Új privát üzeneted érkezett!

laptetőt nem akarok...basszus.... :twisted:

Kép

url=http://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


hunci: Addig mondtaa védőnő hogy tanulmányozgassam, amíg nem jutok el a dietetológushoz. Sajnos 10-ig szabadságon van. Nagyon köszönöm a cukros infókat, nagyon hálás vagyok érte. Eddig ezeket senki nem mondta, gondolom majd a dietetológus.



vicky79
 
 


Dimet, a laptetődön jót vihogtam! :evil:

Apple, lesz babamozi.

Részletek itt:

http://www.pco-szindroma.hu/index2.html ... i2009.html

... és itt:

http://www.pco-szindroma.hu/index2.html ... o2009.html

És vajon ki fogja levezetni a találkozót? :wink: Valaki közülünk, aki nagyon nagy dumás. :P

Lányok, ha esetleg van tippetek, ötletetek, hogy a médiában hol lehet népszerűsíteni a találkozót a szeptember folyamán, azt nagyon megköszönném. A HelloBaby! magazin már bevállalta az ingyen hirdetését.
Sok PCO-s, akinek nincs türelme olvasni a honlapot, vagy nem értette meg az üzenetét, netán el sem talált oda, szerintem csak profitálhat a találkozóból. A PCOS film is nagyon informatív, meg Breyer kifejezetten a beérkező közönségkérdésekre kívánja felépíteni az előadását! (Már továbbítottam neki párat és örült, szívesen veszi a továbbiakat is.)

Azzal is sokat segítetek, ha a különböző fórumokon felhívjátok a figyelmet erre az eseményre (ahol vannak érintettek: PCOS, IR).


Babancs, K.ir, disznóság az élettől hogy ilyen gyorsan felnőttek a fiúk, igaz?
:roll: Pláne hogy olyan helyesek, és lassan lehet féltékenykedni a csajokra. :evil:
arkon
 
 

 
 

Zsuzsit isten éltesse!

Boginak boldog névnapot!

Kép
Kép
zazzy
 
 


Dimet, Zsuzsinak Boldog Szülinapot! Már 2 éves! Rohan az idő!

Arkon, Boginak utólag is Boldog Névnapot!

Kép
apple
 
 


Dimet: Sok-sok boldogságot a lányodnak!

Arkon a te lányodnak is!

Kép

Kép
bettica
 
 


Sziasztok!

Dimet!
Zsuzsinak Boldog 2.-at!!

Arkon!
Boginak pedig Boldog Névnapot!

Meddig kell elküldeni a babamozira a pocis képet?Szeretném majd inkább szeptemberben, ha lehet, akkor talán már látszik, mert egyenlőre még csak a Gergő utáni hájmaradvány látszik, amire sokan mondják, hogy jéé, már van pocim, én meg vihogok magamban, hogy az még nem a pocilakó látványa :lol: :lol:
ezoterike
 
 


Ja, és rólunk:

Gergő is 18-án betöltötte a 2-t.Voltunk pesten A kardiológán, szerencsére most sem találtak semmit(bár Gergőm végigüvöltötte a vizsgálatokat), úgyhogy legközelebb majd 2 év múlva megyünk.
Voltunk nyaralni mamánál Keszthelyen, Gergő nagyon élvezte a strandot, bár csak térdig mert belegázolni a vízbe.

Nekem most a terhességgel több a rosszullétem, mint annó volt, de azért így sem vészes, meg szerencsére most nem kellett a Duphaston sem, nem volt gond.Most csütörtökön léptem a 12. hétbe.
ezoterike
 
 


Sziasztok!

Én is itt. :)

Arkon, ha kell segítség a talihoz, szólj!

Mi történt Kandiéknál? Csak átfutottam az elmúlt 2-3 hét termését, de nem sikerült kibogoznom. :( Mindenesetre, drukkolok.

Sosincs időm írni hosszabban. :(

Bababancs, Anyoo, gyerkőcök nagyon helyesek. És tényleg sokat nőttek.

Kép
mamint
 
 


Jajj, Akron... dehogynem disznosag. S az is, hogy vissza kell mennem dolgozni :(

Szeptemberben a tanevvel egyutt kezdek en is :( Becsszo: nem igy kepzeltem.... de majd belerazodok, a fene egye meg ... :)


Hol van Ramboka?
Mi lett Kandival? Meg azt sem tudta, h lett valami... mar elnezest, de ezen a nyaron nagyon el vagyok foglalva, alig tudok felszemmel idefigyelni...

Remalmomban sem gondoltam volna, h az idei metmoziban nem leszek benne :(
De sebaj, lesz meg kovetkezoo!!!!
Es hatha benne lesz a hugocskam es az unokaocsim :)

Puszik,
Kir

Kép
k.ir
 
 


Ja, DImet!
A laptetot nekem adomanyozhatnad :D

Kép
k.ir
 
 


Sziasztok!
Bocsánat az eltűnésért....de....az,hogy mi történt Nálunk,csak az olvashatta,aki az iwiw-en is ismerősöm...oda írtam meg csak...nem akartam itt is lehangolni a topikot!
Belcsi jól van még a pocakomban....apósom halt meg váratlanul itthon...
13.-án hajnalban...férjem próbálta újraéleszteni,majd felrohant értem(kertes házban lakunk,tetőtérben külön) egészségügyis vagyok,kilátástalan volt a helyzet,de mivel férjem sírva könyörgött...megpróbáltam ,de hiába...majd a mentősök is 40percig...hirtelen szívhalál...csak azonnal géppel lehetett volna újraéleszteni...de ezt abban a pillanatban nem tudtuk!Azóta férjem nyugtatókon él...Én meg sok-sok Mg-ot szedtem,na és dokihoz rendszeresen mentem,hogy nem indul-e Belcsi...de hála még nem!Fogytam is....ill. 37.héten 5kg-nál tartok,doki mondta,hogy már ne fogyjak,próbáljak 1-2kg-ot hízni!

Szóval ennyi...
Sajnos mindenki azt mondja,egy elmegy-egy jön....de,ilyen áron soha senki se szülne,ha tudná....de megváltoztatni nem lehet ezt a helyzetet....nem kívánom senkinek,se terhesen-se amúgy!
Ezért vonultam háttérbe...
Nati elkezdett beszélni az estről és Róla.....így nem kellett pszichológushoz vinni...de napokig aggódtunk miatta is!

Ha Belcsi elindulna...tuti Hunci-Anyoooka tudni fogja!
Nem tűnök el!!!
Köszönöm az együtt érző hsz-eket!!!!Nagyon jól estek!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Hűűű, Kandi, ez tényleg szörnyű...
Nem jutok szóhoz. Roppantul sajnálom. :(

Ölellek Benneteket.

(Ez az egy megy- egy jön típusú szövegeket mindigis leuntam. Hogy lehet ilyensmivel traktálni egy 37. hétben járó kismamát? Nem akarom a témát feszegetni, sebeket okozni, de ez buta szöveg... sztem... meg se halld!)






Mai sztori: El kellett vinnem egy kölcsönkönyvet valakihez. Kérdi az uram tőlem:
-Elvitted?
-El há! - mondom én.
-Az egy hormon, te! - mondja ő :D:D:D

Kép
k.ir
 
 


Kandi!
Én hallottam a hírt,nem is tudom,hol, de tudom,hogy ilyenkor nem is lehet mit mondani, nekem a nővérem ment el így 2 éve.34 éves volt :cry:

Kép
Kép
zazzy
 
 


Örülök,hogy KicsiCsoda jól van!

Kép
Kép
zazzy
 
 


Kandikám, sok-sok erőt!!! Annyira sajnálom, hogy még ez is... Belcsi maradjon még bent pár hetet ;)
NST/CTG-n minden rendben van? Most már aztán bármikor kibújhat (bár várjon még 1-2 hetet, az a tuti), gondolom már minden készen van, csomag összekészítve. Nagyon izgi :)
Ölellek, most Belcsi lebegjen a szemetek előtt, szükségetek lesz a nyugodtságotokra, ha úgy dönt hogy elindul.
Millió puszi nektek!

Bencém gyógyulgat, gyakorlatilag vasárnap óta nincs hasmenése. Ha ma sem lesz, akkor holnap lemegyünk végre a játszótérre, gondolom már nem fertőz. Annyira jó, hogy a doki nem mondott semmit, hogy mikor kell ellenőrizni a székletét vagy mikortól mehetünk végre szabadabban sétálni... :(

Kép

Kép
bettica
 
 


Sziasztok!

Kandi, őszinte részvétem. Sajnálom ami veletek történt! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: sok-sok erőt nektek!
Örülök annak, hogy a babád jól van! :)
Ölellek!
mókica
 
 



Kandi!

Sok-sok erőt Nektek.Részvétem :cry: (én apum is így halt meg hirtelen :cry: )
ezoterike
 
 


kandi, részvétem!!!! erőt nektek, és ez a pici baba segíteni fog ebben!
(nekem meg most, zsófival való terhességem 34. hetében halt meg így keresztapám. a fia ugyanígy ott volt mellettek. feldoglozhatatlan...férjedet -is- nagyon sajnálom!!!!!!!!)

Kép

url=http://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Kép
Köszönöm-köszönjük!

Holnap megyek az utolsó vérvételre,NST-re...hétfőn Uh-ra...remélem minden okés....majd jelentkezem!!!!

pusza Nektek
:!:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandika, sok erot es reszvetem. remelem kicsicsodaval minden rendben lesz, feltetlenul jelentkezz ha tudsz.
Oleles!

Üdv.
Aisha
aisha
 
 


Aisha!
Neked is köszönöm!Kedves vagy!
Te is lassan a finisbe kerülsz!Tök jó!!!!!
Nevét elárulod?

Mai CTG-m is jó lett,semmi fájás...dokim is itthon van...ma mondta,hogy bármikor mehetünk szülni...szülésznőm is csütörtök óta elérhető már....
Hétfőn Uh és csütörtökön újra CTG!

Többiek merre vagytok!
Remélem nem az Én lehangoltságom miatt vagytok távol?!

Jó hétvégét és pusza Nektek!!!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandi, részvétem! További erőt és kitartást Nektek! Örülök, hogy a Picivel minden rendben van és így is lesz!

Kép
apple
 
 


Sziasztok!

Kandika, hűha, most már nagyon-nagyon finis! :) Olyan gyorsan eltelt, most jelentetted be hogy lakik valaki bent, most meg már bármikor kibújhat! :lol: Annyit jársz eszemben! Drukkolok nagyon! Telóm éjjel-nappal be van kapcsolva! :wink:

Nem, nem azért nem jövök - Dorka beteg. Nagyon kész volt szegénykém - keddről szerdára éjjel 39 fokos láza lett, szerda este 39,7. Tüszős mandulagyuszi. Most már láztalan szerencsére, de étvágya még nincs, alig eszik-iszik mert minden csípi a torkát. De már kezd az igazi önmagára hasonlítani.

Bettica, örülök,hogy Bencéd jobban van! Szerintem beszélj a dokitokkal hogy kell-e ellenőrizni a székletét és mikortól mehettek vele!

Mindjárt dobok egy kismami táblit is! Barthalisról tud valaki valamit?!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


ÉS akkor a tábli:

Kép

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Apple!
Neked is köszönöm külön!!!

Anyoookám Dorkádnak mielőbbi jobbulást kívánok!Egyen sok kenyeret....és pépes dolgokat kerüljétek....az rátapad...ezt tapasztalatból tudom,amíg 4évvel ezelőttig volt mandulám...na meg a műtét....azt mondtam,inkább szülök ....na most be is jött...mandula műtétem remélem nem lesz már (nem nő vissza) DE szülők napokon belül!!!

Mutatok képeket...van aki szerint nagy...van ,aki azt mondja nőhet még!

Kép Kép Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandika!

Szép poci, nagyon izgulok érted :)
Elárnulnám a nevet ha biztos tudnám kislány lesz 100%-ra...de megyek uhura csütörtökön és remélem akkor pontosítunk...

Anyooka: köszike a táblicskát...el sem hiszem hogy alíg 2 hónap és szülés...

Üdv.
Aisha
aisha
 
 


Sziasztok!

Jaj de kár, hogy ennyire eltűnt mindenki :( Remélem nyaralás van és ezért ;)

Kandi: Mennek a drukkok a szép szüléshez! Pocakod gyönyörűséges!

Aisha: bizony elszaladt az idő... Mindjárt itt az ősz és Te is sorra kerülsz :)

Rami, Kincs, Hunci, Dimet, Zsizsik, Babancs, Mona, Monee, Czinki, Zazzy és a többi leányzó: Jól vagytok?

(Gyerek ágyon állva nézi a tvben a reklámot :lol: Na persze, Spektrumot néz :) )

Bence meggyógyult, de a bölcsi miatt kértem neki széklet vizsgálatot (Anyooo asszem te írtad, hogy kéne, na akkor már a kezemben volt a beutaló, mert gondoltam, hogy addig nem mehet bölcsibe, míg nincs nega széklet eredmény :( ), amit tegnap adtam le, talán hétfőn megkapja a doki az eredményt. Ha nega, akkor kérünk egy ismétlést, ha pozi, akkor fej falbaverés jön és pár hét múlva ismétlés... Állítólag hónapokig pozitív lehet :( Ha belegondolok, hogy ha nem mentünk kórházba, akkor ki sem derült volna... Jójó, persze mindig az egészség az első, de ebbe így belegondolni... Lehet hogy ez más gyerekekkel is megtörténik, ahol anyuka nem olyan lelkiismeretes, mint én... Akkor meg persze rejtett marad a kórság (mert pl vírusnak hiszik) és végig fertőzi a gyerek a bölcsit... Á, nem rágom magam ezen. Drukkoljatok, hogy mázlink legyen!

No és kérdés is a végére:
Bence még mindig nem mutogat... Kezdjek aggódni vagy ez így tök normális ? Egyetlen dolgot hajlandó mutatni, ha kérdem tőle, hogy hol van, az pedig a baba a bébiételes üvegen. Szoktunk játszani vele, mutogatjuk a dolgokat könyvben, falon, utcán, meg is jegyzi jó pár dolognak a nevét, de nem mutatja őket, hanem csak odanéz...

Kép

Kép
bettica
 
 


Bettica: Tibike 1 éves volt, amikor elkezdte mutogatni Brumit, a barna plüssmacit. És sokáig csak azt mutatta meg, oda is hozta, egyéb nem érdekelte. Aztán már nem emlékszem mikor kezdte a többit, de mikor elkezdte, akkor már a meséskönyvben a gyíkot, a követ, a napot, a virág lapiját... szal minden apró részletet mutogatott. Az autó, az autó kereke, az autó tükre... stbstb

Szerintem még ne izgulj. Nem is értem soha, miért akarják ennyire kategorizálni a dolgokat. Pl. járni is van aki 8 hónaposan kezd, más meg 16-17 hósan. Most akkor mutogatni miért kéne egyszerre?
Ha ránéz, az már mutatja, h érti miről van szó! És ez itt sokkal nagyobb lényeg, mintha össze-vissza mutogtna.
No, kifejtettem a véleményemet.


Ma egész nap olyan álmos voltam, h azt hittem a fejem leesik a nyakamról... De majd csak helyrejövök :D

Puszik,
Kir

Kép
k.ir
 
 


Kir: Köszi a megnyugtatást! Nem tudtam, hogy ez is úgy megy-e, mint a többi fejlődés. Próbáltam utána olvasni, de nem nagyon találtam erről a témáról semmit. Mondogatják nekem, hogy mutogassunk neki, meg kérjük meg, hogy ő is mutasson rá, de hát hiába ha ő nem akarja. Már jó pár hónapja "gyakorolunk"... Ezért kezdtem utánakérdezgetni a dolgoknak... A védőnőtől nem akarok ilyesmiket kérdezni, mert az 1 éves státuszkérdőív kitöltésénél is már elkerekedtek a szemei, hogy nem mutogat Bence. Az kéne még nekem, hogy ő is beparáztasson ;)

Álmosság? Hanyadik ciklusnapon is vagy? :P

Kép

Kép
bettica
 
 


Foggalmam sincsen, h hányadik ciklusnap vagyok. DE: csütörtök este 8kor indultunk Kolozsvárról. Fél 11kor érkeztünk meg anyumékhoz. Onnan fél12kor indultunk tovább gyerekestől (ezért kellett arrafelé mennünk). Éjjel 1 után megérkeztünk a buli hezlyszínére. (Az egyetemista haverokat meghívtuk Fortosmartonosba, a nagymamán üresen álló házába.) Éjjel 3 után megérkezett egyik vendégcsalád. Reggel 8tól folyt a parti, közben jöttek a többiek is... Pénteken elfelejtettünk lefeküdni, csak hajnali 4kor került rá sor. Tibike fél9kor felvert. Akkor dagasztottam, a szomszédasszonnyal kenyeret sütöttünk a kemencébe. Szombat este megint valami fél5kor feküdtünk le, vagyis vasárnap hajnalban. Vasárnap a legtöbb vendég elment, csak 3 család maradtunk (csúcsidőben 8 család volt). AKkor többet aludtam, már fél3kor lefeküdtem.
Hétfőn egész délelőtt robotoltam, ugye a házat ki kellett vájni a koszból. Aztán hétfőn reggel Tibinek eltörött a szemüvege indulás előtt, így én vezettem le a hazafelé 250 km-t.
Kb ez volt a hosszú hétvége.

Ma meg úgy jártam, h senkinek sem kívánom. Ugye hamarosan kötözünk, a hét végére befejezik a munkások a felújítást az új kéglinkben s mehetünk is. Nos, elfogyott az olajfesték s kellett venni még egy 4 literes vederkével. Felkocsikázok Tibikével a Baumaxba... a lényeg az, h hazafelé a vederke felborult a kocsi csomagtartójában, leesett a fedele és tovább tudjátok. 4 l olajfestékben úszott az egész csomagtartó. Hát abból más soha nem lesz a régi... Máskor alig lehet csavarhúzóval kifeszíteni egy ilyen festékes szarnak a fedelit, de ez sztem selejtes volt...
Egy autómosóban 2 fickó 2 órán keresztül keményen dolgozott, egy liter "diluant"-ot, mi ez magyarul? festékoldó valami... szóval 1 litert eldolgoztak. Ki kellett hajítani a csomagtartó alját borító padlószőnyeg-szerűséget... a gyermek közben kakált, ott tettem tisztába, éhes volt és álmos, mert ez persze kb. ebédidőben történt. Úgy lett volna, h beadjuk a munkásoknak a festéket és jövünk haza ebédelni s aludni...

Szóval iszonyú ideges voltam ma egész nap.
Tegnap délben is aludtam a gyermekkel, ma délben is eddig, csakhogy ő még mindig húzza a lóbőrt...

Na.
Most megmondom, h hányadik cn.

Kiszámítottam: 30. Ez nálam még simán belefér... Azt hittem, h kb a 3dik héten lehetek, de nem... több.

Puszik s vigyázzatok, hmit tesztek a csomagtartóba!!!

Kép
k.ir
 
 


Anyó: Bartalis Ági írt az anyatanyára, ma van a termiusa, de a legényke jól érzi még magát odabenn. Majd szól, ha eksön van. :)

Kép
k.ir
 
 


Sziasztok.Kandi nagyon szép vagy.Írtam mailt.
Vendég
 


Sziasztok!
Még egyben...semmi előjele,hogy Belcsi kijönne!
Hétfőn uh-on nagyon felidegesítettek,hogy van egy kis tágulata a jobb veséjében...sajna elkezdtem olvasgatni a neten...gondolhatjátok...de a gyerek orvos és a nőgyógyászom megnyugtatott kicsit....de csak kicsit...
Hétfőn 3066gramm volt...
Írok ha indulunk...vagy Hunci megírja,ha gyorsan kell menni....

Hunci!Válaszoltam!

pusza Nektek és köszönöm,hogy aggódtok értünk!Jól esik....köszönjük!!!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Kandi, nyugi!!! A fene az ilyen dokikba!!! :evil: Miért kell így szülés előtt idegesíteni a kismamákat?!
Pocid csodaszép - és egyáltalán nem kicsi!!!! :)

Kir, olvastam Barthalist! :wink: Várjuk a híreket Tőled!!!

Bettica, szerintem se izgulj! Érti hogy mit kérdezel, tudja mit szeretnél és ez a lényeg!!!

Többiek, merre vagytok?! Rambóka, Kincs, Monee, Dimet, Zsizsik, Babancs, Zazzy és a többiek?!?! Teljesen kihal ez a topik is?!?! :cry: :cry:

Rólunk: Dorka meggyógyult! :lol: :lol:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni.

Lesz a 3. PCOS közönségtalálkozó okt.9-én a szokott helyszínen. A korábbi tapasztalatok azt mutatták, hogy főként a fórumozók jelentek meg, ami nagyszerű, de miután a hely kapacitása jóval több érdeklődőt is be tud fogadni, nagyobb hírverésre lenne szükség.

Konkrétan arra gondolok, hogy vannak olyan újonc PCO-sok, akik még csak gyanakodnak a szindrómára, vagy nem is tudják, hogy ez a bajuk. És nem tudják, mi a teendő, hogyan-merre tovább.

Ezt a "célcsoportot" kellene megszólítani. Ugyanis nem nagyon van még ilyen lehetőség - tudtommal- hogy ennyire rendszerezett információt, illetve biztatást kapjanak előadó szakemberektől, sorstársaktól.

1. Az egyik ötlet, hogy kisebb figyelemfelkeltő plakátokat készítünk, hangsúlyosan a tünetekre koncentráló hívószókkal. Ezeket a plakátokat a következő helyeken lehetne kitenni a segítségetekkel, vidéken is (természetesen a helyi hozzájárulást megszerezve):

- sztk nőgyógyászatok
- privát nőgyógyász rendelések
- endokrinológia, diabetológia ambulanciák
- bőrgyógyász szakrendelések
- esetleg nagy forgalmú szépségszalonok, háziorvosi várók

Mivel a plakátok készítése nem olcsó mulatság, ezért arra gondoltam, hogy előzetesen ha jeleznétek nekem (priviben vagy a PCOS e-mail címemen), hogy vállalnátok 1-2 helyre a plakát elhelyezését (esetleg mellé a szokásos kártyákat is, amiket korábban is terjesztettünk!), azt nagyon megköszönném. A felajánlások ismeretében a hónap végére elkészítenénk a plakátokat, és szept.első hetében ki is lehetne tenni azokat.

2. A másik ötlet, hogy a médiával kellene kapcsolatot keresni. Bármi jöhet, női magazin, tini magazin, esetleg elektronikus csatorna vagy Internetes portál. Ha van valakinek kontaktja, be tudja ajánlani ezt a témát egy ilyen helyen dolgozó "belsősnek", akkor az is nagy segítség lenne.

Részletek itt (ha még valaki nem látta):

http://www.pco-szindroma.hu/index2.html ... o2009.html

http://www.pco-szindroma.hu/index2.html ... i2009.html - jelentkezési határidő szept.25.
arkon
 
 


Kandi: Folyamatosan mennek a drukkok! Emiatt a vesetágulat miatt próbálj meg nem aggódni, max annyi lesz, hogy jobban odafigyelnek a veséire. Ha akkora baj lenne, már rég kiszúrták volna sztem ;) Te is Hajdú doktornőnél voltál régebben, ugye? Mert ha igen, akkor ő biztosan szólt volna, ha talált volna vmit...

Arkon: Én szívesen bepróbálkozom a békási rendelőkben, a házidokim most kezd a pcos-el/IR-el kicsit képben lenni, sztem nem bánná, ha egy egy plakát, szórólap kikerülne hozzájuk is. Ha esetleg a plakátot átküldöd jpegben, akkor tudok párat nyomtatni (fekete lézer nyomival) és azt is ki lehet tenni ilyen helyekre, és ez ingyen lenne ;) Nőgyógyászati rendelőben is be tudok próbálkozni majd ;)
Na jó, írok mailt neked :)

Kép

Kép
bettica
 
 


Sziasztok Lányok!
Szia Bettica-boszi! - Igen, ki leszel nevezve boszinak!

Szóval: tegnap már barnáztam, de Bettica ötlete, h ez az aluszékonyság... elnyomtam egy tesztet tegnap délután. És láss csodát: volt rajta iszonyú halvány második csík is.
Nem örvendeni! Mert a happy end elmaradt. :(

Ma reggel nyomtam egy másik tesztet, az atom-negatív lett. Egyre jobban barnáztam és dél körül meg is jött.

Lényeg ami lényeg: Bettica! ha fejleszted magadat, még lehetsz boszi :D:D:D


Pusszok,
Kir

Kép
k.ir
 
 


Ádám fél 4-kor megérkezett, 4 kg, 55 cm, mindketten jól vagyunk.


Ez áll a Bartalistól érkezett SMS-ben :D

Isten éltesse az új családot!!!

Kép
k.ir
 
 


Hát Barthalis gratulálok, sok tejcit nektek :) ez most azt jelenti, hogy a finishelők közé léptem ezzel...nem is aggódom ám :)

Üdv.
Aisha
aisha
 
 


barthalis gratula!!!!!!!!! :)

kandi,a zsuzsinak si volt. mindkettőn. egyszerűen csak arra kell figyelni, ha hirtelen magas láza lesz, mindenféle más kizárásával. akkor pisiminta, és megnézik. de ez nagyon ritkán fordul elő, pár hónapos korukra kinövik.

Kép

url=http://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Barthalis, gratulálok Ádámhoz! Szép méretei vannak!!:D :D :D :D


Kir, a csudába vérnénivel..... :cry: Ölellek!

Kandi, nyugi! Minden rendben lesz!
mókica
 
 


Sziasztok!

Barthalis, nagyon-nagyon nagy gratula!!!! Hosszú, boldog életet kívánok Ádám babának!!!

Kir, a francba! :cry: :cry: :cry: Pedig azt hittem hogy hoztam a mensidet...
én meg romlok... Eddig gyönyörű 28 napos ciklusaim voltak, most meg 5 hétre jött meg :(

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Kép

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Szió

Barthalis Gratulálok!!Sok sok tejcsit és minden jót!!!
Mekkora baba :shock:

Kandika drukkok!
Minden rendicsek lesz Belivel!

Kir :? :(
azért biztató is!

Arkon töröm a buksim.

szép napokat mindenkinek!
Vendég
 


Barthalis: gratulálok a nem is olyan kicsi baba érkezéséhez :D Sok-sok tejcsit és rengeteg örömöt a kis jövevénnyel!

Kir: :( Legközelebb inkább csendben maradok ;)

Anyoo: Ez lehet pl a stressz miatt is. Nem volt mostanában vmi nagyobb probléma?

Ma nekem is megjött, és ennek most annyira, de annyira örülök :lol: igaz, hogy így a nyaralás jól el lett tolva, de legalább lett egy 33 napos ciklusom pével, ami nálam igen nagy szám :)

Kép

Kép
bettica
 
 


Szió! Pusszantok mindenkit!!!! :)

Anyooka!
Köszi, hogy még benne vagyok a táblázatban :)

Gina
gina13
 
 


És ha nem baj, 2 kép:

Kép mi 2en


Kép Dorina
gina13
 
 


Sziasztok!
Nagyon aranyosak vagytok,hogy drukkoltok és nyugtattok,hogy nem lesz gáz a veséje miatt....Dimet,köszi,hogy leírtad,hogy Zsuzsinak se volt gáz ez miatt!

Barthalis gratulálok így ismeretlenül is!

Ginuska szépek vagytok!Dorinának mekkora szeme van!!!

Bettia!Gratula a ciklushoz!Igen Hajdú doktornőnél voltam Én is....de csak a mostani Uh-on látszódott,eddig nem!

Na pusza Nektek!
Majd jelentkezek!!!


kandi72
Budapest III. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: