Új privát üzeneted érkezett!

hali!
Ma gyűlik a negás teszt, mert én is egy csikosat lőttem reggel.
De még 9.-ére nem várom pirit.
encike 2
 
 


encike akkor még az is lehet hogy korán teszteltél!hajrá! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Laptetőőőő!

Igen, bizom benne!
encike 2
 
 

 
 

Nitácska!
Igen, már nagyon várom. A teát sem iszom, hátha megjön tőle.

Encike!
Úgy látszik, ez egy nega tesztes nap :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


És neked van még barnapötyi?
encike 2
 
 


kinek van barázása? :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát nekem volt az elmúlt négy napban, meg véres is. De tegnap este óta elfújták :shock: :shock: :shock: :shock:
Helyette marhára szúrkál a bal fészkem és a pizza után hányingerem lett :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


a vérezgetés az nem jó jel!akárki akármit mond! :(
de amíg nincs piri addig mindíg van remény!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Mennek a drukkok!

Apropó vérzés! Nekem még talán sosem volt ilyen rekord rövidségű mensim. Pénteken jelentkezett, de mára már nagyon-nagyon kevéske mennyiség távozik. :roll: Azért írom ezt, mert nekem ált 6-7 napig szokott tartani a mensis korszak, és az is a 3-4. napig nagyon erős vérzéssel szokott párosulni. Ötlet? :roll: :roll: :roll:

Kép
anda81
 
 


esetleg baba? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nem tudom, én is erre gondoltam! Holnaptól kellene elkezdenem szedni a colstit erre a hónapra! Nincs tesztem sem, mi legyen?

Kép
anda81
 
 


Anda!
Neked rendesen megjött a Clostytól? Vagy most még nem szedted?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


szerintem mindenképpen csinálj egy teszte!veszteni nem vesztesz semmit! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


de csak akkor ccináld meg a tesztet ha már kicsit se vérzel!
mert a vérzés is pizitív tesztet eredményezhet! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igen, azért is vártam ma reggelig, mert már tegnap este óta nem volt már barna sem

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Anda!
Menj el dokihoz, ha van rá mod.
Ha baba van a clostyt ne szedd el. Szerintem.

Itt volt jégeső, de már süt a nap.
encike 2
 
 


itt nálunk nagy vihar van esik az eső fuj a szél,dörög-villámlik!
anda encike jol mondja menj dokihoz inkább! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ma nem volt senki????

Megint aludtam d.u., igaz uton voltunk d.e, lehet elfáradtam.
Hő fenn, 36,9
encike 2
 
 


Igen, néztem, hogy még mindig fent van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Küldök neked ragacsot,hogy ott is maradjon :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


De nagyon erős ragacs legyen, hogy 9 honapig meg se jöjjön a piri!!!
encike 2
 
 


Oksika, erős ragacs indul!!!!

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Hááát erre csak ezt tudom mondani:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
anda81
 
 


A ragacsra????
encike 2
 
 


encike azthiszem halkan már mondhatom hogy kismam vagy!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Encike!

Tesztet, tesztet, tesztet :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Reggelre beköszöntött ez a fránya piri.
Én nem akartam!!!!!
encike 2
 
 


küldjük el jó messzire a piriket!!!!!!!!!!menjenek nyaralni vagy 9 hónapra! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Addig biztos ne jöjjön!
encike 2
 
 


MArs piri!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Huss piriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiíííííííííííííííííííííííííííííííííí!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
anda81
 
 


U tegnap hogy jártam.?!
Éreztm, hogy mennem kel tampont cserélni, de nagyon kellett már pisilnem. És épp, hogy ráültem a wc-re kicsusszant a tampon, bele. Ugy megijedtem, mert még igy nem jártam.

Szép napot nektek!
encike 2
 
 


Hú, Encike, ez ismerős .... én is jártam már így, és csak röhögni tudtam :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát mostmár én is, de akkor?????
encike 2
 
 


Na igen.... cikis tud lenni.... persze én sem értem azóta sem, hogyan csusszant ki akkor :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Az enyém azért, mert ugy tele volt már. Bocsi!
És ahogy ültem ugy a sulytol puff. :D
encike 2
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Képzeld, nekem ma már alig volt :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nekem, mint a sivatag ez a 2. nap.
encike 2
 
 


Nekem, mint a sivatag ez a 2. nap. Olyan sok.
encike 2
 
 


Nekem, mint a sivatag ez a 2. nap. Olyan sok.
encike 2
 
 


Kitartást neked!
Én mentem haza!!!!

Puszika

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én megyek mosogatni!
encike 2
 
 


encike jó mosogatsát! :lol:
gondolom megilyedtél kicsit mikor kicsusszant a tampon?! :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


A szilveszteri buli már a javában tart, pia, tánc, miegymás.. Egy srác odamegy egy már jó ideje ücsörgő lányhoz:
- Veled nem táncol senki?
- Nem.
- Akkor feltennéd a virslit főni?
_______________________________________
Szőke a lottózóban:
- Mi az a lottó?
- El kell találni 5 számot....
- Értem...és milyen messziről?

Ketten állnak egy szálloda recepciójánál, egy férfi és egy nő. Ahogy a férfi megfordul, véletlenül a könyöke ütközik a nő mellével.
Gavallérosan megjegyzi:
-Hölgyem, ha az ön szíve is olyan lágy mint a keble, akkor biztos meg fog nekem bocsátani...
Mire a hölgy:
- Uram, ha a farka is olyan kemény mint a könyöke, akkor a szobaszámom a 264-es!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A férfi és nő ül egymás mellett a repülőn. Egyszer csak tüsszent a nő, majd elővesz egy pzs-t, és gyengéden megtörölgeti a lába közötti területet. A fickó értetlenül néz, azt gondolja, hogy rosszul látott. A nő pár perc múlva megint tüsszent, megint elővesz egy zsepit, megint megtörli a nevezett területet. A férfi továbbra is meglepetten, csendben figyel, de már alig tudja magát türtőztetni. Pár perc múlva megint tüsszentés, megint törlés...
A pasi már nem bír magával, és megkérdezi:
- Bocsánat, de ön 3-szor tüsszentett, és mindhárom után megtörölte a p-ját. Meg tudná ezt nekem magyarázni?
- Sajnálom, hogy megzavartam ezzel. Tudja, olyan betegségben "szenvedek", hogy valahányszor tüsszentek, orgazmusom van...
- Ooooh, nagyon sajnálom, hogy kellemetlenkedtem. De szed valamit erre a problémára?
- Aha, borsot!

Két pasi beszélget. Azt mondja az egyik:
- Borzasztó a feleségem. Ha elmegyek a barátaimmal egy kicsit inni, kocsmázni, mindig hatalmas balhét csap. Pedig amikor hazaérek, már egy sarokkal előbb leállítom az autót, a kertkapuban lehúzom a cipőmet, lábujjhegyen osonok a lakásban, az előszobában levetkőzöm, s a sötétben settenkedem az ágyhoz. De semmit sem számít: mindig felébred, s hajnalig szid.
- Mert nem jól csinálod, barátom! - feleli a másik.
- Amikor én buli után hazaérek, behajtok a garázsba, felpörgetem a motort, becsapom a garázsajtót, a bejárati ajtót, felkapcsolok minden villanyt, bekapcsolom a tévét, fütyörészek, dúdolok. Majd azt rikkantom: ha már úgyis ébren vagy, kedvesem, mit szólnál egy kis orális szexhez? Mindig úgy tesz, mintha mélyen aludna.


Interkontinentális repülőjáraton a személyzet nyugodtan kávézik a kabinban, amikor egy farkas töri rájuk az ajtót. Gondolkodás nélkül elkapja a kapitány grabancát, és szól:
- Téged most felfallak!
- Ne egyél meg farkas koma! Én vezetem a gépet, ha megeszel, ki fog leszállni?
- Na jó. Akkor másodpilóta téged.
- Jaj engem se egyél meg, mert a kapitánynak szüksége van rám, hogy biztonságosan földet érjünk.
Ekkor lép be a kabinba az egyik stewardess.
- Akkor nincs más hátra, téged kell megennem.
- Hát egyél, de figyelmeztetnélek, hogy ebben az esetben leszállás után téged dugnak meg a pilóták.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


zsuzska ezek nagyon jó viccek voltak!annyit röhögtem,a könnyem is folyik már! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Képzeljétek ma a kis pöcsösöm 3-szor is pisilt a wc-be!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska!
Ez fantasztikus :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Háromszoros hurrá kisfiadnak :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


zsuzska köszi átadom neki!annyira örülünk a párommal! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Lehet még gratulálni a kisfiadnak?? nagyon ügyi!!

Kép
szilvia80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: