Új privát üzeneted érkezett!

És hűtőfürdőzöd?
A bnőm kisfia akkor volt 3 napig iszonyú magas lázas, amikor egyszerre jött neki 4 foga :? Ráadásul ez nyáron volt 40 fokban. :shock:

És LAPTETŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ :lol:

Kép
meli0805
 
 


Beze, Lexinek kint van már az összes foga?

Kép
meli0805
 
 


Nóci, jobbulást Regine, küldöm a gyógypusziakt!

Meli, fogalmam sincs, nem engedi, hogy belenézzek a szájába. :oops: 20 még tuti nincs, de 17 már lehet.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

 
 

Szijasztok!

Köszi a biztatást, már csak a 9 órát kell kivárni :lol:

Nóci, jó lenne, ha Reginek tényleg scak a foga jönne, bnőm kisfia ugyanilyen rosszul volt, még a hasa is ment... :oops:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Lányok, hello :D

Dorka Lucababájáról van kép az iwiw-en, gyönyörű kislány, szerintem tiszta apukája :)

Brit is megtaláltam, nagyon helyes kis pocakja van már :wink: :)

Zsani :D hányra mész? Hogy gondoljunk rád pontosan..... :wink:

Kép
meli0805
 
 


Na, az a jó, ha Briék jól vannak, sajnálom, h nem hiányzik ő is nagyon :(

Mi este 9re megyünk, szerintem akkor már mindenki alszik majd, de képet majd hozok holnap!!! :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Zsani :D dehogy alszik :lol: Marcit majdnem akkor viszem fürdeni, én kb. 11óráig fent szoktam lenni.

Kép
meli0805
 
 


Meli az nem semmi!!!! és mennyit alszik Marci? Mikor kel másnap? :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


7 óra körül kel, de az a baj, hogy napközben sokat alszik, majdnem 3 órát.De ha előbb felkeltem, nem lehet bírni vele :?

Kép
meli0805
 
 


Szerintem érzi a téli időátállást is, mert ez kb. 2 hete van így, tavaly ugyanez volt.10 körül alszik el este, de ugye az vasárnaptól 9 óra lesz csak.

Kép
meli0805
 
 


Az végül is jó akkor, akkor csak sokat alszik :) Hát ezt a 31-ét már én is nagyon várom!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Gyors infó nektek is!!! :D

Elmondtam a dokinőnek mi van, örült, megvizsgált, azt mondta gyönyörűen zárt a méhszájam, ilyet még nem is látott, aztán behívta apát, megkukksoltuk a babsit, hát ennyit láttunk:

Kép

Kicsit közelebbi kép a csimbiről:

Kép

Látszik a buksija is már :) szívhang még nem volt, nov. 10én kontroll :) de azt mondta a dokinő, h minden annyira szabályos, h nem lehet semmi gond :)

Magnéziumra rákérdeztem, azt mondta, ha indolkolt 3*500mg-ot szedhetek, az a max. de nyugodtan szedjek többet mint most, ha úgy gondolom..

Na, futok, csak ennyit akartam!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Zsani, hatalmas gratula!!!!!! Nagyon örülök!

Meli, köszi, majd én is megnézem őket iwiw-en. Azért Bri is jöhetne néha... :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Zsani, hatalmas gratuláció Nektek!
Milyen érzés? Ugye, hogy felfoghatatlan? :D

Beze :) az üzenőfalnál látod őket ott baloldalt :wink:

Kép
meli0805
 
 


No már csak Kitty van vissza a topicból meg mi ketten Nócival a kistesókkal :)

Kép
meli0805
 
 


Na micsoda johirekre jovok :D (koszonom a nevnapi udvozlesekeeeeet :D !azert zarojelbe mert nem ezek a johirek hanem amit Jeanner ir :D )Csajok nekem valahogy netes undorom van...delben felkelek,eszem leulok nem egybol a gepre akarok ulni...jon a teve ez az es este meg mar megint nem :oops: Szal ez a titka annak miert nem jovok annyit na meg hat februarban kicsit leepitettem ezt a netes vilagot es azota mar ritkabban jovok :roll: De nem azert :oops: mert tovabbra is erdekeltek :wink:


Jeanner
Legutobb meg ezt irtad nekem:

"project: rajta vagyunk, de ez a hónap valszeg nem nyert, nem túl jó a hőgörbém, de majd legközelebb ráérek... "

Erre tessek :D Es lattam a total pozi tesztedet meg a petezsakot is 8)

Nociiii
Me nem jelentkezel sosem? :roll: Ramirnal msn-en es tudnank beszleni.En mindig kereslek de neha te is ramirhatsz :roll: Nevnapi koszontest koszonom!!!Hova lett a vonalzid? :shock:

Meli
Melo ugyben vannak fejlemenyek :roll: Vgy azert nem keresgelsz te annyira inkabb babat szeretnel elobb 8) Ha majd apacskad januarban valt melohelyet akkor mennyi idoket lesz tavol?Az is kulfoldi ut igaz? :idea: Na kozben olvastam a tervedet... :? Miert ne johetne ossze a kisteso latod Jeaner-eknel is hopp egyszer csak ott termett 8)

Kitty
Rad is epp most gondoltam,hogy 1000eve nem voltal!!!!Meg FB-on se lattalak :roll: Hat gondoltam hogy valami nem klappol :? Irjal mar majd valamit magadrol :roll: Jaaj annyira sajnalom... :? Neveink vannak de nincs konkretum...nem jutunk dulore :twisted:

Hajnoca
Koszonom aranyos vgy 8) Priviket ha jovok mindig megnezem mondjuk azt sem surun :oops: vgy irj ram msn-en meg ha kiis vgyok kapcsolva :wink:

Dorka
Udv az uj kis jovevenynek!!! :D Beze most te jossz :D Szep a pocis kep te akkor csak pocira hiztal? :shock:

Beze
Fajasokra alegjobb a masszazs :wink:


ezt elkuldom aztan meg jovok folytatom 8) meg visszavan az olvasas onnantol,hogy noci visszajon es elkezdi meselni mi tortent...pont izgi resz de apacska jon haza :shock: en meg itt ulok pizsiben 6ora :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Brid, hát nem is volt túl jó, de végül csak bejött 8)

Majd te is mesélj, mi van veletek!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, de mosta csak septiben vagyok!
Pénteken befektettek megint kórházba kiderült nem volt hiába a magas lázzal való félelmem! Mikor bekerültünk délben 39.8 volt a láza gyorsan kúp és infuzió! Vettek vért és vízeletet! kiderült vesemedence gyulládása van! De tegnap már láztalanok voltunk a sok antibikától így hazaadtak minket, de minden nap megyünk be antibikás terápiára! Most értünk haza! Ez el fog tartani 1 hétig. Szal ki vagyok mint a liba!

Zsani! Gyönyörü a kis picuritok! És mikorra írt ki?? Mik a méretek???

Bri! Örülök, jhogy jelentkeztél és hogy jól vagy csak netes undor! Mostanában vagy ezer éve nem jártam msn-en! Azért nem dumcsizunk! Az én gépem bekrepált így a tesomtól írok és itt nem szoktam sokat ülni ezért nem msn-ezek! Szal bocsi! De talán már majd most fizukor tudjuk megcsináltatni a gépem, mert elszállt benne valami kis kütyü!!

Dorka! Gyere írj drágám!! Mesélj! Hogy vagytok?? Milyen az otthoni napok??? Meg kuksiztalak iwiw-en! Csudi szép a kis luca baba!

Meli! Miért 2013?? Nem tom! Talán addigra behozza mancika az elmaradást és jut időm másra is! Legalább is remélem!

Huhh remélem mindenkinek írtam!!! Pusz
nócika
 
 


Nóci, nem semmi, szegény lyány!!!! :( hát, remélem, hamar rendbe teszik, ez sajna nem játék, nekem is volt ilyen, nem kezelték kii jól, maradt is szövődménye... a fene vinné!!!

A csimbink csak 5 mm, és 5 hetesek vagyunk nagyjából, vagy most már lehet betöltöttük a 6. hetet, nem tudom, talán okt. 4-5 foganhatott, passz... vicces, pont a jónás napomon, na kíváncsi vagyok, hogy a neme is passzolni fog-e :D aszerint is kislány... onnan tudom am, h mértem a hőmet és ott szépen látszik a peteérés, meg hát mensi szerint már a 7. hetet töltenénk, tehát már bőven kellett volna lennie szívhangnak, de így nagyjából 5 hét 4 napnál voltunk UH-n, a mérete és az alakja is ennek megfelelő, így nem volt szívhang :D majd legközelebb, gondolom, akkor kapok időpontot is, de ahogy számoltam, júni 27-28 :)

Na megyek én is, nagy puszi, gyógyuljatok!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Bri, de jó, hogy írtál! :D Remélem, jól érzitek magatokat, gondolom, szépen növekszik a pici fiú! A pocid már most nagyon édes! :D
A netundort megértem, de azért hetente egyszer ha írnál magatokról, én nagyon örülnék. :) Hiányzol ám. :)
Köszi, de sajnos nem, ment ám máshova is. :oops:

Nóci, jaj, istenem, express küldök sok-sok gyógypuszit, gyógyuljatok meg hamar!!!

Zsani, mikor mentek legközelebb?

Meli, köszi, megnéztem. :D

Dorka, gyere, írj pár sort, hogy vagytok? Nagyon szép Luca baba! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bogi, nov. 10én este 6ra, mindjárt át is írom...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok Lánykák! :D

Bri, jó hogy jelentkeztél! Nagyon alakul a pocid, kis csini :D
Ha vált apa januártól, akkor csak hétvégén lesz itthon, mert kamionra megy.HA megy.....majd meglátjuk...Sok kamionos feleség vár babát mostanában :wink:
Én nem sürgetem a melót magamnak, nem tudom, ha mégis bejön egy, Marcika hogy viseli a távollétemet, mert iszonyú anyaragacs lett.Alig felkelünk reggel, már csimpaszkodik a lábamba.
És sajna visszatért a napi 3 szopi.nagyon ingerült mostanában, ezek a hülye utolsó őrlőfogak az okai
:evil:

Nóci :? húúú,a mindenit! Magas láz esetén mindig azzal kellene az orvosnak kezdeni, hogy pisimintát vetet és másnapra bevinni, hogy kizárja a húgyúti fertőzést :? Itt legalábbis így csinálják.
Sok-sok gyógypuszi a Picilánynak!!

Zsani :) jónásnaptár nekem is bejött fogantatás-ügyileg, viszont a neme nem :)

Kép
meli0805
 
 


Meli, na hát kíváncsi leszek én is, de az elejétől fogva kislányt érzek :) Bár ettől még lehet fiú :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Én kislányt szerettem volna, de éreztem, hogy fiú lesz, meg meg is álmodtam, olyan 10 hetes lehettem :) De nem olyan volt a baba, akit álmodtam, mint Marci, hanem gömbölyű, kopasz :lol:

Kép
meli0805
 
 


Nekem mindegy, milyen nemű, csak most úgy érzem, h kislány lesz :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Zsani, az már csak pár nap, de jó! :D Hogy érzed magad?

Meli, én továbbra is drukkolok nektek, Marcinak meg küldöm a vigaszpuszikat!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze, aranyos vagy, köszönjük :wink:

Ma délelőtt így lefejelte az asztal szélét :?
a halál vize is kivert hirtelen :shock:
(A szemöldökénél)

Kép

meg egy csini kép: :D
Kép

Kép
meli0805
 
 


Meli, szegény kismanó!!!!! :( Gyógypuszik mennek neki!!!

Bogi, köszönöm a kérdésed, eléggé változóan, hol nagyon rosszul, hol feltűnően jól... :( egyik sem jobb, mert hiába tudom, h minden ok a babával, ki szeret rosszul lenni??? ha meg semmi baj nincs, akkor meg azon aggódok, hogy mi lehet a baj... :( szóval valahogy sehogy se jó... de most elmegyek suliba, aztán hétvége úgyis, aztán már csak 3 nap és mehetek is dokihoz :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok Lányok!(ha egyáltalán van kinek köszönni :? )
Mi történt itt?Még a végén megszűnik a topic?
Aki máshova ír esetleg, az is beköszönhetne ide néha...... :roll:
Olyan kár, hogy így haldoklik a topic, beleolvasgattam a régi hsz.-ba, meg máshova is, aahova régen írtam, és olyan jó kis pörgős volt....mi lett, mi történt?
Ha így marad, keresek egy pörgősebb topicot inkább....
Gyertek vissza, ne hagyjuk szétesni :(

Kép
meli0805
 
 


Egyébként nagy elhatározásra szántam el magam, felhivtam a dokim asszisztensnőjét(aki a szül. nőm is volt) hogy lehetne megsürgetni a babatémát, így behivott a 3. napon vérvételre.Azt mondta, legalább látjuk, hogy a szopi miatt van-e valami eltérés a hormonokban.
Ha rendben lesz, akkor semmi akadálya.Így már lesz értelme rágyúrni majd(vagy nem, ha tényleg nem lesz jó az eredmény,mert akkor hormont nem adhat még a szopi alatt)

Marci aranyköpése tegnapelőtt:
Uram ül egy szál alsógatyában, gyerek a lába közé furakodik és megmarkolja neki OTT :lol: és megszólal: API CICIJE :lol: :lol:
Mert ugye sok műanyag állatkájának(tehén, kecske) van tőgye kialakitva, és mondtam neki anno.
Igaz, ez is tejet ad, csak nem olyant :lol: :lol: :lol:

Kép
meli0805
 
 


Sziasztok!

Meli, én igyekszem írni, de ha alig vagyunk, akkor inkább nem, gondolom, megérted. :wink: Dorka se jelentkezett, pedig azért legalább 1 mondatot írhatna, Kitty, Bri alig van, Nóci is ritkábban jön. :(
Marcinak gyógypuszik, nektek meg mennek a drukkok ezerrel!!!!!!!!+++++++
Mit kap a nagyfiú a szülinapjára?

Zsani, akkor biztosan minden rendben van! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


beze, de jó, hogy Te legalább vagy :D
Hát igen, az embernek nem sok kedve van így írogatni, szinte csak magának...
Marci kap egy "első laptopom"-at amin a kedvencei vannak:formák, betűk, számok és szinek :lol: meg egy kirakót, a bátyámék nem tudom, mit küldenek, talán valami Duplo-t.
Lexi mivel szeret játszani inkább?

Kép
meli0805
 
 


meli, ezek tök jó ötletek! :D Lexi az olyan játékokat szereti, amit tolni lehet, vagy motorozni rajtuk, a leülős dolgok még nem igazán vonzzák, folyton be van ugyanis sózva a popója. :lol: A kipakolás is menő még mindig, de azért már segít rendet rakni!
Szobatisztasággal haladtok? Ln nem erőltetem, de már magától szól, ha kaka van, és jelzi a pipit is. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Csajok!!!!

Bocsánat az eltűnésért, megpróbálok most már sűrűbben jönni!!!

Zsani, hatalmas gratula, nagyon örülök, szuper lett a sztárfotó is.Apa már engedékenyebb a kajákat illetően?Vagy amúgy sem nagyon kívánod a hányinger miatt?

Beze nagyon édes a pocakod!!!Szépek vagytok nagyon!!!!!Már mindjárt elérkezik a ti időtök is!!!!!!!!!!!!
Nem vagy fáradt?

Brid, láttam a képeket facebookon, nagyon csinatos vagy!!!
Igazából mindenhová híztam, a szülésnél 11 kg ment le, de még bőven van rajtam felesleg, még 5 kg kell a szülés előtti állapotom eléréséhez, de akkor sem voltam a formámnál, elhíztam az esküövő után magamhoz képest!!!
Hányinger?

Nóci, hogy van a kis Tündérke?És te?

Meli, igazad van, mindenki kicsit kevesebbet jön mostanság.De szerintem azért mindenkit érdekel, hogy mi van a másikkal, legalábbis én így vagyok vele.
Az az első laptop, nagyon szuper ötlet, én is nézegettem a Tescoban, h. micsoda játékok vannak rajta!
Mikor lesz meg a vérvétel eredménye?

Kitty, hogy vagy?Gondolunk Rád!!!

Csajok, mindenkinek nagyon köszönöm a jókívánságokat, azt hiszem ennél nagyobb boldogság nincs is a földön. Lucababa eyg kis tünemény, nagyon szerelmes vagyok, és azt hiszem Andrist is vhogy jobban szeretem, mint azelőtt.
Tejem van bőven szerencsére, szopizik rendesen, bár eléggé kis mohó..Tiszta apukája!
Nagyon élvezem az anyaságot, napról napra könnyebben megy minden, bár most nagy a szám, mert anya itt van ezen a héten, meg még szerencsére a jövő héten is, és elkényeztet minket, én meg próbálok regenerálódni, és minden figyelmemet a kisbabánkra fordítom!!!!

Megyek, Andrissal elfutunk a Tescoba, mert 19 órakor fürdetés, szopi, aztán ő alszik, mi meg picit egymással foglalkozunk!!!

Puszi csajok, mindenkinek!!!!!!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Beze :) Marci is jelzi a pisi-kakit, este fürdés előőt már bilibe pisil.
marci meg inkább elül játszani, sookszor annyira belemerül, hogy ki sem akar menni a levegőre.

Dorka :D végre, hogy jöttél!!!!!
Én is jobban szeretem Zolit, mióta Marci van :)
mesélj majd, ugye természetes szülésed volt?Milyen volt?Egy történetre ooooolyan kiváncsi lennék!!!!!!
Gyönyörű Lucababa, láttam iwiwen! És hát Andris.....látszik ,teljesen szerelmes bele!!!!Nagyon boldogok lehettek!!! :)

Kép
meli0805
 
 


ja, Nóci nem azt írta, hogy nincs gépük most?
Ő akkor felmentést kap :wink:

Kép
meli0805
 
 


Ja, Dorka, vérvétel...hát, még semmit nem tudok, hogy lesz.Lehet, csak a kövi ciklusban megyek majd el.Ugyanis most kell megjönnie vasárnap körül, Marci szülinapján :lol:

Kép
meli0805
 
 


Ja, lányok, van ill. volt valaki úgy, hogy iszonyú idegrohamos a menzesz előtti napokon?Nem tudom mi ez, de a szülés óta van, hogy mielőtt megjön, pattanásig feszülnek az idegeim :roll:

Kép
meli0805
 
 


Dorka, de jó, már hiányoztál! Lucababa tényleg egy tünemény! A szüléstörténetre én is kivi vagyok! :D
Köszi, nagyon aranyos vagy! Fáradékony vagyok, de annyira nem vészes, amióta szedem a vasat, azóta jobb, meg persze délután én is lefekszem, ha Lexi elaludt, én simán elalszom én is.

Meli, nekem nem volt ilyen, de nagyon rossz lehet. :roll: Dokinak szerintem említsd meg, nem hiszem, hogy ne lehetne segíteni rajta!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

csak életjelet adok. Időm semmi, holnap is be kell mennem dolgozni, plusz előtte még a dolgaimat elintézni, mert csak szombat de. érek rá ilyesmire. Meló van rendesen, itthon sem unatkozom, meg el is fáradok azért estére.
Ha kicsit nyugisabb lesz az életem, ígérem írok név szerint is.

Addig is puszi, kellemes hétvégét!
kitty22
 
 


Sziasztok!
Dorka, hatalmas gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D *irigyirigy*

Kitty, sajnálom, hogy sok a meló :(

Meli, jó , hogy kivizsgáltatod magad, hátha kiderül, ha baj van :)

Bogi, nem, sajnos semmi nincs rendben, múlt szombaton elkezdett felszívódni a baba (egy nappal az UH után basszus!!!!), utána már csak a petezsák nőtt, tegnap műszeresen befejezték a nem teljesen befejeződött vetélésem, a 19,5mmes dög üres petezsákom maradt egy teljesen beomlott 15mmes valami... hát ez van, mondta a doki, aki műtött, h mivel ez már a 3. vetélésem, hisztizzem ki, h megnézzenek, biztosan van valami baj, ez már nem lehet véletlen!!! Így majd valamerre talán el tudok majd indulni, ha találok valami értelmes orvost, aki megnéz, addig nincs baba téma, ezt én biztosan nem csinálom végig 4.-jére is!!!!!!Testileg is, lelkileg is nagyon kikészítő... :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Úristen, Zsani!!!Hát ez megy hogyan történt??? :shock:
És hogy vetted észre, h.baj van?Megszüntek a tüneteid, vagy elkezdtél vérezni?
Az orvos-kivizsgálás jó ötlet, nem adott a dokid a ki műtött valami tippet, hogy kihez menj?
Ismertem egy csajt egy régebbi fórumról, ugyanígy volt ő is, és 4.-re sikerült a baba, aki épen megszületett, de őt kivizsgálták előtte, és kapott valami bogyót.
magával a teherbeeséssel nincs gond, lehet a progid alacsony, vagy valamelyik hormonod b@szakodik. :?
Nagyon sajnálom, puszi Neked!!!

Kép
meli0805
 
 


Sziasztok!Olvasgattam itt,de még nem igazán vagyok képbe,ki, mi hol,de behozom :roll: Először is gratulálok a kismamáknak!!! :)

Gondoltam ti akik már tapasztaltabbak vagytok,tudnátok hasznos infoval segíteni. 25 éves vagyok.Nem volt rendszeres a pirim,mindig erős,csomós volt.Fogigátló mellett is.Kaptam mindenféle gyógyszert,de nem lettem jobban.Hónapokig szenvedtem ,mikor áprilisba doki mondta kaparás lesz.Szövettanin kiderült polypom volt :? Augusztus vége óta nem jön meg.Volt egy kis barnás valami,de októberbe semmi.Derekam nagyon fáj 2 hete,idén már 3.szor csípődött be,most már feltudok kelni végre.Ez összefüggésbe lehet szerintetek?Kicsit duci is vagyok,elhíztam.
Most hőhullámaim vannak,1-2 hete sűrűn pipilek, szúrkál valami,olyan mitha megakarna jönni.

Most tartunk ott hogy nem vagyok-e pcos.Elküldött UH-ra,de nemtudtam elmenni mert mindig pont akkor volt erős piri. Most szerdára van időpontom UH-ra,de félek megint megjön :twisted: (2hónapig semmi nem volt miért is ne). Vérvételt 3.napon kell megcsinálni ha megjön a piri?Hormonvizsgálat is lesz,FSH,LH,prolactin,tesztoszteron,progeszteron. Milyen értékek jók ezeknél? Melyik időszakasz a legalkalmassabb a pontos eredményre??Doki azt mondta lehet nincs progeszteron,és azért nem lehet peteérés,de ez nem biztos.Nah remélem nem baj ha sokat kérdezek :oops: :roll: Köszi előre is ha valaki válaszol :wink: :)
vivy
Szombathely
 
 


Vivi drága, üdv itt és sok sikert előre is!!! ;) Babatervezők otthonán találsz mindent, amire kiváncsi vagy, sajna így nem tudok okosat mondani, de ott fenn vannak a hormon sorok referencia tartományai, meg hogy melyik mit jelent...

Meli, sajna nem valószínű, hogy hormon gond, a doki is az inzulinra tippelt elsőként, aztán pajzsmirigy, aztán citológia (mivel a hajam is nagyon hullik és a körmöm is nagyon törik...), a mandulámat is lehet ki kell vetetni, a fogaimat át kell nézetni stb... ha progi hiány lenne, kinyílt volna a méhszájam, de tökéletesen zárt volt, akkor se kezdett kinyílni magától, amikor beindult a vetélés... szóval a hormonjaim tökéletesen rendben vannak... egyébként nekem csütörtök reggelig minden tünetem megvolt, pedig akkor már majdnem egy hete elkezdett felszívódni a baba, csak elkezdett elfolyni a méhnyák és néha barnás váladék vegyült bele, így kerültem orvoshoz... nem jó hírek, de kivizsgálás után csak okosabbak leszünk :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Jaj, Zsani,nagyon sajnálom, ölellek így távolból, és remélem, 3 angyalka küld nektek egy egészséges kisbabát! A kivizsgálás jó ötlet, és továbbra is nagyon szorítok nektek! Nem lehet, hogy nálad is az van, ami nálam volt? A szervezetem kilökte az alig beágyazódott kicsi embriókat, kilökődésgátló injekció segített végül.

Vivy, az értékeknek szerepelniük kell a leleteden, egyébként 3. napi és 21. napi vérvételt szoktak kérni.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bogi, ilyen van??? Huhh, na ezt is megnézetem, nagy puszi az ötletért!!!!! :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Zsani, igen, én se tudtam róla, amíg ki nem derült, ugyanúgy 3 vetélésem volt, 1-nél még spontán jött össze, másik 2-nél inszemből. Neked is puszi, örülök, ha segíthettem! :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


De Marciék már spontán gyerekek, nem? :shock: jézus, mik ki nem derülnek, soha nem gondoltam volna :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok Csajok!


Zsani, nagyon sajnálom!
Amit Beze írt neked, abban tényleg lehet valami!!!
Hogy van a kis lelketek?Bár hülye kérdéseim vannak :(
Veled vagyunk!!!!!!!!!!!


Meli, Andris tényleg szerelmes Lucababába!Leírom ma mindenképpen a szüléstörténetet Word-be, mielőtt még teljesen elfelejtem, mert már most is vannak homály részek...
Megjött?
Boldog Szülinapot Marcinak így kicsit megkésve!

Kitty, gondolunk Rád, nagyon jó lenne, ha most már picit tudnál jönni!!!!

Beze, elhiszem, h. fáradékony vagy!De aztán majd nemsokára újra jön a pörgős időszak:)
Mondjuk olyan buta idő is van, Lucát is ki kellene vinni picit a levegőre, de lóg az eső lába!

Nóci, remélem hamar meggyógyul a géped!!!!!!!!!!!

Vivi, én sajnos nem tudok neked ebben segíteni!De drukkolok nektek!!!!!!!!!!!!!!!!

Bridről láttam képeket a facebookon, olyan szépen gömbölyödik már a pocakja :)

Velünk minden ok, a hétvégén még itt van anya, mai nagyon, de nagyon szuper!Andris már most hiányzik!!!!!!!!!!!!

A vendégségből kezd legem lenni, mindenki megsértődik, hármasban meg alig voltunk, sőt szinte semmit.Egyszerűen már nem bírunk mindenkihez igazodni, és megsértődnek.Na, mindegy!
Amúgy még mindig határtalanul boldogságos vagyok!!!!!!!!!!!!!!!

Puszi csajok

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Dorka, mi jól vagyunk, tényleg :)

El is hiszem, hogy unod a vendégeket, meg hát basszus, még csak 2 hetes a lányka, be se állt rendesen a külvilági életre, hideg is van, mindenki hurcolja a bacikat, gondolkozhatnának!!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: