Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kriszti, köszi. Pont 10 hét van köztünk. :wink:

Dorka, milyen volt a szépségverseny?

Zsani, kitartást, okos és ügyes vagy!

Kati, nagyon szépek vagytok! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Kati
nagyon szép családod van, te pedig nagyon csinos vagy!

Dorka
ma nem főztem, anyósnál ebédeltünk (vagyis após főzött), tegnap szecsuánit csináltam, rizzsel, jó kis kínai kaja 8)
Kutyaszépségverseny tök jó lehet, én is mennék, ha lenne a közelben, de már ezer éve volt utoljára :(

Zsani
hány vizsga van még?

Beze
hogy vagytok?
Vendég
 


Bogi, én nagyon kitartó vagyok :lol:

Andi, még 3... :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 

 
 

Sziasztok!

Baromira elgondolkodtam azon, hogy írjak vagy sem!

Basszus miért kell ezt a topikot is nyilvános házzá kiabálni!??!

Fürti! Ismerlek!!! Te aztán tudod ezt jól! Én elolvastam az egész kutyafülét amire felmordultál! Én így 2 oldallal arrébb is arra emlékszem, hogy Brid oda írta, hogy nem bántásból írja amit ír! Tudod itt mindenki megírja az igazat nem kutyulunk kavarunk! Most az a baj, hogy megint elmentél amivel másoknak nagy örömet szereztél lásd göndörkekiváncsicska!!
De éán nem mondom, hogy gyere vissza akármilyen néven is, mert úgy is vissza jössz, mert nem birod nélkülünk! De ha vissza jössz kérlek egyet sose feledj: Itt nem kötekedünk itt senki sem királynő itt mindenki totálisan egyforma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DRága göndörkekiváncsicska! Most ha leírnám a beugrásod miatt amit gondolok itt nagy vihar lenne és mivel nem ez a célom nem írom! De azt tudd, hogy itt szokás bemutatkozni és a civilizáció a lényeg és nem a kárörvendés!!!

Brid! Mint már ezerszer megbeszéltük! Ne idegeskedj! Nyugi!!!

Kismamik! Hogy birjátok, hogy eddig fütöttünk most meg hütünk?? Én tavaly rohadtul nem birtam!

Kati! Csodaszép kis család vagytok!! Ha olvasol gyere írj privit erről a csúnya betegségről, meg hogy mikor érdemes beadatni a szurkát meg úgy mindenre kivi vagytok!!!

Mi ezerrel pörgünk készülödünk és szerveszkedünk! Már szinte minden megvan! 15.-én megyek ruhaprobára cipősen! Már zizgulok! már nincs egész 3 hetem! Ja és nem tom legyen vagy ne legyen lánybúcsúm! Akarom is meg nem is! Ja és pont ebben a szent percben jutott az eszembe, hogy nincs menyecske ruhám! Mit vegyek????Nadrágot illik?? nem illik???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Mire akarsz nadrágot venni?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Nóci
sztem menyecskeruhának nem illik nadrág, vagyis én nem tudom elképzelni :oops: De mintha Pendinek is az lett volna bordó blúzzal.
De nekem a menyecske az piros szoknyás :wink:

Zsani
hány vizsgád van össz? a 3 már nem sok, kitartást!
Nekem anno 8nál kevesebb vizsgám sose volt, plusz u.ennyi zh :?

Meg volt a mai testedzés is, lenyírtam a füvet (életemben másodszor :oops: ), most megy az esőztető, aztán át kell állítani, és utána megyek a barátnőmhöz, párom ott van reggel óta, mert betoznak (jó idő van rájuk).
Vendég
 


Andi az vagány... én szeretek füvet nyírni :lol:

Nekem 7 vizsgám, de sok tárgyam van, ahol 2 félév van egybe sűrítve, így sajna a tananyag is sokkal több...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Kitty drága, köszönöm kérdésed, fáradtan, de jól, a héten annyit utaztam, mintegy rongyszedő zsidó. :oops: Rosszullétek múlóban, már csak 1x öklendezek egy nap. :roll:

Nóci, szerintem se illik a nadrág, piros ruha kellene, de persze neked kell döntened. :wink:

Zsani, kitartást, már nincs sok hátra! :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Lányok, lehet egy kérdésem? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Miért van az, h mensi után egy ideig akármennyit feküdtem együttlét után, amint felálltam, kifolyt minden, most viszont pár napja akkor sem, ha együttlét után azonnal felpattanok? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Zsani, ezt sajnos nem tudom. :oops: Néha nekem se jött semmi, néha valamennyi igen, változó.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Csajok!!!

Beze, örülök, hogy múlófélben vannak a rosszullétek, s jól vagy.Pihengess, amennyit csak bírsz.Vérvételre nem kell most menned?

Nóci, de jó, hogy így pörögtök!Szerintem is jobb lenne valami szoknya menyecskeruhának, nekem pánt nélküli volt, és rövid, húúú de tetszett!

Zsani, a kérdésedre sajnos nem tudom a választ!
Pontosan hány vizsga van még hátra?Kitartás!De dinka vagyok, most látom, hogy 3 :D
Mikor mész legközelebb?

Kitty, ügyi vagy, hogy lenyírtad a füvet!Hogy állnak a növények?Nem volt sok nekik a víz?

Csajok, itt van a jó idő, én meg ma gatya szarul vagyok, Andrissal tegnap este kicsit vitáztunk, utána hiába békéltünk meg, már egyszerűen nem tudtam elaludni, úgyhogy még 4 órakor kint ücsörögtem a konyhában 6kor meg csipogott az óra :( :( :(

Kutyaszépségverseny- nagyon vicces volt, annyit röhögtem!!!
Olyan kár, hogy a kiskutyámat nem vihettem, olyan jó buli lett volna :D
Szegénykémet ma visszük az állatorvoshoz, kap szurit!

Puszi mindenkinek

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Dorka, sajnálom :( pedig lehet pihenned kellett volna, 2óra nem valami sok...

Mi is akarjuk dokihoz vinni a nyuszit, de ebből szerintem már csak vizsgák után lesz valami...

Szerdán megyek, de egyre kiábrándítóbb a helyzet, az infó persze megvan, az nem is para, de a digitből már 3 könyvet olvastam el, 4et, de még mindig nem tudom a lényeget, mert nincs jegyzetünk, normális legalábbis, ezeket is úgy kunyeráltam össze, de a tananyag normálisan egyikben sincs benne...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Beze
pihenj, hova utaztál te ennyit? Gondolom a jó magyar utakon való zötykölődés nagyon jót tesz a hányingernek :?

Jeanner
másik topikban már megvitattuk ezt, és arra jutottunk, hogy a méhszáj ugye pé-kor kinyílik, hogy befogadja a katonákat, és oda tűnik el a cucc :oops: Bocs, ha amúgy meg hülyeséget írok :roll:

Dorka
néhány virágnak annyi, sajnos. Van, ami még talán menthető, ha jó idő lesz most már, de azért nem ennyire, hogy most meg kiégjen :twisted:
Kép lesz már hamarosan, már addig eljutottam, hogy az aksikat feltöltöttem :oops:
Na, ajánlom is hogy kibéküljetek! És tessék aludni!

Mi tegnap ugye barátnőméknél voltunk, fiúk betonoztak, meg mi is segítettünk, amit tudtunk. Ennek köszönhetően napszúrást kaptam, egész éjjel fájt a fejem, aztán hajnalban már lázam is volt, gyógyszer levitte, meg nem fáj a fejem, de elég kómás vagyok. Még csak a reggeliig jutottam, meg voltam boltban :oops:
Vendég
 


Jajj, szegény :( sajnálom... jobbulást!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Köszi :wink: Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Kitty, te szegény, jobbulást!
Hétfőn Szegeden voltunk, csütörtökön Fehérváron, szombaton ismét Szegeden, vasárnap Hévízen.

Dorka, sajnálom. :( Mi is vitáztunk tegnap, de én legalább ráfoghatom a hormonjaimra! :twisted:
Ma voltam védőnőnél, csütörtökön megyek ekg-ra, aztán következő csüt-ön megcsapoltatom magam. :?

Bri, olvastalak a másikban, igenis gyere, mi várunk szeretettel!

Zsani, kitartást, menni fog, érzem! :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bogi, mozgalmas napjaitok vannak :lol:

Hát, én is remélem, hogy menni fog :) érezni még nem érzem :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok Csajok!

Hát, sajnálom, hogy ezzel kezdem, teganp tényleg extra szarul alakult a napom és az éjszakám is.
Hazértem, vittük ugye a kiskutyámat állatorvoshoz veszettség elleni oltásra, ami után baromi rosszul lett, nem tudott lábra állni, összeka...ilta magát, hányt, nagyon durván nézett ki.
Andris vissszavitte, közölték, hogy nagy volt az adag+valami allergiás reakció.
Hazértek nem evett, inni ivott szerencsére, lefeküdt a fürdőbe és kis sem jött.Az éjjel meg borzalmas volt, egész éjszaka virrasztottam vele, hányt, ment a hasa.Reggel, mikor otthon hagytam, azt hittem, hogy megszakad a szívem.Szegény kicsikém, annyira sírt.De egyszerűen már nem vehettem ki szabit.
Igazából tegnap azt beszélgettük anyával, hogy ez az aggodalom majd a babánál a többszöröse lesz, és meg kell tanulni kezelni.Nehéz lesz!

Beze, akkor tényleg mozgalmas volt a hétvégétek!
2 szegedi út, az nem semmi!
Andrissal szoktunk vitázni,de mindig még aznap ki is békülünk szerencsére.
Csak most kicsit jobban magamra vettem!De nem baj :D

Kitty, hogy vagy ma?Húú, a napszúrás az baromi rossz tud lenni, volt benne részem.Pihenj, igyál sokat!
Gyógyulj meg gyorsan!!!!!!!!

Jeanner, gondolom tanulsz szegénykém!Kitartás!!!

Brid, már te sem jössz akkor? :(

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Jajj, szegénykém :( remélem, azért rendbejön és most kijött belőle a nagyja... :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Ktty
Remélem jobban vagy iszonyu a fejfájás én olyankor mindig hányok
Ilyenkor sok folyadékot kell inni Remélem hamar rendbe jössz

Dorka
Jobbulást a kutyusodnak Anyukádnak igaza volt ha meglesz a baba az aggodalom a többszöröse lesz de szerintem ez igy természetes
Hogy érzed magadat Most én is járok dolgozni ameddig tudok
Egyenlöre nem kapok sehonnan pénz addig jo lenne dolgozni amig végre valahonnan kapok valamit

Bridget
Gondolom várod a nagy napot

Beze
Vigyázz nagyon vigyázz magadra A sok rázás után nem érezted magad roszul

Jeanner
Jo tanulást
kriszti0406
 
 


Kriszti, köszi :roll: bár, ilyen napsütéses, gyönyörű, ragyogó időben lehet az jó????? :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Dorka, jobbulást Dorkának, szegénykém, remélem, ma már jól van! Simizd meg a nevemben is!

Zsani, ügyes leszel, én tudom! :wink:

Kriszti, amennyire lehet, vigyázok, de mi alapból sokat utazunk, ugye a nődokim is 100 km-re van. Lexivel is sokat mentünk, úgymond hozzá vagyok szokva. :wink:
Nem lehet még tudni a kistesó nemét?

Kitty, hogy vagy?

Bri, ugye fogsz még jönni? :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


MODERÁLVA!

Nem szeretnék a topik életébe túlzottan beleavatkozni, de szeretném felhívni göndörkekiváncsicska figyelmét arra, hogy ne mások minősítésével vegyen részt a topik életében. Most a hozzászólás lett moderálva, amennyiben nem tartja magát a Társalgó működési elveiben rögzítettekhez, úgy eléri, hogy törlésre és egyben kitiltásra kerüljön a Társalgó közösségéből.

Üdvözlettel,
Kiss Andrej - apa
göndörkekiváncsicska
 
 


[quote="göndörkekiváncsicska"]K írta:göndörkekiváncsicskaedves Nóci!

Nem akartam már szítani a tüzet, de segítenem kell rajtad!
Tudod a civilizáció egyik alapja nálunk magyaroknál a helyesírás!!!
A te írásaidon egy magyar tanár vagy tanítónő 1 hétig túlórázna! Kifejezetten felhívom a figyelmet a -j ill. -ly alkalmazására az írásaidban! Javaslom vedd elő az esküvő után A magyar helyesírás szabályai című könyvet és lepd meg vele az uradat milyen civilizált is tudsz lenni!
Üdv!


Figyi, szerintem nem kellene... ha nem tudsz kulturáltan társalogni, akkor ne tedd sehogy... itt senki nem beszélt veled ilyen durván, a civilizáltságoddal inkább neked kéne meglepned az urad... már ha lenne... már mint civilizáltságod...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Göndörkekíváncsicska
oszton Zsani véleményét, Te szorulsz rá egy kis civilizáltságra! Megkértünk szépen, hogy ne foglalkozz a MI dolgainkkal, így légyszi ne tedd!
Amúgy meg örülök, hogy ennyire ráérsz, nincs más elfoglaltságod? Mert akkor viszont nagyon sajnállak, hogy csak ennyi örömed van!
Vendég
 


Sziasztok Csajok!!!

Zsani nagyon nagy kalappal kívánok mára a vizsgákhoz!!!!!!

Csajok, én úgy gondolom, hogy ne foglalkozzunk a fent említett személlyel, úgyis azt élvezi, hogy idegesít másokat. Mindenkibe beleköt, akin egy minimális támadási felületet is talál!Szánalmas!

Fürti, Brid ti meg igenis gyertek és írjatok, mert hiányoztok!!!!

Beze, az jó amúgy, ha sokat utaztok!!!Most nekem is olyan mehetnékem van! :D
Bár a héten lesz program bőven :D

Ma megyünk végre a babkocsiért, meg a hordozóért meg a cumisüvegkészletért :D Jó lesz nagyon :D

Holnap u.h 20.heti,izgulok nagyon,aztán megyek fodrászhoz.

Péntek ballagás, amit most annyira nem várok.

Kitty, hogy vagy?Jobb már?

A kiskutyám még nincs a topon, tegnap is hányt még szegénykém, meg letört, de legalább már eszik végre.Remélem, délutánra már kutya baja sem lesz!!

Nóci, veletek mi újság?Hogy álltok a szervezéssel?Gyere mesélj picit vagy inkább sokat!!!

Csajok, ne legyen már ez, olyan jó volt régebben!

Puszi mindenkinek!!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Dorka
igazad van, eddig ezért nem is szóltam, de már kezd elegem lenni a fent említett személyből :?
Köszi, jobban vagyok, már délutánra elmúlt, azóta meg nem megyek ki a tűző napra, ha nem muszáj. Inkább csak este.
Szegény kutyus :( Remélem, hamar átvészeli! Azért az orvosnak tudnia kéne, hogy egy pici kutyának kevesebb oltóanyag is elég :?

Beze
köszi, már jobban vagyok, délutánra elmúlt.
NEm semmi túrád volt :shock:

Kriszti
nem semmi, már félidős vagy :shock: Én is kíváncsi vagyok kistesó nemére, és a nevére is :wink:
Köszi!

Bri remélem, nem haragszik meg érte, hogy közlöm a jó hírt. Szombaton lesz a polgári esküvő :D
Vendég
 


Nem szeretnék a topik életébe túlzottan beleavatkozni, de szeretném felhívni göndörkekiváncsicska figyelmét arra, hogy ne mások minősítésével vegyen részt a topik életében. Most csak egy korábbi hozzászólása lett moderálva, amennyiben nem tartja magát a Társalgó működési elveiben rögzítettekhez, úgy eléri, hogy törlésre és egyben kitiltásra kerüljön a Társalgó közösségéből.

Üdvözlettel,
Kiss Andrej - apa
apa
 
 


Köszi Apa! :D
Vendég
 


Sziasztok csajok!!!

Meglettek a vizsgáim, 4es és 5ös, már csak a matek kell, és vége a félévnek!!!! :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Jeanner
Gratula a vizsgákhoz Nagyon ügyi voltál

Kiity
Ma mondta az orvos talán kisfiu lesz Nevet még nem tudunk egyszerüen nem találunk Ha van valami jo nevetek szivesen veszem ha elkülditek

Dorka
Remélem jobban van a kutyusotok
kriszti0406
 
 


Sziasztok!

Zsani, hatalmas gratula, nagyon okos, ügyes vagy, látod, én megmondtam! :wink: A matek is simán meglesz, aztán jön is a babci! :wink:

Dorka, raksz képet? Olyan kíváncsi vagyok!

Kitty, örülök, hogy elmúlt. Azért vigyázz magadra!

Bri, fantasztikus hír, remélem, hozol majd nekünk képeket! :D

Apa, én is köszönöm. Az említett személyhez én is azért nem szóltam, hátha így hamarabb békén hagy minket!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok csajok!

Köszi a gratulát! :D csoporttársammal ma megyünk matekozni, remélem, jutunk valamerre...

Dorka, kutyus hogy van? Jobban lett?

Bogi, epéd fáj még? Hematóma felszívódott?

Én még mindig rosszul vagyok, de szerintem a vizsgakoszt miatt (semmi főtt kaja, csak ami a kezembe kerül, azt eszem...) Bár tegnap rendeltem egy pizzát, mert sehol nem kaptam értelmes kajcsit, és nem akartam megint 2 kiflivel kihúzni egész napra :lol:

Mindegy, holnap menza ebéd, hétvégén meg majd főzök...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok Csajok!

Az a véleményem, hogy ma extra meleg napunk lesz!Már most kezd melegem lenni!

Zsani, gratulálok, nagyon ügyes vagy!Mikor lesz a matek?

Beze, megvettük a kocsit, képet is rakok majd fel róla, de tegnap már nem fotóztam, mert későn értünk haza, utána Andris anyukája is átjött, meg kutyáztam is.
De a mai és a holnapi nap még sűrűbb lesz.De nem baj! :D

Most megyünk 13 órára 20.heti u.h-ra, aztán meg megyek fodrászhoz, azt mondta, hogy kb.3 órára számítsak.Elég vészes állapotban van a hajam, próbáljuk javítani.

Apa, én is köszönöm neked!

Brid, húúú már szombaton!!!Biztos gyönyörű lesz!De azért remélem, majd jössz, és mesélsz nekünk is!

Fürti, olyan jó lenne, ha te is visszajönnél hozzánk!

Csajok mi a véleményetek a strandolásról babával a pocakban?

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Jaj, a legfontosabbat nem is írtam, köszi mindenkinek a drukkokat, Dorka kutyusom már jól van, tegnap már élénk volt nagyon!!!!!!!! :D :D :D :D

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Dorka, én mennék, tuti, de nem akarok hülyeséget beszélni...

A matek hétfőn lesz, valamit majd csak alkotok... :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Zsani
ügyes vagy,gratulálok! A matek is biztos ilyen jól fog sikerülni! ;)

Kriszti
fiú név, passz, lányt könnyebb találni :oops: (nálunk nagy valószínűséggel majd párom nevét kapja, mert ő ezt szeretné [Sándor])
Amúgy nekem az egyszerű nevek tetszenek, amik komolyak, de lehet becézni, és nem tucatnév. Bence Patrik stb kilőve nálam.

Beze
igyekszem vigyázni.
Mikor mész orvoshoz? Lassan már 12 hetes vizsgálatokra kell menni, nem?

Dorka
mi volt uh-n? Bkocsi képet várjuk ám!
Strand: mi elvből és mert van strandon dolgozó ismerősünk, így csak és kizárólag nyílt vízbe megyünk. Pl Balaton, meg egyéb tavak.

Tegnap voltam mamámnál, papám tesójánál, barátnőmnél. aki levágta a hajam (vagyis csak vágott belőle.
Ma meg vedelek, mint a gödény. iszonyat meleg van, még most se lehet kint megmaradni, persze nálunk hűvös csak a házban van, mert a mi kis fáink még elég picikék :(
Vendég
 


Kert:
Kép

Juharfácska
Kép

Pari
Kép

Törperózsák és muskátlik (amik most kezdenek bimbózni)
Kép
Vendég
 


Andi, nagyon szupi a kert!!!!

Matekból egy kettesnek is örülnék... :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Zsani drága, epegörcs időnként még van, haematoma múlt héten már nem volt látható. :wink:
Matek is tuti meglesz, aztán jön a babci!

Kitty, gyönyörű a kertetek már most! :D
Nagyon jó a memóriád, jövő héten töltöm a 12. hetet. Megyek is dokihoz, akkor beszéljük meg a 12 hetes uh-t.

Bri, gyönyörű napon esküsztök, gondolok rátok. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Hát úgy fest, én egy hete termékeny vagyok, de ma reggel abbahagytam a barátcserjét, azóta a hőm is fentebb ugrott és megjelent újra a tojásfehérjeszerű izé... na egy két három hét múlva majd kiderül :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Zsani, Beze
köszi a dicséreteket :oops:

Zsani
hajrá pé! :wink: Drukkolok ma a matekhoz!

Beze
melyik nap mész dokihoz?
Nem jó ám a memóriám, csak láttam, hogy írtad Krisztinek, hogy pont tíz héttel vagy korábban :oops: :oops: :oops:

Többiek elmentetek a tengerpartra?
Vendég
 


Hú, nem köszönöm meg, mert akkor nem használ ;)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok Csajok!

Kitty, nagyon szép a kert, húú már nemsokára lesz paradicsom is!
U.h. bunkó volt a doki, a nemét illetően közölte, hogy látogassak el a magánrendelésére, majd közölte, hogy véreztem? Mondtam, hogy nem, erre a válasz, azt gondolta, mert hogy mélyen fekszik a méhlepényem!Persze sokkot kaptam, de a dokinő megnyugatatott.
De azért szomorú vagyok emiatt, remélem Luca babának nem lesz semmi baja, vagyis bolondságot beszélek, nem lesz semmi baja :D

Mit csináltatok a hétvégén?

Zsani, nagy kalappal a matekhoz!!!

Beze, veletek mi újság?

Brid, gondoltam rátok szombaton, azért bízom benne, hogy majd jössz és mesélsz nekünk!

Képet bevallom őszintén, még mindig nem csináltam, de egy napot a hten szabin leszek, és akkor gyártok :D

Fürti, te nem jössz, és mesélsz nekünk?

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Kitty, akkor is megjegyezted, jólesett nagyon. :D Csütörtökön megyek megint.

Zsani, matekhoz egy hatalmas kalappal, mikor lesz?

Dorka, köszi, megvagyunk, várjuk az enyhülést. Megint van egy hatalmasra dagadt szúnyogcsípésem, most a karomon. :? Ezzel lehet valamit kezdeni?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


1/2 3kor volt :D ez most talán meglesz, nem tűnt veszélyesnek, bár az uccsó feladatban picit benéztem a deriválást, és későn kapcsoltam... :(

Bogi, fenistil?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Azért tuti meglesz, én biztos vagyok benne, okos lány vagy! :D
Fenistilt még nem próbáltam, de holnap tuti bekenem, nincs itthon ugyanis... :(

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Bocsi az eltűnésért, de ne haragudjatok tele vagyok teendökkel, meg jobb a medencében mint bent punnyadni a gép előtt!
És be kell valjam ez a kis kiscsicska beszólása nagyon megérintett! Jobbnak láttam nem írni, mert csak nagy tűzet szítanák vele!
De mi azért jól vagyunk! már csak 12 nap és asszony leszek! Nagyon izgulok! Tuti normális ez!!
Bevallom nem is olvastam el mindent de láttam Kittiék kertét és valami mese szép!
Kismamik hogy bírjátok??
Mi jól vagyunk csak fent a tető térben a 34 fok az marha gáz!! Mancsika is nagyon nem bírja! De most jó, hogy nincs az a fullasztó meleg!!
Remélem van benne elég helyes írási hiba!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


De jó neked :) nekem még várnom kell majdnem 3 hónapot... bár a polgárit most előre akartuk hozatni... nem tudom, mi lesz belőle...

Van medencétek? :shock: én lavórba lógatott lábbal nyomom a beetet :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Mi voltunk strandolni és nagyon lol esett Sokan azt mondják nem szabad de az orvosom engedte Alig vártam hogy lángost lásak amikor odaértünk akkor meg nem kellett

Noci
Nekünk is marha meleg van a tetötérbe most cseréltem le a gyerekeknek a nagy paplan kicsire meg megy a ventillátor ha kell de én nem szeretem

Beze
Szerintem a cinkrázo a legjobb én azzal kenem minden este a gyerekeket és magamat is Mi volt uh

Kitty
Nagyon szép a kerted gondolj ránk mikor eszed a finom paradicsomot

Jeanner
Hajrá Akkor most mindent bele

Dorka
Hogy birjátok ezt a nagy meleget
Mi nagyon nehezen Nagyon keveset tudok aludni és egyfolytába fáradt vagyok

Puszi mindenkinek
kriszti0406
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?