Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszönöm a kedves szavakat!

Sajnos vannak egyértelmű jelek, ami arra utal, hogy van vkije kint. Azért annyira hülye én sem vagyok, meg a kapcsolatunk amúgy sem volt vmi nagyon jó. És a távolság csak még jobban széthúzott minket. De hétvégén jön haza, kíváncsi vagyok, mit talál ki.

Zsani
hajrá pé! Remélem, karácsonyra már kismami leszel :wink:

Meli
remélem, nálatok a távolság nem okoz gondot, és csak közelebb hoz titeket!

Beze
hogy viseled a terhességet? Már lassan a finishben vagy! :D

Dorka???

Bri
te hogy vagy? Nevek vannak már?
kitty22
 
 


Sziasztok Csajok!

Zsani, köszi a dícséretet, nekem 1 napot késett, és egy olcsó Tescoban vásárolt már kimutatta!!!Hajrá, húúúú nagyon szorítunk!!!

Kitty.....veled vagyunk!Ha úgy érzed, gyere és mesélj, meghallgatunk, és hátha szolgálhatunk némi jó tanáccsal is, bár ilyen esetben neked kell dönteni.De sajnos a távolság vagy összekovácsol vagy elválaszt egy kapcsolatot......Csak nem mindig tudjuk, h. a magány hozza e ki belőlünk az új érzelmeket vagy ezek valós érzések.Ez a legnehezebb!!!Ezt eldönteni!

Beze, persze, h. szeretni fogja Lexi! :D
Nem raksz pociképet?
Hogy vagy?
Olyan kíváncsi vagyok mindenre!!!!

Meli, nagyon drukkolok, h. minden a tervek szerint alakuljon, mert ennek így kell lennie, és kész!!!!!!!!!!!!!!!!
Poci-attól függ,ezen a képen tényleg úgy tűnik, h. fent van,. de élőben mindenki azt mondja, h. nagyon lent van.Én meg nem tudom, mert minden nap látom
:D


Nóci, húúú de lassan kötik be azt a netet....nálunk is annyit szarakodtak, emlékszem!

Brid, merre vagy?

Csajok, mi ma voltunk a kórházban vizsgálaton, nst ok, méhszáj: 2111, méhtevékenység van.Lucababa becxsült súlya 3500 gramm, szóval nagy babánk lesz :)
Már izgulok nagyon.Ha hétfőig nem történik semmi, akkor kell újra menni nst-re, meg uh-ra!
De most már meg szeretném várni a 26-át, mert anya akkor lesz 50 éves, és vasárnap nálunk lesz megtartva a szülinapja, jönnek keresztanyámék meg a mamámék is, nagyon készülök, addig most már mindenképpen szeretném kihúzni!

Puszi csajok

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Csajok, milyen egyszerre írtunk!!!!!!!!!!!!!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 

 
 

Kitty, ez baba lesz, nem pé!!! :D

Dorka, akkor drukk ezerrel hogy kihúzzátok!!!!

X-epilt vettem végül, jó az... ha baba, úgyis mutatja :) ha nem, akkor más sem fogja...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Dorka, Lexit már leköröztétek, ő 3300-al született. :wink: Drukkolok, hogy szép és gyors szülésed legyen!
Pociképet majd rakok, ha lesz friss!
Nem akartam panaszkodni, de mivel kérdezted, leírom: a fiatalúr harántban fekszik, vagyis keresztben, a fejecskéje a jobb oldalamon, a lábacskái a bal csípőm felett helyezkednek el. Nagyon kényelmetlen, szombat délután kicsit lejjebb jött, komoly fájdalmakat okozva nekem ezzel. De ezt leszámítva jól vagyunk, nagyon bízom benne, hogy hallgat rám, és szépen befordul, ahogy kell. 2 napja esténként új program a gyomorégés. :(

Kitty, sajnálom nagyon! :(
Köszi, néha nagyon jól, néha nehezebben, mikor hogy. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze, az tényleg kellemetlen lehet, mondogasd csak neki, h. ez fáj neked, csak megenyhül a szíve, és nem okoz anyának fájdalmat.
Annyira érdekes egyébként, h. Lucababa is ha megkérem vmire, pl. hogy egy picit mozgolódjon, mintha értené és megteszi.
Reméljük így tesz a kistesó is!

Zsani, igazad van, ha baba van, mutatja úgyis!Reggel gyere ám a hírekkel!Drukkolunk!!!!!!

Kitty, nagyon sajnálom!
De ha van időd, gyere mesélni, mert sokat gondolunk ám Rád!!!!Vagy ha nem akarsz mesélni, csak gyere!!!

Andris elment nekem pisztáciáért, mert annyira kívánom, h. nagyon!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Dorka, hát ja :-)

Hoztam nektek képet, este fél hetes!!!!

Kép

:D :D :D :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Zsani Drága :shock: :lol: halk gratula Neked! :lol:
(ugye ez már HCG teszt? :oops: )

Kép
meli0805
 
 


Ez már hCG :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Zsani, éreztem én, de jó, nagyon örülök!!! :D gratulálok! :D

Dorka, megpróbálom, bár Lexinél könnyebb volt, ő farosan feküdt.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bogi, köszönöm :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok Csajok!

Zsani, akkor már lehet gratulálni? :D Nagyon nagyon örülök!!!
Csináltál ma is tesztet?
Mikorra tervezed a dokid?
Párod?

Beze, elhiszem, h. így nagyon nehéz lehet!

Puszi

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Dorka, csináltam, az is + :D

Dokihoz elvileg jövő héten megyek, remélem, kapok időpontot :D

Párom nagyon boldog, bár elég új neki a szitu, sajna ezért igen sokat vitázunk is... :(

Te mikor szülsz? Luca baba jól van ott benn? És te? Nem félsz a szüléstől?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Zsani, milyen tesztet használtál?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bogi, x-epilt, mert itt többen azt ajánlottátok :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Zsani, de hát miért vitáztok?
Új a szitu?
Ezt szerettétek volna, nem?

Én nem tudom, mikor fogok szülni...Ahhoz képest, h. szeptember 24-én fektettek be a kórházba azzal, h. Lucababa ki akar bújni....Jól bírjuk :D

A szüléstől igazából nem félek, várom már a találkozást, inkább a varrás az, ami megrémít, de eléggé rendesen, de nem baj, mindenki azt mondja, h. szar, de még mindenki túlélte!
Szerencsére senki sem mesél rémstorykat :D

Kéne vmit csinálnom, de fáj a derekam.
Alig várom, h. Andris hazaérjen, megyünk a Rossmanba anyának gyertyát venni a szülinapi tortájára, meg ,meg is rendeljük, meg benézünk a Pennybe :D
De az még soká lesz, mire hazaér...

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Dorka, ezt akartuk persze, de a Bandesz betegesen félti a babát, ami normális, és már konkrét diétákat írt nekem elő, amikor betelt a pohár és leállítottam, és ezen kaptunk össze...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok! Már van net! Csak nem tudok írni! Este vagy legkésöbb jövök és írok!
Addig is puszi mindenkinek főleg a legfrissebb kismaminknak!!!
nócika
 
 


Sziasztok!

Zsani, mi a helyzet?Hogy vagy?
Gondoltam rátok :D
Milyen diétát írt elő apa?
Nekem Andris a mai napig hozza, amit megkívánok, pedig nem is vagyok igazán kívánós, előtte is ugyanígy rá tudtam kattanni kajákra!
De biztos az izgalom váltja ki belőle ezeket a dolgokat, csak félt titeket! :D

Nóci, de jó, h. van net!!!!!!!!!!!!!
Gyere ám!

Kitty, Meli, Brid, Beze merre vagytok?

Én most hagytam félbe a mosogatást, mert leszakad a derekam....
De hős leszek, megyek, befejezem, mert annyi de annyi mindent terveztem mára, és tessék itt van 13 óra, és még szinte semmit sem csináltam!!!

Puszi

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Dorka, ez ismerős, ma még én sem csináltam semmit :lol: pihenj is kicsit szerintem!!!

Hát csak annyit mondott, h jó lenne a szénhidrátokat kerülni, meg egyek több húst és több gyümölcsöt, és nem ehetek többé a mcdonaldsba, és... mindegy, este bocsánatot kért!!!

Én nagyon jól vagyok, túl jól, de azzal vigasztalom magam, ha bármi baj lenne, azt jelezné a tesztem, és egyébként sem tudnék ellene tenni, ellenben ha egész nap ezen rágódom, azzal nagyon sokat ártok, így lelkesen várom a 29-ét, és sulykolom magamban, h semmi baj :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Na ide értem végre!

Én mig nem volt net kihasználtam, hogy nem ülök itt annyit és kitakaritottam!
Nos nálunk tegnap front volt! Én is hajba kaptam apával, de sem Ő sem én nem kértünk bocsánatot!
Nos kezdem az elején! Szombat este nőgyogyinál voltam a korházban, mert tudtam, hogy össze szedtme valami fasza kis gombát, de hol az passz, mert vigyázok mint állat! Nos csinált uhu-t ahol is kiderült van egy 20mm myomám ami egyenlőre nem igényel teendőt! Nos nálam itt kezdödtek a problémák! Feszültem és tegnap szakadt el az a bizonyos hur!!Már letojom, hogy anyagilag nem vagyunk a toppon! De nem érzem a törödést a szeretetet a szerelemről már nem is beszélek! Nincs ágyba reggeli csak néha egy gyorsd sex azt visz lát! Nincs egy kedves szó és félek mostanában mellette az autoban! És akkor erre jött rá, hogy betepiztem a cicmben lévő ciszta és a méhemben lévő myoma miatt! Kedden elmentem a szomszéd lánnyal step aerobicra! Jó volt bár mivel haladoba estünk be így rohadtul nem ment! De talán ez segít majd feloldani a feszkot bennem ebben reménykedem! Ki vagyok mint a liba! Na jó rátok zudítom itt a bajaim! Bocsika!
De mind emelett mancika miatt sem alszom éjszakánként mert állandoan sír! Lehet érzi a feszkot??? Nem tudom, de nagyon max már egy hete minden éjjel max 4-5-6 órákat alszom! Ja és egész nap jövök megyek mint egy mérgezett egér, hogy ne ezeken a dolgokon járjon az agyam!
Nos azért ezeket a dolgokat félre téve jól vagyunk köszönjük szépen! Ja nem mert mancika tiszta takony! Szívni kell az orrát 5 percenként!

Zsani! nagyon várom ám a jó híreidet 29.-én! És akkor kiszámoltad már, hogy hány hetes kell legyél?? Leszel e már vajon szívhang?? Mert az kábé a 7. héttől van!
Apa diétája tényleg nagyon szigorú! A mekit aláírom, de néha lehet vétkezni! Én is azt tettem az inzulin melett! De ahogy a képeket elnéztem elég vékonyka vagy így talán nem lehet nagy baj belöle! De tényleg a sok gyümi nem fog ártani!

Dorka! Fáj a derekad akkor pihizz! nem kell, hogy hős legyél! Nem ezen múlik hidd el! !!!!!!
Írtóra várom ám az sms-ed! Nagyon izgulok ám érted!!! De ha úgy jön ki a lépés küldhetsz akkor is mikor elkezdödik, hogy még jobban szorithassunk neked!

Mennem kell, mert nyügi a jány!!! Pusz
nócika
 
 


Nóci, hát sajnálom, de szerintem ha tudsz majd pihenni, meg jársz erre a step aerobicra, jobb lesz a közérzeted és mindent sokkal vidámabban fogsz látni!!!

5+3-nál tartunk most, akkor 6+5-nél fogunk, lehet hogy rendes szívhang nem lesz még, de pulzálásnak muszáj lennie :D már nagyon várom!!!

Reginek jobbulást!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Dorka, én vagyok, de nem mindennap írok. :wink: Szerintem is inkább pihenj, a teendők megvárnak, Lucababa mellett azért már nem fogsz tudni akármikor ledőlni! :wink:

Nóci, sajnálom, ezek a pasik olyan nyomik, komolyan! És ugye szólni se lehet nekik, mert az mg cs.egetés! :evil: Mancikának gyógypuszik, te pedig nyugodtan gyere, mi mindig szívesen meghallgatunk!

Zsani, akkor már lesz, tuti! Nekem pulzálás volt már mind2 alkalommal 5+6-on. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bagolykodom.....

Nócika, nagyon sajnálom, hogy összevesztetek apával :( Ez a törődés, szeretet dolog szerintem minden kapcsolatban előjön.Nálunk is volt már rá példa, de áltlában akkor, amikor nagyon magam alatt vagyok....
Annyira, de annyira össze tudnak jönni a dolgok.Meg szerintem az anyagi dolgok is rendesen besegítenek ezekbe, nálunk akkor szokott fezsült lenni a hangulat!
A mioma akkor reméljük ahogy jött, el is múlik!!!!!!!!!!!
Mancikának jobbulást, szegénykém!

Zsani, húúú de szuper!!!Meglátod, mindjárt itt lesz 29:)

Beze, az lehet, h. akkor sem fogok tudni aludni, most sem tudok :D
Te nem érzed a frontot?

Kitty, gondolok ám rád!Hogy vagy?

Puszi csajok, nekem fogalmam sincs, h. mit kezdjek magammal....

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a biztató szavakat jól esnek!! :wink:
Tegnap ,hogy felgyujtottam a porszívót nem morgott csak viccesen azt mondta idén is porszivot kapsz karira! Na fasza gondoltam! De akor valami jót kérek!!! És nem volt tegnap feszkó sőt, de sex nuku! Bár nem is kívánom öszintén meg mondva!

Zsani! Akkor szerintem már nem csak pulzálás lesz remélem! Bár majd meglátjuk! És te hova tartozol melyik korházba?? Hol fogsz szülni??? Rosszulét??? Álmosság?? Valami van már?? Bár elég korai, de mindenkinél más!!

Dorka! Látom valóban bagolykodsz!!! Hogy vagy ma?? Pihizel úgye??? Luca baba nagyon ragaszkodó tipus, hogy még a dokit is átverte!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Beze! Ti hogy vagytok??? Minden ok??? És látod jövök én, ha másért nem is de panaszkodni tuti!!!

Brid! mi van veled?? Minden ok???
Meli???
És a többiek???
nócika
 
 


Csajok!

Dorka, remélem nemsokára már Luca nem hagy aludni a sírásával :D és nem csak a kényelmetlenséggel :D

Bogi, de jó is lenne!!!! Mármint a szívhang és is arról álmodozom, bár most mindenféle hülyeséggel nyomják az agyam, hogy down kór, meg edison kór, na mindegy... ez is onnan jött fel, h beszélgettünk a betegség esetén abortuszról és én azt mondtam, hogy nem vetetném el a gyereket, csak ha tényleg bizonyíthatóan gáz van, egy csomó "down meg edison kóros" gyerek született már meg egészségesen, de el akarták vetetni az orvosok, mert rossz lett a véreredmény... mindegy, szal ezt így kifejtettem (saját vélemény, mindenki maga felel a gyerekéért, azt hiszem), és erre megkaptam, hogy rózsaszín szemüveget hordok, meg nem azt kéne néznem, h egészséges vagyok, meg h soha nem volt a családban ilyen kórelőzmény, hanem készüljek fel, h pénteken lehet nem lesz szívhang se, de az se garancia, mert bármikor elvetélhetek, ez az élet... hát úgy felhúztam magam, hogy azóta görcsölök, de én vagyok a hülye, hát kellett ez nekem? na mindegy, mostantól az ilyen dolgok az egyik szememen be, a másikon ki...

Nóci, szerencsére hányingerem csak reggel van egyelőre, de gondolom emiatt, ahogy nő a hCG szint, úgy lesz egyre gyakrabban sajna, pedig azt hittem, megúszom, a reggeli is erősödik, ma már a kávé is visszajött :( álmos is vagyok és nagyon sokat iszok még mindig, meg fel vagyok teljesen fúvódva, meg persze ha ideges vagyok, akkor begörcsölök...

Örülök, hogy apával már nem olyan rossz a viszonyotok, a porszívót meg akkor szerintem hajtsd be! :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok Lánykák :)

Nócikám, sajnálom a gondokat, de hogy jött a dokitól az ötlet, hogy meg uhuzzon?Fájt a hasad is?
Biztos te is feszültebb vagy ez miatt, meg idegeskedsz és sajnos ez átragad a másik félre is.De apa is lehetne megértőbb!!Remélem, hamar kijöttök a válságból!
Tudod: minden rossz után jön a jó! :wink:

Zsani :) Hogy vagy ma?
Ne agyalj a betegségeken, hanem próbáld élvezni a terhességet!Fantasztikus dolog!!(bár én beszélek, én is anno sokat idegeskedtem)De hogy jutott eszetekbe ilyen korán ezen agyalni?Meg ne olvasgass a neten minden hülyeséget!
Meg hát te nagyon fiatal vagy, kicsi az esélye ezeknek a nyavajáknak.Nálam már kockázatos lesz a másodiknál sajna :?
Az elvetetésről nekem is ez a véleményem, mint neked :)
Nekem az 5. héten petezsák volt csak, a 6.-on volt szivhang, vagy pulzálás.

Dorka :D a bagolykodás a szülés előjele :wink: Mi újság van ma?
Lehet, forradalmi baba lesz Luca? :D

Beze :) Hogy vagytok? Lexi?

Nálunk nagyon rosszak az éjszakák, talán a cicimegvonás miatt :? Állandóan az éjszaka közepén odajön hozzám Marci és nagyon nem tudok aludni tőle.Ez már egy hete magy így :?
Egyébként tregnap este kérte a bilit és BELEPISILT!!! :lol: Eddig fürdés előtt mindig a vízbe vagy a fürdő kövére pisilt.
A munkát meg nem erőltetem, nem fogok mindenáron dolgozni menni, nem szeretném elszalasztani ezt a kis időt, amit még egészen együtt tölthetünk, annyira kreatív és okoska lett, kár lenne minden percet elveszteni vele :D Majd lesz valahogy az anyagiak miatt...... :? Bár ha valami jó ajánlatot kapok, ill. 4 órás munkát, akkor elmegyek.Bár a jó ajánlatnbak kicsi az esélye.

Brivel mi lehet csajok?Nóci, te sem tudsz semmit?

Kép
meli0805
 
 


Sziaszok!

Meli, én nagyon jól vagyok ma, szép napra ébredtem :D nem volt olyan erős hányingerem és a kávé is bennmaradt!!! Cserébe most már nagyon álmos vagyok :( de megyek tanulni, mert muszáj...

Nem akarok hülyeségeken aggódni, nem is fogok... semmi, de semmi bajom nincs, nem barnázom, a fehéres folyás is elmúlt, talán 2 napig ha volt, nincs hányingerem, nincs semmi, csak a szokásos, álmosság, szomjúság, meg hasfeszülés, hát mi lehetne a baj? Nem szabad ezen agyalni :)

Kicsi fiadnak gratulálok a bilihez, én is büszke vagyok rá nagyon!!! :D Sajnálom viszont, hogy nem tudsz tőle aludni :(

Brid nagyon eltűnt, nekem is sokszor eszembe jutott már, hogy merre lehet, mi lehet vele... :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Zsani :)
nem csinálsz babás vonalzót?

Kép
meli0805
 
 


Sziasztok!

Ma hajnalban 5 óra elött nemsokkal üzenetet kaptam! :

Ezennel értesítek mindenkit, hogy 2010,10,23.-án 04 óra 16 perckor megszülettem.
A nevem: Hornyacsek Luca, Szép vagyokés formás:3650gr és 56cm.
Anya és apa is jól van!

Innen gratulálok nektek tiszta szívből! Rengeteg tejcsit, boldogságot és egészséget kívánok mindanyiotoknak!!!
Aztán majd el ne felets szülés történettel megajándékozni minket!
Remélem könnyű, gyors és szép volt!
Sok sok puszika az Új kis családnak!!!!
nócika
 
 


Sziasztok!

Dorka, tiszta szívből gratulálok, sok boldogságot, örömöt, tejcsit és kitartást kívánok! :D Szép méretek. :D

Zsani, nem is kell. :wink: A szénhidrátokra meg ilyenkor igenis szükségetek van!

Meli, köszi, jól. Az éjszakákat sajnálom, :( 1 szopi azért még van?

Bri tényleg nagyon eltűnt, ismét. :(

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


DORKA! TISZTA SZÍVBŐL GRATULÁLOK NEKTEK LUCABABÁHOZ! RENGETEG TEJCIT KÍVÁNOK? ÉS LUCABABÁNAK HOSSZÚ? BOLDOG ÉLETET!!!!

Kép
meli0805
 
 


Bocs, a kérdőjelek nem tudom hogy keletkeztek :oops:

Ugye, ugye, bagolykodás :D

Kép
meli0805
 
 


Ja, caps lock :evil: :oops:

Beze :) igen, egy szopi van, a délutáni alvás előtt.
Nem tudsz véletlenül valami szert ami apasztana egy kicsit mindezek mellett?

Kép
meli0805
 
 


Dorka
tiszta szívből gratulálok! Sok boldogságot!
kitty22
 
 


Meli! Mikor nekem már nem volt értelme fgejnem, mert egy nap azaz 24 óra alatt lefejtem 40milit akkor megbeszéltem anyuval, hogy langyos borogatás segít! Mert ennek nincs értelme! Mert ha legalább cicire rakhattam volna akkor nem teszem, de így elment teljesen nem egész 2 nap alatt és nem borogattam sokat csak esténként otthon! A korházban nem mertem! Féltem, hogy meglátják!
Szal szerintem egy probát megér!!!

Beze! Most rajtad lesz hamarosan a sor! izgulsz azért?? Hiába nem ez lesz az első azért mégis???
nócika
 
 


Sziasztok!

Meli, jó az állott vizes borogatás, illetve az urtica urens30ch, kifejezetten tejapasztó. Nekem másfél nap alatt elmulasztotta, igaz, a csomókat ki kellett masszíroztatnom a férjemmel, de utána nem volt semmi gond. :wink:
Képet rakok, hát, nem kicsi...

Nóci, csak azért, hogy Marci megforduljon, és ne legyen császár, egyébként nem. Elsőnél se féltem, ott nem tudtam, mi vár rám, most meg azért nem, mert már tudom. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Itt a 2 kép, ha nem baj, hogy nem igazán szalonképes. :oops:

Kép
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!!

Na mi jól meg vagyunk fázva mind a 3-an! Egész 7végén ki voltunk mint a kivert kutya! Mondjuk lázasak szerencsére nem voltunk így mancikát sem viszem el dokihoz, mert úgy sem csinál vele semmit! Így nem viszem beteg gyerekek közé, hogy még hozzá szedjen valamit! Már nekem is csak kicsit kell fujnom a nozim, de viszont a köhögés az nem kutya füle! Ebéd után persze ha nem esik az eső akkor elsétálunk a patikába! Mert már beszedtem a köhögés csillapítót ami itthon volt!

Beze! Ez gyögyőrű pocak! És igen is szalon képes!Nagyon kis helyes pocakod van!
És én is csak a szisztitól félnék semmi mástól! Igaz a elsőtől sem igazán féltem hisz tudtam fájni fog és ahol bement ott ki is kell jönnie!
Bár öszintén most, hogy tudom mire számíthatok lehet így én félnék! vagy ez hülyeség?? Magam sem tudom! Bár lehet csak a koraszüléstől félnék! Nem hiszem, hogy ezt újra tudnám csinálni!!!

Vajon Dorkáék mikkor mennek haza??? lehet ma már haza mehetnek!!! És remélem hamarosan jön hozzánk és mesél!!!!
nócika
 
 


Sziasztok!

Nóci, köszönöm, aranyos vagy! :) A félelmeid teljesen érthetők. A kistesót mikorra tervezitek?

Dorkáék vajon mikor mehetnek haza?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Ma már jártam erre, de a kutya sem írt így én se!
Úgy hogy Beze Nagyon örülök, hogy írtál!
Miu a kistesót 2012-ben szeretnénk, ha megfoganna! Hát, ha meg a sors úgy hozza, hogy jöhet elöbb akkor elöbb, de arra nincs nagy esély! És azt se szeretném, hogy sokkal késöbb szülessen mint 2013! Na jó kis dátumokat találtam ki!
Amúgy szerintem Dorkáéknál, ha nem volt semmi gond ami remélhetőleg nem is volt hisz miért is lenne akkor szerintem már otthon vannak! Hisz sima szülés volt szerintem! Bár nem írta, hogy nem az volt azaz semmit nem írt a szülésről! Kiváncsian várom, hogy mit mesél majd!
Neked is már nagyon hamar itt az idő! Akár 6 hét és meg születhet, de jobb ha még vagy 8 hétig bent marad Marci baba! Tényleg mikor mész uhura??? Milyen vizsgálatok vannak még mostanában???
nócika
 
 


Sziasztok :D

Beze :) nagyon szép fiús pocid van(az enyém is ilyen volt)
Ez az uram olyan hülye....
Ahogy pörgettem az oldalt, az uram csak már csak a pocit vette észre, és ez a lüke azt hitte messziről, hogy egy méretes női mell :lol: A köldöködre hitte azt, hogy cicibimbó :lol: hiába, pasiból van.....mindenben az erotikát látja :lol: de lökött:)
Tényleg, Lexi hogy viszonyul a pocakhoz, ill. tesóhoz?

Nóci :) 2013 miért nem jó dátum? a 13-as szám miatt?
Mancikát ilyen időben is ki szoktad vinni levegőzni?

Láttam a lombikosba írt a Bri :) Hozzánk is jöhetne...

Kép
meli0805
 
 


Sziasztok!

Beze
nagyon csini pocakod van :)

Amúgy ne sajnáljatok, azt nem szeretem... Majd lesz vhogy :)
kitty22
 
 


Meli, ezen jót vigyorogtam, köszi. :lol:
Lexi nem igazán szereti nézegetni a pocim, olyankor mindig lehúzza a pólóm, de ma 2x is megsimogatta, olyan jólesett. :D Utána pedig megnézte a ciciket, na, azt látni kellett volna, hogy örült nekik. :lol:

Kitty, köszi, puszi neked, várunk!

Nóci, én már most drukkolok! :D Szerintem Marci nem jön előbb, Lexinek se volt sürgős. Egy laborom van még, plusz az nst-k, és flowmetriák, meg egy azt hiszem streptococcus-levétel.

Bri tényleg jöhetne ide is, olyan ritkán ír. :roll: Én próbálok naponta, ha a kisfiam kibújik, ez már nem fog menni. :wink:

Jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Mindenek előtt:

Dorka, nagyon nagy gratula és sok egészséget kívánok nektek!!!!

Meli, vonalzót még nem csinálok, azt sem tudom, mikorra vagyunk kiírva, holnap megyünk dokihoz :)

Bogi, nagyon csinos vagy, és tényleg nagyon szép a pocid :)

Nóci, jobbulást nektek!!!!! Nekem is fájt a torkom a hétvégén, be is lázasodtam, de vettem be egy fél panadolt és lement a láz, jobban lettem...

Kitty, veled mi újság? Meló milyen?

Nálunk semmi nincs, beköszöntött a reggeli róka is, de szerencsére gyorsan rendezi a sorait, ezen kívül teljesen rendben vagyunk :) ugye holnap megyünk dokihoz, hát kíváncsi leszek, mi lesz, a hétvégén jól bestresszeltem magam ugye, hogy biztosan nem is lesz semmi, meg én nem is lehetek terhes stb stb, de ezt a sok hülyeséget kivertem már a fejemből és most izgatottan várjuk a holnap estét, aztán ha tudok, szombat reggel hozok nektek UH képet :D

Nagy puszi addig is :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


sziasztok :)

Na, végre, hosszú idő után végre valaki jelentkezett.......
Zsani :) Kiváncsian várom az uh-képet, és ne parázz már, nyugi, minden okés, a rókázás jó jel :wink: akármilyen hülyén is hangzik :lol:

Többiek merre vagytok? :roll:

Marci nagyon hisztis mostanában, jönnek a hátsó őrlőfogai, amik egyben az utolsóak is :)

Kép
meli0805
 
 


Meli, a bnőim 90%-ának semmi baja és a 3. trimesztert tapossák :lol: :lol: :lol: szóval szerintem mindegy, de én is érzem nagyon, h minden ok :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Zsani drága, köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy! Nálad pedig tuti minden rendben, ha már itt van a vuk-család is. :D Szombaton várunk ám nagyon!!!

Meli, jaj, szegénykém, elhiszem, hogy megviseli, puszi neki, nektek meg kitartást!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Na ja valaki végre csendet tört!

Nos mi lázasak vagyunk második napja! De ez valami kegyetlen! nem elég, hogy 39 fokos nem piros a torka és tiszta a tüdelye a doki szerint, de mikor a láza az egekben akkor üvölt, de remegve és feszit mint aki nem tud kakilnmi! Pedig mostanában minden nap kakil normális mennyiséget! Azt beszéltük apával, hogy ha jobban felszökik akkor kórház!

Zsani! Ez tök jó jel! Nekem nem volt róka koma! Emlékszem Dorka volt nagyon rosszul eleinte! Basszus holnap csak jó hireket kaphatsz! És szombaton nagyon várjuk ám azokat a képeket!! És csak nyugi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nócika
 
 


Nócikám, hát ha adoki semmit sem talált, akkor nem lehet, hogy fogacska jön?
Őt jobban megviselheti, mert későn kezdtek el jönni, nem?
Hány foga van tényleg Reginek?

Kép
meli0805
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: