Új privát üzeneted érkezett!

Monyo, ha abba akarod hagyni, akkor egy héttel kb, de előfordulhat hogy nem tudod mikor van az egy héttel előtte, az sem gond, semmi sem lesz belőle, ha véletlenül épp szeded aznap is, pláne te mini adagot szedsz, de van aki pl szopi közben is szedi.
Vendég
 


Hunci koszi.
igen eleg mini adagot szedek.szopi alatt nem szeretnem szedni ha nem muszaly,majd meglatjuk.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Némi költözés miatt eltűntem egy kicsit, de végre van netünk is, úgyhogy majd jövök este visszaolvasni.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 

 
 

Szió!

Ezoterike drukkok mennek!
Örülök hogy jó híreket hallunk!

Bettica Anyoo :( jobbulást!

Monyo én kb a 36.héten hagytam abba.

Rambóka költöztetek nagyobb házba? :) az jóóóó
Külön szoba mindenkinek?
FRUZSI 1ÉVES???? :shock: :D
Boldog szülinapot!!

Apple biztosan idő kell míg Ákos megszokja az új ételeket,türelem és sok tejcsit! (mi 1évesen is 5alkalommal szopiztunk, most napi kettő, nem hal éhen Áki)

Hunci kiküldetés??

Kandika???????????
Utólagosan is boldogat Nátánnak!!!

Anyoo blogod címét elküldöd priviben?

Csajok mi is oltattuk magunkat h1n1 ellen és naggyon gondolkodom csemete oltásán is!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm a kajcsis hsz.eket. Próbálkozunk kitartóan az ételekkel. Na meg a jövő héten megyünk UHra, januárban pedig gasztroent.ra

Ezo, csak pozitivan továbbra is! Nagyon ügyes Máté!!!

Monyó, én végig szedtem, csak aznap nem vettem be mikor született Ákos. Na meg utána sem a szopi miatt.

Kincs, volt vmi mellékhatása nálatok a vakcinának?

Rambóka, sikerült lecserélni nagyobbra a lakást?

Lenne egy kérdésem. Ákosnak már 8 foga van, most jön a 9. Szeretnék neki venni újra húzható fogkefét. Hol lehet olyat kapni és melyik jó? Gondolom több fajta is van.

Kép
apple
 
 


Szaisztok!

Végre :D
örülök, hogy lett egy kis forgalom itt :)

Rami: Szép és jó minden az új kecóban? Ház vagy lakás? Csemeték örültek? Fotót nem akarsz róla hozni?
Sok-sok boldogságot Fruzsinak! Úgy szalad az idő :(

Apple: Kivizsgálás? A széklete miatt? Miket próbáltatok már? Kis mennyiséggel kezditek? Egyébként szereti az új ízeket?
Én ha jól emlékszem, akkor a Brendonban vettem ilyen ujjra húzható fogkefét, de bizitosan van gyógyszertárban is... Nektek lassan már akkor a Rami által javasolt Oralb kéne, nem? Bencének már nagyon nehéz megmosni a fogát ezzel a szilikon cuccal, mert nehezen tudom úgy betámasztani az egyik ujjammal a szájába, hogy ne harapjon meg... Hétvégén szerzünk neki másik fogkefét ;)

Anyooo: jobbulást nektek is! Annyira tele már nekem is a hócipőm ezzel az ősszel és még hol van a tavasz, amikor végre fellélegezhetünk...

Kincs: Tényleg beadattátok magatoknak? Nem félsz Kiskincset beoltatni? Tegnap beszéltük Apával, hogy mi beadatjuk magunknak, de csak Bence miatt. Viszont Bencének nem javasolta a doki, így ő nem fogja megkapni (én ennek örülök, nem is akartam neki beadatni, csak apa megvétózott, de elmondtam neki a doki véleményét és azt mondta, hogy ő tudja, így belement, hogy ne adassuk neki be...)
Jól vagytok egyébként?

Hunci: Sajnálom a történéseket, remélem azért menthető még a dolog. Csuriban értetek az összes ujjam! Gyere majd mesélj, hogy hogy vagytok!

Lányok én kicsit kész vagyok. Ugye Bence már hetek óta beteg. Végre dokit váltottunk, kapott Bence gyógyszert is, így alakulunk, talán hétfőn már mehet bölcsibe. A nagy szívfájdalmam az, hogy az elmúlt másfél hét alatt 1kg-ot fogyott :( Az előtt is fogyott már egy kicsit, mert ugye nem volt étvágya az állandó orrfolyás és levegőt nem kapás miatt. Torka is fájhatott, fogzott is szegény rendesen (3 hét alatt 4 foga tört elő...). Tegnap döbbentem rá, hogy tényleg mennyit fogyott, mikor a kolléganőmet meglátogattuk a cégnél, és mondta, hogy nagyon sovány lett Bence... Holnap megyünk vissza a dokihoz, remélem mond erre valamit. Lehet valahogy hízlalni a gyereket? Vagy majd viszaszedi, amit most leadott? 88cm és 11,4kg... Ne tudjátok meg milyen vékony :cry: Lehet kisebb pelenkát kellene vennünk, mert már szinte összeérnek a tépőzár csíkjai....

Kép

Kép
bettica
 
 


Sziasztok!

Hunci és mindenki!

Rossz hírekkel jövök :cry: :cry: :cry:
Sajnos Máté már nem harcol , a tüdeje nagyon beteg lett a lélegeztetéstől, állítólag múlt vasárnap óta rosszabbodott, csak nekem nem mondták,csak annyit mondtak, hogy stabil, meg jól van....
A szteroid jó volt nála 24-30 óráig, de utána ismét rosszabbodott....
Szóval a doktornő felkészített, hogy pár napon belül elveszítjük a mi kicsi babánkat :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Lányok, ezt nem bírom ki :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
ezoterike
 
 


Ezo: jaj, itt sirok veled egyutt...sajnalom, es sokszor ollelek, most kell erosnek lenned!

Puszik

Üdv.
Aisha
aisha
 
 


Jaj, Ezo! Ez nem lehet igaz....... Nincs szavam.... Nekem is potyognak a könnyeim.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ölellek
mókica
 
 


Ezo: Jaj, ez nem lehet! Szegény kicsike bogár :( Sok-sok erőt nektek! Én még reménykedem, küldök belőle hozzátok is!!!!

Kép

Kép
bettica
 
 


Ezoka!
Erős vagy!!! Erős is leszel!

Rengeteg drukk megy!
Rengeteg!!!!!
pisztácia
 
 


ezo, édes istenem :( nagyon sok erőt neked, keress vmi hatalmas kapaszkodót, a családon kívül. a nagyfiú hogy van?

koriági, nemtom hol olvasol, ááá..meg is írom neked emilben. vedd meg az aludj velem című könyvet!!!!!!!!!
http://www.libri.hu/konyv/aludj-velem.html

én ezt olvasgatom, amíg zsuzsi elalszik. közelítek az ajtó felé, lassan már a szobáján kívül csücsülök. :) a könyv szerint 2 hét és megjavul a ygerek alvása....mi a 6. hétnél tartunk. grrrr. de alakul. éjszakák változatosak, hol szuper, hol katasztrófa.

zsófi evés meg érdekes. babakaja nem. mármint a bolti sem, enyém sem. ami "sós", vagyis a főzelékek. gyümölcs és husi isgen. és amit mi eszünk tömné be. szendvics. rulez :))) így tegnap sajtot szopogatott. végülis mindjárt 8 hós, ehet ilyeneket. nem lett tőle baja, pöttyös sem lett a szája körül. viszont még nincs foga. nincs mivel rágni, aprítani :)

Kép

url=http://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Ezo, nagyon-nagyon sok erőt kívánok Nektek! És azért még én is reménykedem, hiszen csodák igenis vannak!!!! Hajrá Máté baba ++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!

Ezo!

Remélem tévednek az orvosok és a kicsi baba tovább állja a megpróbáltatásokat!
Rengeteg erőt Neked!
Viszont ha menne, angyalkátok szeretne lenni, akkor ne hallgass a dokikra, simogasd, ölelgesd meg, és szíveddel engedd el, ne maradjon Benned hiány, hogy még a karodban sem tarthattad! Ő akkor is a Ti kicsi babátok marad és Marci testvére, ha csak ilyen rövidke idő jutott neki a földön.
El sem tudom mondani mennyire sajnálom! :cry: :cry: :cry:


Tegnap néztük a 2012-t. Bennem csak az maradt meg, hogy jön a cunami és az emberek a gyeremekeiket ölelve várják a végzetet.
Áhhhh... nem akarom többet ezt a filmet látni. :(

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Szió!

:cry:
Ezo én is a reménykedők táborát gyarapítom!
Sokszor tapasztaltunk /láttunk csodát a topikon!
Sok sok erőt!!!

Hunci mi történt?? Priviben is jöhet!

Dimet akkor kicsit hosszadalmasabb a procedúra de eredményes!

Apple semmi gond nem volt az oltással! egy piros folt se!

Bettica nem félek beoltatni kiskincset, több ismerős adatta be ilyen korú gyerekének és semmi mellékhatás..inkább a vírus szövődményei félelmetesek számomra:(

Lányok akkora harc a fogmosásunk, ráharap a fogkefére és megmozdítani sem tudom,vagy rendesen lefogja a kezem :shock:
sőt orrszívásnál kihúzza a porszívó csövából az orrszívót ha már macerásnak találja,mi lesz később?
Vendég
 


sziasztok.

ezo,kimondhatatlanul sajnalom..a szivem szakad meg ertetek.
erre nem is tudok mit irni csak bizni benne hogy harcol meg a kisfiad es megmarad meg a remeny.

Kép
monyo83
 
 


Drága Ezo!Kimondhatatlanul sajnálom :cry: Ha elmegy,mert úgy dönt, akkor búcsúzkodjatok el, ez nagyon fontos!Ölelés!

Kincs, H-t beoltattam, semmi gond nem lett.
Vendég
 


ezo! :cry:

Kép
gina13
 
 


Ezo!

Kitartás, még ne mondj le Mátéról..amíg csak van egy kis remény, hogy összeszedi magát.
Úgy sajnálom, hogy ennyi aggódáson kell keresztülmenned. :cry:

Bettica!

Köszi, hogy írtál a bölcsire. Még mindig nem alszik el, megvárja míg megyek érte. De már haladunk és nem sír..a következő lépés az lesz, hogy egyre később megyek majd érte. Amúgy tényleg igaz, hogy ezek a picik képesek megszokni, hogy a bölcsiben máshogy vannak a dolgok, nem tud pl. velem elaludni.
Ti hogy vagytok? Domi is sokat fogyott, mikor legutoljára veteg volt. Most vettem neki multivitamint és az igen jó étvágyat csinál neki és megint szépen gyarapodott, de ő sem egy elhízott gyerek. :P

Kép
babancs
 
 


Ezo!

Írtam privit.
Mérhetetlenül szomorú vagyok. :cry:


Kincs, Apple!

Nem, sajnos nem nagyobb-ba, nem házba és nem sajátba költöztünk.
Csak egy sima, kétszobás albérletbe.
Csak másik városba.
A meglévő lakásunkat most nem szabad eladni, mert nincs ára a lakásoknak. Marad üresen.
Költözni viszont muszáj, mert lassan megyek vissza dolgozni, Gergőnek pedig oviba kell járni.
Annak nem lett volna értelme, h. elkezdi az ovit ott, aztán pár hónap múlva kezdhetem beszoktatni itt egy teljesen új helyre.
Úgyhogy albi.
És sajnos csak két szobás, mert egész egyszerűen nincs normális két és fél- három szobás albérlet az egész városban.
Úgyhogy ez van. Marad a nappaliban alvás.

Apple!

Mostmár ne szilikon kefét keress neki, mert nagyon meg fog harapni!
Fruzsinak 8 foga van és már simán Oral-B Stages 1-esezünk. Vagyis nem simán.... Trükközni kell, gyors csisza keresztbe, gyors csisza hosszába, egyet kívül, egyet belül, ha nagyon nem megy, apa megfogja az egyik kezét, akkor már csak a másikat kell kicselezni, ha úgy sem, akkor rövid időre lefogjuk, h. legalább minimálisan meg legyen sikálva. Aztán megkapja, rágcsálja, azzal is tisztul.

H1N1:
Én beadattam magamnak is, meg a gyerekeknek is, mert a múlt héten már taknyoltunk egy hetet. Új város, új közeg, új vírusok, bacik. Nem hiányzik, h. még egy ilyen dög is bekavarjon!
Párom azt mondta, h. ő még sosem volt influenzás, pedig sosem oltatta be magát, most sem lesz. Úgy legyen!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Ezoka!Nagyon sokat gondolok Rád....nem is tudok mit írni....francos éve ez....sok erőt Nektek....kitartás...

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kincsem !Köszönjük szépen Nati nevében is!
Köszönöm a hiányolást!

Meg kell műteni a fogam felett...de kaptam haladékot januárra...hogy Belcsi hagy szopizzon még...fogamat meg változatlanul nem lehet bezárni...de legalább így nem fáj...kezelésre hetente megyek a továbbiakban is!
H1N1-ellen mi még nem kaptuk meg az oltást...mert nagyon benáthásodtam...férjemnek a torka...Nati is prüszkölt...így csak jövő héten ,de akkor már mind a 4-en kapjuk....mert Belcsi tölti a 3.hónapot!

Rambóka!-és legalább jobb helyre mentetek???Fruzsinak nagyon BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!

Bettica!-adjál Bencének,akár napokig is olyat amit szeret...értem ezalatt....Pl. Nati beteg lett 3éves lehetett akkor,nem evett...a tarhonya leves volt a gyengéje...majd egy hétig minden nap főztem neki és mellé milánóit...szóval tésztát tésztával evett....de kitágult a gyomra és vissza szokott az evésre...ma is ez a cselem,ha valami van....pedig már nagy lópaci!
-na és egy két kép....


Kép Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Ezokám: délelőtt jártam ide olvasni, s azóta azon törpölök, h mit is írhatnék.
De semmi igazán jó nem jut eszembe.
Sok sok erőt kívánok, h túl tudjátok élni a túlélnivalót, bármi is legyen az!
Ölellek, puszillak,
Kir

Kép
k.ir
 
 


Ezo, nagyon sajnálom! Nehéz ilyenkor bármit is írni. Légy mellette amennyit csak tudsz. Sok erőt Nektek.

Rambóka, köszi! Fogkrémből melyiket ajánlod, vagy az nem kell még ilyen picinek?

Kép
apple
 
 


Sziasztok!

Ezoterike sokat gondolok rátok!
:(




Kandika nagyot nőttetek!
Ajajj foggondok:(
Belcsit is oltatod? nahát én ma is megkaptam,hogy hogy merem oltatni ki tudja milyen szövődményei lesznek évek múlva..meg a higany nem tesz jót a szervezetnek :x higanytartalmú vegyület a vakcina tartósítószere ami írtó alacsony mennyiség 1hét alatt kiürül és mellesleg a gyerekek ötelező védőoltásai is tartalmazzák...
Sajnálom hogy ennyire tévhitek alakultak ki az emberekben és még cáfolni sem lehet
(lassan politikai csatározás ez az oltási ügy)

Rambóka és merre költöztetek? akkor így kevesebb segítséged van?? Mikor kezded a melót?

Dimet Zsuzsi éjszakai kelései is kevesebbek vagy már nem is kel??
Zsófi mintagyerek alvásilag?
Vendég
 


kandi, fiaid gyönyörűek!!!!!!!!!!!!!!!!!

csajok, van egy eladó szekrényünk. 2 éves. teljesen jó állapotban! csak mivel zsófit átpakoljuk lasan zsuzsihoz a szekrényt ki kell paterolnunk, mert nagy. uh, most nemtok pontos méreteket, de ha vkit érdekel lemérem.

Kép

Kép

url=http://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.11.25 17:43-kor.
Vendég
 


nooo, hol van mindenki?

mi itthon, csak a 7en itta hugom a babájával és egy csomót pletykálunk egy csot vihogunk.

Pusszok,
Kir

Kép
k.ir
 
 


Ezo????Rengeteget jártok a fejemben...

Lányok!
Kincs után szabadon:tescós,sparos matricák valakinek???

Kép
Kép
zazzy
 
 


Ezonak írtam, még nem írt...

Zazzy, nekem kéne mindkettő :oops: nagyon gyűjtöm őket :oops:
Vendég
 


Egy kis vidámság:

süteményrecept (gyesen lévő anyukáknak)

Távolítsuk el a plüssmacit a sütőből, és melegítsük a sütőt 160 °C-ra.
Gőz felett olvasszunk meg 10 dkg margarint. Ismét távolítsuk el a plüssmacit a sütőből, és erélyesen szóljunk rá Öcsire: "Nem szabad, Öcsi!"
A margarint keverjük össze 20 dkg cukorral. A többi margarint szedjük ki Öcsi kezéből, és mossuk le a falat. Mérjünk ki 3 evőkanál kakaót. Ismét vegyük el a margarint Öcsitől. Fürdessük meg a macskát. Tegyünk hintőport és ragtapaszt a karmolásokra.
Keverjünk a margarinhoz 4 egész tojást, 2 vaníliáscukrot és 30 dkg lisztet. Vegyük ki a füstölgő plüssmacit a sütőből, és nyissunk ki minden ajtót és ablakot, szellőztetés végett. Vegyük el a mobiltelefont Andikától, és biztosítsuk a férjünk főnökét, hogy nem, nem a férjünkkel beszélt az előbb. Hívjuk fel a férjünket, és készítsük fel a legrosszabbra.
Adjunk a tésztához 1 teáskanál sót és 10 dkg durvára vágott diót (közben álljunk ellen a kísértésnek, hogy mind Andikát, mind Öcsit durvára vágjuk).
Engedjük ki a macskát a sütőből.
A tésztát öntsük alaposan kivajazott tepsibe. 25 percig közepes lángon süssük. Vegyük el a borotvát és a macskát Öcsitől. Magyarázzuk el a gyerekeknek, hogy fogalmunk sincs, hogy a borotvált macska lebarnul-e a napon. Dobjuk ki a macskát az udvarra, amíg még képes elfutni.
Bevonómáz:
Keverjük össze a következő hozzávalókat: 10 dkg cukor, 5 dkg olvasztott csokoládé, 5 dkg olvasztott margarin. Vegyük ki azt a kurva plüssmacit a grillsütőből, és dobjuk el. Jó messzire. Magyarázzuk el kedvesen a rendőrnek, hogy fogalmunk sem volt róla, hogy őt fogjuk fejbe találni, miközben éppen Öcsit próbálja megmenteni a szomszéd ház tetejéről. Tegyük Öcsit a járókába.
Adjunk a mázhoz 1/2 dl tejet, egy kevés sót, és lassú tűzön forraljuk 2 percig. Nyissunk ajtót a csengetésre, és magyarázzuk el a szomszédnak, mennyire sajnáljuk, hogy Andika bedugta a kerti slagot a spájzablakán. Ajánljuk fel, hogy megtérítjük a befőttek és a takarítószemélyzet költségét. Kössük ki Andikát az asztallábhoz.
Távolítsuk el a szénné égett sütiket a sütőből. Dobjuk ki.

Kép

Kép
anyoooka
 
 


ezoról nincsen semmi hír? vajon hogy van? vannak?

Kép

url=http://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Sziasztok!

Ezoékról tud valaki valamit? Annyira drukkolok nekik, remélem megtette a hatását ;)

Anyoo: Ez jó, tetszik :) Gyerekek hogy vannak?

Kép

Kép
bettica
 
 


Sziasztok!

Hunci!
Bocsi, hogy nem írtam, de most ide írom mindenkinek:

Emlékeztek, a múltkor írtam, hogy a doktornő mondta, hogy Máténak már csak pár napja van.(ezt múlt csütörtökön mondta), és azt is mondta akkor, hogy abból a rossz állapotból már nem jönnek vissza a manók, szóval készüljünk fel....

Na de CsodaMáténk ismét meghazudtolta az orvosokat :)
Szóval ő még onnan is visszajött, és javulni kezdett az állapota :)
Tudják nála csökkenteni a lélegeztetőn a légzésszámot(az oxigént azért még nem, de ha sikerül levenni a lélegeztetőről, akkor más módon pl. orreszközön is tudnak majd oxigént adni neki)
A tüdőképe is javult.
Szóval bizakodunk nagyon.
Holnap már 1 hós lesz :)

Doktornő azt is mondta, nem arra született ő, hogy meghaljon, hanem igenis élni akar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozitív gondolkodásról szóló könyveket olvasok, én hiszek ezekben, nem tudom Ti hogy vagytok vele, de drnő mondta, hogy a múlt csütörtöki rosszulléte után egyszercsak megfordult a folyamat, és elkezdett javulni Máté!!!

Szóval továbbra is várjuk a pozitív drukkokat, és az eddigieket is nagyon szépen köszönjük!!!
ezoterike
 
 


Ezo!
Istenem,de jó hírek!Nagyon stramm kisfiatok van!Veletek akar maradni!!!
Pozitív gondolkodás nagyon fontos,és persze hogy használ!Biztosan tudja/érzi,hogy nagyon akarjátok őt,és megy felé ez a sok-sok pozitív energia!!!Én a magam részéről tényleg sokat gondolok rátok!És nagyon drukkolok továbbra is!!!

Kép
Kép
zazzy
 
 


Ezo, törölgetem a könnyeimet. De az örömtől, hogy ilyen jó hírrel jöttel. :D :D Csak így tovább. Fontos a pozítív hozzá állás, a hit. Nagyon drukkolok!!!!
mókica
 
 


Ezokám, ha ezen múlik, minden nap írok smst, és ne válaszolj rá :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))Szuper hírek!Csak így tovább!!!!
Vendég
 


Ezo, Nagyon jó hírrel jöttél!!! :) Nagyon-nagyon ügyes Máté baba és nagyon Veletek akar maradni!!!!!
Sokat gondolok Rátok. Továbbra is mennek a drukkok, a pozitív energia!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Éljen!!!!!!
Mindennap gondolunk Rátok!

Te csak olvass akkor és meglátod minden rendben lesz!!!
Csak pozitívan!
pisztácia
 
 


Ezokám!
Nagyon örülök!Sok sok pozitív erő Nektek továbbra is...
CsodaMátédnak meg még több szurkolás,hogy jó nagy férfi nőjön belőle!!!!
Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Ezo!
Annyira örülök, hogy el sem tudom mondani!!!Sutyiban, csendben én nagyon szorítottam Nektek. Mikor olvastam az előzőt, a könnyeim potyogtak a bánattól, de most az örömtől sírtam. Máté baba naggyon erős és veletek AKAR maradni!!!!!!!Még most is borsódzik a hátam...
Kívánok Nektek továbbra is sok sok erőt és energiát! Máté babának meg üzenem: hogy küzdj mert sokan szeretnek és nagyon vár a családocskád!!!!!!ölellek!!!!

hajni...
Budaörs
 
 


Ezo!

De jó hír, én küldöm a pozitív energiákat nektek Mátéka küzdj tovább, puszik, ölelés...persze én is sírtam megint, de jó hírtől!!!

Üdv.
Aisha
aisha
 
 


Ezo: Éljen! Máté nagyon stramm kiskölyök lesz! Nagggyon örülök, hogy javulgat és meghazudtolta az orvosokat! Továbbra is mennek a drukkok, mert úgy tűnik, hogy ez is sokat segít! Hát, ezen ne múljon :)
Magatokról nem írsz :( Ti hogy bírjátok?

Kép

Kép
bettica
 
 


Ezo: Éljen! Máté nagyon stramm kiskölyök lesz! Nagggyon örülök, hogy javulgat és meghazudtolta az orvosokat! Továbbra is mennek a drukkok, mert úgy tűnik, hogy ez is sokat segít! Hát, ezen ne múljon :)
Magatokról nem írsz :( Ti hogy bírjátok?

Kép

Kép
bettica
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok, én is megkönnyezem, hogy ennyien szorítatok Nekünk.

Bettica!
Rólunk :
a férjem sosem mutatja ki, hogy mit érez, még annó az édesapja halálakor sem volt egy könycseppje sem mások előtt anyósom szerint(én nem ismerhettem meg apósomat sajnos, mert akkor még nem ismertük egymást a férjemmel)
Szóval most CsodaMáté esetében sem láttam rajt a múltkori rosszhíreknél semmit, de szerintem sírt, mikor én nem láttam...

Én meg éjszakákat átbőgtem a múltkori rosszhíreknél, de akkor is azt mondtam magamban, hogy én mikor ennyire elkeseredek, akkor általában jó hír következik, és tényleg az jött :)

A nap minden pillanatában CsodaMáté(azt hiszem megérdemli ezt az új nevet) jár az eszemben, elmondom neki sokszor gondolatban, mennyire szeretjük, és hiszem, hogy ez is árad felé.
A dolgokat egy kicsit könnyebbé teszi, hogy itt van Gergő, aki persze egy igazi rosszcsont, és foglalkoztat a nap minden percében, így szerencsére nem hagy nagyon elkeseredni, meg nem is szeretnék, mert csak pozitív dolgokat szeretnék most bevonzani...
De azért izgulok, mert az ilyen pici babáknak akár napról-napra is változhat az állapota, ezt tudjuk mi is, de reménykedem, ha már túléljük a kezdeti hónapokat, akkor már minden jó lesz..
ezoterike
 
 


Ezoterika nagyon örülök Nektek!!:)
Szuper!!!!!
A hit csodákra képes! :wink:
CSODAMÁTÉNAK továbbra is sok sok +++++++++++++++++!!!
Vendég
 


CsodaMáté erősöd és mutasd meg a dokiknak, hogy ők sem tudhatnak mindent :D
Ezo, sajnos az nem jó, ha magában tartja, de reméljük, hogy tényleg kisírta magát, mert az legalább segít az ember lelkén. Tartsatok ki! Gergő hogy viseli? Érthet ebből az egészből bármit? Találkozhatott már kistesóval, akár fényképről is? Esetleg hozol képet a CsodaMátétokról? Akár priviben is jöhet, nagyon kíváncsi vagyok, és persze jó lenne egy picit személyesebbé tenni a "drukk-célpontját" :)

Kép

Kép
bettica
 
 


Bettica!

Gergő szerintem nem nagyon fogja fel az egészet, legalábbis szerintem Bár képet látott róla, és mondta is, hogy tesó meg Máté.
Képet nem tennék fel, bocsi, mert aki látott már ilyen pici babát, az tudja, hogy azért ehhez erős idegzet kell,(én pl. nagyon kétségbeestem, mikor először láttam, mert annyira picike volt és vékonyka, de persze azóta hozzászoktam) és itt is vannak kismamák, ezért sem szeretném feltenni....
ezoterike
 
 


ezo, nagyon drukkolok nektek. neked az erős kitartáshoz!

remélem semmi baj nem lesz,és ha eddig nem is volt, akkor 1 hónap múlva már ne is legyen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a szomszéd csaj 26. hétre szülte meg a pici lányát, májusban. nagyon jól vannak, irul-virul a kiscsaj:)

Kép

url=http://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Kép lányaim :)

Kép

url=http://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: