Új privát üzeneted érkezett!

Hát nem lettem kisimult!Az én férjemnek ilyenkor valahogy nincs kedve! :( Nem vagyok elég ügyes! :cry:
Most kicsit elkeseredtem. :twisted:
sipike83
Kalocsa
 
 


:D

Hát igen nem mindent lehet csak úgy rákényszeríteni az emberre. Én is többször jártam így. A pasik ezt valahogy ösztönösen megérzik, a fenébe!!! De ha jól tudom az ovu előtt és után 3-3 nap még simán belefér.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Igen, szóval Sipike, ne izgulj, hanem ugorj rá ma Apára :) Legfeljebb nagyobb az esély a fiúra, na és ?!? :)
Nálunk volt olyan, hogy szegény férjem éppen belázasodott, de nekem az ovu tesztem annyira egyértelmű volt... Mondtam neki, hogy nekem tök mindegy, hogyan, de csináljon gyereket, akár 2 perc alatt is :):):) Persze nem lett baba, de ezt hívják masszív görcsös akarásnak!!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 

 
 

Lányok köszönöm az ötleteket és élménybeszámolókat! :P
Hihetetlen tényleg,hogy milyen érzéke van hozzá!Csak az bosszant,hogy egyébként minden reggel bújik és jön,á ma azt se!Fú szétrobbanok!Ma egyébként is rossz napom van,tisztára,mint amikor megjön!Idegbeteg!!!ÁÁÁÁ!!! :twisted:
Holnap meg egy buliba vagyunk hivatalosak,de most még ahhoz sincs kedvem....remélem gyorsan átmegy a depi,mert már magamnak sok vagyok!
De végre az időjárás legalább jó!Igazi tavaszi idő!Kár,hogy dolgoznom kell,mert legszívesebben sétálnék egy nagyot! :D
sipike83
Kalocsa
 
 


Ne is mond, hiába tavaszi idő, ma egész délelőtt harcban álltunk a lányzóval :evil:
Délután meg mikor apáért, meg a dokinénihez mennénk a kocsi be sem indul, még jó hogy ilyenkor apukám riasztható és volt 15 perc hogy a gyerekkel leérjünk, na de csak 5 percet késtünk így is. Aztán azért így négyesben elmentünk vásárolni, de most már hív az ágy. Ennyi elég volt mára, ráadásul maszat baba is feszeng egész délután vagy épp focizik a hólyagommal :roll:

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu,azért vigyázz magadra,tessék pihenni is!!!
Nyuszika,igazad van,mindegy,hogy fiú vagy lány,nem ezen múlik!
Mielőtt nekiláttunk a babaprojektnek megfogadtam egy csomó dolgot,hogy mit nem fogok...de sorra ezeket a hibákat követem el.Borzasztó! :oops:
Nem hittem,hogy ilyen érzéseket vált ki belőlem.Tegnap este óta azon jár az agyam,hogy egyáltalán lesz-e valaha gyerekünk?!Mert ha ekkora feszültség lesz köztünk,akkor tutira nem jön össze soha!
Jaj csajok!Valamit ki kell találnom,hogy rendbe rakjam az agyam.

Este buliba megyünk,de valahogy ahhoz sincs kedvem!ÁÁÁ!
Mondjuk délután megyünk vásárolni,hátha attól megjön a kedvem! :wink:
sipike83
Kalocsa
 
 


Sipike, én őszinte leszek, nekem soha nem sikerült lenyugodnom a gyerek téma kapcsán. Mindig magamat vertem át, amikor azt mondtam, ok most nem foglalkozok vele.... Deeee, suttyomban kiszámoltam a félidőt.... Aztán izgultam a nem vártig.... Irigylem azokat, akik le tudnak kattanni a témáról. Mondjuk most így, hogy 2. gyerekről van szó, egyáltalán nem görcsölök. Mondjuk azért is, mert tudom, hogy még korai kicsit. De ha meg sikerül, akkor csak repkedek. Szóval, ha megvan a lenyugvós recept, azért mondd el :)

Tinus, Nálatok mi újság? Írtad, hogy mintha mintha sikerült volna már így elsőre. Nos?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Én addig nem foglalkoztam konkrétan a baba témával, míg nem történt meg az első vetélés, és nem éreztem meg a babavárás ízét. A másodiknál számomra katasztrófa volt, hogy éveknek tűntek a ciklusok. ... Szóval a receptet én is kérem. Kiváncsi leszek mi lesz a harmadiknál... :)

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok csajok!
Háát bevallom egy kicsit most én is rá vagyok görcsölve a témára.
Nyuszika, nálunk az elsőnél úgy estem teherbe, hogy szinte azonnal, még el sem kezdtem figyelni rendesen a ciklusomat stb és máris, úgyhogy nekem most új ez a várakozás. Persze szép is meg jó is, csak olyan fura, úgy ahogy te is írtad, hogy mondom magamnak, hogy jaj nem figyelem, aztán közbe lesem a pé mikroszkópot meg számolgatok..:))) szóval vicc
Bevallom nálunk a másik gond, hogy az alvás annyira felértékelődött, hogy háát kis esélyt adunk a jövevénynek :oops: Ez van, kicsi mellett nagy érték az alvás, gondolom ebben sokan egyetértetek velem.
Na, azért kitartás csajok, aztán csak lesz eredmény:)
20140503222551
 
 


Sziasztok!
Szerencsére nagyon jól sikerült a hétvége,úgyhogy most sokkal jobb kedvem van!
Miután a ciklus második felében vagyok,ezért most igyekszem nem bebeszélni magamnak jeleket... :oops: mert képes vagyok rá.Most kicsit jobb,mint az előző hónapban!Mondjuk azért türelmetlenül várom a jövő hétvégét! :D
Tinus,nálunk nem az alvás a baj,hanem,hogy a párom 7-ik érzékkel kitalálja,hogy mikor van PÉ,aztán ilyenkor nincs kedve!De utána...húhú...Nem tudom,hogy csinálja! :lol: De a következő hónapban kitalálok, valami praktikát!!! :wink:
sipike83
Kalocsa
 
 


Sipike, akkor hajrá katonák!!!! :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok, ha valaki nagyon unná magát, szavazna egyet Ránk ? :) köszönjük:

http://www.babaszoba.hu/cimlapszavazas/ ... di?id=1735

:lol:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Aranyosak vagytok, Nyuszika! Szavaztam:)

Képzeljétek én olyan boldog vagyok, végre megvettük az új lakásunkat és ma át is vesszük. Úgyhogy még egy gyors felújítás és nemsoká Rákosborzasztóra költözünk:))
20140503222551
 
 


okés nyuszika, aranyosak vagytok :lol:

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Köszönöm Lányok.

Tinus, Rákosborzasztó alatt a 17. kerületet érted? Vagy?

Gratu a lakáshoz. Irigyellek, mi még mindig nem tudtuk eladni, így megvenni sem az új lakot.... :(

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Mit nem olvastam el??!! Ki lakik még a 17.ben?

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Jaja, 17. ker-be költözünk:)
Sajnálom, hogy még nem tudtátok eladni, egyszer csak elmegy.
20140503222551
 
 


Tinus melyik részébe?

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Nyuszika,szavaztam!Nagyon helyesek vagytok,nagyon jó a kép:)
sipike83
Kalocsa
 
 


Beu, Rákoshegy. Ti is 17 ker? Majd akkor lehet lesznek majd kérdéseim, mert új nekem a terep.
20140503222551
 
 



Tinus igen mi is 17. ker és rákoshegy, helikopter lakópark. Csak kérdezz nyugodtan, már vagy 30 éve a kerületben lakunk, csak mindig máshol :)

Panda, nincs hir Erikáról??

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu!
Erika nem írt még semmit, gondolom, még bent van Máté. Sajnos, csak ő tudja az én számomat, én az övét nem :( .

panda
Halásztelek
 
 


Jéé, Beu, mi pont oda megyünk:) No, majd kérdezek, de lehet inkább priviben, hogy ne untassuk a többieket.
20140503222551
 
 


Na padhelyzet, akkor izgulhatunk Erikáért.

Oké, Tinus!

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!

NAGYON BOLDOG NŐNAPOT MINDENKINEK! :lol:

Felénk hideg van,nagyon,még mindig mínusz!!!!
Nita,mi újság?Megoldódtak a víz problémáitok?
Valakinél valami?Teszt közeli állapot?
Nekem van még egy hetem,viszonylag egész nyugodt vagyok,szerintem jövő héten ilyenkor nem leszek,ha megint csak délutánra jön meg :twisted:
A mai nap legszebb története:az egyik ügyfél megjegyezte,hogy ugye én is babát várok,mert úgy tudja. :lol: Hát nem tudom,honnan szedte,aranyos,hogy gondol rám.Mondtam,hogy tudtommal még nem,de gyúrunk ezerrel!!!!Jót nevetett! :lol:
sipike83
Kalocsa
 
 


Na nőnap alkalmából olcsóbban kaptam virágot, már megérte ma vásárolni :lol:

Sipike úgy legyen, majd ha aktuális lesz jövő héten elmondom az én történetemet, csakhogy előre nehogy beleéld megint magad.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sipike, lehet ez is egy előjel. Az egyik ismerős Anyuka, tesóra gyúrnak, már már lemondott a babáról, amikor a kisfia közölte: "Anya, egy baba van a pocakban".... És tényleg.... De honnan tudta?!?!?

Nekünk teszt közeli állapot? Ahhoz mensi kéne............ Ma vagyok a 31. napon és sehol semmi, tesz negatív, szóval megint ugyanaz van, mint előző hónapban...... Kicsit elszomorít, mert nem szeretném, ha teljesen felborulna a mensim, de elég nagy esélyem van rá.... :(

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika!Sajnálom a ciklusod.

Most valahogy jobban vagyok,az első hónapban azt hittem,hogy bumm,varázsütésre lesz babánk,mert én úgy akarom.A nagy rágörcsölésből és idegeskedésből rájöttem,hogy sajnos ez nem így van. :( DE megtanultam a leckét.Így jobb a kis lelkemnek!Most nem vagyok úgy rágörcsölve,azt nem mondom,hogy nem gondolok rá,de nem ezzel telik el minden pillanatom.Inkább élvezem a kettesben töltött időt.
Azt mondják,hogy a gyerekek döntik el,hova akarnak születni,lehet valahol azon tanakodik egy új élet,hogy Nyuszika,vagy Sipike,Sipike,vagy Nyuszika?Csak még nem döntött el! :lol:
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok!!!!!!

Sipike kicsit nyugodj le mert ez kezd görcsölésbe átmenni éés az nem jó,......

"Jaj csajok!Valamit ki kell találnom,hogy rendbe rakjam az agyam. "

engem a szülésznőm rakott rendbe agyilag ls nem sokkal utána jött Barnika:)

Nyuszika édesek vagytok:))

Sipike a vízzel minden rebűndben köszönjük:)

"valahol azon tanakodik egy új élet,hogy Nyuszika,vagy Sipike,Sipike,vagy Nyuszika?Csak még nem döntött el! Laughing".a Nitát kihagytad a sorból:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nitácska bocsi!!!Lehet,te leszel a befutó!!! :lol: Örülök,hogy megoldódott a probléma.

Nyuszika,mizu?

Holnap nőnapozunk néhány barátnőmmel,remélem hasonló jó buli lesz,mint a múltheti.

Tegnap csomó meglepit kaptam,sok virágot és csokit!Becsülettel befaltam az összes édességet! :lol: A párom este tízig melózott,én meg így ünnepeltem! :D

Mindenkinek szép napot!Itt ismét süt a napocska!Végre!!!
sipike83
Kalocsa
 
 


Sipi, nálam semmi, mensi nincs, agyhugykő van. A gyerekem minden percben kiborít..... Érzem, hogy feszült vagyok, napjában trilliószor elmondom neki, hogy "nem", de Ő meg csak csinálja, nem érti még igazán..... De ma már 3x lapátoltam össze a növényföldet................... Szóval megjöhetne, de most a 36. napra gyúrók, azaz addig nem is reménykedek.... :(

Ja, megyünk síelni jövő héten, jó lesz. Dóri is jön, a férjemmel meg felváltott napokon megyünk. Kikapcsolunk kicsit, de csak is gyerekkel :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika,a síelés az jó!A kikapcsolódás meg még jobb! :lol:
Hajrá pihenés!
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok!
Csak gyors bekukk... Ma voltunk Uh-n, íme az eredmény:
Kép
Elég egyértelműen látszott, hogy kisfiú, minden alkatrésze rendben van, teljesen a korának megfelelően fejlődik.

Gyorsan követni tessék mindenkinek :wink: :lol: :!: :!: :!:

panda
Halásztelek
 
 


Panda!Nagyon tetszik a kép!Olyan aranyos. :D

Igyekszünk követni!Reméljük hamarosan megérkezik,mindenhová a gólya! :wink:

Mindenkinek nagyon szép napot kívánok!Éljen a napsütés!!!
sipike83
Kalocsa
 
 


Panda, nagyon édes! :) És esküszöm, látszik a pofiján, hogy fiú.... Durva...

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Panda,
Gratulálok a kis kukishoz! :lol: :lol:Annyira látszik, hogy pasis arca van. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Erikáról van már hír?

Panda,hihetetlen ez a kép,még ki sem bújt és már lehet látni a kis pofiját,biztos nagyon jó érzés látni őt az ultrahangon.Ilyenkor,amikor látod,nincs olyan érzésed,hogy milyen jó lenne már a kezedbe venni és megszeretgetni?(Tényleg fiús vonásai vannak!)

Hozzánk talán most már tényleg megérkezik a tavasz.A hétvége kicsit hosszú volt és ehhez társul egy kis tavaszi fáradtság.Lassan lefordulok a székemről.Este nem fogok semmit csinálni,csak hazamegyek és pihi!

Nita,a rágörcsölésről!Igazából nem az a legrosszabb,hogy nem vagyok terhes.Az sokkal idegőrlőbb,hogy minden ciklus második felében azon jár az eszem,hogy hátha most...ezért jobban kéne magamra vigyázni!!!(Nem megerőltetni magam,odafigyelni arra,hogy mit eszek,iszok,stb..)Most tényleg ez tűnik ijesztőnek,hogy esetleg nagyon sokáig ilyen kis parázós leszek.Ja és mi lesz velem,ha sikerül?!ÁÁÁÁ!!! :P

Szép napot mindenkinek!!!!
sipike83
Kalocsa
 
 


Sipi, ezt én úgy kiviteleztem, hogy eleve megnyugtattam magam, hogy abban a 2 hétben, amikor a baba megtapad, túl sokat nem jelent, hogy az Anya mit tesz. Mert még nem ér össze a keringés. Nem mondom, hogy hányásig igyál nap mint nap, de ha koccintasz, nem dől össze a világ, persze mondjuk, ha fáj a fejed, algopirint vegyél be, ne advilt, ezzel mondjuk már segítesz. De hány és hány nő van, aki nem tudja, hogy terhes, éli az életét és persze semmi baja a babának. Erre gondolj :)

Nálunk most volt az új szomszéd a gyerekével, 4 hónap van közöttük, nagyon édik voltak a gyerekek, na meg persze mikor lesz az embernek új szomszédja, ha nem akkor, amikor költözni akar.....

Tinus, az "inkább alszok, mint a sex", érthető, Nálam is így van :roll:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika!Köszönöm,most egy kicsit jobb!Így nyugodt szívvel iszom meg a napi két kávémat! :D
sipike83
Kalocsa
 
 


Na, ha csak a kávéról van szó, én egész terhesség alatt kávéztam, persze csak laza volt és egy reggel. Ennyit szabad! És amúgy mi is tesóra gyúrunk, de a napi MIN. 2 kávé megvan!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok!!!!

Sikpike semmi gond:)és köszi:)
amik benned vannak érzések a babával teljesen érthetőek.ezeken én is átmentem:)

Panda gyönyörű kis pofija van a kis úrfinak:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!


Jaj Nitácska,remélem pár hónap múlva együtt röhögünk azon,hogy milyen kis paragép voltam!

Nálunk kezd igazi tavasz lenni,biztos az időjárás miatt van,de nagyon rosszul alszom mostanában!Forgolódok,felébredek!Alig várom már a csütörtököt.A reggel majd lustizom egy jó nagyot!

Ja és ha már tiltott,vagy szabad dolgoknál tartunk, lenne egy kérdésem.Kb. gimis korom óta festett hajam van,terhesség alatt szabad-e festeni?Gyárilag is szőke vagyok,csak nem annyira amennyire szeretném! :lol: Tapasztalatok?Vagy majd a dokibácsi megmondja?

Előre is köszi!


Szép napot mindenkinek!!!! :wink:
sipike83
Kalocsa
 
 


A festés kapcsán vegyes a kép, van, aki szerint szabad, van, aki szerint nem. Nincsen egységes állásfoglalás. Én a terhességig melíroztattam, de a várandósság alatt abbahagytam. Színezni viszont lehet.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


No, én is vagyok, csak mostanában voltunk túl egy betegségen és leköt a lakás felújítás... Képzeljétek én most értettem meg, hogy miért is mondják, hogy anya nem lehet beteg. 2 napig hányos migrén, utána hőemelkedés, nátha...magamat alig tudtam ellátni, de a gyereket ugye muszáj... pokoli volt. A gyerek persze tök jól megúszta egy kis hőemelkedéssel, mi meg apával kidőltünk. Ez van, nem hiszem, hogy ez a hónap bejön nekünk, néhány nap és kiderül.

Panda, cuki a fiú, de jó nektek, mindjárt itt a finis:)

Sipike, én végig színeztem a hajam.
20140503222551
 
 


Sziasztok!


Nyuszika,köszi a választ!

Tinus,köszi az infót,örülök,hogy jobban vagytok!A lakásfelújításhoz, meg kitartás,tudom hogy mennyi munkával jár.Mi decemberben költöztünk,az öcsém meg most.Kicsit már besokalltam az állandó pakolásból,meg a dobozokból!
A mi hónapunk is kalandosan indult,de pár nap és kiderül!Még bármi lehet! :wink:

Mindenkinek további szép napot! :lol:
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok!


Éljen a hosszú hétvége,én azért még dolgozom kicsit!

Tegnap természetesen megjött,pontosan,mint mindig! :twisted: Ha már így kellett lenni,akkor legalább jól viselkedjen a rendszerem! :lol:
Kicsit elkeseredtem,de aztán anyukám megvigasztalt,hogy nem is baj,hogy még nem,mert sok évig szedtem a gyógyszert,hadd tisztuljak!Azt hiszem igaza van!
Különben is gyönyörű idő van!Itt a tavasz!Hajrá gólyák!!!! :wink:

Mindenkinek szép napot!

Többiek merre vagytok?
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok lányok!

Nincs még meg Máté baba, kaptam 2 nap kimenőt aztán vissza most kb. 3,6 kg kíváncsi vagyok meddig marad bent. Mindenem negatív, vizesedés nincs, de már bent fekszem 2,5 hete és nem is engednek ki szülésig, kínomban csak nevetek rajta.

Nem is lesz óriási baba jól megijesztettek a 4 kg körüli súly azért nem óriási na mindegy.

telszámot leírom és amint van valami jelzek.

Pusza mindenkinek.





erika82
Erdőkertes
 
 


Sziasztok!!!!!!!

mi egész nap a kertbe vagyunk ezért is vagyok ritkábban.próbáljuk szebbé varázsolni.

Sipike úgy legyen:)

festés:lehet festeni de szelőzött,nyitott ablaknál....

Erika örülök hogy a leletek negatívak:)Máté baba nemsokára kibújik:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!


Erika,nagyon örülök,hogy jól vagytok!Várunk nagyon minden hírrel!

Nita,mi is sok időt voltunk a szabadban.Nagyon jó volt ez a hétvége.Teljesen feltöltődtem a sok napsütéstől.

Voltunk családlátogatáson is.Persze mindenki megkérdezte,hogy mikor lesz már baba?!De érdekes,hogy most nem zavart a sok kérdés.A válaszom minden esetben az volt,hogy:gyúrunk rá!!!! :wink:
Ettől a szép időtől még a hozzáállásom is megváltozott.Sokkal nyugodtabb vagyok!Úgy látszik,hogy csak erre volt szükségem!!! :lol:

Mindenkinek szép napot!
sipike83
Kalocsa
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: