Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Akkor pótolva a tegnapi elmaradásomat :wink: :

Musz
Gratula Esztinek az első uszáshoz! Lehet, h nálatok ez lesz a nyerő, jól lefárasztja a leányzót :wink:

Candi
Nagyon klassz volt a ringen. Ha kell tudok kiabálni, de ez nem olyan nap volt :lol: Egy jó kézilabda v. focimeccs jobban magával tud ragadni :lol: Egyébként több ezren voltak, ami engem nagyon zavart, uuuuutálom a tömeget :?
Cicát nagyon sajnálom :(

Icus
Remélem belehuztatok és nem lesz szükség a dokira :wink:
Mármint csak a szüléskor :wink: :lol:

Málna
Nagyjából átnéztem a képeket, nagyon klassz lehetett! Látszik Mátén, h mennyire élvezte!!! Gondolom ez volt az elsődleges szempont. Nagyon szexi popója van a fiatal urnak :lol: :lol: :lol: Engem érdekelt volna a tali, már el is kezdtem adagolni apának, h ne érje meglepetésként. Most olvasom, h hol tartasz a ciklusban. Hát én nagyon drukkolok, h ne is jöjjön meg még egy jó pár hónapig :wink: Pont jókor voltatok nyaralni :wink: :lol:

Sziszi
Na végre, csupa jó hir!!!! Gratulálok!!! :lol: Hattyu uszás :lol: Neked is lehet sok tejcsid, függetlenül attól, h Tominál mennyi volt! Fő az optimizmus :wink:

Hoppá
Gratulálok a kiskönyvhöz! Most már Te is "igazi" kismami vagy :wink: :lol: A tickered inkább kislányt, mint kisfiut rejt :wink:

Meli
Gyerkőceim egész jól birják a meleget, bár a lánykámat mostanság igen ritkán látom :roll: Többnyire mamiéknál alszik, kint vannak a telken. Ott sokkal hüsibb a ház, mint a panel, szóval ezerszer kellemesebb, na meg ott a nagy kert, van nekik medence is. Általában Daniért is bejönnek, de pl. ma itthon volt velem. Délelőtt pancsizott egyet a kádban, de elalváskor nyafibb volt, mint szokott. Még mindig cicizik, próbálom reggeli és esti cicizésre leszoritani, merthát ugye ő már mellette iszik, mint a ló :lol: Viszont most lehet, h lesz egy kis visszaesés, mert ma kirágta a cumiját és már napok óta mondogattam Neki, h ez az utolsó, ha kilyukad nem lesz másik (azért van egy tartalék, eldugva :wink: ) Szóval ma megtörtént a dolog én meg kidobtam, igy délben már nem volt, de vigaszul kellett egy kis cici, azon aludt el :wink:

Annának mennek a drukkok++++++++ Köszi Málna, h érdeklődtél felőle :wink:

Nálunk 30 fok van a lakásban, izzadok, mint a ló. Kaja nem is nagyon kell, ma is gyümilevest csináltam magamnak, azt legalább ehetem hidegen. Csak a folyadék megy és a jó hideg görögdinnye :wink: Nem akarom elkiabálni, de lehet, hogy mégis eljutunk egy pár napra nyaralni! Apáéknak küldött a szakszervezet egy ajánlatot a Velencei tóhoz, piszok olcsó (4000ft/app), szóval lehet, h nem hagyjuk ki és pár napra elmegyünk :lol: (már ha lesz hely egyáltalán :roll: )

Mindenkinek kitartást a vasárnapi hidegfrontig! Csak nehogy megfagyjunk :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Meli
Én sem birom a klimát! Mikor dolgoztam muszáj volt bekapcsolni, mert egy konténeres irodában voltunk, ahová egész nap besütött a nap, de én majdnem egész nyáron be voltam rekedve, folyt az orrom... Pedig nagyon figyeltem, h ne menjen ész nélkül, mindig 28 fokra állitottam be.

Kép
Kép
mókuska
 
 


Úgy néz ki, hogy keddig tart a hőségriadó, most volt a rádióban....
A hétvégén valami olyan helyre megyünk ahol nyakig vízben kell lenni :D

Meli

Érdekes, akocsiban én sem bírom a klímát. Rögtön megfájdul a fejem.
Tegnap elmentem virágot venni a dédinek.Volt vagy 40 fok, bementem a virágboltba, és a végén már alig vártam, hogy megkapjam a virágot és kimenjek.Rendesen fáztam.16 fokra volt állítva a klíma.... :shock: Tudoma virág, na de hogy ezt hogy lehet bírni.Én tuti megfagynék.
Le kopp-kopp, Máté még egyszer sem fázott meg tőle, és én sem, igaz nem is állat módjára megy.
Kitartás, hamarosan Dénes is "önálló"lesz.Olyan hamar, hogy észre sem veszed.
Máté most született, és másfél hónap múlva már ovis.... :roll: :shock:

Mókuska

Igen, főleg Máté miatt választottunk olyan helyet, ahol Ő is jól érzi magát.
Pé-m elvileg utazás előtt volt, nem mértem, de amit éreztem az előtte volt, úgyhogy passz...

málna2162
 
 

 
 

Málna,Ildi,csak egy uccsó bekukk mára!!!Most ébredezik az aranyom 3,5 óra után,most fürdetésig jön a megszokott nyűglődés!!!Azért ha mégsem így alakul,még visszanézek,de ha nem,akkor holnap tuti!!!!Többieknek is puszi!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli
Nekem is riadt előbb Danika, nagyon nyügi volt szegény amit nem is csodálok, tiszta csapzott volt a feje, a párna... Kihoztam a nappaliba, cicizett és visszaaludt :lol: Itt megy egy ventillátor, ami valamennyire keveri a levegőt, gondolom egy picit kellemesebb neki.

Málna
Nekem is volt egy munkatársam, aki ilyen őrült módon klimázott :shock: Mikor utána mentem szoliba majd megfagytam, be kellett állitani, h kicsit fütsön :roll: Az enyémek is tegnap születtek :wink: Tegnap nézegettünk tavalyi felvételeket, irtuk át DVD-re, olyan furcsa volt Danit kuszó-mászó babaként látni!!! :lol:

Kép
Kép
mókuska
 
 


helló, gyors életjel
tegnap felsírt a kiscsaj, azért tűntem el. most apával van, de nemsokára cici.
Meli, mi is izzadunk és a ventillátort se bírom (gyereknem meg nem is szabad tudom) szóval szenvedünk, de azért aludtunk ma kétszer. nagyon aranyos Dénes baba és irigyellek a medencéért. mi a kiskádba voltunk ma,de még mindig nem nagyon élvezzük a fürdést. pedig menni szeretnénk babausziba is,
Musz ti hol voltatok úszni? be kell jelentkezni és mennyi ?
Málna, láttam pár képet, azért jó lehetett az a nyaralás.
Sziszi, örülök, hogy minden rendben.
Kata,gratula a kiskönyvhöz.
Gabi, szépek a gyerkőcök, nem enged vonalzót csinálni a moderátor, már próbáltam többször is.
Ildi, nálunk is 28 fok van bent csak leengedett redőnnyel bírom, ráadásul ma még áram sem volt délelőtt.
candi, nem irigyellek a munkahelyedért, kitartás! sajna a macsek miatt.
Nektarin neked is kitartás és vigyázz magatokra. még dolgozol?
takidó, gondolom a balcsiba pancsoltok...bár csak én is
vikike, hogy bírod a meleget
mennem kell sír a gyerekem puszi mamen
mamen
 
 


Anonymous írta:Képzeljétek, a férjem születésnapjára minden évban nagy vacsorát rendezek.

16 fős szokott lenni, és 7 (!) fogásos menüsort csinálok.

1 előétel
1 leves
3 féle főétel (egy marha, egy szárnyas és egy hal étel) hozzá
3 különböző köret és
3 féle saláta
2 féle desszert

mindezt 16 főre!!!

Tavaly 2005.-ben ez volt az előétel:

sajt-sonka sushi, asztalt gyümölcsökkel, mozzarella golyóval és gyöngyhagymával, személyenként szervírozva!

Kép


Kép



Hello csajok,

emlékeztek még, ki írta ezeket??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Most olvasgatom a régi oldalakat, tök jó..

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Dehogy nem emlékszünk! :wink: :Cosmo
Fura lány volt az már biztos, de fátylat rá.
Viszont......
Van egy ismerősöm, akinek van egy vele közös ismerőse, és:
Két nappal ezelőtt, pont a szülinapján egészséges kislánya született!!!
Mindent félretéve:GRATULÁLUNK! (nem hiszem, hogy olvassa, de mégis)

málna2162
 
 


Na most aludt el a kis drágám iszonyatos kínlódás után :? :? Annyira melege van és amikor már végre elszenderedett,két rohadt szemét motoros gyorsulási versenyt rendezett az utcánkban...ááááá,nem riadt fel!!!Szerencsére egy kis hátsimi és aludt vissza,nagyon kiütötte magát szegénykém...én is kész vagyok megyek ismét zuhanyozni és fekszem le!!!!

Mindenkinek hűvös estét kívánok :x holnap jövök

Kép Kép
meli1118
 
 


Kis kihagyás után újra itt :D

Málna, köszönöm a könyvtippet, ha már ki lehet mozdulni, beszerzek egyet magunknak. Talán találok benne mást is, mint a „száraz tónak nedves partjánt” :lol:

Meli, nálunk is a medence a nyerő, Maust alig bírom kiszedni belőle. Viszont hidd el, a minták nem rosszak Deni pancsolóján, Maus minden „vízreszállást” azzal kezd, hogy alaposan tanulmányozza a napocskát, a beazonosíthatatlan madarakat meg a többieket :lol:

Mamen, sajnálom a mellgyulladást, én is közel jártam hozzá, írtam is itt róla. De a kórházat megúsztam. Meddig voltál bent? Emese veled lehetett? Vagy hogy oldottátok meg a szopit? (Bocs, ha hülyéket kérdezek, csak a mellgyuszi nálam állandóan ugrásra készen figyel :( )

Esztike, én is így számoltam a napokat, és be voltam tojva, hogy mi lesz, ha már nem fogok dolgozni. Hát, megnyugtatlak, annyira nem szörnyűűűűűűűű az élet munka nélkül :wink: :lol:

Ildi, én sem tudom, hogy mi a jobb, a klíma, a ventilátor, vagy a hőség :shock: . Maus már be van rekedve. Nem tudom, hogy a babaúszás, a kerti medencézés, vagy a klíma miatt :?

Gabi, nem tudok annyira megőrülni a palacsintáért, hogy nekiálljak sütni :roll: . Vasalnom viszont kéne, hogy Mausnak legyen mit felvennie – bár az is igaz, hogy ebben a hőségben pucéran a legkényelmesebb :lol:

Sziszi, üdvözlöm a kis tornászpalántát! A tigrisbukfenc az melyik? :shock:

Vvviki, jó ötlet a póló, nekem sem kell ötletekért a szomszédba menni, én még a kapaszkodót is próbáltam olyan helyen megfogni, ahol esetleg kevesebben nyúlhatnak hozzá – a 176 centimmel találtam is ilyen pontokat :roll:

Andi, jobban vagy már? :?

Kata, sajnos a bimbóvédő használata nem csak rajtad múlik. Nekem is volt, de Mausnak nem jött be, ahogy a cumisüveg sem – pedig van vagy 5 fajtánk
Szóval még a kórházban a csecsemősnővér ajánlotta, hogy bimbóvédővel szoptassak, be is hozattam apával, de szigorú elutasításra talált az egynapos lányomnál.
Amúgy nem lesz baja a cicidnek, ha a baba jól kap rá. Az elején elég kellemetlen (na jó, fáááj), de utána hozzászokik, tényleg. Amikor a kórházban majd besz-rt-m az elején, a szobatársam megnyugtatott, hogy elmúlik. És tényleg 8)

És akkor magunkról: eseménydús volt a hét, Maus hétfőn viziszörnyet játszott, kétszer is volt a medencéjében, tök boldogan :D , aztán kedden tök egyedül, tök ügyesen hasra fordult, majd ugyanúgy egyedül vissza, csak lestünk :D , szerdán a reggelt a Szent János gyereksebészetén kezdtük egy kétoldali koponyaröntgennel :!: , mert Maus leesett az ágyunkról, ugyanis apa a küzdelmes éjszaka után bealudt mellette, ő meg a fejjel előre hátonkúszást gyakorolta :( , de szerencsére nem történt baj – ezt az érzést nem kívánom senkinek :( . Aztán ma együtt énekelt a nagynénémmel, az ő dala ugyan nem hasonlított a „hová mész te kisnyulacska” c. nótára, de egyértelműek próbált együtt énekelni :lol:
A meleg őt is kikészíti, napközben az anyuéknál bújunk meg a kertben, sűrű medencézésekkel, sűrű szopizásokkal, este meg a behűtött lakásba jövünk haza, apa előkészíti a terepet. De azért éjjel gyakran felébred, és nagyon nyugtalanul alszik. Alig várom, hogy véget érjen ez az őrült hőség :evil:

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Hoppá
:lol: :lol: :lol: Én is emlékszem :wink: Kb. 2 hete láttam az iwiwen,pocis kép is volt róla.

Kép
Kép
mókuska
 
 


Mamen, mi itt jártunk:
http://www.babamamauszas.hu/info.html

Szombatonként óránként indulnak a foglalkozások, egy négyalkalmas bérletet kell megvenni, amit 4 egymást követő hétvégén kell lejárni, és 6,000 Ft-ba kerül.

Továbbá vennünk kellett egy úszóbugyit, 1,800 Ft-ért, amiből már egy fél óra után kijött a rugó... Megpróbálom visszavinni most szombaton, bár számlát nem kaptunk róla...

Itt egy kép, Maus apával a medence szélén, a kordon melletti második banda, a sárga úszónaciban
Kép

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Musz
Jajj szegény Mauska! Bár sokkal keményebbek, mint hinnénk. Egyszer Lili is leesett az ágyunkról, volt is lelkiismeret furdalásom :( Forgással nagyon ügyi, ritka, h egyszerre kezdik oda-vissza :lol: Legalább nem kell forgatni ha már nem tetszik neki :lol:

Kép
Kép
mókuska
 
 


És akkor még néhány kép

babaúszás után kifáradva :D
Kép

az új barát: sima, hagyományos textilpelenka (nesze nektek játékipar drága remekei :lol: )
Kép

jó a pancsi anyával/nagyival/nagybátyóval is, de apával a legklasszabb
Kép
Kép

mai hadonászós :lol:
Kép

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Szisztok,jó reggelt!!!!!

Deni macival írunk nektek...kezdünk hozzászokni a meleghez,rájött az életem,hogy nincs mit tenni,ez van....tegnap este úgy kiütötte magát,hogy aludt 8-2-ig,aztán fél 3-tól 6-ig...na ezért most nem lesz alvás még vagy 2 órán kersztül,én is előadtam már egy komplett repertoárt és a száraz tónak..na az nagyon bejön :lol: :lol:
ha elaludt majd jövök még

puszi

Kép Kép
meli1118
 
 


Jó reggelt!

Na rendszeressé vált nálunk, hogy 5 és 6 óra között énekszóval ébreszt engem a legkisebbem :shock: :shock: igaz ma fél óráig tartott amíg meggyőhztem magamat, hogy keljek fel hozzá :oops: :oops:
Kedvencem amikor torokból képzi a hangokat, az jó hangos :twisted: :twisted: :twisted: na de nagyon édi.

Musz
elhiszem, hogy jól megijedtetek. Nekem Krisztike már kicsit idősebb volt, mert már lennt volt a kiságyban a matrac, ugye nekünk a kiságyra tevős pelenkázó van. Na amíg húztam szét a felsője nyakát, hogy rá bírjam adni, addig ő lefordult, bele a kiságyba. Szerencsére ijedségen kívül semmi bajunk nem lett. :wink: :wink: :wink:
Na amikor majd feláll és bukik neki szekrénynek stb. na azt sem kellemes látni, de minden esésnél nem tudsz ottlenni :cry: :cry: :cry:

Kedvenc játék-neki is a Tódor kellene. Na ezt az egy játékot Krisztike nem hajlandó odaadni, mást igen, de ezt nem :D :D úgyhogy mikor elérhető távolságba kerül már nyúlik is érte :wink: :wink:
A textilpelus nálunk is nyerő.
Eszter olyan édes ezekben a nyári napozókban :D :D :D

Hoppá
jó multkorában én is olvasgattam az első oldalakat :D :D :D fura volt visszaolvasni, de jó :lol: :lol:
kis vuk visszavonult már, v. még kínoz?
Te mikor fogsz menni legközelebb dokihoz :?:

Málna
hú de jó színe lett Máténak. Olyan jó kis formás fiúcska :wink:
Adri anyuékhoz készül. Ő terve az volt, hogy egész augusztus. Viszont a múltkor az unokatesóéknál 1 éjszakát aludt, de Krisztián úgy sírt utána, hogy azt hittük este haza kell hozni. Őt meg hiába vinnék, neki meg én kellek, hogy lásson, csak úgy alszik el.
Úgyhogy bevetjük Ildiék bevett szokását, én is csatlakozom Eszterivel :lol: :lol:
Tavaly akartam őt küldeni Bütykölde-táborba. Azt itt a Művelődési Központba tartják, egy hét nagyon jó kis programokkal. Viszont ő nem lelkesedett érte :cry: :cry: Így idén marad. ha nem lenne ilyen baromi meleg vinném én őket kirándulni, patakhoz, de így itthon vagyunk a "hűs" szobába.30 fok van reggel 32,5este :shock: :shock:

Mamen
nálunk egyesn megy a ventilátor, a picit nem zavarja. Bár többnyire csak a meleg levegőt kavarja :roll: :roll:
Ha szopizik izzad, és akkor lekapcsolom, ha alszik meg behúzom a baldahint :wink: :wink:

és akkor pár kép :wink: :wink:
Kép :wink: :wink: :wink:
Kép melegben is huncutkorunk, aztán elpilledük :D :D
Kép így azért igen nehéz lesz elfordulni :D
Kép értitek ugye-én vagyok a főnök
Kép na egy öreöngős nézés anyára is :D :D

Na szép napot mindenkinek!!!

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Sziasztok!

Muszkuru

A könyv amit ajánlottam nem tartalmaz dalokat, mondókákat, hanem foglalkoztató játékokat, készségfejlesztőt, stb.Napi, heti, havi bontásban.De nagyon jó, érdemes megvenni. Tudom inkább kiszeretnél mozdulni, de ha nem megy, akkor interneten is megrendelheted.
Nálunk is a textilpelus, és a műanyag palack volt a legérdekesebb játék.... :shock: :lol:
Sajnálom a balesetet, de Mókuskának igaza van nagyon sokat bírnak még. Máté kb.annyi idős lehetett mint Eszti, amikor addig forgolódott az ágyunkon, hogy bevágta a fejét az ágykeretbe.Az volt a szerencse, hogy nem éles, hanem lekerekített a széle, de így is úgy nézett ki a homloka mintha betört volna a koponyája, rendesen volt rajta egy lyuk. Rohantunk mi is az ügyeletre, de mire odaértünk a lyuk eltünt, és "már csak" egy szílva nagyságú dudor volt rajta.Megnézték de hál istennek semmi.Két nap múlva már alig látszódott.
Mostmár ott tartok, hogy ha feláll,és jól érzi magát, nem ömlik a vér már nem is ugrok :lol: Mert egyébként olyan lennék mint egy szöcske.Nálunk már volt minden, lépcsőn lezúgás, fakanállal torkon szúrás, motorral pofára esés, ajtófélfának szaladás , stb.stb :lol: És még nincs 3 éves :lol:
Nagyon helyes Eszti ahogy kinyúlt, fantasztikusak azok a hatalmas érdeklődő szemek!!

Meli

Ismerős, nálunk quadosok őrjöngenek állandóan, és nyílt egy kocsma nem messze tőlünk. Elvileg 10-ig vannak nyitva, de soha nem zárt még be éjjfélnél előbb :twisted: :twisted: Van egy szuper kareoki gép...gondolhatod, a sok alkoholista baromarcú ott óbégat. Azért megnézném ki az akinek minden nap van pénze inni, és reggeltől estig ott mulat...Gondolom nem a fizetéséből iszik hanem segélyből. Amit a mi pénzünkből is levonnak, hogy neki legyen :twisted: Az összes szarházik elhajtanám dolgozni, és csak akkor adnék segélyt ha ledolgozott egy bizonyos időt. Érdekes, hogy nyugaton ez működik.... :roll:
Kitartás, állítólag keddig tart ez az őrült idő.Utána jön az enyhülés. Dénessel meg legyetek sokat vízbe, láom Őis imádja!

Kis_plutó

Nagyon aranyos Eszti!!
Bütykölde tábor :D jó neve van, biztos érdekes lehet.Majd talán pár év múlva.Bár akkor már fiúkkal fog menni táborba, remélhetőleg annak nem bütykölde lesz a neve :D Nagyon nagy lány már.Még csak egy éve, hogy "megismertük" de nagyon sokat változott.
Mi újság anyóssal?!


Takidó

Merre vagytok?Rendbejött Gerda teljesen?

Lányok!

Máténak van legalább 40 cd-je.Meselemezek, dalok.Halász Judit teljes repertoar, stb. Ha gondoljátok csinálok egy listát, megnézitek és ha valakinek kell valamelyik, küld egy cd-t és átmásolom.Én is másoltattam az összeset, mert bolti áron megvenni HORROR :evil: Szóval ha érdekel benneteket szóljatok!
A hétvégén nem leszünk.Apa gyorsan elintézi ma adolgát aztán irány a Tisza.De előtt beugrunk Egerbe a strandra.
Mindenkinek nagyon jó hétvégét!!

málna2162
 
 


Sziasztok,

Szisz, nem is örültem neked, ne haragudj, örülök, hogy minden rendben.
Lányok, nagyon jók a képek.
Én ma sem mentem dolgozni, tegnap egész nap pacsáltam a "medencében", árnyékban, nagyon szuper volt, darázs hála istennek nem volt, de én minden nap újratöltettem Apával:)
Jövő hétre elejére is meleget mond, de jó, most már kezdem nehezen bírni az éjszakákat.
Tényleg Cosmo, ő ajánlotta még nekem a fodrászt:), ami nagyon jól be is vált, örülök, ha babája lett:)
Mindenkinek szép és kibírható napot, én megyek tusolni:)

Kép
Kép
nektarin
 
 


hellóóó !!

gyors bekukk a melóból !!!

lányok, tündériek a babák !!!!!!!!!

megláttam a vizet ahol Maus pacsált és most én is akarok pacsálni !!!! :lol: :lol:
Meliék kismedencéjét is megirigyeltem, így tegnap este otthon egy lavór vízben áztattam a lábam :oops: 8) 8)

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Musz
jobbulást Mausnak !!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a további aggódást kérdéseket Gerda nevében is,szerencsére minden rendben.Igaz hét elején még úgy nézett ki,hogy vissza kell vinnem a doktornőhöz,mert a kis gyomra nem akart javulni,minden evést félbehagyott,és sikitott a fájdalomtól+kőkemény lett a pocija,de a kamillás tea,meg a normaflore segített :)
Most a meleggel küzdünk mint mindenki :x 32 fok van nálunk :evil:

Anyusziszi!
Örülök,hogy ilyen jó híreket kaptál,meg hogy a genetika eredmény is ilyen jó lett :D Hány dimenzós UH-on voltál?
Akkor mégse mumus a net,és jöhetsz bátran.
Mentek Tomi után valamikor?Édes lehet,ahogy úszik :)

Muszkuru!
Jó,hogy nem lett baja kis Mausnak.El tudom képzelni,hogy mit éreztetek,én is hasonlót éreztem,mikor nem kapott levegőt,és rohantunk a kórházba.
Mostanában ritkábban írtad,hogy csak ölben hajlandó ellenni,csak nem a javulás útjára lépett?

Candi!
Sajnálom a cicusod :cry: :cry: Pincsiért ment valaki,vagy ott maradt a macska helyett?
Közeledik a ciklus vége,valamilyen megérzés?

Mókuska!
Dani hogy bírja cumi nélkül?Nem kellett még elővenni a pótot?
A renault-os rendezvényen voltatok a hungaroringen?Láttad a forma1-es autót?

Kis_Plutó!
Szép nagy Eszti baba,már lehagyta a jelenleg 2x annyi idős lánykámat.Igaz nagyobb súllyal született.Remélem a húgyuti fertőzés gyorsan elmúlik.

Hoppá!
Gratulálok a kiskönyvedhez :D
Rosszullétekkel hogy állsz?Még mindig örömmel fogadod róka komát?
Az elején én is használtam bimbóvédőt,egyrészt,mert az egyik mellbimbómat nehezen tudta bekapni,utána meg a fájdalom miatt.De tényleg rövid időn belül hozzá tud edzőni a cici,és akkor elhagyható.

Meli!
Nem semmi,hogy mennyi tejed van.Látszik is Dénes babán,hogy jól van tartva :D Helyes kis hurkái vannak már. :D
Milyen fejőt használsz?

Vvviki!
Nálad is közeledik a teszt idő,remélem ügyesek voltatok :D

Mamen!
Sajnálom a mellgyulladást,azért a szopi ennek ellenére jól mehet,mert Emese szépen hizogat :)
Tényleg sűrűn látogatjuk a balatont(persze csak 4 után),ha meg nem érünk le,akkor az itthoni felfújhatós medencébe hűsölünk.A lakásban ugyanis nem lehet kibírni.

Icus!
Örülök,hogy van "B" terv(elég gyorsan kaptatok időpontot) ha az A nem jön be,persze drukkolok,hogy ne legyen rá szükség. :D

Bea!
Nem is kérdeztem telefonban,hogy jelenleg hogy áll a a macskakérdés.

Málna!
Én továbbra is támogatom a topiktalit,de a júl.szerintem nem fog összejönni,Lehet,hogy inkább kora ősszel kellene,mert most még sokan megyünk nyaralni,és nehéz összehozni.Persze várom a többiek véleményét is.
Megnéztem a nyaralós képeket,jó sokat kattintgattál,nem lett izomláza a kezednek? :) A cápát Apa fogta? Nyugtass meg,hogy a teknőst visszaengedték.Máté nagyon élvezte a csúszdákat,igaz?
Drukkolok,hogy ne jöjjön meg :!: :D :D

Nektarin!
Én is azt tudom mondani,hogy a munkahely hiánya csak pár napig fog tartani,és találsz magadnak jó kis elfoglaltságokat.Aztán már mehetsz is a kórházba :)

Cosmora én is emlékszem,és gratulálok a babájához.

KépKép
takido
 
 


Sziasztok!

Takido
Jó, h jöttél :wink: Szegény Gerdának mielőbbi jobbulást! Szegénynek még ezzel a meleggel is meg kell küzdenie a virus mellett, hát még minket is megviselne :(
Igen, a renault-os rendezvényen voltunk. A F1-es autót testközelből sikerült megnéznünk, pont ugy értünk fel, h Zsoltika akkor rótta vele a köröket, aztán éppen előttünk tolták el :wink:
Kép

Cumimentesség egyenlőre nagyon jó, sztem igy is marad :wink: Este egyáltalán nem emlegette, beérte a cicivel, aztán ma 1-2-szer rákérdezett és megbeszéltük, h ki kellett dobni -simán megértette. Ma délben sem volt gond az elalvással :lol:

Nektarin
Jól tetted, h otthon maradtál!!! Pihizz sokat! Vizesedni nem szoktál?

Málna
A mi házunk mögött is van egy kiskocsma. Ált. nyugis, de hétvégén ide járnak a fiatalok disco előtt :? A bulizást meg sokszor a ház mögötti játszótéren (azaz csak az volt vmikor) folytatják, éppen oda néznek az ablakaink :twisted: Már olyan is volt, h az itt parkolt autók tetején ugráltak :shock:

Musz
Nagyon dögös Mauska ezekben a csajos napozókban :lol:

Tali ügyben egyet értek Takidoval, sztem szept. környékén már jobban rá fog érni mindenki :wink:

Kép
Kép
mókuska
 
 


A multkor dobtam egy linket, nem tudom ki látta-ki nem, de mégegyszer felteszem hátha vkit érdekel :wink:
http://gyermek3.multiply.com/
Nagyon sok gyerekeknek való mesés-zenés album van rajta, le is lehet tölteni :wink:

Kép
Kép
mókuska
 
 


De jó, mikor ilyen sokat kell olvasni :D
Sziszi: nagyon örülök, hogy minden rendben és, hogy ilyen erős a csöppség a pocidban, remélem most már élvezni tudod majd a pocakosságot. Hattyúúszásra kíváncsi lennék :lol:
Dóri: most már akkor eszik rendesen Gerda? Csak szopi van? Próbál már kúszni? Képet majd kapunk, ha lehet?
Pincsi elkolbászolt, de mint megtudtam ismerik a környéken, főleg a lánykutyusok.
Bea: hol jársz, nagyon régen láttunk, hallottunk felőletek?! :(
Musz: hát még mindig nagyon fotogén a lánykád. Anyudéknál pancsiztok, vagy a teraszon?
A balesetet sajnálom nagyon, kívánom ennél nagyobb ne is legyen, lehet a földön kéne aludni :roll: :wink: Szegény Apa gondolom nagyon bántotta a dolog. :roll:
Köszönöm, jobban vagyok, a fejem még fáj, és nem tudtam semmit aludni az éjjel, de túlélem, jótt tett ez az egy nap nyugi is.
Meli: jó ötleteid vannak a hűtésre, a napi egy dinnyét tényleg betermeled :shock: , bár jobb, mint a víz, nekem már herótom van napi4-5 litert iszok, jaja a veséimnak.
Málna: végignézegettem a képeket én is, tényleg érdekes, ez a nagy ellentét a sziget részei között, de összességében nagyon jó lehetett, azok a halacskák, na és a csúszdázás, teljesen elképedtem milyen ügyesen egyedül csúszik Máté :!:
Köszönöm a cd-t, remélem meg is érkezik hamar, akkor gyorsan kifosztom a boltot a cérnákból és meg is van a tengerparti elfoglaltságom.
Mókuska: zsóttit tolni kellett? Itt azért jobban futotta a köröket, mint annak idején a versenyek alatt?
Nagy élmény azért a hungaroring, van hangja ezeknek a kocsiknak.
Nem irigyellek most a panelfílingért, Anyukámék is alig várják, hogy utazzunk és kiszabaduljanak hozzánk nyaralni. Nálunk még egész elviselhető a világ, 25-28 fok van a házban.
Gabi: Jó a kis forgós kép Esztiről, látom izgága a kislány. És milyen jó testvérek Adriék, hiányoznak egymásnak :D
Annácskának én is drukkolok, biztosan minden rendben lesz és majd várjuk a beszámolót.
Mamen: nem szereti a pancsit Emese, szegénykém, pedig biztosan hűtené egy kicsit őt is. Mellgyuszit én is sajnálom, de reméljük, most már megy minden flottul.
Kata: én is emlékszem a minta nőre, Cosmora, gartulálunk neki, soha nem lehet tudni olvasgat e minket.
Rókáid jól vannak? Nevelgeted őket? Egyéb tünet befigyelget?
Hogy bírod a meleget?
Zsizsik: hol vagyol, mostanában Te sem jelentkeztél?
Icus: remélem jól alakul az elköetkező hónap, de ha mégsem, akkor már legalább van egy időpont, ami közelebb visz. Élvezzétek ki a szabit Férjuraddal.
Viki: lavór téma sem lehet utolsó, kezedet még vödörbe kéne áztatni és majdnem medence.
No most meg is sültem, míh ezt írtam, megyek is locsolni Én most is dolgozom a hétvégén, a kollégák had menjenek szabira, aztán húzhatják az igát helyettem, csak azt szeretném ha csütörtökön kicsit kellemesebb lenne a z idő, utazni jobb lenne.

Andi
candi
 
 


helllóóó !

ma délután az égiek megszánták az egri emberkéket és négy körül zuhét küldtek ránk és még a szél is fújdogál ! :D :D :D :D
küldök nektek is belőle !!!
most hallottam hogy a Balcsi is forr lassan ! :shock:

Andi
gyönyörű szó - locsolás !!!!!!
tegnap itt a fősuli előtt locsolták a virágokat, hát, nagy volt a kísértés hogy alá ne álljak :lol: :lol: :lol: :lol:
szerdától 25 fok lesz a tévé szerint, az tökéletes idő utazni !!!

Meli
én most vágtam be egy kisebb görögdinnye felét, hát nehéz éjszakám lesz, ugyanis ilyenkor átalakulok vízerőművé :oops: :oops:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Mókuska
néhány kollégám is volt fent ezen bulin, Zsolti gyereket apum mindig emlegette a verseny utáni hétfőn reggel, mármint hogy beért-e már a célba :lol:
én viszont tiszta extázisban voltam, hogy végre egy magyar a Forma-1-ben ! :oops:

Gabi
olyan jók a képek !!!!!! Esztike is bele tud gabalyodni a kiságyba, és milyen huncut pillantással tud az anyujára nézni !!! :D
és a huncutkodásban kidőlt , abba is el lehet fáradni ! :lol:
unokatesóm volt hogy a játékai között ájult el a fáradtságtól, anyukája a nagy csendre rohant be, erre a gyerkőc ott horkolt a macikon :lol:

Kata
hogy vagy ebben a melegben ? Rókacsalád hűséges látogatód még ??
igyál sokat és pihenj !! Te vagy most az újdonsült kismamink !

Sziszi
Te is vigyázz magadra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nektarin
ilyen melegben dolgoztál még pocakosan ?
de most már pihenhetsz !!!!

Málna
az egri strand nekem nagyon tetszik, a gyerekeknek is van mindenféle játék
a házunk mögött már csak garázsok vannak, de néhány valószínűleg nagyothalló tini bőgeti a zenének nem nevezhető zajt szombat éjjelente, minket még csak kicsit zavar, de ha egyszer abban a szobában baba alszik, akkor kizavarom a párom hozzájuk :lol:
Máté igazi eleven kissrác ! tele energiával !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Candi
akkor a kutyusod teljesíti házastársi kötelességét a környékbeli kutyacsajoknál ! :lol: :lol: :lol:
anyumék kutyusa is a nők kedvence ! :lol:
apám mindig mondja neki, hogy gyerektartást nem fizetünk :lol:

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Kép

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


ezt a képet 2005.augusztusában csináltam !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!

Mókuska!
Jól helyezkedtetetek :D Láttam a képen Zsoltit :) Bár Fisichellának jobban örültem volna.
Örülök,hogy Dani jól viseli a cumimentességet :D

Vvviki!
Irigy vagyok az eső miatt,sajna hozzánk nem ért ide. :cry:
Szupi a fotód :)

Candi!
Akkor nem lett pincsid a cica helyett,bár gondolom annyira nem bánod.Férjem munkahelyén vannak kiscicusok,ha gonolod,küldök egyet szívesen.
Megérzéseidről nem írtál semmit,remélem pozitív és csak nem akarod elkiabálni :wink:
Gerda étvágya már ennyire jó:
Kép

KépKép
takido
 
 


Nem valami nagy a forgalom,igaz én is csak benéztem,mert megyünk Anyuék után a telekre.Délután azt hiszem strandolunk,ezt a meleget nem lehet máshogy kibírni.
Mindenki vigyázzon magára!Pusssz

KépKép
takido
 
 


Hello csajok, most sajna nincs időm írni mindenkinek, de jöttem búcsúzni :wink: , na nem örökre, csak ma megyünk nyaralni (pecázni), és hétvége felé jövünk meg. Háromfára megyünk, Nagyatád mellé (Pécs környéke), ott leszünk keddig, aztán még nem tudjuk, merre tovább. Ruhát, pénzt viszünk, aztán valahol csak kikötünk! :lol:

Mindenkinek kellemes hétvégét és jövő hetet. A teszt közelében állóknak sok-sok drukk +++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Többieknek is puszi, és kitartás a nagy meleghez!! A gyerkőcökre nagyon vigyázzatok!!

Takido, Gerda benyomta a szenyót?? :lol:

Köszi a kérdést, a meleget a hűs szobában kibírom! Rókakomáék utoljára szerda este látogattak meg, a szalonnasütős vacsim után :? De amúgy még mindig mosollyal fogadom a rókázás utáni perceket, csak előtte borzasztó... De nem baj, én akartam, háát megkaptam!! :wink: A gyomrom is sokszor rossz, nem egész nap, csak néha rámjön.

A képekért odavagyok, remélem, amire hazajövök lesz még rengeteg!! És pozitív teszteket is szeretnék látni!! (Hallottátok Vvviki, Candi és aki még szeretne!)

Icus, hallottad Londonban mekkora esők voltak? Metróban állt a víz... :roll:

Sziszi, ha még nem írtam volna, nagyon örülök, hogy a kistesóval minden rendben!! Mostmár pihi, nyugi, élvezd ki a maradék (már csak) 27 hetet!!

Na sziasztok, puszi mindenkinek!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


hellóó !

megérkezett piri, barnázás és hasfájás nélkül, de itt van :cry:

két hét múlva megyek a dokihoz a SOTE-n

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Vvviki :? :cry:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Na megjöttem,sziasztok!!!!

Ma reggel fél 7-kor kimentünk egy korai sétára és már amikor beletettem a babakocsiba vigyorgott,aztán olyan jót aludt...ez kellett nekünk!!!!Egyébként ma éjjel is csak 1x kelt fel enni,igaz nehezen aludt vissza,mert 31 fok van a szobájában...de aztán aludt reggel 6-ig!!!!El vagyok kényeztetve..

Kata,Andi!!!Nagyon jó nyaralást,pihenést nektek!!!Andi ti anyósodékhoz mentek???De jó is annak,akinek külföldön élnek a rokonok,egyel több ok,hogy elmenjen nyaralni az ember!!!!

Dóri :shock: :shock: Ki eszi azt a hatalmas hamburgert???Nem mondom,nagyon étvágygerjesztő,látom Gerdának is bejön!!!!
Van egy Medela mini elektromosom,de nagyon hatékony vagyok kézzel és fele annyi ideig sem tart!!!De ennek a tejcsárdás állapotnak is van ám egy nagy hátránya :cry: :cry: :cry: már most látom,hogy csíkos marad a mellem a szopi végére :cry: de hát mindegy,mindent a gyerekemért!!!!

Viki,sajnálom a mensit!!!!De ne szomorkodj,nemsokára megtalálják nálad is a megoldást!!!

Ági!!!Szegény Maus és szegény TI!!!!!Hát én tuti halálra váltam volna!!!!!De igaza van Málnának és Ildinek...lesz még néhány ilyen kellemetlen élményünk...ami talán a mi lelkünknek fáj majd jobban...Gyönyörű a kislányotok!!!!És hogy tetszik neki a pancsi!!!!

Gabi,hihetetlen nagy már Esztikéd!!!És azok a fotók!!!Zabálnivaló!!!!

Sziszi,hogy bírod a meleget??És Eszti?????Neked már igazán nagy lehet a pocid!!!!
Van egy tárgy,amit nem írnak a kórházi csomaghoz hozzá,de szerintem állati praktikus!!!!!Az úszógumi....hát gátmetszés-varrás után az ember nagyon gyorsan talpon tud lenni,én 6 óra múlva már rohangásztam tusolni a folyosón...de ülni az gááááz!!!!!!!És ha van egy kis úszógumi a feneked alatt,akkor bizony az ember nagyon jól elvan!!!!
Én ha jöttek a látogatóim mindig vittem magammal és hülyének is néztek sokan...de aztán mások is rájöttek,hogy félseggen ülni képtelenség...


Képzeljétek,ugye 5 hete elszökött a kutyunk és eddig vártunk,hátha előkerül..de nem!!!Na ezért most vettünk egy kiskutyust!!!Apa ma megy érte el és délután már teljese lesz a család!!!!
Fekete színű cane Corso kiscsaj!!!!!Gyönyörű,majd teszek fel róla fotót!!!

És rakok még fel a fiamról is!!!

Szép napot mindenkinek

Kép Kép
meli1118
 
 


Kép

Beszélgetés a mamával

Kép

Keresztapu kicsit szúrós!!!

Kép

Ok,induljunk!!!!

Kép

Amikor még jó hűvös volt kinn...

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!!!Nem fogok valami sűrűn jönni,mert együnk a balcsira valamelyik nap!!De nem is úgy vettem észre,hogy hiányoznék itt valakinek!!Na mindegy........................!!
Szóval!!Ma egész nap ROHADT klimáért "szaladgáltunk" a városban,és nem kaptunk sehol!!!!!!!(MOBIL KLIMA!)
Csak nagyjából futottam át az irásaitokat,de az megmaradt bennem,hogy a Meli ásványvizes "borogatást" tesz a babára!!!MIÉRT???????
A sima viz miért nem jó????Neharagudj Meli,nem kötekedni akarok,de ez furi!! :shock:
Ági!!Köszi a segitséget!!!Majd beszélünk!!
Candi!!Még majd dumcsizunk!! :wink:
Kata!!Jó nyaralást!! :)
Viki!!Jelentkezz,ha megjöttetek!!Majd mi is ahogy igértük,megyünk hozzátok a Dórival!!De addig még egyeztetjük az időpontot. :)
Málna!!Mindjárt megkukkollak,hogy merre jártatok! :shock:
Icus!!Hol vagy???
Sajna Ádi annyira kipattogott a melegtől!! :cry:
Azthiszem most igy gyorsban ennyi!!
Mielőtt elutazunk majd még irok!!

Kép
bea27
 
 


jó estét !!!

Bea
igenis hiányzol nekünk !!!!!!!

Meli
Dénes nagyon klassz kis pasi !! Te pedig nagyon jól nézel ki !! az anyaság még szebbé teszi az ember lányát !!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!!!Vviki!!Látom nem véletlen,hogy annyiszor kiálltam melletted!! :wink:
Muszkuru!!Jó volt a tegnap esti randink!!Jót hűsűltünk nálatok!!
Esztikével kapcsolatban mindent megbeszélünk!!Megoldjuk.............!Megbeszéljük...............!!
Icus!!!Hol vagy???????
Candi!!Azért remélem,hogy a nyaralás előtt még betudunk iktatni legalább egy 5 perces randit!!
Úgy néz ki,hogy mi is elpályázunk anyuval a balcsira vasárnap!1 hétre!!Bár nagyon nemakarom,hogy ilyen csúnya meleg legyen!! :evil:
Na mentem "mosni"!

Kép
bea27
 
 


helllóó !

hol vagytok ?????

a Forma 1-gyet szurkoltam végig, de Raikkönen kiesett :cry:

Bea
ha hiszitek ha nem, a Blöki és a másik IQ bajnok nagyon felkavart engem, nem volt elég, hogy nem akar jönni a babánk, erre még két ilyen gyáva alak mindenki előtt megaláz és kétségbe von mindent ami én vagyok !!!! :evil: :evil: :evil:
már azon voltam, hogy meghívok mindenkit a topikról a kis másfél szobás panelünkbe, bizonyítandó, hogy én igenis vagyok :shock:
nagyon nagyon hálás vagyok, hogy akkor mellém álltál !!!!!!!!!!!
és a többieknek is !!!!!!!
a meleggel mára már tele a hócipőm, palacsintát akartam sütni, de lehet hogy együtt sültem volna velük :lol:
elismerésem Gabinak hogy ilyen jól bírta !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Bea
jó pancsit a balcsin !!!!!!! :D

mindenkinek hűvös szobát és 25 fokot kívánok !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Helló!!!

Túl vagyunk egy nagyon meleg és nyűgös napon,most nem is írok mást,majd holnap jövök!!!!

Viki,köszi!!!!A fiam valóban jó pasi és bár nekem is azt mondják,hogy megszépültem az anyaságtól,hát én nem így vagyok most vele!!!!!Csatakos vagyok és melegkiütéses,a mellem alatt kipattogott a bőröm és még van rajtam 4 kiló....hát nem érzem magam valami varázslatosan!!!!!nem baj,holnap jön az enyhe 30 fok :roll: :roll:


Anyukák!!!!A fiam aggasztóan sok nyálat termel és állandóan töm valamit a szájába!!!!Ugye nem lehet,hogy lassan megindul a fogzás????Még nincs 3 hónapos!!!!


Na mntem tusolni!!!!Puszi és jó éjt

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok!

Candi
Valóban kellett tolni Zsoltit, az utolsó kört kezdte meg, mikor a kommentár állva ünnepeltette a közönséggel, ekkor valszeg leffuladt az autó, legalábbis leállt és onnan betolták a boxutca kijáratához :lol:

Viki
Az jó volt, h volt magyar a F1-ben, csakhát....khmmm... Én is néztem a mai futamot, Alonso drukker lévén jó napom volt :wink:

Takido
Jó a huzata a kiscsajnak :lol: :lol: :lol:

Meli
Képeket elnézve öcsédnek is kéne már egy saját babó :wink: Szerintem is nagyon jól nézel ki, az a 4 kg hidd el semmi!!!

Bea
Hát fázni biztos nem fogtok a Balcsinál, ahogy néztem még a jövő hétre is elég meleget mondanak :wink: Azon mi is csodálkoztunk, h eddig nyáron orrba-szájba hirdették az akciós klimákat, az idei nyáron meg még egy ujságban sem láttunk :shock: Tavaly volt a Plusban 15e-ért mobil klima, most nagyon bántuk, h akkor nem vettünk :?

Hoppá
Bár már nem olvasod, jó pihenést Nektek!

Tegnap elmentünk usziba, nagyon jól esett ebben a melegben! Gyerkőcök is annyira élvezték, Dani igazi kis ebihal volt a vizben :lol: Olyan érdekes, h Őt nem is hordtuk babauszásra és mégis sokkal vagányabb, bátrabb a vizben, mint Lili. Igaz, most ő is ügyi volt, akkor sem ilyedt meg, mikor apa bedobta a vizbe :lol:

Most olyan klassz idő van kint, csakhát megint mostanra állt el a szél :x Éjszaka már ment a ventillátor is, igy legalább reggelig tudtam aludni :roll:

Jó éjszakát mindenkinek!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Ja, Meli! Az előbb lemaradt: már simán elkezdődhetett a fogzás! Nekem mindkettőnél 4 hónapos korukra bujtak ki az elsők! De a nyálazás hónapokkal előtte is elkezdődhet!!!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok,


Na ma már dolgozom, itt bent megy a légkondi:)
4 napig otthon ültem a kerti kis medencében, a napernyő alatt, vagy bent pihentem a szobában, nagyon jó volt:)Még két hét munka, aztán még egy hét, pakolás, búcsúztató stb., azért furcsa lesz, biztos hamar belejövök, de még szokom a gondolatot.
Bea, nagyon jó nyaralást neked Balcsira, lett mobilklímátok, mi is azt szeretnék a tetőtérbe majd, de szerintem csak jövőre.
Kata, hogy vagy, bírod a meleget, és sokat vagy még rosszul?
Szisz, sokat gondoltam rád, te hogy bírod a hőséget?

Majd dobok fel képet a pocimról, már egész nagy, olyan furcsak mindjárt szülök, és még annyi dolgom van, most kezdtem el beszerzeni a dolgokat, de még sok minden hátra van.

Málna, milyen itthon? Gondolom már visszarázódtatok.
Musz, nagyon jó lehet a babaúszás, én is szeretném majd vinni a picikémet, de még várni kell rá.

Mókuska, nekem is fent volt az ismerőseim között, de aztán lejelentkezett valamiért, ezek szeirnt újból fent van Cosmo?

Kis plútó, jók a képek, pont most gondolkodom, hogy kell-e baldahin a picinek, ezek szerint jó?

Na megyek dolgozni, szép napot mindnekinek!

Kép
Kép
nektarin
 
 


Blöki
olyan jó hogy itt vagy újra !
hol van Bóbitácska barátnőd ?
ő is hiányzik már nagyon !
gyere minnél gyakrabban !!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!

Takidó

Szegény kisleány :cry: Remélem most már hamar rendbe jön a pocak. Nem semmi étvágya van :lol: :lol:

Hoppá

Bár nem olvasod, jó pihit!!És vigyázz magatokra!!

vvviki

Sajnálom,hogy megjött piri. De az, hogy normálisan jön meg és nincsenek előtte problémák, az már félsiker. Helyre áll a ciklusod, és jöhet a baba!
Nekem nem kell bizonyítani, hogy vagy. Még közös ismerősünk is van :wink:

Meli

Fél 7-kor séta... :shock:
Nagyon jó húsban van Dénes!Szép kisemberke, egyáltalán nem látszik rajta, hogy kora volt.
Kutyus :( Másik kutyus :D Kérünk képet!
Máté is több liter nyálat csurgatott szanaszét a vállalom, vagy a lakás többi pontján :lol: :lol:
Lehet, hogy a foga még nem jön, de a foggyökér már dolgozhat!
4 kiló plusz, ugyan már, hipp-hopp leszalad.


Candi

Az hagyján, hogy egyedül csúszott, de egy idő után már elkapni sem volt szabad. Élvezte, hogy belecsobban a vízbe és a karúszó fent tartja. Szerencsére egyáltalán nem fél a víztől. Sokat nevettünk rajta, próbálkoztunk úszással a nagy medencébe, de inkább szaladt a vízben :lol:

Nektarin

Jó itthon, csak rengeteg dolgom van :evil: :x :twisted:
Az úszógumi tényleg jó ötlet! Lehet kapni ülő karikát. Kisebb mint az úszógumi,de pont a kritikus helyen támaszt :wink:

Mókuska

Nekünk is kirágott cumink van. Máté is mondja, hogy elromlott .Mondtam neki, hogy sajnos ezt már nem lehet megjavítani, és hamarosan ki kell dobni. ÉN SEM VESZEK MÁSIKAT!!
De egyre gyakrabban kéri, szerencsére.


A hétvége történelmileg úgy alakult, hogy pénteken este 6 órakor merészkedtünk csak ki a házból, úgyhogy az egri strand kimaradt.
Voltunk viszont Tiszacsegén, meg tegnap a Tiszánál. Máté biztos, hogy valami vízipók volt előző életében, szinte egyfolytában a vízben van :D
Szombaton EXTRA hisztis, akaratos, erőszakos volt.Gondolatban többször agyon ütöttem :oops: :oops:
Amin viszont nagyon csodálkozom, de ugyanakkor örülök is neki, hogy a nagy meleg ellenére, rengeteget eszik!
Mindjárt rakok fel képet arról, hogy mit ettünk a hétvégén :D
Nekem múlt héten megjött :D :( Már nem is tudom, hogy sírjak vagy nevessek. Hoppá tanácsára beszereztem E vitamint, ginsenget, meg ACC-t. Rendeltem a neten olcsón LH, és HCG tesztet. Persze minden varázslat mellett majd bevetjük a régóta jól bevált módszert is :lol: :lol: Hisz nem a gólya hozza :lol: Szörnyű, már csak a körző, vonalzó hiányzik az éjjeli szekrényemről :lol: :lol:

Kedves Blöki

Köszönjük szépen, ezt a nagyon magas szintű intelligenciával fűszerezett hozzászólást. Hidd el, nagylányok vagyunk már, és ha valami gondunk van, meg tudjuk oldani, nem kérünk hozzá segítséget. Ha meg csak ennyire vagy képes, akkor megtisztelhetnél minket azzal, hogy nem jössz. Lehet, hogy vvviki, ahogy Te fogalmaztál gáz, de a Te lelkivilágoddal, is komoly gondok lehetnek, ha csak ilyen hozzászólásokat tudsz kreálni

málna2162
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép



Annának utólag is boldog szülinapot!!Remélem már megvan a szülinapi baba!!( A táblán még nem javítottam)

málna2162
 
 


Sziasztok!!!!

Na ma már kimentünk és tettünk egy nagy sétát annak ellenére,hogy megint állati a meleg....azóta megebédelt és most húzza a lóbőrt!!!!!Voltunk a védőnéninél,aki szerint még igen korai lenne a fogzás,de szerinte is láttunk már érdekes dolgokat...szal még az is megeshet,hogy elkezdődött!!!!!Úgyhogy előszedtem a rágókákat,de még nem érti mire való és csak jól fejbe verte magát vele,aztán így csinált :shock: :shock: :shock: imádom...de este meg olyan álmos és nyűgi volt,hogy kikarmolta az arcát(pedig 2 naponta gyalulom le akarmait :roll: )és reggel vettem észre,hogy a szemébe is belekaphatott,mert nagyon be van vérezve :cry: :cry: remélem hamar elmúlik neki!!!!


Ildi,tökjó nektek,hogy már mehettek a gyerekekkel kirándulni,strandra...mi már alig várjuk,hogy ne csak a mellem legyen neki a világ közepe és mehessünk mindenfelé....igaz most vasárnap ha nem lesz ilyen hőség elkirándulunk a tesómékkal Veresegyházra!!!!MImádom a tavakat,olyan szép környék és végre megnézhetnénk a kedvenceket(macik)
Tesóm-keresztapu egyszerűen szerelmes a gyerekbe,de még csak 22.....korai lenne a saját...így a miénket imádja!!!!

Eszti,hát bizony gyorsan elment ez a néhány hónap!!!!Ha megszületik a kismanód,akkor meg még gyorsabban telik majd az idő....Robika lesz végülis a neve????

Viki,ne is törődj ezekkel az emberekkel...inkább beszéljünk arról,hogy miért írja azt a vonalzód,hogy most kell tesztelned...nem azt írtad valamelyik nap,hogy megjött????

Blöki,azért a magad 4 hozzászószólásával te is egy érdekes jelenség vagy ám.....ha pedig állandó olvasója lettél a mi topikunknak,akkor néha értelmes hozzászólásokat is elvárnánk tőled...

Málna,te nagy Tisza ismerő vagy!!!Írd le nekem légyszives azokat a szabadstrandokat,aholmegfelelő minőségű a víz ahhoz,hogy úszni lehessen benne....szívesen mennék már vízbe,de strandra nem visszük még ki Dénest,csak olyan helyre,ahol nincsenek sokan és akármikor megszoptathatom,ha úgy akarja!!!!
Sajnálom,hogy megint megjött!!!!Az Aloe gélt nem akarod kipróbálni????Én már itt reklámoztam néhányszor!!!!!Nekem az is segített,biztos vagyok benne!!!
Ma reggel mértem Dénest,5720g!!!!!!A védőnő is azt mondta,hogy milyen kis duckó....de anyatejes,csak nem fogom túletetni...pont annyit eszik,amennyire szüksége van!!!!!!
És képzeljétek,hogy olyan erős,én még ilyet nem láttam!!!!Háton fekszik,megfogom a kis kezeit és húzom szépen lassan ülőhelyzetbe...nem elég,hogy ügyesen megtartja a fejét már egy jó ideje,de egy pár napja rákapott arra,hogy megfeszíti magát,megtámasztja a kis lábait és álló helyzetig felhúzom :roll: :roll:

Na megyek és kicsit pakolászok,amíg fel nem ébred!!!!Majd még jövök!!!!!Puszi

Kép Kép
meli1118
 
 


Teszek egy két fotót is!!!! Kép

Így szeret aludni anya kicsi lánya :P :P egy rokontól még rózsaszín rugit is kaptunk...nem gond,aludni jóóóóó

Kép

Pancsi előtt a teraszon...

Kép

Hagyjatok,most ideges vagyok....

Kép Kép
meli1118
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: