Új privát üzeneted érkezett!

Holka, én lemaradtam.....kisfiad lesz??

Kép
Kép
odri
 
 


Mi pedig élvezzük,hogy kettesben lehetünk :lol: ...folyton csatangolunk Hencémmel és babás barátnőimmel találkozunk vagy babás babátnők jönnek hozzánk!! Olyan jó,úgy élvezem,hogy felkelhetek és az én kis drágámmal lehetek!!! :D :D
Még egy apró előnye volt a 8 hét fekvésnek!! Igazságszerint nem tartozom a rendmániások közé :oops: ...de most,hogy 2 hónapon keresztül nem takaríthattam (Petimre vagy a nagyikra hárult ez a feladat) olyan ingerenciám van a takarításra,pakolásra,hogy az elmúlt egy hétben minden nap apránként valamit rendbe raktam és most olyan kis csili-vili minden!!!! :D :D
holka
 
 


Odri
igen 13 hetesen kaptam egy ingyen 4D-t és azon látszik,hogy akkora kukaca van!!! :lol: A genetikus csajszi mondta is,hogy a 13.héten még nem igazán szereti megmondani a nemét nehogy tévedés legyen de itt annyira egyértelmű,hogy nincs mit találgatnia rajta... :lol: :lol:
holka
 
 

 
 

itt a barossba kerekperec megmondták, hogy 1.számú dolog a beöntés :cry:
magdolnam
 
 


Én a beöntést anno nem bántam meg. Jobb mintha a nyomástól kellemetlenség lenne. ki lehet bírni nem rémes dolog.

Holka: a lányomat 14hetesen mondták meg. És igen fontos ki uh-oz. Mert aki profi az korán már megtudja mondani 12-hét után, hogy fiú vagy lány a baba. De ez a babától is függ azért mert ha nem úgy helyezkedik akkor akámilyen szaktekintély lehet a szonográfus nem látja. Fiad lesz?? Gratula:)

Kép
csucsu05
 
 


Magdolnam: nem olyan vészes a beöntés nem fáj csak nagyon kellemetlen. Egyébként én is rettegtem tőle.

Holka: privi megy.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


na igen... mindenképp jobb, mint odacsinálni, már bocsánat :oops: Apa vett Lizinek 2 pár éééédi malackás és tigrincses zoknit meg egy mali-füleses cumisüveget :D
magdolnam
 
 


Írt a malackás lány! :) Ninának hívja ő :lol: már csak apának kell puhulnia. Na megyek elmosogatok :cry:
magdolnam
 
 


Magdolnám: apa biztos puhul ha szépen kéred:) Nem hiszem, hogy nemet mond majd neked:)

Kép
csucsu05
 
 


:wink:
képzeljétek! Kisütött a nap és annyira szép idő van. A kutyuskáim is olyan aranyosak :wink:
magdolnam
 
 


Megjöttünk a dokitól. Továbbra is szednie kell a gyógyszert. 10 nap múlva arcröntgen. Utána vissza a dokihoz. Azt még nem tudom, hogy fogjuk kivitelezni a röntgent, de majd lesz valahogy :)
Ja és a váladék lehet, hogy nem is fog kijönni, hanem úgymond kiszárad odabenn, és az is jó. :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Háát látom ma termeltetek rendesen! :D Bocsi, de csak futólag tudtam átolvasni!

Márti-Csucsu:
Nagy-nagy gratula! Kívánok minden szépet és jót, amit csak ilyenkor lehet! :D :D

Kép
anda81
 
 


Holka:
Neked legyen igazad! :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:
Rajtam nem múlik a dolog! Ha minden igaz, akkor jövő hét pénteken megyek hsg-re! :shock: A francba úgy parázok tőle, pedig egyáltalán nem kellene! :shock: :?

Kép
anda81
 
 


Viri:
Engem is érdekelne, hogy mit mondott a doki! Elküldenéd nekem is a privit? :roll:

Kép
anda81
 
 


Anda: privi ment!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


sziasztok!Jó reggelt mindenkinek!

A tegnap nem bitam,muszály volt elmennem a családorvosomhoz, annyira fájt az epém :cry: .mind filóztam, hogy mondjam-e meg, hogy +-at teszteltem, vagy ne, de végül megmondtam mert nem akarom, hogy olyan gyógyszert adjon, ami árthat a babának. Errefel megnézte a májamat, epémet, mondta, hogy itt biza műteni kellene, aztán megvizsgálta a méhemet és mondta, érzi, hogy baba van, vagyis megvan nagyobbodva a méhem. :roll:
Azt kérdezte, meg akarom-e tartani a babát? :shock:
Mondom, hát persze! :evil:
Amugy egy nagyon rendes doki és kedves, családi barát.Most nem tudom mi ütött belé. :roll:
Aztán azt mondta, nem ad semmi gyógyszert egyelőre.Probáljak meg teázni és ha nem mulik el, majd meglátjuk mi lesz. :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti: Hivatalból megkérdezik meg akarod e tartani a babát. Szóval biztos nem azért kérdezte. Igyál nagyon sokat és remélem elmúllik .
Mikor mész nőgyógyihoz?

Kép
csucsu05
 
 


jobb reggelt!

Tegnap este óta annyira fáj a hasam. A köldök fölötti rész, a gyomor környéke. Olyan mintha nagyon izomlázam lenne és ki akarna szakadni vagy szétrepedni. Tegnap annyira meg volt keményedve, hogy csak na. Mi a fene volt, van velem. Reggel teát ittam és égett az a rész, ahol úgy érzem hogy majd szét szakad :shock: hála égnek a keményedés elmúlt, de a fájdogálás megmaradt. Mi lehet ez, vagy ez ilyenkor természetes?
Apa nem nagyon mondja hogy megveszi Rebekát/Ninát :cry: látszólag a szíve szakad meg miatta, de az egészségünk miatt lehet nem hozza el. Pedig tiptop malac, minden 4.nap fürdetve van :D
magdolnam
 
 


Magdolnám: Szerintem természetes, hogy ezeket érzed. nyúlnak a szalagok miegymás. Azért ott bent egy életke fejlődik nem csoda ha érzed.
Sajnálom ha a párod még nem bólintott rá a malira. Remélem belemegy és megveszi neked:)

Kép
csucsu05
 
 


aszem az a rekeszizmom lesz. Bingó, most néztem egy cikket és a növekvő méh nyomja fel. Csak még nem nagyon tapasztaltam ilyet. Tepnap Liza bulit tartott. Felhúztam a pólom és lehetett látni!!!! Hol itt hol ott dudorodott ki, a végén meg tök gyorsan csinálta. És hozzáértem és direkt produkálta magát! Olyan éééédeske! Apa rárakta a kezét, mert nagyon kíváncsi volt és megnyugodott :shock: mondtam neki, hogy ilyen nincs. Direkt szórakozik vele :D
Én is sajnálom :cry:
magdolnam
 
 


Bocsánaat, hogy ilyen sokáig nem jöttem, de vagy alszok vagy eszek, vagy rosszul vagyok. Most tudtam igazán megfogalmazni mi is az amit érzek. Nos: Olyan mint amikor érzed, hogy sokat ettél és gyomorrontásod lesz. Szóval folyamatos teltségérzet és egy furi érzés odabenn. Ez lenne az a rosszullét? Főleg este ér utol. Kedden voltam vérvételen pesten és beszéltema dokimmal is. Tornázhatok (na de most nem tudok, olyan szarul vagyok), de szednem kell napi 3x2 utrot. Hihetetlen, de már a 8. Hétben vagyok. Doki mondta, legközelebb a 12. Heti uh-ra kell mennem, de ha csak mozizni szeretnék, akkor is hívjam nyugodtan. Tök rendes! Nem?
Kigyógyultam a betegségből és rögtön meg is fáztam. Most tök taknyi vagyok.

Márti
Gratulálok!!!! Ez remek, hogy párod is szeretné már. Ez újra összekovácsol titeket.
Fiúknak megy a drukk, hogy ne legyenekk betegek a műtétre. Ikrek? Lányok? Örülnének a fiúk nekik? Tudják már? Pedig tényleg előfordulhat, hogy mindkét ovut elkaptátok.
Igaza van a párodnak, hogy nem vár máskor a csajra.
Miért kellene műteni? Mi baja a májadnak és az epédnek?

Magdolnam
Hát, nem sikerült valami jól a pihenésetek. Elég csúnya az a vírus, minket is letarolt.
Ari a malacka. Licitálsz rá?
Már nem adnak beöntést, csak egy tablettát kell bevenni és az rövid időn belül kipucol. Sokkal humánusabb. Én sajna anno kaptam beöntést, de nem olyan vészes, mint sokan gondolják. Fura érzés, de fájni nem fáj.
De tündéri a kis Liza!

Muffin
Nem vették észre a pocakod? Ez gáz, főleg egy olyan üzletben, ahol nap mint nap pocakosokkal foglalkoznak. Lehet azért hitte, hogy mmár megvan a baba, mert sztem sokan csak szüléskor tudják meg hogy a picinek szájpadhasadéka van. Nem?

Jenny
Hamar túl leszel ezen a pár hónapon és szerintem utána 1-2 hónap és megint zebrásat fogsz tesztelni.
Lehet érdemes kélrni hormonvizsgálatot, csaj hogy lássad minden rendben van e odabenn.

Csucsu
Még1x gratulálok!!! Már erős a második csík, az jó!

Odri
Egyre többet fogod érezni a picikédet. Mikor is fog kiderülni, hogy tényleg kislány e?

Viri
Nekem is elküldenéd a privit? Vagy valaki más???

Holka
Ha én is elmegyek 13-14. Hét körül 3D-re, lehet megtudom a picike nemét? De gondolom akkor is látnak, kiszűrnek rendellenességeket? Hiszen akkor már mindene megvan. Tudom látványban a 20. Hét körülit javasolják, de nekem nem az lenne a fontos, hanem az, hogy tudjam mindene a helyén van.

Agresszió: Sajnos a szülők tényleg nem nevelik a gyerekeket. Hazamegy az oviból és azonnal nézi a hülyébbnél- hülyébb meséket, amiben csak verekednek, harcolnak, fröcsög a vég. Utána számítógépen lövöldözőset játszik és természetes lesz neki ez a viselkedés mire suliba megy. A „mi korunkban“ még tényleg nem volt ilyen. Mi tiszteltük a tanárokat, felnőtteket és volt akitől féltünk is.

Kép
Kép
nati80
 
 


Hú jó hosszú lett!!!

Magdolnam
Miért is bizonytalan még párod a mali mebvételében?

Kép
Kép
nati80
 
 


Tőlem nem kérdezte meg a doki, meg akarom e tartani. De gondolom egyértelmű volt neki, ha már clostilt adott.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati: Tőlem anno igen. és mikor mondtam, hogyigen persze megakarom tartni akkor onnantól bűbáj volt.

Kép
csucsu05
 
 


Nati:
épp akartam kérdezni,hogy merre vagy,már aggódtunk érted :lol:

MINDENKINEK KÖSZÖNÖM A GRATULÁCIÓKAT ÉS A DRUKKOKAT MÉG EGYSZER!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nati, nekem homok van az epémben.Most ugy látszik a sok húsvéti tojásevés meg csokinyuszik, amiket a fiuk meghagytak, megtette a hatását. Megvan a májam nagyon keményedve és
fáj.Tegnap még pisiltett :oops: is a dokim, hogy kizárja a sárgaságot, ammyira megvan nőve meg keményedve a májam... :shock:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Nati, te hány hetet számoltál? Nem tudom pontosan az indokot, mert nem nagyon értem. Az egészségem miatt. De egyáltalán nem akar beszélni róla :evil: mondok neki maliról vmit és mintha nem fogta volna az adást vagy nem válaszol vagy teljesen másról beszél közben vigyorog. Fura reakció
Nekem finoman kérdezett rá a babára: ez magának öröm, vagy esetleg....?
magdolnam
 
 


Én meg egyfolytában azon parázom, hogy vajon tényleg terhes vagyok, nem-e szakadt meg már? :shock: Nincs semmi tünetem... :shock: :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Csucsu:

NEm tudom még mikor menjek, a családorvos már 'nyilvántartásba vett' mint kismama :oops: és küldött vérvételre meg nődokimhoz.De a jövő hét igen foglalt lesz, műtét meg tesóm jön...Vérvétel stb.Azt hiszem a jövő hét után megyek, persze, ha lesz hely...Mert mindig előtte programálni kell...
NEm baj, addig remélem szivhang is lesz már...

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Csucsu:
te mennyi idős vagy?Mármint mennyi idős terhes?
Én a kalkulátor szerint december 6.-án kellene szüljek.MIKULÁSBABA lesz :lol: :lol: ha minden igaz...

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Magdolnám:
lehet meglepinek szánja neked a malit, azért hallgat, meg pisolyog, amikor beszélsz róla.Nem gondolod?

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Erika merre vagy??????

Meg Andy:??????????

Meg Babett????????

ÉS a többiek???????

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Magdolnám: én is erre gondolok, lehet meglepinek szánja a malit a párod:)

Márti: én a akalkulátor szerint dec5-én szülök. ma vagyok a 4+7ben tehát 5hét

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Ezt már nem először hallom, hogy simán csak úgy felírják a várandósnak az Utrot. Nekem miért nem? Vagy ehhez kell valami előzmény? Most tök fosok, hogy újra teherbe esek, és esetleg valami hormon problémám miatt megint így járok. Múltkor a dokinőm a hormonvizsgálatra azt mondta, majd, ha terhes leszek. Ezt nem előtte szokták nézni? Vagy mivel én teherbe tudok esni, a terhesség alatti hormonszint a fontos nálam? Banyek....én már nem tudom mi van. Jó is, hogy kedden megyek hozzá, alaposan kifaggatom.
Magdolnam, sajnálom, hogy párod nem akarja a malit. Szerintem gyászolja a régit, és úgy érzi, nem tudná szeretni az újat. Nem ez áll a háttérben? Kutyáknál is van ilyen, hogy meghal a kutyus, vesznek helyette egy másikat, de a régi kutty tulajdonságait keresik benne, nem találják, ergo nem tudják úgy szeretni.
Márti, ne parázz, nem mindenkinek van hányingere az elején!
Tudom, nem a múltban kell élni, de már 15 hetes lennék...talán már tudnám azt is, milyen nemű.... :(

Kép
jenny29
Mór
 
 


Csucsu:
akkor egy nappal előttem jársz.Neked is lesz egy mikulásbabád :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Jaj Jenny: :cry:
De hinni kell a jövőben, legközelebb sikerülni fog.Én nagyon-nagyon szoritok neked!Tudom milyen rossz lehet most neked olvasni és látni, hogy ki-hogy áll a terhességében, neked meg ott a gombóc, hogy te most hol tartanál...Nagyon xar érzés.

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti: igen :) A lányomat a Jézuska hozta a pocaklakót a Mikulás. Tiszta buli lesz a decemberünk:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: :lol: :lol: :lol:
Akkor neked a december a nyerő hónap :lol:

Nekem meg a szombat..Mindkét fiam szombaton született és most is szombatra esik dec.6 :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti: na akkor neked szombat a nyerő. :)

Az én tesómmal is egy hónapban születtünk. Mindketten októberiek vagyunk. Lehet ám ez véletlen de én szerintem véletlenek nincsenek:)
Ja és dec 5-én született a keresztfiam(bátyám fia) Szóval ha pont aznap érkezik a pocaklakó akkor duplán örülünk majd minden évben:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: :lol:
Ez igen.Tényleg bul a december nálatok :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Magdolnam
Én arra gondolnék, hogy párod már lezsírozta a malivételt és meglepinek szánja, nem?
Mire gondolsz, hogy hány hetet számoltam? nem értem. :roll:

Márti
Ott van a baba, na aggódj! Látod én is hasonlókat éreztem, gondoltam az első hetekben.

Jenny
Szerintem nálad nem hormonális gond volt, mert ha jól emlékszem a baba felszívódott. tehát a fejlődésében volt baj és nem a hormonok miatt. Hormonok miatt inkább spontán vetélés következik be.
Nekem nem csak úgy írta fel a doki az utrot, mert nekem volt előtte hormonvizsgálat és gyenge volt a pém, így a sárgatest is gyenge. na én ezért kaptam a gyogyit. De szívem szerint nem szednék be napi 6 db-ot, lehet csökkentem majd 4-re.

Holka
Te mit gondolsz, hogy lecsökkentem az utro adagomat? 6-ról 4-re?

Kép
Kép
nati80
 
 


Jenny, nagyon rossz lehet neked......tudom mit érzel. Az én babám már megszületett volna tavaly, és ha kibirt volna még két hetet odabent talán ma itt lenne velünk.
Kérlek légy erős, és csak előre néz!!!

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok!

Ma itthon vagyok, mert reggel a védőnőnél kezdtem, jövő kedden megyek vérvételre. Éhgyomorra! Hogy bírom ki........
Ja, és a mérlegen majdnem sokkot kaptam! 71 kg vagyok! :shock: :shock: :shock:
Ez elég durva! Igaz, januárban elromlott a mérlegünk, akkor még megmértem magam, és 65 kg voltam, reménykedtem, hogy hátha nem érem el a 70-et........de ez van!

És gondoltam, ha már itthon vagyok, majd a gyerekszobát kitakarítom, ablakpucolás, meg minden, de eléggé szarul vagyok, így gyorsan lebeszéltem magamat erről!

Márti!
Nyugi, majd jönnek azok a tünetek! Én is mennyire vártam, hogy lennének már.......hát mostmár vannak! Annyira már nem buli.........
Epe.......jaj, az nagyon rossz lehet....Nekem nem volt, de egy ismerősöm nagyon kínlódott vele, aztán megműtötték.

Bocs, most nem írok mindenkinek, megyek, ledőlök, hátha kicsit jobb lesz....

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


Jenny:
Az utrohoz hormonvizsgálat kell, sárgatest elégtelenségnél adják, én is szedtem.
Ha nem vagy biztos magadban, szerintem nyugodtan szólj a dokidnak, hogy nézzék meg a hormonjaidat, ő látni fogja, ha szükség lesz rá.

Márti:
Gratulálok neked!! Jó látni, hogy egyre többen révbe értek!:) Remélem mi, akik még kimaradtunk, szóval nekünk is hamarosan sikerül :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Csucsu, Márti
Gratulálok a + tesztekhez!!! :D :D Tünetek?
Ez aztán igen, gyorsan növekszik a kismamik létszáma, míg nem vagyok. Lehet ritkán kéne írnom, és akkor mindenki hamar babás lenne. :roll:

Csucsu, tök jó a teszted, hogy más színűek a vonalak. Én ilyenről még nem is hallottam. Aztán a költözésnél vigyázni ám, nehogy megerőltesd magad.

Márti
Örülök, hogy párod is ilyen jól reagált a + tesztre.

Magdolnam
Nagyon édi a kis malac. Remélem a tied lesz. Párod biztosan belemegy.
Sajnálom, hogy a pihenésetek nem sikerült valami jól.

Jenny
Örülök, hogy pozitívan állsz a dolgok elé. Tuti, hogy hamar jön az a várva várt egészséges babóca. Szerintem is várjátok ki a 3 hónapot.

Anda
Drukk a hsg-hez. De biztos nem lesz nálad gond. Sőt a párodnál sem. Azért csodálkozok, hogy 4 hónap után megcsinálják.

Viri
Kendének gyógypuszikat küldök. Reméljük, segít neki a gyógyszer.

Holka
Hozzánk is jöhetnél takarítani. :lol:
Örülök, hogy már felkelhetsz, és tudod élvezni a terhességet, és a kis Henit.

Amúgy velem semmi különös nincs. Ezért nem is írtam nagyon. Minden nap dolgozok.
Hétvégén vendégeink lesznek. Remélem jó idő lesz, mert az udvaron akarunk grillezni. Bár ez az április elég szeszélyes.

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Csak bekukk. Kende mindjárt kel.

Nati: privi ment.

Márti: akkor gondolom, most nem fognak műteni. Drukk, hogy rendeződjön magától a dolog.

Lilla: szupi a hőd. Millió drukk neked!!!! Jujj már csak pár nap és csinálhatsz egy + tesztet. Annyira izgulok érted!

Anda: mikor is mész hsg-re. Jövőhéten ugye?

Valamit még akartam, de elfelejtettem...

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


sziasztok.
mennyi új kismami! gratula!
nagyon gondolkodom a 4dn mert nagyon szeretném tudni a picurim nemét, remélem kapok telefonszámot Veszprémben, mert itt Ajkán tuti nincs 4ds uh.
Én megvagyok.

Márti! a fiúknak tuti nem lesz semmi bajuk a műtét napján, mert nekem 10-én van a szülinapom, csak jól sülhet el! majd gondolok rájuk! és vigyázz magadra.

Ditta! feküdj ha úgy jobb, emlékezz vissza rám, kitartás kb 3 hét és jobb lesz. Én is hétfőn megyek védőnőhöz, és kiváncsi vagyok hány kiló vagyok, már láccik a pocim, majd teszek fel képet, de holnap megyünk kismamaruha bevásárlásra, ha sikerül Veszprémben, mert itt Ajkán...... semminél is kevesebb, még bandázst sem kapok, röhej

na majd még jövök

Kép
andyfekete
 
 


Már kezdem a 20.hetet, az már félidő. hihetetlen!
és az órát mért nem állítják már át? már egy hete új időszámítás van!!!!!!

Kép
andyfekete
 
 


Viri
Köszi a privit! Nem könnyű a helyzetetek, de szerintem minden rendben lesz az acc-től. És hamarosan te is újra pocakos leszel.

Lilla
De jó téged is olvasni! Jól alakul a görbéd. nem akarsz jóstesztet csinálni?
Nagyon izgulok érted!

Kép
Kép
nati80
 
 


Szia Andy!

Hát engem is utolért valamilyen rosszullét. Nem émelygés, inkább egy olyan elrontottam a gyomrom érzés. ma pedig óránként éhes vagyok, de még ilyen finnyás egyik nap sem voltam mint ma.

Kép
Kép
nati80
 
 


Ja megvan mit akartam, Kendét jövő héten szerdán beíratom bölcsibe :( Ha nem leszek pocakos akkor januártól valószínűleg bölcsibe fog járni :cry: :cry: :cry:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?