Új privát üzeneted érkezett!

Kép Kép

meriann
 
 


Vicky! Gratulálok Levente babához! Gyors felépülést és sok tejcsit kívánok!

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Sziasztok!


Ragota, én sajnálom kicsit, mert annyira biztosra mondtad, hogy totál beleéltem magam... de ha te nem sajnálod, akkor én se annyira, jó? :)
Emlékszek, h nekem először (merthogy Bali második próbálkozásra jött össze) minden tünetem volt, én is tiszta hipochonder voltam, mint kiderült és akkora csalódottságot éreztem, hogy megjött, hogy elmondani nem tudom. Aztán másodjára meg annyira biztos voltam benne, hogy meg fog ismét jönni, merthogy akkor nem produkáltam csak mensis tüneteket... aztán tessék! pont akkor nem jött meg... :lol: Hát igen, mi ilyenek vagyunk nők, de nem baj ez, majd jön, ha jönni akar...
Egyébként az új évi fogadalmam: innentől mi sem védekezünk :) Bár tudom, hogy azt mondtam, hogy na majd, ha az új lakásban lakunk, de belülről úgy érzem, hogy eljött az idő...

Adri, rólad is szeretnénk hallani, mesélj mi zu Gáborral, veletek!

Angyalkrisz, új lakás milyen?berendezkedtetek már? jöhet a bébiprojekt nálatok is?

Arwen, köszi, hogy örülsz nekünk :) Balázs nem tudom, hogy mennyire fogja föl, hogy most csak átmeneti helyen lakunk... de az biztos, hogy a szobájában föl vannak már szerelve a lámpák és amikor ott vagyunk, akkor mindig vigyorog rájuk és van egy ablaka a szobájának, ami alacsonyan van és oda le lehet ülni, na oda mindig leül és néz ki az ablakon és mondja, hogy cic (cica) és mutogat át a szomszéd ház kertjére. Szerintem szeretni fog ő is ott lakni, meg végre előkerülnek a rég nem látott játékai (ide ugyanis csak kevés játékot pakoltam) és persze végre lesz egy nagy külön szobája. Kiváncsi leszek majd hogy reagálja le az első napokat...
Képeket nem tudok sajna még mindig, nem sikerül erre a laptopra feltölteni, de amint beüzemeljük a nagy gépet, azonnal feltöltjük és rakok fel képeket.

Fioonáról még mindig nem tud senki semmit? neki nincs meg esetleg a száma, hogy smst küldjünk neki?

Vickyről hírek? szerintem szilveszterre pont hazaengedik őket. :)

Jó pihenést mindenkinek még erre a pár napra az évben, a jövő évre pedig sok-sok pihenést!
szerika
 
 

 
 

Szeri új vonalzó?! :wink: :lol:

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Sziasztok!

Vicky sms-e: "Köszi jól vagyunk, Levente reggel óta cicin van, le sem lehet csatlakoztatni. :) haza kedden vagy szerdán megyünk, ha minden jól megy. Puszi"

Peti már majdnem mászik előrefelé, négykézláb nagyon lelkesen hintázik :) Igaz még nem tud elindulni, s ezen bizony be tud dühödni. :lol: Nagyon édesen hadovál, a bla-bla-bla, dab-dab-dab a nyelvezete. :) Annyira édes, olyan jókat rötyögünk rajta. :lol:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Szeri
tapsolo smiley
:lol: :lol: :lol: :lol:
Aztaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,de jo hir!!(hogy ti is belevagtok)
Na lesznek itt izgalmak az uj evben!!!!De joooo!
Edes lehet Bali ahogy leul az ablakaba,elkepzeltem,draga!
Varom,hogy majd legyenek kepek!
Ebben a lakasban kezdettol jol erzi magat?Mert ha igen,akkor tuti nem lesz gond az ujjal sem!Na meg azt mar "ismeri",jartok oda :lol:
En is minidg mondom Attinak,mikor megyunk a hazhoz,meg a szobakat jarjuk,hogy itt fogunk lakni,de hat ebbol o meg semmit nem ert,bar ki tudja...
En mondjuk meg per pillanat nem tudom melyik lesz az o szobaja..csak a mienk fix :wink:
Fiona szama nekem nincs meg,anno irtam neki iwiwen,aztan jott is,ha jol emlekszem 1 hsz erejeig...sajnalom,hogy igy eltunt :(

Bodzi is ezer eve nem volt...
Meg Orsi!De sokat gondolok Rajuk!
Es mi lehet Totival??

Pinkine,
Peti csucs lehet,ahogy dumal!!!
BIzony,a hintazas a maszas eloszobaja :lol: Pont tegnap neztem meg en is egy hintazos videot :lol:
Orulok Vickyeknek!!!!
Pirits ra Porsira,hogy jojjon neha!!!!!!!! :wink:

Esztora,
latom Neked is van uj vonalzod :lol: :lol: :lol:
Milyen modszerrel fogyozol?

Kepzeljetek, mit lattam!!!Emlekeztek Gyuzsora es Micara?
JOn naluk is a kisteso!!!!!!Lattam az uj vonalzojat,mert kerestem valamit a korabbi hszek kozott :lol: 16 hetes,ha jol emlekszem! :lol:

Na megyek,filmezunk...

Kép

Kép
arwen07
 
 


Arwen, nem tudom, hogy csinálod, de hogy nektek mindenre van időtök! Tényleg csak csodállak! Nagyon jól osztod be az idődet és amikor a férjed hazaér, akkor csak vele tudsz foglalkozni, meg külön romantikáztok, szerintem ez nagyon jó dolog. És mellette sütsz, főzöl, takarítasz, filmet néztek stb... Áruld már el, hogy csinálod? És emellett nem vagy ideges? vagy fáradt? vagy mennyi az alvásigényed? (nem sok igaz?). Nekem, ha van egy kis időm, akkor vagy gépezek, vagy alszok, illetve majdnem minden nap főzök, na akkor nem tudok aludni, mivel azt csak Bali alvásidejében tudom csinálni, de ilyenkor idegesebb is vagyok, merthogy fáradt vagyok...
Szerintem Ati felfogja már, h az lesz az új házatok és tudja ő, hogy ott fog lakni hidd el. Nem is gondolnánk, hogy miket tudnak és miket fognak fel ezek a pici emberkék... és mégis,mindig mindent tudnak! :)
Balázs ebben a lakásban is jól érzi magát, először furcsán körbejárt és óvatosan, de ez tartott pár percig nála. Szóval itt is gyorsan megszokott, jól alkalmazkodik. Na meg az új lakásban is rögtön járkált, jött-ment, mintha ezer éve ismerné... úgyhogy nem lesz gond a megszokással.

Fionak írtam iwiwen most, remélem majd válaszol, vagy itt vagy ott.

Esztora, Nyunyi szereti a szerszámkészletét?

Ja-ja, új vonalzó, hogy lássam a ciklusom, mert eddig annyira nem figyeltem. Legalább azt lássam,hogy mikor kell tesztet csinálni :) :lol: meg ti is lássátok és szóljatok, ha én nem látnám :lol: :lol:

Pinkiné, köszi a Vicky infókat. Várjuk őket vissza. Peti édes lehet, ahogy hintázik. Bali is sokáig csinálta, úgy imádtam, ahogy próbálkozott.

Na megyek, elkészült a melegszendvics, most reggelizünk.
szerika
 
 


Ja még: Gyuzso babát vár???? de jóóóóó!!! Ide már szerintem nem szokott benézni sajna...
szerika
 
 


Totira én is épp a napokban gondoltam, hogy vajon mi lehet vele. Jó lenne, ha olvasna néha-néha és írna erre, hogy hiányoljuk.
Bodzira is gondoltam, ő is jó régen volt.
Elveszett báránykák ! Tessék jelentkezni!
szerika
 
 


Arwen semmi extra szokásos Lenkei diétás turmix nekem bevált és mellette 1 fő étkezés plusz gyümölcs.aztán ha megindultak a kilók megyek sportolni.
mivel már nem szoptatok 2 hónapja így ugy döntöttem én jövök és kicsit rendbe szedem magam (meg hát annyi jó cuccom van T.Hilfiger,R. Loren de nem jönnek rám illetve olyan vagyok mint egy húsvéti sonka :lol: )

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Sziasztok!

Ha jól láttam Toti törölte magát!!
csipcsab
 
 


Sziasztok!

Sehol senki? 8)

Gondolom ha minden jól megy ma Vikiék hazamehetnek! Engem is ennyi nap után engedtek haza. Olyan kivi vagyok a kis Leventére! :D


B.Ú.É.K!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
csipcsab
 
 


Én is kiváncsi vagyok már Leventére. Remélem Viki meglep bennünket ma képpel :)

Toti tényleg töröltette magát??? hát akkor már csak abban reménykedhetünk, hogy majd jelentkezik....

Esztora, kérdeztem, hogy Nyunyinak tetszik-e a szerszámkészlete? Biztosan elfelejtettél válaszolni...


MINDENKINEK NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET!!!!!!!!!!!!!!
szerika
 
 


Toti fent van még az iwiwen!!!! :) Nekem ott az ismerőseim között.
:)
szerika
 
 


Iwiwen valtottam vele par levelet meg anno,van kozos ismerosunk is:)Majd irok neki valamikor!

Esztora,erdekelne ez a Lenkei fele mix:)Ezt igy lehet kapni?

Majd irok valamikor,csak ma nalunk buli lesz,sutok-fozok,takaritas mar kesz,Attim alszik.Holnaptol meg megint hol mi megyunk,hol ide jonnek rokonok,baratok! :lol:

Mindenkinek azt kivanom,hogy megvalosuljanak az almai az Uj Evben!

Kép

Kép

Kép
arwen07
 
 


Sziasztok!

Nagyon Boldog Új Évet Kívánunk A Topik Minden Babájának és Mamájának!

Kép

Képzeljétek, Peti születése óta először tegnap éjjel BULIZNI voltunk! :lol: :lol: :lol: Igaz este 11-re mentünk és hajnali 3-ra már itthon is voltunk, de csuda jó volt!!! (Az annyira nem, hogy Peti meg 6-kor kelt) :)
Karaoke volt, rekedtre énekeltük magunkat! Apa kicsit be is csiccsentett, de nagyon édes volt. :) Egész úton hazafelé be nem állt a szája :)

Vickynek írtam, kérdeztem hogy már itthon vannak-e :) Meg hogy ha tud, küldjön képet Leventéről mert már megveszünk a kíváncsiságtól :)

Na megyek, ebéd idő van a Srácnak.

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Szeri bocsánat elfelejtettem,szereti a készletét van hozzá tartó is és a fúrógép működik is,

Arwen igen így lehet kapni van csokis és vaníliás.

MA nálunk is buli lesz már kész a kaja is lassan még a krumpli hűl hogy saláta legyen belőle,aztán lehet éjfél után átmegyünk Anyuékhoz
Nyunycsi meg Anyóséknál alszik és csak délután megyünk érte majd. :lol:

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Kép

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Sziasztok!

Délelött beszéltünk Vikivel telefonon. Ma mennek haza. Jól vannak. Kicsit aggódik a tejcsi miatt hogy beinduljon rendesen. Mondtam neki hogy nyugi. Egyen igyon sokat ne parázzon rajta és minden oké lesz.

Mondta hogy ha lesz ideje és ereje akkor jön és hoz képeket is.
csipcsab
 
 


Sziasztok!

Ez az üzi 15:11-kor jött Vickytől: Most értünk haza, párom telefonjáról küldtem képet. Puszi, mindenkinek.

Íme a Lázár család legifjabb tagja:

Kép

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Jaj de édes!!!!!!!!! :D
csipcsab
 
 


sziasztok :lol: majd visszaolvasok, meg írok bővebben, köszönjük a gratukat, drukkokat, sms-eket, nagyon aranyosak vagytok :lol: :D !

BUÉK mindenkinek!

Kép
vickybabe
 
 


Lányok, BUÉK mindenkinek, mindenkinek csak azt kívánom, amit szeretne, ha jövőre megvalósulna!

Vicky, édes ez a kislegény. Zolival azt néztük, milyen pici, Alex is ilyen pici volt? :) Pedig még Ő is csak most született, s már vagy másfél kilóval nehezebb.:)

Még egyszer BUÉK!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
nikóska
 
 


Vicky: gyönyörű fiatok van. Gratula !!!!
Nyugi a tejcsinek amit Marietta is írt, enni, inni és nyugalom, na meg pihi kell.

Nálunk nagy a nyugtalanság. Bulizik Ronó is.



B.U.É.K.!!!!

meriann
 
 


sziasztok,

tettem pár képet a blogomba :wink:

Kép
vickybabe
 
 


Vicky gyönyörű!!!!
A szopihoz pedig Folsav nagyon fontos!!!!!!

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


BÚÚÚÚÚÚÚJJJJJJJJJÉÉÉÉÉÉÉÉÉKKKKKKKKKK!!!

mINDENKINEK KÍVÁNOK NAGYON BOLDOGSÁGOS úJ éVET.

Vicky, gyönyörű a Pici Fiatok!!! Hol lehet olvasni a blogodat? Tej meg jön, csak ne parázz rajta (bár ezt csak utólag könnyű mondani, az ember lánya mindig aggódik)!
Látom, Neki is van tűzfoltja, Csonginak is ott van-volt, már szinte csak akkor látom, ha nagyon kutatok utána. Ott a 3. szeme

Jó Nektek, hogy tudtok bulizni. Csongi még mindig nagyon kötődik. Ha felébred és nem vagyok ott, akkor nagyon sír. Hát ugye, hogy szopival alszik vissza még mindig...kezdek aggódni lassan...
Nap közben is szopiziki még. Mondja, hogy cici, és odavezet az ágyhoz, az ujjával mutatja, és mondja, hogy ODA.

Félelmetes, hogy dumál már. Ma mondta, hogy cica elment, autó megy autó áll, cici folyik. tehát már kezdi összetenni így a szavakat mondatokká. Fantasztikus, hogy napról napra nő a szókincse. Várjtaok, tegnap Apukáméknál meggyújtottunk két csillagszórót, és mondta, hogy kettő csizsog. Hát csak lestünk...

No megyek lassan, mert megint dög fáradtt vagyok. Hát Arwen, én is csak csodálkozom, hogy zsúfolsz be ennyi mindent egy napba. Nekem jóformán semmi időm...persze Csongi még cicin alszik. Ez már tényleg gáz....

no jóéjszakát

KépKép
KépKép
ragota
 
 


Kép

Kép
vickybabe
 
 


okés, megpróbálok vonalzót feltenni. Még nem jött meg, de már érzem.

Bár elmondom Nektek, hogy ne hazudtoljam meg magam...szóval megnéztem, hogy mikor lesz "direkcióm" szülésre (bolygó-kiváltódás, ne kérjétek, hogy elmagyarázzam, mert nem könnyű, szóval ilyen esetekben lesz valami fontos történés az életedben), és hát szakavatott asztrológus barátnőmmel megnézve 2010 januárban van erre lehetőség, vagy 2009 végén.
Én a szeptembert is annak gondolom, kolléganőm szerint akkor nem lett volna...

no majd kiderül. Bár ez még sohasem hazudott (mármint, ha másodpercre pontosan be van pontosítva a születési időd).

Szóval április környékén van esélyünk a történésekre...

Jó spontán vagyok, mi? :roll:

Sajnos ez a "mellékhatása" annak, ha sztrológiát tanulsz. Amennyi szabadságot és pozitívumot jelent, annyi beszűkülést is.

most már tényleg megyek.

pusza

KépKép
KépKép
ragota
 
 


Most már tényleg lelövöm magam!!! De ez a Gyermek, valami gyönyörűség. Nincs is foltja, az előző képen úgy láttam.
nagyon jó minőségű a kép!

pusz

KépKép
KépKép
ragota
 
 


Ágota, köszi :lol: ezen a képen olyan nagyfiús :lol:
drukk a tesóhoz, hidd el, akkor jön majd, amikor itt lesz az ideje és mindenkinek a legjobb lesz!

Szeri, Nektek is drukk a tesóprojekthez!

Nem tudtam még visszaolvasni, egész éjszaka az ágya mellett ültem, nagyon kis nyugtalan volt.

Viszont jó hír: tegnapra asszem beindult a tejci :lol:

Kép
vickybabe
 
 


BUÉÉÉÉÉK!!!!!!!!!!!!!!

Vicky, Levente nagyon édes és olyan nagyfiús arca van már valóban:) Kire hasonlít? Beleolvastam a blogodba, tök jó, hogy csináltál ilyet, eddig nem is figyeltem és sajnálom,hogy ilyen hosszú szülésed volt! Tejcihez drukk, szopihoz kitartás! :)


Ragota, de jó, h jöttél! Jót nevettem ezen a spontán teherbeesésen :) Viszont ha ez tényleg így van, akkor spontán nemsokára jön a kistesó nálatok. :)
szerika
 
 


Sziasztooooooook!

Majd jovok bovebben,ha Attim alszik,de most muszaj megdicsernem Leventet!
Hat valami tenderi!!!Gyonyoru kisfiu!!!!
Meg egyszer gratuly VIcky!

Vicky,
blogodban olvastam dr Solymosirol,en is most hozza keszulok,Te voltal nala szemelyesen is,vagy csak emailben adott tanacsot?(Nekem Anyosomek jarnak hozza,meg csomo ismerosom volt nala(mindenki szuperlativuszokban beszel rola),de kivancsi vagyok a Te tapasztalatodra is,akar priviben!koszi!!!)

na majd jovoooooooooook!

Kép

Kép
arwen07
 
 


szüléstörténet a blogban! :wink:

Köszönjük a bókokat!

Arwen, én is csak jót tudok róla mondani. Voltam nála személyesen is, minden vizsgálatot helyben megcsinál és hihetetlen segítőkész ember, orvosban nagyon ritka az ilyen.

Kép
vickybabe
 
 


Viki!

Csodaszép Levente!!!
Én bizony megkönnyeztem a szüléstörténetedet! Gratulálok mégegyszer!
csipcsab
 
 


Vicky,
koszi a valaszt a dokival kapcsolatban!!!!!!
Jaj Vicky,itt bogok...visszajottek az en erzeseim is..
Az a bizonyos remeges,razkodas,mikor mar kint volt Attim...
Szuper lehetett,hogy egyutt tudtatok lenni,harmasban!!!!
Nagyon ugyes voltal!!!!
Tejcinek meg orulok,tuti beindul,ciciztesd minel tobbszor,minden ok lesz!!!

Jaj dragak vagytok,hogy csodaltok,amiert ennyi mindenre van energiam :lol: En nem erzem olyan kulonlegesnek,mondjuk mindig is porgos tipus voltam,talan ezert is.
Leirtam multkor,hogy kb hogy osztom be az idomet (hazimunka teren pl),meg en ugye tudatosan vezettem be Atti pici koratol,hogy h8-8kor lefekves,alvas van neki.
Nekunk nagyon szuksegunk van erre az esti par orara egyutt,kettesben a ferjemmel,nekem igy normalis. :lol:
Mondjuk ugye mi keson fekszunk 11-ejfel korul,es teny,hogy nekem eleg 7-8 ora alvas.
Neha persze elofordul,hogy Attim korabban kel,mint 7-8 ora reggel,es az megvisel,de utana helyrebillenek hamar,egy jo ejszaka utan. :wink:
Az szinten tudatos,hogy havonta kb szervezunk egy-egy estet csak kettesben,ugy erzem ez nagyon jo,kikapcsol minket.De mondjuk ilyet nem csinaltunk Atti kb 10 hos koraig,amig szopizott,csak azota.
Fozni-sutni imadok,szinte minden nap fozok,mig alszik Attim,sutni is akkor,vagy este szoktam ( ha kitalalunk valamit :lol: ),beallt mar ez a ritmus. :wink:

Ragota,
ez nekem is tetszett,hogy ilyen spontan keszulsz a terhessegre :lol: :lol: Na aztan lehet,hogy pocaklako maskepp gondolja :wink:
Csongi nagyon ugyes a dumcsival!

Esztora,
remelem jol sikerult a buli!

Pinkine,
gondolom,hogy nagyon feltoltott es kikapcsolt,hogy elmentetek!Meg ha utana keveset is tudtal aludni (en is :wink: ),azert megerte,nem? :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
arwen07
 
 


Vicky, olvasva a szülésedet futkározott rajtam a hideg, s majdnem bőgtem. :oops:
Istenem, micsoda kitartás volt bennetek! :shock: :shock: A szülés utáni remegés nálam is megvolt, emlékszem én még nagyon fáztam is, vacogtak a fogaim. Pedig július volt, éjjelente piszkosul meleg.

De a lényeg, ahogy Te is írtad, a CSODA, aki most ott van Veletek :)

Arwen, igen megért minden percet :) Bár nem is voltam annyira fáradt, mint gondoltam, hogy leszek :) Következő éjjel pedig nagyon jól aludtunk, így ki is pihentem magam :) Konkrétan bele aludtunk a következő évbe :)

Ágota, éljen a spontán babásodás! :) Tényleg, ilyesmit tudnál nekem is számolni? Pl. mikor lenne jó a 2. baba, újra munkába állni, stb. Jól jönne egy kis útmutatás, mert most eléggé el vagyunk bizonytalanodva. :roll:

Képzeljétek, vasárnap Oroszkrém tortát sütök, mivel Peti fél éves lesz!!!! Persze mi esszük meg családilag (Ő majd ciciből kapja) :)
Olyan hihetetlen, hogy már ilyen nagy a mi Kicsi Fiúnk :) Na persze, kicsi :) Majdnem 9 kg és 70 cm :) Dehát nincs édesebb annál, mikor este altatásnál bevackolja magát a karhajlatomba és ott szuszog, miközben énekelek neki :) Ja és most már reggelente is szoktunk együtt szunyálni. 6 körül kel, 1/2 7 körül eszünk és utána még álmos, így együtt befekszünk Apához a nagy ágyba és alszunk még 3/4-1 órát hármasban :) Nagyon élvezem :)

Na most megyek, neki állok az ebédnek, mert egész délelőtt a városban voltunk Apával (Törpe itthon a Mamával dorbézolt :)).

S íme néhány kép

Apán alszom
Kép

Céklát ettem
Kép

Mi így szilveszterztünk
Kép

Meg így
Kép

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Vicky: Levente gyönyörűséges kisfiú, gratulálok Nektek nagyon.
A blogodat hol találom? Kíváncsi lennék én is a szüléstörténetedre.
Örülök, hogy a szopival minden rendben.

Új év, újabb babásodni vágyók. De jó, indul a tesóproject. :lol: Mindenkinek gyors sikereket kívánok, ne hagyjatok sokáig egyedül a második körben.

Ágota:kicsit csalódott vagyok, hogy nem csatlakoztál, de ha Te nem bánod, akkor nem szomorkodom én sem. Majd jön a Babó, amikor jónak érzi.

Pinkiné: jó lehetett kicsit kimozdulni és bulizni. Mi a szomszédba mentünk át, ott van egy 3 éves kisfiú, és jött még egy másik szomszéd is, ott pedig egy 2,5 éves kisfiú. Jól elvoltak a gyerkőcök, de Enci 1/2 10 fele már nyűgi volt, így nekem csak addig tartott a szilveszter, de azért így is jó volt.

Esztora: miért kell a szopihoz folsav? én csak elevitet szedtem.

Voltam AFP-n kedden, és UH-n is. Minden rendben volt, mozgolódott Babuci, de sajna nem látszott a neme. Minden mérete megfelelő, most annyi idősnek jelezte a gép is, mint amit tudtunk.
vivi79
 
 


No hahó.

Vivi, ne izgulj, hamarosan valamelyikőnk csatlakozni fog Hozzád a második körbe :lol: Te jó ég, már 16. hét. Hogy telik az idő!!! Mindjárt a felénél jársz.

Tyűű, Szeri, no akkor Nálatok is nagyon izgalmas lesz.

Pinkiné, jó húsban van a Kiscsákó! Ha meg tudod mondani pontosan (percre), hogy mikor születtél, akkor talán meg tudom nézni. De ezt én még nem tanultam pontosan, és ha akkor nem igazán volt más kiváltódás, blabla, szóval megpróbálhatom, ha megadod. de ehhez inkább szakértő kellene (nekem asztrológus pontosította be Csongor születése alapján, viszonylag egyszerűen).

No megyek játszani a Fiúkkal (legoznak épp)

Pusza

KépKép
KépKép
ragota
 
 


Sziasztok!

Boldog Új Évet Mindenkinek!

Vicky, elolvastam a szüléstörténeted, szinte mintha az enyémet olvastam volna, csak az eleje nekem könnyebb volt, s rövidebb, viszont én nem jutottam be az alternatívba. Bár szerencsére nekem kevesebb sérülésem lett, én inkább az aranyérrel küszködtem. Neked nem jött ki? Levente hogy alszik el?

Pinkiné, Peti édes!

Mi tollasbálban szilvesztereztünk, este 11-től reggel 8-ig aludtunk, szopikkal megszakítva. :) De így is jó volt, nem is bírtam volna.

Ágota, nekem az asztrológus még Alex megfoganása előtt kb fél évvel mondta, hogy novemberre várható a születése, és tényleg.:)

Most megyek altatni, mert hát az csak kézben megy, s apa keze kezd fáradni.:)

Pusz Nikó

Kép
nikóska
 
 


Sziasztok, most értünk haza, a végét még nem tudtam visszaolvasni,
de mindenkinek

GYÖNYÖRŰ BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

És Viki! Ez a kisfiú gyönyörűségescsodaszép!!!!

NAGYON SOK SZERETETTEL GRATULÁLUNK A KIS LEVENTÉNEK, NEKED ÉS APÁNAK!!!

Kép

Ez az angyalka pedig vigyáz Rátok:

Kép

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Jó reggelt!

Ismét egy iszonyú éjszaka áll mögöttünk. :roll: :roll: Peti 4 napja alig alszik éjjel, emiatt folyton álmos és nyűgös, de nappal sem tudja magát kialudni. Ömlik a nyála, mindent rág, egyik pillanatról a másikra elkezd bömbölni.
Tegnap este 1/2 9-kor kidőlt, de 3/4 12-kor már felsírt, visszaaltattam. Aztán 3/4 1-kor megint, majd 1/2 4-kor megint. :oops: Utána 4-ig visszaaltattam, majd megint. S onnantól kezdve vette át Apa, s az Ő kezében aludt 5-től 6-ig. Én meg addig aludtam. Katasztrófa. :cry:

Már adtam neki tegnap este Chamomillát is, de nem úgy tűnik, hogy hatott volna. A héten áttértünk klímás fűtésről a gázos központira, arra gondoltam hátha melege van, azt is lejjebb vettük 19 fokra éjszakára, de a keze tök hideg volt (lehet fázott is, nem csak a foga volt a gond). :?

Ma elmegyek, veszek neki valamit a fogára az ügyeletes patikában, mert én ezt így már nem igazán bírom. Éjjel hozzá kelek legalább 4-5 alkalommal, nappal meg ott a háztartás. Kezdek totál kikészülni. :( :(

Porsika ajánlotta a Kin Baby-t, kipróbáljuk hátha jó. Hallottam a Dentinoxról is, de azt olvastam hogy az csak tüneti kezelést nyújt, ráadásul nem nagyon szimpi a lidokain tartalma.
Majd meglátjuk, melyiket kapom. :roll:

Úgyhogy mára tervezett torta sütés elmarad - hacsak csoda nem történik és lesz időm, helyette megyek fogzáskönnyítőt venni.

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Pinkiné!

Nekünk bevált a chamomilla. Szerintem az első adagtól ne várj csodát. Gondolom kell egy párszor adni eki hogy érezhető változást láss.
Ez az én véleményem.

MOndjuk nekünk szerencsénk volt a foggal. Szinte észre se vettük. 2x volt egy kis sírás és gond nélkül kinövesztette alul egy pár nap különbséggal a 2 fogacskáját.
Azóta már szép nagy neki. Olyan kis édes vele. :lol:

Nándorka!

Üdv itthon! :wink:
csipcsab
 
 


Dorka, üdv újra itt, és köszönjük a gratut!

szopi utáni Levimanó:

Kép

Kép
vickybabe
 
 


Sziasztok!

Na, torta mégis elkészült. Hát, nem ez lesz életem alkotása, de azért ehető :)

Kép
Nagypapa hozott a patikából dentinox-ot, kiváncsi vagyok hogy fog hatni. Azért du. és este beadom neki a Chamomillát is.
Marietta, azért írtam hogy nem hatott, mert kisebb korában már az első adag is segített. De gondolom - mivel most már nagy cula - ezért több idő kell a hatáshoz. Hát, majd meglátjuk.
De jelenleg rémiszt a 20 fog gondolata. Remélem nem fog mindegyikkel így megszenvedni. :roll:

Tegnap este először a nagy kádban fürdőtt a Fiú, ugyanis kinőtte a babakádját. Nagon élvezte hogy össze-vissza rugdoshatja a vizet és nincs útban a kád széle :)

Kép

Kép

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Pinkiné!

Hát igen azért mostmár több idő kell hogy hasson a bogyó. Hisz hatalmas Peti.
Én úgy hallottam hogy kb amit úgy észreveszünk fogacskát nekik az kb 10 db. Aztán lehet nem így van.
Kitartás.
Guszta a torta.

Vicky!

A másikban már megdicsértem Leventét, de itt is írom hogy csudaszép.
Ja és jól be is égtem. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csipcsab 2009.01.30 12:33-kor.
csipcsab
 
 


Mindenkinek örömökben gazdag új évet kívánok!

Vicky! Csudaszép kisfiad van! :D :wink: Megkönnyeztem a szüléstörténetedet, nagyon megható.

Petinek gratula a fél évhez! Jól néz ki a torta! :wink:

Flóra is gyönyörűséges! Nagyon csajos ruci! :D

Szeri, Ragota! Hajrá testvérproject! Jó lenne csatlakozni hozzátok, de még bizonytalanok vagyunk.... :oops: Majd az idő meghozza a döntést, remélem... :oops:

Nekünk mostanában nagyon rosszak az éjszakák. Legtöbbször köztünk köt ki Csenge, mert ha nem veszem oda, akkor cicit követel. Mondjuk így is van, hogy húzza a kezemet, és vezet a fotelhoz, ahol szoptatni szoktam. Pedig próbáltam mondani neki, hogy elfogyott, nincsen már, de nem igazán érti szerintem. Tudom, hogy már 2-3 hónapja is emiatt panaszkodtam, de még mindig nem tudtam őt leszoktatni. És úgy sajnálom őt, mikor olyan keservesen sír a cici után.... Pedig már nagyon elegem van a szoptatásból. :oops:

Ja és képzeljétek, elromlott a liftünk, már karácsonykor, még mindig rossz. Kellemes a 9. emeletre felgyalogolni. Nem is tudok lemenni Csengével sétálni, mert ahhoz kellene a babakocsi is, plussz őt is fel kellene cipelnem , az már nem menne... Nagyon bízok benne, hogy holnap megcsinálják.

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Ja, bulizásról jut eszembe... Mi nem tudunk elmenni esti programra, mert Csenge nem hajlandó elaludni mással csak velem (és a cicivel), másrészt ha felébred, akkor is csak én vagyok neki jó.... Pedig már nagyon vágynék néha ilyen programra. :roll:

Szilveszterkor barátnőméknél voltunk, neki 1 éves a lánykája. Haláliak voltak együtt a csajok. :D Leültek a kis asztalkához, és egy tálból csemegézték együtt a kölesgolyót, aztán mikor meghallották a zenét a tévében, akkor mindkettő rázta a popóját. :lol: Persze aludni egyikük sem akart. Csenge kibírta az éjfélt, koccintottunk, aztán jöttünk haza. A kocsiban elaludt, felmászás a 9.re, aztán szépen visszaaludt szerencsére.

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Vicky:
szívből gratulálok. Sok tejcsit, jó egészséget Nektek!



BUÉK Mindenkinek. :wink:

Kép
Kép
h@jni
 
 


Sziasztok, mindent visszaolvastam, így viszont írni nem lesz olyan sok időm, de majd telepatikusan is küldöm az ágyikómból a reagálásokat, jó?
Dorónak jön a szemfoga, hát, éjjel úgy ébredt többször is, h épp csak elaludtam, már megint. Pedig egy éve már szokva vagyok az átlag 3-4 ébredéshez, de ez már sok.

Viki, olyan szép, a képen Levimanó maga a megtestesült ősbizalom és megelégedettség, látszik, h érzi, h csudajó helyre érkezett és elengedheti magát!

Meri, Ronó még mindig bulizik? Remélem, jól vagytok!!! Szilveszter hogy telt?

Ágota, úgy tetszik a hozzáállásod, csak így tovább! Csongi irtó klassz mondatokat mond!

Angyalkrisz, szupi lehetett a szilveszter! Sztem nagyon jó az iylen babás buli is!
Szopi ügyben hasonlóan vagyunk mi is, mint Ti, mondjuk én még bírom, de azért megvisel, ha sokszor ébred.
Képzeld, bevetettem a "sötét van, nincs cici" dumát, megfejelve azzal, h olyankor ölelje meg a macit (eddig nem volt semmi az ágyában, de mostanában szereti ölelgetni az állatait). És azon az éjjelen nem ébredt fel magától!!! Persze milyen a sors, aznap éjjel a bátyja ébredt fel kétszer is és hívott engem, arra aztán Doró is felébredt. Ehhez tudni kell, h a fiú már sosem szokott éjjelente felébredni. De aztán a köv. éjszaka már megint szokás szerint ébredt Doró...

Marietta, nagyon csini és roppant nagylányos Flóra!

Pinkiné, a legjobbakat a fogacskához!!! A férjem is azt mondta, mikor mondtam, h 14. bújt ki: "Úristen, még 6!"
Gyönyörű Peti, hát tényleg óriási! Az átlagios egyévesek 75 centi körül vannak, ha jól emlékszem.
Egy hős vagy, h még tortát is csináltál!

Nikó, írj majd magatokról és képet is szívesen látunk!

A galériát még szoktátok nézni, Lányok?

Esztora, Arwen, hogy sikerült a buli?

Szeri, édes lehet nagyon Bali, ahogy barátkozik a majdani lakással. Nálatok hogy teltek az ünnepek?

Na jó, most jön majd a telepatikus út, azokra, amit még reagálni akartam avgy el szerettem volna mesélni... :D

puszi!

Kép

Kép
nán-dorka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: