Új privát üzeneted érkezett!

panda: a hasamat nem érzem óriásinak, bár ha még 7 hétig bent maradna (amit nem fog) akkor érdekes méreteket öltenék szerintem, hiszen a 33 és a 40. hét között még lenne 7 hetem és a múlthéten mértem azóta nem. Az utolsó 4 hétben a lányommal nagyon sokat nőtt a pocim, most inkább hegyes szerintem.

beu???? Kíváncsiság tudom nem a legjobb erényem :oops:

kati:simán felborulnak a gyerekek, nagylányom 6 évesen gondolta úgy, hogy most már nem alszik egyedül 3 havi munkámba telt, míg meggondolta magát.

Azért a babakocsi tologatásba én is benevezek, igaz kicsit nagyobbacska babával :lol: .
Panda, nita nektek meg kötelezően együtt kell tologatnotok, itt a tavasz hátha jönnek a gólyák :wink: .
Mármint pandának ne jöjjön, mert neki már úton van.

sipike:a krumplis zsák nem marad el, én már néha inkább letenném az asztalra :oops: Ha mozgolódik kicsit hátra kell dőlnöm, mert ülve nem fér el és iszonyat fájdalmat okoz a bordáimnak. Még szerencse, hogy alulról annyira nem feszít egyenlőre.





erika82
Erdőkertes
 
 


Erika, akkor én már nem küldök számot, felesleges ezer telefonszámra elküldeni a hírt, lesz így is elég ember, akit értesíts :)

Nosztalgia.... Én a mai napig sokat nosztalgiázok, annyira csodás nap volt..... Én az utolsó másodperceket nem tudom elfelejteni, mondjuk nem is akarom. :) Ahogy kihúzta a doki és felsírt..... Jajjj, most is könnyes a szemem....

És két nosztalgia között rohanok a gyerek után, mert valamin tuti töri a fejét :)

Képzeljétek, most már mondhatom, hogy Dóri ül :) Ma már 2x is láttam ülni, kapaszkodás nélkül, játszott. :) Már csak a kapaszkodásmentes séta van hátra :) Áll, ül, lépeget :) Édes, imádom :)

Kati, szóval ennyit a nosztalgiákról :) Nálatok meg teljesen aktuális, szülinapja lesz :) Alvás kapcsán nálunk is változások vannak mindig. Most úgy másfél hónapig 1/2 6-6 felé kelt, előtte 1/2 8 felé...... Na, az elmúlt két napban végre 7-kor kelt...... Mi változott, nem tudom....

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Pandától megkaptam a telszámát, így arra fogok sms-t küldeni vagy a férjemet megkérni még nem tudom. Ő pedig majd megírja itt nektek. Na de azért ne szaladjunk ennyire előre még van egy kis időm.





erika82
Erdőkertes
 
 

 
 

Jaj lányok én csípem a nosztalgiát!Olyan jó olvasni ezeket a sorokat!
Erika,szerintem is praktikusabb,ha egy embernek küldesz értesítést. :wink:
Én meg azt hiszem elmegyek dokihoz,mert szerintem nem gyógyultam ki a felfázásból.Azt hittem,hogy a hormonok miatt érzek fura dolgokat odalent,de nem így van.Sajnos most is érzem a hasam.Úgyhogy ideje rendbe tennem a dolgokat a babóhoz!!! :lol:
sipike83
Kalocsa
 
 


Erika, nem semmi méretek:)) Én császáros voltam, sajnos. Pedig nagyon vágytam a spontán szülésre. Spontánnak spontánul elment a magzatvíz, de tágulási nehézségek miatt lett végül császár. Doki, aztán hohózott, hogy talán jobb is, mert 4300 gr-mal született a drága. háát, igen, nosztalgia...:)

Pocakosoknak további jó pocakosodást, többieknek hajrá :wink:
20140503222551
 
 


tinus:szép kis méretek voltak nálatok is. Hát remélem az orvosom jól dönt majd, bár nem olyannak látszik, mint aki össze-vissza beszél. Most, hogy papíron a 33. héten ilyen nagy fejmérettel találkozott már látszott rajta, hogy gondolkozik mi lesz később, szóval most még megbízom benne, remélem így is marad.

Jaj lányok én már szinte elfelejtettem milyen volt a nagylányom kicsinek, képeket ha nézegetem olyan aranyos, de az érzés azért már rég volt. Van egy olyan képe, amin terpeszbe áll és a lába között átnéz hátra, hát a képen csak a nagy pelusa látszik és a feje a lába között imádom. A másikon épp kipakolta a szekrényt és nemes egyszerűséggel beült ő a dolgok helyére, onnan vigyorgott. Ha tudom lefényképezem és felrakom ezeket, de csak jövőhét közepe után, mert addig dolgozom és bolondokháza van.





erika82
Erdőkertes
 
 


Bocsi, de tegnap itthon nálunk is bolondokháza volt :roll:

Amúgy babó jól van, mi egyenlőre kisebbek vagyunk, mint anno Panka volt, s a fejünk is csak 55.5mm. Persze alig lehetett befogni, mert a drága megint akrobata műsort tartott keresztbe tett lábakkal, szóval azért arra a lányra sem merném a nyakamat még tenni.
De a két pasival ellentétben én láttam ahogyan öltögeti a nyelvét és pislog :lol:
Reggel meg jó kis műsort tartott ébresztőként.

Nita, peteéréskor nekem is szurkálni szokott, úgyhogy hajrá!!

Nosztalgia, hát igen talán erre valók a szülinapok is, de olyan jók. Panka nálunk rá van kattanva a fényképekre, és sokszor megnézi a pici képeit, de mi is annyira élvezzük.

Na Erika, most úgy jártam mint te, nekem is hátra kellett dőlnöm, mert úgy befeszített, hogy csak na, a hólyagomon tapos a drága. :shock:

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Az jó ha már ilyen korán kezdi a bekeményítést. Már a melleimet nyomkodja Máté, igazán kicsi odabent a hely.

Akkor most sem lettünk okosabbak a nemét illetően? Tényleg lányka lesz ez a babó, ha ilyen szégyenlős.





erika82
Erdőkertes
 
 


Sziasztok!

Végre jön a tavaszi idő!Sokkal jobb a kedvem ebben a napsütéses időben! 8)
Sajnos az antibiotikumoktól begombásodom és ez történt most is! :cry:
Legalább most rendben leszek,aztán hajrá!!!
Többiek?Mi újság?
sipike83
Kalocsa
 
 


Hová tűnt mindenki?!!
Nem jó így egyedül!!! :cry:
Írjatok!!!!Légyszí, légyszí!!!!
sipike83
Kalocsa
 
 


Szia sipike, itt vannak a lányok, szoktak azért jelentkezni.
Én most pár napig csak hébe-hóba, mert megjött a munkahelyre az utódom és jövőhét szerdáig ketten vagyunk egy irodában egy gépen, be kell tanítanom. Aztán csütörtöktől szabi és megy a takarítás, gyerekszoba rendbe rakása és a ruhák ill. kórházi csomag összepakolása. Épp azon gondolkoztam, hogy vajon pihenni is fogok otthon vagy jön a második műszakom :o .
De már az is nagyon jó, hogy bár reggel fel kell kelnem korán, mert a férjem és a lányom indul a dolgára, de vissza tudok feküdni.
Már úgy várom.

Aztán lesz időm fényképezni és lefényképeztetem a pocakomat ill. a gyerekágyat, nem tudom, hogy írtam-e de a lányom berendezte az ágyat, még az ágyneműt is berakta (mondjuk szét kell szednem, mert ki akarom mosni) és a babáját belefektette. Olyan aranyos volt.





erika82
Erdőkertes
 
 


Na ma apa szülinapja, van és tegnap tortát gyártottunk egy lepcses szájú 2 évessel, gondolhatjátok, mikor haza jött az apja első mondata, hogy apa tortád lesz!!!! :roll:

Ma befejeztük gyorsan, mert du még a hajnalban beszerzett tp papírjaimat is be kell vinni a munkahelyre úgy hogy apa előtt hazaérjünk, jó kis meló lesz...

Erika, olyan jó hogy Rebeka így készül már a kistesóra :lol: Úgyhogy inkább akkor szedd szét a művét, mikor nincs otthon.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Jól van megnyugodtam!!!
Beu!Boldog szülinapot a párodnak és jó ünneplést!
Erika,azért vigyázz magadra!A fényképeket meg nagyon várom!!!
sipike83
Kalocsa
 
 


Azokat a képeket én is :lol:

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!!!!!!

Kati Bogi biztos érezte hogy közeledik a születésnapja:)

Erika majd csinálunk közös képeket a babakocsi tologatásnál:)

Nyuszika gratula Dórikának az üléshez:)

Beu Boldog szülinapot párodnak:)))))
Mátémnak is ma van a szülinapja:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Én is vagyok, de inkább olvasok :oops: .

Minden szülinaposnak, felnőttnek, gyereknek egyaránt BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

Erika!
Fényképekkel ide gyorsan, amint vannak!!!! Igazán megérdemled már, hogy otthon legyél, jó sokáig húztad az igát a melóhelyeden :roll: . Nekem még 2 hónap munka, ha minden jól megy, aztán láblógatás 3-4 hétig és itt is a kicsi bébi. Érdekes, milyen gyorsan megy az idő :shock: .

panda
Halásztelek
 
 


Mátémnak MA van a születésnapja vittünk be tortát is az óvodába erre nem kapja meg majd csak holnap mert hogy holnap farsang és majd akkor lesz buli és majd megkapja akkor a tortáját......nos a szülinap nem egyenlő a farsanggal.legalább is nálam....marha pipa vagyok :(((((((((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Boldog szülinapot Máténak!Nita,a tortás sztori nagyon durva.Én is nagyon pipa lennék!
Igazából nekem is nagyon vacak hetem van,ezért is ilyedtem meg,hogy innen is eltűnt mindenki.
Kicsit elkeseredtem a gombáim miatt,mert nyilván ez a hónap így sikertelen lesz.:(
Úgyhogy tessék jönni,írni,mosolygos,babás képeket hozni!;)
sipike83
Kalocsa
 
 


Nita, boldog szülinapot Máténak is :)))))
Azért ez a tortás dolog disznóság, miért kell összevonni a ketőt, ráadásul nem is egy napra esik! :x

Panda, ez jó, akkor neked sem marad túl sok láblógatós heted, ha még 2 hónapig dolgozol.

Ma bevittem a kövi adag tp-s papírjaimat, és kivertem a balhét a gazdaságisnak, mire az boci szemekkel annyit kérdezett, hogy a férjem kap fizetést! Hogy a p....-ba jön bárki ahhoz, hogy ezt megkérdezze, miközben az a feladata, hogy az én fizetésem intézze, amellett hogy a sajátját rendesen kapja. Olyan pipa lettem, hogy megfenyegettem, hogy bemártom a főnöknél, ha nem lesz hamarosan pénz belőle!
Itthon elmondtam apának, mire kerek perec megmondta, hogy akkor ő megy a főnökömhöz ha találkoznak és rákérdez. Na erre befizetek!!!

Nincs valakinek egy jogász ismerőse, aki ért ezekhez a táppénz kifizetésekhez - főleg mikor a munkáltató nem kifizetőhely? Ráadásul, állítólag én nem tudom az OEP-hez bevinni, mert valami adatlap is kell hozzá. Kezd a hócipőm is tele lenni ezzel az egésszel.
Ja és a hab a tortán, hogy a legjobb kollégáimat meg rugdossák kifelé - egy körhöz tartozók - még jó hogy én védve vagyok :twisted:

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sipike, én mindig gombaellenes gyógyszert is kértem, ha antibiotikumot kellett szednem bármire..................... :? Nálam is ez a szitu.........

Most csak ennyi, megyek aludni, holnap bővebben :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok, csak a héten felhúztam magam, ahogy olvasgattam egy másik anyukás blogot és egy kicsit hagytam, hogy kifüstöljem magam, így nem olvasgattam inkább.

Mátét Isten éltesse!
Sipike, sajnálom, hogy így alakul a hónapod.
Nálunk kb 2 hét és pé. Izgi lesz, mert ugye múlt hónapban lemaradtunk:) Gyerekek, én annyira akarom és mégis annyi kétség van bennem, hogy mi lesz... Férjem munkája bizonytalan, nemsokára költözünk stb.

Beu, ne is törödj az ilyen bunkókkal. Nem irigyellek a munkahelyi ügyintézés miatt. Nekem sem adatot meg az, hogy kedvesek és segítőkészek legyenek anno. De jobb nem is visszagondolni. Még szerencse, hogy van védettség, bár nem tudom meddig, mert most állandóan változtatnak.
20140503222551
 
 


Beu kitartás,nálunk most az a szerencse,hogy új könyvelőcéget váltott a főnököm,mert a régi banda nagyon bunkó volt.
Tinus,ne törődj semmivel,nálunk is bármi lehet még a munkahelyeken,de úgy vagyok vele,hogy majdcsak lesz valahogy.
Nyuszika,régen én is mindig így csináltam,de mivel rég nem volt ilyen baj,ezért most biztos voltam benne,hogy nem lesz gomba....dehát lett...most már mindegy....
A mai napom már talán jobb,de ez a hét...nagyon durva!!!!!
De lassan vége...és már jobban vagyok
:lol:
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok, képzeljétek, olyan boldog vagyok :) A pajzsmirigyem szülés után most normál tartományban van!!!! Ugye szülés miatt túlműködött, pedig tök normális volt előtte. Most mentem el megint és rendben van!!!!!!!!!!!!! Jupiiii 8) Az élet apró örömei :)

A másik, hogy vettem LH teszteket és aszerint lemaradtunk a dologról. Van egy érzésem, hogy az előző kanyarban 6 napot késett, most ennyivel hamarabb jön meg.... Félidő körül kezdtem el, de napról napra halványabb volt... Én annó használtam ilyet és gyönyörűen mutatta a PÉ. Szóval ez a hónap nem a mienk, de nem baj, majd a következő :)

GYED-es anyukák, hallottátok, hogy változott a törvény és most már az Anyuka is megigényelheti magának a gyerekenként járó évi 2 nap szabit????? Munkahely ad valami nyilatkozatot és úgy!!!!! Ami jár az jár :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika, apukára gondoltál ugye?
20140503222551
 
 


Igen most már mind a két szülőnek jár a gyerekenkénti 2 munkanap szabi.
Azt nem tudom, hogy kell-e hozzá nyilatkozat, mert nálunk egyik munkáltató sem adott ilyet. Bár én most hadilábon állok a sajátommal. Év elején azt mondták ez a gyerekeseknek úgy mond alanyi jogon jár, csak tudnám, honnan tudják kinek hány gyereke van.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Tinus, nem. Apukának járt, Anyukának nem. De most már az Anyuka is megigényelheti. Nekem persze könnyű, munkaszerelemből lett házasságban élek, így ugye a férjem hoz a munkahelyünkről nyilatkozatot, kitöltöm és viszi is be :)

Beu, gondolom a nyilatkozaton igazolod a gyermeked/gyermekeid létét. Úgy, mint a családi adókedvezmény, amit már a magzat létezésekor igényelhettél. Az, hogy utána a baba megmaradt-e, senki nem követi le, de ha kiderül, hogy nem, akkor gondolom én büntetnek...

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok!
Süt a nap végre!!!! :lol:
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok!!!!!!

szombaton megvolt Mátém zsúrja.amint tudom hozom a képeket:)
remélem mindenki jól van?:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nálunk is hétágra süt a nap, de mit itthon ücsörgünk :x
Nem tudom, lehet már üldözési mániám van, de ahányszor anyósék jönnek, utána a gyerekem náthás lesz. Így a szombat éjszakát szinte végig virrasztottuk, anyumékhoz másnap úgy mentünk, mint a mosott rongy. De az éjszaka megemeltem a párnáját és csak a cumiért kelt fel 2X aztán aludt tovább. Szerencsére láza nincs.

Nita várjuk a képeket!

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok lányok!

Nem tudom mi lesz a várva várt pihiből, mert térdig bevizesedtem pénteken, mindenféle vizsgálatot megcsináltak szerencsére mind negatív, holnap megyek vissza és megbeszéljük mikor kell befeküdnöm. Szebb a lábam amióta nem dolgozom (4 nappal hamarabb eljöttem szabira) úgy volt hogy ha nem megy lejjebb a szigorú fekvéstől akkor azonnali császár, hát ezt remélem megúszom.

Majd adok hírt magamról, de holnap azért cumot összepakolva kell jelentkeznem az orvosomnál :cry: .





erika82
Erdőkertes
 
 


Jajjj, Erika!!!!!! Durva!!!!! Reméljük semmi baj nem lesz!!!!! Várjuk a híreket!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Erika, szorítunk hogy jól alakuljon!!! majd jelentkezz

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Erika,nagyon szorítok,hogy minden rendben legyen,várunk a hírekkel!
sipike83
Kalocsa
 
 


Nita,én is kíváncsian várom a képeket!
Bocs,hogy nem írtam hosszan,de hosszú volt a hétvége.Az öcsém lakást felújít és költözik.Segítettem neki takarítani,mert egyedül nagyon elveszett a fiú.Így is csak szombaton tud ott aludni először,mert még javítani kell a festésen,addig meg nálunk van.
Nagyon elfáradtam...
Ma reggel pedig eldöntöttem,hogy ebben a hónapban terhes leszek és kész!!!Ennyi!!! :lol: Be kell vonzani a dolgokat! :wink:
UI:Itt szakad a hó ismét,pedig már nagyon örültem,hogy tavaszodik! :cry:
sipike83
Kalocsa
 
 


Sipike úgy legyen, ahogy elgondoltad!!

Tavasz, hát már én is azt hittem ideért. De itt is szakad, talán most már alábbhagyott.

Erika???!!!

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Jó hírekkel nem szolgálhatok. Bár minden leletem negatív ami azért nagyon jó, de a várva várt 1 hónap szabimat a SOTE-n töltöm. Péntekig kaptam kimenőt aztán várnak szeretettel. Túl nagy magzat,ödéma az indok megfigyelnek és ha kell akkor szülünk.

Legközelebb már azért fogok írni, mert kijöttem babával a kórházból.Szülésig már nem engednek ki. Nem így képzeltem el a terhességemet és a szabimat :cry: .

Minden jót lányok, panda,beu vigyázzatok magatokra és a babáitokra.

Nita mihamarabbi babásodást és az új fórumozóknak is sikeres hónapot.

Nóci:rég hallottam felőled, remélem jól vagytok. Jelentkezem valamikor.





erika82
Erdőkertes
 
 


Erika sajnálom,de az egészségetek az első.Kitartás,gondolj arra,hogy milyen jó lesz,ha a babó már ott lesz a kezedben.Addig is gondolunk rád!
Itt végre tavasz van!Tehát várjuk a gólyákat ezerrel....! :D
sipike83
Kalocsa
 
 


Erika, várunk vissza!!! És kitartást, vigyél magaddal sok újságot, olvasni valót... hogy legyen mivel eltölteni az időt. Aztán hipp- hopp eltelik az idő és Máté baba már ott is lesz veletek :) Szurkolunk és a legjobbakat!

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Erika!
Azért, mielőtt bemész írjál, légyszi!!!!! Máténak már minden cucca megvan? Melyik Klinikára mész, I-es vagy II-es? Kinél fogsz szülni?
Azért van jó oldala is, így legalább kénytelen leszel pihenni, bár tudom, nem egyszerű a többieket ennyi időre magukra hagyni :cry: . Engem is váratlanul ért tavaly, mikor kórházba kerültem, szerencsére, csak 10 napra, de a férjem hihetetlen jól megoldotta a dolgokat, a gyerekek is nagyon ügyesek voltak, semmi gond nem volt végül.
Hatalmas drukk a hátra lévő időre!!!!

panda
Halásztelek
 
 


Erika, nagyon drukkolunk. Ne izgulj, minden ok lesz, az egészségnél nincsen fontosabb!!!!!

Többiek: kivel mi van? Én most várok, remélem mihamarabb megjön. Azaz holnap lenne jó, mert akkor tartja magát az eredetiekhez a mensim..... De érzem is magamon, sőt, ma volt masszázson és a masszőr csaj mondta, hogy mensi közelében vagyok-e, mert érzi a derekamnál lévő nyirokmirigyeken.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Erika,
Sajnálom, hogy be kell feküdnöd, te tényleg az a legfontosabb, hogy minden rendben menjen. Nagyon drukkolok nektek és gyors szülést kívánok. :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Azt hiszem így a PÉ környékén teljesen megzavarodok agyilag.Most már tuti.Ilyenkor nagyon elkap a babaláz.:)Az előző és a mostani ciklusban is a 13-ik napon éles,szurkáló fájdalmat éreztem az alhasamban!
Kérdésem a következő lenne:ilyenkor mikor érdemes együtt lenni a párommal.Előre érdemes gyúrni,vagy pontban ilyenkor?Bocs,a hülye kérdésért,de még sosem foglalkoztam ezzel témával! :oops:
Ha valakinek nagyobb tapasztalata van,akkor írjon légyszí!Mert,ha most lemaradtunk,akkor szeretném tudni,hogy a következő hónapban mire érdemes figyelni?

Előre is köszi!!!!
sipike83
Kalocsa
 
 


Sipike, én ezt az oldalt szerettem, főleg míg kérdésem volt, ingyen kérdezhettem is - de ez sajna már megszűnt, mert fizetős lett - de az ismeret anyag az továbbra is szabadon olvasható.
http://babatervezok.otthona.net/index.html

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sipike, a PÉ körül naponta érdemes együtt lenni, kell a nap a katonák termelődéséhez. Hány napos a ciklusod pontosan? Én amúgy a helyedben, ha ma már érezném a szúrás, ma estétől naponta együtt lennék, mondjuk összesen alkalommal. Általában azt mondják, a lány katonák kitartóbbak, azaz lassabban jutnak el a célig, de jobban viselik a megrázkódtatásokat, míg a fiúk fürgék, de hamar el is halnak. Hajrá :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a tippeket!
A ciklusom 28 napos,tegnap volt a 14-ik napom,tegnap este éreztem a hasam.Úgyhogy szót fogadok nektek és elkapom az uramat!Remélem nem lesz túl fáradt! :wink: Bár igazán úgyis egy lassabb lány katonának örülnék! :lol:
sipike83
Kalocsa
 
 


Akkor tuti most van idő, hajrá!!!!!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Holnap azt hiszem nagyon kisimult leszek!!! :lol:
Este vendégeink lesznek,szegények ,ha tudnák,hogy fogom várni,hogy elmenjenek! :D
sipike83
Kalocsa
 
 


Hangold rá Apát is, húzd egy kicsit a vendégek érkezése előtt, na akkor Ő sem fogja marasztalni a népet, amikor mennének :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok!!!!!

a képek facebookon fent vannak de ha gondoljátok másolok át ide is...

Erika reméljük minden oké lesz....
ez a sote merre van?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én már megkukkantottam őket :D
Nagyon jó kis buli lehetett!!! Máté gondolom élvezte.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: