Új privát üzeneted érkezett!

Csajok ezt most olvastam érdekességnek felteszem,de természetesen babásoknak nem érvényes Kép
Ha babát szeretnél, figyelj a következőkre:
-kerüld az aszpirin szedését, mivel az
hátráltathatja a peteérést
-kerüld a tejtermékeket (a tejfogyasztás, a nők termékenysége drasztikusan csökken az életkor előrehaladtával)
-a szakértők leghatékonyabb szeretkezési testhelyzetnek a misszionárius pózt tartják
-ha menstruációs ciklusod 30 napnál hosszabb vagy 21 napnál rövidebb,
valószínűleg nincs rendszeres peteérésed,
-mindenfajta síkosító anyaggal előfordulhat, hogy elpusztítja a spermiumokat vagy legalábbis hatást gyakorol a méhnyálkahártyára, s hátráltatja a megtermékenyülést
-ne nézzétek a naptárt, ne számolgassatok, csak szeressétek egymást!

Kép
breni
 
 


Csajok ezt most olvastam érdekességnek felteszem,de természetesen babásoknak nem érvényes Kép
Ha babát szeretnél, figyelj a következőkre:
-kerüld az aszpirin szedését, mivel az
hátráltathatja a peteérést
-kerüld a tejtermékeket (a tejfogyasztás, a nők termékenysége drasztikusan csökken az életkor előrehaladtával)
-a szakértők leghatékonyabb szeretkezési testhelyzetnek a misszionárius pózt tartják
-ha menstruációs ciklusod 30 napnál hosszabb vagy 21 napnál rövidebb,
valószínűleg nincs rendszeres peteérésed,
-mindenfajta síkosító anyaggal előfordulhat, hogy elpusztítja a spermiumokat vagy legalábbis hatást gyakorol a méhnyálkahártyára, s hátráltatja a megtermékenyülést
-ne nézzétek a naptárt, ne számolgassatok, csak szeressétek egymást!

Kép
breni
 
 


Ági!

Várom a hívásodat. Kép Hozzd a fotót mindenképpen. Szerinted az normális, hogy fáj oldalt a derekamnál mindkét oldalon? Mintha szélesednék. Meg hátul is egy kicsit a derekam. Vagy sokat ülök? Eddig is sokat ültem. Kép

Betti
betti73
 
 

 
 

Angel!

Merre vagy? Ma nem is jöttél még! Kép Kép Sírni fogok.

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!

Meg sem kísérlem végigolvasni amiröl lemaradtam, nincs sok idömKép

PotterÁgi!
Ugye milyen fantasztikus? Tényleg hatalmas babád van, az enyém csak 5,7 cm volt ennyi idös korábanKép

Képzeljétek, ma reggel, ébredés után még feküdtem kicsit pocira tett kézzel. És ÉREZTEM!!!Kép Tuti, hogy Ö volt, iylet még nem csinált a hasamKép Annyira jó!

Betti!
Szerintem normális, mert a hormonok miatt lazulnak az izületek, nyúlnak a szalagok, stb...Ne aggódj!

Maminti
17+4

Kép
Kép
maminti81
 
 


Mennem kell!Meg jovok ha tudok!

SZIASZTOK!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Betti,
nekem is ügy a 8-9 héten tűnt el a derekam. Elég feltűnő volt, mert nekem egész keskeny volt a derekem, a csípőm meg széles. Olyan lettem pár nap alatt, mint egy hordó. Majd holnap megmutatom. Kép
A derekam nem fájt, csak a méh rögzítő szalagjai ha megfeszültek egy rossz mozdulatnál, akkor az egész hasam, kismedencém cudarul fájt. Megvan neked Nina Grunfeld:Terhesség hétről hétre c. könyve? Mindenkinek nagyon tudom ajánlani, minden héten leírja, mi változik az anyán, és mi a magzaton, meg, hogy mire érdemes figyelni. A Libriben vettem, nem hosszú, nem drága (1980 HUF).

Breni,
Én az Optimális Családtervezési Központ (Czeizelék) honlapján találtam anno néhány egész betartható termékenységi jótanácsot, azokat próbáltam betartani. Pl legyél elégedett az élettel, a munkáddal. Kép
potter_76
 
 


Ági!
Te annyira, de annyira édes vagy, hogy gondoltál rám a kéményseprőknél!!! Imádlak! És ha bejön, akkor terjeszteni fogom, hogy minden babára váró vigyen el neked egy kéményseprőt és te majd kívánsz neki babát.KépKépKép
Gondoltam egyébként, hogy amiatt látod, érzed másként a dolgokat mert oda-vissza tudod a "hivatalos" részét is. Hát...nem lennék a helyedben. Mondtam már máskor is, hogy engem is jobb lett volna meghagyni abban a naív hitben, hogy semmi baj nem lehet.Kép
Egy kissé én is máshogy látom az anyaságot, mint a baba-mama irodalmak "szirupos" hősei. Például nem hinném, hogy nemiidentitás-zavara lesz a lányomnak, ha kékbe öltöztetem. A 3 óránkénti szoptatásról nem is beszélve.Kép Nem muszáj a kisfiúkra sem mini frakkot adni egy ünnepségen, hiszen nem törpe-felnőttek, hanem gyerekek. És fa-játékok lesznek otthon, nem pedig Lego Technik, meg magyar népmesék DVD-k, és nem Pokemon meg plüss Kockásfülőnyúl és nem Rocker-Barbie.
Majd meglátjuk.Kép

Reni!
Tejtermékek?????? Eddig mindenütt csak pozitívumot hallottam a tejtermékekről. A bébi aszpirin méhnyálkahártya vastagító hatásáról nem is szólva.Kép De a többi jó ötlet.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Maminti,
KépKépKépKépKép szuper lehetett! És még lesz olyan is, hogy akkorát rúg a bordáid közé, hogy beakad a lába! Kép A te lélegzeteddel együtt. Kép
potter_76
 
 


Hú Reni!

Én minden nap iszok egy csomó forró kakaót!
De kávét soha!Mostmár kakaót sem ihatok?

Egy másik helyen azt olvastam, hogy misszionárius pózban szinte lehetetlen. Hátulról ea legesélyesebb.
Mindenfélét írnak!

Ági! Nem tudom mi ez, csak reménykedem mert még soha nem éreztem ilyet és az egyik barátnőmnek is így indult.

Egy kicsit elbíztam magam ebben a hónapban és félek nagyot fogok koppanni.
Julcsi2
 


Hú Reni!

Én minden nap iszok egy csomó forró kakaót!
De kávét soha!Mostmár kakaót sem ihatok?

Egy másik helyen azt olvastam, hogy misszionárius pózban szinte lehetetlen. Hátulról ea legesélyesebb.
Mindenfélét írnak!

Ági! Nem tudom mi ez, csak reménykedem mert még soha nem éreztem ilyet és az egyik barátnőmnek is így indult.

Egy kicsit elbíztam magam ebben a hónapban és félek nagyot fogok koppanni.
Julcsi2
 


Ági!

Köszi! Kép Ezt kezdem érezni én is, mintha vastagodna a derekam. Hát ez van! Kép Kép A könyvet meg fogom venni mindenképpen, mert szeretném követni az eseményeket.

Vica!

Teljesen egyetértek veled az anyaság kérdésében. Nekem már van 2 db magyar népmesék DVD otthon. Mindenképpen színes, vidám, praktikus ruhákba fogom öltöztetni akár fiú, akár lány.

Betti
betti73
 
 


Nem hiszem, hogy lehetetlen lenne a misszionárius póz. Régen szinte csak ez az egy póz létezett az "erkölcs" számára. Mégis születtek gyerekek.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Csajok!
Fogalmam sincs mi igaz belőle csak kimásoltam.
Egyébként a misszionárius póz ellen azért nem vagyok mert régen nem hiszem hogy hátulról csinálták meg oldalrólmeg .......és mégis sikerült,szerintem nem ettől függ.

Kép
breni
 
 


Szerintem régen csak nem beszéltek róla, ugyanúgy mint a homoszexualitásról, pedig az is volt, de még mennyire!!!!

De szerintem is lehetséges!/lábfelhúzással, vagy kispárnával Kép Kép

Mi mindenesetre mindkét pózban próbálkozunk. Csak azért írtam, hogy egyik helyen ezt írják, másik helyen azt
Julcsi2
 


Julcsi!
Tudom,nem is kell hinni benne.Kinek mi a jó és kényelmes.Nem ettől függ a fogamzás.
Sziasztok megyek.Holnap reggel jövök.
Jó pihenést mindenkinek estére meg jó babásodást és akciózást.

Kép
breni
 
 


Maminti!
Tök jó Neked! Gratulálok!!!!!
Poci fotó sose lesz?Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Maminti, Ági!

Ti ebből a topicból lettetek babások?
Ti tartjátok bennünk a reményt, hogy talán nekünk is sikerül egyszer!
Maminti, ahogy látom a táblában, Nektek nem is kellett sokáig várni! Kép Kép
Julcsi2
 


Reni! Egyébként köszi az infókat! A kakaót visszafogom a biztonság kedvéért! A pózokat meg váltogatjuk.
Kép
Úgyis szeretjük! Bár én a lovaglóra szavaznék, de mindent a cél érdekében! Kép Ez nem nagy áldozat.
Julcsi2
 


Julcsi!
Szerintem egy cikk miatt ne fogd visza a kakaót. Én is nagyon sokat iszom (Van, hogy naponta 1 litert), szóval ha összejött a dolog, akkor itt leszek élő példának.KépKép

Ancsa!
Bocsi, most juott eszembe, hogy nem válaszoltam egy kérdésedre, kicsit szétszórt vagyok ma.Kép
Szóval a szüleim villamossági boltjában vagyok eladó. Tudod, kapcsolók, konektorok, vezetékek, kisebb háztartási gépek (robotgép, turmix, vasaló,stb) meg egy csomó szakcikk, amit ugyse nagyon ismertek, meg nem is érdekes. de én szeretem, meg értek is hozzá. Szóval, ha otthon valakinél kiég az izzó, szóljatok.Kép
Egy személyes üzlet, szóval jól elvagyok. A boltból nyílik egy iroda, itt van sz.gép és ez a szörnyű lassú net.

Na megyek haza.

Holnap jön haza a férjecském!!!!!KépKépKépKépKép

Pusz:Vica

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


<font color="0000ff">Lányok!
Doki ma megvizsgált, azt mondta, 2 ujjnyira nyitva avn már a méhszájam, szerinte vasárnap vagy htfőn szülök.
Nagyon izgi!!!
(egyébként most vizsgálat után vérzek, de ez állítólag normális... de azért csak nyugtalanít!!!)

Proone
37+2 (Uh szerint 38+3)</font>

KépKépKépKép
proone
 
 


Gyors bekuk!
Breni!Küldtem mailt,ha esetleg nem ért oda akor irj ide a bnetre, mert néha szarakodik a citromail!!
Puszi.Sziasztok!!


Pronne !Ez tényleg izgisKép!!
Vendég
 


Pronne!
A vérzés a nyákdugó távozása, nekem Martinnál szülés előtt való napon, Vikinél fele reggel, fele délben ment el, és 14:25-kor bújt ki! Szóval nagyon a finisben vagy! Szurkolok, hogy minden simán menjen!

moni
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék hozzátok, ha befogadtok Kép
Még a "babaprojekt" elején vagyunk, és nagyon elveszve érzem magam Kép

szamy
szamy
 
 


szia szamy.
Meselj valmit magadrolKép

udv

Kép
monyoka
 
 


hmm.. újpesti vagyok, 1. baba lesz. Én már egy ideje szeretném az új jövevényt, de a férjem mostanra jutott el odaig, hogy már nem azt kérdezi, hogy "minek a gyerek", hanem ő is akarja Kép

most éppen nagyon izgulok, mert már több, mint 2 hete késik, de a hét elején a teszt negativ volt.

Dokim még nincs, most kutakodok, hogy hova kellene menni Kép
szamy
 
 


szamy ez nagyon komoly...ket het?az rengeteg ido.

van valamilyen tuneted?mikor teszteltel?

Kép
monyoka
 
 


hmm.. újpesti vagyok, 1. baba lesz. Én már egy ideje szeretném az új jövevényt, de a férjem mostanra jutott el odaig, hogy már nem azt kérdezi, hogy "minek a gyerek", hanem ő is akarja Kép

most éppen nagyon izgulok, mert már több, mint 2 hete késik, de a hét elején a teszt negativ volt.

Dokim még nincs, most kutakodok, hogy hova kellene menni Kép
szamy
 
 


bocsi, valamit elbénáztam Kép
szamy
 
 


szombaton teszteltem.

a hasam furákat csinál, szurkálgat meg feszül. Más semmi Kép Ja, meg egyfolytában aludnék Kép
szamy
 
 


ezek jo jelekKép

lehet hogy korai volt a teszt.
mikor akarsz ujra tesztelni?
nagyon szoritok,jo lenne ha sikerulne nekedKép

Kép
monyoka
 
 


azon gondolkodtam, hogy holnap el kellene menni orvoshoz, ő legalább biztosat tud mondani Kép
de ha nem jutok el, megint szombaton Kép
szamy
 
 


Proone
Majd én izgulok helyetted.Te csak nyugodtan add át magad az érzéseidnek.JAAAAAAAA, ha gondolod még sikítok is és átveszem a fájdalmat csak időben szólj. Utánnad úgy is én következem.
A barátnőm(kolléganőm) is tegnap szült ,13 óra vajúdás után császárral.3300g és 53 cm Zsófi babát.

Inci 36+4

Kép
Kép
incike
 
 


szamy termeszetesen a te dontesed,de szerintem eloszor tesztelj.Ha pozitiv akkor menj dokihoz ugyanis nem tud o se veled semmit csinalni,mivel uh(ultrahang)val sem fog latni semmit.max o is azt mondja hogy tesztelj.
persze a te dontesed.
tudod babaprojekt idejen sokaknak kesi(igaz nem ennyit)nekem pl volt hogy 60 napos ciklusom volt.


proone.
nagyon szoritok en is neked.Kivanom hogy minden a legnagyobb rendben legyenKép

Kép
monyoka
 
 


Monyoka, hallgatok szavadra Kép Igazából rettegek a dokiktól Kép
Milyen tesztet érdemes venni?
szamy
 
 


szamy ebben sajnos nem tudok neked segiteni.
en nem magyarorszagon elek.A lanyoktol biztos tudsz majd infot szerezni.Ok nagyon aranyosak es segitokeszek csak most alszanakKép

Kép
monyoka
 
 


Én még nem alszom.

Szamy
HCG-Line teszt az jó, de a Gabriell is.Patikában érdemes venni inkább.

Inci 36+4

Kép
Kép
incike
 
 


Kép)
akkor csak mi vagyunk ilyen éjjeli baglyok? Kép
Azt hiszem, nekem is ideje lenne lefeküdni, holnap meló van.

Jóéjt Kép
szamy
 
 


Incike, köszönöm
szamy
 
 


incike mit csinalsz ilyen keson fenn?

Kép
monyoka
 
 


Garázdálkodom a neten, mert úgy fáj már mindenem, hogy lassan állva kellene aludnom is.Se ülni, se feküdni, se semmit nem tudok már lassan csinálni, mert annyira fájnak a csontjaim.Na meg Marci baba előszeretettel tipor a bordáimba és a gyomromba.Az utóbbinál inkább nem részletezem, hogy mi szokott lenni a vége.

Inci 36+4

Kép
Kép
incike
 
 


incike.jo lehet.

nem felsz a szulestol?milyen erzeseid vannak?

Kép
monyoka
 
 


Nem még nem félek, ráérek majd akkor parázni, ha ott leszek a szülőszobán,addig nem stresszelem magam fölöslegesen.
Érzés!? ...csak a császártól félek, de remélem megúszom és normál úton sikerül megszületnie Marcinak.Csak ne fájna így mindenem.

Inci 36+4

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok Lányok!

Vagyok néha, csak olvasó üzemódban.

Potter!
Gratulálok a babához és az érzéseidhez is. Én lassan félidős leszek, idáig is hamar el lehet ám jutni!

Vica!
Drukkolok neked nagyon!

Incike!
Nyugi, minden rendben lesz!

Velünk csak az történt, hogy mocorog a baba. Nem buborék, vagy ilyesmi, hanem olyan pici nyomások össze-vissza. Tök jó érzés! Viszont azóta össze-vissza alszok, bár nem hiszem, hogy a mocorgás ébresztene fel.

Pussz mindenkinek!

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Basszus azt hittem én leszek az első!!Kép
LIVI, mit csinálsz ilyenkor??Kép

Vica, most is nagy köd van nálatok??KépKépKép
Mizu egyébként??

Moni, és Veled??

zsuzska80
Szombathely
 
 


<font color="0000ff">Moni!
Nyák nem nagyon jött, inkább enzesz szerű vérzés, de már elállt. Vizsgálattól volt biztos. De nem zárom ki, hogy nyákdugó darab is távozott vele...

Inci!
Kösssssz! Majd szólok! Kép</font>

KépKépKépKép
proone
 
 


Proone!Nagyon drukkolok nektek!!Kép

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok. Köd. 2,5 fok.

Tegnap Zsuzskán felbuzudulva vettem egy csomag Baby Markot a Móriczon a Rossmannban. Ma este kezdem a tesztelést. Rájöttem, hogy múltkor elcsesztem, mert azt írta a "packungsbeilage", hogy a reggeli első vizelet nem alkalmas erre a tesztre, mert hamis pozitív eredményt mutat. Király. Na most kiváncsi leszek mikor lesz pozitív.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Ha megengeditek én is csatlakoznék.
Pécsi vagyok, 1. baba, Szamyhoz hasonlóan majd két hete nem jött meg (12 nap), egyszer már teszteltem: negatív (4. napon, igaz csak délután). Nem ringatom magam, pedig mellfeszülés érzékenység, szurkálás, ritkán szédülés (eddig két alkalommal), ugyanakkor elég rendszertelen a mensesem. Tehát nem tudom. Hétfőig várok az újabb teszttel. Majd doki. Sokat tanultam ezen a honlapon, igazából még nagyon keveset tudok a babavárásról és az azt megelőző "projektről" (peteérés,hőmérő,stb.).
Mindenesetre a hozzászólásaitokból sokat tanultam, köszi!

Adi
adi77
 
 


FELBUZUDULVA.Jól van. ügyes vagyok.

Kép

Kép
kamilla306
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?