Új privát üzeneted érkezett!

Na 2x egymás után laptetű!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bár kötve hiszem!
nócika
 
 


Sziasztok!

Látom igencsak nagy a pangás! Tán sose feledem! Mikor ide keveredtem akkor még nagyban dolgoztam egyrészt azért, hogy legyen kenyerem és, hogy legyen kisbabám! És basszus akármikor jöttem alig bírtam vissza olvasni! Ti ezt el sem hiszitek itt akkora élet volt! Bár ma elgondolkoztam! Akkor még a nagy többség babára gyúrt most meg már arra, hogy mire az apácskák haza jönnek legyen rend tisztaság és vacsora az asztalon! No meg persze a gyerköcöt se hanyagoljuk! Jó lenne, ha megint ekkora élet pörögne itt!

Én nem tudom Ti hogy vagytok vele, de ma amikor a Fokuszban mutatták Devecsert a szívem össze rándultult és könny szökött a szemembe! Az emberek egy része talpra áll a nagy többségnek vége! És az még csak hadján, hogy haza se mehetnek, mert úgy se nől ki egy fű szál sem ott tán sosem! De az állatok?? Mikor mutatták, hogy a kutyána szét égett a lábacskája a macsika csak azért uzta meg mert fel tud könnyen mászni akárhova!!! Szegénykék! Én úgy, de úgy sajnálm Őket! És mikor az anya mondta, hogy meg se meri mondani a gyerekeinek, hogy egy árva pár cipőjük se maradt! Ez borzasztó!!!
Nem is írok róla tovább, mert csak csupa könny a szemem!
Én azt tudom, hogy holnap selejtezek ruhákat és elviszem a vörös kereszthez!
nócika
 
 


Bekukk 8) Nem fogjatok elhinni elso netes napomon vgyok vegre fajdalommentesen!!!kopp-kopp es Nocitol kerdem mi van hogy van msn-en erre azt mondja pont ram gondolt :shock: mondom meee azt mondja irt a bneten nezzem meg...es mint a multkor...pedig nem o szol,hogy gyere mar...ez egy olyan telepatia szeru :wink:

Szal a kalamajka csak folytatodott...mar lese irom mert nincs hozza erom de a lenyeg 3napja jobban vgyok es ma elso fajdalom menteeees nap 8) kopp-kopp tudom mar irtam de ezt nem lehet elegszer :oops: sokat gondoltam ratok :!: azert is merthogy epp feleleszteni szerettuk volna a topiot en meg jol leleceltem :oops: de higyjetek el a fajasok kozott eszembe voltatok! :wink:

Tegnap voltam dokinal.Ujnal mert a regit akkor lassam mikor a hatam kozepet :twisted: Ez most egy veszelyeztetett terhessegekkel foglalkozo specko doki allitolag legjobb ugyhogy bizakodo vgyok.Tegnap felvettek minden adatot,volt specko uhu amin leellenoriztel a labakat kezeket ujjakat vese sziv agy mindent :arrow: es lattuk a labakozet iiiiiiis :D 8) eeeeees tadaaaam FIUUUUU :lol: kukisa van de akkora...mondtam apacskanak leelozi ot is ha igy halad :lol:

Vettek 9kemcso vert :shock: megvolt az AFP meg ilyenek...adtak beutalot a szivdokihoz a nyavajammal amit talaltak meg ev elejen hogy nezzessem meg.3hetente lesz ilyen specko uhu...fel ora minimum mernek mindent.Miomarol nem ngyon beszeltunk viszont a mehszajon van a placenta ugyhogy teljes mertekben vigyaznom kell es no sex meg emelgetes meg joforman semmi :?

Van egy par sztarfotom is majd a vegen felteszem :wink:

Ugyhogy ujabb megprfobaltatasok ele nezek de veszem az akadalyokat es apacska ngyon segitokesz es itt van mellettem egy igazi hos :P

Kép

Kép Kép Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Visszaolvasok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Koszonom a sok ramondolast es imat!!! :)

Nem tom latjatok-e de erre a hetre azt irja a vonalzim,hogy itt az ideje annak az ultrahangnak vegre,hogy megkapjuk a valaszt a kerdesre: hot-dog-om van vgy sajtburgerem? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jeanner
Kepeket meg nem lattam :idea: Projekttel hogy alltok?Hazaselet??? 8) Na latom Noci is epp a hazaseletrol kerdezett :lol: Olvasom miket fozoool :shock: Konyha tundeeeeer 8) :lol: nyham nyam egybol ehes lettem ha melyhutobe megy ha mashova :lol: Nyuszid fantasztikus lehet :lol:

Dorka
Ahogy mondod...legalabb o kuzd es jol van ot is erekli a dolog :wink: csak a dokimat nem erdekelte :twisted: Hat erre mar o is azt mondta,hogy ez orulet :roll: Na ezek jo hirek.Nekem mehszaj szep hosszu 4centis es total zart ami jo :wink: Szoritunk nektek!!!!! :D

Bezeee
Te kis vilagjaro 8) :lol: Jaj de rossz dolgokkal inditassz te is :? de ilyenkor ba hormonokra foghato :wink:

Noci
Na lassan 9kilo??Hat ha azt nezzuk tbb,mint egy eves ertem en mit mondanak de o nem egy normal idoben szuletett :roll: Ilyenkor masok a sulyok nem? :roll: Fogad hogy van?Na es nalatok milyen a hazaselet? 8) :lol: Szalag avatorol fingom sincs :? sorry :oops: :roll: sikerult mar kideritened? :roll: Tarsasozni imadok es ugy hianyzik is :roll: irigy mirfigy :? Melyik tarsas?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Brid! Gyönyörüséges a kis herceg!!! :D :D :D :D
Hát igen nála mások a súly arányok, de azért valóban lehetne egy kicsit nagyobb a súlya! De majd csak utoléri magát ebben is! Tényleg ha egy picit jobb evő lenne akkor más lenne az tuti! mert elég nehezen megy neki a hamika!
Fogam most jól van köszönöm! Bár dokihoz még mindig nem mentem!
Házasélet ha őszinte akarok lenni akkor úgyan olyan mint erlötte csak a nevem változott!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Társasban ismered a ki nevet a végént?? Ez egy ősrégi játék mi nagyon szeretjük!!!
nócika
 
 


Sziasztok Lánykák :)

Devecser-Kolontár :cry: :cry: :cry:
Iszonyatosan sajnálom őket. Mi már adtunk pénzt segélyként :(

Nóci :) milyen kis édi lehet a pehelysúlyú kisasszony :wink: Nyugi, Marci sem több két évesen 12 kg-nál....Most kezdett el enni, hogy nyo,matom multivitaminnal.Te adsz Reginek valamit?

Bri :D Gratulálok a pici fiúhoz!Igazi pasis kinézete van, tényleg!Valamelyik képen ott a kukaca is?Ill. látszik?
Én nyertem hihihi! Ki is mondott még fiút?
Nevetek van már akkor így?
Ugye hogy így még jobban tudatosult benned, hogy egy emberkéd lesz?Én igy voltam vele, amikor a nemét megtudtam. :wink:
Pociképet már rakhatnál, a 16. héten már látszódik. :wink:

Beze :) hogy vagytok?

Többiek?
Dorka, bírod még?

Kép
meli0805
 
 


Noci
Ha latnam bitos tudnam melyik az a jatek 8) Maj minnya rakeresek :wink: Fogdokit ne huzd sokaig mert megint jon a hetvege aztan mindig akkor faj mindenunk(en is akkor kajtathattam az ugyeletre :oops: ) Enni,hogy hogy nem ngyon eszik?Vekonyka is vgy csak egyszeruen nem eszik?

Meli
Noci mondta meg a fiut 8) de ha visszalapozok pontosan megtudom mondani.Nevek nem ngyon vannak :oops: Nehez menet lesz...majd hetvegen beszelgetunk apacskaval egyaltalan milyen legyen magyar,japan,angol? :roll: Nem konnyu nem valami hu de jo nevek vannak :? Lany nevem volt dogivel :lol: Valszinu olyan nev kell ami angolul is meg magyarul is azert hangzik valahogy pl peter :roll: Hat a kepeken nincs kuki az also kepen a bal oldalin az egyik keze okolbe szoritva a masik meg a masik keze :wink: Hat eleg sok erzes kavarog bennem igy azert mar tenyleg mas...meg evett epp mikor neztuk meg mozgott meg egyutt voltunk apacska is ott volt szal ilyenkor sok erzes elojon es vegre eloszor bekapcsoltak a szivhangot is nekunk :wink: Nekem ez ngyon sokat jelent,hogy o jon es ot van velem folyamatosan egyutt megyunk keresztul jon es rosszon 8) 100%os partner mindenben :)

Ti hogy vgytok?Marci?Elozo oldalon volt par kerdesem meg de nem irtal :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szép estét mindenkinek!

Brid! Na megnézted a játékot?? Fogdokinál még mindig nem jártam! De egy hős leszek és elmegyek! Szerintem a jővő héten tuti! Bár tudom ezt mondtam mostanra is!!!

Meli! Én nem tömöm semmilyen vitaminnal csak gyümölcsel több kevesebb sikerrel! Ha eszi eszi nem enm! Akkor probálkozok mással! Egyébként vékonyka fajta is és nem is eszik rendesen!
nócika
 
 


Noci
Megneztem 8) Tudom melyik ez.Jo jatek csak ha kiutnek akkor marha idegesito :x :lol: En regen nagy gazdalkodj okosan fun voltam 8)

Fogdokihoz meg tessek elmenni irgum burgum :roll: Karacsonyi ajandekot megbeszeltetek apacskaval? 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szijasztok!

Gratulálok Brid!!!!! Már nem tudom, mire is fogadtam, így nem tudom azt mondani: ugye megmondtam... de jó az a kisfiú :) aranyos nagyon :) A házasélet elmegy, pont azt beszéltük, hogy nem sok minden változott, bár párom szerint sokkal erősebb a kötelék... hát nem tudom, biztosan... project: rajta vagyunk, de ez a hónap valszeg nem nyert, nem túl jó a hőgörbém, de majd legközelebb :) ráérek...

Nóci, ismerős hozzáállás... :roll: na de tényleg tessék elmenni a fogorvoshoz, mert csak rosszabb lesz...

Meli, párod merre van?

Na, lépek melózni, kell mert muszáj... majd jövök még, puszi nektek!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Nálunk semmi extra! Szombaton voltunk barinőméknél játszani tegnap meg ikeáztunk! Vettem képkereteket végre úgy hogy ma hivatok elő képeket és szépen elkezdem a lépcsöt körbe rakni! Megálmodtam és most eljutottam odáig!!

Brid! Hát igen nagyon jó játék és ha kiütnek az valóban idegesítő! De hát ez is a lényege! meg szerintem akkor a legidegesítőbb mikor már a célnál vagy! Az elején meg nem bántja az embert!
És amúgy itt is nagyon boldogságos neved napját!!!

Zsani! Ma megyek fogászatra muszály! Na nem fáj, de félek, hogy addig húzom halasztom mig nagy baj nem lesz és azt nem akarom!!
Hmm! Erősebb kötelék az jó!!!!
nócika
 
 


Nóci, hát ha ő így érzi, akkor mindenképpen :) NA, akkor ++++++++++++++++++++++++

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok Lánykák :)

Hazajöttünk...Marcika már szombat óta nyaggatott, hogy haza-haza.Ugye otthon nincs gyerektársaság, a kis barátai is hiányoztak neki.Első 3 nap szuperul érezte magát pedig.
Megkezdődött a dackorszak is, az állandó "nem" mindenre, huhh, nem egyszerű :? Vigyázni kell, mert ilyenkor lehet a legjobban elrontani őket. Igaz az, hogy minél nagyobbak, annál több a gond, viszont annál több az öröm is velük.Eszméletlen tud lenni :lol: sokszor halálra nevetjük magunkat a beszólásain :lol:
Otthon paciztunk, birkáztunk, kecskéztünk, nagyokat sétáltunk :)

Bri, visszalapoztam, hát nem tudom mi lesz, decemberig van határidő a bölcsiig, ha addig nem lesz munkám, akkor nem tudom már vinni jövő novemberig bölcsibe.Utána meg már ovi jön. De reménykedem hogy legkésőbb jövő nyárig összehozzuk a kistesót is :) :wink:

Apa most Romániát járja, nem jó, mert kevesebb a lóvé.Januárba váltani akar, ha így marad minden, leteszi a 24 tonnásra a jogsit.
Viszont így másnaponta itthon van, meg a hétvégén is.

Nóci :) Drukk a fogorvoshoz!!!!Írj majd, mi volt.
Ki nevet a végén, szuper, gyerekkoromban mindig vesztettem és idegrohamokat kaptam :lol:
Ide is hívhatnál elő már képeket :wink:

Zsani :) mikor kell megjönnie?
Nekem sajna 2. cn. :? Pedig beleadtunk mindent múlt hónapban.Tuti baj van apánál is, nekem meg ugye nem volt pé-m PG53 szerint.Ezt asszem írtam is.
Nem baj, tavasszal irány a doki!Apát bármikor meg lehetne vizsgálni, csak ugye nehéz összehozni, hogy itthon is legyen :?

Csajok, Dorkával mi lehet?Lehet, már babázik? :shock: :)

Kitty :?:

Kép
meli0805
 
 


Meli, én elvileg vasárnapra várom, remélem kihúzza addig...

Örülök, hogy jól éreztétek magatokat!!!!! :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Bri,
most ide írok.
Nagyon örülök, hogy jobban vagytok.
Nem semmi az amin keresztül kell menned.

A kis Herceg meg igazán rendes kis krapek. ... és a képek is nagyon szuperek és látványosak.

Vigyázz nagyon magatokra.
pussz :) :)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Jeanner,
most olvastam a blogodon, hogy Vácra kellene menned okmányirodába?
Miért nem nézel a neten Gödre időpontot vagy Dunakeszire.
Hátha ott jobban jársz vagy hamarabb kapsz időpontot.

Gratulálok az esküvőhöz és sok sikert a babásodáshoz.

Tudod:
minden nő anyának születik. ... ki így, ki úgy lesz az.

Tudom miről beszélek, mert nekem sem volt egyszerű, de a sors és Bogica megoldotta.
:D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Hát köszi a drukkot a fog dokihoz, de ki lett lőve! Sajna! A mancika nagyon benyügösödött és álomba sírta magát indulás elött fél órával és jó nagyot aludt4 Nos így nem tudtunk menni, mert úgye húzos az idő is mert mentünk tornára is!!
Tök jól bírja már! Már nem üvölti végig az egészet! Ma speciel csak az utólsó 5 percben nyirbákolt!

Csajok! Dorka még tuti nem babázik, mert az iwiw-re ma is tett fel új képet! Meg nekem elvileg küld sms-t, ha megszületett Luca baba!!

Meli! Jajj dackorszak! Félek tőle, de nagyon várom! Anyudéknál azért tuti szupi volt! A jó levegő meg az állatok! Elhiszem, hogy élveztétek!!!

Zsani! Én küldöm mindkettötöknek a sok ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++-!!!
nócika
 
 


Sziasztok!

Majd jövök bővebben, most csak Bri-nek:



Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bri, boldog névnapot!!!!!!! :D :D :D :D

Hajnoca, már meg is kaptam a papírokat hála égnek, jó volt ez így :) de azért köszönöm :)

Nóci, +++++++++++++t nem köszi,mert akkor nem használ!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Szép jó reggelt!!!

Zsani! Nagyon boldogságos születésnapot kívánok neked!
Amúgy a sok ++ nem használ??? Ilyen esetre még nem hallottam, de akkor ezután többé nem kívánom!! Ha mégis, mert elfelejteném akkor nézd levegőnek!!

Ma végre Regi hasonfekvésben kinyomta magát! Igaz még csak könyökkel, de azt gondolom már ez is haladás! A tegnapi tornin sem sírt csak uccsó 5 percben, de az sem az volt már amit szokott művelni! Talán kezd hozzá szokni!!!!
Most indulun minjá Lidl-be aztán állok neki főzni! Csak egy kis pásztor tarhonyát csinálok!
nócika
 
 


Nóci, csak akkor nem használ, ha megköszönöm, tudod, mint a gyógyszer... szóval tessék csak küldeni szorgosan, csak én nem köszi meg, mert akkor kár volt leírnod is ;) na :D

Pásztor tarhonya receptjét kérem szépen!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Zsani!
Oké akkor szorgalmas leszek! ígyekezni fogok!!!
Nos a pásztor tarhonya receptjét mindjárt beírom a beszélgteő sarok receptjeibe! Ott megtalálod majd! De azon gondolkodom, hogy lehet már beírtam! Na mindegy megnézem és ha nem akkor már írom is!
nócika
 
 


Zsani! Most néztem meg és már leírtam ott egyszer az első oldalon van nem teljesen a legalján, de majdnem! Probáld ki nagyon fini! Mi nagyon szeretjük! És nyáron nincs is hozzá finomabb mint egy jó kis kovi ubi! Hmmm már nyáltúl tengésem van!!!!
nócika
 
 


Úúúúúúúúúúúúúúúúúúú, savanyúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú ubi 8) na, most már nekem is :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Megtaláltad a receptet??? Na majd ma mikor belenyamizok akkor majd gondolok rád! Meg egyébként naddon hamar kész van ez a kaja! Max fél óra! Szal nyugodtan probáld ki! Megéri hidd el!
Ja és küldjek zsepit??
nócika
 
 


Sziasztok Csajok!

Zsani, Boldog Szülinapot!

Brid, Boldog Névnapot itt is!
Sajnálom ezt a sok rossz dolgot, ami történik, és örülök, h. jobban vagy már!Nagyon szép a kisbabád, és nagyon jó képek lettek!
Milyen gyorsan nő!

Nóci, küldöm az sms-t, már Andris telefonjába beírtam a számod :)
Örülök, h. ügyesen bírja a tornát a Kishercegnő!
Fogad?Azóta nem fájt?

Csajok, a babaszoba kész, babruhák kimosva, elpakolva, kórházi csomag összeállítva, minden Lucababa fogadására vár!!!

Meli, dackorszak....húú én félek tőle.
Apa munkáját sajnálom, és nagyon bízom benne, h. te is és ő is megtaláljátok az ideális munkát!!

Beze, hogy vagytok?

Kitty?

Mi ma voltunk dokinál, meg Nst-n, minden ok, nem vizsgált meg azt mondta ilyenkor már nem akar.Magnéziumot már nem kell szednem, kedden megyek hozzá a kórházba ultrahangra meg nst-re.
Tele vagyok most energiával, nem nagyon tudok mit kezdeni magammal, takarítok, ma főztem, pakolászok, kutyát sétáltatok, és várom a pillanatot.
Védőnőnél is voltam, ma utoljára, 13 kg....

Puszi mindenkinek, ja holnap megyek fodrászhoz!

:D

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Dorka, hátte???? Szülni ki fog? :lol:

Nóci, már megoldottam, köszi :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!!

Én ma már túl vagyok ágyhúzáson megy a mosás vasalt cuccokat is már félig el pakoltam, szal ma nagyon kis ügyinek mondom magam!
Nekem tegnap este óta úgy fáj a szemérem csontom mint szülés elött 2 héttel! Teljesen úgy érzem magam! Bár marha érdekes lenne, ha szülnék!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Se ülni, se feküdni se sehogy se jó csak állva! De már ahoz is fájnak a lábaim! Ki vagyok teljsen!!!

Zsani! És hogy oldottad meg?? megtaláltad és megfőzted????

Dorka! OK éjjel nappal várom az sms-t! Baszus már csak 18 nap van hátra na ez a nem semmi! És mindennek ellenére hogy érzed magad?? Luca baba sokat tevékenykedik bennt?? Azt mondják, ha nem akkor valóban közeleg az idő, mert akkor készülödik a nagy útra!!!
És csak 13 kg???? Az nem sok! Nagyon kis csini kismami vagy!!! Remélem azért a fodrász után benézel hozzánk!!! Mesélj mindent mit érzel!! Én anniyra szeretk ilyenekről informálodni! Nekem sajna ez a rész már nem adatott meg, de majd legközelebb!!!
nócika
 
 


Nóci, most nem főzök, csak majd pénteken legközelebb, de átnyálazom majd az egész topikot (lehet szó szerint) :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Zsani! Szerintem amilyen csudi jó receptek bekerültek már oda igen csak el fog kélni a partedli!! Szal nyálazásra fel!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Csajok ti ho vagytok?? Most már tényleg csak mi tarjuk a frontot Zsanival! Egyedül Kati van igazoltan távol! Kitty?? Beze??Brid???? Csucsurol már nem is kérdezek! És a régi tök jó kis csapat hova tünt??
nócika
 
 


Megkésve bár, de:
Zsanikám, BOLDOG SZÜLINAPOT NEKED!!Kívánom az álmaid váljanak valóra!
Kép

Bri! Neked meg, BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!
Kép

Képzeljétek! Egy cici maradt délutáni elalváshoz!!!
Az éjszakairól sikerült(kopp-kopp) leszoknunk :lol: Megértette, hogy a mókuska elvitte, meg a kisbabák :lol:

Kép
meli0805
 
 


Tényleg nagyon elmaradozott sokmindenki :? Olyan kár!!! :(
Kittyvel is mi lehet?

Dorka! Érzel egyébként valamit?Nincs még lejjebb a pocakod?
Ahhoz képest, amit a doki mondott, meg ugye a kórház....nagyon jól húzod :lol:

Kép
meli0805
 
 


Hát Gyerekek, még ilyet.....
most néztem csak úgy kiváncsiságból a PG53-at és PÁFRÁNYOS!
Ma vagyok a ciklus 4. napján!!! :shock: Még javában pirizek.
Gyanús volt nekem, mert amikor Marci fogant akkor pl. a cilkus 3. napján voltunk együtt egyszer, meg utána rá 2 hétre!És a születése a piris együttléthez passzol :shock: :D
Na, de frankó, hogy épp nincs itthon Zoli :evil:

Kép
meli0805
 
 


Meli, neked már megjött? :shock:

Köszönöm szépen a macit :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Zsani, utólag, de annál nagyobb szeretettel:

Kép

Dorka, 13 kg, az tök jó, le a kalappal!!! Hogy vagy? Gondolom, fészekrakó ösztön már nagyon rajtad van! :D
Köszi, jól vagyunk, mindenki meggyógyult!

Nóci, bevallom, nincs erőm mindennap írni, de olvasni általában szoktam, tudom ez kevés.
Szeméremcsontom nekem is fáj. :?

Meli, nekem a mikroszkóp sose mutatott jót, de azért drukkolok, hogy neked igen. Én inkább az lh-teszteknek hittem. Marci nagyon ügyes! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze! Drágám az gáz, ha már most fáj neked is a csontod! Pihenj sokat!

Ja amúgy rájöttem ám, hogy lehet, hogy nem is a csontom fáj, hanem inkább elkaptam egy frankó kis húgyúti fertőzést! Mióta megszületett mancika azóta érzem, hogy valami nem stimmel, de csesztem elmenni dokihoz! Nos szombatra van időpontom nőgyogyihoz rákszürésre és majd meg kérem csináljon egy labort!!!
Holnaptól nincs net itthon! Azaz még délelött lehet benézek, de nem igérek semmit! Holnap megyek a pannonba lemondani és hétfőn valamikor jönnek a UPC-től, hogy bekössék az ujat! Addig nem garantálom, hogy tudok jönni! Írjatok jó sokat! Termeljetek meg minden! Vigyázzatok magatokra! Pusz

Ja! Viszont, ha Dorka addig is megszülne és küldi nekem az sms-t akkor minden kép átmegyek barinőmhőz és onnan írok nektek! Pusszantalak titeket!!
nócika
 
 


Sziasztok!

Nóci, kár hogy nem jössz... :(

Bogi, sajnálom, hogy te is fájsz... mikorra vagy kiírva? köszi a köszöntést :D

Meli, ez a PG53 kinek hogy működik, bnőm pl esküszik rá, mert csúcsszuper, más azt mondta, h egy kalap szamóca... te nem szoktad érezni a pé-t?

És akkor most kicsit magamról :D

Képzeljétek, 11. dpo-nál tartok, és nem lefelé esik a hőm, hanem felfelé megy!!!!

http://www.fertilityfriend.com/home/2f430c

Nem merek bizakodni, mert bármikor megjöhet, ezt én is tudom, de azon kívül, hogy néha szúr a jobb petefészkem, meg fájnak a mellbimbóim néha, nem érzek semmit... de sajna ez sem jelent semmit, már a mellfájdalom, mert fáj mensi óta, bár az elmúlt, most pár napja már csak a bimbi fáj... hát majd kiderül...

Amíg ki nem találjátok, tesztet nem csinálok, csak 25.én, azt írta a bto, h akkor már tuti lesz, természet anyánk kap még másfél hetet, hogy eldöntse, mit akar...

Na, ennyi, most tépek, mert özön meló!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok Csajok!!!

Zsani, én nagyon drukkolok Nektek!Bár én annyira nem értek ezekhez az értékekhez, mint a csajok!
De gondolok Rád!!!!
Nagyon sok a meló?

Nóci, sajnálom, h. nem jössz!De lehet, h. nagyon hamar beüzemelik a netet!Az sms menni fog, de Andris céges telefonjáról, de megismered, mert Lucababáról lesz szó benne :)
Hogy mit érzek?
Igazából görcsölget a hasam, de ritkán, szurkál szeméremtájékon, és az éjszakák nagyon rosszak!Nem igazán tudok aludni, de az a legfurcsább az egészben, h. nem is vagyok fáradt...Túl sok az energiám.
Lucababa van amikor sokat mocorog, van amikor nem.Pl. ma nem is nagyon mozgott eddig, és nagyon sokat csuklik :)
Voltál fogdokinál?
Jól teszed, h. megnézeted magad a nődokival,az is lehet, h. vmi gyulladás!

Meli, de jó ez a mókusos szöveg a cicihez!:)
Apa hazaért már?

Beze, nagyon örülök, h. mindenki meggyógyult!
Szeméremcsontom nekem is fáj. illetve szúr!
Lexi várja már a kistesót?

Brid merre jársz?

Kitty?

Rakok fel tegnapi pociképet!

Puszi


Kép

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


De szép vagy Dorka!

Nagyon csini a pocid!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Drága Nóci, már hetek óta fáj, de szerencsére nem mindennap. :?
Hogy van Regi?

Jeanner, szilveszterre. :wink: Mikor kell szorítanom?

Dorka, ő még kicsi, nem érti, de azért remélem, szeretni fogja. :wink:
Hú, bármikor szülhetsz. :) Izgulsz?

Bri, hogy vagytok?

Meli, nálatok mi újság?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok :)

Nóci :) Próbálj meg mihamarabb jönni! :wink:

Zsani :) teszt mikor lesz?Gyanús vagy te nekem....... :wink:

Dorka :) de csini vagy!De ez a pocak még eléggé fent van :wink: A nyugtalan alvás viszont már jel lehet :wink: Nekem szülés előtti utolsó napon, (sosem felejtem el, melyik film ment éppen :D )még semmi, de másnap hajnalban olyan erősebb mensis görcsökre ébredtem, viszont Marci csak aznap estére érkezett meg :lol:

beze :) nekem a szeméremcsontom a szülés óta fáj, hol jobban(időváltozáskor), hol kevésbé.Pociképet te nem raksz?

Mi megvagyunk, lehet, lassan munkába állok, de rothadtul nincs hozzá kedvem :? A Polgár Jenő hivatalnál próbálnak valamit , ahogy legalábbis igérték.Decemberig van határidőm a bölcsibe, ha addig nem találok munkát, maradok itthon, mert nem lesz már hely.
Tehát dec.közepéig várnak, + a beszoktatás, és január elsejei munkakezdés még belefér.
Tesóról már letettem, hogy addig esetleg összejön :?
De jó lenne pedig, ha mondjuk novemberben összejönne, akkor épp augusztusban szülnék,(mint ahogy én is akkor születtem)és kislány is lenne ráadásul, mint én.A fiúk novemberiek.Van köztük 40 év és 10 nap :lol:

Brivel mi lehet vajon?Már megint nagyon eltűnt :?

Kép
meli0805
 
 


Zsani, ez egy szuper hő, de látom, már vándorol lefelé....reméljük, ennél lejjebb már nem megy :wink:

Kép
meli0805
 
 


Sziasztok!

Ezeregy bocsánat, hogy nem jövök, de az életem totál káosz minden szempontból. Erről most nem szeretnék még beszélni, mert én sem tudom, mit akarok, kivel és hogyan. Így a baba téma sem aktuális, de ti nagyon hiányoztok, és érdekel, mi van veletek. Sokszor csak ti voltatok nekem az egyetlen társaság.
Igyekszem azért majd hírt adni magamról, meg olvasni szoktam, főleg hogy Dorka megszült-e már. Meg persze a többi kismami és nem kismami, kisbaba is érdekel. :)

Kép
kitty22
 
 


Olyan rossz, mert ha valaki eltűnik és sokára jön elő, rossz híreket hoz :(
Kitty :( sajnálom a káoszt az életedben, ez a távolság köztetek akkor nem jól szerepel? :? Ahogy a szavaidból kivettem, sejtem, mi lehet a baj :( Nagyon sajnálom és kívánom, hogy mielőbb rendeződjön a dolog......Pedig igenis gyere és panaszkodj nekünk, kell az! :wink: És ne múlt időben beszélj rólunk :(
Szerintem mindenki így gondolja, hogy RÁNK SZÁMÍTHATSZ!
Puszi!

Kép
meli0805
 
 


Szijasztok!

Kitty, hát ennek nagyon nem örülök, ez nem túl jó hír.... :( :( nem lehet, hogy csak azért érzel így, mert a párod messze van?

Meli, lement, de ma reggel visszaugrott... :D és ilyen "magas" hővel csináltam egy ilyen LH tesztet:

Kép

reggeli második vizeletből, aminek eléggé minősíthetetlenül kevés lett épp ezért a mennyisége... holnap reggel csinálok egy terhességit is, de az nem volt otthon, ma veszek, csak nem tudom, milyet...

Persze opció több is van, ugye a clearblue a legjobb, de nagyon drága, és nem tudom, mutat-e már valamit... (ámbár 3-4 napja már késik).. a one minute jó lenne, most azon filózok, de az x-epil a legolcsóbb és abban 2 van... csak nem tudom, mennyire megbízható... gabrielt még egyszer nem akarok, a medi-labbal szívam már sokat, így passz, de szerintem délután majd lekapok egyet a polcról és ennyi... :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Zsanikám!!!Lh jósnak nagyon jóóóóóóó amit mutat :wink:
Ha baba van, akkor bármilyen olcsóbb teszt is megteszi :wink:
Drukkolok nagyon és gyere a hírekkel!!!!
X-epillel csinálta anno Beze is :wink: Én úgy érzem, hogy nálad baba van :wink:
X-epilt vegyél, és csinálj ma délután is. abban úgyis kettő van.

Kép
meli0805
 
 


Ja, te honnan veszed az LH teszteket?

Kép
meli0805
 
 


Vaterán rendelem, 80Ft/db...

X-epilt? oksa... az milyen érzékeny? mensi kimaradása után egy nappal már mutatja, nem?

Meli, én nagyon biztos vagyok benne, h baba, csúcsmagas hővel ilyen ++++ LH tesztet nem lehet produkálni másképp...

Este nem csinálok tesztet, meg akarom várni reggel a páromat :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Meli, nincs friss, de majd rakok. :wink:

Kitty, sajnálom, én is sejtem, mi lehet a baj, de mi mindig veled vagyunk, ha gondolod, szívesen meghallgatunk. Addig is küldök egy nagy virtuális ölelést!!!!!!!!

Zsani, hú, de izgi!!!!!!!!!! Én corax-al csináltam először, negyed 7 körül este, a terhességet jelző csík erősebb volt a controllnál, és kb 10 mp alatt ott virított. Igaz, 8 napja késett... :roll: Aztán medilab, végül x-epil. Utóbbi kettő 25-ös, előbbi, 20-as, clearbluet ne vegyél, drága, és 50-es erősségű.

Bri?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: