal! Hogy bihetném oda?? Az éjszakába mulatni?? Sehogy!
Brid nagyon el tünt és nekem azóta se írt! Picit rosszul esik tőle, de ez van! De remélem nincs gond, hogy nem ír!!!

Dorka! Szegénykém! Ma már tuti otthon vagytok! Remélem tényleg csak túletetésről van szó!!! Gyere ha tudsz és mond mi volt! Amúgy vizelet vagy vérvizsgálat volt?? Gondolom kapott infúziot! Szegény kis cseppség!! Sok gyogypuszi neki neked meg kitartást!!!

Kati! Tudom, hogy P2-ig jó ezzel én is tisztában vagyok! De az az igazság, hogy a szülésznömön keresztűl tartom a dokival a kapcsolatot, mert azért nem megyek 30 km-t, hogy kezemben legyen a lelet! Úgy is megyek februárban és akkor mindent lebeszélek vele! De a szülésznöm szerint minden jó ne aggodjak, de azért köszi! Igen is aggodom!! Ki nem aggodna??
Istenem, de jó, hogy már szobatiszták vagytok! Én is vettem mancikának karira egy csudaszép ki piros bilit ami mint szék is funkciónál! Olyan édes! Ő még sajna nem ül és nem áll! Sőt még mászni sem mászik, de néhány napja 4kézlábra állt aminek naná, hogy sikongva örültünk! Még mindig járunk Dévény tornára heti 2x! Tavasszal vagy tán már elöbb is elég lesz a heti 1 alkalom és akkor járunk majd szellemi fejlesztésre! Addig én foglalkozom vele ahogy csak tudok!!!

Meli! Ja jól megilyesztettél minke4t!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tényleg Zsani hova lett?? Tud róla valaki valamit?? Vagy mig nem voltam Ő is elköszönt??? Meg Vivynek is ennyi volt!!

Nos megyek, mert mennem kell! Puszika
nócika
 
 


Héhéhéhéééééééééééééééééé!!!!!!!!!! Én itt vagyok!!!! Dehogy köszönök, csak vizsgázom, vizsgaidőszak van... lesz még olyan, hogy sokat nem jövök, de nyugi, tényleg csak suli van, meg meló...

Nóci, nem semmi, mióma miatt nagyon nem irigyellek basszus... :? :( de ez az, ami a melledben volt? Nőtt azóta? Rossz indulatú?

Kati, nagyon sajnálom, ami a férjeddel történt, nem lehet most könnyű nektek... :( remélem, tényleg csak egy heget láttak!!!!

Dorka, ez kemény... :( amúgy jól vagytok? Szépen nő a pici lány?

Meli, azért örülök, hogy maradtál :) de Bri tényleg jól elment :( a naplója is titkos lett... :(

Beze, ez olyan izgiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!! :D hát, remélem, minden simán fog menni :) még nem olyan rég volt, amikor becsatlakoztam és még éppen a 12. hetet töltötted, most meg... :D

Kitty, munkahely milyen? Pároddal akkor kibékültetek? (én nagyon le vagyok maradva...) befagyott zárakat ne is említsd...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Beze hír:
Tegnap 7.37-kor császárral megszületett Mármarosi Marcell 56 cm és 3440g. Ő is és anyukája is jól vannak!


Gratulálunk!!!
franci
 
 


Húúú, a mindenit , ilyen hírek!

Köszi Franci!!!!

BEZE DRÁGA!!!!!! MINDEN JÓT KIVÁNUNK NEKTEK, SOK-SOK TEJECSKÉT, EGÉSZSÉGET ÉS BOLDOGSÁGOT AZ EGÉSZ CSALÁDNAK!!!!

Gyönyörűszép karácsonyi ajándék lett a kis Marci!
Remélem, hamar kapunk képeket is!és a részleteket is!

Nóci, pár hete az egyik csaj a lombikosból skype-ozott Brivel, akkor minden okés volt-ahogy írta.Azóta mindenki csak keresi őt, ott is.

És miket csinálsz Mancikával foglalkozás-ügyileg?
mennyi idő lesz, míg majd felül-feláll?

Nekem is volt nagyon sokáig P3-as citológiám, amit aztán nem kezeltek ki-nem műtöttek meg, és elfajult egészen a P4-ig, ami ugye már rákközeli állapot.Úgyhogy ne hagyd annyiban a dolgot!!!

Zsani!Sziaaaaaa!
Nócinak a mioma nem a ciciben van.Méhben, asszem.

Tényleg Nóci, és a ciciüggyel mi van?

:?

Kép
meli0805
 
 


Most olvastam a lombikosba, hogy írta valaki, hogy "Bri puszil mindenkit"-csak épp nem minket :( na, mindegy, kár agyalni ezen, úgy látszik, ennyit értünk neki :?

Kép
meli0805
 
 


Sziasztok!!!

Beze tiszta szívemből gratulálok Marcihoz!!!!!!!!!!!!!

Csajok, de szuper, még csak most írta Beze, h. csinál tesztet, illetve, h. még vár vele, és most meg már itt van Marci :D :D :D

Mi is hazajöttünk a kórházból., minden ok, enyhe vírusfertőzés a végső diagnózis, a bukások továbbra is megmaradtak!
Szerncsére minden rendben!
Csajok, én még soha életemben nem féletem ennyire!
Köszönjük nagyon a drukkokat!

Kati, kitartás!Igazából nem is tudok mit írni!
Veletek vagyunk!!!!
Mérleg: kölcsönöztem, 1 napig használtam, azóta ott áll az asztalon, igazad van, nem idegesítem magam vele!
Lilla nagyon ügyes, szegénykém milyen rossz lehet, h. ilyen picike és szorulása van!
Bölcsivel is ügyes, általában tuti ilyenkor jön a betegeskedés!
Képeket várjuk!!!

Nóci, vettek vért és vizeletemintát is!Tetőtől talpig átvizsgálták!
4kézlábraállás szuper!!!!!!Belejön majd a kiscsajszi a dolgokba tutira!!!!

Zsani, kitartás a vizsgaidőszakhoz!!!!

Meli, biztos megérkezik majd Brid is, ne szomorkodj miatta, biztosan pihenget inkább, nem gépezik olyan sokat!

Ilyen időben nincsen kedvem sétálni Lucababával!Szerintem nem megyünk, minden tiszta latyak, és már volt kint egy picikét, mikor délelőtt mentünk kontrollra a kórházba!

Puszi

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Dorka :) örülök, hogy minden rendben!!!
Teljesen megértelek az aggódással kapcsolatban, főleg, hogy még ilyen picike Luca.
Friss képet nem raksz?
Mitől lett a vírusfertőzés?
És a bukásra mehet tovább az anyatej?Mert ilyenkor szoktak valami speckó tápot is adni, azt hiszem Sinlac-ot.

Egyébként most írtam én is Brinek iwiwen.

Kép
meli0805
 
 


Meli, majd rakok, mostanában őszintén bevallom nem foglalkoztam a képekkel, le kellene szedni a gépről.
Semmiképpen nem szeretnék tápszert.
A fertőzésre azt mondták, h. valószínű egy felnőttől kapta el, aki nem is érzete, h. szar a gyomra.Szegény kicsikém!

Jól tetted, h. írtál Brinek, remélem gyorsan válaszol!

Vasalok egy picit:(

Puszi

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Beze!
Szívből gratulálok, örülök, hogy minden rendben, és reméljük
hamar hazaengednek a kórházból.
Szép nagy lett ez a kisfiú, ha még bent maradt volna pár hétig, hát....
jó nagy baba lett volna!

Meli!
A bölcsi tetszik neki, nagyjából minden oké, csak akkor hisztizett, mikor a karfiolfőzeléket elé rakták, na akkor a földön fetrengett. Utálja... Persze kenyeret nem adtak hozzá, pedig legalább azzal jól lakott volna. Kiváncsi leszek mi lesz, ha nem ízlik neki, ... éhezik délutánig?

Jeanner!
Hát mi is reméljük, hogy nem jött vissza, főleg ilyen rövid idő alatt...
Most szombatot mondott a pesti doki, megint egy hét...mire tudunk vele beszélni. És akkor is csak megnézi a ct-t, ki tudja mit mond.
Hogy mennek a vizsgák? Hol tartasz a kivizsgálásban? Hallottál már a habituális vetélésről??? Mikor többször nem jön össze, akkor ezt vizsgálják. Van ilyen topik is, nézz utána.

Dorka!
Szoptass csak tovább, mint eddig, majd meggyógyul. Ha kicsit bukik az nem baj, ha meg sokat, és még fogy is, akkor majd ráérsz ezzel foglalkozni. Szerintem legalábbis.
Ha kiállsz a gyerekkel jól bebugyolálva az erkélyre, vagy kiteszed babakocsiban az erkélyre az is jó, ha nem tudsz lemenni vele sétálni. De ilyen ramaty időt, mint ami most van. Látnád a hétemeletes előtt mi van az építkezés miatt. Tiszta sár minden.

Meli! A bukós tápszer az nem a Sinlac, hanem egy másfajta tápszer, ami sokkal töményebb, jobban telít. A Sinlac hozzátápláláskor jön, én mindkétszer azzal kezdtem hat hósan.

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Sziasztok!

Nóci
köszi a kérdést, most jól elvagyunk, de nem akarom elkiabálni, meg beleélni se magam nagyon, volt már ilyen máskor is...
Elhiszem, hogy nem aktuális most a kistesó téma! Kitartást, sajna a munka már csak ilyen :roll:

Meli
párom havonta jár haza, két napra. Most a karácsony miatt előbb jön, és marad is három hétig.

Dorka
köszi, jól elvagyunk. Tesómmal jóba vagyunk nagoyn, szerencsére, mivel mi nagyrészt csak egymásra számíthatunk, főleg mióta nincs Anyu. Apuval is jóba vagyunk, ne értsd félre, de inkább mi segítjük őt, mint fordítva.
Lucáról mikor kapunk képet?

Zsani
munkahely jó, nagyon szeretem. Munkatársakkal is jóba vagyok, tök jó fejek, meg a munka is tetszik. Nem unalmas ott az élet, az biztos :wink:
Párommal most elvagyunk, kérésére megpróbáljuk megint (már volt egyszer egy ilyen nálunk három éve), aztán meglátjuk mi lesz. Több esélye tuti nincs, így is volt már rengeteg, meg ugye elég keveset van itthon, két nap alatt nem lehet megváltani a világot...
Te hogy állsz a tanulással, munkával?

Beze
szívből gratulálok Marcihoz! Mielőbbi felépülést, és sok tejecskét! Képeket várjuk ám! :wink:

Kati
Párommal most jól megvagyunk, de nem élem bele magam, volt már ilyen máskor is, de most azt mondja, ez elég nagy lecke volt neki. Majd meglátjuk...
Kitartást a kezelésekhez! Párom mamája is kezdi újra, ha felépül a műtétből... :(

Párom itthon volt ugye két napig, csavarogtunk, vásárolgattunk, gyorsan eltelt ez a két nap. Két és fél hét múlva jön megint haza, aztán marad is jan. 9-ig. Jó lenne, ha ki tudnám közbe venni a szabadságaimat, de nálunk az nem olyan egyszerű, mivel engem csak a főnököm helyettesíthet :roll:

És! Két hónap egy hét után ismét meglátogatott piri anyó. Mondjuk elég rosszkor, mert pont pénteken jött meg, de evvan. És valszeg januárban íratok fel fog. gátlót, vmi nagyon alacsony hormontartalmút, mivel két évre tuti elnapolva a babatéma, és azért így sem jó, hogy ilyen ritkán van piri. :roll:

Puszi
kitty22
 
 


Szijasztok!

Bogi, gratulálok!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kati, hát drukkolok, minden erőmmel!!!!! Hallottam már a habit. vetélésről, nálam is ez van valszeg, azért vizsgálnak... az a topik eléggé halódik már néztem, de oda 1000 éve nem írtak, meg már a téma sem az... :( meg most a férjemmel harcolok, nem nagyon akar dokihoz menni, majd majd majd, azaz nála soha... így még nehezebb lesz, mert amíg ki nem vizsgálják, addig nem megyek bele több gyerekbe... eddig a háziorvosi alap vérvizsgálat csont negatív lett, vírus vizsgálat majd mensi után lesz, hormon vizsgálat meg ezután a mensi után + 2 vérzés (szal kb. február, ha optimista vagyok :roll: ), de nekem az nem tetszik, h az exemtől baba nem csodálom, h nem maradt meg, exem full alkesz és egy 2 lábon járó gomba + ekcéma telep, azóta sincs gyereke, pedig akarnak... mindegy... a férjem meg nagyon büszke arra, hogy több mint 200 nőt ápolt le, de arra is büszke lehetne, hogy ezek után el mer menni egy baktérium tenyésztésre, de nagyon be van sz*rva, h találnak valamit... pedig most kéne, hogy nagy szája legyen... na mindegy... szóval ő hajlik arra, pszichésen vagyok meddő, én meg hajlok arra, hogy egy vírus tenyészet lakik a heréiben... de amíg csak én mozgok bármerre, addig nem jutunk előre...

Kitty, örülök, h szereted a munkád... tényleg! :) Pároddal sajnálom, hogy így vagytok, de akkor a fogigátló tényleg jó lesz, hátha visszaáll a ciklusod :)

Meli, uuuupsz... akkor elrontottam... pedig azt hittem... :( mindegy, akár hol is van, nem jó, h van :(

Dorka, ez nagyon rossz :( szegény pici kis szervezete olyan gyenge még ezekhez... de akkor végül nem kellett a mérleg sem?

Én holnap megyek pótolni villanyból, ha sikerül, lesz még egy fizika pót, aztán januárban már csak 3 vizsga, a többi megvan :) (I am ügyes :D )

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!!

Beze! Tiszta szívből gratulálok! Rengeteg tejcsit erőt, egészséget, és sok sok kitartást kívánok nektek a kis családnak! Marcibaba úgy látszik nagyon nem bírta már a bezártságot! Sok puszi nektek!!!

Bocsi, de most nem sok erőm van írni! Velünk semmi változás!
nócika
 
 


Sziasztok Csajok!

Kati, gondolom mi lehet arra felétek, múltkor este sikerült bemennem kocsival, olyan béna vagyok nem láttam a behajtani tilos táblát.....
Nem tudom, mikor végeznek, de kíváncsi leszek, h. mit hoznak ki belőle!
Karfiolfőzeleék-én is hisztiztem volna!
Szopi-szerencsére a súlya szépen gyarapodik, de szerencsére már nem hány, hanem bukik!
A régi helyedre mész vissza dolgozni?

Kitty, engem is meglátogatott pirianyó, azt hittem hülyét kapok!!!!
Örülök, h. jól telt a hétvége!Te még szerelmes vagy?Bocs, h. ilyen kérdést teszek fel, ne kell rá válaszolnod, csak pár éve azt hiszem hasonló dolgot éltem át, mint most te., bár nem ismerem pontosan a történetet!
De az tökjó, h. pörögsz a melóban!!!

Zsani, jó nagy kalappal neked a vizsgákhoz!
Most én már nem értem, h, nálatok mi is a helyzet! :(
Mérleget azért béreltem, néha megmérem, h. mennyit eszik, de nem görcsölök rajta!

Nóci, gondolunk rád!Azért ha van kedved gyere!

Meli írt Brid?

Ma jönnek a barátnőim, meg úgy sétálnék, de ramaty idő van!
Karácsonyra fotókönyvet gyártok a mamáméknak azon kellene tevékenykednem!

Puszi csajok

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Dorka, mire gondolsz? Nagy a szerelem, csak a férjem nem nagyon akarja kivizsgáltatni magát.... de tegnap meggyőztem, februárban kérek neki időpontot magán dokihoz, aztán várunk... valami oka csak van, h vetélek...

Jobban van a picúr?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Köszönjük mindenkinek a gratulációkat. Tegnap jöhettünk haza, majd valamikor pótolom a visszaolvasást. Hát nem volt leányálom a császár, vasárnap hajnali 5 óra 35-kor elfolyt a magzatvizem, fél 7 után értünk be az itteni kórházba, ahol szerencsére hamar megcsászároztak. A műtét nekem egy örökkévalóság volt, akadt egy kis komplikáció is. A "pici" fiam méretein én is meglepődtem, azt hittem, tuti kisebb, mint a nővére. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Zsani
én is remélem, hogy legalább most lesz ciklusom, sok orvos szerint ilyen esetben még az is jobb, mint a semmi. Mert legalább nem romlik a petefészkek állapota... :roll:
Vizsgához drukk! Hogy sikerült? Hogy én hogy utáltam anno a vizsgaidőszakot :x

Dorka
nem vagyok szerelmes a páromba. Ezt meg is mondtam neki, evvan.
Melónak én is örülök, mert lefoglal, meg sok emberrel találkozok, nem unatkozok legalább :wink:

Beze
örülök, hogy már itthon vagytok! Képeket kérünk ám :wink: Császár gondolom nem volt vmi jó, de a végeredmény a lényeg! Lexi hogy viszonyul az öcsihez?

Itt esik a hó :) Begyújtottam a kandallóba, sütöttem sütit, főztem zöldteát. Tiszta romantikus, csak kár, hogy egyedül vagyok :roll:

Kellemes hétvégét!

Kép
kitty22
 
 


Sziasztok :D

Beze!!! Újra szívből gratulálok Marcellhez!
Majd beszámolót is kérünk! Tejci van? Akkor hát Szekszárdon szültél? :? Ki csaszizott?
Képek vannak iwiwen?Majd megkuksizom kisfiam Druszáját:wink:

Kitty :) Mikor jön haza párod?Most itthon lesz egy jó darabig azért az ünnepek miatt?

Dorka, neked már meg is jött újra? :shock: Nekem szülés után 11 hónap múlva jött meg először.
Meg sajna tegnap is :evil:
Írt vissza Brid az iwiwen, jól vannak, majd azt írta, hogy jön ide hozzánk is!

Zsani :wink: február hamar itt van. De egyébként gyanakodnak, hogy őmiatta van a vetélés?

Kép
meli0805
 
 


Na itt lenne az elveszett Kép :oops: :oops: :oops:

Hat ha jollattam oktober 30-an voltam utoljara de nem vgyok benne olyan biztos :roll: Az az igazsag ahogy mondtam is nem ngyon netezek...netundor van rajtam es kesz :x Nem tudok ezen segiteni es a napombol sem tudok 2orat(ha nem tobbet) arra szanni,hogy itt uljek es elolvassak mindent meg irjak mindenkinek (ugyebar van tobb topik is ahova kene es en nem szeretek csak be-beugrani :? )Ugy voltam kicsit a bnettel,mint a blogommal...olyan reg voltam mar,hogy belegondoltam,hogy levgyok maradva es megse nyitottam :oops:

Amugy meg kicsit elveztem a gondtalan babavarast 8) Vegre nem fajt semmi persze a dokimmal nem voltam elegedett mivel konkret doki nem foglalkozott velem az uj helyen hanem hol ez hol az fogadott :? Ez meg nekem nem jo de mondhattak volna az elejen es akkor ide se mentem volna :roll: Most valtottam 2hete megint :oops: ez egy magan doki.Magan akinek eleg borsos ara van (nem ugy,mint otthon hogy latogatasonkent 7-8ezer itt a magan doki "kisse" mashogy muxik :? ) de mivel olyan jo biztositasom van ezert 80%-ot allnak igy rank csak 20% var ami par 100ezer lesz igyis :roll: De ez a doki legalabb tiszta rendelovel rendelkezik,aranyos,humoros beszelget idot szan rad,erdekli mi van veletek es ngyon jol megvan oldva ha o szabin van van helyettes dokija :wink:

Aztan 2hete megint fajogatott a miomam :x 1hetig szenvedtem vele felhivtam a dokit is behivtak egybol ellenorzesre bar en mondtam a miomam faj de hogy ok megnezik nehogy szulesi fajdalom legyen :roll: Pont szabin volt a dokim.De a rendelo szama ejjel nappal hivhato es ha surgos esetrol van szo akkor egy masik doki visszahiv aki attol fuggoen mi a problema intezkedik.Igy volt velem is a korhazban meg nem a surgossegire kellett most mennem hanem fel a szuleszetre (ahol mar ugye jartam korhazlatogatason) es nev szerint var valami doki...feltettek NST-re (vgy hogy irjak) es estig bent is akartak tartani a biztonsag kedveert de en mondtam inkab hazamennek...4oras otttartozkodas utan.Hisz nem szulesi fajdalmaim voltak hanem a miomam.Ugyhogy megint gyogyszert szedtem :roll:

Egy hetig szenvedtem vele most annyira nem volt rossz,mint multkor mondjuk majdnem elertem azt a hatart de elotte hivtam a dokit es jott a bogyo igy megeloztem :roll: Aztan elotte kicsit megvoltam fazva taknyom nyalam egybefolyt...miomafajas utan meg a torkom krepalt most be most szerda ota csutortokon mar hangom se volt :shock:

Ugyhogy most ujabb fajdalomcsillapitot szdek az egyetlent amit kismamak szedhetnek :? Meg kohoges elleni szopogatos kucor,meleg tea,husileves,gargalizalas :?

25hetes vgyok amugy bejbi konyvszerint novoget most szerdan voltunk dokinal 580gramm,rugdos,bukfencezik ngyon kis eleven :lol: Nevekkel haladunk van mar listank ugy nez ki lesz egy amerikai neve es egy japan neve bar a parom feldobta hogy legyek egy amerikai egy magyar es hat a csaladnev az ugyis japan :roll: de szegeny gyerek kulfoldon nem hinnem hasznat venne a magyar nevnek plane ha igy ossze van kutyulva na meg mit adjak neki? :roll: Mert japan kimondassal eleg hulyen hangzanak a nevek es angolul se mind1,hogy ejtik ki szal eleg gaz nekem ez a sok kitetel nem megy :? Ugyhogy lesz az amcsi nev meg a japan es a csaladnev is japan :wink: Ezek a tervek eeeees apacskaval beszelgettem ,hogy legyen bent szulesnel es ugy nez ki bejon :D pedig o azt mondta az elejen neeem :oops: na jo en is azt mondtam nem akarom ot ott de talan megis :oops: :roll: :lol: Pocim a heten szerintem eleg latvanyosan nott :shock: eddig volt olyan aki eszre sem vette mi van :? :roll:

Nocinak irtam vissza!!!!Mivel nem netezem ezert iwiw-et se nezem!!!De telorol iPhonom van es van facebook es iwiw application is.Ott elolvastam Noci levelet de potyogni nem szeretek ott levelet :oops: Ugyhogy mikor feljottem a gepre akkor irtam neki!!Aztan megkaptam Meli levelet is arra is irtam!!!Sot Kitty is irt neki is valaszoltam igaz kicsit megkesve de ha valaki ir valaszolok es mind3level vegen udvozoltem a tobbieket :!:

Kitty-nek irtam november 29-en
Abszolut nem voltam bneten rostellem ngyon...a heten megprobalok benezni de itt van ma is tok keson keltem este 6van es meg mindig csak a leveleknel tartok.

Igen tavaszi babank lesz.Eleg keves dolgot vasaroltam mivel eleg felos vgyok a sok baj miatt varunk.Szerintem a bababutorokat majd anyuval vesszuk meg karacsony tajekan elotte vgy utana.Es ott egyben lehet mar mas babaholmikat is.1-2ruha persze becsuszott de csakis poenosak amiket lattal FB-on.

orulok,hogy jobban vgy!
Pusza es udv a tobbieknek is!


Nocinak ment a valaszlevel december 6-an
Aaaah nehogy azt hidd hogy haragszom de a net nálam ott kifujt hogy feljovok ide meg a skypeolas a családdal. Van a telomon iWiW application is szal azt is itt szoktam nézni olvastam is a levelet mert mindig mindent elolvasok hogy majd válaszolok aztán vazze sosem nincs rá idom vgy elis felejtem. Telorol utalok potyogve válaszlevelet írni. Dehogy haragszom rad terad sosem haragudtam rad nincs miért csak ez a rosszul alvás este aztán meg alszom délután 1-2ig. Kelek eszem beszélek családdal és mar 4 óra ha akarok valamit kezdeni magammal megkell induljak boltba aztán mire hazajövök kicsit tevezek vgy vacsifozes és mar Jon is ember. Szal elrepulnek a napok. Most az utóbbi egy hétben a miomam is megint fajt voltam a kórházban ellenőrzésen miatta szerdán meg pénteken is kontrolon. Gyógyszert szedtem rá megint. Most tegnap óta nem faj. Pocim nő itt fb-ön vannak képek. Amúgy tenyleg semmi. Anyu Jon 20-an. Minden nap eszembe vgytok ha hiszed ha nem. Manó hogy van? Van valami jó változás? Fogacskak? Ide írj ha írsz meg itt mindig van info is mert pl most is ágyból telorol írok (uziket gépről jobban szeretem de ha most nem írok ki tudja megint elfelejtem mire felkelek ezért írtam) a csajok nem tudom fentvannak e itt de ha bejelolnek tuti jobban tudjuk majd tartani a kapcsit. Bnetre nem is tudom miota nem mentem. De hiányzik mindenki!!!!!!!!!!!!!! Puszilok mindenkit téged és kajot is remelem minden rendben nálatok ?! Pusz pusz

Melinek is ment a valasz dec 7-en
Dehogy bantott meg senki!!!Itt -en alig vgyok max azt is telefonrol ahol nem valaszolok a levelekre mert mire bepotyogom telorol viszont irt nekem FB-on en meg mar aznap valaszoltam ra!!!!!Irtam neki,hogy ha bejeloltok FB-on jobban tudjuk tartani a kapcsolatot mert oda nap,mint nap felnezek szinten telorol!Ott vannak kepek is.

Msn-en szokott elkapni alombikos topik ancsuja vgy ir emailt mert most o is babas igy az elejetol fogva eleg sokat irogattunk volt sok kerdese meg tudatta mindig mi van.Na meg o is fent van FB-on.

Jol vgyok fogjuk ra mostansag megint fajt a miomam bebi novexik 25hetes leszek szombaton.Mozog bukfencezik ut-vag ngyon kis eleven Az a baj,hogy estenkent eleg rosszul alszom...reggelente hulla vgyok visszalaszom es fel 2kor szoktam kelni de del elott nem sokszor aztan eves,teve,tusolas ha epp valamit akarok elmenni megnezni megvenni elmegyek es maris 5-6ora...netezni max annyit szoktam,hogy skype-olok a csaladdal de veluk se minden nap van mikor 1hetig be sem kapcsolom a gepet.Telorol FB az mindig reggel meg este bar hetvegen azt is hanyagolom mikor ember itthon van.

Beugrom mar hozzatok.Mondtam Nocinak is azaz irtam csak meg bizti nem latta hogy minden nap eszembe vgytok es nem bantott meg senki!!!!Szal a heten benezek.Csak most epp megint nagy projektben vgyok otthoni tervek meg anyu jon ki neki intezem a programokat.

Remelem mindenki jol van!!!A heten bekukkantok!Pusz


Na most adtam nektek olvasnivalot :lol:

A lombikos topikban ugy pusziltattam a lanyokat ahogyan itt titeket a tobbiekkel :roll: nem mentem oda se hanem vgy megkeres Ancsu msn-en vgy ir egyet FB-on es igy udvozoltem a tobbieket ott is mint ahogy mind3alkalommal mikor valamelyikotok megkeresett itt is udvozoltettem mindenkit :roll: Mondjuk nem magyarazkodasbol csak ez a nekunk ennyi just vgy mi ennyit jelentunk neki megjegyzes nem ram illik de ezt ugyis tudjatok aki meg nem az meg jah...

Szoval nem tudom ki van fent FB-on es ki nincs de en ott jobban megtalahato vgyok...telorol kelesnel es fekvesnel is benezek.Rosszul alszom es olyankor keznel van a telo.Nem igergetem jovok majd mostantol mert nem tudom megigerni. :roll: Szeretnek es tenyleg mindig eszembe vgytok nap,mint nap :!: Blogom is irni akarom...jah mar miota de nem megy...elmeletben holnap arra ulok ra :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kitty
Orulok,hogy visszatert beled az elet.Orulok,hogy bejon a melo es annak is,hogy nem hagytad ngyon el magad :wink: Hogyhogy befagyott az ajto??? :shock:

Kép

Meli
Orulok,hogy nalatok abbamarad a cicizes :) Es mar versel meg dalol? :shock: Esetleg valami karacsonyi vers 8)

Kép

Nociii
Neked lemaradt a levelembol de a mioma nem egy oltari nagy gaz :!: 70-80%-a a noknek "visel" ilyet.Nekem a dokim a mostani meg mindig at mondja semmi okom levetetni mert ezt elore nem lehetet tudni hogy ez lesz es fajni fog es minden.Kerdes hogy mehen kivul vgy belul van-e na meg a dokik mit mondanak neked.Bar nekem is ajanlotta a lombikos dokim otthon megis ellentmondtam es itt van a bejbi a pociban 8) A citologiara meg annyit tudok irni ha "nagy" gaz lenne tuti nem februarra hivnak vissza ugyhogy nyugi van!!!Fura volt olvasni hogy azt irod nalad bajok vannak mert most nem igazan latom ugy.Te sosem szoktal negativ lenni :roll: Jobbulast mindenesetre es hat a szokasos szuresekre ezert is kell elmenni!Manco,hogyhogy meg nem ul :( levgyok maradva :oops: vonalzid sincs :roll: kepeket kaphatunk ksicsajrol? 8)

Kép

Bezeee
Jol lemaradtam nalad is...hipphopp megszultel :shock: Es Marcell a neve :D fotot hol lehet kapni rolatok? 8) Nagy nagy gratula a kis jovevenyhez :!: :!: Milyen egy kis kukissal az uj elet? :lol:

Kép

Dorka
Jol mondtad nem szoktam netezni mostanaban :lol: Te legalabb megvagy nekem FB-on 8) Folyamatosan figyelgetem az ujdonsagokat rolatok igy kepben vgyok 8) Nalatok milyen az uj kismanoval? 8)

Kép

Kata
Basszus hat nem irigyellek benneteket sem :roll: En mindig a jo emberekkel tortenik a baj :? (mondjuk a rosszaknak sem kivannam ezt a sok rosszat :( majd azert irj a fejlemenyekrol es orulok,hogy te is bekukkantottal 8) (bar mi is irtunk egy parat iwiw-en vgy nem is tudom hol)Sok erot es kitartast kivanok neked!!!

Kép

Jeanner
Most itt alok mint egy hule mert nem tudom mitortent veled :oops: (csak az uccso oldalt olvastam el :oops: ) Nincs vonalzid...mi lett a babaval :roll: Azt viszont olvasom,hogy parod nem hajlando vizsgalatokra menni :? Az enyem marha biztos volt a dolgaban es azt mondta nala tuti nincs semmi baj es be is vallalta szinte egybol pedig a babakerdes nalunk sem volt sima ugy a kapcsink elejen :oops: Nem 200novel kell elbanni hanem elmenni egy sima rutin orvosi vizsgalatra...egy kis anyagleadastol meg senkinek nem lett semmilyen baja :wink: Kivanom hogy mielob jussatok dontesre es haladjatok tovabb :)

Kép [/img]

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok Csajok!

Zsani, én arra értettem, h. mi a baj, miért nem jön össze a kisbaba, nem a ti kettőtök viszonyára.
Remélem rá tudod venni a vizsgálatokra!

Beze, otthon vagytok!!!De szuper!
Nagy baba Marci?
Jja, olyan kíváncsi vagyok Rátok!
Ha lesz picit időd és kedved, gyere és mesélj!
Mégegyszer tiszta szívemből gratulálok!!!

Kitty, értem! :wink:
Csak szerintem te még fiatal vagy, h. olyan kapcsolatban élj, ahol nincs szerelem!De tényleg nem akarok beleszólni ám!De csak rendeződik most a nagy szabi alatt a dolog, persze , ha szeretnéd!
Süti...kandalló....:)
Szuper lehetett!!!

Meli, hát képzeld ilyen szerencsétlen vagyok!!!Még alig múlt el a szülés utáni folyás, erre tessék megjön:(

Nóci?

Kati, mikor kezded a melót?

Brid, örülök, h. bejelentkeztél!:)
Na, végre ez a doki dolog is megoldódott!!!!
Nekem is ilyen tájban ugrott meg a poci méretem:)Tudod mi az érdekes, h. imádtam kismama lenni, és már nem is igazán emlékszem rá:)
Ez a h.lye mióma, nem lehet vele semmit csinálni igaz?Én amatőr vagyok az ilyenekben!

Csajok, mi ma lenyomjuk a karácsonyi vásárlás utolsó felvonását, semmi kedvem.Luca addig mamázik:(
Utálok 1 órát is nélküle lenni, de ez több lesz!

Teszek nektek képet csajok!


Puszi

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Kép Kép

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Meli
22én jön haza a párom, és jan. 9ig marad.
Te párod sokat van távol?
Marciról tehetnél képet :wink:

Bri
végre te is jöttél! :D
Fájdalmat sajnálom :( Sztem se sokra menne magyar névvel, főleg hogy ti nem is itt éltek, meg ahogy kiveszem a soraidból nem is tervezitek. Az amcsi-japán párosítás viszont tök jó :wink:

Dorka
Elhiszem, hogy rossz Luca nélkül, de sajnos ehhez is hozzá kell szokni.
Nagyon édi, és milyen ügyesen tartja a fejét! :)
Írok pü-t.

Én hétvégén mamáztam, meg nagyrészt itthon voltam, esett a hó, azt is el kellett lapátolnom, meg nagyon kimozdulni se volt kedvem. Jó volt itthon a kandalló melegénél :wink:
kitty22
 
 


Sziasztok!

Bri, na végre!!!!! :) Már japánban vagytok?

Sajnos a babánk elment 5 hetesen, még keresik, miért... a férjemmel kiderült, csak elbeszéltünk egymás mellett szokás szerint, azt mondta, ő nagyon szívesen elmegy dokihoz, de elég egyelőre azokat a vizsgálatokat megcsinálni, amiket az előzmények tükrében a doki javasol, és nem kell mindenféle felesleges 100.000Ft-os vizsgálatokat kérni, akár feleslegesen, ha az orvos szerint nem szükséges egyelőre... na, ezt nem így mondta elsőre és nekem az jött le, h nem akar dokihoz menni... szerencsére nem így van, januárban bejelentem, aztán ezzel is haladunk... meg nekem is kell még egy mensi, aztán nőgyógyászatilag is mehetünk tovább, mert így egyelőre a teljes vérképből és ilyesmiből nem sok minden derült ki...

Dorka, Luca gyönyörű szép baba, és NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK NEKI!!!!!

Kép

A te kérdésedre is válaszoltam Bri válaszával, azt hiszem...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Kitty, nektek van kandallótok????

*irigyirigy...*

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok :)

Bri :D köszi, hogy visszairtál iwiwen :wink:
Én nem találtalak meg a fb-on, nem tudom miért, amikor a nevedet beirtam, kiirta, hogy nem található, vagy valami ilyesmi :? Vagy hogy vagy fenn?
és mik a fiúnevek? Vagy titkos egyenlőre?
A mindenit, már a félidőn is túl vagy :D
Hát, igen, megnőtt jól a kismanóm, szerintem ez a legszebb időszak velük, kár is lett volna a bölcsödével még pár órát is kihagyni a vele töltött időből. :)
karácsonyi énekei:pásztorok, pásztorok, mennyvből az angyal, Mikulásos is van. Sokat fejlődöt, amióta Manózenére is járok vele :)

LUCABABA! BOLDOG ELSŐ NÉVNAPOT KIVÁNOK!
De kis drága a montázson!!!

Zsani
:wink: remélem eljön a mi időnk is!!

Kitty, ezt hogy érted, hogy nincs szerelem :shock:

Nóci már megint eltűnt...... :(

Kép
meli0805
 
 


ja, Kitty, párom másnaponta van itthon, meg hétvégén.

Kép
meli0805
 
 


Meli, hát az én időm most igencsak sokára jön el, szóval szerintem ne várj meg ;)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Luca babának nagyon sok boldog első névnapot kívánok! :D

Kép

Meli
úgy értem, ahogy írtam. Nincs ár köztünk szerelem, egyikünk részéről sem.
Akkor ti nem sokat vagytok szerencsére külön. Marci hogy viseli, hogy nincs minden nap otthon Apa?

Zsani
nem olyan nagy beépített kandallónk van, csak ilyen kicsi kályha-szerű, aminek üveges az ajtaja, de ez is nagyon hangulatos tud lenni :)[/b]
kitty22
 
 


Kitty, a hangulat a lényeg :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Csajok, köszönöm szépen a Lucababa köszöntéseket!!!:)

Tegnap meg Andrisnak volt szülinapja, úgyh. sütöttem főztem!:)

Képzeljétek, ma nagyon nyűgöske, beletettem a pihenőszékbe, és most nézegelődik, kíváncsi vagyok meddig..
Merre jártok?

Meli, örülök, h. rájöttem erre a chatre, vagyis,h. megmutattad, bár időm nagyon ne lesz használni!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: