Új privát üzeneted érkezett!

Á, csajok, most ez komoly hogy ennyien nem jöttök el?? :(

Nem hinném hogy én szervezek több közönségtalit, majd elmondom ott, hogy miért. Rendkívül megerőltető, nem való az idegeimnek.

Ma az RTL-ben sikerült egy tisztességes riportot összehozni a PCOS-ról, azt gondolom. Szerintem a doktornőé az érdem.

Itt megnézhető utólag:

http://www.rtlklub.hu/most/4897_csak_csajok_09-10-09

9:18kor kezdődött.

persze én beszéltem volna a honlapról meg a taliról, de ezt nem lehet, nyílt reklámnak minősül. Azért amit lehet, kihoztunk.
arkon
 
 


Loviné, nem hiszem, hogy sok lenne a gyógyszer, attól nem hullana.Nézettél friss hormonokat?

Sajnálom, aki nem jön.

Rtlt munka miatt nem láttam de elméletileg felvettem.

én megyek, süti van, de szétesett, mire beértem a melóhelyre, szóval vagy nem viszem, vagy ha igen, ott eldöntik, jó-é.
Vendég
 


Hunci, 3,napi hormonok 1:1 arányu tökéletes.
Ovu+7 -es vérvétere hétfőn megyek Ott lesz OGTT és Tsh T4 ésT3
Vendég
 

 
 

Arkon: Fáj a szívem, hogy nem tudok menni, pláne, ha nem szervezel több ilyen talit... Sajna Bence most nem marad el Apával, így esélyem sincs ráhagyni, pedig ez lett volna a b verzió :(

Kép

Kép
bettica
 
 


Arkon, láttam a riportot, nagyon jó volt szerintem!!!

Nagyon-nagyon sajnálom hogy nem tudtunk menni, már kibőgtem magam Apának miatta, hogy ennyire semmi segítségünk nincsen... És mivel vidéki vagyok, annyira későn érnék haza ha egyedül mennék, tömegközlekedve, hogy azt meg Ádám nem bírta volna ki, az esti altatás ugyanis csak velem megy. (bent a városban nem vezetek :( )

Sajnálom, ha nem lesz több ilyen közönségtali :cry:

Nagyon szerettem volna találkozni Veletek!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anyoooka 2009.10.09 22:33-kor.

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!

Gratulálok Arkon,nagyon jó volt a közönségtalálkozó!
Sajnálom ,hogy nem lesz többet :cry:

Örülök,hogy találkoztam egy pár emberrel!
Tényleg jó lenne egy tali valahol.

Jó hétvégét mindenkinek!
Puszi

Kép

Kép
lecso
 
 


Sziasztok!

Arkon én is köszönöm a fáradozást a tali miatt és a segítők munkáját is!!
Fárasztó nap volt a tegnapi (22.30-ra értünk haza) de örülök hogy pár emberkével találkoztunk!És topikbabákat is megycsodálhattam!
KIr élmény volt veled beszélgetni,tűzrőlpattant menyecske vagy :D

Szép napot mindenkinek!
Vendég
 


kir, és írtó jól néztél ki!!! :)

Kép

url=http://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Köszönöm a bókokat, nem tudom megérdemlem-e?

(De írtóra örülök, h túléltem...)

Hiányoltam erősen a társaságot. Most ne sértődjön meg senki, de így, h szerepem volt, nem gondolkodom azon, h megérte-e felutazni Kolozsávrról.

Puszik,
Kir

Kép
k.ir
 
 


Sziasztok!

De irigyellek benneteket... Meséljetek majd, hogy milyen volt! És miért nem lesz több tali? (akár priviben is jöhet, bár sejtem a választ, de azért biztosra mennék...)

Norka: Biztos vagyok benne, hogy jól sikerült a tali. Annyira sokat dolgoztatok rajta, hogy tuti profin volt leszervezve. Ha a bébimozi nem kerül fel a honlapra, akkor elkülditek nekem? Nagyon megnézném. Gondolom a filmet nem lehet, mert a készítők csak a levetítésre adtak engedélyt. :(

További jó hétvégét!

Kép

Kép
bettica
 
 


Lécci lécci,legyen fent a bébimozi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
zazzy
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy páran azért eljöttetek.

Apple, sok alma ott maradt, de mi azért örültünk a végén, mert akik ott maradtak azok vittek el 1-1 kisebb dobozzal, nagy szatyorral, és úgy érezzük meg is érdemeltük. :wink: :lol:

Huncira tényleg nem lehet ráismerni! :shock: Ugyanígy Monára sem, bennem még a filmbéli alakja élt, és ahhoz képest rengeteget alakult.
K.ir meg egyszerűen jó nő. :o
Mamintot pedig most ismertem meg, ami azért vicces, mert nagyon sokat leveleztünk már. Mamint te nagyon fiatal vagy!!!! (Én meg öregnek kezdem magam érezni.)
Kincs, sajnálom hogy úgy rohangáltam és nem tudtam leállni egy kicsit beszélgetni. Tényleg, a játszószoba végül lett használva? Remélem nem bántad te sem olyan nagyon a hosszú utat...
Csajok kinek volt a férje feketébe öltözve, aki egy szőke hajú félévesforma babára vigyázott? Nagyon fess volt az úriember!

Bevallom lányok, azért van bennem némi lelkifurdalás, hogy K.irt kértem fel az előadást vezetni, mert nagyon sokat utazott fel, de a társaság erősen foghíjas volt. Azt hittem, többen lesznek a régiek közül. :(

Mikor sorra kaptam a lemondó e-maileket, jelzéseket, egy idő után az indokokat olvasva olyan érzésem támadt, hogy aki nagyon akart úgyis megoldotta hogy eljöjjön, akár messziről is, gyerekkel is.

Végül a hiányzó régiek ellenére azt mondhatom, annyian voltunk mint még sosem, ez valószínű a plakátos kampánynak köszönhető. A terembe 200 szék + pótszékek voltak bekészítve, és 75%-ig tele volt, plusz kint is voltak - a becslések szerint tehát közel 200-an jöttek el, de ezek zöme új arc volt.

Ami jó, mert sokakat sikerült megszólítani, de rossz, mert ezek az újak nem tudom, mennyire ismerik a közös múltunkat, azt, hogy mennyire meg kell harcolni minden változásért.

Ezt azért mondom, mert szándékaim szerint, valóban nem lesz ilyen nagy közönségtali több. A hanganyag jövőhéten fel lesz téve, elmondtam miért. Az előadásokat igyekszem felrakatni 1-2 napon belül és a mozit is.

Az egyszerű indok: drága és időt-energiát rabló a szervezés. Az alapítvány nem kapta meg az idén az 1%-ot, ezért visszább lépett anyagilag, rosszabb helyzetben van. és kellene a pénz mindazokra, amit vázoltam a talin.
Helyette decentralizáltan szeretnék továbbmenni az összejövetelek szervezésében, de ez nem fog menni nélkületek (és a lelkes újak nélkül).
Ha pedig nem érkezik érdemi segítség, akkor széttárom kezeimet... egyedül nem megy. Azt gondolom, az elképzelés jó.

Amúgy szerintem a tali eredeti funkcióját tekintve talán a legjobban sikerült, mert a film is be lett mutatva, illetve Breyer előadása nagyon jó volt, szerintem sok újat lehetett hallani tőle haladó PCO-soknak is, és akár meglepő dolgokat. Ugyanis ő arról próbált beszélni, ami minket érdekel.
arkon
 
 


Én is sajnálom, hogy nem lesz több tali.
Nagyon jó volt találkozni a topiktársakkal, olyanokkal is akik már nem nagyon írnak ide. És sajnálom, hogy sokan nem tudtak eljönni.
Huncira valóban alig lehet ráismerni.

Breyer drnő előadása tényleg nagyon jó volt, sok újat mondott.

A film engem is érdekelne, hogy hol és mikor lehet megnézni. Azt kellene elérni, hogy vmelyik kereskedelmi csatorna leadja.

Dimet a gyerkőcöket vitted az alvásambulanciára? Jöhet priviben is.

Kincs, ugye nem felejtetted el e receptet :) Köszi!

Kép
apple
 
 


Fent vannak az anyagok a PCOS honlapon.
arkon
 
 


sziasztok.
Tali jó volt.Előadás, film szuperek voltak, babamozi megható.
Örültem mindenkinek, akivel találkoztam.
Mona egyszerűen fantasztikusan szép, sőt gyönyörű.

Kir, ügyes voltál!!!

Köszönöm a dícséreteket!
Vendég
 


Szió!

Arkon 2láda almát is megérdemeltetek volna fejenként! :wink: :D
Talit megértem,hogy nem vállalsz.Remélem a másik vonal működni fog!
Talán nekünk topikosoknak más jellegű dumcsizós tali kellene, vagy nem :roll: ...kicsit megfordult a fejemben hogy érdemes volt e két embert elcaflatni még velem egy ilyen útra..de hát ha itthon maradok azt is bántam volna, nagyon..így örülök, hogy láthattalak benneteket!
én is azt gondolom aki nagyon akarta megoldotta ,hogy ott legyen.

Mindenki nagyon csini volt!! Kir , Mona és Hunci Ők változtak a legtöbbet,látványosan lélegzetelállítóan!

Én ajnos nem tudtam kiskincstől rendesen (egyáltalán)figyelni , nagyon köszönöm,hogy a honlapon is elérhetőek lesznek az előadások!

Apple privi megy! :wink:
Vendég
 


Hahó,senki sehol?

jelentem 45napos ciklusom volt és pé-s "tüneteket" éreztem 2hete :wink:
:D :D :D :D :D :D :D
Vendég
 


Lányok! Emlékeztek Házitücsökre? Most voltak lombikon és úgy tűnik, hogy sikerült nekik is végre :D

Kép

Kép
bettica
 
 


Megnéztem a metes mozit, jajjj majdnem pityergek.
olyan jó látni hogy több év inszemes lombikos sikertelenség után akár 1-2 metes hónap alatt is spontán babásodhatnak!!!!
kicsit bízom benne,hogy talán ismét csoda történhet velünk is (nyárig türelmesen várok)

Lányok aki szoptatás alatt rendszeresen menstruált elapadt a teje egy idő után?? Vagy a rendszeres ciklus nem zárja ki a szopit?
Vendég
 


Bettica, bizony-bizony, vele együtt izgultam végig :wink:

Kincs, grat a mensihez.

(nekem 28 naposak pékkel)
Vendég
 


Köszi Hunci!
Nagyon pontasan működöl! nagykönyvileg! :D

Bettica én is követtem az eseményeket:)
Bence már beszokott a bölcsibe vagy még szokatod?

Lányok 3.babát akar vki vagy mindenki vadul védekezik?
Vendég
 


Neke ismét 28 napos ciklusom volt, éppen pénteken jött meg, a talira. De sztem nem volt pé. Vagy ha volt, akkor valami nagyon gyatra lehetett.

Kincs: mi szeretnénk 3dik babát is :D

Kép
k.ir
 
 


Sziasztok!

Gondoltam Rátok pénteken!
Sajnálom a lesajnáló véleményeket rólunk, akik nem tudtak eljönni, sért is, de mindegy. Van ennél nagyobb bajunk is.

Nekem asszem visszajött a PCOS-m, vagy valami gyulladásom van, állatira hullik a hajam. :( Diagnózis nincs, egyszercsak elmegyek majd valamikor dokihoz.

Szép estét!

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Monee: Engem is, de inkább nem szólok semmit... :( Egyébként meg jobb napokat nektek! Remélem Ákos jól van ;)

Kincs: Bence már beszokott hivatalosan, de még azért az ott töltött időt finoman húzzuk. Holnap még +fél órát ráteszünk, aztán meg már addig marad, mint egyébként is. Annyira szeretnék korábban érte menni, mert ő lesz majd az egyetlen, aki olyan sokáig marad, de már nincs pofám odamenni a főnökhöz, hogy akkor had jöjjek el még korábban, mert eddig is nagyon megértő volt, sőt... (Ugyanannyiért napi 2 órával kevesebbet dolgozhatok, ezt nem adják meg az embernek mindenhol)
Grat a pés ciklushoz!
Én úgy tudom, hogy nem zárja ki a ciklus a szopit... Mensi alatt vagy előtt lehet más íze a tejnek, ha jól tudom. Gondolom emiatt lehet az, hogy egyes babák elkezdenek akkor sztrájkolni és emiatt apad el a tejcsi...

Hunci, Kincs, hogy ti milyen informáltak vagytok :shock: Én most találtam rá a blogjára pár hete... Viszont nagyon örülök nekik :) Meg annak is, hogy rátaláltam :)

Kép

Kép
bettica
 
 


Sajnálom, ha bárkit is megbántottam.

Azt hiszem, el vagyok kellőképpen fáradva és feszült is vagyok. :(

Sok volt ez mostanában: hogy a könyvelő elcseszte és nincs 1%, de azért az emberek biztosan rám is mérgesek; hogy hadakoztam a nőgyógyásszal ki végül a tali előtt pár nappal lemondta az előadást; hogy állandóan sakkoztunk hogy hány szék és mekkora büfékapacitás kell, de sokan előtte este-éjjel-aznap reggel mondták le vagy le sem mondták (inkább ezeknek szólt a megjegyzésem, de ez nagy általánosságban érvényes, mert ez kissé necces volt számomra, ezt szervezői szemmel meg kell hogy értsétek); hogy úgy mentem el a pénteki RTL-be, hogy nem tudtam, mit fognak kérdezni és egyáltalán milyen marhaság fog kisülni az egészből.
Ja, és a fim producerét is hajkurásztuk, ez volt a bónusz, végül valahonnan az éterből felbukkant napokkal a vetítés előtt... hogy engedélyt adjon...

A múlt héten annyira ideges voltam, hogy éjszakánként átlagban 5 órát ha tudtam aludni, a tali napja előtt szinte semmit.


S még valahogy most sem vagyok nyugodt... :(

Na, ne haragudjatok.
arkon
 
 


Hát ez nekem is szarul esett.
A szívem szakad meg, de nem tudtam felmenni. Pedig akartam.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Lányok....ezt most nem kéne sztem.

Aki ott volt, ott volt, aki nem, de akart, oka volt,ennyi.
arról nem tehet az ember, ha közbe jön valami, ha a gyerekre nincs ki vigyázzon, ha az út potom néhány száz km, érthető indokok, nincs mit ragozni.
Tavaly én sem voltam, bejelentkeztem, de aztán esküvőre lettünk hivatalosak, az utolsó pillanatban...Ez van.Van ez így.Lépjünk túl rajta.

Szép volt, jó volt, szuper szervezés, és nagyon sok segítőkész emberke, fincsi sütik (valaki pékségből rendelt sütiket, na azon kész voltam :roll: ), jó társaság, jó előadások, szóval Arkon, kérünk folytatást, hogy jövére azok is el tudjanak jönni, akiknek idén nem sikerült.
Vendég
 


Nekem is nagyon rosszul esett a dolog. Egész pénteken itt bőgtem Apának...

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Egy kérdés a fiús anyukákhoz: egyéves kisfiú kukiján a bőrt mennyire lehet visszahúzni?! Mert Ádámé egyáltalán nem jön vissza semennyit és kicsit aggódom. Mindig is ez a kuki-dolog volt nekem a mumus:(

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Anyó, kukihoz nem nyúlunk.Ha nem jön vissza,doki megoldja de csak ha már szobatiszta.
Vendég
 


Arkon: Én totál megértem, hogy feszült vagy. Szerintem mindenki nevében mondhatom, hogy csodáljuk a kitartásod, a sok energiád és hogy nem tudjuk eléggé megköszönni a csapatod áldásos munkáját! Próbálj meg megnyugodni és pihenni végre. A könyvelőn meg ne rágd magad, jövőre is lesz 1% és ránk számíthatsz!

Anyooo: nekünk 1 éves korban kellett elkezdeni finoman huzogatni. Én nem feszegetem neki, annyira megy, amennyire, pelenkázáskor is igyekszem neki visszahúzni... Ne eröltesd, mert csak rosszabb lesz ;) Ha baj van, a doki észre fogja venni. Esetleg beszélj a védőnővel, hogy ő miként látja a helyzetet. Bencének most kb annyira lehet visszahúzni, hogy kicsit kiemelkedik a makk, de még a fele sem látszik...

Mindenkinek szép napot!

Kép

Kép
bettica
 
 


Tényleg ne már!Én Arkont is teljesen megértem,neki hogy eshetett,hogy küzd,szervez,bízik az összetartásban,aztán pont mi régiek mondjuk le sorban :cry: Biztosan mindenkinek megvolt a maga oka,ahogy Hunci is írja,ez már így van.Higgyétek el,én cseppet sem érzem,hogy meg kéne sértődnöm,mert engem hihetetlenül bánt,hogy nem tudtam ott lenni(és nemcsak azért,mert a film miatt legalább pár mondatot szólhattam volna!)és Murphy atyánknak hála a netem is elszállt 2 napig,csak "közvetítővel"tudtam üzenni,hogy nem megy :(
Szóval szerintem ne sértődjön meg senki,és mi "ős-pcos-ok" :lol: próbáljuk továbbvinni ezt az ügyet! :wink:

Kép
Kép
zazzy
 
 


Sziasztok!

Arkon!

Nincs gond, hülyén jött ki amit írtál. Gondoltam reagálok, mert ismerjük már egymást annyi ideje, hogy ez beleférjen.

Anyoo!

Én huzigálom neki kezdetektől (nem mindennap, úgy 3-4 naponta). Ákosnak sem lehet mindig felhúzni, akkor nem erőltetem, de ha feljön, akkor ugyanúgy van, mint Betticáéknál, hogy a makk fele kiemelkedik, a többi még le van tapadva. A doki nénink szerint ez így jó és nem lesz gond elvileg később sem.

Szél mentes napot mindenkinek!
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!

Borzasztó idő van :? nem merem kidugni az orrom a lakásból.

Anyoo mi a védőnő tanácsára a kezdetektől huzigáljuk (este fürcsi után, elméletileg közben kellene) nem mindennap sikerül kivitelezni, ha nagyon akarnam lehet kilátszódna az egész makk,de csak addig húzom ameddig a bőr engedi. Védőnő szerint ez így jó, még nem kell a makknak teljesen látszódni.
ha úgy érzed nincs rendben vidd el dokihoz! vannak krémek letapadásra, vagy lehet 1-2 mozdulattal a doki tud segíteni.
Vendég
 


Lányok, egy másik téma:
Szept 30-án voltam nődokinál. Akkor az UH-n látott egy domináns 17mm-es tüszőt (hőm alapján akkor már lehetett is volna pé, sőt ferti szerint volt is). A doki azt mondta, hogy kb 2 nap még kell neki, mire megreped. Ha jól számolom, akkor 15-16-án kellene megjönnie az UH alapján. Erre ma elkezdtem megint pecsételni, ami lehet, hogy csak a szokásos barnázás lesz, de ez most élénkebb színű (bocsi a részletezésért), mint szokott lenni. Ugye a ferti szerint meg ma kéne mensiznem. Megcsináltattam most a méhszájsebemet is, lehet esetleg amiatt van most ez a zavar? Vagy ez már inkább mensinek számít? Ránézne vki a görbémre? Totál értetlenül állok a dolog előtt...


Remélem a kicsik mindenkinél jól vannak.
Anyoo: Ádámnak még mindig kell a Ventolin? Dorka hogy van?
Dimet: Jobban vagy már? Lányok?

Kép

Kép
bettica
 
 


Problémám megoldódott: megjött rendesen... Ez most vagy tényleg 14dpo volt vagy csak 9...

Kép

Kép
bettica
 
 


Bettica sztem a hődnek jobban lehet hinni..Lehetett az már megrepedt kiürült tüsző is amit a doki látott,sokan nem tudják mit is látnak pontosan.
Te is szépen rendeződtél.
Méhszájsebeddel mit csináltak?Varrnak ilyenkor? :roll: :oops:
Vendég
 


Kincs: Lefagyasztották... Állítólag elég nagy volt :( Én is arra gondoltam, hogy kiürült tüsző lehetett, de azért a hőmnek sem nagyon merek hinni, mert Bence elég gyakran felébred még éjjel és emiatt azért az sem 100%. Bár úgy tűnik, hogy ettől függetlenül a mérések többé-kevésbé jól ábrázolják a ciklusom... :roll:

Kép

Kép
bettica
 
 


Köszi, Lányok! :)

Megmutattam a doktor néninek ma, azt mondta hogy bizony nagyon szűk, de urológus azt mondaná hogy várjunk még. De engem nagyon idegesít a dolog - egyáltalán nem lehet neki visszahúzni, semennyire!:( Pisi azért jön rendesen, de ennyi... Szereztem már egy telefonszámot, holnap beszélek a dokival.

Meg is mértük, 9550 gramm és 77 cm :lol: És beparáztatott a doki néni, mert Ádám amikor fáradt, "leejti" a buksiját, mintha nem tudná tartani rendesen. Úgy bólogat olyankor mint valami kis rocker. MEgyünk jövő héten neurológiára. Doki néni kedves kérdése, hogy nem pillanatnyi eszméletvesztés?! Hát megnyugtatott piszkosul...

Bettica, én tegnap néztem a hődet, szerintem akkor volt pé amikorra ferti tette! :wink: És a mensi szerint is... :lol:
Köszi, kopp-kopp-koppp, harmadik hete ovi van... Remélem nem kiabáltam el! Ádámnak nem Ventolint fújok anem steroidot, naponta 2x, 3 hónap múlva kontroll.
Bence hogy érzi magát a böliben?

Kincs, Ez a szél iszonyú!!! Azt lesem hogy mikor törik ki a fűzfa az udvaron...

Monee, szélmenteset Nektek is! :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Ki lehet vinni ilyen őrült időben a gyereket???Olyan tanácstalan vagyok,de annyira igényli a levegőzést,most mondjuk alszik,de ha felébred,tuti hepaj lesz,hogy ma még nem voltunk.Mit adjak rá?Overált?De akkor télen???Á,előre utálom a hideget! :evil: De most ez a szél is!Nálunk a kutyaházat borította fel. :shock:

Kép
Kép
zazzy
 
 


Zazzy, én nem vinném ki ilyen időben! :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Nem mentünk ki,az eső sem állt el még mindig :(

Kép
Kép
zazzy
 
 


Anyó, én nem feszegetném ezt a kukitémát.egy barátnőm megcsináltatta, azóta a gyerek tiszta zizi, nem mer pisilni.nem véletlenül mondják, ha már érett, ha már szobatiszta és felfogja, hogy mi a jó és miért teszik, akkor kell felhúzatni.én nem nyúlok hozzá, H-nak sem jön fel pedig.
Vendég
 


Hunci, én viszont ellenpéldát tudok: Volt aki időben elvitte a gyereket orvoshoz, kapott krémet, kenni kellett esténként, kíméletesen otthon addig húzni amíg engedte és gyönyörűen helyrejött, mindenféle brutál beavatkozás, feltépetés nélkül! Semmiféle rossz élménye nem maradt a gyereknek utána.

Másik ismerősünk várt vele, feltépték a gyereknek, ő már nagyobb volt, és őt nagyon megviselte a dolog.

Harmadik ismerősnek hegesedett, fitymaszűkülete lett, 5 évesen most műtötték meg, rendesen körül kellett metélni szegényt...

Na ezek miatt parázom én ennyire a kuki-témától!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!

Arkon Kisfiadnak Boldog 1.Születésnapot Kívánunk!!
Kép
Vendég
 


Arkon, Kisfiadnak Boldog 1. Szülinapot!

Anyooka, no comment a doktornőhöz. Ezen a kuki kérdésen én is sokat rágódtam. Nekünk azt mondták, hogy 7-8 hós koráig ne nyúljunk hozzá. Nekünk ez így szimpi is volt. Majd egyik napon eljött hozzánk a védőnő, Ákos a szőnyegen feküdt pelusban (kb. 3 hós volt), egyszer csak se perc alatt kibontotta a pelust, megfogta a bőrt és lehúzta. Köpni nyelni nem tudtam, olyan hirtelen történt. Na innentől kezdve huzigálnunk kell minden fürdetésnél.

Kincs, van akinek megmarad a teje, van akinek csökken menzi alatt. Ember válogatja. Gratula pé.hez!

Ákossal tegnap a Bethesdában voltunk a sebészeten. Beöntést kapott. Egyszerűen már semmi sem hajtotta meg, Laevolac szirupot is kaptt, az sem segített. Csak nyomta egész nap piros, könnyes szemekkel a kakit és produkált egy körömnyi kemény kakit. Kíváncsi vagyok h alakul ezek után a kakija.

Kép
apple
 
 


Arkon, boldog első szülinapot a kisfiadnak!
Kép

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Hoztam egy babás táblit is!

Kép

Lonáról tudtok valamit? Most már ő következik hamarosan! :)

Apple, szegény Ákos! Remélem megoldódik a kaki-kérdés gyorsan!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!

Arkon nagyon boldog 1 szülinapot a nagyfiúdnak! :D Kép


Kincs sajnálom :cry: ,hogy nem tudtunk találkozni amikor tesómék voltunk,de tényleg őrült rossz idő volt/van.

Anyooka mi húzogatjuk a kukit kb 2 hónapos koruktól.Addigra megszokta a fürdést,bele lehetett fektetni a kádba,nem kellett az egyik kezem a feje alá.A Levié szuperül müködött max 1 éves korára,Tominak még a kuki fejénél egy kis pereme nem jött fel,de egyébként szépen hátracsúszik a fittymája.Nálunk is van fiú a családban,a sógornőm védőnője szerint nem kell húzogatni.Olyan 3 évesen tépték fel neki elősször,azóta még 2-szer.Most 7 éves és még emlékszik az eseményre.A másik fiuknak is fel kellett rántani.A tesóm kisfiának krémet írtak fel kb 8 évesen és azóta szépen helyre jött neki.A mi védőnőnk az első napont mondta mikor hazajöttünk,hogy igen is húzogatni kell.Persze csak finoman fürdéskor amíg engedi és szépen hónapok alatt fel is jön a fittymája.
DE SZÍVE JOGA MINDENKINEK,HOGY MIT CSINÁL!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lecso 2009.10.14 14:10-kor.

Kép

Kép
lecso
 
 


Jaj, Apple, ez szörnyű lehetett :( Drukkolok, hogy minden rendbe jöjjön. Mit mondtak, mitől van és mi a megoldás?

Arkon: Isten éltesse a nagyfiút! Millió puszi!

Kép

Kép
bettica
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: