Új privát üzeneted érkezett!

Gyöngyi!
Hormon alapján mondta.
Nézett Uh-gal és ráadásul 3 petesejtem volt.... de már akkor is mondta, h gyanús neki, h ezek nekem csak felszívódnak és nem is jutnak ki a petefészkeimből.
De megbeszéltük és én úgy döntöttem, adja bea szurit, hátha.....

babszika
 
 


Babszi...valoszinuleg ez tortent...bar nem tudom az UH-bol egyaltalan latni lehet e ezt a folyamatot
gyongyi1971
 
 


gyongyi,egyetertek azzal hogy az ember terelje el a gondolatait,de ez se mehet orokke.
mi az eskuvonk ota mindket evben haztfelujitottunk,majustol oszig.hiaba az eltereles hiaba minden ha baj van.
en nyugis voltam masfel evig,semmi nem tortent.aztan valahogy terhes lettem,ami nem volt hosszu eletu,de ahhoz eleg volt hogy elinduljak kivizsgalasra.vegre kiderult mi a bajom es mi ra az oervossag.
ezzel az egeszel csak azt akarom mondani,hogy hiaba lazit az ember ha mondjuk olyan baja van amit,gyogyszerrel esetleg mutettel lehethelyrehozni.
persze mindenkinek a maga dontese de azota sokkal nyugisabb vagyok miota tudom hogy mi a bajom.
az erroseghez anyit hogy eleg sok rosszet megeltem mar,egy vacak negativ teszt szinte semmi.

Kép
monyo83
 
 

 
 

Monyó, figyu, 12 dpo az nem sok ám!!!!A teszt 14-15 dpo körül mutat ki valamit!
Annyira jó a hőd, ne légy csalódott még!!!!Várj néhány napot, a 12 dpon nekem is full nega volt sőőőőőt 14 dpon is!Asszem csak utána lett pozitiv!
Vendég
 


Monyo!
Egyet értek veled abban, h ha legalább tudnám, h mi a baj, akkor nem lenne gondom... utánaolvasás, doki, gyógyszer, műtét.....

Hiába vagyok fiatal, ha 17 hónapja semmi változás.... muszáj azon agyalnom, h most akkor pihi legyen, vagy meddőségi, vagy term. gyógyász,v agy homeos.....érted, ugye? Nem tudom, h mi lenne a legjobb.....

babszika
 
 


Csajok!
Én elköszönök.... este jövök!

Puszka!

babszika
 
 


Sziasztok drágáim!

ez 1 gyors életjel, tegnap nem élt a babanet...na, nálunk mindenki beteg, én is....nem is részletezném, majd ha magamhoz tértem visszaolvasok és írok is.

puszi

dana

Kép
danaaia
 
 


Gabi!
Azért ne add fel,lehet pozitiv!!!!!!!!!!!!!!
Drukkolunk,hogy pozitiv legyen!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Lányok!!!!!!!!!
Mi van veletek???????????
Most van babanet ,Ti nem vagytok????????!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Hahóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mi van veletek????????????????????????



Ha nem jön senki, JÓ ÉJT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok! Csak annyira jövök, hogy élek!
Danahoz hasonlóan beteg vagyok én is! Próbálom magam gyógyítani, ha összeszedtem magam jövök és visszaolvasok!

Kriszti! Látom megjött! :(
De majd itt a május, ami nagyon szép hónap! :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


BETTIKE!
Mi baj van??????
Gyógyulj meg minnél hamarább!!!!!!!!!!!!!!!
Sajna megjött!!!!!!!!!!!
Tegnap este felhivtam a dokimat,mit tegyek mikor kezdjem el a closty szedését,azt mondta,hogy elkezdhetem ma.



LEHET CLOSTY MELLETT SZEDNI E VITAMINT???????????????????????
Vendég
 


Kriszti !!!!

Lehet szedni, meg egy kis folsav és méhpempő sem ártana!!!!
De legalábbis folsav
Vendég
 


A folsavat szedem.
E vitamint is szedtem csak 2 nem mertem szedni.
A férjem szedheti???Az E vitamint????
Én napi 2x2 szedtem 100mg-at!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Nekem nagyon hosszú és fárasztó napom volt.... kicsit be vagyok lassulva.... :? :)

babszika
 
 


Folsavat én 2*3 mg ot szedek
e viamint 1 db 100 mg
(férjem is és 1 db q10 és maca vibe 1 db)
méhpempő 1 kapszula asszem 250es, az jó a méhnyh vastagítására
Vendég
 


A méhpempőt herbáriába leket kapni???
Holnap megnézem!!!
Köszi!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


De a méhpempőt csak ovuig lehet szedni.... én legalábbis így tudom....

babszika
 
 


Méhpempőt minden nap lehet szedni sztem, ha abbahagyod, hogyan fejti ki a hatását???Sztem nem gond, ha végig szedi az ember...én 1 hónapja kezdtem szedni és most tán babás vagyok....
én gyógynövényesnél vettem, de lehet kapni dmben is
Vendég
 


Jó, valszeg nekem azért írták, h csak ovuig, mert én ginzenggel együtt szedem...

babszika
 
 


aztat nem tom....azt nem szedtem

jó éjt nektek
Vendég
 


JÓ REGGELT MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Köszi Lafi,ma veszek méhpempőt is már annyi bogyótól csak lessz valami!!!!!!!!!!!!!

SZÉP NAPOT NEKETEK!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kedves Lányok! Találtam egy honlapot, ami nagyon sok segítséget nyújthat a testi jelek értelmezéséhez. Szívből ajánlom, hogy mindenki jobban értse, mi is történik vele valójában. Ettől csökken a szorongás, ami az egész küzdelmünket kíséri. Nagyon drukkolok Nektek, fel a fejjel! www.babatervezok.otthona.net

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora!
Ez tényleg jó oldal!
Én már beszéltem is a honlap tulajával, Leonórával!

Nagyon kedves volt, és elmondta, h mit gondol a görbémről.
2-3 mailt váltottunk!

babszika
 
 


Szép napot nektek!!!!!!

babszika
 
 


Zora, ez egy nagyon jóóóóóóóó oldal!

Kriszti, hidd el, méhpempő jó lesz!
Vendég
 


Zora! Köszi az oldalt megnéztem és hasznos!

Ja! Egyébként sziasztok! Már alakulok náthailag! Jót tett a tegnapi alvássorozat! :lol:

Babszika! És mit mondott a görbédre?

Monyó??? Ma teszteltél? Hőd? Drukkolok ++++++++++++++

Köszi a méhpempő tippet is! Ha most nem jött össze köv. ciklusban én is bevetem! :lol:

Egyébként én 400 mg-os E vitamint szedek és apjuknak is azt adok!

Kriszti! Akkor most követsz a Clostyval! Hátha ez kell! Én szedtem az E vitaminnal együtt és még élek! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!

ZORA!Nagyon jó oldal,megnéztem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BETTIKE!Örülök,hogy jobban vagy!!!!!!!!!!!!!!!


MINDENKIT PUSZILOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Lafi!
A Herbáriába nem volt méhpempő kapszula csak méhpempő,vettem egyet,nem volt drága 330ft,kb 10 kiskanálnyi van benne,majd megnézem még máshol.
Vendég
 


Kriszti, az is jó addig , amíg nem veszel kapszulát!!!!Azért próbálj majd beszerezni. Enyém 60 db 150 mg-os 2800 Ft kapszula.
150 mgot ettem egy nap, kb ehhez képest kanalazgasd majd magadba azt. Sajna nem tom, hogyan adagold, de tán 1 kiskanálnyit 1 nap!
Folsavat eszel, ugye???
Vendég
 


Sziasztok!
Behalt a netünk. A sógornőm gépéről írok. Ha megjavítják, azonnal jelentkezem!
Pusza

Kép
vikike0429
 
 


Viki! :(

Bettike!
Azt mondta, h tipikus anovus görbéim vannak. A véreredményeim alapján pedig PCO-szindróma gyanú.... Szerinte minél hamarabb menjek meddőségibe, mert nem sok értelme van clostizni.

babszika
 
 


Ez most komoly?????????????
Mert ha PCOS akkor nem kell rögtön meddőségibe rohanni!!!!!!!!
REngeteg vizsgálatot kell előtte megcsináltatni és ha tényleg PCOS, eheted a csodabogyót, amit mi is

De vigyázz, ha PCOS, a nődokik nem tudják kezelni!!!!!!!!!!!!!!!!!Valszeg a Tiéd sem
Vendég
 


Amúgy néhány napja pont erre kérdeztem rá tőled, hogy milyenek a petefészkeid , milyen a 3. napi hormoneredményed!!!!Fontosak ezek, ebből sokat meg lehet tudni
Vendég
 


Igen, valszeg az én dokim is azért mondta, h inkább ad egy beutalót a meddőségibe, mert nem tud mit tenni (megállt a tudománya)
Bocsánat, hazudtam. Szóval a csaj azt mondta, h szakembert keressek, csak mikor írtam neki, h a dokim a meddőségit javasolta, akkor írta, h persze, az is jó!

Tudod Lafi, már azt sem bánom, ha PCOS, csak tudjam már, h mi a gond és hadd legyen nekem is babám!!!

Azt is mondta a csaj amúgy, h kint Németo-ban a PCOS-oknak az ICSI-t javasolják csak
:!:

babszika
 
 


de nincsenek cisztáim amúgy (emléxem, h kérdezted).... ritka vagyok, de létezik ilyen is.
nekem felszívódnak a petécskék.... talán ezért nem figyeltek annyira erre a betegség lehetőségére.....

babszika
 
 


PCOS nem meddőség!!!!!!!!!!!!!!!!!Ha helyreáll a pé akkor lesz baba!!!!!!!!!!!!Tudod hányan vagyunk ilyenek,egy egész topik van erről kicsit lentebb.
Táblázatot vezetek egy ideje, átvettem egy lánytól, és iott aztán már annyi babás van, hogy csak na!
Nekik még mensi sem volt. eNekem is évi 2 db!

Szóval ha megkapod a kötelező beutalókat :
3. napi vér hormonok
terheléses cukor
terheléses inzulin
petefészek uh

Akkor abból megállapítható, PCOS -e.
Ha az, van MEGOLDÁS!!!!
Akkor nincs is akkora probléma, mint Te gondolod!

CSAK: endokrinológushoz kellene elmenned, mert ez n em nőgyógyis betegség, hanem endokrinológiai betegség.Ezért nem tudják a nődokik megoldani a problémát!
Vendég
 


Azok nem szívódnak fel azok ott vannak, ezek nem ciszták, hanem kicsi aapró tüszők!!!!!!!!!!!!!!!Ha nem jól nézi meg a nődoki, akkor gáz....
Vendég
 


Lányok!
Nektek volt valamilyen mellékhatás a clostytól?

Lafi!
1-2 kiskanálnyit van rá irva!!!
A herbáriás csajszi azt ondta,hogy jobb mint a kapszula.
De ebből nagyon sok kellene.
Nézek inkább kapszulát!!!!!!!!!!
Vendég
 


Köszi Lafi!

Következő ciklus elején elindulok és hajrá....

babszika
 
 


Kriszti!
Nekem nem volt... én semmit nem éreztem....

babszika
 
 


KÖSZI BABSZIKA!!!!!!!!!!!!!!!

Reméllem nem is lessz!!!!!
/Egy kicsit mint ha feszült lennék,de lehet nem attól!/
Vendég
 


előfordulhat, h attól.
de próbálj arra gondolni, h jó hatással lesz rád... mert tuti, h ez is befolyásol!!!

babszika
 
 


Reméllem bevállik!!!!!!!!!!!!!!!!!


Te is sokat agyalsz!!!!Ugye??
Annyir jó lenne másképp felfogni,nem gondolni rá,és egyszer sikerül,de mikor arra gondolunk,hogy valami baj is lehet az miatt nem sikerül!!!!!!!!!!
De én bizom benne,hogy mindegyikőnknek sikerül!!!!!!!!!!!!
Csak ne agyalnánk annyit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


JÓ ÉJSZAKÁT!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Hát, Kriszti!
Én már eljutottam odáig, h nem görcsölök.... sőt, én nem is agyalgok annyit mint pár hónappal ezelőtt.
Lenyugvóban vagyok.

babszika
 
 


Csajok!
Jó éjt nektek!!!!!!!!!!!!

babszika
 
 


sziasztok.

enyit a szep gorbemrol,ma meg fog jonni,teszt nega.szetestem, bocsi hogy nem irok senkinek.ezmost nagyon szarul esett.
Kép kep

Kép
monyo83
 
 


GABI!
Nyugodj meg!!!!!!Tudom könnyü ezt mondani,az első 2 nap sz@r,de meglásd,pörögnek a napok!!!!!!!

UJ HÓNAP UJ REMÉNY!!!!!!!!!!!!!

Én ugyan ezt éreztem,most,hogy megjött ,eltelt pár nap ,már allig várom,hogy hónap közepelegyen.
Csak az legyen előtted,hogy sikerülni fog!!!!!!!!!!!
Senki nem fog baba nélkül maradni!!!!!!
100%

Próbáljatok kikapcsolódni a napokban!!!!!!!!!!
Biztos jót fog tenni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!






SZÉP NAPOT MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!
/Nálunk nem jó idő van!/
Vendég
 


kriszti holnap "kikapcsolodok" a sogornom plusz a komaek jonnek anyosomhoz egy 3 honapos meg egy hat honapos gyerekkel.mindketten kesobb kezdek el probalkozni mint mi,nekuk gyerekunk van nekem meg nincs.kemeny napom lesz.

most leallunk a clostyval,nemtudom mikor tudjuk folytatni,closty nelkul meg nincs pe-m(van csak nem jo)ugyhogy elegge magam alatt vagyok most,majd tulleszek rajta.

Kép
monyo83
 
 


Gabi, nagyon sajnálom :cry:
De ha nem jön össze semmi, akkor hátha az a műtét majd segíteni fog.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: