Új privát üzeneted érkezett!

Rani ...:-( nagyon sajnálom... peidg nagyon szorítottam...a ahogy Babszi írta...nemsokára úgyis babáztok mind a ketten....fel a fejjel!

Babszi: tudom, hogy nem szép,hogy ilyen van a fejemben, majd valahogy leküzdöm...de nemértem, hogy minek...bár én bízom, abban, egyszercsak a jobboldal is feléled, hisz szeptemberben eltünt belőlem egy ciszta, ami jobb oldalon volt:-)

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


lányok, köszönöm mindenkinek a gratulációkat!
most csak képekkel jöttem, többre nincs erőm!
sokat kell feküdnöm.
puszi mindenkinek, igyekszem jönni.

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angi! Gyönyörű Dani! Rád hasonlít? A szája biztos! Gratulálok, és kívánok nagyon sok boldogságot a 2 fiúval! :lol:

Én most nagyon levagyok sajna robbanva, pedig holnaptól kell mennem a családi napközis tanfolyamra... Szuper lesz.

aviubi
 
 

 
 

Sziasztok!

Angi, gyönyörűek vagytok! Szipogtam is kicsit miattatok :)

Ubikám, mi van veled? Hársfatea, méz, neocitran... gyógyulj meg!!

Borcsikám, néha jöhetnél ám!!!

Katapetra? Ranika? Sütke? Többiek?
babszi
 
 


Vagyok vagyok....csak hát mit is mondhatnék.....bátorítást,közhelyeket????
tudjátok nem föladni!!!!!!!és igen sokminden agyban dől el!!!
csak olvasok és várom a fejleményeket...
ráadásul kiscsomag napközben nem alszik vagy ha igen akkor felületesen és csak 15-30 perceket,addig kell ezt azt megcsinálni,ami nemkönnyű,mert még a klaviatúra hangjára is felkel :? ,most is ígyekszem halkan kopogni vele....

Angie,hát dönörűűűűűűűűű egy kismanód van,illetve 2 merthát Benit se feledjük!!!!Sok boldogságot és hat hét múlva tengernyi képet....

sutimano76
 
 


sziasztok!
Köszi mindenkinek a jókívánságokat!
Szombaton jöhettünk haza miattam, mert 2.császár után így engedett csak haza, de már mindegy, kicsit hosszú volt.
Szülés....
Hosszú, de a lényeg az, hogy csalódtam a dokimban, nem értem el egész vasárnap, a kórháznak sem vette fel csak nagy sokára a felesége, hogy milyen beteg a doktor úr. Persze, gondolom jól berúgott, vagy valami jó programja volt.
apa a zárlat miatt nem lehetett velem a vajúdás alatt, szerncsére csak 3 óra volt, mert már 4 cm-e tágulattal mentem be.
Végül egy tündéri ügyeletes orvos műtött, de a császár nagyon megviselt most. Most jobban rángatták, húzták-vonták kifelé , rányomtak a mellkasomra, nehézlégzés lépett fel, éppen, hogy nem hánytam.
szörnyű élmény, de amikor meghallottam a sírását, úgy bőgtem, mint az elsőnél.Végig hallottam, hogy sír, míg elvitték, akkor mikor az arcomhoz tették az ő arcát, rögtön elhallgatott. Rövid, talán 1 perc lehetett ez a találkozás, aztán 12 óra őrző, ahová nem hozták oda a babámat, mondván az A oldalban van, én meg a B-ben és zárlat van.
Annyira szörnyű volt, hogy csak én jártam így, hogy külön oldalra vitték és mindenki vígan szoptatta, gyönyörködött a babájában, csak én nem!
Most nem is folytatom, mert már sírok megint.
Szóval rendesen tönkre tették az első időnket, de aztán szuper volt.
a dokinak szánt pénzből magánszobát fizettünk és apa, Bence minden nap bent lehetett sokat.
puszi mindenkinek, jövök majd.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Vagyok én is, csak olvasgatok. Amúgy minden ok, csak Hannusom nagyon lebetegedett :cry:

Angie,
hát mit is mondhatok.... Gyönyörűek vagytok, én meg egy picit irigy-irigy :oops: De nem a rossz értelemben ám :roll: :D .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ja, azt hiszem nem is írtam. A decemberi vérzés után kell majd visszamennem Tapolcára. Remélem ezek a hormonok nem zavartak össze teljesen, és normális kettő ciklusom lesz..

Babszi,
neked hogy volt/van?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranika, nekem ezután a ciklus után kell visszamennem, és asszem így is lesz meg köztünk az idő...vagy nem? Nekem a lombik után kellett megvárni a vérzést, + egy ciklus. Ennyi. Kiváncsi leszek majd mit mondanak.
babszi
 
 


Babszi,
nekem a lombik utáni vérzés + még kettő. A doki azt mondta, hogy a törvény 3 hónap szünetet ír elő, így januárra vagyok előjegyezve. De lehet, hogy átcsúszik az februárra is.
Neked a ciklusod most nem zavarta össze az a sok hormon, amit kaptál? Vagy az elvileg még jó is lehet? Lehet még egy kis hatása a következő hónapokban is? Ezt csak azért kérdezem, mert nekem el szoktak csúszni a ciklusaim, volt már 38-40 is és most ezt nem szeretném. Szeretnék rövid, normális ciklusokat, hogy minél előbb leteljen ez a 3 hónap.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Nekem nem zavarta be a ciklust; menetrend szerint jön. Én is 3 hónapról tudok, csak közben nálunk sajnos hosszú a lista. Bőven eltelik nekem is a 3 hónap, lehet 4 is. És azzal vigasztaltak, hogy Angliában 2 év van a kettő között. Mondtam nekik, ez számomra nem sokat jelent. Se nem megnyugtató, se nem pozitív, de ők tudnak vele takarózni. Elvileg újra listán vagyok, de csak akkor fogom megtudni, ha majd konzultációra megyek. Remélem nem felejtették el.

Ugye "jól vagy" már?
babszi
 
 


Bekukk hozzátok!
Nem sok erőm van még, pedig Danika egy álombaba.
Egyszer kel éjszaka, azaz kelteni kell, mert 4-4,5 órán túl azt mondták ne hagyjam aludni.
Majd szoptatással kapcsolatban fogok kérdezni tőletek, mert nekem újdonság.
Addig is arról írjatok már nekem, hogy van, akinek minden szoptatás fáj???
Mert nekem igen, iszonyatosan, ezzel küzdünk most, sokat sírok, mert egyszerűen annyira fáj, hogy megtelik könnyel a szemem

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


angie,
hát én ebben nem tudok segíteni, nekem nem volt ilyen. Talán próbáld ki a bimbóvédőt :roll: .

Babszi,
teljesen jól vagyok :? . Ez van, nem tudok mit tenni. Azt gondoltam két dolgot tehetek: vagy bedepressziózok, de attól még terhes nem leszek vagy megy minden a maga útján tovább. Az utóbbi mellett döntöttem és nem szomorkodok.
Most kihasználjuk ezt a három hónapot, hiszen lassan fél éve nem szexeltünk akkor, amikor jól esett volna :oops: :D
A másik meg. Tavaly december 1-én kerültem be a kórházba a m.k-vel, 18- án műtöttek, karácsony előtt 2 nappal engedtek haza. Kimaradtam mindenből, a karácsonyi készülődésből, az ajándék vásárolgatásból, a karácsony egy nagy sz@r volt..... Hadd ne ragozzam tovább.
Én nagyon szeretem ezt az karácsony előtti időszakot és most jutottunk el oda, hogy a Hanna is nagyon várja, készül. Az idén semmi nem ronthatja el ezt a dolgot, még ez sem.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Angie, http://www.szoptatasert.hu/belso.php?inf=oktato

a fotógaléria alatti képekre kattintva nézelődhetsz!!!!remélem segít

sutimano76
 
 


Karácsony...........amíg jobb volt az élet addig én is vártam,most nem annyira,nincs miből vásárolgatni..........vendégeket idén nem fogadunk,mert se erőm,se kedvem,se isőm rákészülni!!!Bár ez lesz az első karácsony hármasban,szeretném ha meghit lenne!illetve az lesz tuti,csak sajnálom hogy még a szűk családnak se jut ajándékra.... :( :( :(

sutimano76
 
 


Sütike, köszönöm hogy segítesz, nézegettem és jó kis oldal!
Ma volt a gyerekorvos nálunk és mondta, hogy neki sem egyszerű a szopás, mint annak idején Bencének, mert picit beljebb van az alsó állkapcsa.
Azért fájt nekem nagyon mert nem kapta be csak a bimbót.
Folyamatosan próbáljuk,bemérjük, de pl. ma már csak 10 ml-t szopott 35-40 perc alatt, pedig nem alszik be, egyfolytában mozog a szája.
Ez nagyon kevés, aztán abba hagyja és sír addig, míg le nem fejem a többi tejet, ami van elég szerencsére.
így összesen megeszik egy100-120ml egy étkezéskor.

egyetértek a Karácsony már nekünk is meghaladja a keretünket.
Mi Bence születése után a dm-ben csináltattunk karácsonyra a baba fotóiból naptárat a nagyszülőknek. Karácsony előtt sokkal olcsóbb, mint amúgy és annyira örültek neki, mintha isten tudja mit kaptak volna.
Tesóinknak szintén ilyen naptárat, csak asztalit.
Most is ezt fogjuk. :lol:

Ranita, ne is hagyd, hogy bármi elrontsa az ünnepeteket!
Minden jóra fordul, meglátod!!!!!!!!!!! :wink:

Mindenkinek sok-sok puszi, muszáj lefeküdnöm, mert apa diktátor felügyeli, hogy mennyit fekszek! :lol: :lol: :lol:
De azért imádom! :wink:

Ja BORIS HOL VAGY??????????????????????

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angie,hát valami babafényképesre gondoltam én is.....dm,mint drogéria???ezt nem is tudtam,na majd benézek oda,megkérdezem idén mennyi!!

sutimano76
 
 


Lehet még korai, még nem akcióznak, de majd érdeklődök én is, meg a honlapon is utána lehet nézni .
én dm-ben dolgoztam Beni előtt, azért tudom! :lol: :lol: :lol:
Pussz mindenkinek

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


ok,köszi majd figyelem én is

sutimano76
 
 


hol vagytok drágáim?????
egyvisszacsalogatóskép???
na jó.
Kép

sutimano76
 
 


Hali!
Jaj, de szép kiscsaj ez a Berni!!!!!!!!!!!!
Vagyok csak, írni nincs erőm.
Hát a szopizás nem megy ennek a drága fiamnak sem.
Eddig próbálkoztunk, nem hiszitek el, de egyre kevesebbet szopizik ki.
Egy jó 3/4 órát van cicin, mindig bemérjük előtte- utánna és az utóbbi napokban kiderült, már csak 10 gr-okat szopik ki. Tehát csak játszadozik.
Aztán jön a kifejés, ami alatt ő végig sír, mert éhes maradt ugye, apa rázza addig, aztán megeszi cumisüvegből (120-130 ml).
Kikészültem benne teljesen, mert szinte még enni sincs időm,úgyhogy már csak fejjük a tejet és eszi.
Így is több munkával jár, mint ha normálisan szopizna, de mégis jobb, mint eddig.
néha, ha pl. 2 óra múlva megéhezik, nekem nem termelődik elég tejcsi, pótolni kell tápszerrel.
Ez van. Én nem bánom, ha kell még neki, akkor muszáj valamit adni, Beninek sem ártott a tápszer.
Ígyekszem pihenni, hogy legyen sok tej, meg maláta italt iszom, néha alkesz mentes sört.
Ja, és fogyok szépen! :wink:
Mellékes egyébként mert ez most nem érdekel, lehet pont ezért fogyok.
7,5 kg plusszal mentem szülni és mikor hazajöttem 10 kg-al voltam kevesebb.
Csak azért írtam le, mert örülök neki. :lol:
Pussz mindenkinek

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angie,sajnálom hogy nem megy a szopi,még tudok egy dolgot,érdemes lenne tőlük segítséget kérni:
http://www.lll.hu/main
A tanácsadás alatt tudsz meg többet,hogy hogyan......tök jó viszont,hogy ennyit tudsz fejni,nekem csak 20-30 ml jön le szopi után,tegnap volt,hogy szopi után 1 órával sikerült az 50ml.titta boldog voltam!!én fagyasztásra fejek....
én meg sok köménylevest ettem,minnnyá csinálok is egyet úgy megéheztem :wink:
súlyod....hurrrrááááááá,gratula :lol:

nos,Rani,Boris,Babszi,Mia,Katapetra.....kezdem azt hinni,hogy az én ömlengéseim és babafotóim tartanak titeket távol,szóval,mostantól nem is mutizok nektek képeket!!!!

sutimano76
 
 


Sütimanó,
ne legyél már buta, te!!!!
Nagyon szép kislány ez a Berni, jöhetnek azok a képek. Engem aztán nem az tart távol. Csak nem nagyon ülök mostanában gép elé, ha van egy kis időm akkor is hol ide, hol oda futok :x Időhiányban szenvedek.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


na,jó akkor még egy kép.......végre már nem üvöltünk,mikor anya hasra tesz,de muszáj,mert így tanulom meg emelni a fejem:
Kép

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, de mostanában nagy elvagyok havazva. Már több mint 2 hete beteg is vagyok, de annyi időm nincs, hogy kikúráljam magam.

Angie! Sajnálom, hogy ennyire nehézkesen megy a szopi. Az LLL tanácsadóit én is csak ajánlani tudom, mert nagyon sokat tudnak segíteni.

Sutike! De kérjük az édes baba képeket! :D Nagyon jó nézegetni. És hát csuda szép lány Berni baba! :wink:

Képzeljétek! megelégeltem, és bejelentkeztem a Forgács intézetbe! december 16-ra kaptam időpontot! Hát már nagyon várom! És elég érdekesen döntöttem, hogy Forgács, vagy Kaáli. Ahol elöbb felvették a telefont. Egyszerűen nem tudtam dönteni, így elkezdtem őket hívogatni, és a Kaáli folyamatosan foglalt volt....
És ami érdekes, náluk az átjárhatósági vizsgálat ultrahangos, de nem azzal a kontrasztanyaggal csinálják, hanem fiziológiás sóoldattal. Hát nem értem, hogy ezt miért nem tudják a MÁV-ban....

aviubi
 
 


köszi Ubi,.....na akkor végre te is elindultál az úton...hajráááááááááá!!!!!!!!!!!++++++++++++++

sutimano76
 
 


Az általam varrt ruciban,végre belenőttünk:
Kép

sutimano76
 
 


Egy kicsit most magamba fordultam, és azt hiszem lekell nektek írnom, meret ti talán megértitek az érzéseimet.
Szóval van 1 barátnőm akinek most 1 éves a kislánya. Amikor összejött a kislánya akkor a párja elhagyta, mivel nem tervezték. A lényeg, hogy amikor ment szülni akkor a párja is vele volt, és azóta együtt vannak, együtt élnek, és boldogok. Ha kérdezik a 2. gyerekről mindig azt mondja, hogy akarnak, de még egy kicsit elötte visszamenne dolgozni, és amikor a kiscsaj 3 éves akkor jöhet a második. Erre ma felhív, hogy késik a havija, és gyanus. Elis ment tesztért, és 2 csíkos. Én nagyon örültem-örülök neki, de ott van a kis szálka. Basszus amikor ő terhes lett a lányával, én azóta próbálkozom. Amúgy együtt csinálnánk a családi napközit, de így azért kétlem, hogy neki erre lesz energiája...
És ami a legszarabb, hogy ezt elmeséltem a páromnak, és ő ahelyett, hogy egy kicsit vigsztalt volna csak annyit mondott, hogy tők hülye vagyok, örüljek annak, hogy Bea terhes. de basszus, ezt most neki elkell magyarázni. Komolyan olyan egyedül érzem magam a problémámmal, mert mindenki hülyének néz, vagy egyszerűen csak nem érti a bajom. Dehogy a párom is ilyen az most nagyon fáj! :cry:
És tényleg örülök. Tudom, hogy megint én leszek aki majd kiséri a dokihoz, és együtt izgul vele. Mert ilyen vagyok, csak most egy kicsit akkor is FÁJ. És azt is tudom fogjam be a számat, mert nekem van 2 gyerekem..... :cry: :cry: :cry:

aviubi
 
 


De tök jó ez a ruci! Irigyellek egy picit, hogy tudsz varrni. Sajna nekem bot kezem van, és a türelmem is 0.

aviubi
 
 


Süti, gyönyörű a ruci, és küldj minél több képet a babóról!

Angi, szintén!!!

Ubika, én TÖKÉLETESEN megértelek!! Én ezeken már keresztülmentem a 4-5 év alatt, míg a sajátomra vártam. A volt sógornőm most jelentette be, hogy jön a 3. gyerek. Erről azt kell tudnod, hogy az elsőt végigdohányozta, majdnem kirázta magából, 7 és fél hónaposan cigánytáncot járt a saját esküvőjén...stb. A gyerek autista lett. A második gyerekkel is végigbagózta a terhességet, elvileg a hisztin kívül más baja nincs. Most jön a harmadik baba, és nekem gratulálnom kellett hozzá. Hát GRATULÁLOK. Amúgy meg a párodban ne csalatkozz, hiszen ffi, és ők bizony néha érzéketlenek. Tuti, hogy az ő cipője is tele van ezzel, és azért reagált így. Volt, amikor az én páromnak is volt hasonló kirohanása, de ő általában nagyon empatikus. Viszont emellett reális, és ezek a kirohanásai olyanok, hogy próbál mederben tartani...miért ne örülhetnénk másnak, nekünk is lesz babánk...
De én megértelek, hiszen mindenki lebabásodott a közelemben. És mindegyiknél voltak rohamaim, hogy basszus, nekem sose lesz már? Voltam ovis bemutatón, ahol apuka felvette a hangosan csengő mobilt, és komplett tárgyalást folytatott le. Ennek minek a gyerek???? És hasonló százezer szitu. Az iskolában a hülye szülők, vagy akik este 8 után a 2 évessel még mekiznek, pedig már a fürdésen, fekvésen is túl kellene lenniük, és mesét kéne annak a gyereknek olvasni, sőt, már azon is túl kéne lenni.
Na mindegy.
Fel a fejjel!!!
babszi
 
 


Aviubi,
szerintem itt mindenki megért téged. Hányszor, de hányszor éreztem én is ugyanezt. A barátnőm akkor lett terhes, amikor nekem a m.k volt. Na, azt nagyon nehezen dolgoztam fel, azt hittem a szívem szakad meg. Akkor nagyon sokat sírtam :cry: és az egész terhessége alatt látni sem akartam. És persze azóta is nagyon sokan babásak lettek körülöttem. Most már azért valamivel jobban viselem.
Apa nálunk most már szerencsére megértő. A barátnőmnél nem értett meg ő sem, ő is kb ugyanazokat mondta, mint a te férjed :cry: De látja, hogy min megyek keresztül, mit meg nem teszek és most már másképp áll a dolgokhoz. Pár hete azt mondta, hogy ha ő lenne a helyembe, ő ezt nem csinálná, már rég feladta volna.
És az hogy van már 2 gyereked, az semmit nem jelent. Sokan mondják nekem is, hogy örüljek, hogy legalább már van egy. Most már belátom, hogy igazuk van és nagyon örülök is,ez segít most ezt az időszakot túlélni. De ha gyereket szeretne az ember, hiába van neki egy vagy kettő vagy három, a sikertelenség ugyanúgy fáj, mintha nem lenne egy sem. Aki nem megy ezen keresztül az ezt nem értheti meg.
Úgyhogy fel a fejjel, mindenkinek lesz itt babája, nem is olyan sokára :D

Babszi,
te mikor mész vissza pontosan?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ja, és igaza van Babszinak. Szörnyű ilyet mondani, de nagyon sokan nem érdemlik meg azt, hogy gyerekük legyen. Én is sok dolgot láttam már.
Egy 20 éves, de kb a 6 éves gyerek szintjén levő nő????? gyereket szült. Azt se tudja melyik a gyereknek az eleje meg a hátulja, nem tud vele mit kezdeni és mégis :cry: :evil: . És nem veszik el tőle.
Múltkor egy csaj beültetésre várakozott, épp kinnt cigizett, mikor szólították :evil: Olyat is ismerek én is, aki az egész terhessége alatt végig cigizett.
Sőt, van itt nálunk egy idősebb nő, terhes volt. Egyszercsak elment pár napra, hazajött, gyerek sehol.Nem adta örökbe. Nyomoztak az ügyben, de semmi eredmény:cry: .
És még sorolhatnám.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


sziasztok csajok,örülök hogy visszajöttetek.....

Ubi,az hogy van ,kettő,az nem azt jelenti,hogy fogd be a szád!!!!!!!igenis lehetsz ilyen elkeseredett,én inkább azt mondom,hogy vigasztalódj kicsit azzal a kettővel,és mivel ők vannak adjanak reményt még egyhez!!!!!!!!!!!!

Rani,Babszi nektek is lesz nemsokára.....és igen nagyon sokan vannak akik nem érdemlik meg,és nagyon sokan akik meg küzdenek!!!!

A beültetésnél nem néznek ilyeneket hogy dohányzik -e valaki????szerintem aki igazán akarja és már a beültetésre várakozik annak illene nem cigizni,illetve én kritériumként tenném!!!!!!!!!!én is cigiztem és le tudtam rakni a terhesség elején,és azóta 2 slukkal megpróbálkoztam,mert az agyam még dohányos,de car íze volt,úgyhogy remélem végleg sikerült letennem!!!!!

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Aranyosak vagytok! :D
Nem tudom olvastátok-e néhány forummal feljebb egy csaj indított 1 topikot... Hááát kiakadtam rendesen....

Én is cigiztem, de amikor Bence beköltözött rögtön letettem. Azóta nem dohányzom, és hogy milyen szemét dolog ez, még mindig vannak helyzetek amikor megkívánom. de a szagától például meghalok, utálom. Szóval tuti nem szoko már vissza, de életem végéig egy pici bagós leszek. Pfuj...És én igenis lombiknál alapnak tartanám, hogy ha már idáig eljut a nő akkor semmi káros szenvedélye ne legyen. na jó a kávé belefér.

Képzeljétek Bence tegnap az ovi elött kitette a taccsot, és egész éjjel hányt. Én sem vagyok túl jól.. Most azt várom, hogy Hunoron mikor jön ki. Sajna mi minden évben átmegyünk ezen a hányós- hasmenős víruson. Pedig nagyon szigorúan betartaom velük a kézmosós stb szabályokat. De gondolom ez most az oviból jött. Így most ugrott 1 szuper programunk férjemmel amit már 1/2 éve várunk.Koncertre mentünk volna. Így nem tudjuk kölcsönadni a fiúkat anyumnak. Ehhez hozzátartozik, hogy mi nem voltunk bulizni azóta mióta Bence megszületett. ( kivéve a nyár eleji szar esküvőt..)
Most nagyon összejött minden. Tüdőgyuszi, hányós vírus... Mi jöhet még?

Suti! Az biztos nagyon jó, hogy itt van a 2 krapek. ha ők nem lennének szerintem már nagyon magamba zuhantam volna. :lol:

aviubi
 
 


Ubikám,ha gondolod,én ajánlanék egy immunerősítőt,ami teljesen természetes anyagokból(növények) készült,ez okból gyerekeknek egész pici kortól lehet adni,és akkor elkerülnek a betegségek,egy havi adag 4500 ft!

sutimano76
 
 


csajok, na pá :lol: bocsi, ezerezerezer pronóbléma volt...van is, de hát már hiányoztatok.. :lol:

babszim, készülsz már? mikor mész? úgy várom már, és olyan jól esik, hogy hiányolsz mindig :lol: :lol: :lol:

rani, te olyan erős vagy, 100millió százalék, hogy sikerülni fog, de nagyon rossz lehetett neked....sajnos a gólyanéni minket is elkerül...mondjuk nem csodállom, rengeteget idegeskedünk..

ubika, te egy teljesen egészséges és érzékeny csaj vagy, és pontosan úgy reagáltad le a barátnőd babásodását ahogy ilyenkor az elvárható, abszolút érzem ezt. nekem is voltak szituim, ismerős felesége faggatott még Lujzi előtt, hogy hogy állunk a babavárással (tudott róla, hogy próbálkozunk) aztán mondta, hogy ő még jó pár évig nem akar gyereket, 3 hónap múlva tudtam meg, hogy terhes...nagyon szar volt...de te legyél erős és ott vannak a srácaid is, tudom attól még elkeserít a sikertelenség.....engem is....na de csak előre :lol:

angie, nagyon édik vagytok, hát a szülésed az nem volt egy egyszerű szülés, az biztos, de most már ott van a gyönyörű Danika akit látszik mennyire imádtok :lol: :lol: irígyirígy :oops: :lol:

sütike, te is nagyon édi vagy, hogy hiámnyoltál :lol: Brnit meg nem ér elbújtatni, kérjük a képeket, olyan szép kicsi lányka :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Jövök majd képekkel ígérem, de jelenleg nem érjük utol magunkat!
Basszus még apa is itthon van, és így is nehéz. mi lesz majd egyedül?
Reggel 8 kor kelünk és mire észbe kapunk, etetjük mindkettőt, pelenkázás, Bencével játszás, már dél van és még nem is ettünk rendesen, csak bekaptunk valamit!
Lányok, a derekam rosszabb, mint valaha.
Rengeteget becsípődik, olyankor ott maradok, ahol vagyok éppen, ordítani tudnék, de nem lehet, mert Beni így is megijed, hogy mi van velem, miért sírok.
El kell mennem újabb röntgenre, aztán a dokim eldönti, mi legyen továbbiakban.
Először csak gyógytornázni szeretnék, semmi gyógyszer, mert szeretném, ha anyatejet kapna Dani.
De az is igaz, hogy ha muszáj gyógyszer, akkor kell, mert így meg nem merek vele 2 lépést sem tenni az ölemben, nehogy akkor csípődjön be és esetleg elessek vele. Nagyon félek ettől.
Jövő héttől anya meg anyós jönnek minden nap, ne legyek egyedül.
Röviden ennyi.
Jól esett kicsit elmondani nektek.
Bocsi most nem írok senkinek külön, de olvasni szoktam ám!
Sok-sok pussz mindenkinek

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Két kép a 2 édes fiamról:

Kép Kép

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angie,képek édesek,derekadat sajnálom!!!

Boris végre előkerültél!!!!!

na,jó,múlthéten voltunk itt ott amott,és készültek fotók a kisbarátokkal,íme néhány!
Két pasi közt :oops: :oops:
Kép
barátnőmmel:
Kép
kis lányom a kis vejemmel egy ágyban :lol: :lol: :lol:
Kép

sutimano76
 
 


Sütike, de jÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!!!
Szuper képek!
Édes a 2 pasi között.
Milyen programmal csinálsz ilyen buborékos írást?
Míg el nem felejtem, piros szemet hogy lehet egyszerűen eltüntetni?
Volt régen egy programom, amit ismertem, de már nincs meg.
painttel lehet?
Süti, nézd meg a dm honlapot.
most akciós nov.30-ig a kis asztali naptár.
Mi csináltattunk olyat 2 évet. igaz ez kisebb, mint a másik, a fali, de ez is sikeres volt. :lol:
mi most a hógömbön gondolkodunk, az is ott van a fényképes ajándékoknál. Jónak tűnik.

Boris, végre itt vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Többiek?

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Ja és ha szoktál elhívatni fényképeket, tudom ajánlani a dm-et szintén.
Otthonról feltöltöd a képeket csak regisztrálni kell és 3 munkanap alatt kész, az általad kiválasztott dm-ben átveheted és most nov.30-ig az is akciós:
100 kép 1900 Ft+ transzfer kts. 200 ft
Persze nem csak neked ajánlom. :wink:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sziasztok!

Angie, Süti,
nagyon aranyosak a babák :D :D :D :D Jajjj, de szeretnék már én is :oops: :?

Piciboris,
de jó, hogy jöttél, úgy hiányzol innét. Mi a probléma? Vagy nem publikus :roll: ?

Angie,
sajnálom, hogy ilyen nehezen mennek a dolgok, de majd te is belejössz. Biztos, hogy nehéz lehet, de pár hét és megy minden, mint a karikacsapás :D
A derekad miatt nem irigyellek, azért járj utána, mert ez eléggé megkeserítheti az életedet.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ezeket az ajándékokat én is néztem a dm-es újságban. Valamelyiket nekünk is ki kellene próbálni :roll: .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Angie,buborékost nem én csináltam,de majd megkérdem az alkotótól hogy mivel csinálta.nekem picasa fotómegjelenítőmbe van piros szem eltávolító.

megyek a dm honlapra!

sutimano76
 
 


Sziasztok!
Suti! Angi! Nagyon szuperek a képek!
Angi! Édesek a fiúk! Beni szereti a picit? Húú ez a hátfájás nagyon durva lehet. Nem is tudok sajnos tanácsot adni, és gondolom már te is kipróbáltál minden praktikát. Azt gondoltam, hogy szülés után ez szépen elfog múlni...
Jaj, most nézem, hogy Beninek most volt a szülinapja?
Boldog Szülinapot kívánok, így utólag!

Suti! A te lányod már most tudja, hogy kell élni? :wink: Nagyon édesek! :D
Köszi a vitamin ajánlatod, de én szedek tavaly óta homoktövis kapszulát, ami tavaly nagyon bejött. Idéánb lehet, hogy az a baj, hogy most nem szedtem egy ideig, mert nagyimtól kaptam másikat. De most visszaálltam a homoktövisre. Remélem az majd segít rendbejönni.
Boris! de jó, hogy jöttél. Kívánom, hogy gyorsan megoldodjon minden problémátok! :lol:

Rani! Ti jól vagytok? Hidd el nemsokára te is babázol. És remélhetőleg a méhenkívüli topik hamarosan babás topikká válik!

Babszi? Katapetra? Mia????? Merre vagytok csajok?

aviubi
 
 


Avi, nagyon-nagyon szereti Danikát!
ő az első, ha felkel és ő az utolsó, ha megy lefeküdni.
Puszi puszi hátán. Szóval édesek.
A derekam egy szar! Már bocsánat.
én is azt hittem, ha nem lesz plussz súly, ami terhelje, enyhébb lesz a fájdalom. De még rosszabb.
Holnap már megyek is egy magán dokihoz, mert a kórházban min. 2 hónapot kellene várni és addig míg van tejem legfeljebb gyógytornára küld vagy valami.
Ja, köszi a Beni köszöntőt! :wink:
Teszek majd képet a nagy napról! :lol:

Rani, olyan kis vidám vonalzód van! A karácsonyos! Jó ránézni!

igen, igen, csajok, hol vagytok?
Kíváncsi vagyok mindenkire!

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Kép Kép Kép

A tortát anyósom csinálta és nagyon jól sikerült!
Bence pedig picit szivatott minket, mert hát pasi és utál fényképezkedni és szinte sosem akart belenézni a gépbe :cry:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sziasztok,
Eddig nem volt netünk (majdnem egy hónapig!) a költözködés miatt, most meg jól lebetegedtem.
Angie, még nem is gratuláltam, ezért gratulálok, gyönyörűszép az "új gyerek" !:) Beninek pedig boldog szülinapot így utólag!
Sütike, Bernike is csodaszép és olyat ne írj, hogy többet nem raksz fel képet róla!!!
-m-i-a-
 
 


Na ,látom végre visszjön mindenki!!!!!helyes,mert elég car lenne itt egyedül irogatni!!!

Boris...küldök nektek sok problémamegoldómanócskát!!!!

Beninek sok boldogságot,húúú de szuper torta,én is akarok.....nálunk minden micimackós :oops: anyós nagyon ügyes!!!!!

Mia,soksok gyógypuszi,bárha otthon fekszel és tudsz netezni,akkor inkább ne,mert így legalább hallunk felőled!!!Milyen a házasélet??????????????Milyen az új kéró??????

Aviubi,hát jó,akkor jobbulást!!!

sutimano76
 
 


ranita, megirigyeltem a csodás vonalzódat :lol:
probléma...most gyeden vagyok, januártól csak gyes jár (26ezer forint..), páromnak alkalmi (azaz lutri) melói vannak..és van hitel stb...szóval gáz..

süti nagyon ari vagy :lol: küldjed gyors a manócskákat :lol:
te a csajod igazi főnökasszony :lol: fiúk közelében aztán ő irányít :lol: :lol: :lol: :lol: nagyon édes!!

angie, nagyon boldogságos szülinapot Beninek!! jó nagy tortája volt, mind elfogyott? szép tortaaaaaahamm
a derekaddal nem lehet valamit javítani? valahogy más módszerekkel?

mia, jobbulást neked :!: hova költöztetek?

babszim :?: :?: :?:

Kép
Kép
piciboris
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: