Új privát üzeneted érkezett!

Dita! Tudod én azt is értékelem, hogy ilyen őszintén ki tudsz borulni. Szerintem ez azért jó,mert nem belülről emészted magad, mint én szoktam. :( Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy ez jó, mert az lenne a legjobb, ha nem lenne miért dühösnek és elkeseredettnek lenned, lennünk. Én biztos vagyok benne, hogy egyszercsak úgyis összejön a baba, akkor amikor az igazi a csillagok állása. Ha nem most akkor a jövő hónapban. Ölelés. Küldök neked emailben egy tök jó nyugtatós zenét. Én imádom.

Tilli! Felhívtam KP. doki bácsit. Nehezen jött össze, már tegnap is hagytam neki üzenetet erre épp akkor próbált hívni, amikor tárgyaláson voltam, telefonom meg kikapcs. Szóval mivel most én megyek 29-től megint egy hét szabira, aztán meg ő nem lesz augusztusban így szeptemberben ahogy megjön a menszesz ha minden rendszerint megy akkor elsején) hívom a hisztero miatt.
Addig szokásos vizsgálatok nagylabor, EKG meg kell legyen.
Húha, de jó hogy hívtam,mert augusztusban házi orvosom is szabin lesz, akkor mihamarabb kell kérnem tőle beutalókat. Szóval lehet összejön a közös október. :)

Ma lesz eredményünk a kiskatonákról. Be vagyok sz.., mint atom. De jó érzéseim vannak. remélem nem tévedek.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Jééé, laptető! Én még itt nem jártam. Hátha szerencsét hoz.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Katerina
Nekem még a laptető is átkot hoz! :twisted:
REmélem nem csalnak a megérzéseid, és októberben teljesülnek az álmaid.
Köszönöm a bíztatást!
dita75
 
 

 
 

:? remélem nekem szerencsém lesz a laptetővel. Egyenlőre örülnék a kiskatonáknak is, az októberbe nem élem bele magam.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Katerina,
dejóóóó, örülök, hogy sikerült beszélned KP-val! :P - akkor októberben tényleg együtt babásodunk, már várom!!! :D :D :D

Dita,
akkor szerencse, hogy írunk Helyetted a laptetőre!!! :wink:
Bár ezen múlna... :roll: :lol:

Mizu, voltál UHU-n?

tillidian
 
 


Dita,
bocsi, nem láttam, az előző lapon már írtál... :oops:
Nagy ölelés!!! Hidd el, Te csoda erős vagy!!!

Csak vígasztalásul: mikor ugyanígy jártam, mint Te (az első lombikra készültünk), nem csak ennyire borultam ki, hanem csunyául!!! 1 álló hétig zokogtam a kanapén ülve - tán ezt írtam már - Apa már nem bírta nézni, elment, és megvette nekem a lagdrágább Henessy-konyakot (hogy ne szemetet igyak), és biza az egészet beszlopáltam néhány nap alatt!!! Aszittem, ez a vég! De képtelen voltam beletörődni, így mégcefetebbül éreztem magam...Ez 2005 októberáben volt. Tudod, mikorra lettem túl ezen?! 2007 júniusára!!!

Úgyhogy ne ostorozd Magad: csapkodj, sírjál, ordíts le mindenkit!!!
Igaza van Katerinának: nem szabad magadba fojtani (én is ezt tettem...)
És gyere panaszkodni, itt vagyunk!!!

tillidian
 
 


Édik vagytok!

Most egy kicsit reménykedem, hogy úgy járok mint Viki az inszemesből, mert neki sem igazán akart fejlődni a kis LAckó-tüszője, dupla adag puregont kapott és ő is még hétvégén is az ultrahangon csücsült, nagy nehezen meg lett az inszem (4.) és láss csodát két hét múlva + tesztelt! Jelenleg mindenidős kismama. :wink:
MEGPRÓBÁLOM UTÁNA CSINÁLNI! :wink: :?
dita75
 
 


Dita!Szorítok,hogy minden rendben legyen és sikerüljön az inszem!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!

Dita: Ó a csudába. Pedig annyira drukkoltam. Lehet igazad van, hogy nem kell ennyit szurizni és akkor nem stresszelsz rajta és lesz szép tüsződ. De szerintem ezt már csináld végig. Legalább nem mondhatod magadnak, hogy nem próbáltál meg mindent! Szombatig még történhet csoda!!! Légyszi csináld végig ezt a hónapot is!!!!! Nagy ölelés neked!!!

Till: igazad van, hogy a sok kudarc megerősíti, megkeményíti az embert. Azért nem irigylem tőled ezeket a kudarcokat. Én már csak ilyen maradok. Bár néha nekem is vannak kemény elhatározásaim és el is érem a célom, de most úgy látom a tesóbaba témában nem vagyok elég kemény. (mi is hármat terveztünk és mi is beérnénk már kettővel is)
Fogad hogy van?

Katerina: a hisztero a hsg ugye? Ti mióta is próbálkozok? Bocsi, ha írtad, de még nem vagyok teljesen képben.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág
Hisztero sztem méhtükrözést jelent.

Addig filózgattam míg rájöttem, hogy ha már itt a szuri akkor még szombatig ellövök kettőt. Hátha!

Tehát felmentem és egy aranyos szülésznéni még meg is tanított, hogyan kell leböknöm magam, és képzeljétek én csináltam.... persze előzsör az istennek nem indult el a fecskendő, kicsit szoros volt. Azt mondta, hogy holnap még vegyek egy leckét és akkor már nem fogok félni és én is meg fogom tudni csinálni magamnak.
Persze azért még egyszer egyedül nem csinálom, mert ha megint vmi gubanc lesz akkor nem tudnak felmosni, és úgy járok mint egy héttel ezelőtt.

Rena
Hát te hol csaviztál idáig? Rég voltál.
De szupi mentek nyaralni?! Hová mentek?
Dita irigy... irigy.... :D
dita75
 
 


Sziasztok!

Dita!Igen régen voltam de mindíg követtem az eseményeket itt a fórumon!
A Balatonra megyünk egy hétre,nem nagy valami de egy kis kikapcsolódás már nagyon ránk fér!
Nem tudom,hogy írtam e de megkaptam a 2. szurit már alig várom,hogy augusztus legyen és megkapjam a 3.-at,szeptemberben kell mennem egy ellenőrző vizsgálatra és eldől,hogy mikortol próbálkozhatunk újra.Nagyon lassan megy az idő!
Nagyon szorítok!!!!!!

Kép
rena85
 
 


Zsannus!Hogy vagytok?Gondolom már van egy kis pocid.Jól bírod a meleget?Van valami tüneted?Ha megtudod,hogy kisfiu vagy kislány írj ám!

Kép
rena85
 
 


Lányok, nem tudom hogyan tovább. A mai tölténytárunk is nullás lett. Totálisan semmi spermium, se élő, se holt.

Kisvirág volt már HSG-m is bár úgy tűnik teljeseb feleslegesen. A méhtükrözés a hisztero. Az őszi lombikunk így nem fog összejönni. Tilli, pedid olyan jó lenne együtt menni októberben. Hát az még legalább két hónap. Nem tudom lesz-e kiskatonánk. Én egyszerűen nem értem. Hogy lehet az, hogy egy darabig van aztán meg semmi. Pedig annyira bíztunk benne, hogy már lesz valami. Az első nulla óta már eltelt 72 nap. :( Hát most sírhatnékom van, de szomszédunk a konyhában beszélget párommal, úgyhogy csak úgy csendesen görögnek a könnyek az arcomon.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Katerina,
mindenre van megoldás!!! Talán első körben segítene egy kis önmegtartóztatás + Maca!!! (Sztem az FLP-s a legjobb, ha kell, szerzek, de vannak más, drogériában kaphatók is!!!)
Doki mit mond? Volt már here-biopszia Nálatok?

Sírd ki Magad, de tudd: tuti, hogy van megoldás, meg kell találni!!!
Nagyölelés Nektek (biztos Apa is szenved ettől... :oops: ), kitartás!!!

Szia Rena,
jó Téged "látni" :P

Dita,
látod, másnak is sikerül, Neked is fog!!! Türelem Babát terem (Jakupcsek 15 évet várt rá!!! :lol: )

tillidian
 
 


Katerina!
ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ, most baromira szégyellem magam, hogy ilyen kis semmiség miatt borultam ki nektek meg sokkal nagyobb a probléma. Annyira sajnálom. Tudom, hogy ez baromira nehéz kérdés, de ha nem sikerül még jó ideig eredményt produkálni a donor spermára nem gondoltatok?
Persze gondolom a szerelmedtől szeretnéd te is a kis porontyot, de ha végképp nincs más megoldás?
Őszintén remélem, hogy hamarabb fog ez változni, és mehettek a lombikra. Addig meg csak termelődik néhány. A petesejtnek meg csak egy kell. Giga-mega-hiper drukkhullámokat küldök felétek!

Rena!
Balcsi! Király! Jó pihit, melyik részre mentek?
Hajrá augusztusi szuri, és hajrá őszi babásodás!
Nagyon jó lesz ám neked tavasz vége nyár elejei szüléssel! :wink:
Azt mondják az a legideálisabb! :wink:

Till
Fogadat sikerült megwoodoo-zni?
dita75
 
 


Helló!

Katerina, én is sajnálom a dolgot, de tényleg hátha lehet vmit javítani a dolgon. Hallottam, hogy a Maca Vibe helyett behoztak vmi még jobbat, nem olcsó, de meg kéne próbálni+homeopátiás bogyókat, tuti van ilyen. Nézz körül itt: www.babatervezok.otthona.net

Bocsi, hogy most ilyennel jövök, de ha vkit érdekel, ezt leltem:

És aki esetleg még nem látta:

http://www.pregnasens.hu/

Ingyen terhességi tesztekhez lehet jutni, akit érdekel.

Üdv
athiz
 
 


Sziasztok!

Nekem ennyi volt ez a hónap. Megjött…. Nincs mit szépíteni ez van. :( Hétfőn megyünk az első szurira. Baromira izgulok. Attól félek nehogy allergiásak legyünk rá és kidőljünk a dokinál.

Dita: örülök, hogy nem adod fel ezt a hónapot. ;) Lehet nemsoká a kezedbe tarthatod a + teszted ;) Drukk millió! És holnapra is mennek a drukkok!

Rena: jó pihit a Balcsin. Szuper lesz hidd el ;) És neked is mennek a drukkok ;)

Katerina: sajnálom, hogy ilyen rossz eredményt kaptok. :( Mit kell szednie apának, hogy legyenek katincsok, mit kapott rá? Jujj, de rosszul hangzik ez a méhtükrözés. Nem semmi amin ti is keresztül mentek. :( Neked is küldöm a + energit és a drukkokat ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág!

Kép
dita75
 
 


Sziasztok!

Lányok nagyon aranyosak vagytok!Köszönöm a drukkokat!

Dita!Füzfőre megyünk az nincs olyan messze tőlünk.Mikor mész legközelebb dokihoz?Bárcsak úgy lenne,hogy nyár elei babám lelle!Neked elöbb meglesz és majd elmeséled milyen volt a szülés! :wink:

Kép
rena85
 
 


Segítsetek nekem, ha tudjátok K.P. pontosan mikortól nem lesz? Mensi szaraxik, nem akar megjönni, pedig a dokim szabija előtt hisztero elő van írva!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Tilli! Még nem volt herebiopszia, igazából meg sem említette a doki, de most majd rá fogunk kérdezni. Hát tényleg kell legyen valami ok. Párom Maca Vibe-t szed egy hónapja, meg E vitamint. Most a doki megint akar neki adni egy tesztoszteron szurit. Mégis mennyi idejű megtartóztatásra gondoltál. Én párocskám a 3-5 nappal is nagyon hadilábon áll. :)

Athíz, köszi meg fogom nézni.

Kisvirág! Ne aggódj a szuri miatt, én is eszem meg használok egy csomó mindent amiben van formaldehid, csak próbálom kikerülni, amit csak lehet. Ezzel azt akarom mondani, hogy jut a szervezetembe, de bőrviszketésen kívül még más tünetet nem okozott, bár az is nagyon kellemetlen tud lenni. Szorítok erre a hónapra! :wink:

Dita! Ne szégyeld magad egyáltalán, mert akárhogyan is, azért mindenkinek a saját problémája a legnagyobb és szerintem ez teljesen normális. Az, hogy vannak nehezebb esetek vagy könnyebb esetek az annyit jelent csupán, hogy jó hogy meg tudjuk osztani egymással a tapasztalatainkat, mert ezzel erőt adunk egymásnak a kudarc elviseléséhez, vagy pedig siker esetén együtt örülhetünk a másikkal. Ennek tükrében mihamarabbi babásodást mindenkinek!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Rena
Odafelé, visszafelé, vagy nyaralás közben nem ugrotok be hozzánk? Fűzfő tőlünk csak 20 km. Ott lakik a párom gyereke is!

Amúgy:
Kép

Katerina
Hát ha te mondod! :?

Remélem hamar megoldódik a problem nálatok! Kép
dita75
 
 


Katerina, a Shopban találsz ott mindenféle szert, a Homeopátiás cuccok között, tényleg érdemes benézni, és szedesd vele a Maca mellé esetleg.
athiz
 
 


Dita!A tesómékkal megyünk le mert nekünk nincs autónk így sajna szerintem nem tudunk lemenni.

Kép
rena85
 
 


Rena!
Kép
dita75
 
 


Sziasztok, csak bekukk!!!

Bemásolom a mai történést:

(Ránk jár a rúd: ma leszakadt az egyik faredőny, és tonnányi súlyával lifegett kifelé a 3. emeletről...Apa tartotta, miközben én SOS mestert kerestem, no a 20. el is vállalta és 2 órán belül ideért...közben húzom fel a 2. számú redőnyt, hogy legalább egy kis világos legyen, hát a gurtni a kezemben marad - redőny lezúg...majd a karnis talált majdnem fejen...aszittem elsírom magam...Holnaptól tömegek árasztanak el minket, és itt ülünk a sötétben...Bocsi az OFF-ért... :cry: )

Emellett a bal képem, mint egy fél cipó...Remélem, nem jön más!!! :evil:

Titeket ölellek, Mindenkinek kitartás!
Till

tillidian
 
 


Till!

Kép

KITARTÁS! :roll:
dita75
 
 


Till, jaj te szegény, fene vinné a rosszpasszt! Küldök egy kis szerencsefigurát, hátha... Kép
athiz
 
 


Lányok,
köszi!!! :P (a javán túl vagyok, ramatyoltam, most sütöm a tortát Manó hétvégi zsúrjára - holnap a 10 fős família lep el, varárnap 15 óvodás a járulékos szülőkkel :shock: :lol: - de csak óvatosan csinálom, nehogy megint gallyra menjen vmi :oops: :roll: )

...Nem is mondtam: a redőnyös bácsi itt felejtette az övtáskáját, de tel.számot nem adott...hát belenézek, hátha van vmi névjegykártya, és az ugyan nem volt, csak annyi Zsé, amennyit még sosem láttam egyben :shock: . Gyorsan be is zártam, és szerencsére épp akkor csöngetett vissza, és elvitte...huh, lehet, hogy redőnyösnek állok!!! :lol: :lol: :lol: )

No mára elég belőlem, csóközön: Till

tillidian
 
 


Till
Jó kis történet! Azé' igazán otthagyhatta volna nektek jól jött volna a tesóbabának! :lol: De ezek után gondolkodjatok el a férjeddel, hogy nyittok egy redőnyös vállalkozást! :wink: :roll:

Manócskának jó bulit a hétvégére!
dita75
 
 


Tilli!Jó szórakozást holnapra!Nem semmi a redőnyös eseted.

Kép
rena85
 
 


Végre van egy 20 milis tüszőm és ma kapok egy choragont, hétfőn pedig mehet az inszem, reggel 7 után valamikor kell menni apával.

Ja sziasztok! :oops:

Most már nyugodt vagyok, és laza, csak szét ne essek! :lol:
dita75
 
 


Helló!

Dita, jaj de jó, akkor hajrá hétfő!!! Drukkolok!

Lányok, erről hallottatok már: http://www.intimtolcser.hu/index.php

Érdekes, annyi szent. :)
athiz
 
 


Athiz
Kép :wink:
dita75
 
 


Furi!

Nekem most jó ideig nem lesz ilyesmire szükségem!

.......... remélem............. :roll:
dita75
 
 


Hát nekem is furi, azért elég érdekes lehet, hogy mondjuk a WC-ből kisétálok egy teli olyan tartályocskával a mosdóhoz, h elpuceválhassam. :? :lol:
athiz
 
 


Athiz,
ez elég ééérdekes :roll: :D

Dita,
ez fantasztikus, dejóóóó, na látod, megnőtt az a tüszike, indulhat a start!!!Megadrukk!!!
(Amúgy már elfeledtem: mi Nálatok a bibi, ami miatt inszem kell? :roll: )

Én a szerdai Kaálias konzit várom, addig írom a kérdéseimet! :)

tillidian
 
 


Till!
Semmi bibit nem találtak! :shock: Úgyhogy ezt én is szeretném tudni, hogy miért nincs még babóm! :shock:
Arra gyanakszom, hogy nem érnek célba a kiskatonák, mert féluton legyilkolom őket! Azért nem csináltattuk meg ezt a vizsgálatot, mert elvégre az inszemmel ez a problem megoldódva! :wink:
Mit csinálsz még ilyen későn?
dita75
 
 


Sziasztok!

Dita: ez szuper hír!!! Mondtam, hogy ne add fel ;) Drukk millió, hogy sikerüljön az inszem. Millió drukk holnapra!!!!
Képzeld nálunk se találtak semmi bibit Kende előtt. És mikor kimondta a doki, hogy hát nincs akkor más hátra, mint inszem. Na gyorsan spontán bebabásodtam ;) :lol: A mai napig nem értem, hogy sikerült összehoznunk. De összejött :lol:

Till: jajj mik nem történnek nálatok. Tényleg elég rossz paszban vagytok, de tudod a rossz után a jó következik ;) Milyen volt a buli????

Katerina: ari, vagy, hogy szorítasz, és megnyugtatsz, hogy nem lesz semmi bajunk a szuritól. Úgy terveztem, hogy holnap kapjuk. Jujj de izgulok. :lol:
Enyém apa is szedi a macát, meg e vitamint. Nem tudom milyen hatása van, de már lassan 3 hónapja szedi. Vissza kéne menni andrológiára, de most nincs pénzünk rá.

Tényleg nem tudtok valahol jó andrológust, aki nem a pénzre hajt????

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!
Kisvirág
Ez jó nem is tudtam, hogy Kendével így jártatok!
Én a szfv-i meddőségibe járok, és még márciusban a váróban szóba elegyedtem egy lánnyal. Mindig találok beszélgetőpartnert, mert elég uncsi várni olyan sokat kukán ülve. Na mindegy, szóval nekik már volt egy kislányuk, és szerettek volna tesót, már 8 hónapja próbálkoztak de semmi. Az én dokimhoz járt, és ajánlotta neki, hogy a következő ciklusban inszem legyen. De nem került rá sor, mivel ő is bebabásodott előtte. :lol: Pont abból a tüszőből lett a kiscsávó amit akkor néztek neki uhun amikor dumáltunk. Kijött és kérdeztem tőle, hogy na mi volt? Egy 27 milis tüszője és 12 milis mnyh-ja volt. :shock: Mondtam neki, hogy falnak megyek ha ebből nem lesz gyerek, és lett!
:wink: :lol:

Mindenkinek mindent megjósolok, magamnak bezzeg nem látom, hogy mi lesz előre. Bár ha azt vesszük, hogy januárban amikor mondták, hogy valszeg. inszem lesz a kivizsgálások után, akkor én nagyon megörültem, mert egyből arra gondoltam, hogy nekem ez a megoldás, és elsőre sikerülni fog.
Hát majd meglátjuk magamnak mennyire tudok jósolni!
:roll:

További kellemes hétvégét mindenkinek!
dita75
 
 


Dita, nagyon drukkolok továbbra is.Mondtam, hogy ne add fel!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba


Kép
dita75
 
 


Dita: lehet annak a lánynak is megnyugvást jelentett, hogy inszem lesz és kész. És pont ez a nyugi hiányzott a spontán babásodáshoz. :)
Te megjósoltad magadnak az első inszem sikerességét, mi meg millió drukkal támogatjuk ;) ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Én magamnak azt jósoltam tiktokban, hogy a 3. szuri után lesz egy + tesztem. De ezt csak halkan írom

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Dita!De jó,nagyon örülök,hogy megnőtt a petécskéd.Hétfőre nagyon drukkolok! :wink:

Kép
rena85
 
 


Lányok mindenki nagyon ari, és velem van tele az összes topic........(már amelyikben lakom)..... köszi a drukkokat, meg a biztatásokat. Lehet, hogy mindennap inszemre fogok járni ha ezzel igy a központba lehet kerülni! :wink: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ezt küldöm nektek cserébe:
Kép
Mindenkinek egy ilyen tündérkét kívánok mielőbb! :wink:
dita75
 
 


Dita, neked is :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba
Veled mizu? Kikerültél a múltkori depidből? :roll:

dita75
 
 


Sziasztok drágák, csak bekukk!!! :P

Dita,
naggyondrukkolok!!! :P Hajrá, és mosolyogj sokat, az jót tesz! :D
(én késői bagoly vagyok - ez az én időm! :lol: )

Jól sikerült a "babazsúr" (2 napig tartott :oops: ), holtfáradt vagyok, most fejeztem be a romokban álló lakás "kár-enyhírését" :lol: .

Mindenkinem ölelés, mentem mára! :)

tillidian
 
 


Dita! :D :D :D
Örülök hogy végre megnyugodtál és ilyen jól alakultak a dolgok. Úgy látszik Istenke mégis csak akarja nektek azt a babát! :wink:
Nagyon szorítok, pusz!


Mindenkinek mosolygós boldog hetet!

( Ui. már én is jobb kedvű vagyok. A héten viszont teli vagyok munkával, hogy jövő héten elmehessünk az újabb egy hét szabinkra. Úh. valszeg csak néha bekukk, de ha tudok újat velünk kapcsolatban, akkor írok. )

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: