Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
tesztet megvettük,de nagyon félek tőle.megpróbálok pozitívan állni hozzá,de....
na mindegy!durcipók veled mizus?
Heni azért egy képet dobhatnál! :wink: :roll: :lol: nagyon kiváncsi vagyok! :D
Vendég
 


na 2. laptető,ha ez sem hoz szerencsét akkor semmi :lol:
csicsiy tök jó,hogy nincs semmi baj,majd szerintem próbáld meg a barátcserje kapszulát,mert az természetes és sokmindenkinek segített,beállítja a ciklust.ha nekem megint esetleg nem jött össze akkor én is azt fogom szedni!
Vendég
 


Sziasztok!

Gabó
remélem, a sok laptető szerencsét hoz :wink:

Páromat felvették a Merci gyárhoz :D
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Gabóó, majd meglátom h milyen lesz a köv. mensi! és ha megint ilyen kevés, akkor lehet megpróbálom ezt!
Akkor holnap reggel teszt? nagyon várjuk, majd gyere az eredménnyel!

Andi: gratulálok a párod munkahelyéhez, úgy hallottam a Merci gyár jó hely! :P

Kép
csicsiy
 
 


Pinkiné: milyen munkát végzel így reggelente? tudod másodállást keresek ezért érdekel! biztosan ez a hülye időjárás ami bekever a kisfiadnak is!

Kriszti: ha tényleg most volt pé-d, akkor lehet h most később fog megjönni!!! és tök jó h voltatok együtt!!!!! :lol:

Durcipok: már régen voltál erre! Te mára nem várod, írj mizu!!!

Csip: Te hogy vagy?

Henne: gyere a hírekkel...tünetekkel...

Kép
csicsiy
 
 


Csicsiy
köszi, tényleg jó hely, és ő lesz a szerelősor főnöke :wink:
Vendég
 


Sziasztok, lányok!

Nagyon kedves tőletek, egyenlőra csak halkan örülök. dobok, görbit, képet, mindent!:)

Tünetek: nekem márskor menszi előtt mindig fájtak a melleim. most csak kicsit bedurrantak, de nem olyan érzékenyek. Tegnap már émelyegtem picit napközben. Ma egész nap nem barnáztam, csak most egy picit, de nem vészes. Csütörtökre már kértem is dokihoz időpontot, biztos ami biztos.:)

görbi:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/f ... 97600_.png

és a kép Kép
henne
 
 


Heni ez nagyon szép pozitív teszt!remélem,hogy csütörtökön mindent rendben talál a doki.mist kb hány hetes lehetsz?

Andi tök jó párodnak!

csajok!
félek a reggeli teszttől,nem remélek semmit,majd meglátjuk!
durcipók?
Vendég
 


köszi gabóó.:)
hát, ha menszi első napjától számítjuk akkor kb 6 hetes..
ne félj a reggeli teszttől. Ma én is féltem,mivel vasárnap negatívat teszteltem.. te nem mérsz hőt, ugye? én akkor nyugodtam ma meg, amikor láttam, 3 tiezedet ugrott reggelre a hőm..
henne
 
 


jó reggelt lányok,

Gabóó, várlak ám az eredménnyel!:)

lányok, nekem azt hiszem kezdődik az émelygős időszak :?
és már reggel fél 5kor nem tudtam aludni, már ez van 3 napja...:) nem baj, tűröm. Ma is teszteltem egy másik teszttel, biztos ami biztos:) az is pozi.. és már csak egy nap, és megyek dokihoz.:)
hol vagytok lányok? én általában csak estefele tudok jönni. puszi
henne
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Henne:
Utólag is boldog névnapot kívánok neked! Azt hiszem a világ legszebb ajándékát kaptad névnapodra! A teszted nagyon szép erős, ezt még elnézni sem lehet :P Bizony Isten irigyellek. Szívesen kelnék fel én is hajnalban és émelyegnék reggelente! :wink: De hiszem, hogy eljön mindenki ideje!!! De legalább megkezdted a babásodást!

Gabóó:
Várunk a teszttel. Nem kell félni tőle!

Durcipók:
Hol vagy? Nem hallottam felőled nagyon régóta! Nagyon bízom benne, hogy már te is babás vagy!

Kriszti:
A táblázatból kiszedted azt a sort, hogy ki hányadik napon tart? Nagy kérés lenne, ha az visszakerülne, mert én pont azon tudtam követni, hogy ki hol tart. Ne haragudj, de én matekból nagyon hülye vagyok, s számolgatni állandóan... :? A másik, hogy én bízom benned és a babásodásodban.A megfelelő időben voltatok együtt, akkor nem lesz gond!

Csip-csip:
A műkörmös kis asztalod bekerült az új helyre? Elkezdtél már ott dolgozni?

Csicsy:
Veled mi újság? Örülök, hogy a doki megnyugtatott. Pároddal minden rendben mostanában? Egyébként te hol tartassz a ciklusban?

Pinkiné:
A sok meló és a gyerkőcnevelés mellett azért néha pihenj. Peti nagyon cuki!!! :lol:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Sziasztok:D

Henne: és olyan érzésed volt mit, ha megjönne??? :D Jaj ez anniyra érdekes :D
émelygés, hát igen, sajna az megkezdődik....
Te semm vagy kkor az a tipus akinek menzi elött szokot fájni a cicije??Mert nekem sosem fájt meg meg durrant be!!!!
Gyere ma sűrűbben :D

Hkitty: Gratul a párpdnak :D

Pinikné: Várunk ma is ám :D

Gabóóó: Na mit látsz???zebrás :D ????????

Csicsy: Most nem tudtam kivenni a szavaidból...Meg voltál elégedve az orvossal vagy semm?!?!?

Kriszti: Na nem semmi a vásárlás :D jól csináltad :D

Tyuntyi: Hol vagy???
csip-csip18
 
 


Durcipók: tényleg kihagytalak :( Hol vagy???

Tyuntyi: egyszerre írtunk:D Megvan igen ma rendezzem be csinosítom :D
csip-csip18
 
 


Amúgy basszus, nekem semm az erősségem a matek :D És Én is pont mindig azt néztem hol hanyadik napon vagyok, szóval megkérnélek Én is Krisztikém, hogy legyen olyan :D :wink:
csip-csip18
 
 


Hkitty:
Párod munkahelyének örülök. Remélem az ő helyét komolyan gondolják, már csak a te példádból kiindulva, amit egyébként a mai napig felháborítónak tartok. Pirivel mi a helyzet? Te nem akarsz tesztelni?

Velem semmi extra. Mostanában a netünk itthon, mint a tetü. A baj csak az, hogy itt a 22. kerben nagyon nincs választási lehetőségünk, már ami a net szolgáltatókat illeti. Most nézegetjük a mobilneteket, hátha. Csak félünk tőle.
Nekem most volt pé-m. Minden megvolt hozzá, ami kell. Tojcsis nyák, pozitív ovuteszt, ovus fájdalom, s a hőm is emelkedett. A hőmet a 11. naptól mérem, s szerintem még két nap, s el is teszem a hőmérőt. Csak a pé-met akartam vele belőni. A higanyos hőmérőt sikeresen megint összetörtem, így a digitálissal mérek már negyedik vagy ötödik napja. De így is egyértelmű a pé. Aztán a hónap végén meglátjuk. Pont a szülinapom környékén kellene majd nem megjönnie. Jó volna szülinapi ajándéknak egy pozi teszt, mint Hennének a névnapjára.

Puszi mindenkinek!
8)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Csip-csip:
Te is mostanában ünnepelsz, jól emlékszem? 21 vagy 22?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Igen Én is nem sokára pontosabban már Hétfőn :D 22 én :D leszek 23 :D Te Tyuntyi mikor is???
Hát halkan, de Én semm bánnám, ha azt kapnék szülcsinapomra :d és akkor a párom is repkedne az örömében, mert ő is Decemberi és mindig is zt szerettem volna, ha a gyerek is az lenne :D
Mikorra nem várod???

Én nem tudom, mert ügye nekem most folyamatossan kitolódott a ciklusom :?
Amúgy ha jól láttom Henne is nem rég volt dokinál :D És majdnem mindenki most volt :D lehet, hogy az is segít most :D hisz hozott most egy zebrát Henne :D No meg a gólyákat repítsétek felém is :D köszi :D
csip-csip18
 
 


Gabóóó: már tükön ülünk mi itt várunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok!
hát igen,amitől féltem beigazolódott.negatív lett a tesztem.
engem elkerültek a gólyák! :cry:
ugyhogy mehetek majd dokihoz... :cry:
Vendég
 


Csip-csip:

Te 22- én leszel 23, én 31-én 32! Ez jó! Úristen, hogy telik az idő. Nem is tudom, hogy mikor voltam már 23 éves! Pimaszul fiatalnak tetszik lenni! :lol:
Drukkolok neked is a csodás szülinapi ajándékért!

Én még várok két napot, s csak utána merek nyilatkozni, ha fent marad a hőm. De mivel ma vagyok a 20. ciklusnapon, (úgy látszik ez marad a pé körüli időnek, mert a múlt hónapban is e körül volt) így valamikor a hónap végére nem várom. Mondjuk március 31-ére!!! :lol:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Gabóó:
Nagyon sajnálom! Kitartást csajszi! Mikor akarsz menni doki bácsihoz/nénihez?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Tyuntyi: Ez valóban jó :D :D :D
Óhhhh dehogy nem tetszik :D köszönöm, de azért már öregszem :D
Te is dobhatnál fel görbét :D jaj amúgy Én is valahogy így saccolnám be a p.é 20 nap környékére, és remélem is, hogy így marad :D És megjönn vagy nem, de ha igen akkor ne későn :wink:
Hát kívánom, hogy neked is ez legyen a Szülinapi ajcsid :D
De Én nem tudom, de nem mernék a Szülinapomon tesztelni...Félnék, nehogy csalódjak :oops: Amúhy Én meg szerintem lemaradtam...Lekéstem...Szóval nem is fogok lehet tesztelni...

Gabóóó: sajnálom :cry:
csip-csip18
 
 


Akkor kezdem elöröl,mert amit az elöbb írtam elúszott! Szóval kijavítottam a táblázatot, jo hogy szóltatok, teljesen véletlenül rossz sorba szurtam be az új sort...
Vendég
 


ÍGy csinálom,mert egyébként kezdhetem újból megint... :lol:
TÀBLÀZAT 2010.03.17
Vendég
 


Gabóó sajnálom a tesztet, de szerintem ami késik nem múlik...Remélem mindenkinek a dokik hozzák meg a csodát :lol: Pontosabban a gólyák :P

Hkitty gratulálok a párodnak! Biztosan jó hely lesz!! :P

Henne csütörtökig vigyázz nagyon magadra, pihenj sokat!!!
Hát csajszi dejó, hogy elindítottad a sort!Nem tudom, hogy te írtad-e fentebb valahol, hogy a párod volt andrológián és hogy nemjók az eredmények...ha nem te voltál bocsika, de ha igen, akkor látod mégsem rosszak azok a spermák :lol: :lol: Minden csak megfelelö idözítés kérdése én úgy látom.... :lol: :lol: :P

Csip-csip, az itteni magyar barátnömnek is március 22-en van szülinapja!!!! :lol: :lol: Jövö hét pénteken óriás buli lezs,mert a párjának meg április 7-en, és egybe tarják!!!JUpiiiiiiiiiiii :lol: :lol: :P
ALig várom már!!!

Tyuntyi hogy megy a vezetés? Neked meg ha jól vettem ki a szavaidból március 31?? :wink:

Nálam semmi csajok, tegnap csináltam egy ovutesztet kora délután,majdnem pozitív lett, meg a hüvelyi nyálka is nyújtható...ahogy a szakkönyvekben is áll....A höm a cover line felett van...szóval fogalmam sincs mi van most nálam, föleg az bosszant, hogy fogalmam sincs mikorra várjam a nemvártat...így felszerelkezve megyek mindenhová :? AMit a legjobban utálok az életben a kiszámíthatatlanságot...de azt minden téren.... :roll:

FEldobok én is egy görbét...de elég kis bénácska...
Vendég
 



Mire belépek ide, fél nap!

Kriszti:
Nem szeretnék kukacoskodni, de én már a 20. napon tartok. Egy nap lemaradt. :wink: Vezetés megy, még a végén megtanulok! De azért nem szeretném elkiabálni.

Csip-csip:
Itt a görbém. Ez van egyenlőre. A piros hőt azért jelöltem be, mert attól mérek másik hőmérővel.

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 84000_.png

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Gabóó: sajnálom, de ne izgulj, valamiért így kell történnie! és jönni fog, hidd el

Akkor csajok látom lesz itt ünneplés rendesen, és áprilisban ünneplek mindent!

Tyuntyi: drukkolok neked is nagyon!!!

Andi: neked még semmi?

Durcipok, Kriszti, Csip: lassan nálatok is jön a nemvárt!!! megy a drukk!

Nekem szerintem most lesz pé-m! fáj a cickóm, a hasam néha, bár nyák még nem igazán
Csip: a doki rendes volt, csak úgy láttam h már ment volna, mintha kapkodott volna! én voltam az utolsó!

Kép
csicsiy
 
 


Még mindig pozitív az ovu tesztem, sőt erősebb, mint tegnap. Látod Csip-csip ezért mondtam, hogy majd két nap múlva nyilatkozom, hogy mikorra nem várom. Így máris tolódik egy nappal az egész. Sebaj, ennyi gond legyen.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Sziasztok!
Kriszti nem tudom,de szerintem a napokban kell pédnek lennie.csak arra figyelj oda,hogy egy időben tesztelj és 3-5 óra között és egyfajta teszttel.akkor tudod összehasonlítani őket!mert mindegyik más! :wink:

Tyuntyi mikor vizsgázol?ez még a rutin ugye?melyik suliban vagy?
este tessék elcsábítani apát,mert akkor hamarosan péd lesz!

Heni úgy izgulok,hogy mit mond holnap a doki!!!elmondtátok már valakinek vagy még titok?

Csip teljesen igazad van,ha nem sikerült a hónap akkor legalább jöjjön meg időben!
puszi
Vendég
 


Mégegyszer a táblázat...a képlettel volt a gond, de kijavítottam :P
TÀBLÀZAT 2010.03.17

Bocsika :lol:
Lehet tényleg mostanság van, volt, vagy lesz p.ém, de már nem érdekel ez a hónap amúgy sem... :? Majd utólag megtudom, visszaszámolok 14 napot a mensitöl és akkor egyértelmü lesz. :shock: Azaz, hogy mi is inkább hétvégén tudunk jobban együtt lenni, már ha minden jól megy.. :P De én most szünetelek csajok, nem foglalkozom ezzel a témával, lesz ami lesz...
Vendég
 


Menzitől 14 napot vissza számolva vana p.é?????

Komolyan???Ez tuti???
csip-csip18
 
 


Én is most nézzelődtem a neten, és hát akárhol olvasstam-nézztem utána, valójában nekem Márc.11-re(Csütörtök-Péntek) írják a p.é...és valóban akkor szakadt le a derekam is!!! Kiváncsi vagyok...
Igaz mi akkor nem voltunk együtt: brühü-hü-hü-hü
Csak elötte Kedden...Utána: A durciknak köszönhetően nem, 12-én meg apának a horkolásának miatt
Szóval nem lesz nekem a Sü-li-na-po-mon zebrácska
csip-csip18
 
 


bocsi, lányok hogy cska msot jöttem. hát én is kíváncsi vagyok, mit mond holnap a doki. Mert ma semmiféle húst nem tdutam emgenni, mindentől hányingerem volt. :oops: de a ropi, az bejött.:)

csipcsip: cicim eddig mindig nagyon fájt pé után. csak az utolsó kettő hónapban nem. és ugye a multhónap tudjuk hogy végződött.. de ez a hónap nem fog úgy végződni..:)

gabóó:sajnálom a nega tesztet. Mikor mégy dokihoz?

chrissyke:igen, a mi eredményünk nem lett a legjobb..meglátjuk, holnap, mi jött össze belőle ..:)

egyébként még nem mondtuk el senkinek. igazából még el sem hiszem, még nem fogtam fel.:) ha holnap jókat mondanak, lehet jövőhétvégén elmondjuk a családnak, mert akkor lesz mindenki együtt. meglátjuk :oops:

csipcsip: hát, menszitől visszaszámolva normális esetben 12-14 nap között lehet a pé. (ha jól tudom a normális luteális szakasz hossza 12-15 nap)

lányok, nagyon jól esik, hogy ennyire drukkoltok nekem. köszike:)
henne
 
 


Sziasztok!

Gabó
nagyon sajnálom, de fel a fejjel! Mikor mész dokihoz?

Henne
holnap doki után feltétlen gyere :wink:

CSip
ezt nem tudom, állítólag függ a ciklus hossztól is, amit ugye előre nem lehet tudni sok esetben :?

Chrissy
remélem, nem lesz köv. hónap, mert Te is babás leszel!

Tyuntyi, Csicsiy
drukk!

Nekem még semmi. De most már van endokrinológus, vagyis csak a nevét tudom, még megszerzem az elérhetőségét, és megyek hozzá. A sima nőgyogyit inkább kihagyom

:roll:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Először is:
Henne halkan, de szívből gratulálok Neked!!!! Megkönnyeztem a fölrakott tesztedet. Szívből remélem, hogy minden rendben lesz Veletek a továbbiakban. HOlnap gyere és mesélj, mit mondott a doki. Remélem fog már látni valakit odabent! :wink: Vigyázz nagyon magatokra!!!!

Gabóó
Neked pedig szívből sajnálom a negatív tesztet. Nagyon reméltem és bíztam benne, hogy egy későn foganó baba rakoncátlankodik odabent, de sajna úgy tűnik mégsem :cry: Sajnálom, de fel a fejjel csajszi!!!!!

Csip-csip
Ne légy elkeseredve, mert ha jól olvasom pé előtt voltatok együtt, hátha megbújt odabent egy katonácska :wink: Sose lehet tudni, tessék pozitívan hozzáállni!!!

Csicsy
Nektek pedig hajrá, tessék Párodat becserkészni!!!

Tyuntyi
Remélem Nektek is sikerült elkapni pé-t! Milyen szép lenne, ha elkezdenénk mindannyian babásodni. Tök jó lenne csajok!!!

Pinkiné
Örülök, hogy jól vagytok, azért ne felejts el jönni, és egy picit velünk is lenni! :wink:

Hkitty
Gratulálok Párodnak az új munkahelyhez, és remélem meg is fogják becsülni, és hosszútávon alkalmazzák.
Neked mensi még sehol? Basszus lehet egy másik dokit kéne fölkeresni, hisz ez nem állapot, hogy szegénykém mindig olyan sokat kell várnod mire megjön!

Chrissyke
Nagyon letörtnek tűnsz babatéma területén, de azért jó olvasni, hogy legalább a egy kicsit ki is tudsz kapcsolódni barátokkal, és jókat buliztok! Fel a fejjel!!!


Én sajna nem tudtam eddig jönni, mert pont egy hete műtötték anyukámat a manduláival, kivették mindet, de sajna gyógyszerérzékeny, és ezt műtét felénél vették csak észre (anyukámat kikérdezték, fölírtak mindent), így addig olyan gyógyszert adtak neki, amit nem lehetett volna. Ez allergiát váltott ki nála, alig tudták fölébreszteni, és utána három napig föl volt dagadva a szája. Aztán ödémás lett, majd begyulladt a műtét helye, ami a fülére is ráhúzódott, de már azóta jobban van. Hétvégére hazaengedték, de egy hétig semmit sem csinálhat, így ingáztam minden nap az otthonom és anyuék között. Apukám nemzetközi kamionsofőr, a műtétre sikerült hazaérnie, de anyutól el sem tudott köszönni, már vissza is kellett mennie. Hétvégére visszajött, de úgy hogy Kaposvárról kellett hazahoznunk péntek este. De tök boldog volt, hogy a három napos hétvégét anyukámmal töltheti otthon. Erre föl szombat reggel jött a telefon, hogy az édesapja meghalt. De csajok, ami a legdurvább, vissza kellett mennie dolgozni már hétfő este, és nem engedték el az édesapja temetésére. MIndent megtettünk, de akkor sem. Fölmondani nem mert, mert 53 éves, és nehezen kapott munkát, a kora miatt nem vették föl sehova.
A másik, hogy kérte a papot, a testvérét, hogy legyen a temetés szerdán, de nem voltak hajlandóak segíteni. Így míg a tesómmal ketten Szabolcs megyébe utaztunk a temetésre, addig apukám az országút szélén ült a kamionban, és siratta az édesapját. Anyukája pedig idén március 15.-én volt 15 éve , hogy meghalt. Durva, hogy Papám is most ment el. Úgyhogy ez nagyon megviselt, nem is volt se erőm, se energiám jönni hozzátok.

Ja, és ma a mensim is megjött, úgyhogy kész vagyok, de igyekszem összeszedni magam.

Bocsi, hogy hosszú voltam, de gondoltam megosztom veletek miért nem tudtam jönni eddig.

Sok puszi, jó éjszakát Nektek!

[/b]



durcipok
 
 


Durcipók: Nem is tudok mit írni neked, sajnálom és öszitén részvétem történeteket, hogy ilyen világot élünk... :roll: szégyen!!!
Remélem hamar rendeződik körülötted a dolgok!!!
Gyere nyugodtan, ha bánt valami :wink:
Mi itt vagyunk és várunk :wink:
csip-csip18
 
 


Durcipok: nagyon sajnálom, őszinte részvétem! tényleg nagyon összejött minden! De reméljük Anyukád hamar meggyógyul, ha mellette vagytok biztosan! Kár h megjött!

Ne izgulj Csip: mi is előtte vagy 3 nappal voltunk együtt! szerintem nekem tegnap volt tüszőrepedés (mert ugye peteérés kb. két hétig tart és mikor megreped, kiszabadul, akkor jó együtt lenni) , mert eléggé fájt a hasam, nyák is volt! Gondoltam majd én is becserkészem, dehát úgy jártam mint Te Csip! bár én tudtam, nem is nagyon erőltettem mert úgy jött haza, hogy bent közölték velük, hogy hétfőn közülük kirúgnak egy embert! rendesek mi? hétvégén meg egyék a kefét!!!!!!!!!!! szóval totál kész van, de már ez a biztonytalanság megy két hónapja, de "legalább" már történik valami!
Nagyon izgulunk, remélem nem őt választják!
úgyhogy én sem fűzök sok reményt ehhez a hónaphoz!
de most már kezdem elég jól megismerni a testem jeleit és ez jó!!!
most majd megfigyelem, 17-18 talán a tüszőrepi, úgyhogy vagy márc 31-én, vagy ápr 1-jén fog szerintem megjönni! kíváncsi leszek!!!

Henne: remélem minden rendben lesz!
majd gyere h mi volt!!!

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok!
Durcipók fogadd őszinte részvétem :cry: !remélem,hogy meg tudsz nyugodni!megértem,hogy nem volt sem kedved sem lelkierőd jönni!

Heni nagyon várunk!ugyhogy siess!remélem már lesz szívhang is! :P
ne haragudjatok hogy nem írok mindenkinek!csak rohanok!drukkolok mindenkinek és este még jövök!
puszi
Vendég
 


Sziasztok!

Durci
részvétem papád miatt, elég szemetek a munkaadók, meg azért a rokonoktól sem volt szép, hogy nem módosították más napra a temetést :(
Anyukádnak jobbulást, szegények, jól kijutott nektek a rosszból :(
Sajnálom, hogy megjött.

Nekem még mindig semmi :?
Vendég
 


Durcipok elöször is öszinte részvétem :cry:
Hát csajszi neked nagyon összejött most minden, mint az életben mindig....ez olyan igazságtalan :evil: Viszont a rossz után jónak kell jönnie mindig!! :P REmélem nálad is így lesz! Gyere hozzánk nyugodtan, akár panaszkodni, akár mesélni mi itt vagyunk!!! :wink: :wink:

Csip-csip azért írtam a 14 napot viszaszámolni,mert az én luteális fázisom 14 napos. Van akinek csak 12, de van olyan is akinek 16. Azt mondják 12-16 a normális. Ha van görbéd régi akkor meg tudod kuksizni, hogy kb. mikor lehetett p.éd és hogy akkor voltatok-e együtt...No ezsem jelent semmit,mert nekem kettö ilyen görbm is van, azt mégsem vagyok terhes :shock: :shock: :? :roll:

Gabóó még mindig úgy gondolom, hogy a szervezetem szórakozik velem....itt nem volt még p.é, vagy már volt,mert akkor nem lenne fent a höm...meg a folyás, hasfájás ami ovulációkor szokott lenni :shock: :shock: Fogalmam sincs mivan most. 30. napomon vagyok, de ha még nem volt p.ém, akkor elég durva és hoszú ciklusom van most.Mèg jó, hogy jövö hónap doki!!! :D :D
Csajok megvan a repülöjegyem augusztus 16-27ig haza!!!!!
Megbeszéltem apjukkal, azt mondta menjek,mert neki semmi kedve!!! :D :D :lol: :lol: Alig várom már!!!!!

a táblázat..
Táblázat 2010.03.18
Vendég
 


kidobott ez a hülye gép, s elszállt minden. Felrobbanok! :twisted:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Henne:
Elég hamar jelentkeznek a terhes tünetek nálad. De ez is mennyire változó! Sógornőmnek a hasa fát sokáig, de ezen kívül semmi baja nem volt. Se hányinger, se émelygés, semmi. Majd írj, hogy mi volt a dokinál. Nem vagyok orvos, de szerintem fogsz kapni progeszteront a barnázás miatt.

Durcipók:
Nagyon sajnálom, hogy megjött. Pedig nagyon bíztam abban, hogy te is babás leszel most. :cry: A nagypapád miatt pedig még egyszer őszinte részvétem.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Csicsy:
Ami a párodat illet, felháborító, ami itt ma folyik Magyarországon. A munkáltatók lassan bármit megtehetnek az emberrel, te pedig vágj jó képet hozzá és dolgozz!
Egyébként egyszerre nem várjuk a mensit a hónap végén.

Nekem is most volt pé-m, amit remekül tudtam most követni. Minden a helyén volt, mint a nagykönyvben. Már ennek is örülök. A hőmérőt még holnap reggel használom, utána elteszem, mert nem akarok idegeskedni a hónap végéig. Ráérek majd március 31-én ezzel foglalkozni. De az biztos, hogy bármi lesz, ünneplünk aznap az biztos!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Kriszti:
Ha fent a hőd, akkor volt pé. Szerintem. Nem néztem most a görbidet, de ha jól emlékszem, akkor volt ugrás benne vmikor nem is olyan régen. Akkor nem lehetett? Az ovu teszt sem mutat mindig pozitívat. A nyákról pedig bővebben olvashatsz a babatervezok.hu-n, de neked a könyv is megvan.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Jó reggelt
Nálunk képzeljétek!!!Úgy látszik megérezte az Én párom, hogy valami nagyon nem koser a melóhelyén...
Ma közölték vele, hogy jó lenne, ha másik melóhely után keresne, mert a nagy főnök már lassan a kisfönöknek 1.5millóval tartozik...És ezáltal az Én párom sem kapja meg mindig repdessen a fizuját...Most is csak fél hónap fizut kap
:( :( Vagy pedig vegye át a kocsi 2 millóért és folytassa ő!!!Hát kösz!!!!
Szóval nem valami fényessen kezdődöt a napom :(
Megyek most talizzom a barátnőmmel és elbeszélgettünk egy kicsit, mert úgy érzzem kicsit sok most a felhő felettünk :cry: :cry: :cry:
csip-csip18
 
 


Milyen jó, hogy most dicsértem meg a ciklusom, hogy milyen szépen tudtam pé-t követni. Na, erre még mindig pozitív az ovu tesztem, s van nyúlós nyákom is. Arról nem beszélve, hogy a méhem szurkál rendesen. Pár napja a bal petefészkem fájt, de rendesen. :shock: Na most akkor mi is van? Ja, és a hőm már fent van. Akkor az még mehet fentebb?
Bár már leszarom az egészet, rajtunk nem fog múlni a babásodás. :wink: :oops: Eleget vagyunk együtt ahhoz, hogy teherbe essek. Ezen nem múlik, hál Istennek. Legfeljebb még bele kell húzni ezek szerint vasárnapig. A férjem már hülyét kap az biztos! :lol:

Csip:
Mi történik mostanában itt? Most a te párod és a munkahelye? Ezek után már félek, hogyha hazajön az uram,akkor mit fog mondani! :shock:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Tyuntyi
Bármi lehet, ha volt már 30 napnál hosszabb ciklusod is, akkor simán teherbe eshetsz még a 21 napon is. Sztem ez teljesen rendben van. Hőgörbét nem dobsz fel?

Csip
remélem, párod talál vmi jó állást, bár tudom, hogy ez nem egyszerű :(
Vendég
 


Ha már munkahelyekröl van szó...a párom tegnap is hamarabb jött haza pár órával mert annyira nincs meló :shock:
Mondjuk annyira nem izgatja magát, lesz ami lesz, az élet sodor minket mindig.... :lol:
Jaj, nem is meséltem tegnap amikor melóztam az elsö kuncsaftom a párom hülye haverja volt, akit ki nem állhatok...nagy partyarc... :evil:Amikor megláttam majd szét robbantam :evil: :evil: Úgy utálom szegényt, aztán ez meg vigyorgott,mint egy töklámpa...ja aztán aznap este még felhívta a páromat, hogy mivel most volt 15-en a szülinapja,nem-e mennének-e el most hétvégén sörözni együtt....
Persze nélkülem..Na ebböl megint óriás balhét csináltam :evil: Mert ha csak 1-2 sörröl lenne szó....de a végén mindig valami diszkóban kötnek ki, párom meg másnap döglödik az ágyban másnapos és ebböl már totál elegem van!Meg is mondtam neki, hogy nem hiszek neki többet,mert amikor Stefannal megy el akkor mindig ez van!!!
Na mindegy :roll: Addig még meg nemkomolyodik a párom én nem akarok gyereket töle és kész :? Nekem nem azért kell gyerek, hogy ne unatkozzam itthon még ö esetleg a hülye haverjaival bulizik :x
Azaz, hogy egyre jobban tudatosul bennem a gondolat, hogy a párom nem akar még gyereket....
Vendég
 


Tyuntyi szerintem lehet még nem volt p.éd...habár a pozitív ovuteszt még nem jelent semmit, mint ahogy a mindig negatív sem :shock: :shock: :D Jól össze-vissza kavarodtunk itt a ciklusokkal,meg a peteérésekkel..tyuntyi...Csip-csip.. :lol: Csip-csip gondolom te sem vágod, hogy akkor most mi is van, mikor kell a nemvártnak jönni...vagy? :roll:
Én már nem tom....Most déleött óta azt érzem, hogy megjön hamarosan, mert pont úgy fáj a hasim...Tiszta ideg is vagyok, pedig 17 fok van, tavasz, süt a nap....Mi kell még nekem?? :P 8) 8)
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?