Új privát üzeneted érkezett!

Arwen! Benned bíztam.... Kicsit úgy éreztem láthatatlan tintával írtam.... Jól esett volna egy kis vigasztalás. :oops: Tudom, hogy sokan évekig próbálkoznak, de már úgy kezdtük volna beleélni magunkat. Valentin napon meg különösen rossz hangulat uralkodott el rajtam. De aztán elmentünk moziba, megnéztük a Valami Amerika 2-t, és kettesben voltunk egy picit, ez kicsit jobb kedvre derített.
Azóta csináltam még 1 tesztet, és az is negatív volt. És persze semmi terhességi tünet, inkább olyanok amik mensi előtt szoktak lenni. Úgyhogy ma vagy holnap meg fog jönni...

Örülök, hogy jól sikerült a Valentin napotok! :wink:

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Sziasztok!

Dorónak utólag is Nagyon Boldog Névnapot! Meg Lillának is!

Krisz kedves ne csüggedj! :wink: A következő hónap reméljük már tuti a Tiétek lesz! :) :wink:

Képzeljétek, Peti sorra okozza a meglepetéseket. Szombaton felült ma reggel meg kinövesztette az első fogát :) Már napok óta látszott az ínye alatt, aztán ma reggel volt egy nagy sírás, s a tízórainál már érezhető volt ujjbeggyel :)

Most viszont mennem kell, felrakni az uzsonnáját főni.

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


sziasztok,

vagyunk mi is, ma végre egy picit nyugisabb nap van :lol:

Krisz, sajnálom a nega tesztet :( . Bizony, sokan évekig próbálkoznak, ha valaki, hát én nagyonis át tudom érezni a csalódást, hiszen ez minden hónapban pontosan ugyanaz az érzés, legyen az az első vagy a huszadik próbálkozós hónap...remélem már jobb a kedved, új hónap új remény :wink: :lol:

Arwen, örülök, hogy jól sikerült a hétvége! Irigykedem is picit, már én is úgy kimozdulnék, várom már, hogy jobb idő legyen...persze Levente sokmindenért kárpótol :lol: :lol: :lol:

Pinkiné, gratula a felüléshez! És a fogacskához is!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Marietta, kitartás a lányodhoz! Így van, ahogy a lányok is írták, ennek a korszaknak is vége lesz egyszer és utána még hiányozni is fog :D

Dorkának, Lilláknak (ha olvasnak az Anyukáik :roll: ) nagyon sok boldog névnapot kívánok!

Dorka, állatkert, de szupi lehetett! Hogy tetszett Dorónak? Képeket nem csináltatok?

Vivi, de izgalmas ez a készülődés! Majd tegyél képeket, hogy halad a dekoráció, hadd éljük picit újra át Veletek a készülődést :wink: :lol:

Esztora, mindjárt mentek síelni, ugye? A munkához drukkolok!!!

Puszik
V

Kép
vickybabe
 
 

 
 

Krisz,
en azt mondom,amig nem jott meg,addig van remeny!Persze,ne eljetek bele magatokat,de addig ne is szomorkodj!!!!!!
Nekem csak azutan lett + a tesztem,mikor mar meg kellett volna jonnie,es igy is baromira halvany volt,raadasul kesobb (1ora mulva kb) lett ket csik.
Aztan naprol napra erosebb lett es elobb jelent meg a 2csik.Nalunk mondjuk (plane igy,hogy tulhordtam) nyilvanvalo lett,hogy keson fogant Atesz!
Tok jo,hogy elmentetek moziba!HOgy tetszett a film amugy?Tobben mondtak,hogy jo lett a 2.resz!
Amugy most szerintem sok jo film megy!

Vicky,
huuu hat nalunk eleg keson kezdodott a kimozdulos idoszak,szerintem fel eves koraig nem voltunk sehol nelkule.De igazan aztan tudtunk kimozdulni,mikor mar abbahagyta a szopit.
Ugyhogy turelem,eljon ez is!!!! :wink:

Pinkine,
gratula a foghoz!!!Hat bizony,most mar sorra jonnek ezek a dolgok,en is csak kapkodtam a fejem.Lassan felall am a legenyke,azt tudod,ugye? :wink:

Kép

Kép
arwen07
 
 


Dorónak nagyon-nagyon boldog névnapot!!!!
De szuper, hogy voltatok állatkertben. Majd képeket rakj fel, jó?
Mi Balit szülinapjára akarjuk majd meglepni egy vadasparki sétával, itt Szegeden nagyon klassz vadaspark van! És májusra már jó idő is lesz hozzá, az állatok se lesznek bent talán...

Lillának is nagyon boldog névnapot! Hajni jól eltűnt, remélem minden oké velük.

Arwen, olyan szuper, hogy ti ennyire tudtok egymásra időt szakítani!!!! Tényleg nagyon klasszul osztod be az idődet, hogy még a férjedre is jut mindig. Irigylésre méltó a kapcsolatotok. És mivel lepett meg a férjed??? :)
Vonalzót még nem tudom mikor rakok tesóról... ha lesz időm :)
Ati már nagyfiú, hát persze, hogy olyan széken akar enni, mint ti:) Bali is sokszor mászik fel a felnőtt székre és ott eszik. Mi is csak ritkán használjuk már az övét. (ráadásul ehhez a lakáshoz nem is megy designban, úgyhogy lehet mi is elrakjuk)
Emlékszem Balázs is akkor kezdett el enni, amikor mi együtt ettünk és azt akart, amit mi. Szerintem ez minden gyerek génjében benne van :) Úgyhogy Marietta ne aggódj, majd fog enni.

Az új lakás tök szuper!!!!! nagyon jól érezzük magunkat, már a káosz is kezd tisztulni. Balázs imádja a szobáját! Nagyon jól elvan tényleg, jókat alszik, úgyhogy szerencsére nem volt gond nála az alkalmazkodással.
Én minden nap takarítok, rendezkedek, olyan nagy ez a lakás, hogy úgy érzem, hogy ha végzek valamivel kezdhetem előlről...
A héten bevezetik a netet is, ha minden igaz, akkor tudok képeket is rakni a képtárba.

Angyalkrisz, én is drukkolok ám neked nagyon!!!! Szerintem se add fel a reményt, amíg nem jön meg, addig bármi történhet. Nekem is az volt, hogy a mensi megjövetele után napokkal teszteltem és halvány csíkom volt csak. Szóval én nagyon-nagyon szorítok!!!!! Nem emlékszem már, hogy Csenge gyorsan összejött nektek?
Nekünk Bali másodikra jött össze, az első mensinél én is totál el voltam kenődve... Most ketteskét se akartuk elhinni, ez meg egy csoda!

Vivi, képeket kérünk! Hihetetlen, hogy már ennyi idős a babátok! Nagyon telik az idő! Tesókat én is külön szobába teszem, legalábbis egy időre, aztán majd meglátjuk, ha nagyobbak lesznek, akkor lehet, hogy lesz egy alvós szoba meg egy játszós.
Én szerettem, hogy tesómmal egy szobában voltam egy ideig kiskoromban. Én félős voltam és íg ymegnyugtatott, hogy ő is ott alszik velem egy szobában...

Pinkiné, én sem ítéllek el, sajna vannak ilyen véletlen balesetek. Én nem láttalak, mivel nekünk jelenleg nincs kábeltvnk.
Gratula a foghoz! És gratula a felüléshez! :)

Csajok! Az ecettel hogy lehet vízköteleníteni? Csak simán beleöntitek a vízforralóba, vagy vízzel hígítva? És mást is szoktatok vele vízkőteleníteni? Ezt jó, h írtátok, mert nem tudtam...

Nán-dorka, jó romantikázást apával :)

Adri, veletek mi zu? Hol tartasz ciklusilag? Neked is nagyon mennek a drukkok!!!!

Mennem kell, ennyit hagyott a gyermekem.
Bocsi, akinek nem írtam...
szerika
 
 


Sziasztok, köszi a köszöntéseket.

Angyalka, ne bánkódj! Még egy olyan gyönyörűségre, mint amilyen Csenge baba, érdemes várni 2 hónapot. Mert maximum annyit fogsz, oké? :wink:
Amúgy én azért nem írtam Neked, mert arra számítottam, h pár nap és jössz a + teszttel. Viszotn ezzel fölöslegesen nem akartalak biztatgatni, mert előtte már úgyis megtettem. Bizony, nekem a srácnál is az volt, h olyan halvány volt a csík, h az egyik pillanatban láttam, a másiknál meg azt hittem, csak káprázik a szemem. Aztán megjött, azt hittem, ez egyértelmű, h akkor káprázott. De 3 hétre jött meg, furcsa módon. Aztán hogy, hogy nem, a fiam 3 héttel hamarabb született a kiírtnál! Szóval még egy mensi sem jelent biztosat... :shock: :wink:

Arwen, mi volt a meglepi, nekem is furdalja az oldalamat. :D

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Szeri, vízkőtelenítést ecettel nem tudom. Én nem szoktam.

Marietta, az én gyerekeim is csak vmivel 8 hós koruk után kezdtek enni mást. Előtte max 1-2 kanállal. Megnyugtatásul jó ha tudod, (el is olvashatod), h bizonyos szoptatási tanácsadók csak 8 hónapos kor után ajánlják az egyéb kaják bevezetését. Ha Te eddig nem is így gondoltad, megnyugvásnak jó, nem? :wink: (Én ismertem egy anyukát, aki nagyon erősen próbálkozott azzal, h 8 hónapig mást ne kapjon a baba. És egy kicsit el volt szontyoldva, h végül 1 héttel hamarabb kapott a baba.)
Ne aggódj, tudják ők, mi kell nekik!

Gratula Peti babának a fogacskához! Meg h olyan ügyes!

Arwen, jképzeld, a mi lányunk is ezt csinálja. Utálta egy időben az etetőszéket, aztán szépen felmászott a nagy székre, és eszegetett. Le is esett ugyan párszor, mert izgett-mozgott, de nem ütötte be nagyon magát, és most már, ha mondom neki, h a szék közepére ülj, és ülj a fenekedre, mondja, h "penekedre", és nem esett le pár nap óta egyszer sem. Az etetőszékbe akkor ültetem, ha kefírt eszik, akkor viszont nem tiltakozik.

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Viki, de jó, h jöttél! Írj magatokról is! Nem, fotókat nem csináltam, mert otthon felejtettem a gépet, de így legalább addig is ráju kfigyeltem, ezzel nyugtattam magam. :wink: Meg úgyis megyün hamarosan újra. ha szép lesz az idő, biztos el-elmegyünk többször. Akár a játszóházban csinálhatunk majd talit is, biztos jót mulatnánk!

Vivi, én is örülnék, ha beavatnál minket a készülődés apró titkaiba. :wink: Vásároltok már? SOk mindenből kell dupla vagy Encitől sok mindent megörököl a picúr?

Krisz, írj majd Csengéről is egy picit! Tudod, majdnem egyidősek a lányaink! Olyan gyors volt a mozgásfejlődése, miket csinál mostanában? Pl. helyből felugrani tud már? Doró most próbálkozik vele. Trambulinon már megy... 8)

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Köszönjük a jókívánságokat ezekre a napokra, de az az igazság, h romantikázásra nem igen gondoltunk. Délelőtt Doróval, du. mindkettővel együtt vagyunk. Pedig lehetne tényleg másként is, ez igaz... Csak a férjem szerencsére nagyo nszereti a gyerekeket, és elsősorban arra gondol ilyenkor, h velük lehet. De azért fontos lenne a párkapcsolat ápolása is, sztem is. Csak arra már kevéssé jut idő és energia. Lehet, h nekem kéne jobban rajta lennem. Mit gondoltok???

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Szeri igen simán beleöntöm az ecetet és általában 1 éjszakát hagyom állni .gyönyörű lesz a fűtőszál.annyi kell bele hogy el lepje a fűtőszálat kb 0,5 liter.utána 3-4 öblités hideg vízzel és már használhatod is.

Köszönöm az érdeklődést hétfőn reggel indulunk és VAN HÓ!!!
mondjuk most nálunk is rendesen.Zita is megkapta az autóját (kalandos volt mert a kereskedő szívatta rendesen ígérgetett mindenfélét aztán kiderült tartozásuk van és a szállító cég pont erre az autóra tette rá a kezét.pedig kp-ben kifizette a teljes árat. :evil:
az már apró részlet hogy bordó helyett ezüst színű lett...)

Na Nyunyi nyüglődik megyek.

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Sziasztok!

Bocsi hogy nem írok részletesen,ahogy megtudom tenni igérem jövök.

De mutatnom kell vmit! :shock:

Számunkra már az is hihetetlen hogy lánykánk rendesen ül és felül magától, mászik is.

Erre ma reggel ezt produkálta!!!! :shock:



Olyan büszkék vagyunk rá az apjával hogy csak na.
Hihetetlen izmos gyerekünk van. :D pedig csak anyatejen él. :lol:

Nándorka!

köszi. ez ismét egy kis megnyugvás számomra. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csipcsab 2009.09.20 13:30-kor.
csipcsab
 
 


Marietta Flóra nagyon ügyes!!
amúgy Nyunyinak nagyon tetszik meglátta a képet és cuppanós puszikat küldött neki!!

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Marietta! Nagyon ügyi Flóra! És milyen kis cukorfalat! :D

Én is szoktam vízkőteleníteni ecettel a kávéfőzőt. Én higítom az ecetet, és azzal átfőzöm 2szer, majd tiszta vízzel 3szor.

Nándorka! Párkapcsolat ápolási felvetésedre reagálva: nálunk is ez van. Ha itthon van a párom, akkor azt szeretné, ha hármasban lennénk, mivel kevés időt tud Csengével tölteni. Nekem viszont hiányzik az, hogy néha kettesben legyünk... Néha én forszírozom, hogy menjünk már el moziba. Mondjuk most szombaton is mire vége lett a filmnek, már mindkettőnknek nagyon hiányzott Csenge.... :roll: Egyébként nagyon tetszett a film! :D
Ja és Csenge is próbálkozik az ugrálással, de általában csak a nagyágyon és popóra érkezik, de ezt élvezi nagyon. :lol:

Petinek gratula a felüléshez és az első fogacskához! :D

Köszi mindenkinek a reagálásokat, és a vigasztalásokat.
(Szeri! Csenge elsőre összejött.)
Az a helyzet nálunk, hogy még mindig nem jött meg. :roll: Tegnap is, és ma is fájt a hasam, de még mindig semmi. 29-30 napos ciklusaim szoktak lenni. 31 napos talán egy éve volt utoljára... :roll: Megint egy kicsit reménykedünk...

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Egy pár kép:
Kép Kép

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Angyalkrisz, nagyon drukkolok továbbra is!!!!! Szerintem sikerült :oops: :lol:
Csenge milyen kis huncut a második képen! Nagyon édes!

Marietta, de tündér Flóra, ahogy próbálkozik. Látszik rajta az akarat, ahogy szeretne felállni. :) És milyen szuper, hogy elkaptátok ezt a pillanatot.

Nán-dorka, szerintem ha jól érzitek így magatokat a férjeddel és neki is jó így és nincs hiányérzetetek, hogy romantikázzatok kettesben, akkor nincs min változtatni. Nekem sokszor jót tenne, ha kettesben tudnánk maradni, nekem hiányzik ez. Most egy ideje lekötött a lakás, és mindig ha leadtuk Balázst, akkor a lakással kapcsolatban mentünk, intézkedtünk, legutóbb pedig többször leadtuk Balit a nagyszülőknek, akkor pedig takarítottunk, pakoltunk. Sajna így nem maradt időnk igazán egymásra, de végülis nem bánkódom, mert van egy gyönyörű lakásunk, ami kárpótol és ha végleg berendezkedtünk, akkor utána mi is szervezhetünk kettesben programokat. Szerintem azért szükséges ez mindenki életében, mert egyébként minden a gyerek körül forog, a nap reggeltől-estig a gyerekről szól, viszont mindenkinek szüksége van magánéletre is. Ezért szerintem Arwenék nagyon jól csinálják :)

Esztora, de szuper lesz nektek!!!! Csinálj majd képeket!
szerika
 
 


Sziasztok!

Úristen, Marietta, csodaszép a kislányod! És nahát! Nagyon-nagyon ügyes!

Angyalka, nem írok inkább semmit, csak gondolok Rátok, jó? :wink: :wink:
Nagyon édes ez a gyönyörű lány! És milyen nagylányos a 2. képen!
Hát igen, úgy látszik, ez nem egyedi. Bizonyos szempontból örülhetünk neki, mert ez azt jelzi, milyen családcentrikus pasijaink vannak és szeretik a gyereküket, foglalkoznak vele, csak hát mi is igényeljük őket...
Ma el is mondtam neki, h jó romantikázást kívántatok. És beszélgettünk és jó volt együtt kettesben, míg a Doró délben aludt. Sajnos sokszor el vagyunk tolódva időben, ő hamar fekszik, korán kel, én meg fordítva.

Esztora, jó készülődést! Nyunyinak mit fogsz mondani?
Dorkának én el szoktam magyarázni, ha elmegyek ittthonról, h elmegyek, és h ő kivel marad, miket fog csinálni. Így kb. fel tud rá készülni. No persze több napra még nem látnak annyira előre, de meg lehet próbálni, elmondod, h Apával kel fel, ő csinálja a reggelit... ővele alszik el, aztán megint Apával reggeliznek, játszanak... stb.

Képzeljétek, a fiamnak mozog egy fogacskája! Gyorsan csináltam róla még egy tejfogas-mosolygós képet, mielőtt kis foghullós lesz. :)

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Teszteltünk... És halványan, de ott van a 2.csík is. :D Azért szerintem holnapután tesztelünk még egyet, mert nem tudjuk elhinni... :oops:
Szeri! Most bennem is megy egy kicsit a para, hogy mért lett olyan halványka. Csengével jóval erősebb volt a csík. :?

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Angyalkrisz, éljen-éljen! Ugye megmondtam???? :D Hidd el, hogy itt mindenki bízott benned, hogy nem fog megjönni :wink:
Nekem a 4-5. napon a mensi kimaradása után lett halvány csík, szóval én azért paráztam, azután meg kicsinek is mérte a doki...úh én a következő uh-ig aggódok még kicsit... :roll: (főleg, h tudom Adri példáját, akinél ugye nem fejlődött rendesen a baba...) Persze ettől azért bizakodok, hogy minden oké és próbálok pozitív dolgokra gondolni!
Nálad teljesen normális, hogy most még halvány csík van. Ha pár nap múlva nézed meg, akkor tuti erős lesz már!
JAJDEJÓÓÓÓ!!!! :)

Nándorka, kérjük a mosolygós tejfogas képet! :)
szerika
 
 


Jó reggelt!

Krisz! Éljen, éljen! :) Egyenlőre még csak halkan, persze. :wink: Csenge nagyon kis édes a képeken! :) Még mindig gyönyörű csajszi. :)

Én tisztára megijedtem az álmomtól. Azt álmodtam, hogy mentem a dokihoz gyógyszert íratni, s valamiért megnézett uh-gal és kiderült, 8 hetes terhes vagyok! :roll: :roll: Hát, én úgy felriadtam, tisztára megijedtem. :oops: :oops:
Aztán mondtam Apának, hogy mennyire megijedtem az álmomtól. Erre a kérdés: "Miért, terhes voltál?". Szerintem ez mindent elárul :roll:

Marietta, gratula Flórának a felálláshoz! :) Nagyon kis ügyes! Nem engeditek lejjebb az ágyat? Most már egyre sűrűbben fogja ám csinálni. :)

Ez pedig Peti ma reggeli produkciója:
Kép

Majd a vég
Kép

Hihetetlen hogy ez a gyerek 4 nap alatt milyen mozgásfejlődésen ment keresztül :roll: Szombaton még csak felült. Ma pedig már felállt.
Apa most lejjebb is engedte az ágyat. Már teljesen a legalján van. :wink:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok!

Kicsit előkerülök én is. Bocsánat mindenkitől, hogy hanyagoltalak Titeket, de nehéz időszakunk van.
Sajnos Apa elvesztette a munkáját, így most nagy keresésben vagyunk, mert tartalékunk az nincs, adósságunk viszont annál inkább...

Viszont Ti nagyon hiányoztatok, gondoltam ám RÁtok sokat.
Hihetetlen hogy megnőtt minden lurkó. És hogy megszülettek az újabb babák is. Ne haragudjatok, egyáltalán nem vagyok képben, kivel mi van. Utólag is gratulálok minden új jövevényhez. Most olvasgatok kicsit, megpróbálom felvenni kicsit a fonalat az utóbbi hónapok történéseiből.

Ahogy itt az utóbbi pár oldalon látom, jönnek az újabb babák is. Ennek is nagyon örülök. Mi is próbálkozunk szeptember óta a második lurkóval, de ez sem adja magát könnyen :).

Bence remekül van, hihetetlen energikus, én abban elfáradok, ha nézem. Mostanában mindenhová felmászik, multkor majdnem szívrohamot kaptam, mert a nem túl alacsony konyhaasztalon találtam meg.

Nem ígérem, hogy sűrűn jövök, mint ahogy valahogy eddig sem sikerült, de legalább olvasgatni próbálok majd.

puszi mindenkinek!!

Kép
bodzi
 
 


Krisz!

Gratulálok!(halkan)
Nyugi tuti hogy minden oké lesz.
Olyan hihetetlen hogy jönnek sorba a tesóbabák. 8)

Már 3 kismamánk van ugye?

Pinkiné!

Nagyon ügyes Peti is. Hát tényleg olyan hihetetlen hogy napok alatt mennyit fejlődnek.
nekem már tiszta gyomorgörcsöm van Flórától mert mostmár mindenhol fel akar állni és ha nem stabil a hely akkor borul.
Olyanokat koppan néha a feje hogy csak na.

Jó lenne ha megtanulna úgy esni hogy emeli a fejét.
Ez lehetséges amúgy?

Bodzi!

Sajnálom a meló gondokat. Azért jó hogy jöttél.
Drukkolok a tesóhoz. :wink:

Arwen!

Irigylésre méltó a kapcsolatotok a férjeddel. :D
Nálunk sincs gond. De azért ezt így nem tudjuk kivitelezni mint Ti és őszintén szólva nem is tudnám(mert nem akarom)odaadni Flórát másnak.

Csak egy pl a hétvégéről. Anyós csontot és kenyeret dugdosott Flóra szájába. Legszivesebben nekimentem volna. Szegény lányom meg csak ordított. Erre még több kenyeret adott neki. Erre fogtam és kivettem a kezéből a gyereket és mondtam csupán annyi a a baja hogy hozzám akar jönni.
Nem tudom mi a francért nem tudja elfogadni hogy FLóra még nem akar mást enni. Eddig úgy nem szóltam neki oda de mostmár nem fogom szó nélkül hagyni ha lesz sértődés ha nem.

Szeri!

Te hogy vagy? Nem csinálsz vonalzót? :wink:

Vivi!

Veletek is minden oké? Enci tudja hogy kistesója lesz? Érzékel vmit a dologból?

Nándorka!

Olyan jó hogy mindig jössz vmi példával hozzátáplálás terén amivel nagyon megtudsz nyugatni! :wink:

AMúgy mindenki hozzászólása és véleménye sokat számít és segít nekem megnyugodni.
csipcsab
 
 


Jajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj, Krisz, ez fantasztikus. Ezt persze csak halkan mondtam. Látod, éreztünk mi vmit! :wink: Mondom , h a csík halványsága abszolút jellemző, meg a pontos fogantatási idő szinte sosem állapítható meg. Jaj, úgy örülök Nektek!
Kismamik! Azt üzenem Nektek, én, akit minden vacaksággal paráztattak, h NEM ÉRDEMES PARÁZNI!!!

Marietta, akkor jövök egy újabb példával... :D
Mi azt csináltuk etetnivágyó nagyszülők "ellen", h volt kifüggesztve egy táblázat, és arra hivatkoztunk, h az orvosok így írták elő. (A Kismama-újság táblázata.) Ha pampogás lenne még így is, h "bezzeg a mi időnkben...", meg "az én fiam már...", akkor lehet olyasmit mondani, h "Én személy szerint örülök neki, h fejlődik az orvostudomány, és újabb, hatékonyabb gyógymódok vannak pl. magas vérnyomásra is. Mi okom lenne, h ne tartsam be, amit az orvos mond?"
Esetleg próbáld Anyósod energiáit jó irányba terelni. Pl. kérd meg, h énekeljen vagy mondókázzon neki, mert azt nagyon szereti Flóra.

Bodzi, de örülök, h írtál! Drukkolok, h jobbra forduljanak a dolgok!!!! +++++++++++++++++++++++++++++++
Ésa kistesóért is!!!! ++++++++++++++++++++++++++
Ez nagyon édi volt: "én abban elfáradok, ha nézem" :lol:
Doró is volt már a konyhaasztalon, egy időben úgy fejezte be az étkezést, h kimászott az etetőszékből az asztalra. A fiam meg annyira mókásnak találta a dolgot, h elfelejtett szólni nekem, h mit csinál Doró.

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Pinkiné, óriási gratula!!!! NAgyon aranyos a fiad, ahogy ott áll lazán... :wink:

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Sziasztok!

Wow,hat tudtam en,hogy szuper hirekre jovok :lol: :lol: :lol: :lol:
(amugy beteg vagyok....hoemelkedes..takonykor ezerrel....:( tegnap kezdodott...)

Krisz,
irtora orulok Nektek!!!!!!!Nagyon-nagyon!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
En erezteeeeeeeem!Es latod,mondtam en,hogy korai a teszt???!!!!
Jaj,nagyon varjuk,hogy tegyel kepet a tesztrol.Par nap es leugrik majd a kijelzorol :lol: :lol: :lol: :lol:
Csenged gyonyoru es irto huncut lehet :lol: :lol: :lol: :lol:

Petinek es Floranak pedig haromszoros hurra a felallashoz!!WOW!!!

Ecetes vizkotelenites:gyakorlatilag barmire hazsnalhatod,amin van vizko.En szoktam pl csaptelepre is,de a vizforralora mindig azt.
En tomenyen ontom bele,ugy,ahogy Esztora is,hogy ellepje a futoszalat.Aztan kiontom,kioblitem paszor es atforralom egy-ket adag vizzel.Kristalytiszta lesz :wink: Es nem vegyszer :wink:

Szeri,
huuu varom a kepeket a lakasrol,biztosan irto szepseges!Annyiar jo,hogy Balazs igy alkalmazkodott,mondjuk en sejtettem,hoyg tetszeni fog neki :lol: :lol: :lol:

Nandorka,
az allatkertben van jatszo?Es milyen?Ott tenyleg jo lenne majd egy tali.Ugy varom mar,hogy jo ido legyen!!!!!!!
Na latod,milyen jo is egy kis lopott romantika.En ilyesmikre gondolok.
:wink: Mi akkor is figyelunk erre,ha nem megyunk sehova,csak itthon vagyunk,es Attila alszik.
Olyan jo este beszelgetni,filmet nezni,elmelkedni a vilag nagy dolgain :lol:
Foghullas izgi,de hamar eljon ez is,mi? :? :lol:

Parkapcsolati tema:
edesek vagytok :lol:
Nalunk sem ugy mukodik,hogy gyerekezes helyett romantikazunk :lol: Eddig ha elmentunk,(jott az egyik nagymama)mi lefektettuk este es utana mentunk el-mozizni,vacsizni,setalni stb...Majd hazajottunk es hazafuvaroztuk a nagyit.
Most volt eloszor Atti eleteben,hogy nem aludt itthon,illetve nem mi fektettuk este.Ugy ereztuk,hogy mar eleg nagy hozza.
A masik dolog az,hogy en megbizom Anyumban es Anyosomban is,jol nevelik Attit,megfelelo szigorral es szeretettel.(tudom,nem mindenki ilyen szerencses a szulokkel)
Eddig mindig minden ugy volt,ahogy en kertem.Ugyhogy total nyugodt vagyok,ha veluk van,akar egy orara,akar tobbre.
Mi nagyon sokat vagyunk harmasban Attival,sokat van Apajaval.Ugye nalunk mas az eletritmus,mi ott tudunk lenni vele akkor is pl,ha dolgozik,napkozben is tudunk progit csinalni stb...nyilvan vannak hatranyok is,de abbol is a maximumot probaljuk kihozni. :lol:
Attila es Apaja szerelme amugy hihetetlen,neha mar feleslegesnek erzem magam :lol:
Raadasul ok kettesben is szoktak lenni,ha pl en tornazom heti ketszer :wink:
Es ugye mi mindig egyutt fekszunk le ejjel. :wink: Ez altalaban a reszemrol plusz,hogy megvarom,ha keson vegez az etteremben,akkor is.De olyan jo este meg beszelgetni kicsit a napjarol,megolelgetni stb...ezt nem adnank semmiert...De errol mar beszeltunk korabban.


Esztora,
ha addig nem jonnek,jooooooo sieleeest!!!!!

Bodzi,
de jo,hogy joteeeeeeeel!
Jo lenne,ha tobbszor tudnal ezutan!
Nagyon sajnalom,hoyg a ferjed elvesztette a munkajat:(Nagyon drukkolok,hogy talaljon egy olyat,amiben oromet leli!!!!!!
Bencerol kerunk kepet!!!!!!
Drukk a tesoprojekthez!!!!

Marietta,
hat igen,most jon ez a gyomyorgorcs idoszak,amig megtanul majd stabilan jarni...aztan meg masert lesz gorcsben :lol: Mindig van valami veluk :lol: Amugy elobb-utobb megtanulnak ugyesen esni.
De pl Attila akkor esett ket brutal nagyot (betonon),amikor elkezdett onalloan jarni.....szoval az talan meg sokkal nehezebb idoszak....
Hat Anyosod fura,az teny.Nem ertem miert eroszakolja Rad az o elveit....igy nem egyszeru....Amig ilyen pici volt Attila,meg anyatejes,addig en sem adtam oda senkinek :lol: :lol: :lol: :lol:

Ragota?
Adri?
Meri?
Niko?

Olyan sokat eltuntek a regiek kozul..... :( Ok mar sose jonnek???
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arwen07 2009.02.18 21:20-kor.

Kép

Kép
arwen07
 
 


Ugy latom az asztalra maszast sok gyerek kiprobalja :lol:
Atti is,csak o az ebedloasztalra.

Huuu megyek,kivagyok:(

Kép

Kép
arwen07
 
 


SZiasztok!

Na ezért szeretek ide jönni, olyan jó, ha így örülnek az embernek :)

Köszönjük a drukkokat, 3 állás is folyamatban van, valamelyik csak összejön már. A babán meg nem parázok, annak is örülök, hogy Beni van nekem.

MArietta,
hát a nagymamák etetési szokásai rendszerint eltérőek nálunk is a miénktől. Szerintem szólj neki nyugodtan. Az elején nálunk is voltak ebből konfliktusok, mostmár eljutottunk oda, hogy mindig megkérdezi, ezt vagy azt adhat-e a gyereknek.

Arwen,
én is mindig örömmel olvasom, mikor a kapcsolatotokról írsz, olyan szépen "beszélsz" a férjedről mindig.
Próbálok majd pár fotót feltölteni a képtárba Bencéről.

Nándorka,
én kisfiam nagyon kedvet kapott a felmászáshoz. Ma a kanapéról próbált fejest ugrani a kis sátrába az ablakon keresztül, tegnap este meg a pelenkázóról szedtem le. Mostmár tényleg duplán kell odafigyelni. De én imádom azt is, hogy ilyen kis eleven :)

Kép
bodzi
 
 


Sziasztok!

Nálunk most farsangra készülés megy ezerrel! Kész lett a jelmez, a süti, holnap megyünk négyesben az oviba, kicsit Apa is ott lesz, aztán hármasban maradunk, segítek a manóvásárban. Idén manóvásáros farsang van az oviban, mindenki manó, és mindenféle portékákat készítettek már egy idő óta a vásárhoz: nemezlabdákat, gyöngykarkötőket, tésztaláncokat, játék fényképezőgépeket. Ma megsütötték együtt a pereceket, amiket holnap a vásáron árulnak majd a manók. Nagyon klassz lesz! A fiam tűzmanó lesz, Doró is. Majd lefényképezem őket.

megyek, csinálok még pár nemezlabdát én is...

Puszi, és én is várom a hiányzókat. Tényleg hiányoztok!!!!

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Itt vannak a tesztek.

A felső kettőt ma csináltam, a legalsót szerdán. Az alsó kettő 10-es érzékenységű, a felső 25-ös.

Kép

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Még mindig haloványka... :?

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Angyalkrisz, újabb teszt??? erősebb már a csík? gyereeeee légysziii!

Bodziiiiiii, tök jó, h jöttél, már nagyon hiányoltunk. Sajnálom Apa munkahelyét, de nagyon-nagyon szorítok, h a 3-ból sikerüljön valamelyik!!!!!
Nagyon várjuk a képeket Bencéről, én szerintem már meg se ismerném, olyan rég láttam...

Marietta, rakok majd vonalzót, ha lesz egy kis időm rá.

Pinkiné, nagyon ügyes a fiad, már kész felnőtt :)

Nán-dorka, de jól hangzik ez a manó dolog. Meg az egész farsang. Biztos klassz lesz! Képeket a képtárba!

Én is el vagyok maradva képekkel, főleg Balázsosakat rakok majd, ugyanis a lakásban még pár dolog hiányzik, pl. tükör a fürdőből, vagy Bali bútora még nem érkezett meg, a kanapénk helyett most másik van, mert képzeljétek! nem abban a színben gyártották le, amiben kértük, így most tök más színű, így várni kell, míg ismét legyártják... szóval ilyen apróságok miatt még nem fényképezek, majd ha kész lesz minden! Vagy ha már kész a fürdő teljesen, akkor arról rakok képet.

Én elég sokat vagyok rosszul, émelygek, hányingerem van, a múltkor már majdnem kitaccsoltam, nagyon rossz, nekem Balinál nem volt ilyen. Szédülök is sokat és sokszor ingerült vagyok...
Meg ha bizonyos ételekre rágondolok, akkor felfordul a gyomrom és olyantól is, amit korábban szerettem pl hamburger.
Hát ez van, remélem gyorsan elmúlik majd ez az időszak...

Eltűntek jelentkezzetek!

Ragota, mi zu Nimróddal? És persze Csongival?

Adri, neked ugye nem jött meg?

Hajni??? Meri???? (lassan frissítened kell a táblát :)

Mennem kell, pussszzz
szerika
 
 


Angyalka, közben látom, írtál. Hát ez tök szuper! Halvány, de egyértelmű!!!!! Szuper!!!! Ez tutifix baba!!!!!!!!!!!!!! Az enyém is ilyen halvány volt, ne izgulj! Biztos lány (ahogy a férjem mondta),ezért halvány rózsaszín :)
szerika
 
 


Majdnem elfelejtettem:

ÁLMOSnak Nagyon BOLDOG Névnapot!!!!!!!!!!!!!!! :)
Esztora, nektek pedig jó síelést! :)
szerika
 
 


Csináltam vonalzót :) Balázsnál is ez a vonalzóm volt, ha esetleg emlékeztek még rá... :wink:
szerika
 
 


Szeri köszönjük!!

Jövök majd ígérem de most ezer felé a fejem :shock:

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Nyunyinak nagyon boldog nevnapot kivanunk!!!!!!!!!!!

Kép

Krisz,
szerintem ez nem halvany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bizony nem!!!!!
Ugy orulok Nektek!!!!!

Szeri,
hat a lakas berendezese az hosszu folyamat,legalabbis nalunk az lesz,mar most latom....
Balazsrol azert hozz addig is kepeket!!!!
Orulok,hogy van uj vonalzoooooooood!!!!!!! :lol:
Hanyinger?Jaj szegeny!Na de lassan majd elmulik.Ha ilyen nem volt Balinal,akkor lehet,hogy most azert,mert o nem fiu lesz :lol: :lol: :lol: :lol:

Nandorka,
szuper lehet ez a farsangolas!!Majd kerunk kepeket!!!

Bodzi,
anniyra jot nevettem,ahogy irtad,hoyg fejest akart ugrani a kis hazaba az ablakon keresztul :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Valahonnan ismeros :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A melohoz meg mennek a drukkok nagyon!

Sajna en meg mindig beteg vagyok....anniyra tele van a fejem,iszonyu....es egesz nap faj...ma mar van nemi erom,de eddig az nem volt sok :( Kuralom magam,de pihenni sajnos nem tudok Attial mellett,csak ilyenkor,ha alszik.De ilyenkor meg fozok...na mindegy,csak o el ne kapja.. :?

Kép

Kép
arwen07
 
 


Arwen, tudom már kinek felejtettem el írni: NEKED! Hogy jobbulást!!! Meg, hogy gyógyulj meg minél hamarabb!!! Reméljük Ati nem kapja el...
Az én tesztem is ilyen volt, mint Angyalkriszéé, akkor az enyém se halvány? :) :lol:

Bodzi, azon én is jót nevettem, hogy fejest a házba :) :)

Balázs az meg már önállóan felmászik az etetőszékébe, onnan meg az asztalra és az asztalról le is akar mászni, engem meg a frász kerülget... Ja és veri a fejét a falba és ez szórakoztatja... A múltkor mondjuk épp a földbe verte a fejét... sokszor úgy érzem nem normális a fiam... :shock:
szerika
 
 


Jobbulást Szerinek és Arwennek, mindenkinek jó egészséget!!!

Angyalka, ez nem halvány. Sosem oyan, mint a kontrollcsík. Az csak kontrollcsík, de ez meg a gyönyörű BABACSÍK!!!

Szeri, a gyerekek sok midnent kipróbálnak. Tudod, azért oylan kreatívak, mert őekt még nem kötik a konvenciók. Az enyémek is mindig csinálnak furi dolgokat. (Mikor Doróval neurológusnál voltunk, azt mondta, h az okos gyerekek gyakran produkálnak olyan tünetféléket, amik szokatlanok. És nem is volt Dorónak semmi baja!!!)

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


A farsang szuper volt! Doró is végig ott volt, ő is vásárolt gesztenyével, és a bátyja vett neki gyöngykarkötőt, labdát és díszes hajgumit. Hát, az egyszer biztos, h Dorónál már nem kell gondolkodnom az oviválasztáson, tuti, h a Waldorfba jön.

A manófalvi vásár portékáiból:

Kép

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Sziasztok!
Gyors leszek, mert ENci mindjárt rángatja a nadrágomat, és mennem kell. Voltunk a héten tanácsadáson, 8 kg, és 76 cm. Lassan , de növöget. Megkapta a 18 hónapos oltást is. Aránylag jól viselte, utána sem volt különösebb gond. Igaz éjjel gyakran ébredt, de jön 3 foga, én annak tulajdonítottam.

Én is túlvagyok a vérvételen, mindenem jó, de a süllyedésem 31-es. Nem tudom van-e összefüggés, de a bal combomon kijött a visszér, ami sajna nagyon fáj is. Ettől lehet, ugye? Volt valamelyikőtöknek ilyen? Nincs valami tudti receptetek rá??? :roll: Vettem rá kenőcsöt, és gyógyszert de 3 nap alatt nem használt semmit. Ha nem változik akkor hétfőn elmegyek a háziorvosomhoz, hátha tud valami okosat mondani.
Szobadekoráció nem nagyon halad, amikor Enci hagyja én is inkább pihenek, az még úgy ahogy jó a lábamnak. Van még időm, csak elkészül.

Angyalka: gratula Neked a teszthez. Ugye nem szabad hamar elkeseredni?

Arwen: jobbulást

Bodzi: de jó, hogy benéztél. Szorítok Nektek a munkához is, és a kistesóhoz is.

Gyönyörű babácskákat mutattatok, nagyon gyorsan fejlődik Peti és Flóra is. Nagyon szépek, és ügyesek.
Csenge is nagyon szép kislány, kis bűbájos.

Eddig bírta Enikő, mennem kell. Majd ha tudok jövök. Üdv mindenkinek, annak is akinek nem írtam külön.
vivi79
 
 


Krisz!

Nagyon örülök Neked/Nektek!! Gratula!!

És bizony nem halvány egyáltalán. Teljesen egyértelmű hogy baba lakik a pocidban. :wink:
Vigyázz magatokra!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csipcsab 2009.09.20 13:31-kor.
csipcsab
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönjük a köszöntéseket!!!
Alszik már a névnapos!Kapott sok ajándékot ,mondtam is Anyunak hogy majdnem karácsonyi a mennyiség
:lol:
Kapott hálózsákot (jó meleg gyapjú nagyon jókat alszik benne) autót,és a nagy kedvence a Kisvakond könyvek

Akrisz halkan de gratulálok!!!

Ma voltunk bevásárolni Anyuval,vasárnap pedig csomagolok ezért is van ezer felé a fejem.

Nándorka én is mondogatom Nyunyinak hogy elutazok és hogy jó lesz a Mamánál Apa is ott nem lesz.
De tény hogy nagyon fog hiányozni!!!

-Megpróbálok még jönni de ha nem sikerül akkor jók legyetek!!!

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Esztora, érezd magad nagyon-nagyon jól!!!
Nyunyinak sok-sok boldogságot utólag is!
Jó kis gyapjú hálózsákot hol vettétek?

Flóra baba nagyon szuperül tornászik!!!

Képzeljétek, ma voltunk vidéken fellépni a kórussal este, és Doró elaludt cici nélkül a Nagyival. Beültek a babazsákfotelbe, és ott a Nagyi ölében elszunnyadt!

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Nándorka nagyon köszönöm!!!
A hálózsák a brendonból van:
http://brendon.hu/ProductSearch/viewer. ... o=2&whid=6

Csomagolok amennyire Nyunyi engedi :lol:

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Sziasztok!

Merre vagytok?

Különösen a régen itt jártak hiányoznak, de mióta szombaton írtam, csak Esztora volt. Na, mindegy, a lényeg, h ne betegség-roszullét miatt ne legyetek itt, hanem mert pl. romantikáztok a párotokkal vagy vendégeskedtek, ilyesmi...

Mi tegnap elmentünk a férjemmel egyet csavarogni. Nem nagyon akart, mégis nagyon jól sikerült, sétáltunk, tekéztünk és vacsiztunk. Hiába, úgy látszik, tényleg érdemes néha "nyomulni"... Én konkrétan fel is áldoztam a heti rendes röpimet, de megérte!

Arwen, remélem, jössz már kifelé belőle! Elég hosszan tart ez már, nem? Sinupretet ismered? nekünk fül-orr-gégész ajánlotta, gyógynövényekből van, én is szoktam használni.

Szeri, jobban vagy már vmivel? Nahát, h Balival nem volt és most jelentkezik Neked az émelygés!

Esztora, Doró is nagyon szereti a Kisvakondot, és vmi rejtélyes oknál fogva úgy tudja kimondani, h "gangi". Így aztán már az egész család úgy nevezi.

Viki, hogy vagytok? Du-i sírás remélem, azóta is tovább enyhült!

Vivi, sajnálom nagyo na visszért. Egy ismerősömnél az volt, h úgy feküdt a babóca, h azért jött ki a visszér. Azóta jobb lett neki (a baba már megszületett), de sokat kellett feküdnie a várandósság alatt.
Drukk, h javuljon mihamarabb!!!! +++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Krisz, mizujs? Remélem, nyugodtabb vagy már azóta, és biztos a dolgodban, h a babával minden oké. Mert sztem igen!!! :wink:

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is , és jól is vagyunk csak Flórát egy percre nem lehet egyedül hagyni mert állandóan feláll aztán persze esik. Nagyon izgága egy nyugodt perce nincs. A kiságyban már oldalazva megy. :shock:

Most azért tudtam jönni mert épp alszik én meg gyors reggelizek.

Egyébként wcre nwm tudok tőle menni.

Nándorka!

Örülök hogy nyomultál, és jól sikerült a romantika. :D

Többiek Ti is gyertek 1 sor erejéig. :wink:
csipcsab
 
 


sziasztok,

vagyunk mi is, Leventével minden rendben, szépen fejlődik, a pocakfájás is megoldódott úgy tűnik, az Infacol vált be rá. Éjszaka 2-3 óránként kelünk továbbra is.
Én némileg kikészültem az elmúlt hetekben, de már jobban vagyok, hétvégén, 2 hónap óta először, magamra szántam pár órát, elmentem vásárolni, fodrászhoz. Rossz volt Leventét otthagyni, majd' egy év együttlét után, de muszáj, már nagyon kivoltam a fáradtságtól és a bezártságtól.

Dorka, ügyi vagy az elcsábítással! :lol:

Esztora, jó utat, és jó kikapcsolódást!!! 8)

Krisz, gratulálok!!!!!!!!!!!! Akkor már 3 kismamink van!!!!!!!!!!

Marietta, én is ezt éltem át az elmúlt hetekben, nem tudtam letenni Leventét egy másodpercre sem, nappal nem aludt egyáltalán és segítségem sem volt. Elhiszem, hogy fáradt vagy...

Flóra és Peti nagyon-nagyon ügyesek, hihetetlen, hogy ilyen hamar felállnak :lol:

Mennem kell, felébredt Törpicurom :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Szerintetek meddig maradna el egy ilyen hintában? Úgy értem hány hónapos koráig? Gondolkodom, érdemes lenne-e beruházni...

http://brendon.hu/ProductSearch/viewer. ... =1&whid=25

Kép
vickybabe
 
 


Sziasztok!

Bodzi, jaj de jó, hogy jöttél! :):):) Még, még, még! Úgy hiányoznak a ritkán járok! :( :(
Remélem Apa gyorsan talál munkát, nagyon Drukkolok! :wink:
Ha tudsz, dobj majd egy képet Bencéről, biztosan nagyon nagy fiú már :)
Fejest ugrani? :shock: :shock: Jesszus, jó lesz ezekre felkészülni. :roll:

Marietta, ahogy olvastam az anyósod féle történetet, hát nyílt a bicska a zsebemben. :evil: Én a helyeben biztosan jól elküldtem volna a ....-ba.
Nálunk a hozzátáplálással kapcsolatban csak addig volt erőszakos, amíg el nem kezdtük, de addig nagyon. Most meg már szerencsére békén hagy. Egyébként ne keseedj el, a csecsemős klubból az egyik csajszi kisfia most lesz 10 hónapos, s gyakorlatilag 1-1,5 hónapja kezdett el anyatejen kívül más kajcsi iránt is érdeklődni! De most meg már nagyon jó étvággyal eszik :) Szóval lehet, hogy Flóra is ilyen. Amíg az Ő igényeit az anyatej kielégíti, addig mindenki aki mást mond, fogja be! :) :lol: :lol:

Vízkőoldás: most ráálltunk a bolti citromlére :) Annak még a szagát is bírom, míg az ecettől töményen rosszul vagyok :)

Nándorka, nagyon szuper lehetett az állatkert :) Remélem idén nyáron mi is eljutunk majd Petivel :) Szeretném, ha tetszene neki, én imádom :)

Esztora, nagyon jó síelést! :) Tessék keveset esni, s egyben hazajönni! :):):) :wink:
Álmosnak Nagyon Boldog Névnapot!

Krisz, ezek szuper jó tesztek! Ne izgulj, ott van az a kicsi Maszat a pocakodban, s minden rendben lesz vele! :) :wink:

Szeri, sajnálom a rosszullétet :( Petivel én is mindig pocsékul voltam, de az vigasztalt, hogy azért van így, mert a hormonok dolgoznak. :)

Arwen, gyógyulást Neked! :) :wink:

Vivi, sajnálom a visszeret, hátha hatni fog a kenőcs :roll: Szobadekorációra azért még van idő, inkább pihenj amikor tudsz! :)

Vicky, drága olvastam a blogodat. Nagyon sajnálom hogy Ti is keresztül mentek ezen. :oops: :oops: Nálunk pontosan ugyanígy történt minden, ugyanígy éreztem Én is. Fáradt voltam, kimerült és lelkileg összetört. Úgy gondoltam, nekem ezt bírni kéne, s mégsem megy. Piszkosul dühös voltam a Páromra, hogy Ő miért alszik édesdeden, miközben én csinálok mindent. :roll: De tény, hogy egy gyermek születése annyira új helyzet, hogy nekik is meg kell szokni. Hisz amíg otthon vannak az első 1-2 hétben, nincs más dolguk, csak nekünk segíteni. Aztán visszamennek dolgozni, s bizony estére annyira fáradtak (legalábbis az én Párom napi 12 óra munka után), hogy egyszerűen nincs ereje még a gyerekkel is foglalkozni. Nekem hónapokba tellett ezt elfogadni, feldolgozni. Amikor szabadnapos és itthon van, szeret vele lenni, nagyokat játszanak, de előtte bizony biztosítani kell neki pár órát, amíg kipihenheti magát. Hiszen csak egyikünk van gyeden, a másik dolgozik.
Most hétvégén pl. Ő volt Petivel vasárnap. Jó persze én etettem, altattam, pelenkáztam de egyébként szabad voltam. S ez alatt az 1 nap alatt akkora szerelem alakult ki köztük, hogy Peti folyton az Apja nadrágszálán lógott, hogy vegye fel, játszon vele. S Lackón is láttam, hogy élvezi. De kellett neki pár hónap, míg tényleg elkezdte élvezni, hogy van egy gyereke, akivel most már tud mit kezdeni, azon kívül, hogy csak ringatja.

S íme kis caládunk :)
Kép

Kicsit nagy a magasságkülönbség :)

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok!

Szeri! Én emlékeztem a vonalzódra! :wink: :D
Hogy vagy mostanság? Van még émelygés?

Pinkiné! Nagyon szép a családotok! :wink: :D

Arwen! Remélem azóta már meggyógyultál?

Vivi! Mi újság a visszérrel? Használt a kenőcs? Nekem nem volt ilyenem.

Bodzi! Jó hogy jöttél! Gyere gyakrabban!

Nálunk megint nem jó a lift, most már egy hete. Úgyhogy egyedül nem tudok lemenni Csengével, mert nem tudnám felhozni őt a 9.re... :(
Amúgy jól vagyok, szinte semmi tünet. Egyedül az álomkór... Március 9-én megyek dokihoz, remélem addigra lesz szívhang is. Végülis már 7 hetes leszek akkor. :D

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Sziasztok,

sajnos nem jutok el ide...

Szerike, Adri:
gratulálok. :wink:

puszi Mindenkinek

Kép
Kép
h@jni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: