Új privát üzeneted érkezett!

Ezo!
Megkönnyeztem soraidat!Drukkolok Én is Nektek!!!!-és sok erőt kívánok Nektek!!!!

-valamiért éreztem,hogy ma be kell néznem...

Bocsi,de most inkább nem írok magunkról...nagyon nem megy most a dicsekvés....ahogy szoktam ugye....

Majd talán holnap!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


EZO: hat en is itt sirok, es nagyon drukkolok, es csak arra tudok gondolni, hogy a kicsi baba elni akar, es minden okes lesz. En sem kovezlek meg azert, amit irtal, azt hiszem termesztes reakcio!Varom a hireket toletek!
Oleles es millio puszi

Üdv.
Aisha
aisha
 
 


Szió!

Ezoterika minden nap sokszor vagytok eszemben!
Picifiúnak mennek a drukkok erősödjön növekedjen,épp és egészséges csodababó lehessen a ti örömötökre!!!!
Neked pedig kitartást és sok erőt!
Ha tudsz jelentkezz!
(pesti kórházban vagytok?)

Aisha ti jól vagytok?
Lassan 1hónapos Zyva,mit jelent a név hogyan találtátok??

Szia Kandika Belián jól van? Köldöke??
Vendég
 

 
 

Kincs: hat ez a nevvalasztas egy kesz orulet volt, a parom muszlim nevet akart, de konnyen megjegyezhetot mindket csaladnak...igy lett Zyva:) jelentese: feny, fenyesseg, Isten ajandeka :) Apja neve: Zia, es jelentese: feny. Igy ez nagyon jo valasztas volt! egyebkent interneten talaltuk nem tudom mennyi oldal atnezese utan.
1 honapos lassan igen...el sem hiszem :)

Üdv.
Aisha
aisha
 
 



Kincsem! Negyede a köldök sérv már,mint volt....akkor a dokink megmutatta,hogy kell ragasztani Neki....pár nap alatt már látványos volt!Majd lefotózom...de megnyugodtunk....lehet nem is kell fél év se és vissza megy!
Ti jól vagytok?

Aisha! Zyva képeket nem teszel fel?...Én még nem is láttam!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Kandikám, megkérhetlek, hogy nézz át a teherbeesősbe, épp ma tettem fel képet :)
te mikor adtál kicsi fiadnak először cumit?

Üdv.
Aisha
aisha
 
 


Aisha!Zyva nagyon édes-aranyos,nagy baba!
Cumit már aznap kapott Belcsi,mert nagyon nagy volt a szopó reflexe....a csecsemősök ajánlották is azonnal (nagy mennyiséget evett az első napon és véresre szopta a cicimet 5perc alatt)....de Én amúgy is akartam korán cumit adni Neki,mert az összes Uh-on szopta az ujját!Na azt nem akartam,inkább cumizzon 9évig mint Én,de ne szopja az ujját (17évig,mint anyukám)!!!!
:lol: :lol: :lol:

Ezo!Gondolok Rátok!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


sziasztok.

Ezo nagyon nagyon sok erot , kitartast es hitet hogy minden rendben lessz(most en is betojtam)

Kép
monyo83
 
 


Szió!

Ezoterike!++++++++++++++++++++++++++

Kandika örülök,hogy jól van Belián köldöke!
És milyen szpen figyel, nekem nagyon Natis :)
Küldök privit, köszi jól vagyunk!
energiabomba kiskincs:) és pár szót már "mondatoknak" mond :lol:
kaki donyát, :D kikki busz babák :D (uncsitesó busszal ment iskolába)

Monyo ne félj!
Vendég
 


Szép estét!

Valami hír Ezoékról?
Ha valaki tud valamit, rögtön írjon, plíz.

Kir

Kép
k.ir
 
 


Kir!
Tegnap írt Hunci a tanyára,hogy elkezdték az anyatejes táplálását a pici fiúnak! :D
Ezoka!
Mindenki drukkjait küldi a tanyáról is!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
zazzy
 
 


Kandi :lol: :lol: :lol:
(holnap felhívlak, mikor tegyem kb, otthon hívnálak fel...)

mea culpa, sok a munja, most értem haza, konferencián voltam...

megvettem a télapó, szülinapi és kari ajándékokat :lol:
Vendég
 


Lona-híradó:

2009.10.30-án pénteken 12.20-kor megszületett régóta várt Mártonunk
Hétfôn már haza is jöttünk, csak elleptek minket az örvendezô seregek. Jövök amint ránknkcsukták az ajtót és lesz egy kis nyugalom.
Marci pont olyan amilyennek kpzeltük. Teljesen elvarázsolt minket.

Gratulálok!!!!!!!!!!!!!jó egészséget a családnak és a babának!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönjük a sok pozitív energiát!
Ma voltam benn Máténál.Szegénykém most veszített abból a csöppnyi súlyából is, bár doktornő szerint ez természetes.Folyamatosan kapja szondán az anyatejet.Az állapota stabil, de még lélegeztetőn hagyják, mert ez biztosabb.
Csak a bőre nagyon sérülékeny, fertőzésekre ez miatt nagyon érzékeny, ezt nagyon rossz volt látni :cry: :cry:
Minden nap, minden percben ő jár a fejemben, és azért imádkozom, hogy minden úgy történjen, ahogy neki a legjobb.........ha értitek, mire gondolok..... :cry:
(szerdán szültem, csütörtökön töltöttem volna a 24. hetet--vki kérdezte)ja, és nem pesten vagyunk, z.egerszegen.
ezoterike
 
 


Lonának, hatalmas gratula Mártonhoz! Sok-sok tejcsit!

Ezo, drukk még mindig! Küldöm a sok pozitív energiát+++++
mókica
 
 


Lona, gratulálok Márton babához! Jó egészséget és sok tejcit Nektek!

Ezo! Továbbra is szorítok nagyon Nektek! Erőt és kitartást!

Kép
apple
 
 


Lona gratulalok Marton babahoz.

Ezo tovabbra is drukkkkk.

Kép
monyo83
 
 


ezo, nagyon sok erőt a picinek!!!!!!!

Kép

url=http://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Lona: Gratulálok a kicsi érkezéséhez! Sok-sok tejecskét a picinek, nektek pedig rengeteg örömöt vele :) Majd kérünk szépen fotót is ;)

Ezo: Mennek a drukkok továbbra is! Remélem, kaptál jó híreket, így lesz remény a jövőre nézve! Gyarapodjon a kis fiúcska, hogy mihamarabb elérhesse a hazamenetelhez szükséges súlyt!
(Ha nem okoz neked problémát, akkor leírnád, hogy hogy kezdődött, mik voltak a jelek? Annyian kérdezik tőlem, meg persze engem is érdekel... De csak ha nem gond. Ha nem szívesen beszélsz - még - róla, akkor természetesen majd egyszer, amikor úgy érzed, hogy menni fog.)

Kép

Kép
bettica
 
 


Lona: zebraparom, grat grat :)

Ezo: energiak mennek tolem is ezerrel...csak kicsit hosszabb idobe telik hogy odaerjen.

Üdv.
Aisha
aisha
 
 


Ezo!

Szuper, ha már kaphat anyatejet a picur. :) Ráadásul az állapota stabil!!! :) Én mindezt átéltem, hidd el ezek fontos dolgok! Lehet nemsoká elhagyja a lélegeztetőt?? Na nem semmi! Fertőzésekkel lehet csak gond, de hát a kórházban steril helyen van. Kitartást és küldöm a pozitiv energiakat!

Puszika a babónak!

Gina

Kép
gina13
 
 


Sziasztok!

Ezo!

Rengeteget gondolok Rátok! Nagyon drukkolok, hogy hamar nőjön szép nagyra ez a kis legényke a fincsi anyatejcsitől!
Bocsi, de én nem értem, hogy most hogy vagytok? Nem ismerem a családi viszonyokat, Pesten laktok (vagy nem?) akkor hogy kerül a baba Zalaegerszegre? Kicsit kusza ez nekem, írnál róla? :)

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!

Ezo, hogy vagytok? Hogy bírjátok a strapát? Picurka gyarapszik? Nagyon nagyon drukkolok, hogy minden rendben menjen!

Koriági? Hogy álltok a reformokkal? Felétek is mennek a drukkok ezerrel :)

Többiek? Gyerkőcök jól vannak?

Kép

Kép
bettica
 
 


Sziasztok!

Köszi továbbra is a drukkokat, szükség is van, lesz rájuk....

Monee!
Zalaegerszegiek vagyunk.

Bettica!
Folyással kezdődött az egész, ami barnássá vált, közben doki írt először(vizsgálat nélkül) Candibene kúpot, ami nem használt, aztán szintén vizsg. nélkül Gynoflort, ami még mindig nem volt tökéletes, mert barnáztam, aztán mégegyzser írt Gynoflort, amire 3 napra eltűnt a folyás teljesen, aztán pénteken bevéreztem, irány a kórház, atöbbit meg tudjátok :cry:

Ma bezséltem a doktornővel, egy pici tegnapi állapotromlás(nehezebben viselte a beavatkozásokat Máté) ma már jobban van--de cseréltek neki tubust--doktornő szerint lehet a régi már el volt használódva, ezért nem volt jól tegnap , de mára ismét jpobban van,tegnap voltunk nála, a bőre szépen javult, és már szépen kisimult(met nagyon le volt fogyva szegénykém), de még lassan adagolják neki az anyateje, nehogy nagyon megterhelje a szervezetét hirtelen, és még sokat pisil, a súlya ezért még nem indult meg felfelé, de majd fokozatosan..
ezoterike
 
 


Ezo!
Továbbra is milliónyi drukk a csöppnek,nagyon sokat gondolok rátok!Te hogy viseled?

Lányok!
Tudtok valamit Tücsiről?A júniusi topikba kukkantottam ma be,és névtelen lett :( Mi történt?

Kép
Kép
zazzy
 
 


Ezo: Továbbra is ;)

Zazzy: Nem tudok semmit, csak amit a blogjában is írt. Ott semmi erre utaló dologról nem számolt be ... Remélem semmi extra :(

Tücsi: Jól vagy?

Odaát kicsit belendült a topik :D Ennek annyira örülök :) Csak annak nem, hogy ehhez Monee problémája kellett :(

Kép

Kép
bettica
 
 


Jujjj :oops:

Kandi Drága!
Fiadnak sok-sok boldog névnapot így utólag is!

(elfelejtettem lapozni a naptárban :( )

Kép

Kép
bettica
 
 


Sziasztok!
Ezo!
Milliónyi drukk az erősödéshez!

Bettica drága vagy!Köszönjük szépen!Natinak a szülinapja is tegnap volt...sajna aznap bújt ki,így halmozhatja az élvezeteket!- csak egyszer bulizhat az évben,de azt kiadósan !
:lol:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


(többek között ezért is kerestelek Kandi, de most így add át a nagyfiúnak szülinapi jókívánságaimat!!!!csüt hívlak.puszi)
Vendég
 


Hát nekem vonalzó nélkül sajna nem megy észben tartani az ilyesmit :(

Akkor szülinapja alkalmából is nagyon sok boldogságot neki utólag!

Kép

Kép
bettica
 
 


Bettica!
Jajjj nem is azért írtam!!!!!Csak,hogy szerencsétlen pont aznap bújt ki!Névnapját honnan tudtad?Férjem azt mondta,van egy lapozós naptár,amiben benne van már....de Én még nem láttam olyat!
:wink: :lol:
!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


....a piros felkiáltó jel előtt nem jelent meg a szöveg!
Huncié lett volna....hogy pusza Neki!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Lányok, ma olyan ijedtségen mentem keresztül, h aszittem összehozok egy kisebb infarktust. Szó szerint!
Olvasható a blogomon.

Bakker, ellenségnek sem kívánom a fílinget.


Más: ma már a 34. cn-om és reménykedtem persze, nem mértem hőt sem, semmit.
A cicim majdnem leszakadt.
Errefel ma egész nap írtó ideges voltam és már volt is egy apró pötty, holnapra tuttira megjön piroska, fene a pofáját :(

No, még szigorúbb diéta köv :(((
Kezdek elkeseredni :(

Kir
(bocs, h ma ilyen önző vagyok)

Kép
k.ir
 
 


Kir: Olvastam... hátborzongató... Bakker, csodálom a lélekjelenléted!

Ezo: hogy vagytok?

Kandi: Én sem azért írtam ;) A naptáramban benne volt és onnan láttam :) Volt nagy ünneplés? Mit kapott a nagyfiad?

Kép

Kép
bettica
 
 


Ja és Kir: Nem drukk :lol:

Kép

Kép
bettica
 
 


Sziasztok!

Eszetekbe se jusson: me tényleg mejött. Vajon a tegnapi ijedtség is bejátszik? :(


Volna egy kérdésem, bocs, ha nem a megfelelő topicban teszem fel.
Van egy barátném, aki 32 hetes terhes, ikercsajok vannak a pocijában. Második terhesség, a csa 38 éves. No, ennyi elég is rőla. Ezt írja:
" A glukóz-szint is kisebb egy picit a normál értéknél, doktorom azt kérdezte, hányszor eszem naponta. Én mondtam, napi háromszor, plusz közben gyümölcsök. Hát azóta, hogy ezt tudom, még az édességet, a csokit is bátrabban bevágom." Mi a véleményetek? Glukóz-szint alatt az éhomi értendő és terheléses nem volt.

Pusszok és köszi ha válaszoltok, tényleg kíváncsi vagyok...

Kir

Kép
k.ir
 
 


Sziasztok!

Én is nagyon régen voltam, talán már el is felejtettetek. :oops:

Ezo, sok erőt, kitartást kívánok!
Ma már csodákra képesek a PIC-en az orvosok, nyugodj meg!
Máté meg fog erősödni, nem törvényszerű, hogy egy picike súllyal született baba beteg legyen. Minden erőm és drukkom Veletek van, mondom ezt én is, mint korababás anyuka.
Ez a baba nagyon élni akar, ld. természetes úton világra jött és lélegzett!! Ez is egy csoda!!

Ella,
ezek a pm. túlműködéses gyógyszerek elég brutálak..nem csodálom hogy még a cukroddal is gond lett. Úgy tudom, hogy a 2 amúgy összefügg egymással, mármint aki pm-túlműködéses, cukorgondjai is vannak. Nekem is volt, lehet a gyógyszer is bekavar.
Sajnálom, hogy megint ezzel kínlódsz. :?

Dimet,
a bölcsihez: ez a reggeli hiszti olyan zsarolásféle..nálunk is ment egy darabig, de nem kell neki bedőlni. A gyerkőcök szeretik a bölcsit, csak jó kicsit sakkban tartani a szülőket. :twisted:

Valaki kérdezte, miket olvasunk. Nálunk az Anna és Peti sorozat a nyerő, sorra vesszük őket, imádja, kívülről tudja.
Domi már 3. hónapja bölcsis. Eddig sajnos már 2* volt beteg, amikor még antibigyó is kellett, de hát ez ezzel jár..közösségbe szokás..
Nálunk a bölcsis ottalvással van gond, ehhez kéne a segítségetek, mit tegyek? Minden gyerek alszik, vagy legalábbis csöndben van, csak az én fiam üvölt értem..ugye velem szokott délután elaludni, továbbá megszokta, hogy ebéd után el szoktam hozni haza. Eddig 4* próbálták altatni, de még nem jött össze. Nincs kedvenc plüssállata sem, én vagyok az "alvókája"..tanácstalan vagyok. Most ezerrel alszik itthon, totál kimerült a bölcsiben a hisztitől.
Kérdeztem a gondozónénit, hogy nem mehetnék-e be altatni, de azt nem engedik. Na meg valószínű nem is lenne célszerű, mert mi lesz ha már dolgozok, akkor hogy alszik majd el? Januártól meg már keményen dolgozni fogok..

Kép
babancs
 
 


Babancs: Kénytelen leszel leszoktatni Domit az együtt alvásról. Bár a gyerekek nagyon okosak, megtanulják, hogy a bölcsiben másképp vannak a dolgok. Bence a bölcsiben végig fekszik, amíg nem szólnak felkelhet, hiába aludt csak egy órát. Akkor is pihi van és tudja, hogy nem kelhet fel. Itthon viszont, ha nagy ritkán nem az ágyában alszik, akkor ébredéskor már ugrik is ki és keres engem.
Januárban mész vissza dolgozni? Részvétem, nem lehet könnyű neked sem :(

Kép

Kép
bettica
 
 


Ezoka?
pisztácia
 
 


Sziasztok!

Remélem, mindenki jól van és nem betegek a gyerekek sem.

Ezo: Hogy van a fiatok? És ti?

Anyoo: Gyerekek? Rég írtál a blogba :(

Kincs: Donát hogy van? Nálatok is minden rendben?

Hunci, hogy van a nagyfiú?

Dimet, Rami, Zsizsik, Czinki, Apple, Koriági, Babancs és kivétel nélkül mindenki, csak egy pár szóra gyertek... Légysziiii!

Nálunk alakulnak a dolgok, Bence beteg, de már gyógyulófélben van. Egy hete itthon vagyok vele, túl vagyunk egy dokiváltáson, most antibiotikumot és köptetőt kap. Közben Bence elkezdett beszélni, egyre több szót mond érthetően és napról napra bővül a szókincse. ;) Ennyi jó van abban, hogy itthon vagyok, legalább erről nem maradtam le :)

Kép

Kép
bettica
 
 


Apósom is beteg már 2 hete, most kellett kihívnom hozzá a dokiját :( Még csak nem is tiltakozott :(

Kép

Kép
bettica
 
 


Apósnak 2 oldali tüdőgyuszija van... Bakker, még jó hogy kihívtam a dokit. Egyből kórházba akarta utalni, de végülis az öreg megegyezett vele, hogy kap egy hetet az antibiotikummal, ha nem hat, akkor irány a kórház. Később pedig egy kivizsgálás muszáj lesz...
Nos, asszem Bence egy darabig nem mehet be apóshoz...

Kép

Kép
bettica
 
 


Sziasztok!

Bettica, köszi a hiányolást! Tényleg hanyagolom a blogot - alig van időm, Dorka 3. hete van itthon, két gyerkőc mellett pedig...

Most már talán jól vagyunk, bár most meg Ádám kezdett el köhögni :evil: - Dorka hozta az oviból és megszórta a családot... Nem bírunk kikecmeregni belőle! :(

Jó hogy a dokiváltás mellett döntöttél! Remélem, ő már az igazi lesz! :wink:

Apósodnak jobbulást!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Bettica, Anyooka, Jobbulást a gyerkőcöknek! Huh, olyan sokan betegek.

Mi történik, h senki sem ír???

Mi még mindig kisérletezünk a kajákkal. Bébiételektől Ákos bedugul. Olyankor anyatej és sütőtök megy napokig, h legyen kakija. Ez a 2 kaja nem fogja meg. Most kapott sütőtökhöz brokkolit, kíváncsi vagyok a hatásra.

Kép
apple
 
 


Apple!
Eleinte Lara is csak a sütőtöktől tudott normális állagút kakálni,aztán szépen beállt.Gondolom,csak kellett,hogy szokja a szervezete az új kajákat.De a házi koszt még most is egész más,mint a bébiétel.Mondjuk mivel nagyrészt főzök neki,az üvegeseket nem nagyon eszi,talán az almaszósz meg a borsófőzi,ami bejön neki abból is.Azért próbálgasd a kajákat!Remélem,lesz javulás!


Ezo?????

Bettica!
Jobbulást apósodnak!

Anyoka!
Hátha kikecmeregtek már ti is!
Nálunk egyelőre minden oké,apa meg nagylány beoltva.

Kép
Kép
zazzy
 
 


Ezo írt, Máté baba nagy harcos, kapja a szteroidokat, meg mindenfélét és ami fontos Ezo nagyon pozitiv:)))) És már 3 hetes a csöppség szóval alakulgat ügyesen:)))
Vendég
 


Éljen, Ezo! Nagyon erős a kicsike, élni akar :) Drukkolunk továbbra is!

Kép

Kép
bettica
 
 


sziasztok.

ezo zebratarsamnak tovabbra is mennek a drukkok,tenyleg egy igazi kis harcos kisfia van.

lanyok aki vegeg szedte a met-et az szules elott menyivvel hagyta abba?

Kép
monyo83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: