Új privát üzeneted érkezett!

ági, zsuzsi is detto ilyen volt. járkáltunk vele fél napokat, iszonyat volt. mikor terhes votlma zsófival ezért imádkoztam,hogy csak ilyen ne legyen.
hajrá nekünk alvásügyileg!!!

bettica, gyógyuljatok!!!!!!!!!

Kép

url=http://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Dimet!
Lara velünk alszik.Mellettem kiságyban,de általában első keléstől köztünk :oops: Kövezzetek meg,de nekünk jó így.Hogy később ennek milyen következménye lesz nem tudom.Az "Okosan nevelni tudni kell" szerint nem gáz,nem tudom.Meglehetősen ösztönösen csinálok mindent,és egyelőre úgy tűnik Larának bejön :D Mindenki hüledezik állandóan,hogy hihetetlen,hogy mindig mosolyog,anyám hétről hétre hitetlenkedik,hogy lehet egy gyerek ennyire jó :lol: Aztán hogy mi lesz később,majd kiderül :roll:

Kép
Kép
zazzy
 
 


zsuzsi is mellettünk aludt, mert lusta voltam kicsit kivárni amíg visszaalszik. meg álmos is :) de nem törvényszerű,hogy lara a későbbiekben rossz alvó lesz. zsuzsi úgy emlékszem, hogy 7-8 hónapos korától kezdett rosszabbul aludni. mármint flekelni többször. pedig akkor már nem kellett 45 percet riszálni :) csak 10et..... :) áá, de a fene se emlékszik rá. lehet előtte is kelt többször. :)

mindegy. néha vannak jó éjszakák, akkor feltöltődöm :)

Kép

url=http://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 

 
 

Sziasztok!

Hosszú net-telenségből egy kis lélegzethez jutottam. Most csak jelezném, hogy megvagyok még, és örülök, hogy így felprögott ismét a topik. Külön gratula a friss kismamiknak, és Lona neked pedig könnyű szülést kívánok!

Puszi mindenkinek!

Kép
mamint
 
 


Szió!

Szia Mamint!!!:)

Bettica Bence hogy van???
Vendég
 


Lányok, kezdek kétségbe esni... Bence nem eszik, nem iszik. Ma konkrétan megivott (némi erőszakoskodás után) másfél deci kakaót, meg talán összesen eddig +2dl teát/vizet. Pár kis kakaós gabonagolyón kívül nem evett mást! A tegnapi menü dettó ennyi volt... Délben még leszedtem róla egy enyhén pisis pelust, de azóta nem volt pisi :( Ebből megint kórház lesz, azt már látom :(
Kínáljuk keksszel, sóssal édessel, levessel, gyümölcslével, teával, vízzel, tejjel, szóval ami csak van itthon és semmi sem kell neki :( Asszem holnapig várok, ha nem lesz jobb a helyzet legalább ivásilag, akkor ismét megyünk dokihoz...

Kép

Kép
bettica
 
 


Sziasztok!

Mamint, jó látni Téged! :)

Bettica, nagyon drukkolok! Hogy van Bence?!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Alvás téma: Jó, hogy leírtátok a tapasztalatokat. Ákos csak cicin hajlandó elaludni, ha kocsival megyünk vhová, akkor az autó elringatja. Fogalmam sincs, h lesz ha már nem lesz tejem, egyelőre bele sem merünk gondolni apával, úgy tűnik Ákos kis cicifüggő.

Bettica, hogy vagytok???

Kaki gond úgy néz ki megoldódott nagyon egyszerűen. Abbahagytam az őszibarackot. Az utóbbi időben csak barackot, anyatejet és néha szilvát kapott. Egyre jobban szenvedtünk, beleizzadt az erőlködésbe. Borzasztó volt nézni. Kakija már zöldesfekete volt 3 hete, de a doki és a védőnő azt mondta ne foglalkozzak vele, csak arra koncentráljak legyen kakija és adjak minél több barackot. Adtam a barackot, Ákos egyre kevesebbet kakilt és egyre keményebbet. Glicerin kúp már semmit nem segített, a szilva meg sem kottyant. Már korábban gondoltam, h lehet h a gyümölcssav a ludas. Csütörtök délelőtt adtam neki utoljára barackot, péntek délután, már kivilágosodott a kakija, vasárnapra pedig szép krémes kakija volt. Csak anyatejet kapott 3 napig. Most egy kicsit okolom magam, mert ha előbb leálltam volna a barackkal a beöntést is kihagyhattuk volna.
Csütörtökre van beutalónk a dietetikára. Múlt héten kaptuk a háziorvosunktól. Kíváncsi vagyok mit fog erre lépni a dietetikus.

Kép
apple
 
 


Sziasztok!

Apple: hallottam, hogy volt vki, akinél hasonló módon a barack volt a bűnös... De jó hogy rájöttél, nagyon ügyes vagy!!! :D

Mamint: Tényleg jó látni téged! Remélem minden rendben ;)

Anyoo: Gyerekek hogy vannak?

Kincs, fiad jól van?

Köszi az érdeklődést, Bence már jobban van, holnap mehet bölcsibe. Igaz még nem eszik egészen jól, de pár nap és sztem a régi lesz. Még picit folyik az orra, de már eleven, iszik is, amennyit szokott...

Kép

Kép
bettica
 
 


Szió!

Bettica végre kezd régi fényében tündökölni Bence!:)
Mikor 3hete betegek voltunk kiskincs sem evett 1nap semmit,még kekszet vagy bulátát sem,egy joghurt ment le de az is visszajött,pár nap talán egy hét is kellet mire visszatért a régi étvágya.
Most jól vagyunk,bár ma nyöszörgős napja volt és remélem nem vmi lappang benne hanem csak a reggeli5.15-ös :shock: :? kelése kavart be.

Apple tényleg jól kisilabizáltad a barack gondot!

Kir élvezettel olvasom Tibikés sztorikat! Csúcssrác!

Kandika,Arkon,Hunci Dimet Koriági??????????????

jó éjt!
Vendég
 


Sziasztok!

Remélem van még valaki aki emlékszik rám- Visszaolvastam...és csak kukkolok mennyi baba van. És mind oly szééép!!! Woow.

Elalvás támához: én alapból elszúrtam, amióta 1 évesen kórházban voltunk rotavirussal és nem volt megfelelő a gyerekágy, azóta velem elszik el este a lányom. Később az én egészségügyi gondjaim miatt is egyszerűbb volt így. mellém veszem, elalszik és ha már elég hulla, beteszem az ágyba. Az ágyacskája közvetlenül az ágyam mellett van, így éjjel ha fáj valami könnyen megsimizem és ő is maga mellett tudhat. 2kor néha még tejet iszik aztán reggel 7,30 ig alszik utána még mellettem fél óra lusti. ELSZURTAM? ugye??? :) De irtó jó érzés, mikor odabújik hozzám...

Bettica!
Jó hogy Bence már jobban van, Dorina fogzáskor ugyanígy szenved: 0 kaja, popsikiütéses hasmenés én néha 2 nap is lázas! Már lazábban is veszem, ha felismerem a jeleket.

Puszi mindenkinek!

Gina
gina13
 
 


Töklámpásunk: ( és mi 2en)

Kép

Kép
gina13
 
 


Gina: hogyne emlékeznénk :D hogy Dorina mekkora már :shock: Nagyon csini lányka!!!

Kép

Kép
bettica
 
 


Szia Gina!!!!:))))))))))))))))))))))))))
Örülök hogy benéztél! Mekkorát nőttetek!! Dorina nagyon szép !
Te jól vagy,minden rendben??

Ma fárasztó nap volt, nem volt víz férjem kézmosásnál nyitva hagyta a csapot,mi kiskinccsel az udvaron voltunk, 1.5óra múlva jöttünk be...kifolyt az összes meleg víz :? még jó hogy a konyhában külön bojler van,így tudtunk fürcsizni.
Kiskincs szélvészként közlekedik,minden kidobálva elmozdítva a lakásban,tengerifű ládikójából kiborította a játékot és ráállt,kicsit meg viseltes a tároló.
Mosható filctollal alkotott,asztalról jól lemosható na de a gyerekről :shock: indián lett.
egyébként meg tüneményes pofi (bár néha erősen feszegeti a türelmem határát)
Ma a pókhálóval ismerkedtünk, kinn csúszdázott és az első lecsúszásnál beleakadt a feje a hálóba.
Aztán a homokozónál egyre csak mondogatta hogy kókáló kókáló,nem értettem mit akar aztán mutatta a fejét..ismét pókhálóba akadt :lol:
Vendég
 


Kincs!

Édes kis örökmozgó lehet a picurka, szinte látom magam előtt. Na persze elég például vennem a lányom...

Ja és alvás: Ma egyedül aludt el a mese után!!!! Önállósul? :)

Puszika

Kép
gina13
 
 


Szupi hogy egyedül aludt el Dorina:) ma nekem is jó dolgom volt,bealudt cicin
DOrina milyen meséket szeret?
nekünk még az altatódalos cd megy :oops: nem tudom mit meséljek,mert ha konyvet nézünk akkor mindent megkérdez ez? felkiáltással,de mesélni nem lehet neki,estére tippem sincs :oops:
Vendég
 


Helló tsajok!

Jöttem én is, igaz csak kicsit. :) Összef.sta magát a gépem, így most Norbi laptopján garázdálkodok. :)

Gina!

Tök jó, hogy jöttél! :D Milyen nagy már Dorina! :D
Vicces, mert én is régiújként írok most, pedig folyamatosan olvasom a lányokat, még ha ezt ők nem is tudják. :) Jó tudni, hogy kivel mi van. :)

Apple!

Én bátran lekopoghatom, hogy a fiamnak az ég világon sosem volt semmitől sem baja, egyik kaja sem csapta ki, stb., egy kivétellel, a Beba 2-es vaniliás tápszer. Az olyan kakit csinált, hogy lila volt a feje, meg véres a popija mire kijött és a fene sem gondolta volna...
Nálunk a cicifüggést egyik napról a másikra a tápi-cumisüveg vette át. A mai napig naponta többször kap tejitalt (már nem tápszert) és van hogy csak akkor szép a világ, ha egy üveggel behúzhatott a fejébe. Aludni is azzal alszik el. Nálunk nincs kedvenc játék vagy mese, hanem cucisüveg van és akkor alvás. :) Azért kíváncsi leszek én is, hogy erről hogyan fog leszokni. :)

Rólunk:
Elég jól áll a net leszoktatásom, mert attól föggetlenül, hogy kellett, meg is untam már kicsit a dolgot. Most inkább mindenki blogját olvasom, aki tudja a címét, olvassa a mienket, már amikor van kedvem írni. :)
Ákom-bákom pont olyan zsivány kiscsávóvá cseperedett, amilyet szerettem volna. Jön-megy, magyaráz, pakol, mutogat, érdeklődik, kommunikál. Nyitott, vidám, mosolygós, barátkozós, ideális babba. :) Naon büszke vagyok rá. 8) Mostanság naponta mond új szavakat, amit persze többnyire csak én/mi értünk, de attól ez még tök jó dolog. A mai az ato = autó volt. :) :) :)

A babázás mellett most suliba járok hetente kétszer, marketing és reklám ügyintéző, valamint nemzetközi szállítmányozási és logisztikai ügyintéző leszek, ha nagy leszek. Semmi extra, csak egy összevont OKJ-s képzés, de akkor is tök jó, hogy kicsit mást csinálok és ráadásul olyat, ami érdekel is. Anyuék révén hamarosan beindítunk egy családi vállalkozást, egy jelenleg működő kutyakozmetikát veszünk át, aminek a működtetésében nekem is szerepem lesz. Szeptemberben ugyan a régi melóhelyemre megyek majd vissza dolgozni, de tök jó, hogy végre van más lehetőség is, nagyon régen vártam már erre. :) Áruljuk a házunkat, vissza kell költöznünk Pécsre, akármennyire is nem jó megoldás ez. Válság, lakáshitel, csóróság, változtatni kell. Talán-talán pár év múlva kapunk anyuéktól egy nagyobb összeget, amiből építhetünk egy családi házat, de az még messze van.
Jó, hogy van ez a sok terv, van mit csinálni, legalább nem kesergek azon, hogy nem lesz kistesónk. Ha túljutunk mindezeken és sikerül egy kicsit rendesen talpra állni, akkor megint előhozakodok itthon ezzel a kérdéssel. Most nálam is halasztva van, mint napirendi pont. Nagyon nagyon nagyon szeretnék még egy kislányt... ...esetleg kettőt. 8) :D Addig Ákos van imádva és mivel nagyon anyás, én is imádva vagyok és ez vitathatatlanul a világ legjobb érzése. :)

Pusszancs!
Jó éjt mindenkinek!

(Nos, Ákos még csak 13 hónapos, ha úgy vesszük, ugyanis még október van tudtommal. Nem mintha ez bármin is változtatna. :) )

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Gina, Mone, jó látni Titeket is.
Dorina hatalmas már. Mi még nagyon messze vagyunk az egyedül alvástól.

Monee, lehet, hogy nem is lesz olyan rossz Pécsett. Néha jól jön ha az ember bent lakik a városban. Mi tavaly költözködtünk ki, kb 45 perc még beérünk Pestre, de be kell vallanom néha jól esik a sürgés-forgás. És hajrá suli! Ügyes vagy, h ezt így győzöd!

Kép
apple
 
 


Sziasztok!

Monee!
Örülök, hogy nálatok is minden ilyen nagyon szupi. Édes kisfiad lehet, az bizti. És nagyon ügyi, hogy már beszélget!!! Én is csak lesek, milyen hihetetlen hamar gazdagodik a lányom szókincse. :) Izgága baba ő is, állandóan menne, szeret a friss levegőn.

Kincs!
Mesélés: Állatmeséket olvasok neki egy könyvből, de gyorsabban alszik ha kitalálom a mesét a kedvenc állatkáival. Közben simizem és a lényeg: a mese végén minden szereplő alszik! :)

Nappal pedig szereti nézni a Süsüt :) És rajzolgatunk közben.


Puszi mindenkinek!

Gina

Kép
gina13
 
 


Dorina álomszép kismanó lett!gina szívből gratulálok hozzá, csodabébi!

Monnee, örültem, hogy hallottam felőled.

Kincs, én kitalálok neki esténként valamit...általában ugyanazt kéri :lol:

címszavakban, mert arra sincs időm,hogy Kandikának írjak (ezer bocs, ígérem, igyekszem, de...)

1. H okos, ügyes, sokat fejlődött, beszél, szavakat, 1-2 szavas mondatokat angolul és magyarul egyaránt (néha keveri a szavakat, de ami egyik nyelven könnyebb, azt használja, a másik nyelven könnyebb azt használja pl. másik ear, másik nose stb.), számol 5ig két nyelven, mondókázik, stb

ergo a BÖLCSI HASZNOS!

2. rengeteget dolgozom, olykor 7re zuhonaok haza és 6kor meg már nem vagyok...evvan, gyereket napi 1 max 2 órában látom, de vacsit én adok már neki és én altatom.

3. sok a munka, bent is (a sok munka mellett brüsszeli kiküldteésem is lesz és nagyon készülök rá , mert én képviselem majd a magyar álláspontot odakint és persze tolmács nincs, szóval ismét szaknyelvezek, az is időt vesz el)

4. megyek oltatni magam
:oops: :oops:

5.fogyok :lol: (32kg) még 13 hátra :evil:

nagyjából ennyi.
Vendég
 


hunci, nem semmi vagy:) nem lehet könnyű!!! de tartalmas:)

jaj, csajok. zsuzsi 3. hete jár bölcsibe és egyre rosszabb. most már az van,hogy reggel beviszsük, beadjuk puszi és szia. de ezt a hisztit....ez meddig tart? :) ma már mindent kitalált: éhes, álmos, beteg....stb... közben meg délben mosolyogva jön ki és mondja,hogy sírtam és játszottam :) délután is emlegeti a bölcsit, hogy jó volt. reggel meg megy a hepaj. :roll: nem értem én ezt :)

Kép

url=http://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Szép napot mindenkinek!

Hunci!
Woww, nem semmi milyen ügyes a kicsinkó? lányom még nem beszél mondatokban :) És néha megérteni is nehéz, mert valahogy "érdekes" a kiejtés: pl cica helyett valami szisza félét mond. De én akkor is örülök, hisz legalább megértjük végre! Helyi kortársai nem is beszélnek, max 2-3 szó (nam, anya, apa)
Itt vidéken sajna nincs bölcsi, így én vagyok vele! Magyarul és szlovákul beszélünk. Ehhez a németet majd csak oviban...sok lenne még.
Jut eszembe: még pelusotok van?

Ügyes vagy, hogy ennyit dolgozol és bírod, na meg a fogyás! Én -13nál tartok, és rengeteg van hátra. Bár igaz csak nyáron estem neki :( Metet szedsz?

Nekem kezd hiányozni a nyuzsgés, a meló, a sok lurkó és persze a pénz is. De még ráér. Majd ha munka lesz, akkor meg ezt az időszakot fogom visszasírni? :)Igyekszünk minden nap aktívak lenni a napi főzés, takarítás mellett. Tegnap jó napunk volt, kettecskén a lányommal felszedtünk 6 láda sütőtököt, 1 láda diót és élveztük a sárban járást, szedegetést. Jó volt a kertben. utána mentünk a kert alá a telepre teheneket lesni, lányom imádja. Falusi élet előnyei :) mDélután tükfesztivál volt az oviban és egy (szerintem xar) bábelőadást is láttunk. Kár hogy hamar van sötét. Titeket ez nem zavar?

Lányom már alig marad 2 percet a babakocsiban, mindenhova gyalogolni akar. Többieknél ez hogy van?

Alvás: ez a csaj tündér, ujra elaludt egyedül! Elég volt 4-5 cicás mese és 2,5 dl tejecske :) Na persze éjjel 2-3x leellenőrizte, hogy mellette fekszem-e, de szerencsére csak Született feleségek után :)

Puszika

Gina

Kép
gina13
 
 


SZiasztok!

HÚ de rég jártam már erre,,visszaolvastam egy kicsit.

Friss kismamiknak nagyon nagy gratula,boldog kiegyensúlyozott pocakosodást!!! :wink:

Gina
De jó h jöttél,Dorina nagyon szép kislány!

Monee
Akkor te sem unatkozol! :)

Hunci
Nem vagy semmi,bébikét apa viszi-hozza???

Rambóka
Úúgy imádom olvasni a gyerkőcőkről szóló történeteket.Gergő hogy áll a szobatisztasággal??M egésznapra szobat. éjszakára kap még pelust,de 1 héten 1* -2* pisil max. bele,szóval lassan lelehetne róla venni,Ti hogy csináltátok.félek éjszaka bepisil öltöztetés stb.. kiveri a szeméből az álmot,anyum azt mondta minket felkeltett éjszaka h pisiljünk...?????

Arkon
A sóbarlangot Beninek csak ajánlani tudom,M az az egy volt jó,az tényleg kitisztitja a hurutból a gyereket.!

RÓlunk:
M jól van,Imádom,nagy fiú,hatalmas gyerkőc,énekel,számol,rengeteg beszél,várjuk a mikulást :lol:

Rólam(és itt tanácsot is szeretnék kérni)
Tegnap jöttem haza a kórházból,pm miatt.Régebben irtam h beakart a dokim fektetni,na most nem úsztam meg.úgy evan egy Basedow-kór diagnosztizálva(a legutlsó tsh szerint az alsó határt súrolja az erdmény,szóval nagy esély van rá h újból túlmükszik).ill van egy subacut thyreoiditis(ami pm fájdalommal,nyelési nehézség,láz,rekdség,stb.. jár)nem rég egy hónapig nagyon beteg voltam,és ezért döntöt úgy h csak kell a szteroid,3 napot volta bent,baromi nagy adagokat kaptam,és a pm tényleg jobb lett a nagyja panaszok már megszüntek,a gyógyszert 12 hétig kell szednem csökkentet dózisban.A lényeg most jön,a gyógyszertől elszállt a cukrom.egyszer lett nézve éhgy. az 7,1,de foly. szvrul vagyok,remegek stb.. most éppen hajtom a gondolatokat honnan szerezek cukormérőt,(úgy tünik lesz)!Amig a gyógyszereket szedem 160 g CH tartalmú étrend van kiirva.Tudom rengetegen diétáztatok abba kérnék segitséget h ez miből áll h mérjem ki a kajákat stb...Tudom pco illik diétázni,vmennyire tartottam is de nem így!!!!!!!!Előre is köszönöm a segitséget!!!!!

Megyek mert csomó dolgom van!

Puszika
ella-
 
 


Szió!

Azta Hunci, sokat dolgozol! Kiküldetés,nem semmi vagy!
Gratula hogy ilyen jól teljesítesz,pörgős csajszi!:)
"Mesét" én is kitalálok néha de az csak annyi hogy minden ismerős és játék elalszik a napi játáék munka stb után :oops: :lol:
Hunorra pedig nagggyon büszke lehetsz!

Szió Ella!
Diétázni én sem így diétázom:( így segíteni nem tudok
Csak kevesebbet eszem és persze nem szénhidrátot szénhidráttal.
Remélem javulni fogsz pm-ileg!!!

Gina kiskincs mostanság élvezi a babakocsizást,ha megyünk boltba ő kéri hogy babakocsival menjünk:)
Alváshoz grat!!
(én azt hiszem nem volt eléggé álmos eddig, a napokban 10-15perc alatt alszik, 6kor pontosan kel reggel -kicsit alhatna tovább :) - alszik 12-től 2-3órát aztán 8körül fürcsi és bealszik.)
A szomszédban lévő állatok megfigyelése és a sárbantapicskolás itt is jó program:)

Arkon, Anyoo???????

Új védőnénink van, ma vittem pco kártyákat,képben volt barátnőjét most vizsgálják..
Vendég
 


Hunci: Hát akkor nem látod túl sokat a fiad :( Azért ez nagyon rossz lehet... Csodállak a kitartásért, meg azért hogy bemersz vállalni egy kiküldetést is...

Koriági???? hogy haladsz? Sikerült már valamit elérni? Hogy bírod?

Anyoo: Gyerkőcök?

Monee: De jó hogy előkerültél Te is :)

Ella: Jaj, sajnálom hogy megint kijutott :( Nem lehet egyszerű neked sem :( Tanácsot én sajna nem tudok neked adni...

Kincs: Ide is küldhetnéd azt a kedves védőnénit :D A mienket már ki tudja mikor láttam utoljára... Nem mintha hiányozna...

Kincs: Akkor Te is jól letudod fárasztani Kiskincset... Amíg otthon voltam Bencével, akkor 9 előtt nem tudtam letenni aludni :( Most már 8kor beájul:D Igaz, hogy panelban elég nehéz lefárasztani egy ekkora gyereket... Se jó is lenne egy házikó, legalább egy pici kerttel :roll:

Dimet: Passz :( Bencém még nem tud mesélni, így nem tudom kifaggatni, de már reggelente egyre kevesebbet sír, hogy otthagyom. Gondolom, megszokta. Sztem nálatok is előbb-utóbb javulni fog a reggeli helyzet ;)

Kép

Kép
bettica
 
 


Sziasztok, ne haragudjatok hogy így eltűntem...

Az az igazság, kicsit megint be vagyok darálódva. Beni megy eszeveszettül föl-alá az egész házban, mindent elpakol, mindenhez hozzápiszkál... már el is felejtettem, hogy ez ilyen is tud lenni...

Ráadásul elnyel a papírmunka, mert nem titok, januárban Debrecenben kinyit a MM "kistestvér", és hát az idő meg rohan.

Bettica, köszönöm a segítség felajánlásod, tipródtam rajta, mert az a baj, hogy bár tuti nagyon jó a sós levegő a hurutnak, de aránytalanul nagy áldozat lenne a családot felborítani + napirendet, ha innen Diósdról kell bemászkálnunk a terápiára. :( Ráadásul ahogy írod, kora reggel van, ami képtelenség hisz Bogit is indítanom kell a napnak, a du még képtelenebb. Ez van, ha az embernek két kisgyereke van...
Igazából, hasonló lehetőség azért van, és kicsit közelebb hozzánk, mert ott ahol Beninek megállapították ezt az allergiát, van sóskamra, és rugalmasak az időpontot tekintve. Pont azért néztem ennek utána, mert javasoltad a barlangot. De most nem aktuális, mert végre 2 hét után megszűnt úgy-ahogy a hurut. Persze majd kezdődik elölről hamarosan... de ilyenkor mindig azt mondom, van 1 jó hetünk, amikor az éjszakákat átalussza Beni. :?

Egyébként számomra az a megdöbbentő, hogy tényleg lehet, hogy a tejfehérje allergia okozza a hurutos panaszokat, és nem az orrmandulája. De korai megítélni, mert még csak 2 hét telt el, mióta diétázunk. Ha nem vétek diétahibát, akkor nincs hányás. Olyanokra is figyelnem kell, hogy pl. tejsavópor. :shock: Nagyon meg kell néznem, hogy miben mi van.

Koriagit jó volna tudni, hogyan haladnak az alvással. :wink:

Ella, a 160 gr-os diétához dietetikus kellene. A franc ebbe a szteroidba, sajnos ez a mellékhatásuk. :(

Gina, jó újra látni. Ilyenkor mindig ledöbbenek, hogy az idő mennyire eltelik...
arkon
 
 


Sajnos nagyon szomorú privit kaptam most Ezo-tól.

Megszületett a babája 600 gr-mal, felsírt, a koraszülött intenzíven van. :cry: :cry: :cry:

Valóban tele volt bakteriális fertőzéssel, ki is mutatták nála.
arkon
 
 


Szia Arkon!!

Ezoterikének rengetek+++++++++ küldünk!!!!!!
:(

Debiben kistestvér? szuper!
írnál kicsit priviben róla?Hol és kik fognak dolgozni?
Vendég
 


jaj, istenem ezo :( nagyon-nagyon sok erőt neked, nektek!!!!

Kép

url=http://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Ezo családnak kitartás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nagyon sok erőt nektek.A babának meg egészséget, és kívánom, hogy ne legyen nagy baj,komplikáció.

Arkon, grat a "kistesóhoz".Szép munka :D hogy ezt így összehoztátok, remélem, más város előtt ez példa lesz.Kitartás neked ehhez a sok munkához.
Vendég
 


Jó reggelt!

A héten voltam az MM-be terheléses cukorvizsgálaton és az eredmény: éhgyomri - 3,8 és a két óra utáni - 6,2.

Abban kérném a segítségetek, hogy szerintetek magas-e ez a 6-os érték? Vagy ilyenkor ez természetes, hogy ennyire megugorjon?

KépKép
charlott
 
 


Jaj istenem Ezo :( A könnyem kicsordult, mikor olvastam... Sok-sok erőt Nektek!

Arkon: Ez nem sóbarlang, hanem barlangterápia! Viszont mindkettő nagyon határos, ha van lehetőségetek sóbarlangozni, akkor élni kell vele ;) Csak nem tényleg a tej lesz a ludas Beninél? Bakker, mik vannak... Ígérete, amit írsz, remélem akkor meg lett az oka a sok betegségnek :)

Charlott, nem vagyok doki, de amennyire tudom a két értéknek (0 és 120p) kb egyformának kellene lennie...

Kincs: Ugye nem neked srófoltam fel az árat pénteken a teszveszen? Egy nagyon tuti gatyót próbáltam megszerezni ;) Ha te voltál, akkor bocsi!

Rólunk: Bence kezd jobban lenni. Már csak az orra folyik, az is inkább hidegben vagy nagy síráskor indul meg neki, meg köhög néha, de ez sem vészes. Úgy tűnik, hogy a Nasivint kellett leváltanunk Nisita-ra és ez lett a befutó a terápiában. Mondjuk a Nasivint nem is lehet sokáig használni...
Egyre többször van, hogy egy neki tetsző szót megpróbál kimondani, persze többnyire csak az első szótagot sikerül, de fantasztikus érzés ez is :D

Ja és egy kérdés így a végére, Charlott kérdéséről jutott eszembe: Apumnak most kiderült jó pár betegsége, úgy tűnik hatalmas mázlival sikerült megelőzni az infarktust és csináltak neki vérvizsgálatot. Reggel 8 körül indult otthonról, egy kávéval a gyomrában, dokival beszélt, majd délben vették le a vért neki (addig kellett ott ülnie...) és magas lett a cukra :shock: Én csak néztem a papírt döbbenten és könyörögtem Fateromnak, hogy ha úgyis megy hetente 2x vérvételre, akkor legalább egy éhomi cukrot is irasson már rá arra a papírra... Szerintetek lehet olyan normális eset, amikor 4 órával egy kávé után ennyire magas még a vércukor szint?
Komolyan elgondolkodtam, hogy most lesz a héten a névnapja és veszünk neki egy vércukor meg egy vérnyomásmérőt...

Kép

Kép
bettica
 
 


Jaj Ezo! :cry: Szóhoz sem tudok jutni.ez szörnyű.Sok sok erőt kívánok én is,és mi innen mindannyian küldjük a pozitív energiát!
Bízni kell az orvostudományban meg a baba erejében!Még itt a mi istenverte kórházunkban is mentettek már meg ekkora babát.
Nagyon drukkolok érte,értetek!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Arkon!
Írsz nekünk,ha tudsz majd valamit?

Kép
Kép
zazzy
 
 


Sziasztok!

Bocsi hogy csak most jelentkezem, de sűrű napjaim voltak.

Ezo: millió drukk megy felétek, szívből kívánom hogy minden rendben menjen, és mihamarabb kihozhassátok a picit a kórházból épen, egészségesen!!!!

Csajok, hát alvás témában úgy állunk, hogy fél nyolckor fürcsi, nyolckor alvás!!! Igaz hogy még mellé kell feküdnöm, de már ez nagy haladás, hogy nincs randalírozás éjszakába nyúlóan... És elfogadta hogy nincs sok mese, csak kettő. Utána kussban fekszik mellettem, és izeg-mozog míg elalszik, de csendben van. Az éjszaka még ugyanúgy zajlik mint eddig, de ez a következő lépés lesz. Még várok egy hetet, és utána már nem akarok mellé feküdni, csak a szomszédos ágyra, utána csak ülök, és kimegyek... haha, ez így olyan jól hangzik, aztán meglátjuk a gyakorlatban hogy fog menni.

Köszönöm a sok bíztatást, nélkületek nem tudtam volna nekifogni a reformoknak!!!!

Arkon: tök jó hogy Debrecenben is lesz MM!!!!!!!! NAgyon örülök!!! Ügyesek vagytok!! Úgylátom Te sem unatkozol :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Ezoterikééknek ma is megy a drukk!!
Sok erőt kitartást és gyógyító csodát kívánok a picinek!

Arkon ha majd tudsz vmit jelezz nekünk!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat.Vetélésnek indult, ill. az orvosom azt mondta, ekkora baba nem életképes :cry:
Aztán hüvelyi úton megszületett, és nem sírt fel, hanem beindult a spontán légzése....
Kérlek benneteket, drukkoljatok nekünk azért, hogy ez a baba, ha megmarad(mert ugye még az sem biztos, hogy túléli a kritikus napokat-heteket), szóval , ha megmarad, csak egészséges legyen..... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Nem bírnám a szenvedéseit nézni, ha beteg lesz, ne kövezzetek meg ezért :cry: :cry: :cry:

De sem mi, sem az orvosok nem dönthetünk a sorsáról, ezt csak ő döntheti el, és azt mondják, élni akar..... :cry: :cry: :cry:
ezoterike
 
 


Ezo fog értesíteni biztosan, ha van fejlemény. Egyelőre stabil a pici állapota. (Szerdán született.)
arkon
 
 


Ezoka!!!!!

Milliónyi drukk nektek!

A kicsid életéért és az egészségéért!!!!!!!!!!!!

És a Ti mozgósítható tartalék erőitekért is!
pisztácia
 
 


Ezokám, én is így gondolom, nem is kövezlek meg ezért egyáltalán.Vagy egészséges legyen vagy inkább...Mit jelent hogy nem sírt fel de beindult a légzése???Nem egy és ugyanaz a kettő???Kitartás nektek.
Vendég
 


Ezo, nagyon drukkolok én is Nektek! Sok-sok Erőt küldök Nektek! Drukk!!!+++++++++
mókica
 
 


Ezo!
dehogy kövezünk meg!Melletted állunk!

Mik a tapasztalatok a hasonló időre született babákkal?Akiről én fentebb írtam,csak fél füllel hallottam róla uhura várva annó,akkor volt másfél éves,az anyuka aznap vitt fotót a doktorbácsinak(ő kérdezte a nővéreket,emlékeznek-e rá)ő is 600 grammal született és egészséges lett.

Kép
Kép
zazzy
 
 


És akkor létezik,hogy ez most a doki "könnyelműsége" miatt történt???Leoltással,megfelelő kezeléssel elkerülhető lett volna?

Istenem , Ezo,el sem tudom képzelni,milyen szörnyű lehet most neked.Erre nincs szó.Rengeteg erőt kívánok,és remélem könnyít,hogy megosztod velünk és drukkolunk értetek!

Kép
Kép
zazzy
 
 


Sziasztok!

Ezoka!!! Nagyon-nagyon drukkolok!!! Sok-sok erőt kívánok Nektek!!! És rengeteg pozitív energiát küldök!++++++++++++++++++

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Ezo, most olvasom, nagyon, nagyon gondolok Rátok és drukkolok, h minden rendben legyen a Picurral.

Kép
apple
 
 


ezo, teljes mértékben egyetéretk veled!!!! egészséges legyen!!! nagyon-nagyon drukkolok nektek!!!!!!!!!!!!!!

itt a szomszédban is született korababa. nagyon jól van! az első pár hét kritikus náluk. most mit mondanak a dokik?????

Kép

url=http://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Sziasztok!

Ezo!

Most kerültem géphez és szóhoz sem jutok! :cry: :cry: :cry: :cry:
Hihetetlenül erősek ezek a csöppségek, kívánok Nektek minden jót és szépet ami csak eszembe jut. Remélem egészséges lesz és veletek marad.
Amit írtál... megértelek, megértünk. :cry:

Arkon!

Tudsz valamit? Hány hétre született a Pici? Fiú lett, vagy kislány?

Zazzy!

Itt van elegendő info: http://www.koraszulott.com/
Sok függ attól, hogy hányadik héten született, hogy kislány-e vagy fiú, illetve a legtöbb attól, hogy ő mennyire akar küzdeni.

Bocs, mára ennyi! :(

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Monee, 24 hét körül... febr.közepére volt kiírva. Kisfiú.

Nagyon sokat gondolok rájuk egész nap...



Ez most nem ide illik, de hogy másról is szó essen...

Feltettünk immár minden anyagot a találkozóról a honlapra. Vannak képek és hangfelvétel. Bár ez utóbbi nem tudom, miért lett ilyen gyenge minőség... :?
arkon
 
 


Ezo: Továbbra is szorítunk a piciért! kérlek, tudósíts majd, hogy hogy van!
A másik dologban én is egyetértek! Nekem nem lenne erőm egy beteg gyermeket ápolni egész hátralévő életemben :( Viszont nálatok nem lesz ilyen, mert ép és egészséges lesz a csöpp kicsi fiú! Drukkk!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
bettica
 
 


Ezo: nem jutok szóhoz! Sajnos kézzelfogható segítséget nem tudok nyújtani, de ha az energiák léteznek és működnek, akkor OK, mert abból nagyonnagyon sokat küldünk!

Szívből kívánom, h happyend legyen!!!




Hűűűű, nagyon elszomordtam... de azért reménykedek és drukkolok!!!

Kir

Kép
k.ir
 
 


Sziasztok!

Ezo Drága!
A gyomrom összeszorult amikor olvastam, mi történt veletek. Szorítok. Korás anyukaként átérzem az aggódásod. Egyet tehetsz: Hiszel a babádban és abban, hogy egészséges lesz. ( Én ismerek sok ilyen korababát, akiknek már kutya bajuk) KITARTÁST és PICINEK SOK EGÉSZSÉGET! (név?)

(A spontán légzés nagy dolog! Nekünk 1 hétig nem ment)

Puszi nektek!

Gina

Kép
gina13
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: