Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Csajok!

Mindjárt éhen halok, de egy hős leszek, és megvárom, mire Andris hazaér :)

Beze,azért nem látszanak a kg-k, mert szép vékony vagy.Amúgy tényleg, hány kg-t híztál?
Tényleg nem látszik!!! :D

Zsani, örülök, h. jók lettek a rózsák, szépséges menyasszony leszel, és egy csodaszép nap áll előttetek, meg aztán az egész élet! :D Ne írj ilyeneket, h. késő kifarolni!
Szerintem az egyik legszebb dolog a világon, ha összekötöd azzal az életed, akit ennyire szeretsz!
Mi amúgy a lagzinkon azzal foglalkoztunk, h. mi jól érezzük magunkat!

Nóci, gratula a fogacskákhoz!!Most már tényleg kérünk képet :D
Hogy érted azt, h. meglátszik a babán, h. elvágtam a csuklómat?
Amúgy extra béne vagyok, csupán vajaztam a kenyeret :oops:
Hogy van a valószínűleg nem orbáncod?Szereztetek valami jót a turiban?

Kitty, ez jó, h. pörögsz, és már mindjárt jön is haza a párod hétvégére :D
Motoros?Még jó, h. nem lett senkinek baja?Kis lelked?

Meli, nem értem,amit az állatokról írsz, de tiszteletben tartom.
Az a durva igazából, h. engednek egy ilyen elavult géppel röntgenezni!
Jaj, remélem Marcinak nem az a baja, amit gondolsz, szurkolunk, gondolunk rátok!!!Majd gyere a hírekkel!! Férjed mikor jön haza?

Brid?

Velünk semmi különös nem történt, egyre nehezebben mozgok, azt veszem észre, most szerintem megint sokat nőtt a pocakom!
Lucababa kész kis bokszmeccseket rendez odabent, de olyan jó!!!!

Puszi mindenkinek!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Dorka, Nóci, Kitty, köszönöm szépen, aranyosak vagytok!

Meli, drukkolok nagyon!!!

Dorka, sokat, de nem tudom megmondani, szerencsére a mérlegünk bekrepált. :lol: Utolsó mérés szerint 8-at.
A nehéz mozgás már nekem is van, pedig hol van még a vége... :roll:

Nóci, jobban vagytok?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Dorka, most már, hogy mindent letudtunk, igazából én is izgatottan és boldogan várom a dolgot :) nagyon fellelkesülök, csak anyósom tudja néha elvenni a kedvem, mert állandóan aggódik, meg hát mindig azt nézi, hogy történhetnek bakik, de kit érdekel????? Baki mindenhol van, ha csak nem borul le a torta, nem hiszem, hogy tudná bárki is, hogy nem úgy akartuk :D

Bogi, hát kitartást neked... mennyi van még hátra? (cégnél nem látom a vonalzód, mert le van tiltva az oldal, amire mutat a link)

Kitty, hát remélem, tegnap a próbasminkem elég fura lett, de megbeszéltük végül, hát hátha... :) Munka milyen?

Nóci, tudom, miről beszélsz, reggel harisnyában jöttem... azt hittem, kifagy a lelkem... :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 

 
 

Sziasztok! :)

Hál'Istennek negatív a pisi, Marci is már jól van, sőt, nagyon eleven is lett :D Totál be voltam tojva, mert ma pisilt először tegnap dél óta, de hát a láz visszafogja.
Totál hulla vagyok, második éjszaka alig aludtam valamit :? ezzel együtt hisztis, nyűgös, ingerült is vagyok :?
Apa talán holnapra hazaér. :)

Zsani :) Húúú, anyósod :evil: Ne foglalkozz senkivel, ez a ti napotok lesz! :lol:

Dorka :) A 34. héten én is elvágtam az ujjamat, sőt majdnem levágtam, és Marcin semmi nem látszik :) Ez olyan, ha a fáról rád esik egy gyümölcs, ahova esett, ott lesz a gyereken egy folt :lol: Egyébként ilyent már láttam :)

Beze, Dorka, köszönjük az aggódást!

Kép
meli0805
 
 


Ja, Meli, de barom vagyok, neked elfelejtettem írni: ovuteszteltem csak, lement a hőm, szóval peteérés nálam elmaradt, csak rápróbált, de nem jött be... :roll: cserébe nem lesz meg a lagzin, és az esküvő utáni mensi után indulhat a családgyarapítás :)

Marcinak mielőbbi jobbulást!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Na itt vgyok sorry de kozben bejaroneni keresesben vgyok estenkent rosszul alszom ugyhogy ahogy apacska lelep visszaalszom delutan 1ig utana meg bejaronenit keresek,meg most jon egy 4napos unnep amire keresnem kell varost hova menjunk mit csinaljunk hotelt ahh szal nem egyszeru :x

Uhun se o nezett meg hanem a noverke szerintem itt a szexualis zaklatas miatt nem a dokik nezik hanem a nok :idea: vittunk videokamerat 8) megnezett a no felirta a mereteket...baba 2.9cm volt mult csutin 8) es 9+5napos voltam azaz pont ahogy mi is szamoltuk :wink: felemforditotta a monitort felveszunk meg minden mondom apacskanak itt a feje meg a teste...es hat kepzeletbeli labakat meg kezet is mutattam erre azt mondja a no hat annyira meg nem lehet azert kivenni...hat dehogynem vazze... :twisted: na mindegy csak jol bezavarta apacskat mit is latunk :roll:

Szal a dokinal egy tutyimutyi alak :? Nem erre szamitottam :roll: En kerdeztem meg lesz e vv?Mondom mert meg nem volt semmilyen mivel a masik helyen nem engedtem levetetni mert tudtam ugy sem akarok oda menni :roll: hat miutan igy megkerdeztem azt mondta jo...mire kijutottam a noverke pultig mondom mar megnezem a papirom amit vv-re kaptam beutalot.Nezem kerdem a noverketol TSH-t is nezunk?Azt mondja mindjart megkerdi...erre visszajon,hogy rairja akkor azt is :shock: wazze mondom magamba ha nem szoltam volna direkt neki,hogy azzal is problemam van es gyogyszert szedek ra akkor meg aszondom jovan :roll:

Szal felirtak a papirra a doki meg kiszolt hogy kov talalka 3het mulva :shock: mondom megint miiii?3het? :shock: gondoltam magamba ez tuti nem erti milyen "nehezsegeken mentem tul es mennyire fontos nekem ez...de akarhogy is probalkoztam hogy legyen 2es fel het csak es akkor 12hetesen visszajohetek azt hajtogatta 3het :roll: ugyhogy kajak pontosan 3hetre ra kaptam idopontot szept. 16-ara :? A papirommal meg elmentem a vv-re par utcaval lejebb.Azt mondtak meglesz hetfore az eredmeny csoroghetek...en csorogtem is de azt mondtak nincs eredmeny...

Tegnap azaz kedden megint megcsorgettem oket azt mondjak nincs lelet altalaban1het...mondom nekem azt mondtak hetfore ottvan :idea: azt mondja a noverke mindjart utana nez.Visszahiv hogy melyik laborba mentem a ketto kozul?Mert akarmelyiket hivjak nem is talaljak a kartonomat sem :twisted: :twisted: :twisted: Hirtelen nem is tudtam melyikben voltam :x elokerestem a papirt es visszahivtam a not,hogy a 944es szam alatt voltam.Azt mondja igen mar kozben megtalaltak es kuldik a faxot majd visszahiv.Vissza is hivott mire azt mondja hogy a TSH-m azt megmondja 2.089 de a tobbit beszeljem meg a dokival...mondom miert valami baj van?Azt mondja nem csak a doki szeret ranezni mielott mond valamit...en mondjuk csak szamokat akartam hallani nem azt hogy jo vgy rossz :roll: ugyhogy a noverke azt mondta majd holnap a doki felhiv :? Ma hivott mondta minden rendben...elmondta az ertekeket...mondjuk felet nem ertettem...hogy mit mond olyan szar volt a vonal :?

Hat ennyi a mai esti mese :lol:

Jaaaah es meg egy nagy ujdonsagunk van :shock: Anyosom irt hogy a Teruo tesojaek babat varnak :shock: azt httem leesik az allam :shock: irtam neki vissza mondom mennyi idos februar kozepere van kiirva :shock: :shock: Ugyhogy kicsit elkeseredtem,hogy nem mi adjuk az elso unokat persze ngyon orulok nekik es 1honap kulombseggel szulunk 8) Mi meg nem mondtuk el mert nincs meg meg a 12.het :? Verzes tovabbra sincs...csak faradtsag es semmit nem kivanok :roll: Kint meg 36fok volt tegnap is :x nem megyek sehova...ilyen melegben maszkaljon aki afrikaban szuletett :lol: 8) :roll: :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jeanner
Naaa erzeseid most,hogy sugjak igy a ciklus vege fele? 8) uristen mar csak 2nap :shock: remelem jo idotok lesz :wink: Na most olvasom,hogy nem volt pe-d :roll: Hat sajnalom...gorbet nem dobsz?

Kitty
Szeptember 10 mar nemsoka itt van :wink: hozzank akkor jon a Pati barinem tesoja...nalunk fog lakni 2honapig mert itt fog NY-ban dolgozni az ENSZ-nek vgy mi 8) Koszonom a vonalzodicsit. 8) Parit mire szoktal eltenni? :shock: 66uveg uhh Na ez a munka akkor kicsit legalabb lekot es gyorsabban mennek a napok :wink: Kocsid megjavult mar? :roll:

Beze
Neked is koszi avonalzi dicsit 8) Tajekoztataset nincs mit barmikor ha tudok valamit szivesen elmagyarazom :wink: Jaaah amugy uhun azert nem is lattunk sokmindent meg takarasban volt a miomam miatt :twisted: amire azt mondta a noci aki uhuzott hogy valoszinu csaszival fogok szulni :shock: Szep az uj vonalzid 8) Arik a pocifotok es az a felso ngyon ari :lol: Kiscsajod meg tiszta apukaja vgy rosszul latom 8) 600grammos Marcinak meg sok sulygyarapodast kivanok :wink:

Noci
Fogaid hogy vannak?Lett mar valami elkeszitve?talaltak osszefuggest esetleg a hajhullassal kapcsiban? :roll: 2fogacskanak hipp hipp hurra :lol: :lol: :lol: :lol: OOOOOOrbaaaaanc :shock: az meg mi? :roll: Na most meg nem azod van?Voltal azota dokinal?Jobban vgy?Anyuddal meg ne foglalkozz jaaaah es panaszkodj nyugodtan itt lehet en is itt szoktam :lol: :lol: :lol: :oops: Verzes engem is zavart mar es foleg az,hogy mindenki csak annyit mondott minden rendben :twisted: :twisted: :twisted: erre mar ugrok :roll: A doki meg majd kiderul mit tud meg adok neki egy eselyt :roll: Pocikepet csinaltam :lol: de eleg gazos :lol: :lol: :lol: :oops:

Dorka
Jol mondod mar rajottem,hogy az a baj tul sokat tudok es igy mindig tobbet akarok tudni...normal esetben meg ugysem tudjak a nok mi micsoda...de attol fuggetlen a felvilagositashoz jogunk van es en ezzel a joggal elve akarom tudni :lol: Mondja el az adatokat meg a szamokat meg minden lotrutyit es tuti nem fogom baszogatni :lol: Igen elkezdtem a japan orat es ngyon jo volt kimozdulni.De most uj csapatban vgyok van 260eves :shock: ket velem egykoru az egyik okoskodik allandoan meg kerdez all az ora allandoan :? a masik fiu meg ngyon begginer :idea: Koszi a vonalzodicsit neked is 8) Rucot meg orulok,hogy radment :wink: Nincs foto? :roll: Lassan te is szulsz :shock:

Meli
Kisagy csucsszupi es ahogy latom Marcinak is tecc :D Jo az a pancsizos kep!!!Marci meg mindig azt mondom tiszta te :wink: Olvastam a kollegaidrol a dolgot :roll: tudom kirol beszeltel...amugy jol vannak?A kislanyra olyan kis kivancsi lennek dehat ok mar nem jarnak bnetre :? :roll: Azert udvozlom :roll:
Orulok,hogy Marcinak semmi ngyobb abja nincs :wink: hurraaaa :lol:

Katiiiii
Meselj mar mi tortent?????? :roll: Hatha tudunk segiteni :? Big hug!!!!! :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bridget0801 2010.09.02 04:55-kor.

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Mindenkinek big cupp cupp!!!! 8)

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Brid! Nem baj, én pont így szerettem volna :) PÉ valszeg most kedden volt, de mivel lefagyott a telóm (megint) és 1/2 4 helyett 4kor riadtam fel a kenyérsütő gépre, így elfelejtettem megmérni... majd holnap reggel... :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok :D

Brid, te kis mesemondó! :lol: :wink:
Ugye, hogy milyen jó látni a babát?Én fel sem fogtam szinte először :lol: amikor láttam.....háááát az egy fantasztikus érzés :lol:
Ez tök jó, akkor az unokatesók közt nem lesz nagy korkülönbség, tök jól el fognak tudni játszani majd :wink:
Akkor 2 hét múlva elmondjátok?
De anyudék tudják, nem?
Nem semmi ez az egészségügy :evil: Igen, tudom, hogy Angliában is pl. össz-vissz 3 vagy 4 uh van, csak a genetikaiak és kész :shock:
De azért neked a lombik miatt sűrűbben kellene nézni, tényleg.....
Tényleg, szuperek a vonalzóid!Nekem nincs türelmem szépeket kiválasztani :oops:
Igen, ő az :( Kislány csudaszép lett, láttam másik fórumon, de már pár hónapja.

Megőrülök, ez a büdös kölök :lol: nem hajlandó az éjszakára kezeslábast felvenni, a hálózsákot meg sem próbálom, és ha betakarom, iszonyú hisztivel lerugdossa magáról :? Elég hideg van a lakásban is, főleg éjjel :?
Azt hiszem keményen megkezdődött a dackorszak :x :lol:

Kép
meli0805
 
 


Brid, elfelejtettem megkérdezni(de lehet, még korai 8) ), hogy kisfiúra vagy kislányra vágytok inkább, nevek mik tetszenek? Babysitter lesz?

Kép
meli0805
 
 


Sziasztok!

Bri, köszönöm szépen, aranyos vagy! Hallod, ami nálatok folyik a várandós gondozásban, az egyenesen felháborító!!! Nem csodálom, hogy kiakadsz, benneteket valóban minimum 2hetente kellene ellenőrizni! De úgyis minden rendben van, nem is lehet másként. :wink: Képet majd várjuk ám! Amúgy hogy vagy? Farkaséhség még van?
Puszi nektek is! :D

Meli, ez természetes. :wink:

Zsani, mindjárt írom, fejből én se tudom. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


120 nap a voni szerint. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Eltüntem ,mert voltak események nálunk! No comment!!
De azért egyet említek! Busszal mentem kedden, mert eszeveszettül fujt a szél és hát mancsi hamar megfázik, de menni muszály volt így maardt a busz! Esz a hülye faszkalap már elnézést de rám csukta a buszajtot és épp hogy meg tudtam fogni a babakocsit leszállás közben így majdnem leejtettem a buszról, de úgy hogy én is majdnem repültem! Kissé fájt a karom meg ilyedtség meg minden, meg anyázás meg fel is jelentettem a buszvezetőt szal várom mi lesz a vizsgálati eredmény!

Nos Zsani! Igazából miattad jöttem ma! Ma van a lányságod utolsó estélye! Tiszta szívből kívánom neked és a kedves völegénynek, hogy legyetek nagyon boldogok! Az élet nagyon rögös. Hol hullámos hol szép egyenes! Kívánom, hogy holnap délutántól mikortól asszony leszel légy a világ legboldogabb fiatal asszonykája! Gyönyörű menyasszony leszel! Ropjátok a táncot hajnalig és ha véletlen baki lesz pölö leesik a torta akkor legalább túl lesztek az első bosszúságon amit vegyetek egy nagy viccnek! Az anyos már csak ilyen marad! Ez van! Még 20 év múlva is! Sok sikert holnapra!

Brid! Hát ez fantasztikus! Ez vicc komolyan mondom! Tők jó egészségügy! Itt se kutyafüle, de az????? Itt sztk alapon mindne nap ott ülhetsz órákig és mehetsz! Én sokat mentem!
Gratulálok a sogorék kisbabájához is! Anyosodék azt se tudják majd kihez mikor rohanjanak!!!
A pocikép nem baj, ha gázos, de tedd fel!!! Vagy írod a blogod?? Oda teszed???

Melcsi! Dacckorszak! Nem korai még????

Dorka! Hogy vagy??? Magne B6-ot szedsz?? A keményedésekre kitünő! Bár nekem nem kellett szedni! Én sose vettem észre hogy keményedek! Csak azt mikor már tágult a csontom alul! Na akkor kellett volna tudni, hogy hamarosan szülök! És ha akkor pihenek akkor mancsika nem bizti, hogy hamar megszületik!!!


Kitty! milyen az uj munka?? Belejöttél már?? Merre csavizol még mindig??

Beze! A 120 nap már nem is olyan sok!!!!

Bocsi, hogy nem mindenkinek írtam regényt!
nócika
 
 


Ma megint verezgettem ugyhogy nem nagy kedvem volt jonni :roll: tele a nem letezo tokom mar az egesztol :evil: Holnap megyunk 3napos utra merthat en ugye mar jobban voltam de ezek szerinte se klafa holnap ejszakam nem lesz se a vizbe nem mehetek be...a dokimat meg felfogom hivni,hogy igenis bemegyek jovoheten vgy azutan :evil: es ha nem fogad valtok.Tokom kivan... :roll:

Na legyetek jok...nem idegeskedek de azert mondhatom elegge megijedtem mikor igy masfel het semmi utan megint elkezdtem verezni raadasul elenk piros ilyen meg sosem volt :roll:

Szep hetveget nektek Zsani te meg mulasd ki magad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Bri, nem lehet, hogy haematoma-d van? AMint lehet, hívd fel a dokit, inkább menjetek be feleslegesen, mint hogy gond legyen! Nagyon-nagyon drukkolok, de tudom, hogy a pici emberkétek erősen kapaszkodik!!!

Nóci, ezt még olvasni is rossz volt, nemhogy átélni! Ezt a bar.ot!!! Ugye nem történt azért komolyabb baj? A koraszülés miatt kérlek, ne hibáztasd magad, nem TE VAGY A HIBÁS!!!!!!!!! Regi szép kislány, és meglátod, behozza a lemaradást! Puszi nektek! A megfázása jobb már?

Zsani, érezzétek jól magatokat, sok boldogságot kívánok, és várom a képeket!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Zsani :D
Kép

Kívánunk sok boldogságot Nektek!!!!

Nóci :? Nagyon helyes, hogy feljelentetted azt a barmot! :evil: Micsoda szemétláda! Regi nem ijedt meg szegényke?

Bri :? Jaj Istenem :shock: Nagyon vigyázz!Így is elmentek a 3 napra?Én nem mernék, az tuti :? Nem lehet még a myomától is ez a vérzés?
Amikor sokáig nem jelentkezel, olyan ijedtséget hozol ránk :?
Sokmindenkitől hallani, hogy az egész terhességét végigvézrezte!
Szegény, nem elég, hogy nehezen jött babóka, még a terhességet is végig kell idegeskedned, csak próbálj megnyugodni!Tudom, könnyű azt mondani :oops:

Beze :) 120 nap!Hú de itt van már!

Nekem is intenzív melókeresésbe kell fognom.
Felhívtam ezt a nyomi HR-est a cégünknél, és ugye megint másik munkaerőkölcsönzőnél van a cégünk(gondolom az adók miatt váltogatnak), amíg én gyeden voltam, megint új cég lett :twisted: és ez a nyomorult azt sem tudja, a gyest honnan fogják nekem utalni :twisted:
Figyi Beze, te tudod az ilyeneket...
A gyest nem az államkincstár utalja?Az jár annak is, akinek nincs is munkahelye, nem?Vagyis a munkáltatónak ahhoz nincs köze?
És 8 órás munka mellett nem kapom a gyest?Vagy magasabb adósávba kerülök és majd az adóbevallásnál szívok?Hogy van ez?

Kép
meli0805
 
 


Sziasztok!

Meli, a gyes alanyi jogon jár, mellette dolgozhatsz 8 órában is, és valóban az államkincstár utalja. Az adózást nem tudom sajna. :(

Bizony, nagyon megy az idő. 8)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Meli, pár sort bemásolok neked.

A GYES-t igénybe vevõ szülõ a gyermek egyéves koráig egyáltalán nem folytathat
keresõtevékenységet, a gyermek egyéves kora után viszont idõkorlátozás nélkül
dolgozhat. Ezzel összefüggésben gyermekét idõkorlátozás nélkül elhelyezheti
napközbeni ellátást biztosító intézményben.
Ha a szülõ igényli a GYES-t, akkor a „Gyermekgondozási segély igénybejelentés"
címû formanyomtatványt, ha a nagyszülõ, akkor a „Nagyszülõi gyermekgondozási
segély igénybejelentés" címû formanyomtatványt kell kitölteni. Mindkét nyomtatvány a MÁK honlapjáról letölthetõ.

Az ellátás az igény benyújtásának idõpontjától jár. Visszamenõleg legfeljebb két hónapra lehet megállapítani.

A GYES összegébõl nyugdíjjárulékot, illetve magán-nyugdíjpénztári tagdíjat vonnak,
kivéve, ha az igénylõ (pl. a nagyszülõ) már nyugdíjas. Az ellátás idõtartama
szolgálati idõnek számít majd a nyugdíj kezdetének megállapításakor.

A GYES adóterhet nem viselõ járandóság, azaz beleszámít a teljes jövedelembe, de
nem kell adót fizetni utána.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nóci
örülök, hogy nem orbánc.
Motoros ennyire figyelmetlen volt, de szerencsére már kész is van a kocsi, biztosító fizet :)
Lefoglalom magam, talán túlságosan is :roll:

Meli
látom közben meg is gyógyult Marci! :)
Melókeresés: nem irigyellek, tudom milyen... :roll: De hátha találsz vmi jót, hisz neked azért van már tapasztalatod, nem pályakezdő vagy :wink:
Gyesről én is annyit tudok, amennyit Beze leírt.

Dorka
köszi megvagyok, nagyon is lefoglalom magam.
Te hogy vagy? Miket csinálsz? Baba dolgok már mind beszerezve?

Bri
grat sógorodéknak! Örülök, hogy minden rendben, bár még mindig megdöbbent amit az orvosokról írsz. Azt hittem, hogy a fejlett nyugaton már normális orvosok vannak :roll:
Vérezgetés elmúlt már? Lassan itt a 12. hét, és megnyugodhatsz :)
Kocsi kész van már, még többet is megcsináltak biztosításra, mint amennyi kár lett ;)
Parit levesnek meg pari szósznak szoktak eltenni :)

Zsani
remélem, nagyon jól sikerült az esküvőd, sok boldogságot kívánok!
Képeket várom ám!!!

Beze
hogy vagytok? Mikor mész dokihoz?

Csucsu
te meg visszajöttél, de megint elhagytál minket???

Bocsi csajok, hogy ennyire nem jövök, de azért a melóban elfáradok, főleg hogy a céges autóval járok, és f6-ra érek haza (7kor indulunk). Amúgy meló tetszik, mindenki nagyon jó fej, és segítőkész, meg kezdek belejönni :)
Tegnap meg ma anyóséknál ebédeltem, tegnap meg babáztam párom uncsitesójának ikreivel :) Tök cuki két csajszi :)
Este pedig sikerült 13 órán keresztül aludnom :oops:
Párom jól van, most írt sms-t, hogy átmentek Franciaországba, múlthéten meg a Fekete-erdőben voltak. Péntek éjszaka jön haza :)
Most sütöttem bögrés dióst, mert jön egy haverunk, és lenyírja a füvet :)

További kellemes hétvégét!
kitty22
 
 


Szijasztok!

Csajok, köszönöm a sok jókívánságot, cserébe hoztam néhány képet :)

http://picasaweb.google.com/peter.skucz ... directlink

Élményekkel szerintem holnap térek vissza :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Zsani
nagyon szépek voltatok! Nagyon jó lett a ruhád, hajad, és a férjed ruhája is nagyon tetszik! Menyecskeruháról is kérünk képet! :wink:

Kép
kitty22
 
 


Kép

NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK REGINEK!!!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Regi

Kép
kitty22
 
 


Sziasztok Csajok!

Nóci, kicsit megcsúszva, de Reginek Nagyon Boldog Névnapot!
Nóci, és amit Beze írt Regivel kapcsolatban azt fogadd meg ill. el, nem a te hibád!!!Egyébként hány hétre született?

Zsani, megnéztem a képeket!Gyönyörűek voltatok, gondoltam rátok szombaton, szívből gratulálok!Mentek nászútra?

Beze, mi újság veletek?Nem raksz fel még Lexiről képet?Olyan édes!!!

Meli, szuper a negatív vizelet, örülök nagyon!!!Melókereséshez kitartást kívánok, tudom ,h. nem egyszerű.....
Kezeslábas és Marci összebarátkoztak már?

Brid, hogy vagy?Visszamentél a dokihoz?Szorítunk értetek ám!!!

Kitty, mindjárt jön haza a párod!!!

Csajok, mi a hétvégén bevásárlókörúton voltunk, már majdnem mindent megvettünk. De nagyon elfáradtam....

Tegnap voltam védőnőnél, vérnyomásom továbbra is alacsony, illetve 9kg hízásnál tartok....

Csajok, hétfőn lesz a házassági évfordulónk, nincs semmi ötletem...
Nektek sincs?

Puszi mindenkinek

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Dorka, szerintem csinálj valami szuper vacsit Andrisnak!!!! :)

Nászútra majd megyünk... valamikor... ha eljutunk... kaptunk ajándékba egy párat, illene elmenni... csak ugye a suli...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Nem nagyon van idöm jönni! Tegnap voltunk szemészeti kontrollon és sajna az sem jó! Ígyí hétfőn megyünk vissza adig napi 2x kell csepegtetni és így tágul majd a pupillája és így be tudják mérni a dioptriát!

Köszönjük a köszöntést mindenkiknek!!!

Ne haragudjatok, hogy nem tudok jönni! Pusz
nócika
 
 


Sziasztok!

Zsani, nagyon szépek voltatok, és milyen fiatalok vagytok! :D

Nóci, drukkolok hétfőre, azért írd meg, mit mondtak!

Dorka, köszi, aranyos vagy, ha kicsinyítek, rakok fel. Hogy vagy/tok?

Bri, mi újság, hogy érzed magad? Vérzés?

Velünk minden rendben, Marci bpd-je 6,56 cm, kb 785 gramm, és a szalag már nem látszik, olyan boldog vagyok! :D Éreztem a héten, hogy valamit nagyon rángat, ez nem csuklás volt, szerintem azt a micsodát unta meg végleg, mert útban volt. :lol:
Lexi tegnap kapott új ágyat, vagyis használt, de nekünk akkor is új. :D Nagyon bejött neki, bár éjszaka 1x sírdogált, mert lemászott róla és a matracról is, és szegénykém négykézláb állt a sarokban, a sötétben nem talált vissza. :( De reggel az ágyikóban ébredt. :D
Csütörtökön kapott egy csomó cuccot őszre, télre, már csak 2 kabát és egy overall hiányzik, én meg túrtam magamnak egy hosszú farmerszoknyát egy bő rózsaszín kardigánnal, nagyon örültem. :D

Szerdán átéltem egy frankó kis gyomorrontást, annak minden velejárójával, hát frankó volt, de csütörtökre teljesen rendbe jöttem. Mondjuk félig még diétázom.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!


Nos most mentek el a vendégek! Tesokám most most megint öregebb lett egy évvel! Betöltötte ma a 32. életévét! Nem volt nagy buli csak egy kis szük baráti össze zendülés! Közben kiderült, hogy az egyik csajszi 5 hetes babás! Ez már a harmadik terhessége, de sajna az első babát a 8. hónapban halva szülte így azért van para! De a legszebb az egészben, ha kislány lesz úgy fogják hívni mint engem Noémi, ha pedig kisfiú lesz akkor Levente!

Beze! Sajnálom azt a fene gyomorrontást! Mit ettél?? Bár nem is tudom, mert apa is tők rosszul volt a minap, bár nem hányt, de hasmenés és gyomor forgás volt! Szegénykém téged biztosn jobban megviselt!!! De jó új ágyikó a kis Lexikének! De az éjszakája borzasztó lehetett! Sajnálom!
:cry: :cry: :cry: De talán most már jobb lesz remélem!!!
Áhhá! Akkor ezek szerint te is szeretsz turizni! Tők jó! Én is szeretem ezt a fillinget!!

Többiek hol vagytok???

Brid mi van veled?? nagyon el vagy tünve!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zsani te a mézes heteket töltöd így neked van igazolás!!

De Kitty?? Dorka???Csucsu???Meli???
nócika
 
 


Sziasztok!

Bogi, diétázz csak, remélem, már jobban vagy... Lexinek biztosan szokatlan még az ágyikó, de ha örül neki az a jó :) annyi kisgyerekről olvasok, akik inkább a földön az alszanak, semmint az új ágyban...

Nóci, nincs mézeshét, a sulira készülök, szerdán kezdődik... :( kicsit ki vagyok megint ábrándulva az életemből, kemény félév lesz, de ez van, hát majd látjuk, mi lesz...

Húzok is, házit kell írnom...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok Csajok!!!

Nócikám, ma vagytok a szemészeten, gondolok Rátok!!!!!!
Örülök, h. jól sikerült a szülinapozás!!!
Jelentkezz, h. mi volt!

Beze, növekedik már a kislegény a pocidban!!!!!!!!! :D :D :D
A szalagnak nagyon örülök, illetve az eltűnésének!!!!!!!!!!! :D :D :D
Remélem a gyomorrontást már teljesen kiheverted!!
Hogy zajlottak a többi éjszakák Lexivel és az új ágyikóval?

Zsani, ne legyél már ilyen negatív!Örülj picit, hiszen most volt az esküvőtök, gyönyörűségesek voltatok, vagytok!!!!!!!
Szard le a sulit, ha majd már nem lesz, tutira visszasírod!!!Én is így vagyok vele!
Bocsi, nem akarok ám beleszólni, csak ez egy olyan szépséges időszak!!!


Csajok, én csütörtökön voltam dokinál,Lucababával minden ok, szépen fejlődik, viszont a méhszájam kinyílt, a külső, így feküdnöm kell sajnos
:( De nem baj, mindent a mi picikénkért!!!!!


Ma van a házassági évfordulónk!Csajok én olyan szerelmes vagyok Andrisba, bár nem lesz sem vacsora, sem semmi a fekvés miatt....De nem is ez számít!!!

Puszi

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Dorka, pihenj csak!!!! Lucáért mindent, bár már nincs sok hátra :) alig több, mint egy hónap :)

Nekem tegnap megjött, ma rosszul vagyok, holnap mennem kell suliba, de még táppénzt is íratnom kellene, mert szabim már nincs... ha a tegnapi nap rossz volt, ez a mai borzalmas!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Nos kell a szemüveg a kis csajszmnak! 4,5- ös mindkét szemére! Nagyon sajnálom! Most fogunk minjá indulni csináltatni! Félek tőle, hogy hogy fogja majd birni! Szerintem nagy harc lesz!! Állandoan le s fel! De majd meglátjuk! Nos a jó hír az az, hogy hiába plussszos Ő még ki fogja nőni ha szépen megszokja és hordja majd a szemüveget kábé 10-12 éves korára! November 3.-án megyünk ujjabb vizsgálatra meglátjuk addig mit sikerül elérnie a szemüvegnek! Jaí és sajna kancsika a derágám amit viszont nem 100%, hogy ki fog nőni, de én bizom benne nagyon!!!!

Nos most megyek és talán holnaptól jobban tudok jönni!

Puszi nektek! Ja és vannak képek csak kicsnyitenem kéne és ide felpakolni! Pusza
nócika
 
 


Nóci!

Fel a fejjel! A férjemnek ilyen idős korában olyan szemüvege volt, mint a szódásüveg alja, 10 éves korára semmi baja nem volt!!!!!!! :D és azóta sincs *koppkoppkopp* szóval ne búsulj ezen :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Nóci, drukkolok, hogy Regi hamar kinője, az esetleges kancsalságon pedig lehet segíteni!
Aznap lejáró joghurtot ettem, de éreztem, hogy nem jó az íze. :wink:

Dorka, utólag is boldog évfordulót! Köszi, jók az éjszakák, igaz, a matracon alszik el, de a férjem utána berakja az ágyba.

Zsani, fantasztikus az új avatarod, nagyon tetszik! :D

Meli, Bri, Kitty, hol vagytok?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok! Köszi a biztatást! Jól esik nagyon!! És tényleg nagyon bizom benne, hogy kinővi! De azt mondjátok meg miért kerül körülbelül a 3x-ába a gyerek szemüveg mint a felnött?? A mancié 50ezer körül van igaz nem a legolcsobb hely meg semmi estre az enyém meg 21ezer volt! Na de azért gondolhatjátok, hogy nem ott vesszük meg a szemüveget! Mikor felprobáltuk, hogy milyen neki a kiválasztott akkor elsírtam magam! Olyan kis édes volt benne! Basszus mint egy tudomka! Olyan kis édes volt! Komolyan! Nos péntekre lesz kész erről igérem hozok képet! No meg az adosságomról is!!!

Dorka! Basszus, ha érezted, hogy rossz az ize miért etted meg????

Zsani! Hát nálunk is azt mondták, hogy 10-12 éves korára kinővi! Úgy legyen!! Bár én szemüveges vagyok! Szal para, hogy nem!
nócika
 
 


Sziasztok!

Nóci, ez tényleg horror ár! :shock: De azért nagyon édes lehetett Regike! :D
Azért ettem meg, mert azt hittem, csak beképzelem. :? Mindegy, túl vagyok ezen is, ezentúl óvatosabb leszek! :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Lánykák :)

Nem tűntem el teljesen, csak bekapott egy vírust a gépünk és majdnemhogy gallyra ment :evil: innen a babanetről egy linket nyitottam meg és onnan :evil: Még folyamatban van a gép "gyógyítása"

Beze, Dorka, hogy megy az idő!!!
Dorka, pihenj még, legalább a 37. hétig húzd ki :wink:

Nóci :) Így utólag is boldog névnapot kívánok Reginek!
De édes lehet a pici szemüvegben! :D Olyan aranyosak tudnak lenni benne :) Szurkolok, hogy nője ki!!Szemüveges képet is majd kérünk!

Zsani :) Milyen a házasélet?

Beze :) Milyen a kiságy? Hasonló, mint Marcimé?

Nálunk semmi különös nincs, zajlik az élet :wink:

Beze :)

Kép
meli0805
 
 


Meli, majdnem ugyanolyan, Lexi nagyon szereti, sőt, összességében szerintem jobban is alszik, jó döntés volt cserélni! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem jövök, de úgy elszaladnak a napjaim, hogy még az itthoni teendőkre sem jut időm :oops: Gyakorlatilag csak aludni járok haza...

Meló jól megy, egész jól belejövök már, meg a munkatársakat is szeretem, tök jó fejek :lol: Egész nap röhögünk :lol:

Párom volt itthon, de csak két napot :cry: Szombat hajnali egykor ért haza, és hétfő hajnalban ment is vissza. Ez az idő semmire nem elég :cry:

Remélem, mindannyian jól vagytok! :)
kitty22
 
 


Kitty, de , örülök, hogy így tetszik a meló. Már hiányoztál! :wink:

Bri-vel mi lehet? Remélem, jól vannak mind2-en. :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Lánykák :)

Kitty :? Hát ez a látogatás párod részéről tényleg kevés volt, én csak fogjam be a számat :lol:

Beze :) Hát nekünk az éjszakák elég furák, Marci állandóan az éjszaka közepén odafurakodik mellém, így persze én szinte alig alszom.Nem tudom, miért csinálhatja, szeparációs szorongás, vagy mi a fene lehet ilyenkor náluk :?Persze délutánonként extra nagyokat alszik

Ja lett egy "új" gépünk, ki lett cserélve a másik, ez szuper jó is :wink:

Valószínű, nem megyünk bölcsibe, vissza is mondtam, de rendesek voltak, mert azt mondták, hogy decemberig még várnak. :D

Elhatároztuk, jobban rágyúrunk a kistesóra, én iszom a borzalmas cickafarkot meg a még borzalmasabb palástfű-teákat.Párom vitaminozik :lol:
De ilyen ritka itthonlét mellet hogy jön össze......
Figyelem magam a PG 53-al is, de szerintem az kalap sz@rt sem ér.
Tegnap is együtt lehettünk volna, de már olyan hullafáradt voltam, Zoli meg éjjel 3-kor indult.Tegnapelőtt múlt el a pirim, úgyhogy még azért beleférünk :wink:
Ha tavaszig semmi, akkor irány a drága dokim :Daki szülész-nőgógyász-urológus és meddőségi szaki is egyben :wink: Sok inszemet is csinál.

Kép
meli0805
 
 


Aggaszt engem valahogy Brinek ez a nagy eltűnése :roll:
Valaki nem tud valamit?Sms-t írni, vagy skype?

Kép
meli0805
 
 


Sziasztok!

Csak jöttem, mert olvastam, hgy nagyon keresitek Brit én beszéltem vele tegnap aszonta ma jön, de nem jött nincs semmi baj csak nagyon fáradt!!!!
nócika
 
 


Nóci :D köszi az infót! :) Óóóó, ez nem kifogááááás :lol: Fáradtság ellenére még jöhetne egy kicsit Bri :? Jöjjön majd mesélni azért!Halálra rémisztett mindannyiónkat, de most megnyugodtam, hogy nincs baj! :wink: :)
Te mi a fenét csináltál Nócikám hajnali 3-kor? :shock:

Kép
meli0805
 
 


Sziasztok!

Meli, jó gondolat, hogy inkább kistesó... :roll:

Kitty, örülök, hogy tetszik a munka, de meg is értelek, nálunk is ezért úszik a lakás...

Nálunk megkezdődött a suli, hajtás az egész, nem is nagyon leszek, csak ritkán, de azért igyekszem... a házasélet mint olyan nem létezik, mert melózok, megcsinálom a házimunkát, tanulok, alszom, meló, házimunka, tanulás, meló házimunka... és ez így fog menni valószínűleg június közepéig, miután pedig apósom fog újra éjjel 11ig beköltözni a kertbe, szóval ennyi...

Na, megyek is, mert a céges levelezésemet még meg sem mertem nézni..

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!!

Meli! Én mit is csináltam akkor?? Ellentétben Brid-del álmatlanságban szenvedtem!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsani! Ezek lesznek a húzos napok!!! De neked tutira sikerül!!!
nócika
 
 


Nóci, kemény, de muszáj... ami nem öl meg, erőssé tesz ;)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Zsani! Ez pontosan így van!!
nócika
 
 


Ez azért elég gáz, hogy nem ír senki! Lassan én is leköszönök, ha nem írtok!!! Nincs kedvem szinte magamban írogatni! Meg Zsani is ír, de szinte nincs is kinek!
nócika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: