Új privát üzeneted érkezett!

Köszönjük, hogy gondoltok ránk. Pár napja voltak fájások, de azóta semmi, úgyhogy szerintem még 1-2 hétig húzzuk.
Holnap újra nst és doki vizit.

Marietta, jó sűrű kari programotok lesz! Kivancsi vagyok, Flóra hogy birja majd az utazast...

Arwen, koszi a hordozos infokat. Egyelore nem vettem semmilyet, meg varok vele. Eleinte ugyis olbe lesz hordozva :wink: Erzesekrol: en is erzem azt is, hogy de jo lenne mar kezbe venni, megszeretgetni. Csak aztan arra gondolok, nehogy ezzel siettessem kifele, es inkább arra váltok, hogy ha jó még bent neki, akkor hadd használja ki ezt a 2 hetet még

Vivi, gratula a 15. hethez! Tenyleg nemsoka megmozdul, a 2.-at allitolag hamarabb meg is erzi az ember - bar en Leventet is ereztem a 15-16. hettol hatarozottan :wink:

Krisz, hajra kisteso!

Agota?????????????? Ugy volt, hogy tegnap tesztel, ha jol emlexem...

Dorka, a 12 órán én is ledöbbentem, de látom helyesbitettel! Bar a 2,5 ora se semmi ebben a hidegben... :D

bocs az ekezetek miatt, masik gepen irok es itt semmit nem talalok...
Na pusza mindenkinek!
Ágota, nagyon kivancsi avgyok am a tesztre!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
vickybabe
 
 


Nandorka,
en is szedtem a Gravidat szopi alatt is,mert ugye a gyerok elszivja a vitaminokat ezerrel:)nekem is mondtak a dokik.
Bicajozos Doro jo lehetett!
Es bizonyam,nagyon egyetertek,hogy erositi az immunrendszert a seta, a szabad levegon valo idotoltes,akar nyaron,akar telen.
Ismerek olyan csaladot,akiknel a gyerekek kb az udvaron elnek,fagyban,hoban is.Allandoan kipirult az arcuk es kicsattannak az egeszsegtol!!!Persze ez nyilvan ugy mukodik,ha valaki pici koruktol sokat megy ki vele,mert aki egyszercsak "kicsapja"tobb orara a hidegbe,na az nem hiszem,hoyg pozitiv hatasu:)
En imadok kint lenni,ezert is varom mar,hogy vegre kikoltozzunk a hazba,olyan jo lesz allandoan osszekottetesben lenni a kerttel!!!:)))

Vicky,
sokat gondolok Rad!:)))))

Ragota nekem is eszembe jutott,mi lehet?????Izgulok!!!!!

Most ennyi voltam,takaritottam,foztem,most sutok egy keves mezeskalacsot (5xos adagot gyurtam be,eddig csak 4xes volt evekig,de most ragjak a fulem,hoyg tobbet csinaljak-en sutok az egesz csaladnak,na meg most kitalaltuk,hogy viszunk a hazhoz az uj szomszadoknak is ajandekba:))szoval kisebb adagokban sutom meg,mert egyszerre keptelenseg,igy is napokig sutom...) amig Attilam alszik.Aztan jonnek Anyumek es kimegyunk a hazhoz.
Olyan jooo mar!!!:)))

puszi,jo keszulodest!!!!!!!!!

Kép

Kép
arwen07
 
 


Nem ír már blogot Ágota?

Jaj, én egx kicisit el vagyok havazva készülődésileg. Pedig minden megvlt már dec. 1-jére, de varrós és írós-ragasztgatós munka maradt még. Doró babanaplóját nem is írom meg teljesen, neki úgyis a képek a lényeg még, de a varrást ne múszom meg. A borzasztó az, ha szokásosnál nagyobb kedvem lenne kézimunkázgatni ,de idő nincs rá. Vagy kialszom magam vagy kézimunka. És néha muszáj, h ne legyek tompa! na jó, nem panaszkodom, tegnap jót énekeltem a kórussal, ma jót röpiztem, szóval ne szóljak semmit.
És karácsonykor elutazunk, nem kell annyit kaját készítgetni, épp mondta ma egy ismerős anyuka, nagyobb ygerekekkel, h annak idején ők is mentek, de most már hozzájuk mennek a nagymamák, miután egyedül maradtak, így többet kell készülni. Jaj, nem a készülés miatt, de azért mennyire más lesz pl. 10 év múlva a karácsony.
De nem akarok nyavalyogni, bocs.
Mindennkinek boldog várakozást és készülgetést!!!!

Kép

Kép
nán-dorka
 
 

 
 

Dorka: nagyon aranyos vagy könyvügyileg, de tényleg. Nem a mi oldalunkkal van a baj, rendszeresen veszek könyveket Encinek, rengeteg van már, és anyutól is hoztam el párat, amin mi nőttünk. Inkább az bosszant, hogy sógornőmtöl elfogadtam, bíztam benne, hogy hipp-hopp összeszedek 6 embert,és nem akarom megszakítani a láncot. Aki már továbbadta lelkesen várja a könyveit, de ha én nem adot tovább, akkor hiába várja.
Karira én is vettem egy Bartos Erikát, a Zsákbamacska verseskönyvét, nekem nagyon tetszik, remélem Encinek is fog.

Nikó sok boldogságot Neked.
Vicky Neked pedig holnapra kívánom ugyanezt.

Arwen: én is sütöttem egy adat puszedlit, mézeskalácsot, de csak 75 dkg lisztből. Ez is épp elég volt Enci mellett. Előtte egyik nap linzert sütöttem, és már vannak szalakádés lapjaim is, csak ki kell töltenem krémmel. Mást nem is tervezek, nem várunk vendégeket, mi megyünk mindkét nap (egyik-egyik anyukához).
vivi79
 
 


Sziasztok!

Mi már holnap utazunk el és nem leszünk 3 napig, és nem hiszem hogy tudok már addig jönni! Úgyhogy ezúton szeretnék mindenkinek

Békés Boldog Karácsonyt Kívánni!!!!!!!!!!!!!!!!!!
csipcsab
 
 


Marietta, köszi, Neked is gyönyörű ünnepet!!!
Köszi a Gravidás válaszokat!

Vivi, értem már!
A verseskönyv tuti tetszeni fog Encinek, én a könyvesboltban olvastam Dorónak és a hatást látva ott határoztam el, h megveszem neki!

Holnap mézeskalácsozunk. Tud vki fehér díszítésre tuti tippeket??? (a tojásfehérje+cukor) Nekem eddig sosem sikerült olyan igazán jól, pedig azzal lehetne művészkedni! Segítsetek!!! Köszi!

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Sőt, egyszerű és biztos-nem-rontom-el mézeskalácsra is szívesen veszek receptötletet.
Ti már adtok mézeskalácsot a piciknek? Én eddig még nem, de most már szeretnék!

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Nándorka!

Mézeskalács (figuráknak, akár fára is de puha marad)

Hozzávalók: 60dkg liszt, 10dkg cukor, 25 dkg méz, 10dkg margarin, 2 tojás, 1 tojás sárgája, reszelt citromhéj, 1 csapott teáskanál szódabikarbóna, fűszer (őrölt fahéj, szegfűszeg)

Elkészítés: mézet megmelegítjük (mikróban is lehet) de ne forrjon fel, cukrot, olvasztott margarint hozzákeverjük, majd a két tojást, tegyük bele a lisztet (amit fűszerekkel és a szódabikarbónával elkevertünk) gyúrjuk össze és tegyük egy éjszakára hűtőbe!

Nyújtsuk ki és formákat vágjunk ki belőle!
Kenjük meg a tetejét tojássárgával és kb. 200 fokon süssük ki, vigyázat, hamar megsül kb 5-7 perc. Nem kell barna legyen inkább olyan világos homokszín, mikor kiveszed nagyon puha és törékeny, de ha kihűt akkor pont jó lesz!

Díszítéshez: 1 tojásfehérjébe 15 dkg porcukor (amit át kell szitálni, ez nagyon fontos)
csipcsab
 
 


Nándorka Nyunyi imádja a mézest (én már mézet is adok neki nagyon szereti,mindig ugyanattól a termelőtől veszem)
receptet nem tudok én egy nénitől veszem mindig (húsvétra nyuszi formájút szokott sütni)

én is el vagyok havazódva rendesen most állok neki csomagolni,holnap takarítok.meg nagyon szomorú vagyok mert a b.nőm szakított a barátjával és ma hazaköltözött hiába tudom hogy visszajön ünnepek után de nagyon sajnálom hogy így alakult

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Sziasztok Lányok!!!


Bocsánat, hogy ismét eltűntem, de Apa szabin van már 1 hete, szóval intézzük a bevásárlásokat, meg élvezzük egymás társaságát.
Még nem csináltam meg a tesztet, mert.. szóval először úgy gondoltam, hogy megcsinálom, és ha Babóka van, akkor Apának utolsó karácsonyi ajándékként egy kis cipőcskét adtam volna...de aztán rájöttem, hogy nem fair, hogy nem vovom vele ebbe az izgalomba, szóval elmondtam (no és nem is nagyon tudtam magamban tartani), és megbeszéltük, hogy Szenteste fogom megcsinálni a tesztet, a fa alá teszem, míg várunk...

Mai napig biztos vagyok a dologban, úgy 99 %-ig. Már kezd rosszalkodni a gyomrom, hihetetlen éhség jön rám gyakran, szóval a tünetek megvannak, hát majd kiderül... Írok majd 25-én, oksa???


Jajj, még annyi dolog van hátra!

Most csinálom még meg Apának a kuponfüzetet ajándéknak. Ebben benne lesz egy csomó olyan dolog, amit szeret. Lesz benne pl. masszázs, vacsi...stb. ezeket bármikor beválthatja nálam. lesz benne hiszti lap, ha esetleg úgy érzi, hogy épp hisztizek, akkor csak felmutatja, és máris jobb kedvre derülünk...szóval ilyen kis kuponfüzet egy évig beválthatót. A formátumot még nem tudom.

Ha van további ötletetetk, azt várom szeretettel. Ez jó, mert igazából nem kerül semmibe, mégis aranyos, és "készpénzzé" váltható :lol:

No csinálom is.

KÍVÁNOK NEKTEK NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT!!!!!!

Vicky, már nagyon izgulok!!!!


Pusza

Kép
Kép Mindivel (Nimród)

KépKép
KépKép
ragota
 
 


Vicky: nagyon boldog névnapot kívánok!

Ragota, akkor izgulunk tovább Értetek!!!
De édes a két srác.
Nagyon tetszik a kuponfüzet. :D

Marietta: jó utat!

meriann
 
 


Kösz a mézesreceptet. Ezt csinálom meg! Kérek majd hozzá 1 kis drukkot...
Ha teljesen kihűlt, lehet már díszíteni, uyge?

Meri, boldog 3 hónapos szülinapot Áronnak! Már negyedéves, nem semmi! Jól vagytok? Mit kap Áron karácsonyra?

Ágota, gondolounk Rátok és kíváncsian várjuk a 25-ét. IZZZZZZZGI!
SZép a nagyfiú, szépek unokatesóval együtt is nagyon!

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Vivi, Meri, köszönöm, nagyon aranyosak vagytok!

Ágota, nagyon várom az eredményt!! A megérzésed Csonginál is bejött, úgyhogy biztosan most sem hagy cserben! Kötélből vannak az idegeid, hogy kibírod a teszttel :wink: :lol: milyen helyesek a nagyfiúk!

Esztora, sajnálom, hogy nem jött össze a családi síelés. Én most naivan azt tervezem, hogy jövő szezonban elmegyünk, akkor már Levente több, mint 1 éves lesz és lehet majd vele szánkózni. Majd Apával beosztjuk, egyikőnk délelőtt síel, másikónk délután. 8)

Dorka, hajrá mézessüti! Majd tedd föl a kész képeket! Én is terveztem, de rájöttem, nincs sütőformám :oops: úgyhogy inkább beiglit sütöttem...

Meri, gratula a 3 hónaphoz!!!! Gyorsan eltelt az idő!

Tegnapi nst-n ok volt minden, fájások szinte nuku. 1 hét múlva újra randi a dokibácsival, persze csak ha nem szülünk addig :lol: izgalmas tényleg, jó, hogy az ünnepek elterelik a figyelmemet, tegnap egész nap pörögtem, sütés-főzés. Holnap is ez lesz. :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Nán-dorka: drukk a sütéshez.

Vicky: gondolok Rátok sokat!

Tényleg írtam, hogy a párom meglepett egy dvd-vel Szoptatás a címe? Azóta már megvettük az Újszülött-kor I. dvd-t is.
http://www.szulokepzo.hu/
Nagyon részletes, alapos segítség lehet a bizonytalan anyukáknak, mint pl. én is.

Köszönjük a gratulációkat! Hát igen, csak úgy rohan az idő.

Most nevessetek, Ronó karácsonyra tőlünk egy videojátékot kap. Apa nagy gondossággal választotta ki, és természetesen addig teszteli amíg Ronó nem használja. :lol: :lol: :lol: Bár már a telefon gombjait is megérinti, lehet hamarabb játszani fog rajta mint gondolnánk.
Kap egy csomó rucit és játékokat egyébként. De nem akarnám, hogy a karácsonyhoz tárgyi ajándékokat kössön. Szenteste együtt leszünk, napközben feldíszitjük a fát és este jókat játszunk. Az ajándékokat tutira nem akkor kapja majd meg.
Már olyan sok mindent tud. Pl. apával együtt olvasnak mesét. Van saját kiskönyve és mivel látja, hogy mi sokat olvasunk az ágyban, így ő is nézegeti a sajátját.

meriann
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek Boldog Karácsonyt kívánunk!
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Vicky nagyon boldog névnapot!

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Kép

Kép
Kép
h@jni
 
 


MINDENKINEK NAGYON KELLEMES, BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VICKY, neked tegnapra nagyon-nagyon boldog névnapot! Szorítok neked nagyon és várom az smsed :lol:

Ragota, tök izgiiiii, azt hiszem holnap is benézek :)

Puszi MINDENKINEK és legyen nagyon klassz a szentestétek! Ja és sok-sok ajándékot kívánok a fa alá! :)
szerika
 
 


Köszönöm csajok a névnapi köszöntést!

Áldott, békés, boldog, nyugalmas ünnepeket kívánok mindannyiótoknak!

Kép
vickybabe
 
 


Nagyon Boldog Karácsonyt Mindenkinek!!!

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Nikó: utólag is boldog névnapot!!!

Áldott karácsonyt Mindenkinek!!!

meriann
 
 


NAGYON SZÉP ÜNNEPET KÍVÁNOK MINDANNYIÓTOKNAK! ÉLVEZZÉTEK A CSALÁDOT, AZ EGYÜTTLÉTET, A NYUGALMAT, MINDENT, AMI ADATOTT!
ELUTAZUNK, NEM TUDOM, MIKOR JÖVÖK, DE ADDIG IS PUSZILLAK TITEKET!!!

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Köszönjük a drukkokat, nagyon jót mézeseztünk!
Úgyhogy ezzel a képpel is nagyon boldog ünnep- és hétköznapokat kívánunk! :wink:

Kép

Kép

Kép
nán-dorka
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon boldog,bekes unnepet kivanok!!!!!!!!!!!!!

Kép Kép


Vicky,
Neked nagyon-nagyon boldog nevnapot!!!!!!!
Es druuuuuuuuuuuuuuuuuk :lol: :lol: :lol:

Nalunk is zajlik az unnep,utazgatunk a csaladhoz,ugyhogy majd utana jovok bovebben!Remelem mindenkinek szuperul telik!!!

Ragota,
varjuk a hireket!!!!!!!!De most mar en is egyre biztosabb vagyok benne,hogy babatok van!!!!!!Nagoyn edik a fiuk!Csongi mekkora lett!Kepzelem,ahogy bandaznak,dragak!!!!

Mezes:mar ugyan lekestem rola,de nekem is van egy tuti receptem,nagyon hasonlo mondjuk Mariettaehoz.
Mondjuk amiota megosztottam az ismeroseimmal,barataimmal,rokonokkal,mindenki ezt suti es eskuszunk ra :wink:
En 6szoros adagot csinaltam,mert mgunknak,Anyueknak,Anyoseknak,Sogornoeknek+ajandekba csinaltam...jopofa volt :lol: De belehuztam:)

Nandorka,
szepek lettek!!!Segitettek a gyerkocok?Attila eszi a mezest ezerrel,en direktbe mezet meg nem merek adni,de sutiben mehet siman.
(Van egy ismerosunk,akinel nagyon durva allergia volt a mezre,aztan ez kicsit megijesztett....de majd idovel ezt is....)

Puszi,Vigyazzatok Magatokra!!!!!!!!!!!
Ragota,Te pedig jelentkezz!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink:

Kép

Kép
arwen07
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon Boldog, Békés Ünnepeket Kívánunk!

Kép

Ragota, nagyon izgatottan várom már a híreket! :) Remélem még boldogabb lett a karácsonyotok, mint volt :)

Vicky, nagyon-nagyon boldog névnapot! Bár gondolom, ennél boldogabb már nem nagyon lehet :) Talán jövőre, mikor Levente már ilyenkor bőven ott fog körülötted mászkálni :)
Nagyon várom már az sms-t, hogy indultok :) De persze mindent, a maga idejében :)

Tegnap megcsináltam a Marietta féle mézeskalácsot. Nagyon sikert aratott, jutott belőle fára is, asztalra is :)

Na most megyek, tesómék jönnek du. és még be kell csomagolnom az ajándékukat, plusz még majd főzök is, ha Peti evett.

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


jó reggelt!

Dorka, szépek lettek a mézeskalácsok!

Pinkiné, Te is ügyi vagy a sütögetéssel!

Köszönjük szépen a névnapi köszöntéseket. A karácsonyt nagyjából túléltük, szenteste kettesben (hármasban) :wink: , én sírtam a meghatottságtól, olyan jó érzés volt így karácsonyozni. Tegnap vendégek voltak nagy nyüzsivel, a mai vendégek viszont áttevődtek holnapra, nem is bánom, így ma lesz egy kis nyugalom...

A mai napot kibírjuk már szerintem egyben, nem szerettem volna, hogy karácsonykor legyen a szülinapja Leventének (a saját érdekében :lol: ). Utána viszont ráállunk a kicsalogatásra, málnalevél-tea, homeos bogyók stb. Jövő hét második felében jó lenne legkésőbb szülni... :roll:

Ágota???????

Kép
vickybabe
 
 


Ragotáról semmi hír????? Már lerágtam az összes körmöm...

Vicky, rád is sokat gondolok, ha szeretnél jövő héten szülni, akkor arra az időpontra koncentrálunk :lol:

További kellemes napokat mindenkinek!

Ragota! Jelentkezz!!!!
szerika
 
 


Sziasztok!

Ezt az üzit kaptam Vickytől 5:48-kor!!

Fél3-kor elfolyt a magzatvíz, a szülőszobán vagyunk, várjuk a fájásokat. Vicky.

Nagyon drukkolok, ügyesek legyetek!!!!!!!!!!!!

Ha lesz újabb üzi jelentkezek! :wink:
csipcsab
 
 


Vicky,
hajraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
Remelem jonnek hamar a fajasok es gyors lesz Levente!!!!!
Drukkolok nagyonnnnnnnnn!!Eskuszom megereztem!
Meg tegnap gondoltam magamban,hogy na,Vicky azt mondta,hogy varja ki a Karacsonyt es majd aztan,na mondom,ejjel meg is fog indulni,es tessek :lol: :lol: :lol: :lol:

Ragota?????
En is szetizgulom magam!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szeri,
hogy vagytok?
Lassan koltoztok? :lol: :lol: HOgy allnak a dolgok?Remelem mar jol,mert kepzelem,hgy kikeszit ez a varakozas!!!!
Balazsrol meselj,ezer eve nem lattuk,hallottunk rola!!!!!!!!!

Kép

Kép
arwen07
 
 


Sziasztok!

Most kapcsoltam be a telefont, s nekem s ez az üzenet érkezett, mint Mariettának :)

Innen is nagyon drukkolunk, hogy jöjjenek a fájások és Leventét minél hamarabb a karotokban tarthassátok :)

Ágota???????

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Vicky drukk Nektek!!!

Ágota ???!!!!!!!!!!!!!

meriann
 
 


Sziasztok!


Vicky,nagyon drukkolok, remélem gyors szülésed lesz!!!! Hajrááááá!!!!! Nagyon gondolok rátok!

Ragota, légyszi írj!!!!

Arwen, köszi az érdeklődést. Költözni majd január közepén fogunk. Most rakják össze a konyhabútort, a fürdőszobabútort, január elején szerelik fel a reluxákat, függönyt stb.. szóval már csak ezek hiányoznak és mehetünk. Amúgy vannak már közművek, van, aki már ott lakik. A hétvégén visszük el apukám garázsából az összes cuccunkat, utána tudok pakolni is. Még azért majd sokminden hiányzik, pl Balázsnak ágy, bútor, pár beépített bútor, de ezeket már akkor is meg tudjuk csináltatni, ha ott lakunk.
Balázs napról napra meglep dolgokkal, nagyon okos gyerek. Imád olvasni, kártyázni is szeret (mint a hétvégén kiderült, úgyhogy vehetek neki gyerekkártyát), az állatokért teljesen odavan.
Nagyon sok szót mond már. A legújabb szava a kulcs. És ezt így tisztán, érthetően mondja. Mindent végrehajt, amit mondunk neki, mindent megért pl. kidobja a szemetet, segít takarítani, pakolni főleg. Szokott táncolni, mondja közben, hogy tánc. Tapsol, nevet, nagyon vidám kis gyerkőc. És kis huncut, minden rosszban benne van :) Puszit is ad mostmár két hete, meg küldi a puszit, nagyon cukipofa. Én mindig rácsodálkozom, hogy ezek a gyerekek milyen okosak, mennyi mindent tudnak, nem is gondolnánk.
Hát úgy röviden ennyit a nagyfiamról, jó sokat áradoztam róla :)
szerika
 
 


Sziasztok!

Még mindig semmi hír! :(
Remélem csak azért mert elfeledkezett rólunk Viki és már babáznak. :D
És nem azért mert Levente még mindig nem bújt ki. :?
csipcsab
 
 


Sziasztok!

Felhívtam a kórházat, nem indultak be a fájások most kap oxitocint.

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Már én is csomószor benéztem mi újság.végre hírek Köszi Pinkiné!!

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Sziasztok!

Íme Vicky sms-e 04:57-kor:

2008.12.27-én 23 órakor az Ég és a Föld összeért egy pillanatra: világra jött kicsi fiúnk, Lázár Levente 3280 gr és 52 cm. Hosszú menet volt, de mindenki jól van. Puszi: VikI

Drága kis Levente, Isten hozott ezen a Nagy Világon!!! Derekasan megküzdöttetek ezért a találkozóért mindhárman! Gyors felépülést Anyukádnak és sok-sok tejecskét
!


Bizton mondhatom a többiek nevében is, hogy nagyon büszkék vagyunk Rátok! Hosszú út vezetett idáig, s az időtartamot tekintve nem volt egy egyszerű szülés!

Na, megyek vissza aludni :) Direkt bekapcsolva hagytam a mobilomat, hogy minél hamarabb megkapjam az üzit, már nagyon aggódtam.

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok!

Látom Pinkiné megelőzött. :lol:

Viki!

Gratulálok itt is!!!!!!!
csipcsab
 
 


Viki,
hatalmas gratula. Mielőbbi felépülést és sok sok tejcit kívánok

Kép
Kép
adrienna
 
 


Viki, nagyon örülünk Leventének! Hatalmas gratulaaaaa!!!! Minden elképzelhető jót kívánok nektek! Sajnálom, hogy hosszúra sikerült a szülésed, de megérte! Várunk mielőbb vissza képekkel! :D
szerika
 
 


Ja és még annyit, hogy Ragota két csíkjának hasonlóan örülnénk, ha jelentkezne.... ugye Lányok? :wink:
szerika
 
 


VICKY

NA VEGREEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!

SZIVBOL GRATULALOK NEKTEK LEVENTEHEZ!!!!!!
KIVANOK JO EGESZSEGET
ES SOK TEJECSKET!!!!UGYESEK VOLTATOK!!!!


Varunk vissza,kepekkel,beszamoloval!!!!!!
Azert rendes fiu volt,megvarta,hogy a Karacsony epp lezongorazodjon :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Kép

Ragota miatt mar en is tukon ulok....de ha 2csikja lenne,csak jott volna szolni,nem?!!

Szeri,
hu nagyon izgalmas!!Biztosan nehez lesz ez a paklos resz,mikor meg semmi nincs a helyen,de ugyanakkor meg isteni is!Gondolom mar nagyon varjatok,hogy ott legyetek!!!!
Orulok Nektek nagyon! :lol: :lol: :lol: !!!!
Bali varja mar? :lol: Nagyon edes lehet Balazs :lol: (KEEEEEPET!!!)
En is ugy tudok csodalkozni,hoyg egy 1,5 eves gyerek hogy lehet ilyen okos,ertelmes,mindent lehet vele csinalni,mindent ert,sok mindent mond...de amit nem is,azt is elmagyarazza...en is csak amulok,sosem hittem volna,amig nem volt gyerekem :lol: :lol:

Nalunk is minden szuper,nagyon jo volt a Karacsony,Attila autorajongo,szoval a tobbi jatek nem nagyon erdekli egyelore,de majd idovel azokra is ratalal :lol: De azt eddig is tudtuk,hogy imadja az autokat,de nagyon :lol: Tologatja oket ezerrel :lol:
Tegnap meg kettesben volt kimenonk a ferjemmel :lol: Anyumek vigyaztak Attira.Delutan setaltunk,meg romantikaztunk,aztan este vacsiztunk,majd moziztunk is!!!!Nagyon joooooooo volt! :lol:

Adri,
hogy vagytok?
Meselj magatokrol!!!!!!!!!

Kép

Kép
arwen07
 
 


Vicky: hatalmas gratula!

Javítom is a táblát!

És ezennel hivatalosan is vége az első körnek!
Jöhet a második, harmadik babák érkezésének táblája. Majd gondolkodom valami újdonságon és ha lesz pici szabadidőm megcsinálom. Bocsánat, de a kacsáronyi táblát most egyszerűen nem volt időm megcsinálni.

Van egy könyvem a RANSCHBURG JENŐ
SZÜLŐK KÖNYVE: A FOGANTATÁSTÓL AZ ISKOLAKEZDÉSIG
Nagyon jó. Van benne sok hasznos dolog. Hátha érdekel valakit.

meriann
 
 


Meri, én is ezt olvasom, már ha van időm :) Tényleg érdekes dolgok vannak benne.

Tényleg csajszik, véleményre lennék kíváncsi. Azt olvastam a könyvben, hogy a kicsik 2-3 éves korukig nem álmodnak, tehát rosszat elvileg nem álmodhat.
Akkor viszont mitől sírhat fel éjjel 2x-3x is? A szobában állandó a hőmérséklet, hála a termosztátnak. Az alvós pelenkája a keze ügyében, takaró nem csúszik le. Mégis éjjelente 2-3 alkalommal tuti felsír, ráadásul eléggé keservesen. Az egyik simogatással, popsipaskolgatással vissza lehet simán altatni, de úgy sajnálom ilyenkor. :roll: :roll:

Ja, nem is meséltem, Peti megpróbál már előre felé is mászni. Konkrétan kinyomja magát négykézlábra és hintázik előre felé. Csak hát még nem tud elindulni, s ezen bizony nagyon be tud dühödni. :lol: Mi Apával biztatjuk, hogy már nem tart sokáig és menni fog, de nem hiszem hogy meghatja Őt. :)

Vicky írt sms-t, hogy a nem volt császár, bár hajszálon múlt, nagyon brutál szülés volt, de majd mesél.

Az utolsó mondata ez volt: "A lényeg, hogy megcsináltuk" :)

Olyan hihetetlen, hogy jövőhét vasárnap fél éves a Fiunk :) Sütök majd jó kis gyümitortát :)

Ja és képzeljétek, 1-2 hete elkezdtünk pépezni. Az almát nyersen utálja (apja fia :):)), de a krumplit, répát héjában sülve nagyon szereti. Tegnap pedig kapott sült répát és almát (plusz mellé reszeltem egy nyers almát is) és úgy ette mint kiskacsa a nokedlit. Első evésre lecsúszott 90 ml :) Szóval úgy tűnik így már megeszi az almát is :) A sütőtök kicsapja, tiszta piros pötty volt a szája körül. Majd 1-2 hét múlva újra próbáljuk. Aztán majd kipróbáljuk a borsót is.

Tényleg, cukkinit, spenótot, sóskát mikor kaphat? Meg van fagyasztott meggyünk is. Tényleg, fagyasztott, cukor nélküli gyümölcsöt kaphat, ugye?

Valaki tudna írni egy linket, ahol van le van írva, hogy milyen korban mit ehet? Az nagy segítség lenne :)

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Ranschburgos konyv nekem is megvan,tenyleg jo kis konyv,szeretem!!!!
De most en Csernus:Ki nevel a vegen? c. konyvet olvasom :wink:
(meg meg par konyvet parhuzamosan :lol: :lol: )

Pinkine,
hozzataplalasos tablazat:
http://www.babafalva.hu/download/szilard.htm
En is kb ezt kovettem :wink:
Ejszaka sok minden miatt felsirhat..pl a nap esemenyeit nehezen dolgozza fel a kis agyuk,vagy akar fogacska miatt...

Kép

Kép
arwen07
 
 


Irtam smst Agotanak,hogy jelentkezzen,mert izgulunk!!!!! :lol:

Kép

Kép
arwen07
 
 


Sziasztok!

Csak életjelre van időm, még olvasni sem jutottam. Jól vagyunk, minden rendben, ha tudok jelentkezem, megpróbálok visszaolvasni.:)

Pusz Nikó

Kép
nikóska
 
 


ÉLJENÉLJENÉLJEN!!!! Nagyon nagyon gratulálok, sok boldogságot kívánok Vicky! Tényleg hosszú menet volt, minden téren, de azt hiszem megérte!! Nagyon várom a fotókat!

Arwen, olyan aranyos vagy, hogy írtál! Meg köszi Csajok, hogy így izgultatok! Hát jelentem, hogy fantasztikus "hipochonder" vagyok, erre tökéletes képességeim vannak. Olyan egycsíkos tesztet produkáltam, hogy csak no :roll:
Csongornál anno nem éreztem semmit, akkor már ott volt, most, hogy "éreztem", most nem volt ott senki...

Ne legyetek elszontyolodva, én sem vagyok. Csalódottságot nem amiatt éreztem, mert nem lesz bébike szeptemberben, hanem amiatt, hogy hogy tudtam ilyen iszonyatosan befolyásolni a testemet... elmenni sem mehetett el, mert nem volt semmiféle vérzés vagy ilyesmi. szóval nincs kibúvó, egyszerűen félreinformáltam magam. Hát esz van. Meglepően jól vettem a dolgot, komolyan nem bánt, és tulajdonképpen örülök is, mert Csongi még mindig szopizik ezerrel... Ami konzekvenciát levontam ebból az egészből, hogy most már nem védekezünk, jön akkor a baba, amikor akar.

Szóval így állunk. Bocsánat, hogy ígéretem ellenére nem jelentkeztem, de iszonyatos sürgés-forgás volt, vendégek hada, és én főztem, szóval pár perc időm sem volt. Most lejöttünk Anyósékhoz, kedden megyünk haza, a Szilvesztert már otthon töltjük.

Örülök, hogy mindenki jól van! Remélem kellemesen telt a Karácsony. Nekünk nagyon szép volt!

Újévi fogadalmam, ami Nektek szól: igyekszem többet jönni, napra készen lenni.

Puszillak Titeket,

Ág

KépKép
KépKép
ragota
 
 


Na, sikerült elolvasnom.

Köszi a köszöntést.

Vicky, Neked is boldog névnapot, így teljesen megkésve, s nagy gratula Leventéhez, gyors felépülést. Ezek szerint Te sem úsztad meg kevesebbel mint én, bár ahogy az időt elnézem az még hosszabb is volt. Most már el merem küldeni az én szülésemet Neked is.

Remélem a karácsony mindenkinek jól telt, Alex kapott egy játszószőnyeget, már kezdi felfedezni a rajta lógókat, s próbálja eltalálni őket. A karácsonyfa s rajta az izzók még nem érdekelték, pedig a szobai csillártól teljesen el van ájulva.

Holnap fizetik a mi kis házunkra is a vételárat, elvileg tegnap volt az értékbecslő annál, amit meg akarunk venni, remélem hamar meglesz az eredmény is. Jó lenne Zoli szülinapját /jan.19./ már az új házban ünnepelni.

Most csak ennyire futotta, puszi mindenkinek, amint tudok jövök! :)

Nikó

Kép
nikóska
 
 


Sziasztok!

Vicky nagyon nagyon gratulálok nektek!!

Megvolt nálunk is a karácsony Nyunycsi sok ajándékot kapott (asztalt székekkel,fa vonatot,ceruzát.mágnes tábla ,szerszám készlet stb...)

Ágota akkor nem vagyunk elszontyolodva :wink:

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Ago,
hat muszaj volt irnom smst,mar nem birtam magammal :lol: :lol: Okes,nem vagyunk csalodottak :lol: Nagyon izgi viszont,hogy megerett a dontesetek es nem vedekeztek innentol! :lol: :lol: Kiraly!!!Most jonnek az igazi izgalmak!!!
Es hat igen,az ember be tud kepzelni maganak tuneteket :lol:
Amugy mar megjott?
Nem csinalsz ciklusos vonalzot? :lol: :lol: :lol: :lol: Ha mar igy.. :lol: :lol:

Niko,
most tartod a nevnapod???En azt hittem maskor.....
Boldog nevnapot utolag is!!!!!!!!!!!
Edes lehet Alex,megneznek rola uj kepeket!!!!
A hazhoz meg drukkolok,jo lenne,ha egyutt koltoznetek kb Szeriekkel :lol: :lol:

Angyalkriszek vajon hogy vannak az uj lakasban??Olyan kivancsi lennek,jo lenne,ha jonne kicsit meselni!!!

Na megyek en is csaladozni :lol:

Kép

Kép
arwen07
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: