Új privát üzeneted érkezett!

Lányok!
Segítsetek már nekem, szegény tudatlannak!!!
A tüszőrepedés környékén ha puffadást tapasztal az ember lánya, az jó vagy rossz? Már gyógyszer nélküli hónapban gondolkodva! Szóval ez a tüszőrepit, vagy annak hiányát jelenti???
Vera

Kép
Kép
verona
 
 


Pont erre néztem, Vera. Van, aki semmit nem vesz észre a tüszőrepiből, de nekem speciel ilyenkor puffadt az alhasam 2-3 napig is. Ha kételyeid vannak, akkor használj LH tesztet, ha még a feltételezett pé előtt lehetsz. Ha utána, akkor marad a jó öreg hőmérő Kép
s_norka
 
 


A hőm 19,20. napon ugrik, mensi 37-38 napos. Lehetséges, hogy 20 nappal mensi előtt van pé??? Vagy egyszerűen nincs pé, csak ezt eddig senki nem vette észre?

Kép
Kép
verona
 
 

 
 

Vera, valami nem stimmel. Eddig mindig így volt? Az ugrás alatt mit értesz? Legalább 4-5 tizednek kell lenni. Egyébként a pé után 12-16 napos szokott lenni a fázis, normál esetben, ha ennél hosszabb, az terhességet jelez.

Nekem pedig most megjött... ha péntek, akkor mensi, röhejes, mert nem is rendszeres. De legalább új ciklus indul, és kedden Kaáli, kezdeni akarom a felkészülést. Vera, te mit tervezel? Már persze, ha ez most mégse sikerülne. De gondolj Pirus esetére! Kép
s_norka
 
 


37 fölé megy bőven, de úgy, hogy egész nap ég az arcom, lázasnak érzem magam, és ez eltart a mensiig. Eddig már három ciklus volt ilyen. Pl. tegnap délután is 37,3 volt a hőm.
Lehet, hogy ilyen lassan és nehézkesen érik a tüsző?
Még nem megyek inszemre. A párom konokul ragaszkodik hozzá, hogy csak időre van szükségem, és ha megnyugodtak körülöttünk a dolgok, akkor spontán terhes leszek. Meggyőzött, bár nem 100%-ig. Szedem az Adimetet, és várok.

Kép
Kép
verona
 
 


A napközbeni hő nem sokat jelent, csak az ébredés előtti. Akkor kell 37 körülinek lennie. Lassan érhet a tüsző, nekem is eddig 3-5 hétig tartott, de a peteérés utáni fázis nem tarthat tovább 2 hétnél.
s_norka
 
 


Sziasztok!

Lányok!
Nem tudom emlékeztek-e még rám.
Csak azért jöttem, hogy elmeséljem nektek, hogy július 25-én megszületett a kislányom, 3410 grammal és 50 cm-rel. Gyönyörű, egészséges, Sára a neve, és ma 3 hetes.

Azért nem írtam eddig, mert két nap után én visszakerültem a kórházba, volt egy komoly műtétem, két hétig bent voltam. De remélem már minden ok lesz.

Bocs, hogy zavarkodtam, de gondoltam, aki még emlékszik rám, az örül az én örömömnek. Hisz az én babóm is segítséggel fogant. Kitartást kívánok nektek is.

Sziasztok!

Andi
andi71
 
 


Sziasztok Lányok!
Remek ez a forum!!! Pár napja találtam rátok, kicsit belolvastam az archivumokba is és máris rengeteg hasznos infóra tettem szert Kép
A segítségeteket szeretném kérni hála pénz ügyben!
A Szabolcs u.-ba járok Vajda dokihoz. Már megtörtént az összes vizsgálat és ebben a ciklusban mehetne az első inszem. Az a dilemmám, hogy mikor (az inszem elött v. az inszem napján) és kb. mennyit kellene adnom. Nagyon gyakorlatlanok vagyunk ezzel a témával kapcsolatban! Segítségeteket előre is nagyon köszönöm!
csibibaba
 
 


Szia Andi!

Én még emlékszem Rád. Szívből gratulálok Nektek a kis Sárához és nagyon sok boldogságot kívánok!

Bogi
bogi1975
 
 


Csibibaba!

Mi is a Szabolcsba jartunk meg tavaly, volt ott 5 inszemem, nem a Vajdahoz, hanem a Muranyihoz. En nem adtam neki soha semmit. Lehet hogy ezert nem jott ott ossze? Na, persze azota spontan mar clostival osszejott, eloszor rogton azutan, hogy onnan eljottunk es megkonnyebbultunk, de az a baba sajnos nem maradt meg tavaly, de most mar itt van a kis angyalkam 27. heten vagyunk, es az uj dokim nem egeszen ertette minek is kellett nekem inszem, teljesen felesleges volt, eleg volt a closti es spontan szeretkezes.
Szoval nem tudom, hogy kell-e adni, de mi nem adtunk, az biztos.
Persze nem elkedvetleniteni akartalak, csak velunk ez tortent. Van akinek persze inszemmel jott ossze, es neki az a megoldas.
Andi!

Oriasi gratula nektek, es szep egeszseges Sarahoz, en is emlekszem am rad termeszetesen!!!!!

dodo
aki regen ide irogatott...

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Sziasztok Lányok!

Mi is leléptünk egy kicsit melegebb éghajlatokra nyaralniKép nem hiszem el, hogy mi van ittKép komolyan mondom én még ilyen nyarat nem éltem.

Közben félidősek lettünk, a 20. héten járok és egy újabb férfi egyed lapul a pocakomban. Ha minden igaz, Szabolcsnak fogjuk hívni. A pocakom még mindig alig gömbölyödik, de ez van, Zsombival is nagyon pici volt.

Ti hogy vagytok lányok? Látom Egérke parkolópályán van, gondolom most töltődik, de azért adj hírt magadról kérlek!

Nóri, szuper megint ilyen pozitívnak látniKép Nagyon remélem, hogy a felkészülés és a beültetés is sikeres lesz, én imádkozom Értetek nagyon!!! Mikor várható a beültetés?

Vera, mi a helyzet, mi lett a hőmérőzés eredménye? Kovács doki mit mond, Õ javasolja már most az inszem elkezdését? Tényleg, mit érzel, hatásos Nálad az Adimet? A PCO-s tünetekben okozott valami javulást? Labort néztetek mióta szeded?

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Helló Pirus!
Hogy telik az idő, már a 20. hét. Örülök, hogy jól vagy. Nálunk semmi, Kovács doki már korábbra mondta az első inszemet, de húzom-halasztom, mással vagyunk elfoglalva. Egyébként most hétvégén kell megjönnie, aztán meglátom mi lesz, a pillanatnyi helyzet dönti el.
Egérke! Ne tűnj el kérlek szépen!!! Hol vagy?
Andi, Dodo! Örülök, hogy jelentkeztek, mindig jó olvasni sikerekről. Gratulálok!
Vera

Kép
Kép
verona
 
 


Sziasztok!

Nóri kérdezte a minap, hogy miért tűntem el. Mert nem akarok annyira függővé válni és becsavarodni, mint korábban. remélem, fogok tudni mértéket tartani.

Andi, hatalmas gratula Sárához, sok egészséget kívánok neki!

Pirus, mindjárt meg is szülsz... na látod, nem lett semmi baj, ott van, egészséges és nemsokára a karjaidban tarthatod.

Dodo, úgyszintén... olyan jó, hogy boldog vagy!

Vera, mizujs??? inszem...?

velem semmi, beiratkoztam angol szakra az egri főiskolára, meg dolgozom. Minden pénteken le kell majd mennem Egerbe... remélem, a jövő félévtől ritkásabban...

Murányi kezel most, bár még mindig Vajda szimpibb. Rákérdeztem a metforminra, fel szokta írni, most nekem is felírta. Úgyhogy VAN METFORMIN A SZABOLCSBAN!
kisegér
 
 


Sziasztok!

Nóri kérdezte a minap, hogy miért tűntem el. Mert nem akarok annyira függővé válni és becsavarodni, mint korábban. remélem, fogok tudni mértéket tartani.

Andi, hatalmas gratula Sárához, sok egészséget kívánok neki!

Pirus, mindjárt meg is szülsz... na látod, nem lett semmi baj, ott van, egészséges és nemsokára a karjaidban tarthatod.

Dodo, úgyszintén... olyan jó, hogy boldog vagy!

Vera, mizujs??? inszem...?

velem semmi, beiratkoztam angol szakra az egri főiskolára, meg dolgozom. Minden pénteken le kell majd mennem Egerbe... remélem, a jövő félévtől ritkásabban...

Murányi kezel most, bár még mindig Vajda szimpibb. Rákérdeztem a metforminra, fel szokta írni, most nekem is felírta. Úgyhogy VAN METFORMIN A SZABOLCSBAN!
kisegér
 
 


Szia Egér!
Végre, hogy jelentkezel! Helyes, hogy próbálsz kikapcsolni, én is azt teszem. Azért gyere néha!!!
Egy kérdés: Szerintetek önhatalmúlag beszedhetem a Clostit? Mi bajom lehet? 5.-10. napig 2x1. Inszemre még nem megyek, de addig is ...
Vera

Kép
Kép
verona
 
 


Vera, te tudod. én nem merek egyedül bevenni gyógyszert, ha az hormon.
kisegér
 
 


Sziasztok!
Új vagyok köztetek, bár egyáltalán nem újkeletű a probléma az életembenKép(( Szóval kis háttértörténet: 2 és fél éve történt nagy elhatározás, hogy családot alapítunk. Minden megfelelőnek tűnt - boldog házasság, normális anyagi körülmények, 27 évesek vagyunk.... És vártunk, és vártunk, és sokat szomorkodtunk. Aztán 1 év után irány a BMC, kivizsgálások, eredmény: minden ok. Orvos még azt is közölte, hogy miért izgulok, nekünk ágyban, párnák közt össze fog jönni. (de akkor miért nem(?!?). Szóval nem győzött meg a hely, tartottunk pár hónap szünetet, majd a Schöpf-ben ajánlottak orvost, akihez elkezdtem járni. Õ nagyon kedves, nem drága, és a megbeszélt időben mindig fogad. Amit talált: prolaktin magas (fél bromo naponta), + "szép" cisztákat, ami szerinte endometriosis gyanús. Ezekből a BMC -ben semmit nem vettek észre.... Miután az időzített szex nem vezetett eredményre, nekiláttunk az inszemeknek, 3 -on vagyok túl, eredmény semmi....Kép((( Elég nehéz a helyzet, főleg, hogy mindenki babát vár vagy babázik a környetemben, így - férjemen kívül - senkivel nem tudtam megosztani bánatomat.... EDDIG! Remélem , hogy a "társaságotok" segít!!! Első kördésem rögtön: mi az az ICSI???

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok, Szia Emma!

Hasonló cipőben járok, egy különbséggel. Nekem már van egy 6 éves kisfiam, de tesókát szeretnénk.
Másfél éve próbálkozunk, de semmi. Nekem is magas a prolaktin szintem, de még nem irta fel a doki a bromot. Most fogok hozzá menni ez ügyben.
Kihez jársz a Schöpfiben?


Látom te is 76-os vagy. Lehet hogy az évjárattal van gond? Én is annyit járok dokihoz, hogy már szinte az a beteges.

Írj!!!

Kati
Vendég
 


Szia KatiKép
Ferenczi doktorhoz járok. Nagyon rendesKép
Tegnap voltam tüszőnézőbe, 20,5 mm van jobb oldalon, ami klassz, csak baloldalon 5 cm ciszta. Eléggé elkenődtem... Na, de holnap reggel inszem, hátha így is összejön.
DrukkoljatokKép

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok.

Nagyon régen írtam. 2 napja szurkálom magam Suprefacttal, indul a long protokoll, kb. 3 hét múlva lesz az action, azaz a punkció és társai. Ez a harmadik és valszeg hosszú időre utolsó mesterséges próbálkozásunk. Idegileg sajnos nem jöttem teljesen helyre, elég erős hangulati hullámzásaim vannak, néha megmagyarázhatatlan pánik szintre erősödő szorongás, és újabban, kb. 1 hónapja alvászavarok is... Kép Kezelt pszichodoki, aki el is bocsátott, de sajnos azóta rosszabbodtak a tünetek, amivel most hatékonyan nem is tudok mit kezdeni. Bízom benne, az idő segít, annál is inkább, mert beálltunk a sorba a Gólyahírhez, és van esélyünk babára már 2006/2007 téltől. Kép
Én mostanában egyébként sok mindent csinálok, többek közt írogatok is mindenfelé cikkeket. Egy megjelent az Origo-Tudomány rovatban a családalapításról (hadd reklámozzam magam Kép ), lesz egy a Figyelőben a meddőségi iparról is 1-2 héten belül, de amire a legbüszkébb vagyok, a www.lombikbaba.com-on megcsináltuk a PCOS menüpontot, és folyamatosan fordítom hozzá a cikkeket, amelyek sorra kerülnek fel. Sokan olvassák, itt is ajánlom!
ölelek mindenkit
s_norka
 
 


Kedves Nóri!
Bevallom figyelemmel kísérlek más oldalakon, és már átrágtam magam a hivatkozott oldalon, ahol összegyűjtöd a PCOS infókat. Nagy segítség, és borzasztóan örülök, hogy végre van egy ilyen hely. Olyasmibe fogtál, amire nagyon nagy szükség van. Azoknak is, akik a tünetek miatt szenvednek, és azoknak is, akik babát szeretnének... Köszönjük!
A cikkeket is meg fogom nézni.
Szorítok érted, és tiszta szívemből kívánom, hogy minden rendben legyen.
Vera

Kép
Kép
verona
 
 


Sziasztok!

Nóri, gratulálok!Szuper, hogy cikkeid jelennek meg! Gratula az örökbefogadáshoz is, drukkolok, hogy hamar megkapjátok a kisgyereket! Meglátod, ez lesz a legjobb gyógymód a szorongásra és alvás-
zavarra!

Vera, veled mi újság? Inszemi mikor lesz?

Képzeljétek, ma bementem a kórházba és felírattam Adimetet. Pont elfogyott. amikor kiváltottam, kértem egy tesztet is, mondtam, hogy a legolcsóbbat adják, úgyis tök feleslegesen csinálom meg. Hát lepisiltem, és pozitív lett! Na most ebben az a meglepő, hogy abszolút esélytelen volt a teherbe esés. Ugyanis a ciklus elején egy nagy cisztát láttak, ami kb. a 15. napra felszívódott. Aztán múlt héten úgy éreztem, hogy végre megjön. A cicim bedurrant, a hasam feszített, stb. De csak vmi sűrű váladék volt, vér sehol. Hétvégére meg csillapodtak egy kicsit a tünetek, el is mentem vásárolni, több kiló cuccot hazacipletem, kitakarítottam, porszívóztam, minden megerőltető mozgás megvolt :-((
Hát csak nem jön a vérzés, gondoltam, miből áll egy tesztet csinálni... úgyis negatív lesz...
Hát én lepődtem meg a legjobban, amikor 2 csík jött elő!!!

Most nem is tudom, mikor keletkezhetett a terhesség: ma a 37. napon vagyok, és a 15. nap környékén nem is volt érő tüsző. Csak azt ne mondjátok, hogy a cisztából lett!

Puszi mindenkinek!

Ui.: Megint el fogok tűnni, befekszem a Szabolcsba, és remélhetőleg a 12. hét előtt nem is megyek ki onnan.
kisegér
 
 


Nóri, te ezt az origóst a PhD-hez készítetted alapvetően? Jó cikk!
kisegér
 
 


KISEGÉR!
EZT EGYSZERÛEN NEM HISZEM EL. NAGYON-NAGYON ÖRÜLÖK, ÉS GRATULÁLOK!!! Boldog 9 hónapot kívánok, és persze utána is. Nem tudok napirendre térni. Annyira elkeseredett voltál, és látod mégis megtörtént. Legyél jó, és vigyázz magadra! Mikor mész dokihoz, és melyikhez? Te jó ég, még mindig nem hiszem el. Nem is kaptál gyógyszereket ebben a ciklusban?
Képzeljétek, a kollégám felesége is épp most derült ki, hogy babát vár. Három éve próbálkoztak, két lombikon voltak túl, és most spontán összejött a baba, 5 hetes. Lányok! Ezek jó hírek. Ilyenkor kezdek bízni.
Én még nem megyek inszemre, mert épp eladjuk a lakást, és nem amúgy sem lehetne, szóval még várunk. Talán történik valami csoda velem is.
Vera

Kép
Kép
verona
 
 


Vera, úgy féltem, hogy a nem-babások elszomorodnak majd a hír hallatán, de egyelőre szerencsém van Veled, és most ennek is nagyon örülök.
Én sem tudok napirendre térni, arra gondolok, hogy mindjárt felébredek ebből az álomvilágból, és minden megy tovább a maga útján, biztos csak mély álomban vagyok.
Nem kaphattam semmi gyógyszert a ciszta miatt... adimet volt, aminek önhatalmúlag egy féllel felemeltem az adagját, mert megint összevissza jött meg, teljesen idétlenül.
Dr. Egyed maradt az orvosom, nem mertem a Szabolcsból eljönni minden rossz tapasztalatom ellenére. Túl jó a Baranyi (cukros doki, és rendkívül odafigyel rám.

A főnökömnek már közben mondtam, hogy mi történt. Semmi gond, drukkol, megérti, stb, sőt, azt is mondta, hogy vmit vmiért (munka meg baba). Azt hiszem, a próbaidőm pont ma járt le :-))
kisegér
 
 


Kisegér!
Biztos, hogy sokunknak erőt ad, ha hasonló problémákkal küzdő sorstársunknak sikerül az, amit mi is szeretnénk, és reményt ad, hogy velünk is megtörténhet. Tényleg örülök, és sok boldogságot!
Te egyéként is diétázol a cukor miatt, ha jól tudom, ugye? Úgy vettem észre, hogy nagyon sokat jelent a diéta. Én egy időre leálltam vele, és rendszertelenebb lett a ciklusom. Most ismét odafigyelek.
Az előtte levő ciklusokban kaptál gyógyszert? Hány naposak voltak a ciklusaid? Bocs, ha piszkállak, de ilyenkor az ember próbál rájönni, hogy min kellene változtatni. Persze tudom, hogy sok minden másnak is passzolni kell.
Vera

Kép
Kép
verona
 
 


Örülök, hogy így látod a dolgokat.

Diétázom, és valóban sokat számít. Ha rendesen betartom, a menzesz is rendszeresebb. Ezt már 10 éve megmondta az Egyed is, és igaza volt. Csak hát ki a fenének van arra gondja, hogy állandóan figyelgesse a kajákat meg az időpontokat? időszakonként természetes, hogy betartja az ember, de előfordulhat akár 2-3 hónap is, amikor ellazsálja. (leglábbis én, meg a többi cukros is ezt csinálja. Valószínűleg a fogyókúrázás is emiatt nehéz azoknak, akiknek előírt diétát kell betartania.)

A múlt hónapban csak egy gonalt kaptam, semmi mást. 35 napnál nem nagyon voltak hosszab ciklusaim, de a pé-t már nem éreztem az utóbbi 3-4 hónapban.
kisegér
 
 


Nóri, megnéztem a pco-s linket. Nagyon-nagyon felhasználóbarát: külön tetszett, hogy könnyedén lehet lapozgatni a cikkek között.
Na de a lényeg, hogy tartalmilag is kimerítő és alapos! Nagyon ügyesen összeválogattál minden fontos infót! Mint pco-s, én is köszönöm, hogy ennyit fáradtál ezzel. Az internetező pco-sok végre rálátást nyernek a betegségükre!

(A google-ról meg lehet vajon találni könnyen ezt a linket...? ha vki meg akarja ismerni a pco-t, mindenképpen hasznos lenne, hogy egyből erre az oldalra jusson, mert itt minden együtt van, és nem kell kutatni).
kisegér
 
 


Kisegér!

Nem tudom, emlékszel-e még rám. Annyira örülök Neked és szívből gratulálok a Babóhoz! Vigyázz nagyon magatokra!
Fura, hogy hosszú idő után Neked is akkor jött össze, amikor leszakadtál kicsit a témáról és eltűntél a Babanetről.
Bogi
bogi1975
 
 


Köszi a gratulációt neked is! Persze, hogy emlékszem rád! neked most hogy áll a baba-projekt?
kisegér
 
 


Kisegér, a projekt az már nem is projekt nálunk. A nyáron sikerült az első lombik, így most már több, mint 15 hete itt lapul Valaki a pocakomban. És nagyon jó!
Bogi.
bogi1975
 
 


Gratulálok! és már túl is vagy az első trimeszteren! Boldog további várandósságot kívánok!
kisegér
 
 


A vérvétel eredményei:
HCG-451
progi-86
kapok 3*1 duphastont, magneb6-ot, meg folsavat
kisegér
 
 


Kisegér,

Szívből gratulálok neked, boldog és problémamentes terhességet kivánok. Kép Jó ilyet, hallani, hogy spontán is sikerülhet a baba, azoknak is akik eddig problémákkal köszködtek.
Én a másik topikba szoktam irogatni, de ide is néha bekukkantok, hátha olvasok valami jó hirt. Kép

Fruzsi

fruzsina32
 
 


Sziasztok, sajna csak pár sort tudok írni, mert iszonyú mennyire nincs időm, 2.napja csináljuk az Ágacskás tanfolyamot az örökbebabához (szuper Kép), és most este még neki kell esnem egy ASAP (as soon as possible Kép ) melónak.

Kisegér, csak annyit, vártam már ezt a fordulatot! Hiszen annak idején elsőre babás lettél, és azóta csak szorongtál, vívódtál, hányszor vetettem ezt szemedre - tudom már, karcosan... Kép No de itt az eredmény. Nagyon gratulálok és vigyázz nagyon a szemed fényére! Kitartást a kórházhoz, hamar ellibben az.

Bogi, neked is gratulálok, vajon miért nem írtad meg rögtön a jóhírt?

Tulajdonképpen bennem lassan egy megnyugvás lesz, 2 éve akikkel elkezdtem a babaprojektet, na jó, Egérke, téged tavaly ismertelek meg, de akkor is, veled bezárólag, azaz tegnap, mindenki terhes lett. MINDENKI. Ez összesen 7 ember. Hogy miért megnyugvás? Hogy talán nem véletlen, hogy nekem még mindig nem sikerült, és talán tényleg hagyni kellene. Ma ez a tanfolyamon fogalmazódott meg bennem, hogy ideje lassan feldolgoznom ezt a veszteségélményt, és lezárni ezt a fejezetet, és várni az örökbebabát. Sajna a Suprefacttal nem állhatok le, de ez már csak amolyan becsületfutam. Kép

puszi mindenkinek

ui: Figyelőt csütörtökön figyeljétek, Társadalom+gazdaság rovatban nem akármiről fogok írni... de ez hadd maradjon titok! Kép
Ja és köszönöm a dicséreteket, sose gondoltam, hogy egyszer cikkírásra adom a fejem! Kép
s_norka
 
 


Sziasztok Lányok!

Olyan sokáig nem írt senki, hogy nem néztem már naponta a topikot, és most mit olvasok...
EGÉRKE, HATALMAS GRATULAKép Nagyon-nagyon vigyázzatok egymásra! Annyira örülök, hogy sikerült.

Nóri, Vera Nektek is nagyon szurkolok, hogy hasonlóan örvendetes hírrel lepjetek meg bennünket még az év végéig.

Nóri, éppen ma hallottam a szomszédunk anyukájától, hogy a fiáéknak sikerült 4 hete hazahozni egy 6 napos kisfiút az egyik klinikáról. Van egy 3 és fél éves kisfiúk, aki 800 gr-mal látta meg a napvilágot. Az anyukájának súlyos toxémiája lett, a veséjével is olyan komoly probléma alakult ki, hogy többet nem vállalkozhatott gyermek kihordására. Ezért jelentkeztek Õk is egy alapítványnál. Még a tejcsit is sikerült beindítani, de van tejtestvére a kisfiúnak.
Nagyon drukkolok Nektek egy babáért, legyen az örökbefogadott vagy saját vagy akár mindkettőKép

Mi már a 25. hetet tapossuk.Kép Nagyon félek én is, hogy nehogy baj történjen. Szabolcs feje már beilleszkedett, elég korán, de bízom benne, hogy nem akar idő előtt a világra jönni.

Puszi Mindenkinek!
Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Nóri, tényleg milyen felszabadultnak tűnsz, de jó! És köszi a gratulációt!
Hát igen, mióta van munkám, tanulok, feladatokat kapok, más hangsúlyt kapott a baba-kérdés, az biztos. Sajnos a kórházba kerülés miatt ez megint elvész egy időre... remélem, aztán sikerül visszazökkenni a normális életbe, ha majd november végén kiengednek. (úgy számoltam, maximum addig tarthatnak bent).

Pirus, hatalmas már a babád! Ez a fej-beilleszkedés nem tudom mitől függ... A környezetemben nem is egy mamánál hallottam ilyet, de nem volt belőle bajuk... Talán ha sokat pihensz, az jó tesz...

Nóri, még egy szót: a hét ember kevés. Ez nem alap a számoláshoz. És ismerünk embereket (Dodo), aki asszem több, mint két évig próbálkozott. Ez semmit sem jelent. Neked most frissen rendbe tették a hasadat, elkezdtél egy lombikot, nincs okod a pesszimizmusra. Nyugi.:-)
kisegér
 
 


Norka!
Olvastam a cikket a Figyelőben. Nagyon tetszett, és nagyon jó helyet találtál neki, mármint az újság miatt. Remélem, hogy több figyelmet kap az ügyünk.
Vera

Kép
Kép
verona
 
 


Vera, köszönöm. Kép
Megmondom őszintén, félek kicsit a reakcióktól, pláne, hogy jövő héten már mehetek a Kaáliba...
s_norka
 
 


Kisegér!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
aaannnyira örülök neked!!!!!!!!!!!!!!!
Jelentkezz még!!!!
Vendég
 


Kisegér kismami Kép alig hiszem még mindig.
Nagyon örülök neked!!!!
Biztosan nagyon jó kezekben leszel a kórházban, egészséges kisbabád fog születni jövő nyáron.
Nagyon örülök!

Snorka Kép én még nem jutottam az újsághoz, de az jutott eszembe, amit Kisegér mondott, hogy 2 év és 7 ember tényleg nem statisztikai adat. Persze nagyon sok, mi éppen most 3 éve próbálkozunk, és 2 éve járunk a János kórházba, kisebb-nagyobb megszakításokkal. 2 vetéléssel a hátunk mögött. Nem akarom, hogy ez vígaszt nyújtson számodra, nem is ezért írtam, sosem lehet tudni kivel mi történik, de hiszem, hogy lesz saját gyereketek. Nagyon sok erőt kívánok az örökbefogadáshoz, és kívánom, hogy úgy járj, mint Lujza Kép a megint megjöttből. Keresd meg kérlek őt, még írogat mindig, csak már a babásokhoz. KépKépKépKépKépKép

Puszi
Noémi
Vendég
 


Nóri!
Én nem hiszem, hogy Krizsáról bármi rosszat írtál volna, a tényeket az intézetekről meg ő sem tagadhatja.

Kép
Kép
verona
 
 


Sziasztok!

Én is olvastam a cikket, és ez is tetszett. Gratula!
Nem hiszem, hogy bármilyen negatív visszhangja lenne ennek a Kaáliban, hiszen még ki is emelted őket, mint majdnem egyedüli intézményt, ahol nem titkolják a százalékokat és ahol majdnem a legtöbb beavatkozás történik. Ez a javukra szolgál, akár reklám hatású is lehet.
A többi meg általánosítás, nincs nevesítve. Úgyhogy most olyan lombikot kell csinálniuk, hogy csak na. Minimum egészséges ikreket. Kép

Noémi, köszi a gratulációt! Hogy vagy? Mi történik éppen veled? Remélem, a jóisten szól belőled a babát illetően...

Képzeljétek, ma voltam a Szabolcsban, és úgy tűnik, Baranyi már ismer és megbízik bennem annyira, hogy azt mondta: akkor fekszem be, amikor szeretnék. Ez nagyon nagy szó! Ugyanis Baranyi sárkányhoz méltó szigorúsággal bánik a betegeivel, és semmit sem bíz a véletlenre.
A cukraim tök jók egyébként.
Egyed most kedves hangulatában volt, hosszasan beszélgettünk mindenféléről. Már elég idős, most valahogy érződött is a beszédén. Egyébként a metforminról beszéltünk, rám bízta, meddig szedem, nem akart beleszólni(Baranyi is így állt hozzá- hálistennek...)Fokozatos leszokást javasolt, szerinte a gyógyszereknél ez jobb módszer, mint a hirtelen leállás. Proginál is.

Na, úgyhogy jövő vasárnaptól befekszem, és Krizsa elgondolása szerint fogom szedni az Adimetet.
kisegér
 
 


Kisegér Kép el sem tudod képzelni, hogy mennyire nagyon drukkoltam neked, és mindenkinek, aki átélte egy baba elvesztését. Ezért külön öröm, hogy most kismami vagy, úgyhogy küldök neked sok-sok-sok drukkot, és nyugalmat, remélem a jóistem szól belőlem, mindent megteszek érte. Kép
fogalmam sincs, hogy a metmorfin meg a adimet mire való, de remélem a babával mindent rendbe tesznek. KépKépKépKépKép
Küldök sok-sok energiát neked!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Mi most készülünk az 5. inszeminációra, júliusban és augusztusban nem sikerült, kicsit kibuktam, aztán így sikerült.
Közben felmondtam a munkahelyen, táppénzre megyek, úgyhogy van kb. 6 hónapom, hogy sikerüljön a baba. De nem is lesz rá szükség. Kép
Vendég
 


Sziasztok, ne haragudjatok hogy ilyen váratlanul közétek jöttem a megint megjöttbe szoktam írni, most készülök az utolsó inszemre, a harmadik sikerült de sajnos méhen kivüli lett és mütéti úton 7 hetesen elvették a pockomat.

Kisegér gratulálok a babádhozKép

Norka elszerettem volna olvasni a cikket ma és nem engedi mert lakat alatt van, csak előfizetők tudják, tudnál nekem ebbe segíteni, köszönöm!

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Sziasztok!

Nóri, hol vagy?Kép Aztán tessék ám ide is jönni!!!!

Barbi, én sem tudtam online elolvasni a Figyelőben, de a www.lombikbaba.hu oldalon megtalálod Nóri írását.

Egérke, pihenni?Kép Még decemberig dolgozom itthon, bár az ülés sem tesz jót, így lehet, hogy hamarabb befejezem. Zsobi feje is hamar beilleszkedett, de nem ennyire hamar. Reméljük nem lesz gond belőle, de már nagyon várjuk a kis jövevényt!Kép

Noémi, Nektek is megy a drukk a babaprojekthez.Kép

Nóri, ha lesz egy kis időd, akkor majd kérdeznék valamit a PCO-val kapcsolatban.

Puszi Mindenkinek!
Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok, én is szeretnék egy újabb csodát bejelenteni. Spontán terhes lettem. Kép
Ma vagyok 4+0, tehát nagyon korai, de gyanút fogtam, teszteltem, és most a Kaáliban is megerősítették. Minden szép és jó eddig, még progipótlás sem kell.
Sajnos most nem írok többet, mert nemsoká tanítanom kell menni és még össze kell szednem magam.
s_norka
 
 


Nóri, enged meg hogy így ismeretlenül gratuláljak nekedKép Nagyon boldog kilenc hónapot kívánok nekedKép

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Nóri!
Még egyszer nagy gratula! Nagyon örülök nektek!
Vera

Kép
Kép
verona
 
 


Nóri!

Ez fantasztikus, szívből gratulálok és minden jót Nektek!

Noémi, Barbi!
Szorítok Nektek az UTOLSÓ inszemhez!

Azért olvasgatlak ám még Benneteket és nagyon szeretem az ilyen jó híreket!

Bogi
bogi1975
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: