Új privát üzeneted érkezett!

Vicky azt hiszem Szeri és Pinkiné is válaszolt a kérdésedre a rota-val kapcsolatban.szerintem felesleges ...

Ágota örülök hogy ennyiben segíthettem nektek!!
Meli kisfiának megvolt a műtét.szegénynek kipucolták a fülét és kivették az orrmanduláját.(nagyon nagy volt ezért nem szellőzött a füle)

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Sziasztok!

Csak helyzetjelentés, meg Petinek gyógypuszi küldés!

Ma voltunk tanácsadáson, 6050g a nagyfiam, és megkaptuk a 2 hós oltást is, szegénykém sírt is, meg persze én is. :) Aztán kijöttünk, tele a váró, de nem érdekelt, előkaptam a cicit, s adtam neki egy kis nyugtatót. :)

Kérdezték a Pneomo-t is, de a védőnő szerint ráérünk félévesen. Remélem jól döntöttem, hogy hallgattam rá.

Majd kiderül, milyen lesz az éjszakánk.

Pusz mindenkinek, Ágota, elküldtem az emailem.

Nikó

Kép
nikóska
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a gyógypuszikat, ideértek :) Tegnap este óta nem volt se láza, se hőemelkedése és a hasmenése is mérséklődött. Úgyhogy a doktor néni szerint a gyógyulás útjára léptünk. :wink: Hétvégére pedig jobb lesz, mint újkorában :)

Nikó, szép súlya van a kis krapeknak :)

Szeri, a doki szerintem azért gondolt a kalicira, mert hát az jár hányással, hasmenéssel és lázzal. A rotáról nem tudom, hogy van-e hozzá láz. Szalmonella? Mitől? A tápszerét hűtőben tárolom, csak etetésnél veszem ki, s melegítem meg. :roll:

A mászással nagyon küzdünk, édesen próbálkozik, csak azt felejti el mindig, hogy a kezét is előre kéne mozdítani, nem csak a lábait. Emiatt nem halad, viszont ezen nagyon kiakad :) Ja és újra kezdte a hadoválást :)

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 

 
 

Áki nagyon édes, és tuti kis képes beszámolót kaptunk, köszi!!! :wink: Klassz, h újra írsz, Porsika!

Nagyon édi Levimanó!!! Milyen okos kis tekintete van, fantasztikus!

Pinkiné, örülök, h időközben jobban lett a kisfiad! Nagy lelki megpróbáltatás lehetett, mikor szegény olyan rosszul volt!

Dorónak meg gége- és légcsőhurutja, enyhe kruppja van, ugatva köhög, de a doki azt mondta, nem vszínű, h kruppos fulladásos rohama lenne. Hát, most értettem meg, milyen borzalmas is lehet az! Én nem bírnám lehunyni a szemem egész éjszaka! :(

Viki, mi a kullancsot, a pneumot és a bárányhimlőt adattuk be. Ez utóbbit csak azért, mert a bátyóval nagyon megszenvedtük. Ha szeretnéd, megnézem rendesen az oltások nevét, mert a két ygerek idejében más és más volt az ajánlott ill. kötelező.

Remélem, Nektek is segít majd a Szakbarbár. Én annyira nem tudom ezeket, h a számba kellett rágni. De ő segített. Krisz, ezért nem is próbálkozom én az értelmezéssel, nehogy hülyeséget mondjak!

Megyek, kis szörtyögőm alszik, én is gyűjtök egy kis erőt.
Amúgy már komplett mondatokat mond: "Maci lent van." "Szeretem anyát." :)

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Meri, hogy vagytok? Rég jártál itt, remélem, minden rendben! Kutyusaitok mit szólnak Ronó babához és viszont? Gondolom, nemsoká világraszóló haverok lesznek.

Nikó, szépen fejlődik Alex baba!

Pinkiné, van sajnos jópár iylen hányós-hasmenős jellegű nyavalya, a mi dokink meg is szokta mondani, ha egyszerűen nem lehet tudni, melyik. Bizonyos dolgokat ki tudnak zárni, és már az is jó. És a lényeg, h a javulás útjára lépteteek. Azóta hogy van a Kissrác?

Doró olyan rosszul aludt éjjel, h borzasztó. De legalább láza nem volt, csak folyton ébredt a szörcsögés miatt. Én is el kell, h menjek dokihoz, mert az én légcsövem is hurutus asszem, mert én meg elaludni nem tudok a fránya szörcsögésem miatt. És Doró olyan édi volt, néha azt mondogatta, mikor felébredt éjjel, h "Anya, nem, Anya, nem. Inkabb nem." Lehet, h álmában gyógyszert akartam adni neki? Mert azt utálja. Csodák csodájára néha cirógatással is visszaaludt, de ezt meg is érdemeltem az időnként negyed- félóránkénti kelésnél... :wink:

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Nikó, pneumóból amúgy most nincs is itt nálunk oltóanyag. Megvan az első, a másodikra meg ki tudja, mennyit kell várni. Mondjuk most úgysem lehetne beoltani szegénykémet.
Calcimusc-ot és Halixolt kell adnom neki. Alig tudok vmit belejuttatni, pedig az apja lefogja a kezeit. Tuti tippek gyógyszerbeadásra?

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Kedvcsinálónak, h más is írjon, ne csak én, beteszek egy képet. :D

"Tél szele hóval, faggyal jő
Elkel most a nagykendő"

Kép

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Sziasztok!
Jó sokat írtatok, de csak nagyjából tudtam visskzaolvasni, írni pedig nem valószínű hogy hagyni fog Enci, már itt is van, és ütögeti a lábamat.

Betegeknek jobbulást.

Én semmi ajánlott oltást nem adattam be, csak most a prevenalt. De egyenlőre csak az első adagot, mert kifogyott a készlet, nem tudni mikor kaphatunk ismétlőt.

Vicky: Levente milyen nagyfiú már. Nagyon édi.

Nán-dorka: nagyon édi a leányod is. Gyógyszerbeadásra nincs tippem, nálunk a lefogós fecskendős szájbanyomás a leghatásosabb. Persze eleve dupla adaggal próbálom, mert így sem marad annyi amennyinek kellene.


TEgnap voltam UH-n, mindjárt mutatok képet. Sajna Levente elég rossz néven vette, hogy zargatjuk, ahogy tudta takarta magát. Így nem sokat láttunk belőle, de azt megosztom Veletek.

Kép

Kép

Kép
vivi79
 
 


Sziasztok!

Dorka, gyors gyógyulást Nektek! Neked és Dorónak is! Hurutus köhögésre próbáld meg a hagymateát :) Vöröshagyma héját szedd le, forrald fel vízben, majd szűrd le. Cukorral, citrommal ízesítve nagyon jól fogyasztható s enyhíti a köhögést. Nálunk ez a tuti bevált recept. :wink:
Doró nagyon édes a képen, itt már beteg? Mert olyan kis elesettnek tűnik. :? Gyógyszerbeadás? Hát, nálunk a panadol szirup beadásával voltak problémáink. Az első 2-3 alkalommal még bevette, aztán már volt nagy sírás közben. :(

Peti szerda óta teljesen jól van, se hányás, se láz, se hasmenés. Most már rendesen eszik újra, csak az alvással vannak még mindig problémáink :roll: :roll: Most azt próbálom hogy uzsi után már nem hagyom aludni fürdésig. Hátha .....

Vicky, nagyon édes ez a nagy fiú :) Olyan édesen csücsül abban a hordozóban :)

Vivi, nagyon jóképű ez a kis Srác :) Ezek szerint a Levente név lett a befutó? :) Tök jó :) Hihetetlen, hogy már fél időnél jártok :) Mire nálatok megjön Levente, az én Petim 1 éves lesz! Úristen! :)
Kérünk pocakfotót! :):):)


Na megyek, uzsi idő van.

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Dorka, jobbulást Nektek! Köszi az oltásos infót. Még van egy hónapunk hezitálni :roll: nagyon édi Doró baba :lol:

Vivi, gratula Leventéhez!!!!!!!!! NAgyon szépséges babóca!!!!!!!!!!

Kép
vickybabe
 
 


Sziasztok, csak helyzetjelentés.

Még visszaolvasni sincs időm.

Holnap költözünk, úgyhogy ma meg tegnap a dobozolásé volt a nap.

Amint tudok jövök, elvileg ott is van net, de ki tudja mikorra rendeződünk kicsit.:)

Pusz Nikó

Kép
nikóska
 
 


Sziasztok!


Hova tűnt mindenki???? Olyan keveset írtatok, míg nem voltam.

Pinkiné, örülök, hogy Petivel minden rendben és meggyógyult.

Nikó, remélem gyorsan túllesztek a költözésen. Várunk vissza!

Vivi, még csak most jelentetted be, hogy kisbabát vársz és már félidőnél tartasz. Nem semmi. Szépséges Levente, milyen szépen megmutatta magát! Nagyon klassz felvételek.

Nándorka, Dorkának gyors gyógyulást! Hogy van azóta? A képen tényleg olyan kis ölelnivaló arcot vág!

Arwen, hol vagy? nem szoktál ilyen ritkán jönni...

És többiek hol vagytok?????

Velünk: mondok egy izgi dolgot: még mindig nem jött meg! Ettől elkezdtem reménykedni, pedig szerintem tök esélytelenek voltunk ebben a hónapban... végülis történtek már csodák... :lol:
Fájogat a hasam már napok óta mensisen, így nem tudom, hogy most akkor mi van... A teszttel még várok legalább keddig. Nem akarok előre koppanni. Addig meg izguljatok ti is :)

Eltűnteknek tessék jelentkezni! :)
szerika
 
 


Sziasztok!

Mostanaban nem nagyon jutottam ide...
Most hogy itt a jo(bb) ido,beindult ujra a hazzal is minden,iszonyat sok mindent kell intezni,kivalasztani,donteni...de minden jol halad:)Csak hat sokat agyalunk:)Mit,hogy....
Na meg mindig kell menni valahova valamit egyeztetni:)
Meg jarok tornazni is 2 hete,azt is bepassziroztam:)Muszaj ujra mozogni,mert akkor abbahagytam,amikor Attival terhes lettem es iszonyat hianyzott.Na meg a fogyas sem eltitkolt celom:)
Attila hihetetlenul igenyel,oltari sokat jatszunk,es mar nagyon varom,hogy jo ido legyen es lehessen sokat setalni,meg orakat lenni a szabadban!
Ha fent van,lehetetlen ideulni a gephez,mert azt nem turi :lol:
Rengeteget beszel is,na nem mondatokban,de iszonyat sok szot mond mar (gyakrolatilag korlatlan mennyiseget,mert mindent utanunk mond...)elkezdtem irni azokat,amiket tenylegesen hasznal,magatol es nem ismetelve minket....es 120nal tartok :shock:

Szulinaposoknak sok boldogsagot utolag is!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ragota,
sokat gondolok Tesodekra!!!!!!!Adj hirt legyszi!!!!!!!!!!!!
Rad is sokat gondolok am,tesobaba ugyeben!

Vicky,
Levented tunderi!!!!!!!

Niko,
koltozeshez kitartas!!!Varunk vissza,es meselj,hogy milyen!!!!!!!!

Szeri,
mar ott vagytok????????????? :lol: :lol:
Nagyon izgulok ertetek am!!!Azt tudod ugye,hogy itt nagyon sok baba fogant eselytelennek itelt honapban???!!!! :lol: :lol: :lol:

Pinkine,
nagyon sajnalom,hogy Petinek ilyen picikent ilyet kell atelnie:(Ez meg egy felnottnek is nagyon rossz:(
Vedooltasok:
en nem vagyok tulzottan oltasparti.....Anyum gyogyszeresz,sok orvos es vedono baratuk is van,mindenki efele terelt engem,hogy minel kevesebbet adassak be es minel nagyobb korban!Tehat ne adassak be neki mindent par honaposan.Mondjuk a mi gyerekorvosunk is maximalisan ezen a velemenyen van+vedononk,ugyhogy ebben legalabb nem kellett veluk hadakoznom.
En a kotelezon kivul a kullancsot adatom be neki,most kapja az elsot majd februarban.
Illetve megkapta a pneumot (mivel most adattuk,nem pici koraban, osszesen ketto kellett neki),de lehet,hogy nem adattam volna be,ha nem ingyenes.

Nandorka,
Doro de dragaaaaaaaaaaa ezen a kepen!Cuki lehet,ahogy mondatokban beszel!!!
Nagyon sajnalom ezt a betegseget,szornyu lehet:(((HOgy vagytok azota?????

Vivi,
annyira szuper kepeket hoztal Leventedrol!!!!!!Szepseges!!!
Encid hogy van?????Rola is hozhatnal kepet!!!!!!Hogy viseled a pocakossagot?Pocikep??

Kép

Kép
arwen07
 
 


Niko,
Alexed a videon csucs edes!Jaj ugy meggyomoszolnem!!!Olyan furi,mar nem is emlekszem,hogy Attila volt valaha ekkora...marmint ertitek :lol:

Nandorka,
fiad csucs lehet a kis menyasszonnyal:)

Kép

Kép
arwen07
 
 


Porsi,
olyan jo,hogy jottel,remelem igy is marad:)
Akosod nagy kope,latszik rajta!!!!A kepek nagyon-nagyon jok!!!Gyonyoru volt a karacsonyfatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
arwen07
 
 


Sziasztok!
Mindenkit elolvastam, mindenkit puszilok, mots csak annyit a kedves kérdéseitekre, h már egész jól van Doró, és én is. Szerdán v csü-ön lehet, h el is utazunk szüleimhez, akkor kevesebbet jövök majd, de gondolok Rátok. :wink:

Vivi, nagyon édi a pici fiad!!!

Szeri, izgulunk ám, ahogy mondtad!! :wink:

Arwen, örülök, h jól halad minden!

Nikó, drukkok a költözéshez és várunk vissza, ha kilátsz a dobozok mögül! :wink: Nagyon sok boldogságot az új lakásban!!!!!!!!!

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Hahó!

Egy gyors helyzetjelentés!
Nimróddal ma mentek be a kórházba. Szerencsére feloldották a zárletot (hasmenéses virnyus volt, és be sem kísérhették volna Őt a Tesómék). Nagyon sírt, mert vhogy lefertőtlenítették, közben ordított. Jajjj, Kicsi Drágám. Még mindig altatják, nem tud Szegény elaludni. Kiszti kapott szállást egyelőre az anyaszálláson. Úgy volt holnap műtik, de jött egy sürgős eset, pici baba, így kedd lett belőle.

Hát ez van. Mindenki nagyon kivan, úgy félünk, hogy lesz el egyedül az éjjel. Ha felébred, mi lesz, nem fog -e nagyon sírni....hát majd mesélek holnap...

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

KépKép
KépKép
ragota
 
 


Szeri!
Nagyon-nagyon drukkolok! Nem tudom, hogy emlékszel-e, de a napokig tartó mensis hasfájás nagyon sokunknál volt, amikor teherbe estünk... :wink:
Ja, költözés. Tudod mi csak házon belül költöztünk egy emelettel feljebb. Csak 8 nm-rel nagyobb ez. (persze többnek tűnik). Ez is ugyanúgy szolgálati lakás, ugyanannyit fizetünk érte, csakhát jövő aug.-ban lejár az 5 éves szerződésünk, és ha maradni akarunk, akkor dupla annyit kell fizetnünk érte. Akkor meg már inkább a saját házunkért fizessünk... És mivel mindkettőnk álma az, hogy kertünk legyen, legalább egy kis picike, ezért nézegetünk Pest környékén. És ha újépítésűt vennénk, akkor ugye teljes szocpol járna rá.

Ágota! Mennek a drukkok tesódéknak!

Vivi! Nagyon jó képeket hoztál Leventéről! :D :wink: Sógornőmék is szombaton voltak 4d-n, és most már 100 % hogy fiú lesz. Jaj, ahogy nézegetem a képeiteket, uh felvételeket, elfog az irigység... :oops:

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Krisz, drukkok a nézegetéshez! Ha leírod, miben gondolkodtok, lehet, h mi is tudunk adni telszámokat, tudod, sokszor a házakra írják ki, h eladó + telszám. Én néha olyan szimpi házakat látok.

Ágota, nagyon gondolunk a kicsi Nimródra, anyukájára és mindannyiótokra!!! +++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Agota,
NAGYON-NAGYON gondolok Ratok!!!!!!!!!!!+++++++++++++++

Nandorka,
orulok,hogy jobban vagytok!!

Krisz,
kitartas a keresgeleshez!!!Szopival hogy alltok?Ejszakak jobbak?

Szeri,
teeeeeszt??????????????????????????????

Kép

Kép
arwen07
 
 


Sziasztok Lányok!


Arwen, de szuper, hogy jöttél, már nagyon hiányoltalak!!! Ugye, hogy minél nagyobb Ati annál jobban igényel? Nálunk is ez van, az egész napomat leköti Balázs.
Még nem költöztünk be. Jövő hét már biztos. Aztán meg nem is lesz netünk egy darabig sajna...

Ragota, nagyon sokat gondolok Nimródra!!! jelentkezz, amint van valami híretek! Szegény kicsike...

Nándorka, örülök, hogy Doró jobban van már.

Angyalkrisz, köszi a választ. Teljesen jól gondoljátok a lakásügyet. Mi is részben a szocpol kihasználása miatt vettünk új építésű lakást.

Mensim még sehol :) Tesztet még nem csináltam. Férjem kérésére holnap reggel fogok tesztelni. Ő még mindig nem hiszi, hogy terhes lehetek... Nekem már sok jelem arra mutat, pl. fel vagyok puffadva, jelenleg olyan 3 hós terhesnek nézek ki, csomószor van hőingadozásom, szédülök sokszor és tegnap este hányingerem is volt. Ja a melleim is be vannak durranva. Remélem, hogy nem csak beképzelem ezeket és tényleg van oka a tüneteimnek. No, majd holnap kiderül. :lol:

Adri, te is rég voltál már. Te hogy állsz ciklusilag? Mikor mész vérvételre?

Bodzi?????? Orsi??????Meri????Vicky????Esztora????
szerika
 
 


Ag,
sokat gondolunk szegény Nimródra és rátok, jelentkezz légyszi!

Szeri,
drukkolok nagyon :lol:

Én közben voltam vérvételen. Elvileg a ciklus első felével nem kellene, hogy baj legyen, mert nincsenek nagy eltérések. Az egyik petefészkem kicsit "túlműködik", ami a jelen helyzetben még jó is lenne. DE akkor miért is nem jön össze a bébi? Szóval most hétfőn megyek egy másik vérvételre, ami a ciklus végét vizsgálja. Most pl olyan atom náthás vagyok, hogy nem is csoda ha sok gyógyszer miatt most nem is költözik be senki a pocakomba. Eredmény jövőhét pénteken. Ez van :roll:

Kép
Kép
adrienna
 
 


Sziasztok!
Most jegyzetlappal és tollal ültem le olvasni, és remélem Enci hagyni is fogja, hogy leírjam amiket jegyzeteltem.

Szeri:
amikor az első üzidet olvastam, miszerint kedden tesztelsz, izgatottan vártam a lap alját, de aztán olvastam, hogy holnapra halasztottad. Remélem azt látod majd amit szeretnél, és nem csaptak be a tünetek.
Tényleg gyorsan telik az idő, néha én is elcsodálkozom hogy már hol tartok.

Ágota: mi van a Picurral? Várunk a hírekkel!!!

Pinkiné: hogy vált be Petinél az uzsonna utáni ébrentartás? Volt eredménye?
Igen, ha minden igaz Leventénél maradunk. Én nagyon régóta mondogattam már, ha fiam lesz, akkor Levente, de most hogy dönteni kell kicsit elbizonyodtam. De talán már túl vagyok rajta, és tényleg eldöntöttük. (Férjem nem igazán akart változtatni, így csak nekem kellett határoznom)

Nikó: már bizonyára túl vagytok a költözésen, és a dobozok közt üldögelsz. Jó pakolászást, és várunk amint tudsz jönni.

Arwen: köszi a kérdést, jól viselem a pocakosságot. Talán már Róka koma is megunta a sok vendégeskedést, mert múlt héten láttuk egymást utoljára. Amúgy Levi már javában mocorog, de Róka mégis járt itt akkor is, amikor már nem vártam.

Nán-dorka: jó "Mamázást" Nektek, és várunk majd vissza.

ANgyalka: Lehet, hogy most Te irigykedsz kicsit a pocim miatt, de lesztek Ti még mind Pocakosak, és akkor meg majd én leszek kicsit sárga.

ADri: többen voltunk akik beteg időszak miatt esélytelennek éreztük a hónapot, aztán csodák csodája mégis ott volt valaki a pociban. Amíg nem jön meg van esély.
Az egyébként is biztató, hogy nem talált semmit a vérvétel. Így lesz ez a hó végivel is.

Pociképem nincsen, de majd valamikor csinálok. Enciről is majd keresek, aztán mutatok.

Talán leírtam mindent, amit akartam. Vigyázzon Magára mindenki.
vivi79
 
 


Szeri, akkor holnap feltétlen beugrok még! A lényeg, tudod, ha picik tudják, mikor kell jönniük.
Drukkhegyek!

Ágota, ezer meg millió + Nimródnak!

Vivi, de jó, h írtál! Tényleg, milyen nagyok vagytok!!
Jaj, én meg úgy be tudok lelkesedni, ahogy olvaslak Titeket, és kicsit irigykedem is, tudjátok, nem rossz értelemben, h pocakosak vagytok. Nekem ez már vszínűleg nem lesz többször, és azt hiszem, a legtöbben, akik szereti a gyerekeket, ezt érzik, akár a sokadik után is. A nagy kedvencemben, a Hogyan ne legyünk tökéletes anyákban is van erről pár brilliáns oldal. Totál magamra ismertem.
De azért is jó olvasni Titeket, h visszahozza a pocakos időket. :wink:

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Sziasztok!


Teszteltem, ééééééss van egy halványka második csíkom. Az a helyzet, hogy mivel későn teszteltem (már a mensi elmaradása után 5 nappal), így én erős csíkot vártam. Remélem semmi probléma nincs, hogy kevés hcgt termel a szervezetem... Szerintetek? Vagy esetleg a teszt béna????
Balázsnál még hamarabb teszteltem és tök erős második csíkom volt. A férjem szerint azért halvány rózsaszín, mert lányunk lesz :)
Mindenesetre két nap múlva ismét tesztelek.
Egyébként nagyon örülünk és még mindig hihetetlennek tartjuk. Ez maga a csoda, ami velünk történik :)

Most csak ezért ugrottam be, hogy ezt elújságoljam Nektek. Majd jövök még...
szerika
 
 


Szeri!

Halkan még DE Gratulálok!!!!!!!!!!!!! :D
Nyugi tuti hogy minden oké és az is lesz!!
Juj ez annyira jó. :-)
Vigyázz nagyon Magatokra! :wink:
csipcsab
 
 


sziasztok!

Ágota, mizujs? Hogy van Nimród?????

Szeri, halk gratula!!!!!!!!!!!! Nyugi, biztos kicsit későbbi peteérésed van, azért halovány a csík! A lényeg, hogy ott van!

Vivi, szuper az új kisfiús vonalzód! Pociképet várjuk!!!!

Adri, drukk a vizsgálatokhoz! Nyugi, ne stresszelj, hogy miért nem jön a tesó, még alig pár hónapja próbálkoztok! Egy hónapban csak 25% az esély még akkor is, ha semmi gáz nincs senkinél! Úgyhogy nyugi, jönni fog a tesóbaba hamarosan!!!!

Dorka, megértem az érzéseidet a pocakossággal. Én a nem egyszerű szülésemnek már másnapján csak arra tudtam gondolni, milyen szuper lesz ezt még egyszer átélni...hiába a hormonok dolgoznak, egyébként kihalna az emberiség :lol:

Arwen, de izgalmas ez az építkezés! Bár gondolom Atti mellett tényleg nem egyszerű még intézkedni is...tök jó, hgoy jársz tornázni. Én is fogok, szerencsére, 20 méterre van a fitnessterem, úgyhogy két szopi között át tudok majd ugrani:)
Oltások: a mi dokinőnk-védőnőnk oltáspárti...a pneumo-t beadatjuk, a rota-n még gondokodom. Meg van még az agyhártyagyulladás, amit mostanában kell eldönteni. Nem egyszerű ez, az ember a legjobbat akarná a gyerkőcnek, de ki tudja, melyikkel teszünk velük jobbat??? :roll:

Angyalka, drukk a lakáskereséshez! Ha errefelé jöttök nézelődni, szólj :wink:

Kép
vickybabe
 
 


Nikó, remélem gyorsan kiássátok magatokat a dobozok közül, s hamarosan újra írsz! Várunk! :)

Szeri, halk Gratula! :) Tuti erősödni fog az a csíkocska! :) S talán még Apának is igaza lesz :) :wink:

Ágota, Drága Nimródnak és Tesódéknak nagy-nagy DRUKK!!!! Nagyon izgulunk Értük! :roll:

Adri, biztosan minden rendben lesz a laborral! Amikor nekem levették, én abban a hónapban lettem babás Petivel, úgyhogy drukk! :) :wink:

Vivi, az uzsi utáni nem alvás egész jól megy. Bár a fürdetést egy órával előrébb kellett hozni (most 1/2 8 ), mert addigra olyan fáradt hogy nem lehet vele bírni. Így este 1/4 9 körül kerül ágyba, s reggel 6 körül kel. A probléma csak az, hogy éjjel nem alszunk. Tegnap előtt éjjel Peti 12x kelt. :shock: :shock: Apával reggelre teljesen zombik lettünk. Most éjjel csak 5x keltünk, igaz kapott napközben 3 Viburcolt. Ma csak kettőt fogok adni, meglátjuk így mi lesz. Fogalmam sincs mi baja, de az tény, hogy nagyon keservesen, üvöltő sírással ébred, s alig lehet megvígasztalni. :oops: :oops: Dehát majd csak megoldódik ez is.

Addig is néhány kép, hogy lássátok milyen édes, nagy Fiam van :) (még ha nem is alszik éjjel) :)

Próbálkozom
Kép

Labdát eszem
Kép

Kamerát bűvölök
Kép

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Jaj, akartam kérdezni, valaki egyszer írta, hogy vett a gyerkőcnek bioboltban ételízesítőt. Meg tudnátok nekem írni hogy hol? Úgy szeretnék Petinek pl. húslevest csinálni, csak nem akarom a mi Vegetánkat használni.
Képzeljétek annyi mindent eszik már: Banán, alma, krumpli, sárgarépa, sütőtök, cékla, borsó (héja nélkül, passzírozva), cukkini.
Jövőhéten pedig megkóstoljuk a husit is :)

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Szeri,
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Biztosan keson fogant,tuti nincs baj!!!!!Minden okes lesz!Nagyon orulok Nektek!!!!!!Tudtam en,hogy baba lesz:)))))

Ragota,
ha tudsz,majd gyere,aggodunk!!!

Pinkine,
etelizesito:a Dmben is lehet kapni,Intersparban,Kaiser'sben,mindegyik helyen ugyanaz kaphato,egy atlatszo zacsis etelizeso,so nelkul,bio.Petid gyonyoru!Micsoda haja lett!!!

Adri,
drukkolok nagyon Nektek,kivancsi vagyok mit mond a masodik vervetel...

Vicky,
persze,nem kerdes,hogy mindenki a legjobbat akarja:)Ez benne sajnos a nehez:(

Vivi,
azert remelem,hogy a rokakoma most mar elkoszon Toletek!
Majd csinalj pocifotot,mar biztos tok jol latszik!

Marietta,
hogy vagytok?

Merivel mi lehet????

Kép

Kép
arwen07
 
 


Halihó!

No bocsánat, hogy nem jelentkeztem.
Szóval úgy történt, hogy hétfőn úgy volt, esetleg mégis műtik. Nimród már vacsorát sem ehetett, nem ihatott...egészen másnap 14 óráig... :shock: Tesómék már többször szóltak, hogy mi lesz, hogy lesz (még egy felnőtt emberbnek is szörnyű elviselni majd 24 órát étlen, s főleg szomjan!!!!, nemhogy egy ilyen Picinek), de mivel a sebészek még nem szóltak le, hátha, a nővérek már idegesek voltak, mért kérdezősködik Tesóm annyit, amikoris eszükbe jutott, hogy esetleg már infúzióra kéne kötni a Kicsit, mert kiszárad. Rá negyed órára jött a hír, hogy mégsem lesz műtét. Tesómék kicsit kivoltak...
Kedden reggel végül elbódították. Mesélte Tesóm, hogy rötyögött össze-vissza, meg nyeklett-nyaklott, nagyon édes volt. A cicáját Magához ölelve gurították be végül a műtőbe.
Éjjel volt egy kis vérzés, ami gáz, de szerencsére most már stabilizálódott. Levették a lélegeztetőről, már felébresztették, de ha jól tudom újra nyugatózzák még. Lehet, hogy este Tesómék megsimizhetik már. Bár nem tudjuk mi a jobb, ha bemennek vagy sem, mert elég nagy fájdalom lesz. Bár én biztos bemennék.

Szóval ez a helyzet. A műtét amúgy jól sikerült. Találtak még egy lyukacskát a szíven, a vénát pedig a helyére húzták, nem varrták.

Azt mondták, nagyon ügyes Kisfiú volt.

Tesóm is és Párja is nagyon kivannak, de a lényeg, hogy túl vagyunk a nehezén!!!


Aranyosak vagytok, hogy ennyit gondoltatok ránk!


Szeri, jajj, nagyon örülök. Biztosan Kislány lesz :lol:

Vivi, nagyon szép a Picikétek.

Adri, nem felejtettelek ám el, csak a kolléganőmnek tönkrement a gépe, most kapott újat, szóval noszogatom.

Vicky, Nikó, bocsánat, küldöm a pólyázós anyagot, csak még meg kell keresnem.

No megyek. Ma van Apa szülinapja, valamit kéne produkálnom Neki. Csonga alszik.


pusza

KépKép
KépKép
ragota
 
 


Bébiügyben nálunk tuti nincs semmi. Tejóég, most számolom, hogy ebben a ciklusban mindössze 2x voltunk együtt Apával.
no még van 4 nap, bepótoljuk! :roll:

KépKép
KépKép
ragota
 
 


Szeri!!! :wink:
még csak halkan, de nagyon gratulálok. Nekem is halványabb volt a csík mint Encinél, de a lényeg, hogy volt. De jó, de jó. Lesz utódom a második körben. Mikor mész dokihoz? Gondolom addig nem nyugszol meg egészen.

Dorka:
hasonlóak az én érzéseim is a pocakossággal kapcsolatban, ezért is írtam, hogy leszek még én is kicsit sárga.

Pinkiné:
sajnálom az éjszakákat, de kitartás előbb vagy utóbb jobb lesz.

Arwen:
tegnap elkiabáltam a dolgot, ma megint itt járt Rókakoma. De legalább csak a picifiát küldte, nem ő jött személyesen. :roll:

Ágota:
örülök, hogy szerencsésen túlvagytok a műtéten. Kitartás a családnak, Picurkának pedig gyors felépülést.

Néhányan nagyon eltűntek, vajon merre járnak???
vivi79
 
 


Ágota, örülök, hogy túl van Nimrus a műtéten! Tesódéknak nagy ölelés, Nimrusnak gyors felépülést kívánok!!!!!

Pinkiné, mekkora már Peti! És mekkora haja van!!! :lol:

Mi tegnap buliztunk :lol: most itt vannak a nagyszülők, király dolgom van, versenyeznek Leventéért :lol:
Kép

Kép
vickybabe
 
 


Gyors bekukk.
Jól vagyunk, csak Áron egyfolytában igényli a közelségemet. Kibújt egy foga, egyre szebben ül és fordulgat. A múlt héten most tényleg mellgyuszim lett. A láz nagyon meggyötört. Ronó már nem hajlandó babakocsiban utazni, mert nem lát ki, abban ültetni pedig nem lehet, így úgy levegőzünk, hogy ölben. Hát az meg nekem fárasztó. Újra átalussza az éjszakát cserében viszont egész nap szinte végig talpon van és folyton le kell kötni valamivel és folyamatosan mozogni akar.

Iszonyú fáradt vagyok, de ahogy összekapom magam jövök.
Puszi, és bocsi, hogy nem reagálok, de nincs időm most visszaolvasni. Nagyi fogja épp, mert elvileg fürdök...

meriann
 
 


Sziasztok!


Bocsi, de alig van időm, sok mindent intézünk a lakásba.

Csajok! tudtok valamit puffadás ellen kismamáknak? Valami jó módszert? homeós bogyót, vagy valami teát, vagy bármit, ami megszűnteti. Akármit (!) eszek, utána rögtön háromszorosára puffad a hasam és fáj...

Köszönöm a halk gratulákat, nagyon örültem neki, hogy gondoltatok rám és drukkoltok és örültök. Mégsem csinálok másik tesztet úgy döntöttem, majd úgyis megyek orvoshoz és ott minden kiderül. Úgy tervezem, hogy Vivi kérdésére válaszoljak, hogy majd két hét múlva megyek dokihoz, mivel szeretném, ha lenne már addigra szívhang is.

Adri, ez bíztató, hogy jó lett az eredményed. Ne izgulj, van még időtök, nemsokára jön az a kistesó. Gábornál se kellett sokat próbálkoznotok, no meg azóta már voltál terhes, úgyhogy hidd el, semmi gond nincs, jönni fog az a lurkó hamarosan! Én így érzem...

Ragota, ahogy leírtad, hogy s mint volt Nimróddal majd a szívem szakadt meg, hogy egy kis csöppségnek ennyi mindent kellett átélnie, de örülök, hogy rendben van minden és rendben is lesz!!! Csonginak hiányzik Nimrus?
Honnan vagy benne biztos, hogy lányunk lesz? :lol: Te tudsz valamit...? :lol: (kis asztroboszi :)
Apának hogy sikerült a szülinapja? Mivel lepted meg?

Pinkiné, Peti babát meg se ismertem! Komolyan mondom, szerintem nagyon sokat változott! Nagyobb lett a haja jóval és az arcocskája is nyúlt egy picit, nemde? Nagyon helyes kispasi! És már komoly tornagyakorlatokat végez! :)

Vicky, most nézem, hogy nekem akkor volt az utolsó mensim első napja, amikor Levi született :) Nagyon klassz ez a kép Leviről, többnek néz ki, mint egy hónapos. Finom volt a tortája? minden hónapban csináltattok neki?

Ja, Ragota! Ne mondd azt, hogy ebben a hónapban nem sikerült... bármi előfordulhat! Én is teljesen azt hittem, hogy nekünk reménytelen ez a hónapunk, azt tessék! :)

Meri, jó hallani rólatok! Majd megnézem a képeiteket is, látom, hogy van egy linked, ahol lehet többet tudni rólatok :)

Arwen, tök jó, hogy jársz mozogni! A második gyerek után én is fogok (he-he), legalábbis szeretnék és muszáj is lesz, szerintem nagyon jó kikapcsolódás. A házatokkal kapcsolatban nagyon-nagyon sok elintéznivaló előtt álltok még így is... hiszen még majd most jön a lakberendezés, hogy mit honnan és milyen színűre és méregetni, tervezgetni... én mondom: nem egyszerű! :)
De nektek talán majd minden könnyebben megy, mint nekünk, mi azért sok munkással megjártuk sajna. Na meg amit elterveztünk, arról kiderült, hogy nem lehet, vagy épp nincs olyan színben, vagy nem olyan lett, amilyennek mi akartuk... és ez rengeteg további agyalás stb...

Nándorka, én is megértelek ezzel a pocakossággal kapcsolatban. Szerintem aki már egyszer volt terhes és problémamentes volt, az megint és megint és megint kívánja és ha csak ezen múlna sok nő szülne élete végéig:)
szerika
 
 


Arwen, jelenleg milyen fázisában vagytok az építkezésnek? És a belsőt már elkezdtétek intézni? Választottatok már csempét pl, vagy konyhabútort?
Nyárra tervezitek a költözést igaz?

Védőoltás: én Balinak beadattam a pneumot (még egyet kapott csak, márciusban kapja a másodikat), ha nem ingyenes én se adattam volna be. És még az agyhártya ellenit kapta meg a kötelezőkön kívül. Én sem vagyok és a dokinőnk se (szerencsére) oltáspárti. Ez a rotavírus elleni pedig szerintem csak egy reklámfogás.
A pneumot a második gyereknél is csak később, talán egy éves kor után fogom beadatni. Szerintem ilyen pici babáknak bőven elég az a kötelező is, amit kapnak, az is megviseli őket. Mondjuk, Balázst minden szuri totál megviseli, eddig mindig belázasodott, minden tünetet produkált amit csak lehetett.
szerika
 
 


Szeri, extracsendes, de annál mnosolygósabb :D vivát!!! Jujjjjj, de izgi!

Oltás: jut eszembe még, ha ez számít, Viki, h Doró kb. 6 hós volt, mikor a családon átment egy rota vagy kalici. A doki azonosította be így, és az érdekes, h dorkának volt a legegyszerűbb, egy kis hasmenéssel megúszta, a fiamnak és férjemnek egy kicist rosszabb volt, a legvacakabb nekem volt. Akkor megállapítottam, h ezért kár lett volna beoltani.

Meri, remélem, most már jól vagy! Hát, neked sem egyszeű Ronóval, bár az klassz, h átalussza az éjszakát - de hát a lényeg, h olyan édesek... :wink:


Pinkiné, vega mix vagy ilyesmi a neve, bioboltban biztos van.

Puszik Nektek!

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Arik vagytok, h reagáltatok a pocivak kapcs. érzéseimre is. És Szeri, ráadásul, ha esetleg emlékszel egyre-másra, az enyém minden volt, csak problémamentes nem.... És mégis... :wink:
Aztán arra is rájöttem, h ahányszor hallom a pocisokról a híreket, anmnyiszor újra átélem én is az enyéimet!

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Sziasztok!

vasárnap írtam egy regényt és akkor tünt el a net...

Ágota nagyon örülök a híreknek remélem minden rendben lesz most már :wink:

Szeri halkan de én gratulálok!!

Mi jól vagyunk Nyunyi örületes most éppen rengeteg kell olvasnom neki meg rajzolni bohóckodni.
feb. 23.án megyünk síelni Zita barátnőmmel Lengyelországba Krynica lesz az úticél ha lesz hó :shock:
hogy hogy bírom Nyunyi nélkül most még elképzelni sem tudom :roll:

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Szeri,
gratulálok és mellesleg nagyon irigy vagyok :lol: de ez ne értsd nagyon komolyan. Azért kezdtem el aggódni tulajdonképpen, mert ugye az előző terhességem az úgy jött össze, hogy abban a hónapban apával egyetlen egyszer voltunk együtt, ráadásul először védekezés nélkül. Akkor volt műszeres befejezés és azóta nem sikerült a hormonjaimnak magukhoz térnie, 3-4 napig nagyon fájdalmas mensi, előtte barnázás 3-4 napig, az egész mensi minimum 10 napos, szóval ez tuti nem normális és már eltelt fél év a missed ab óta. Azzal együtt érzem, hogy lesz még babókám, csak kicsit türelmetlen vagyok :)
Meg Gábor is nagyon lefáraszt és esténként hulla vagyok...

Szerintetek baj, hogy még nem beszél? Csak annyit mond: mama, papa, baba, gágá, nyanya (ez én vagyok)

ajaj, a kisfiam itt áll mellettem és reklamál. még jövök :roll:

Kép
Kép
adrienna
 
 


Adri! Csenge se nagyon akar beszélni... Már én is kezdek aggódni, de azt mondják, hogy 3 éves korig normális. Mindent elmutogat, meg halandzsázva elmagyaráz, de beszélni azt nem.

Arwen! Szopival úgy állunk, hogy éjszaka már egyáltalán nem kéri, viszont helyette elég sokat alszik köztünk. De az esti elalvás előtti szopiról még nem siekrült leszoktatni.

Szeri! Gratula! :wink: :D

Képzeljétek a legjobb barátnőm tegnap tesztelt pozitívat, neki 1 éves volt decemberben a gyerkőc, és első próbálkozásra összejött a második. (az első csak a 7. hónapban) Nagyon örülök nekik!

És most jön a nagy hír.... :oops: :D Annyira szeretnénk babát, hogy nem bírunk ki annyi időt, amennyit terveztünk. A környezetünkben ráadásul egy csomóan most babásodtak be... Már mindkettőnk gondolata csak a körül forog, hogy mikor jön a következő baba, úgyhogy úgy döntöttünk, hogy engedünk vágyainknak, aztán majdcsak lesz valami... Elvileg vasárnaptól keddig van esélyes időszak (akkor van valamikor peteérésem). :D

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


SziasztoK!


Nán-dorka, valóban neked nem volt problémamentes a terhességed és emiatt még becsülendőbb, hogy simán bemernél vállalni másik babát.
Én azért azt hiszem mégiscsak megállok majd két gyereknél, akármennyire is lesz bennem vágy több gyerek után.

Esztora, de szuper, hogy mész síelni! Irigy-irigy :oops:
Balázs is imádja, ha bohóckodunk neki és folyton rajzolni kell neki tatát, mamát, cicet, és vauvaut. :) Van ez a mágneses rajzolótáblánk, emlékszem, hogy tavaly kapta névnapjára tőlünk és már alig tudunk rá rajzolni úgy tönkrement, jó sokat használtuk.

Adri, annak ellenére, hogy nekünk ilyen könnyen összejött megértelek, hogy türelmetlen vagy. Lehet, hogy a szervezetednek kell idő a regenerálódásra és több időre van szüksége, mint normális esetben. Drukk!
Szerintem nem gond, hogy Gabi még nem beszél. Van egy olyan ismerősöm, akinek az öccse kábé ennyit tudott három évesen, mint most Gabi és egyszercsak megszólalt és beszélt és azóta is beszél egyfolytában :)

Angyalkrisz, micsoda hírek!!!! :) Nagyon örülök, hogy ti is belevágtok. Hű már sokmindenkiért lehet itt izgulni, szuper!
A barátnőddel pedig hasonló időpontban fogunk szülni, igaz? :wink:

Remélem mindenkinek jól telik a hétvégéje és azért vagytok ennyire eltűnve!
szerika
 
 


Sziasztok!

Ágota, istenem még olvasni is szörnyű volt, mit műveltek Nimród babával :(:( Komolyan, majdnem sírva fakadtam. :cry: Hogy lehet így megkínozni egy ilyen kicsi gyereket???!!!! :evil: :evil: :evil:

Vicky, micsoda húsos baba lett Leventéből! :):) A torta is nagyon szuper, tejcsin keresztül biztosan ízlett neki is :):):) De látom, az ünneplés nem nagyon hatotta meg :)

Szeri, édeskömény? Úgy tudom, az jó puffadás ellen. Meg az Espumisan is, és terhesek is szedhetik. Peti dicséretet köszönjük. :) A fényképeit visszanézve szerintünk is nagyon sokat változott :) Már olyan nagyfiú :):):)

Dorka, azt hiszem én is ezért akarok még egy babát, mert annyira jó volt a várandósság meg a szülés is, hogy úgy érzem, nekem ezt még egyszer muszáj átélnem! :):):) Apa szerint, ha nehéz lett volna a terhesség meg a szülés, akkor nem akarnék még egyet. Hát lehet, nem tudom :roll: Bár Vicky az élő példa, hogy nehéz szülés után is akarhat az ember lánya még egy gyereket :)

Meri, kitartás! Biztosan nagyon fárasztó lehet így levegőztetni. Hordozókendő? Kenguru? Így nem fáradna el a kezed és a hátad.

Krisz, micsoda hírek! :):):) Tök jó, hogy bővül a topik második babaköre :) Megint izgulhatunk :):):)

Keresztapu hozott ma Petinek Vega Mixet. Raktunk is egy ici-picit a kajcsijába.

Ja képzeljétek, Peti baba tegnap óta hivatalosan is belépett a húsevők társadalmába! :) Annyira ízlett neki, hogy első evésre megevett 200 ml sárgarépa-pipimell pürét :) S lássatok csodát, éjjel csak 2x keltünk :) Akkor is csak azért, mert éjjel vándorol az ágyba, s nem tudott a rácstól tovább menni :) Úgyhogy úgy tűnik, a zöldség-gyümi püré nem volt elég laktató a fiúnak éjszakára.

A kérdés már csak az, hogy adhatok Én neki minden nap husit? :roll: :roll:

Esztora, síelés szuper! :) Biztosan nagyon fog hiányozni a kisfiad, de az is nagyon jó lesz, hogy kicsit kimozdulsz.

Adri, biztosan rendeződik minden, s hamar bekopog az a kis tesó :)

Ma este Porsival kettesben moziba megyünk! :):) Se gyerek, se férj :):):) Indulás előtt megfürdetem, megszoptatom Petit, Apának valszeg csak a tápszerezés és az altatás marad, Porsiéknál meg a nagymama fekteti Ákost.
Annyi várom már, ez az utó szülinapi ajándékunk :):) Kirúgunk a hámból. Egy kis alkoholmentes koktél, egy film.... Tuti helyre áll a lelki békém :)

Lányok, lehet nekem Cerazette mellett pém? Tegnap volt nyúlós nyákom (bocsi :oops: :oops:) de nem érzek semmit. Kíváncsi vagyok mi lesz. A tájékoztatóban azt olvastam, hogy a Cerazette a peteérést nem, csak a beágyazódást akadályozza meg. Ez azt jelenti, hogy terhes lehetek, csak nem tud beágyazódni és elvetélhetek? Ez eléggé elkeserítőnek tűnik. :oops: :oops:

Na megyek, kicsi Fiam anyahiányos, bár Apukája nagyon próbálja szórakoztatni. :wink:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Ezt a felhívást találtam,, ha vkire passzol és szeretne segíteni a tudománynak és a mamáknak:

"Kedves Édesanyák!
Segítséget kérnék, az ELTE PPK-n írom a szakdolgozatomat a perinatális szatanácsadó képzésben. Témám a szoptatás támogatásának módjai. Célom, hogy segítsem az ezen a területen dolgozók munkáját azzal, hogy felmérem, az édesanyák a támogatásnak pontosan milyen módját ítélik hasznosnak és mi az, ami valóban segíti az igény szerinti szoptatást. A kutatásban résztvevők egy kb. 15-20 percnyi időt igénylő kérdőívet töltenek ki, amit postán juttatok el nekik, illetve postán is kérek vissza.
Akiket keresek:
- első gyermekes édesanyák,
- gyermekük 6 hós és 12 hós kor közötti,
- várandósságuk alatt, illetve a szülést követően (egészen mostanáig) legalább kétszer jártak LLL baba-mama csoportban, vagy
legalább kétszer beszéltek telefonon LLL tanácsadóval, vagy
legalább kétszer váltottak e-mailt LLL tanácsadóval.
Előre is köszönöm!
csorgoandi kukac t-online.hu"

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


HAHÓ LÁNYOK!!!!!! SEHOL SENKI?????

Pinkiné, köszi a puffadós tippet. Magne B6ot vettem végül és azóta nem is puffadok. Kettőt szedek naponta (remélem lehet) és minden oké. Viszont néha már a hányinger is rámtör, főleg, ha beszedem a Gravidát utána.
Petinek nyugodtan adj naponta húst. Szerintem semmi baja nem lesz tőle. Ha azt kívánja és szereti, akkor egyen azt.
Fogigátló ügyben nem tudok segíteni. Amikor én szedtem fogigátlót, igaz nem Cerazettet, akkor nekem nem volt egyáltalán peteérésem.
Milyen volt a mozi? mit néztetek?

Hétvégén költözünk!!!!! :) :) :)
Lehet, hogy egy kicsit el leszek majd tűnve, ezért sorry, de majd jövök, amint tudok.
szerika
 
 


Szeri,
Balazsnak nagyon boldog nevnapot kivanunk!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Drukk a koltozeshez!
Puffadasra:Espumisan!!!

Ragota,
sajnalom,hogy igy ment a mutet,de nagyon orulok,hogy rendben van minden!Remelem mielobb itthon lehet!Tesodeknak sok oleles++++++

Krisz,
hajra kistesoooo!

Kép

Kép
arwen07
 
 


Sziasztok!

Szeri, de jó, drukk a költözéshez! :):):) Jó lesz végre a saját kuckó! :)
Balázsnak nagyon Boldog Névnapot!

Mozi jó volt, éjjel 1/2 1-re értünk haza :) Az Ausztráliát néztük Nicole Kidman és Hugh Jackman főszereplésével. Hát, abban megegyeztünk, hogy Hugh bácsi után csöndesen csorgott a nyálunk 8).
9-kor kezdődött a film, 166 perc volt. Bizony 11 körül már sűrűn ásítoztunk mindketten :) Hiába, nem vagyunk hozzászokva, hogy ilyenkor még ébren legyünk :lol: Általában gyermekek altatása után max. 30 perccel már mindketten ágyban vagyunk :wink: De azért nagyon jó volt.

Peti tegnap kapott brokkolit és körtét. Mindkettő ízlett neki, így már nagyon sok mindent tudok neki főzni :) A 2x-i kelés csak véletlen volt, tegnap és most éjjel is legalább 4x keltünk. Dehát ez van. Múltkor Apája jött át hozzá, kereste a sötétben a gyereket az ágyában, s kiderült Peti 180 fokban elfordult az ágyában, s az egyik maci útban volt neki, emiatt sírt. :roll: :roll:
Normális, hogy ennyire vándorol?
Ja meg a másik, hogy néha - éjjel mikor felsír - hiába vigasztalom, simogatom, annyira belelovalja magát a sírásba, hogy az már inkább egy hisztériás üvöltözésnek tűnik. S alig lehet megnyugtatni, ha meg nagy nehezen megnyugszik, tök szaggatottan, hüppögve veszi a levegőt. Ez mi lehet????? :roll: :roll:
Kiskoromban - anyukám mesélte - nekem volt ilyen, de azért, mert ha nem kaptam meg valamit, amit nagyon akartam, elkezdtem hisztizni, s addig üvöltöttem, míg az oxigén hiánytól elkékültem, elájultam. Ilyenkor hideg vízzel spricceltek le, hogy abbahagyjam. De én ezt nem szeretném Petinél, mert én is utáltam. :( Fogalmam sincs, éjjel mitől alakulhat ki nála ez az oltári üvöltés. Kegyetlen hallgatni. :cry:

Képzeljétek, reggel tök jót rötyögtünk a gyereken. :) Mostanában ugyan már minden érdekli, s oda mászik érte. Na már most, reggel felfedezte apja papucsát. Szerencsére észre vettük hogy rástartolt (elkezdett felé kúszni), s Apa gyorsan belebújt, hogy Peti ne kaparintsa meg, s ne kezdje el megenni. Reakció: Gyerek végig "kergette" az apját a fél szobán, annyira meg akarta szerezni a papucsát. Egyfolytában ment utána :) Haláli aranyos volt :)

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok!

Csak életjelet adok, még teljesen szét vagyunk, a szám. gép a szekrény aljában.:)

Amint tudok jövök.

Pusz Nikó

Kép
nikóska
 
 


Sziasztok!

Balázsnak nagyon boldog névnapot kívánunk!!

Nagyon készülök a síelésre viszont egyre több kétséget gyártok magamnak...
pedig Ricsi ott lesz Nyunyival egész héten (csak szerda-cs-péntek dolgozik)
köszönöm a megnyugtató szavakat aranyosak vagytok!!

Pinkiné Nyunyi sem volt jó alvó szinte soha most is legalább egyszer ébred még nem keresem az okátmert hiába probáltam bármit nem jött a megoldás.én 4 napja terrort kezdtem hiába sírt nem vettem ki az ágyából (igaz az első éjjel még igen mert nagyon sírt :oops: )aztán most már ott tartunk hogy 1 percig nyekereg és alszik tovább tegnap pl reggel 8ig.
gyógyszer ügyben nem tudok segíteni neked én sem.

Bridzsi

Kép
esztora
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: