Új privát üzeneted érkezett!

És akkor a képek:

Fincsiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D
Kép

""""Unatkozom""""

Kép

málna2162
 
 


Meli

az, hogy nagy Tisza ismerő vagyok az túlzás.Dorogmán tudom, hogy hol lehet fürdeni.
Nektek hol ban a nyaralitok?

málna2162
 
 


Szia!!!
Lakitelek-Tőserdő...holtág,koszos víz...régen még lehetett úszni benne,de most már nem mernék!Dorogma merre van??

Kép Kép
meli1118
 
 

 
 

Tiszató felett.Az M3-asról a Mezőkövesdi kihajtónál kell lejönni.
Nem tudom ti merre vagytok, de mgenézem :wink:

málna2162
 
 


Az nektek elég jó otthonról,gyorsan ott lehettek!!!Tőserdő egyik oldalán Tiszakécske van és Kecskemét felől is gyorsan ott lehet lenni!Jó hely,csak már unjuk,pláne,hogy Tiszában nem lehet fürdeni!!!De Dorogmát egyszer kipróbáljuk!!!!Hátha ott talizunk 1x,ha már másképp nem jött eddig össze :lol:

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli
köszi, hogy szóltál ! a tickeremet most cseréltem ki, szombaton elfelejtettem :oops:
kicsit lassan kapcsol az agyam ebben a melegben, a képaláírosat olvasva megkeveredtem egy kicsit :oops:
aztán rájöttem, hogy a rózsaszín cucc miatt :oops:

anyukák, nagyon sajnálom a babákat ebben a melegben ! szegények nem tudják, hogy mi van és sírva panaszkodnak !!

később még jövök !

Blöki és Bóbitácska
ugye tudjátok, hogy amit csináltatok és csináltok velem, az becsületsértés ???!!! és az már Btk. !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!!!

Viki,hát sajnálhatod is...szegénykém fél 4-kor ébredt és hiába lakattam jól,nem tudott visszaaludni,így csak most a fürdetés és újra jóllakatás után sikerült...kivagyok én is,ő is....


Asszem tus és alvás...nem vagyok ma már beszámítható!!!!
Jóéccaka

Kép Kép
meli1118
 
 


sziasztok!
Én is ideértem :D :D Ma kihasználtuk a jobb időt, kétszer is fürödtünk, utána napernyő, és árnyék alatt fetrengtünk egy kicsit :D :D ez a féle lustaság már úgy hiányzott :wink: :wink: csak a gyerekekkel és semmit nem csinálni :oops: majd holnap.

Reggel lementem újabb laboros beutalóért, erre megint szabin van a dr. nőnk 2 hétig :shock: :shock: majd holnap a helyetteshez mehetek, de ma nagyon sokat kellett volna még rá várni :? :?
Pont megint akkor lesz tanácsadás szabi után először amikor mennünk kell oltásra, megint jóóóó sokan lesznek :? :? :?

Bea
jó kikapcsolódást!!Viszont abban nincs igazad, hogy senki nem hiányol :roll: :roll:

Málna
szép a keresztszemes amit csinálsz.
Remélem az említett csodaszerek nálatok is meghozzák a hiányzó "lökést" :wink: :wink: :wink:
Cumit, hát én is pedzegetem, hogy nem kellene e már eldobni, de még nem hajlik rá a kicsi fiam :shock: :shock: :shock:
Oviba semmiképp nem szeretném vinni :oops:

Ja, ovi, ma mondta barátnőm, állítólag annak a gyerekei akik otthon vannak nem mehetnek szept.-ben oviba. Ha ez így van akkor lesz egy-két "kedves" szavam. Ez akkora baromság :shock: :shock:

Meli
édes Dénes ahogy alszik.
Eszterke csak azóta alszik hason amióta át tud fordulni :wink: :wink: Amúgy nagyon jó az összes kép :D :D

Tali: egyetértek amit már javasoltak is előttem, aug. vége v. szept. . Én szeretnék mindenkit megismerni személyesen is :wink: :wink:

Vvviki
mensit sajnálom :cry: :cry: nem ért ide az eső amit küldtél :cry: :cry:
Forma 1-hát ilyen állat egy futmot, ráadásul a két kedvenc nem úgy szerepelt, ahogy szerettem volna ( Raikönen, és Massa)
Ildivel ellentétben én nagyon nem kedvelem Alonsót :twisted: :twisted:

Akik kertes házban laknak, Ti, hogy győzitek a locsolást?? Én már feladtam, nincs hozzá energiám, minden tönkremegy. A fiatal meggyfánk levele teljesen megégett, mintha tűz égette volna meg :cry: :cry: :cry: az eddigi munkánk mind tönkrement. Olyan szépek lennének a virágaim, most virágzik szinte minden egyszerre, de ki vannak bukva :cry: :cry: meg én is.

Megyek is aludni, úgy kiüt ez a meleg, állandóan olyan álmos vagyok

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Na én is ideúsztam… a saját levemben :oops: :?

Gabi, anyuéknál apu éjjel-nappal locsol (éjjel: értsd szó szerint :!: ), mert a kút sem bírja. Locsol, kifogy, várni kell míg újratöltődik, és utána folytatja. Őrület…
Eszti már ül az etetőszékben? Vagy az első képen nem az van? :shock:
Babakocsi-gonddal küzdök, mert a mózest már utálja – nem lát ki, a hordozóban a beszíjazástól kap hülyét, a kenguru a gerincét teszi tönkre, a sportrészben még nem lehet, akkor miben hurcibáljak egy olyan gyereket, aki még nem ülhet :?:

Meli, nagyon jók a képek! Kérlek, ne haragudj rám, de nem bírom megállni, hogy ne kérdezzem meg: nem gondoltatok arra, hogy menhelyről hozzatok ki kutyust :roll: ? Annyi szerencsétlen sorsú kis állat szenved ezeken a helyeken, akiknek szebbé tehetnétek az életét!
Arról nem is beszélve, hogy jópár ismerősömnek volt baja a fajtiszta kutyájával, sokkal könnyebben betegednek meg és mindenféle gyógyíthatatlan nyavalyájuk lesz idő előtt, a túltenyésztés és a belterjesség miatt :evil: (persze tisztelet a kivételnek, a megbízható és rendes tenyésztőknek, de sajnos ők vannak kevesebben).
És én arra is gondoltam, hogy mi van, ha nem elkóborolt, hanem ellopták? Egy menhelyi kutyus ellopásának kisebb az esélye.
És egy ilyen kis állat már megtapasztalta, hogy milyen a gazdinélküli élet, sokkal ragaszkodóbb és megbecsüli magát
(kivételt ezalól az én nyúlgyerekem képez, aki hatalmas arccal és önbizalommal rendelkezett :lol: , szegény drágám :( )

Málna, köszönöm, hogy visszafiatalítottál a táblában :wink:
Húúú, Máté kész főnyeremény! Szerintem nálunk jó ideig nem lesz mesekönyvhozatal és önálló lefekvéshez készülés (és nem csak azért, mert Maus még nem tud járni :lol: )
Nekem is vannak hasonló gondolataim – persze semmi fizikai bántalmazás, csupán apától kérdeztem, hogy a kutyapanzió mintájára nem tud e gyerekpanziót, ahova beadhatnám kb egy hétre…

Esztike, azt hiszem, Mausnak annyira nem jön be a babaúszás :? (az apjának annál inkább… :lol: ) Szóval az elején csak egykedvűen ül a vízben a karjainkban, aztán elkezd fázni, és tiszta kötött lesz. A kismedencéjében anyuéknál látszik rajta, hogy élvezi a pancsit, a nagyvíz viszont nem dobja fel… Most szombaton például fél óra után hazajöttünk :?
Szóval lehet, hogy még korai nekünk. Természetesen nem akarlak lebeszélni, csak akartam, hogy minél több infód legyen a tapasztalatokról :roll:

Ildi, amit te írtál, az sem győzött meg, hogy nekünk kell a babaúszás. Lilit anno miért vittétek, és Danit miért nem? Hasonló volt a tapasztalatotok, mint most nekem?

Beus, hogy áll a klímaprojekt? Hívtátok „bagoly” barátunkat? :wink:
Eltűntek Ádiról a pöttyök?

Kata, bár ezt majd csak később olvasod: jó nyaralást! Nemsokára a te is csatlakozol a képfeltöltők klubjához :D

Dóri, Gerda úgy látom, jó étvággyal rendelkezik :lol:
Már nem írom, hogy Maus ölkutya, de nem azért, mert már nem az, csak gondoltam, már unjátok, hogy minden hozzászólásom ugyanaz :oops:

Vvviki, csak ismételném a többieket: normálisnak tartunk, tudjuk, hogy létezel (hiszen még ovu tesztet is küldtem neked), és szeretünk
Szerintem kedves és figyelmes vagy, nekem mindig jól esett, hogy a szőrösebbik gyerekem felől is érdeklődtél :D

Andi, aludtam Maussal a földön, a baleset után este a szőnyegén, + polifoam + hálózsák - alig bírtam másnap felkelni, minden tagom fájt, öreg vagyok én már ehhez. Sietve elfelejtettem a dolgot :oops: :lol:

Icus, hogy sikerült az interjú? Nem hívtál :!: vagy Beával ennyire ijesztőek vagyunk :roll: ?

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Guberáltam néhány képet az utóbbi napokból :wink:

Gabi, eszembe jutott, amit írtál a kapcsos hálózsákokról... bejött :lol:
Kép

Az esőerdős állatok továbbra is nyerők :D
Kép

Kidőltek :lol:
Kép

Minél kevesebb ruha, annál jobb :D
Kép

Miiiiiiii vaaaaaaan???????????? :lol: :lol: :lol:
Kép

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Sziasztok!!!!

Csak egy gyors,mert már 20 perce magyaráz a lovacskának a kiságy fölött és általában ez a max,amit velük szeret tölteni....

Na szóval Gabi,nálunk szinte minden tönkremegy,apa nem ér rá túl sokat lenni a kertben,csak este és én sem érek (az én okaimat ismeritek)de már túltettem rajta magam,hogy idegesítsen!!!!Jövőre kaktuszfügét termesztünk :lol: jó azt hozzáteszem,hogy nekünk csak jövőre lesz konyhakertünk,még csak most alakítgatjuk...

Musz,teljesen igazad van!!!!De egy keverék kutya esetében nem tudhatom,hogy milyen vérvonallal rendelkezik és mennyire megbízható és itt a gyerekemmel szembeni fellépésre gondolok!!!Johnny kutyus igazi utcai vegyes volt némi terrier és németjuhász ősök azért kitűntek....de mégsem lehetett igazánmegállapítani,hogy milyen is volt......és utált mindenkit rajtunk és még egy-két családtagunkon kívül,állandóan azon paráztam,hogy ha szabadon van és valaki betéved azt biztosan szétszedi...és amikor hazahoztuk a gyereket a hordozóban megmutattuk neki és láttuk rajta,hogy nem voltunk ezáltal nyerők nála!
De ez a kutya még kiskölyök és együtt nő fel velünk...ráadásul mindenki azt írja,hogy imádja agyerekeket(mármint a fajta)és a család gyerekéért pedig egyenesen bolondul.....hát mindegy így döntöttünk,már nálunk van és tényleg nagyon édes és szereti Denit is,megnyalta a kis lábát :wink: :wink:
Babaúszás:mi is visszük mindenféleképpen,de mi csak szeptemberben,amikor már 4 hós lesz!!!!

Mennem kell,elvesztette a türelmét...puszi még jövök

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok,

Képzeljétek tegnap telefonált a barátnőm, hogy a bátyjáknak pénteken a 31. hét végén megszületett a kisfiúk, előtte voltam kb. két héttel. Nem fejlődött a méhlepény, és nem vették észre, így 80 dkg-val és 33 cm-vel született.
Annyira kiborított, ezzel is álmodtam, remélem rendben lesz minden.

Musz, hát még bejöhet az úszás, én mindenképpen szeretnék majd menni Tökmaggal, meglátjuk. A kutya terén egyetértek, mi is menhelyről hoztuk igaz, már majdnem másfél éve, de imádom, igaz kicsit kajla, de nagyon szeretem. És tuti, hogy érzi Tökmagot a hasamban, esténként, mindig leül és szagolgatja a hasamat:)

Meli, Gabi, nálunk is ég kifelé a fű, bár mi még lelekesen locsolunk esténként, nem olyan vész, de már jó lenne az az eső.
Igen, amúgy Róbert Bálint lesz Tökmag neve:)

Málna, köszi a táblát olyan jó, majd ha lesz érkezésed ki fiúsítod az én soromat:) Róbert Bálint lesz, a korom pedig már sajnos 30 éves:)

Viki, ne is fogalkozz senkivel főleg aki ilyen "okosakat" ír.

No megyek, ma dolgozom, aztán megyek fodrászhoz:)
Ja csinálok ma pociképet:)

Kép
Kép
nektarin
 
 


Málna
köszi a táblát
Én még csak a 13 + 4 napnál tartok :lol:

Mindenkinek szép hetet és jó pihenést!
Mi most 2 hétig szabin leszünk, így sem netet, sem telefont nem olvasok :wink: :oops: :P .

puszi
Vendég
 


Sziasztok!!!

Eszti,hát persze,hogy minden rendben lesz,erre még csak ne is gondolj!!!!A babád tökéletes biztonságban van,te csak azzal törődj,hogy te jókedvű és optimista legyél,mert ezek a rosszcsontok már benn is megérzik....várjuk a fotót!!!

Sziszi,jó pihenést és nyaralást!!!!Most én vagyok irigy....én is menni akarok!!!!!!!!!!!!!!Mire visszajössz közénk már valszeg arról számolsz be,hogy a kicsikéd megmozdult!!!!!

Puszi mindenkinek és szép napot!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok! Megjöttünk a nyaralásból, Balatonfüreden voltunk 1 hétig. Nagyon jó volt, Levi tiszta extázisban volt, hogy valami jó történik. Rengeteget pancsoltunk csak így lehetett kibírni ezt a dög meleget. Majd teszek fel képeket is csak férjemmel le kell kicsinyítettnem. Azt hittük, hogy majd Levi nem fogja bírni egy hétig, de szerencsére nem így volt. Most itthon ő is csak nyüglődik, bár nálunk a lakásban azért nincs 30fok. Már kúszik úgyhogy csak úgy merek elmenni wc-re ha berakom az ágyába. Ma ettünk paradicsomos krumlit, nagyon ízlett neki most végre egy fél üveggel benyomott úgyhogy tápszert nem is adtam neki. Napközben amíg nem süt a teraszunkra a nap kiviszem én is a kis medencéjébe pancsolni, van neki egy kis labdája és azt próbálja mindig elkapni, nagyon cuki. Hát rólunk röviden ennyi.

Musz, nagyon édes a képeken a leányzód, főleg abban a kis szoknyában. Levit mi is pucéran hagytuk egy kicsit a balcsin a strandon csak az volt a baj, hogy mindig az arcába is kapott egy kis pisit és le akarta nyalogatni :roll: , úgyhogy aztán amikor aludt akkor ráadtam a pelust. Majd ha már akkora lesz mint Málna Mátéja, akkor pucérkodhat sokat, legalábbis remélem szólni fog, hogy pisilni kell.

Málna, szép barna a gyerkőcöd, gondolom te is kented mint a fene, hogy le ne égjen, mi is 40-es naptejet vettünk Levinek. A nyaralós képeket én is mindjárt megnézem.

Meli, én egyszer piros ruhát adtam Levire, addig ő is kislány volt :lol: . A képen ahol pucérkodik nem pisilt le? Arra az ásványvizes dologra én is kíváncsi vagyok, hogy miért azzal borogattad? Van valami jótékony hatása? Védőnő javasolta?

Nektarin ne izgulj, minden ok lesz nálatok, fő az optimizmus. Tényleg már nagyon közeleg az idő. Babacuccos vásárlással hogy álltok? Pihenj sokat, bár én is állandóan pörögtem :roll: .

Vvviki, mi újság nálad? Sokat ugorj rá apára :lol: , most már téged is meglátogathatna a gólya!

Plutó, milyen nagy lány már Adrika, mi újság a szemével, rendben van? Mindegyik gyerkőcöd gyönyörű, BÜSZKE LEHETSZ RÁJUK! Nem tudom nálunk mi lehet a telken, bár anyósomék voltak kint, hoztak egy kis őszibarackot, úgyhogy talán nincs olyan nagy baj. Annyira jó cseresznyefánk van, szép nagyszemű, fekete és ropogós. Levi biztos imádja majd.

Bea, van változás klíma ügyben, vagy még mindig keresgéltek? Akkor tuti mentek anyuddal a balcsira? Puszi

Csók mindenkinek, annak is akinek nem írtam, mindenkire gondolok azért. Puszi

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vikike_
 
 


Sziasztok!

Nektarin

Ne idegesítsd magad ilyen dolgokkal.Sajnos előfordul az ilyesmi, az a legborzasztóbb, hogy előfordul...Azért már a 31 hét előtt felkellett volna tűnnie az orvosnak, legalább a baba saccolt súlya, és mérete alapján :roll:
De nyugi veletek minden rendben!!!!Hamarosan veletek lesz a Róbert.szép nevet választottatok.A táblát javítottam, hétfőn már más lesz. :wink:

Sziszi

Nagyon jó pihenést nektek.Helyes döntés a mobil kikapcs :wink: :wink:
Én is így szeretek pihenni.Akkor érzem, hogy igazán kikapcsoltam amikor gondolkodnom kell a pin kódon :lol: volt ilyen, úgy kellett kikódoltatni a telefonom, mert a 3. próbálkozásra sem sikerült bekapcsolni
A 13+3 hétfői állapot. :wink: Mindig hétfőn rakok táblát(már amikor rakok :wink: )
Vigyzzatok magatokra!!!

Meli

hol a kutyi kép?!
Én félnek, hogy a kutya bántaná Mátét. Nem biztos, hogy kutya játéknak venné, ha nyúzná, még akkor sem ha vele nő fel.Nekünk is volt kutyánk, igaz, hogy mi már iskolások voltunk amikor kaptuk. Egy puli volt, kölyök volt amikor kaptuk.Végül elkellett altatni mert ahogy öregedett úgy hülyült.Ránk morgott, utánunk kapott.Pedig együtt nőttünk fel
Mi minden hétvégén lent vagyunk Dorogmán, egyeztetünk és hajrá!

Muszkuru

nagyon jók a képek :lol:
Hálózsák :arrow: zipp-zár :wink:
Nincs melege hálózsákban?Máté egy bugyiban és egy rövid ujjú bodyban alszik, és néha még így is izzad :?
A kinyúlt kép haláli :lol: Ki ütött ki kit?!
Az én szerény véleményem a baba úszásról, az ha nem élvezi nem kell erőltetni, csak rossz berögződés lesz a vége. Jövő nyáron már imádni fogja, fog tudni állni, ülni egészen máshogy fogja magát érezni :wink:

Kis_plutó

Kert....
Napi háromszor 1 órát megy az öntöző rendszer.Kutunk totál kiapadva :twisted: , már a vezetékesről öntözünk.Ja és kivan égve a fű :twisted: :twisted: :twisted:

Ovi....
Itt Bottyánban is így van.Ha otthon vagy kisebbel, vagy nem mész vissza dolgozni ebéd után haza kell vinni.A másik oviba be sem veszik, mivel otthon vagy.Elvileg jogos, mert arra hivatkoznak, hogy az ovi 5 éves kortól kötelező.Az más , hogy én sem értek egyet vele....
Szerencsére ahova szeptembertől jár Máté, ott ilyen kikötés nincs

vvviki

tudod miért van két füled.Igen, az egyiken be a másikon ki.
Sokkal jobban bosszantja ha nem reagálsz az írásaira :wink: , mintha írsz,akkor mindig megfognak találni

Puszi mindenkinek.

málna2162
 
 


hellóó !!

itt Egerben esett az eső és mindjárt jön a vihar !
és fúj a szél !!!!

küldök mindenkinek esőt !!!!!!!!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Vvviki
itt is voltak szép nagy fekete felhők, de egy csepp eső sem esett belőle :cry: :cry: :cry: :cry:
A levegő viszont felfrissült, az is jobb mint a semmi

Na megyek vacsizni, és utána jövök

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


na, itt volt egy kis eső és a szél is fúj !

szegény babák, végre elmúlt a hőség, most kicsit fellégezhetnek !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Hello csajok,

hazajöttünk tegnap a pecából. Talán ma vagy holnap még megyünk tovább pecázni valahová, még mi sem tudjuk pontosan :lol:

Ma délután fél 3-ra megyek a háziorvoomhoz, a kötelező belgyógyászati vizsgálatra, meg viszem a ér-vizelet eredményemet. (a pisi miatt kissé aggódom, mert az üledéknél a 13 adatból 9 (!!!!!!! :shock: ) csillagos!! A baktériumom 1000 alatt jó, nekem 15 000!!!!!!!!!!! :roll: meglátjuk, mit mond, reméem semmi komoly. Bár a védőnőmet felhívtam, mondtam neki az eredményt, azt mondta kicsit sok, van-e valami panaszom, de az nincs! Szóval meglátjuk!!

Candi,
gondolom már nyaralsz, utólag is jó pihit! 8) És a teszted??? Már aktuális lenne!!! :roll:

Sziszi,
nem tudom elmentetek-e már, de nagyon jó pihit nektek is!! 8)

Vvviki,
"intelligens barátnőnkkel" ne törődj, valszeg ez a perverzitása, hogy így éli ki magát. Szerintem ő Bóbitácska és Arabella egy személyben... Gondolom az életében ilyen kellemes alakokkal van körülvéve, azért ilyen a stílusa. de ha jól esik neki...

Málna,
a bogyókkal remélem eredményesek lesztek!! A " kis halacskákért" apa is irigy-irigy, ügyes kis párod van!! Mi sajna nem fogtunk ilyeneket, csak én 3 szebb kárászt, meg sok-sok vörösszárnyút. A nagy halak elkerültek minket.
A kreativitásodat már nem is dícsérem, csak irigy szemmel nézem, hogy ez nekem csak álom marad!! De majd most, amíg itthon leszek!! Majd akkor kikupálódom, és csinálok szebbnél szebb cuccokat!!


Meli,
édes a kislányod :lol: :wink: Aludni tökéletes a női cucc is!! Én pl (bár tudom, hogy még nagyon korai, de ha emiatt nem marad meg, akkor már régen rossz...) múltkor vettem egy nagyon édi rózsaszín, anyagában szivecske mintás harisnyanadrágot 6-9 hós kislányra. Nem bírtam otthagyni a turkiban, kb 30 Ft lehetett. Mondtam is apának, ha fiunk lesz, akkor majd elajándékozom. Erre ő: ne hülyéskedj, nekem is kellett hordanom lányos cuccokat :lol: :wink: 8) (de lehet lányunk, én örlnék...)
Kutyafotó??? Hogy hívják?????????


Nektarin,
ne gondolj semmi rosszra. Nálatok minden rendben lesz!! Mekkora most a babátok?? (súly, méret)
Pociképet és a fodrász utáni fejképet :lol: is várjuk!!

Musz, Esztike hálózsákos képe... nagyon édes, mutattam apának is, milyen jól ki tudják dugni a lábijukat petent kikapcsolás nélkül.
Apa és kicsi lánya is pihen: nem szktátok megrágni a combiját?? Hát az valami nagyon édes, az uncsiöcsimnek utoljára tegnap rágtam meg a kis testét. De sajna már olyan rafkó, hogy nem hagyja magát. Tegnap pl. kijelentette: menj innen. :roll: Köszi, mondom, kedves vagy. De éppen játszott, és megzavartam... De azért megrághattam :wink:
Ezek szerint már jobban bírsz Mauskával? Nem kell annyit cipelni? El van már egyedül is??

Vikike, tehetnél fel nyaralós képeket Leviről. A barátnőd megmutatta a kisfiad képét a pénztárcájában, nagyon helyes kissrác. Mi lesz itt pár év múlva... Tök jóképű srácok: Levi, Ádi, Dénes, Bertold, és akik még jönnek, elcsábítják az Esztikéket, Gerdát, Emesét, és a leendő lányzókat :wink:

Nika, Mamen tőletek is jöhetnének képek. Alig látunk benneteket!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok!!!!

Végre végre hozzánk is elért tegnap a felfrissülést hozó zápor és a hűvös szél!!!!!Reggel olyan jót sétáltunk!!!!Viszont az éjszaka még meleg volt a szobájában,így megint 2x ébredt,egyszer fél 2-kor és negyed óra alatt jóllakott és visszaaludt,másodszor pedig fél 4-kor :cry: akkor csak szomjas volt,így néhány korty után aludt is tovább,de már 6-kor újra fenn volt....nekünk nem megy a hajnali alvás....pedig anya olyankor tudna még aludni...


Vikike...hát most nagyon irigykedem..Balatonfüred!!!!Mi is imádjuk,ott töltöttük tavaly az első házassági évfordulónkat és ott fogant ez a kismanó...
Ásványvizes "borogatás"=a nagy melegben kipattogott a kis teste és az egyik csaj mondta,hogy ő a lányát ezzel hűsíti és eltűnnek a pattanások!Szóval ez az Óbudai gyémántos törlőkendő,ami 30valahány Ft és egyesével van csomagolva!!!Még aznap eltüntette a kipattogást és azóta sem jöttek elő :wink: :wink:


Katán,én sosem adtam erre a babonára,amint megtudtam,hogy terhes vagyok én is azonnal vettem egy kis zoknit neki...még mindig hordja és azt el is teszem emlékbe!!!!Úgy értem,hogy a köv.gyerekre nem adom rá,az csak Denié!!!!Úgyhogy vedd csak meg nyugodtan azokat a szépséges kis ruhácskákat,harisnyákat!!!!Jó kapást!!!!4

Málna,kutya...hát igen,mindgyik megőrülhat,de magamról tudom,hogy a gyereknek a gyerek a barátja,ezért jó a tesó és aztán meg a kutya...nekünk mindig volt és mindig imádtuk...pedig volt közte olyan is,aki kiszámíthatalan lett...de sosem hagyon felügyelet nélkül a kutyussal és nagyon kedvesnek neveljük!!!!
A neve amúgy LARA!még nincs fotóm róla,de ma apával délután sétálunk kutyával-gyerekkel...na majd akkor készítünk!!!!

Gabi,Ildi merre van???Régen jött!!!Palacsintát nem sütsz??Én is úgy ennék,pláne,hogy a paprikán láttam egy isteni receptet...

Viki,mikor mész a dokihoz????Mostanában kell,nem???

Na megyek,mert lassan felébred!!!!!Sziasztok

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Hűűűűűűűűű,most azt fogjátok mondani, hogy milyen egy kiváncsi alak vagyok, de már nembírtam cérnával , és """"kinyomoztam"""", hogy :
Megszületett Anna kisfia Ádám!!!!
Gartulálunk!!!


Azt nem tudom mikor, csak, hogy megszületett. :wink:

málna2162
 
 


Sziasztok!!Anna!!GRATULÁLOK a kis ÁDÁMHOZ!!!Szép a neve!!! :wink:
Még mindig hajtjuk a klimát!!Sajna az akciósokról mindenki lebeszélt!!
Na meg mire megvennénk,meg beszerelnék vée lenne a nyárnak!!Szóval......................!Ha ide anyu lakásába nem is,majd a miénkbe tuti veszünk!!
Candi!!Hol vagy???? :roll:
Kata!!Hogy vagy??Hogy viseled ezt a szélsőséges időjárást??
Nektarin!!Mindjárt itt van a vége!! :wink: Izgi.................!!
Annyi terhes nőcit látok mostanában!!Valamelyik nap voltunk valahol,és ott láttam rengeteg gyönyörü kismama ruhát elfogadható áron!Ha megint terhes leszek TUTI nagyon csinike leszek!! :D
Egyébként a kismamik láttán az is eszembe jut mindig,hogy zivesen lennék BÁRMIKOR terhes,de most még korai lenne UGYANEZT végig csinálni,mint ahol most tartunk Ádival!Hasfájós korszak,2óránként felkelünk eleinte,fogfájós korszak,stb..................!Pedig Ádi nem is olyan extra szenvedős baba!!!Na mindegy!Hej ráérünk erre még......! :wink:
Egyébként meg még azt sem tudom,hogy mi van a dokimmal,melyik kórházba megy,stb................!A szülésznőmmel már többet nem fognak együtt dolgozni..................!Dehát erre is ráérünk még!!!
Icus!!Hol vagy?
Ági!!Jövőhetet megbeszélünk???
Na ennyi voltam most!!
Ja!Plutó KÖSZI!!!
Vviki!!Nekem is vannak emberek akik nem szimpik,de szard le!!
Mi próbáltuk a barátságunkat adni,ők ne fogadták el!!Ennyi!!!
Na megyek!!Szép napot mindenkinek!!

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!

Először is HATALMAS GRATULA ANNÁÉKNAK!!! Jó egézséget és sok tejcit! Anna ha tudsz jelentkezni akkor élménybeszámolót kérünk meg képeket, addig is jó pihenést.

Kata, köszi a dícséretet a kisfiam nevében is, hát igen biztos nagy nőcsábász lesz :D . Már szóltam a férjemnek, hogy kicsinyítsen a képeken és akkor teszek fel. Nagyon jók lettek. Balatonfüreden mi is pecáztunk, fogtunk 4 kárászt és egy süllőt amit meg is sütöttünk. Beleforgattuk zsemlemorzsába és olajban kisütöttük. Nagyon fini volt. Ja arról is van kép ahogy sül, úgyhogy majd azt is felteszem.
Na mostanában volt rókakoma? Az én személyes megérzésem, hogy lányotok lesz :D ! Nálam bejött a megérzésem, fiút éreztem és az lett. Anita is kislányt szeretne. Pihenj sokat, és jó pecázást, én is imádok horgászni.

Meli, köszi az infót akkor majd én is kipróbálom legközelebb ugyanis Levi is tök kipatogott a melegtől, bár neki hamar elmúlt. Most nagyon újjáépítették Füredet, eddig is szép volt de most még szebb. Még idén menni akarok de csak nosztalgiázni.

Kép
vikike_
 
 


Nekem a meleg kiütésről aztmondta a védő nénim,hogy ne kenjem be semmivel!!Mi behintőporoztuk ,és gyönyörüen elmúlt!

Kép
bea27
 
 


Gratula Annának!! Sok boldogsgot Ádámhoz!!

Bea, Vikike, rókakoma utoljára szombaton látogatott meg, pont miután írtam ide, hogy 3 napja semmi... sokat van hányingerem, de tudjátok..... csak mosolygok magamban, hogy végre eljutottam ideáig.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


sziasztok!

Na este már fáradt voltam, nem jöttem :oops: :oops:
Itt eső azóta sem esett, viszont nagyon kellemes idő van, ez is haladás :wink: :wink: :wink: Most voltunk sétálni is.
Délelőtt meg lementem laboros beutalót kérni.
Holnap délelőtt is zsúfolt lesz, mert labor, remélem lesz reggel pisi a zacsiban :wink: :wink: azután megyek nőgyógyászhoz :wink: :wink: Remélem most be is jutok, de az biztos, hogy mielőtt fizetnék felmegyek megnézni mennyien vannak :shock: :shock:

Hoppá
Krisztikének is volt babarózsaszín harisnyája :wink: :wink: de ezek a turisak annyira jó minőségűek.
Ma én is hónapok óta először bejutottam a turiba, igaz a gyerekruhákon túl nem sikerült haladnom.
Viszont gazdagítottam Eszterke ruhatárát, egy pamut pizsivel, egy felsővel és 3 pár zoknicskával :wink: :wink: Meg Krisztikének sikerült pulcsit és egy pólót találni :wink: :wink:

Anna
gratulálok én is Ádámhoz!!!

Málna
köszi a nyomozást :wink: :wink: :wink:

na egyetlen kicsi fiam túl van pörögve, majd este folytatom...

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


hellóó !

gyors bekukk !!

végre jobb idő lett !!!!!!

Gabi
magyar egészségügy :evil: :evil:

Anna
nagy gratula a kisfiadhoz !!!!!!jó egészséget !!!!!

Kata
sajnot a net tele van "furcsa" emberekkel..
drukkolok a jó eredményekhez !

Bea
most mindenhol ilyen kis tunika felsőket lehet kapni, olyan csinik és kismamiknak is tök jó ! :wink:


szombat este azon agyaltam, hogy miért nem fáj a hasim már egy két mensi óta !
kb. azóta szedem a 200 mg-os E-vitamint és a mensi előtti néhány napon rengeteget iszom :o
szerintetek ? :roll:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Málna,
Abszolut egyetértek azzal hogy a kocsmatöltékek menjenek dolgozni. Olyan undoritóak, hihetetlen hogy birjak ezt az ivaszatot…mig otthon voltam, egyszer átmentem a boráros téren az aluljáron és az egyik részeg csöves meztelenül ült a lépcsön és a szaros nadrágját matatta. :shock: A pajtársai meg támasztottak a pultot az aluljáróba. Milyen élet ez?….annyira visszataszító hogy inkább átrohanok a hatsávos úton mintsem hogy az aluljáróba lemenjek. Az én adómból szerencsére nem kapnak, de szomorú hogy az ilyeneket is a dolgozó emberek majdnem 50% adójából finanszírozzak
E vitamint, ginzenget ertem, de miért szedsz ACCt Ezt meg eddig nem hallottam, az nem gyógyszer? Körzőt és vonalzót is beszerezhetnél, a tuti sikerert mindent :lol:
Én mostanában már az alap cuccaimat is elfelejtem bevenni…aloe vera, mehpempo, folsav, elevit :roll:
Köszi a táblát Igy ahogy elnézem, úgy látom hogy már mi (te, en , Candi, Viki és Zsizsik) is igencsak megértünk egy pocaklakóra. Bárcsak mielőbb összejönne

Sziszi,
Örülök hogy minden rendben :P

Takido,
Remélem a kis Gerda teljesen felépült és legyőzte a fránya vírusokat. Látom hogy az étvagya az jó, szereti a méretes hambikat :D

Mókuska,
Milyen volt a Forma1?
Azt hittem hogy Zsolti már nem versenyzik :oops:

Hoppá,
Milyen volt a nyaralás?
Merre mentek tovabb?

Viki,
Sajnálom a mensit, de fel a fejjel, majd a SOTEs doki megmutatja a helyes vagányt és Piri nem jön többett látogatóba :!:

Meli,
Biztos bevállik majd a kis kutyuli, és is kapok majd egyet ajándékba és tovább is fogom adni a szüleimnek, majd vigyaz az új házukra.
A mienk egy kis feher Labrador lesz (ha megmarad ebben a hőségben)
Rakjál majd fel képeket.
Cuki falat a kis Dénes, nagyon jók a fotók

Bea,
Nekem hiányzol, bár mostanában én sem voltam net közelben.
Találtatok már klimat?
Én láttam egy nagyon jót (nagy teljesítményűt és megfizethetőt) a Praktikerben 70 ezer Ft.
Ádikának hogy tetszett a Balaton? Pancsizott sokat? Vannak képek?

Kis-pluto,
Legalább hüssöljetek :P ha már az esőből nem kaptatok :cry:
Nagyon cuki Esztike, olyan édes, ennivaló kiscsaj :D

Vikike,
Pancsoló Levis képeket várunk :P

Egy gyors beszámoló rólam.... kicsit eltüntem a napokban mert elutaztunk Erdelybe a nagypapámhoz és hát az Öregnek még nincs internete :wink:
Tegnap este, Erdély után visszajöttünk mindketten Londonba, én pedig ma kezdtem az új munkahelyemen :shock:
Eredetileg nem így lett tervezve, de nagyon örülök mert tök jó hely :P Nemtudom hogy Magyarországon mennyire menő, a Burberry-nek dolgozom :P 2 magyart mar fel is fedeztem :wink:
Munkahelyen van 3 hónap próbaidő, inkább nem próbálom ki a babanetet még :wink:

Kép
icus
 
 


Bocsi egy kicsit hosszu lett...

Kép
icus
 
 


No sziasztok lánykák!
Annának nagy gratuláció a kicsi Ádámhoz!!!
Mindenkinek nagyon szép napokat, heteket kívánok az elkövetkező 3 hétben, én holnap elpályázok a habokba sellőt :shock: játszani, hála az égnek piri nem lesz nyaralás alatt, mert tegnap megtisztelt a látogatásával :?
Jók legyetek és sok puszi.

Andi
candi
 
 


Jo Reggelt,

Hova mesz Candi :?: Milyen habokba :shock: :?:
Nem latom a vonalzod, sajnalom hogy megjott :cry:
Nallatok is szeptemberben kezdodik majd az akciozas?
Kar hogy multkor nem tudtunk osszefutni :( de majd legkozelebb bepotoljuk!

Musz,
Vigyazz Mausra :wink:

Milyen ido van most otthon, huvos, vagy megint kezdodik a forrosag?

Megyek dolgozni, de majd este jovok.

Kép
icus
 
 


Sziasztok!

Először is gratulálok Annának a fiacskájához! Sok tejcsit és jó egészséget Nekik!!!

Icus
Ez aztán gyorsan ment :wink: (mármint uj munkahelyet találni) Akkor most szüneteltetni fogjátok a dokit :?:

Candi
Jó pihenést Nektek! Sajnálom azt a fránya pirit :twisted: , de előtted áll 3 hét pihi :wink: Remélem Te is zebrával térsz haza, ahogy tavaly Muszkuru :wink:

Musz
Nagyon jók a képek -mint mindig :wink: Babauszás: Lilit 6 hónapos korától hordtuk, imádta és mi is szerettük vinni. Akkor a 10 alkalmas bérletet korlátlan ideig használhattuk, de gyorsan lefogyott, hiszen egyedül is vittem hetente 2-szer. Aztán mikor terhes lettem Danival már apa ment be vele a vizbe, és mivel apa munkaidejével ütközött az egyik nap lecsökkentettük heti 1 alkalomra. Aztán megszületett Dani. Változtak a feltételek is, a bérletet max. 2 hónapig használhattad, ami nálunk ekkor már gond volt, mert apa egyre többet melózott azon az egy napon is, volt, mikor hetekig nem is tudtunk menni. Próbáltam apósomat megfüzni, h jöjjön velem, mert 2 gyerekkel egyedül nem boldogulok, de ő teljesen elzárkózott tőle, igy abbahagytuk :(

Nektarin
Nyugi, nemrég voltál UH-on és minden ok volt!!! A baba méretei is rendben voltak! Máskülönben nem értem, h az ismerősödnél miért nem tünt fel, h vmi gond van, hiszen a 30 hetes Uh-on már észre kellett volna venni, h mennyire kicsi! Egyébként egy ismerősöm kisfia is ilyen méretekkel született, most 17 hónapos kis csibész :lol:

Vikike
Már nagyon aranyos lehet Levi! Klassz, h ilyen jól sikerült a nyaralásotok! Ugy látom, h nálatok is hamarosan vége a "nyugis" időszakoknak, mert ha egy gyerkőc felfedező utra indul... :wink: :lol:

Málna
Hmmm az a két hal nagyon guszta, igazán küldhettél volna belőle :lol: Az én gyerekeim is ilyenek, ha egyszer viz közelbe kerülnek alig lehet kirángatni őket belőle!

Meli
Nyugi, nem csak Te adsz lányos cuccokat a fiadra :wink: :lol:

Hoppá
Mikor folytatjátok a nyaralást?

Tegnap kihasználtam a lehülést és vasaltam, még mára is maradt :x Gyerkőcök tegnap és ma is a telken. Jobb is, mert itthon egyszerüen nem birnak magukkal. Folyamatosan gyepálják egymást, természetesen szinte mindig Dani a hunyó :lol: Szegény Lilit rugdossa, boxolja, szaggatja a haját... :roll: Na mondjuk Lilit sem kell félteni :lol: Már előre félek, h mi lesz az oviban :oops:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Segítség!
Maus a tegnapi 3hós szuri után megbolondult!
Nem alszik sem éjjel-sem nappal, ma hajnal egy óta fent vagyunk!
Sír ölben, sír az ágyában (ez természetes), és hát nem lehet egész nap a hintában.
Láza nincs, az oltás helye már alig látszik, most annyira hőség sincsen, mit csináljak vele? Hogyan altassam el?
(Arról nem is beszélve, hogy én is tiszta zombi vagyok, az előbb full gázzal nekimentem az ajtófélfának, még jó, hogy nem volt nálam a gyerek...)

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Sziasztok!

Candi
Jó pihenést! Kép
Piri :arrow: Kép

Icus
Hű, nagyon hamar visszamentél :shock:
Az ACC nem csak a torokváladékot higítja...állítólag :wink: De apa nem csípi az ízét,úgyhogy azt likvidáltam :? Marad a másik két bogyesz, meg a keksz :wink:

Muszkuru

:shock:
Lehet, hogy nem az oltás az oka, hogy nyűgös.Állítólag holnaptól megint kánikula lesz.Lehe, hogy már azt érzi. (
Nekem hétfő óta fáj a fejem, ettől az időjárás változástól.)

Anna

Boldog névnapot!
Várjuk, hogy jelentkezz!

Bea

Sebaj, én is itt vagyok.Sőt még kérdezni is szoktam tőled, nem baj, legyek csak láthatatlan.A nem szimpi embert így legalább értem.


Egy kis móka :lol:

8 ötlet , hogy hogyan viseljük el a nyarat az irodában



1. Munkába menet előtt zuhonyozzunk le öltönyben vagy kiskosztümben.

2. A ruha alá tekerjünk egy slagot, és munkaidő alatt cirkuláltassunk benne hidegvizet.

3. Adjunk a ruhafogasra egy fűszoknyát és rángassuk madzaggal.

4. Hozzuk be a könnyező pálmát a lépcsőházból, szórjunk alá leheletnyi homokot, amikor pedig senki sem látja, toljuk le a nadrágunkat és heveredjünk alá.

5. Vezessünk 12 V-os áramot egy zománclavórba, és kész a minijakuzzi. Ha nincs transzformátor, megpróbálkozhatunk szifonpatronnal, vagy szívószálból saját levegővel is.

6. Kenjünk le magunkat naptejjel, és dugjuk be a fejünket a pénzvizsgáló UV lámpa alá. Ha nincs ilyen a háznál, ugorjunk el a legközelebbi bankba.

7. Tegyünk a számítógépre Karib-tengeres háttérképet, és kérjük meg kollégáinkat, hogy néha hullámozzanak.

8. Ha a Balatonnál akarjuk érezni magunkat, együnk minden nap lángost, tegyünk ki a padlóra egy döglött halat, és beszéljünk németül.

málna2162
 
 


Muszkuru

Ha nem most kapta volna az oltást, akkor azt mondanám,hogy teljesen normális, hogy napközben többször fent van.Nálunk is volt ilyen időszak, a védőnő azt mondta ilyenkor (persze ha tuti, hogy nincs valami gond), hogy higgyem el hogy az alvásidő is úgyanúgy beáll majd mint az etetési.Ha álmos lesz alszik ha éhes eszik.Igen, tudom most mit gondolsz, nekem is ez volt az első gondolatom :wink: Mi is átestünk rajta, nem volt egyszerű,de egyszer vége lesz és normalizálódik a helyzet.
Ha nincs "különösebb"baja, minthogy nyűgös, tedd le, szőnyegre, járókába, csak ne a kezedben legyen egésznap, mert megőrülsz, Ő meg szépen kihasználja a lehetőséget, hogy "elkényeztesse"magát.Elfogja érni, hogy egy pillanatra sem fogsz tudni szabadulni :shock:
Csörgő, valamilyen régen elfeldett játék ilyenkor segít.Adj neki valamit amit eddig nem adtál, hátha leköti a figyelmét.
http://www.deakestarsakiado.hu/ Innen megtudod rendelni azt a könyvet amit ajánlottam.
De ha gondolog bepötyögöm ide, hogy mit ajánl 1-3 hónapos kor között.

KITARTÁS

málna2162
 
 



Szisztok!!
Dénessel írok,így rövid leszek!!

Musz,sajnálom,Dénes aznap amikor megkapta a 2hóst volt nagyon nyűgi,de már éjjel jól aludt és másnap is...talán Málnának van igaza és nem az a baj "csak" front jön....kitartás,testvér!!!!!!!Én is egyre nehezebben boldogulok napközben..ő jól alszik és nem is keveset,csak nehezen alszik el :cry:

Ildi,sajnálom,hogy abba kellett hagynotok Lilikével,akinek holnapra nagyon boldog névnapot kívánok :lol: :lol: :lol:

Annának pedig gratula Ádám babájához és boldog névnapot!!!!!!

Málna,nyugi,Bea nem rád értette....én vagyok a nemszimpi neki,gondolom nem véletlen,hogy ha nem néz levegőnek,akkor állandóan szurka-piszka...de mint látod engem már hidegen hagy,nem foglalkozom széthúzó emberekkel....szegényke hétfő óta fáj a fejed???Sajnálom!!!Mentek a hétvégén a Tiszához?Megnéztem ám már azóta a fotókat,tökjóóóók!!!!

Icus,ez aztán jó gyors volt!!!!De nem úgy volt,hogy itthon maradtok????Vagy rosszul emlékszem..mindegy,gratula és sok siker az új munkához!!

Andinak jó nyaralást!!!Reméljük haza már 3-an jöttök
8) 8)

Na megyek,mert így nem valami kényelmes szoptatni!!

puszi mindenkinek

Kép Kép
meli1118
 
 


Málna, köszi!
Már megrendeltem ám a libritől még a hét elején, szerintem pár napon belül itt van :D

Az a furcsa, hogy ha ölben van, felhúzza a lábát, és úgy sír.
De vajon mi fájhat neki?

Amíg az előzőt írtam, addig a kiságyába raktam le, pár perc alatt bemászott a rácsvédő és az ágy rácsa közé, fel az ágy sarkába, hanyatt, a feje a rácsvédő alatt, mellkasig betakarva vele, és ordított, mint a sakál :shock:

Most visszapakoltam a hintába.
Csak bírjuk elemmel :!: :?

Bocsánat, hogy a többieknek most nem írok, majd jövök, ha visszaállt minden a normális kerékvágásba - ha ez valaha is bekövetkezik...

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Meli

Kitudja....de igazad van !
Igen megyünk :wink: Kész vagyok a képpel, de már belekezdtem egy másikba :lol: Tök jó, hogy most nem kell tanulni és tudok "semmittenni" :lol:
Jaja, tudod mindenkinek az fáj ami a leggyengébb :lol: De ma este nem fog fájni :wink:

Musz

Ha felhúzza a lábát, akkor ott valamilyen kaki, puki gond lehet...
Hogy álltok ezekkel a dolgokkal?!


Na most elmegyek az ördöggért, aztán majd este benézek, ha lesz időm.De holnap mindenképpen

málna2162
 
 


szisztok!

Musz
talán telehold is lesz :cry: :cry: :cry: lehet az is bekutyul,na meg persze, hogy haragszik :twisted: :twisted: :twisted:
Enyém lányom azt nem díjazza ha nem lát :roll: :roll: tiszta bátyja :lol: :lol: :lol:
ja a képen babahordozóban "ül". nekünk még régebbi típusú amit teljesen le lehet hátul állítani :wink: :wink:

Kébzeljétek alig nagyfranc. Magas hangokat nem szereti. Sógornőm ha jön mindíg jó magas hangon gügyörög neki, erre Eszterinek már görbül is a szája. utána elég ha meglátja már picsog :roll: :roll: sógornőm meg panaszkodik, nem mintha én tehetnék róla :twisted: :twisted: :twisted: próbálom leszoktatni a gügyögésről-mármint a sógornőmet :lol: :lol: :wink:

Anna
boldog névnapot!
Kép

Málna
utólag most köszönöm meg a szembe cseppentős anytejes tippet. Tegnap könnyezett a kicsi szeme, este egyszer belecseppentettem és elmúlt :wink: :wink: :wink:

Icus
gratulálok az új munkahelyhez :wink: :wink:

Candi
jó pihenést nektek!!!!!!!!
Tessék sokat pihenni, akciózni, és lazítani :wink: :wink: :wink:

na befejezem, mert nem győzök javítani, a kicsi billentyűfüggő :twisted: :twisted: csak úgy csépeli

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Musz
Én is pocifájásra tippelek. Próbáld meg egy picit tornáztatni, a térdeit a pocakjához feltologatni, v. ami nálunk még bejött, h én ültem a gyerek hasonfekve a combomon, közben simiztem a hátát.
Ja, még vmi eszembe jutott! A szuri helyén nem lett egy pici izomgörcs?

Málna
Jó ötletek! Csak ki az aki megvalósitja :lol: :lol: :lol:

Meli
Nemrég még Gabin nevettetek, h hogy tud szoptatás közben netezni. Ugy látom azóta Te is megtapasztaltad :wink: :lol:

Képzeljétek, délután anyósom telefonált apának, h megpróbálnák Danit náluk (vagyis a telken, most ott vannak) altatni!!! Hát nagyon kiváncsi leszek, ez lenne az első éjszaka! Amióta nincs cumi nem volt gond a déli alvásokkal. Persze mikor itthon van többször kuncsorog ciciért a kis szaros, de ha nem vagyok vele eszébe sem jut :lol: Minden esetre apa visszamondta a programját (az egyik ismerősét kisérte volna el vadászni), hogy hátha haza kell hozni az éjszaka közepén :lol: Most olyan uncsi van, apa bealudt (ez még nem az éjszakai alvás, csak pihen :wink: ), már le vagyok fürödve (ez nagy szó 8 órakor!!!).

Na és a végére:
Annának nagyon boldog névnapot!
Kép

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok,

csak gyorsan beugrottam, megyünk tovább Balcsira 8 napot, majd jövök.
A jókívánságokat köszönöm mindenkinek, aki gondolt rám.
Igyekszünk pihenni, bár gyerekkel már nem lehet :P :wink:

Málna, Bea, Meli
Van valami feszültség? Lemaradtam valamiről?
Furákat irogattok egymásnak...

Többieknek puszi, mert pakolnom kell.
Vendég
 


Sziszi
Jó pihenést és nagyon vigyázz magatokra!!!!! Olyan szépen halad a baba a vonalzódon :wink:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziszi
én is jó pihenést kívánok.
És hidd el lehet pihenni, jó lesz kicsit kizökkenni a mindennapi dolgokból :wink: :wink: :wink: Ráadásul jó meleg is lesz rátok :roll: :roll: :roll:
Hattyúúszást meg próbáld meg lefotózni :wink: :wink:

Látom már mindenki pihen, akkor:
Kép

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Koran fekszetek lanyok!!! :wink:
En csak most ertem haza, igaz kicsit mamoros allapotban (ezert nem is keresgelem az ekezeteket) de visszaolvastam :D
A volt Chelsea-s munkatarsaimmal mentem el pialni :shock:
Ebben a honapban meg mehet az alkoholizalas, mert tuti nincs baboca :? ugyanis a nagypapamal Erdelybe egy dog nehez mosogepet cipeltunk a parommal :(
Koszi a gratulaciokat az uj munkahelyemhez, igazan nagyon kedves...remelem nem rugnak ki 3 honap utan, mert korulottem mindenki nagyon angol :roll: es azert jo-jo az en angolom, de sajnos nem perfect :twisted:


Candi,
Merre mentek nyaralni?

Musz,
Remelem Maus nem annyira nyugos mar. En nagyon nem tudok tanacsot adni, de mint jovendobeli anyuka, lehet hogy dokihoz rohannek 24 ora utan :shock:

Csajok, nem is tudjatok elkepzelni milyen jo ismet paplan alatt aludni :lol: Nappal hideg van meg fuj a szel, este pedig csak hideg van es nyitott ablaknal nyakig felhuzott paplannal marha jot lehet aludni :P

Ma vegetert a masodik munkanapom, mar dolgoztam is :wink:
"So far, so good" ahogy az angolok mondanak, a lenyeg hogy tetszik (habar sok a buzi) :wink:

Jo ejt!

Kép
icus
 
 


Anyusziszi!
Jo nyaralst, erezzetek jol magatokat es vigyazz a picurkara :D

Mokuska,
Remelem az ejszakai ugyelet nyugodtan aludhat :wink:
Ne legyen hivas :!:

Kép
icus
 
 


Sziasztok!

Jelentem Dani tökéletesen vette az első komoly akadályt :lol: :lol: :lol: Nem volt semmi gon, ugy aludt, mint a bunda reggel 8-ig (reggel 6 körül körbenézett és visszaaludt :wink: ) Ugy látszik kár volt izgulni, nagyon ügyi a kisfiam is :lol: :lol: :lol:
Szóval több éve volt egy teljesen nyugis éjszakám, amit végigaludtam, nem költött senki, h szomjas vagyok, pisilni kell, cicit. Nem ugrált reggel senki a fejemen, h ébresztő, kapcsoljál mesét! Nem kell senki után pakolásznom, nem kell veszekednem, h hagyjátokmárabbaaverekedést..... Szóval jó, meg minden, de dögunalom a gyerekek nélkül :wink: :lol: :lol: :lol:

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Na ne már lányok!!! Egész nap nem jön senki??? :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
mókuska
 
 


hellló !

most estem haza, meló után fodrásznál voltam

fáj a fejem, és fülledt a levegő nagyon

mindjár jövök, csak megnézem, mit főzött a párom

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: