Új privát üzeneted érkezett!

Boris,manók úton....Berni lever mindenkit,tiszta anyja :lol: :lol:

sutimano76
 
 


Angie,találtam neked valamit!!!Kérdezted a buborékot....na a photoscape program sok más mellett(magyar nyelvű),ilyeneket tud:
Kép Kép Kép

szóval sok keret,meg hú nem is tudom mind felsorolni,keress rá a goggleban megtalálod!!!!

sutimano76
 
 


ja meg ilyet is lehet:

Kép

sutimano76
 
 

 
 

Köszi Sütike, nagyon szuper, meg fogjuk nézni apával.

Képzeljétek, rendeltem a vaterán Ab rocket-ot , a hasizom fejlesztő gépet.
Remélem fog segíteni, mert annyira nem megy vissza felé a hasam.
Még nem tudom lehet-e csinálni 2 császár után.
valahol azt olvastam, minél hamarabb el kell kezdeni fokozatosan edzeni a hasat, mert császár után nehezebben húzódik vissza a has, viszont a doki varratszedésnél azt mondta komolyan tartsam be a 6 hét gyermekágyat. Nehéz házimunkát sem szabad.
de én kipróbáltam a gépet, és nem fáj semmi, nem megerőltető.
Óvatosan csinálgatom. :wink:

Hol vagytok csajok?

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sziasztok!

Boris,
az embernek olyan jó hangulata lesz ettől a vonitól, nem????
Pénzügyek, húúú, az nem jó dolog. Te esetleg nem tudnál visszamenni dolgozni és a párod maradna otthon gyesen? Vagy ezt nem lehet? Nagyszülők nem tudnak segíteni?

Süti,
olyan szép baba Berni, igazán büszke lehetsz :D . Nagyon jók a képek is, ha még nem írtam volna. Beálltak már a napjaitok?

Angie,
olyan, szép családod van :D . Jó nézni ezeket a képeket :D

Mia,
gyere többet!

Babszi,
veled mi van, miért tűntél így el? Mikor mész dokihoz?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Angie,várd ki a 6 hetet,és ne próbálkozz,mert az előreeső méhet meg kell műteni!!!!!!!Arról nem beszélve,hogy vagy 4 -5 varratnak kell összeforrnia,az nem megy olyan gyorsan,plusz hasizmot nem varrják össze a nőgyógyászok,így az teljesen a természetre van bizva,nem hiszem jót tesz a gyógyulásnak egy kis hasizomgyakorlat!!!!

Köszönöm a dicséreteket.Magam sem tudom hogy hoztunk össze ilyen csodát??? :wink:

Rani,napjaink........ez a gyerek ugyanolyan szertelen mint én....ha 2 nap ugyanolyan,mondjuk alvás szempontjából,biztosra vehetem hogy a harmadik már nem lesz olyan!!
Tegnap reggel bekapcsoltam a vasalót,merthogy 9-10 körül "szokott aludni 1 órát,na mondom kivasalok,erre 10 percet aludt,tiszta nyűgi volt,majd 3-kor kikapcs a vasaló és elmentünk sétálni,hát akkor 1 órát a séta közben meg még egy órát a teraszon aludt,úgyhogy végül 5-re sikerült befejezni a vasalást :wink:

sutimano76
 
 


Süti, köszi , én is gondoltam rá, hogy nem kellene.
Hogy érted hogy az előre eső méhet műteni kell???
A gyakorlatoktól esne előre???
Pech a vasalás eltolódása.Én semmit nem utálok jobban, mint a vasalás, hát még ha eltolódik és megvár!

Rani köszi, neked is szép családod van :wink:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Hátha,nálunk a topikban mesélték,hogy ha nem fekszi ki valaki a 6 hetet,megerőlteti magát,akkor előfordulhat,de egy kövi terhességnél vissza is állhat,szóval legalább a 6 hetet várd ki,aztán csak szép lassan!!

sutimano76
 
 


Süti, oké kivárom! :wink:
Letöltöttük a fotoscape-ot , nagyon jó, csak még nem volt időnk jobban tanulmányozni.
Állandóan fáradt vagyok.
A fiúk most is alszanak, mind a 3-an! :lol:
Lehet én is megyek!

Kérdés: Mikor lehet fürödni a császár után? Az is 6 hét? Mintha azt hallottam volna.
Mert akkor lelövöm magam. Eddig vártam, de már úgy hiányzik!
Mit ne mondjak, már apa is marhára hiányzik! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Hát azt nem tudom,mert én nem szoktam fürdeni,mindig zuhanyzók,bár lassan rá kéne vennem magam az ülőfürdőre,mert az jót tesz az aranyeremnek :(

Még én is csak tanulmányozom a photoscrape-t.
a jelmezes képeket meg a www.loonapix.com -on csináltam :lol:

sutimano76
 
 


Előjött neked újra?
Mert beszéltük, mikor én szenvedtem tőle egyszer terhesség alatt, hogy neked már jobb.
Én hála az égnek nem érzem, hogy lenne, fájni meg főleg nem fáj.
elég volt egyszer!
Én imádok fürödni! Már az utolsó hónapban nem fürödtem, nehogy meginduljon a szülés. Mert nálam a fürdő az forró! Isteni! :wink:
Meg azóta sem fürödtem. Bence is hiányol, mikor ő pancsol, mert mindig együtt fürödtünk. Olyan édes, mutogatja, hogy üljek be, én meg mondom nem szabad, erre ő mutatja a hasam, hogy amiatt. :lol:
Emlékszik rá, tudja, hogy azért, pedig már lassan 1 hónapja mondtuk el neki.
Olyan okos gyerek, csak éppen beszélni nem hajlandó még mindig.
sok szót mond, újakat is tanul mindig, de nem mondott még pl. mondatot.
Állítólag nincs elkésve,a fiúk lassabbak lehetnek. :lol:

Na, egyébként minden oké.
ma éjszaka már az én alvókám is elégedett Danival.
Eddig is szépen aludt éjjel (evett: 21, 02, 05, 08, órakkor),evés után alszik vissza, csak nekem kevés ez az alvás mennyiség :lol: Tudom, fogjam be a szám! :lol:
De ma éjjel 21-03-ig aludt, aztán 06-ig
Ki is aludtam magam. :wink:

Én azt hittem azokat a jelmezes képeket is a fotoscape-el csináltad!

Puszi mindenkinek!
Bár asszem mostanában az a mindenki, mi vagyunk 2-en!!!!!!

HAHÓ! HOL VAGYTOK?

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angie,nem előjött,megmaradt,de hol rosszabb hol jobb,most kaptam dokitól kúpot,kíváncsi vagyok.....

21-3-ig azta,de jó,mondjuk rajtam ez nem segítene,mert éjfél mire ágyba kerülök :lol: :lol:

Bence milyen édi lehet,hát mostmár csak kicit kell kibírnia és beülhetsz mellé :D

sutimano76
 
 


Sziasztok!
Én vagyok, csak mindig futok. Fiúk itthon vannak. Nem szívesen viszem őket ovi-bölcsibe. Bence még köhög egy kicsit, és Hunor is taknyos. Nem akarom, hogy elkapjanak valamit. Pedig Bencének holnap már menni kell a logopédus miatt.
Suti! állati jók a képek! na majd ha van egy kis időm akkor kipróbálom.

Angi! Bírd már ki azt a 2 hetet! A legfontosabb az egészséged, és a császár 1 nagy hasi mütét. nem érdemes szórakozni vele, mert egész életedben bánhatod. A hasizom pedig szigorúan tilos!

Olyan szar. Most olvastam valahol, hogy ezek a hasi mütétek olyan összenövéseket okoznak amitől később kialakul a méhenkivüli, és telejes meddőség. Hát nálam ez bejött. :cry: Most megint magam alatt vagyok. Persze mert tegnap megjött. És azért kiakaszt a tudat, hogy ha most elmegyek a Forgácsba akkor is még egy csomó vizsgálat stb. És gondolom csak azután kapok időpontot ami a legoptimistább számításaim szerint is április-május. És munkára esélyem sincs, tehát a végén itt fogok állni ellátatlan munkanélküliként? csak ez a családi napközi ad egy kis reményt...

Na, de jó, hogy jöttem. csak panaszkodom. Bocsi!

Amúgy készültök a karácsonyra? Mi már mondogatjuk a fiúknak, hogy figyeli őket Mikulás, és Jézuska is! Ezen a héten szeretnék készíteni ablak feséseket. Mondjuk mellette még dologozatot kell írnom, de csak összehozzuk valahogy.

Babszi, és többiek hol vagytok? Katapetra, Mia?

aviubi
 
 


Ubi, a fürdésre írtad hogy bírjam ki vagy a hasizmozásra????????
A hasizomról már letettem.
Már csak fürödni akarok!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Sajnálom pirit és igen, reménykedj a napköziben! Kell valami, ami éltet!!!!!

Süti, 21 kor eszik, mire elalszik majdnem 22 és 3-kor kel.
De én sem tudok hamar lefeküdni. Ha akkor elaludnék én is amikor ő, nem lenne semmi bajom! :wink:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angie! szerintem a fürdővel is várjál! Gondolj bele azért a sebnek is kell egy kis idő, hogy teljesen összeforrjon. Nem kéne elfertőzni. Márpedig a meleg vízben a bacik vígan elvannak. Szóval bírd még ki azt a 2 hetet.
A Szexről pedig úgy tudom igazán csak a hülyi szülésen átesetteknek kell lemondaniuk. Tehát szerintem az mehet, de nem tenném rá a fejem, csak rémlik valami.
Mondjuk én az első 6 héten nem gondoltam a szexre, mert mosott kaki voltam. :lol:

aviubi
 
 


:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Akkor én nem vagyok eléggé fáradt, mert bizony nekem úgy pár napja igen csak eszembe jutnak a régi szép idők!!!! :oops:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Engem még most se nagyon foglakoztat a sex,pedig volt már egy olyan mintha első lett volna,nagyon jó,és mégse,az én agyam most elsősorban teljesen az anyaságra koncentrál,pedig a páromat se szeretném elhanyagolni......

Tök éjszakánk volt kaja 21 - 00.30 - 5.30 - 8.15,végig alvással (ebből az 5 órán át tartó volt a legjobb)...

Ma voltunk topiktalin,sajna csak 10-en voltunk + babák,tök jó volt.....

sutimano76
 
 


Sütike, ez tök jó, ez az alvás! Gratula!
Én olyan messze lakok mindenkitől és annyira nem járunk Pest és környékére, hogy ilyen találkozónak nem sok esélye van.

Sex: De az én agyam is az anyaságra van beállva, sőt, dupla anyaságra, és emlékszem annak idején Bencénél is hamar visszatért ez a dolog a gondolataimba.
Azért ez ugye normális? De az is ha nem foglalkoztat!
Csak én vagyok ilyen csodabogár? :oops: :oops: :oops:

Egyébként hiányoztok ritkán jövők!
Olyan kíváncsi lennék kivel mi van!

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sztem normális,én vagyok elcseszve... :lol: :lol: lehet több zellert kéne ennem Kép Kép

sutimano76
 
 


Angie,jól itt lettünk hagyva!! Kép

sutimano76
 
 


Ja, ja!!!!!!!

Hoztam pár képet!
Akkor CSAK NEKED!!!! :evil: :evil: :evil:

:wink:

Kép Kép Kép Kép

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sziasztok!
Én nem tüntem el, csak nagyon elvagyok havazva! Most is rohanunk. Hunor ma lép elöször jégre!
Majd jövök mesélni.
Angie! Gyönyörűek a fiúk! Dani pedig szép nagy baba má
r! :wink:
puszi!

aviubi
 
 


Angie szépek a fiúk!!!!

Dani,súly és centi????

sutimano76
 
 


Avi,mi is!!! :wink:

sutimano76
 
 


péntek óta nem volt itt senki Kép

sutimano76
 
 


Sziasztok!
Remélem mindenki jól van, és nagyon jó lenne ha nem halnánk ki. Szerintem nagyon jó kis társaság vagyunk. És 1 éven belül tuti babás topikká alakulunk! :lol:

Mi megvagyunk, de sajna még mindig nem gyógyultam meg teljesen. De azért már jobban vagyok. Most szegény férjecském köhög nagyon. Szerencsére a fiúk makk egészségesek! Annyira, hogy hétfőn beadattam nekik a H1N1 oltást. Még mindig hiszem, hogy hatalamas nagy hisztériakeltés folyik nálunk, de azért sikerült beparáztatniuk. Bence barátja aki felettünk lakik 2 hete átesett a betegségen, és jól van. Annyi volt, hogy napokon keresztül volt magas láza, amit elég nehéz volt levinni. Így azt gondolom, hogy lázgörcsös, asztmás stb gyerekeknél biztos veszélyes ez a betegség, de szerintem az én fiaim nincsenek a rizikó csoprtban. de az ördög nem alszik, és beadattam.
Magamnak pedig azért akarom beadatni, mert tényleg rémísztő ami a kismamikkal történt. :cry: És remélem nemsokára én is az leszek!
Múlt héten megtörtént Hunor első jégre lépése. Nagyon édes volt. Még az elején mondta, hogy neki nem kell segítség, ő egyedül akarja megpróbálni. Szegény srác aki tanítgatta végig vezette, őt. Aztán szóltam neki, hogy adjon 1 bóját neki hagy próbálkozzon. Nagyon ari volt. Holnap megint megyünk.
Jaj! és képzeljétek. Hunor 1 hete bilibe kakil. Nálunk ez nagy szó, mert idáig nem volt hajlandó a szobatisztaság terén semmire, most pedig magától kérte a bilit a kakihoz! :lol: Most már látok esélyt, hogy elhagyjuk a pelenkát még ebben az életben! :D

Na most írtam 1 kisregényt, hátha valaki reagál, vagy kedvet kap egy kis írásra.
Remélem senkit nem íjesztettem el! :roll:

aviubi
 
 


Avi,na végre,jöttél,legalább te!!!

Kori,Bili,hurrráááááá

bocs de most csak ennyi mert Bernit szórakoztatni kéne,.reklamál!!!

sutimano76
 
 


BOLDOG MIKULÁST MINDENKINEK!

Bocsi az eltünésért!
Hulla vagyok mostanában, még a gépet is alig kapcsolom be.
Jönni fogok mindig, már alig várom, hogy babás topic legyen.
Most ennyi részemről is, mert időm most sincs.
Benivel rengeteget kell foglalkozni, mindig igényli, hogy vele játszak, ha a "kis szarost" végre letettem.
Hú, kemény dolog egyszerre kettőnek megfelelni, hogy Benit se bántsam meg, meg Danival is foglalkozzak, ha sír. :roll: :roll: :roll:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Boldog Mikulást Kívánok Én is!

Hát Angie, tényleg kemény mindig arra figyelni, hogy egyforma legyen a kimutatott szeretett. Mindig figyelik egymást a fiúk, és ha egy kicsit jobban megölelem aaz egyiket máris jön a másik, hogy őt is! Sőt! Bence sokszor kéri, hogy öleljem meg! Van, hogy az utcán sétálunk, és akkor! :lol: Szóval pasik! :wink:

Nálunk nagyon éerdkesen alakult a Mikulás, de jól jött ki! Este elfelejtettük kirakni a fiúkkal a csizmát. Így úgy oldottuk meg, hogy az ablakba raktuk a virgácsot, és az előszobába az ajándékot. Volt nagy csalódás Bence részéről, ki akarta dobna a virgácsot, szóval mérges volt. Hunor édesen örült a virgácsank is. Aztán elmagyaráztam Bencének, hogy valószínűleg látta Mikulás, hogy mennyit veszekszenek stb... Dühében kirohant az előszobába ahol meglátta az ajándékokat. Na, szóval volt nagy öröm. Nagyon édesek voltak. Mostmár tetszik Bencének is a virgács! :D Azt hiszem megérdemelte, mert mostanában tényleg állandóan áll a bál a fiúk között!
puszi! még azért reménykedek, hogy jönnek a többiek is....

aviubi
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok, csak nem nagyon van mit írnom :oops: :roll: , nem történik semmi.

Hozzánk is megérkezett a Mikulás, nagyon eltalálta, hogy mit kell hozni :D , volt nagy öröm :D .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ja, de történt valami :D .
Képzeljétek, volt egy olyan ciklusom, mint ami a nagykönyvben meg van írva. 19. napi pé, 33 napos ciklus és nem volt barnázás mensi előtt. Nekem, akinek előtte akár 5 napig is szokott lenni. Én olllyan boldog voltam ettől. Tudom, hogy a hormonok is közrejátszhattak ebben, de akkor is... :D

Kép

Kép
ranita1979
 
 


sziasztok, ne haragudjatok, most csak ezzel jöttem, nem hisszük még el...még majd jövök!!! puszika mindenkinek Kép

Kép
Kép
piciboris
 
 


Basszus! de jó!!!!!!!!!!
Mi az, hogy csak ezzel jöttél!!!Bárcsak mindenki csak ezzel jönne! Hidd el, és vigyázz magatokra! Húúú most nagyon örülök! Kívánok nagyon boldog babavárást!
puszi, puszi!!!!!! :D :D

aviubi
 
 


AZTAAAAAAAAAAAAAA! De jó hír Boris!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Gratulálok halkan, nagyon halkan!

De jó ilyen jó hírre jönni korán reggel!
A fiúk felébredtek, Dani evett, Beni ivott és persze vissza aludtak én meg inkább egy kis magányt választok itt a számítógép előtt.

Olyan szép 2 erős csík, hogy nyugodtan hidd el és vigyázz magadra és egymásra!

Rani, ez tök jó! És mit hozott a Mikulás???

Süti, nálatok mizújs?

Bencének csomagot, sok-sok édességgel és gyümölccsel.
Most a mandarin a kedvenc!

Avi, szerintem nálunk is ilyenek lesznek a fiúk.
Látom a Beni arcán, hogy néha olyan furcsán néz minket, mikor a kicsi a kezemben van. Hívom oda hozzánk, jön is, ad puszit tesónak és megy vissza dolgára. szerencsére azért Dani még jókat alszik napközben is és akkor Bencével többet tudok játszani.

Tegnap elindultunk Mikulást nézni, meg a feldíszített belvárost.
Nem sokáig élveztük, mert Beni pelusa selejtes volt és azt vettük észre, hogy tiszta pisi a nadrágja, pedig még harisnya is volt alatta.
Szidtam mint állat,mármint a pelenkát, de magamat is, mert már nem győzzük pelussal és ez ilyen diszkont áras pelenka, csak némelyikből kimarad az anyag, ami csak utólag derül ki. egyébként nagyon jó pelus, amelyik nem ilyen.
Ugyan az, mint a tesco-s, csak darabra vesszük.
Na, szóval jól megfázhatott volna, ha nem vesszük észre.

Most bepótoltam az elmaradást, azért már hiányoztatok! :wink:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


avi, angi, majdnem elsírtam most magam, nagyon aranyosak vagytok :lol: :lol: :P

nem tudtok érden, budaörsön vagy nagytétény környékén jó nődokit? köszi-köszi

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris,még a hideg is kirázott örömömben,khmmm,csak egy halvány megjegyzés,ritkábban jönni ide és kevesebbet foglalkozni és lebabásodsz!!!ezt tanácsoltam anno,HMMMMMMMMM??????????de minden hogy és miért a lényeg a két a csík,HURRRRRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!
Vigyáz magatokra,Lujzit lehetőleg ne emelgesd sokat,tudom nem lesz könnyű!!!,na neked télapó,remélem a többiek meg jézuskától kapnak 2 csíkot!!!! :lol: :lol: :lol:

sutimano76
 
 


süti, nagyon cuki amit írtál!!! jaja, igazad is volt :lol: igaz, az előző hónapban egyáltalán nem foglalkoztunk a babakérdéssel és biztosan emiatt sikerült, köszi a jókívánságokat, én is mindenkinek karácsonyi angyalkákat kívánok!!!!!

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Rani! ne haragudj... Tudom milyen jó érzés amikor annak örülsz, hogy végre normálisan müködsz. Én tavaly a méhenkivüli után örültem ennyire a havinak, hogy megjött, mert akkor gondoltam, hogy biztos mükődik az 1 petefészek. Szóval értem, hogy örülsz, mégha a hormonok miatt is van akkor nem lehet, hogy valami hormon dolog miatt van a barnázgatás? Még egyszer elnézést kérek amiért elfelejtettem reagálni a hozzászólásodra, csak annyira megörültem Boris csíkjainak! Valami azt súgja, hogy most jön a bébi bumm! :wink:

Angie!Hát, igen, nagyon kell figyelni, hogy ha pl. dicséred az egyiket valamiért, akkor kell mondani a másikról is valami jót, mert különben megjegyzi. Elképesztő kis radarjuk van!
Mi is olcsó pelust használunk. A fene fog egy vagyont fizetni, már nagyon unom. Főleg Hunornak már nem akarom, hogy nagyon szupi legyen, de én még nem jártam így, hogy ennyire átázott volna. Kellemetlen lehet így télen.

Boris! Én nem tudok azon a környéken nődokit, de nagynéném budaörsi, majd megkérdezem tőle, hogy tud-e ajánlani valakit. de ott van a Tétényi kórház vagy St Imre (a nevét nem tudom biztosan). Az nagyon jó, a szülészetét nagyon dicsérik.

aviubi
 
 


Egy kis Mikulás hangulat még mindig:

Kép Itt a Bence kacsintása haláli. Imádom

Kép Itt meg Danika kezd nevetni. Olyan édes

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Rani...a rendes menses akár kezdete is lehet valami másnak...hát drukkolok,hogy így legeyen.....

Angie mennyire édesek a fiúk!!!!!!!!!nagyon teccenek a képek!!!

sutimano76
 
 


Kép Kép

sutimano76
 
 


Nagyon édes Mikulásaink vannak! :wink: Dögösek!

Mi most megint kaptunk a nyakunkba 1 adag melót. Én a héten hospitálok 1 családi napköziben, és Hunor hétfőn belázasodott. Így aztán nem kis szervezés, hogy Hunorra vigyázzon valaki, Bencét eljuttatni a mozgázterápiára, utána oviba, és még én is odaérjek 9-re a csanába. Férjecském hajnali 6-kor indul itthonról, így ő sajna nem fogható be. de majd csak vége lesz ennek a hétnek, és akkor végre egyk kicsit készülhetünk a karácsonyra is.

aviubi
 
 


Nagyon édes Mikulásaink vannak! :wink: Dögösek!

Mi most megint kaptunk a nyakunkba 1 adag melót. Én a héten hospitálok 1 családi napköziben, és Hunor hétfőn belázasodott. Így aztán nem kis szervezés, hogy Hunorra vigyázzon valaki, Bencét eljuttatni a mozgázterápiára, utána oviba, és még én is odaérjek 9-re a csanába. Férjecském hajnali 6-kor indul itthonról, így ő sajna nem fogható be. de majd csak vége lesz ennek a hétnek, és akkor végre egyk kicsit készülhetünk a karácsonyra is.

aviubi
 
 



Sziasztok!

Itt vagyok, itt vagyok... :D

Boris,
hűha, hűha, hűha :D :D :D . Hát ennek a hírnek én nagyon örülök :D Ez aztán egy olyan szép erős pozitív.... Mesélj, hogy volt, mint volt.... Egyszerűen csak nem jött meg, éreztél valamit, mikor mész dokihoz....?

Süti,
bárcsak igazad lenne és ez valaminek a kezdete lenne :?
Berni nagyon édi abban az óriási sapkában :D . Meg az a fejpánt is... Haláli :D

Aviubi,
hát nem lennénk ellene a nagy bébibummnak azt hiszem. Mi most is mindent megteszünk annak érdekében, hátha....

Babszi,
:?: :?: :?: :?: :?: :?: Merre vagy? Bújj elő! Te már talán vissza is voltál a medőségibe?
Angie,
olyan édesek a fiúk :D :D :D

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Jajjj, nem így akartam, nem tudom miért csúszott össze az alja :roll:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Boris ,kérlek ha voltál már dokinál gyere!!!!

Babszi ,merre jársz?????Vagy kimentetek külföldre dolgozni???

sutimano76
 
 


sziasztok, mindenkinek köszi az eddigi drukkokat is és a mostaniakat is :lol: :lol: :lol:

rani, nagyon jól estek a szavaid, köszönöm neked :P és hidd el, ha nekem sikerült akkor most babszi és te jösz!!!
érzéseim: talán az étvágyam, meg, hogy nem kívántam a kávét, csokit, aztán délután (6-án) előkaptam a tesztet és kétcsíkos lett.

angi, nagyon tündérmikik a skaccaid és döbbenet, hogy Danika is mennyire srácos :lol:

sütike, nagyon cuki Berni, jól áll neki a rénszarvas dizájn :wink:

avi, na akkor teljen el gyors a hét!!!! és hurrá kari!!

babszim???????? :?: :?:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris, húúúúú, nagyon-nagyon gratulálok!! Annyira örülök!

Ne haragudjatok, hogy így eltűntem, olvastam ám rendszeresen, csak írni nem volt kedvem...ez a mélypont szerintem, remélem.
Lányok, aki volt HSG-én, megírná (akár priviben), hogy kinél csináltatta, mennyiért, elsősorban Budapest érdekelne. Tudom van ilyen fórum, de inkább "ismerősöktől" kérnék tanácsot. Köszi!

Süti, Angie, nagyon édes kis Mikulásaitok vannak!
-m-i-a-
 
 


Sziasztok!

de jó, hogy majdnem mindenki írt! Márcsak Babszi, és Katapetra hiányzik. :cry:

Mia! Én a Forgács intézetben fogom csináltatni az átjárhatóságit. Jövő héten szerdán megyek az 1. konzultációra. Így legalább már mehetek tovább, ha nem vagyok átjárható. Igérem jövő héten mindent leírok részletesen.

Ranita! Annyira nagyon tetszik a karácsonyos képed.

Boris! Végül hová mész dokihoz?

aviubi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: