Új privát üzeneted érkezett!

monyokám!
ha érdekel, én meg sokkal többet parázok azon, h egyáltalán van-e olyan bébi, aki akarna engem anyukájának... nekem ez a parám.... és habár tudom, h annyira nem vagyok sz@r, de mégis.... :roll:

babszika
 
 


nekem a termeszetem ilyen hogy mindig elore filozok :roll: elore 20eves terveim vannak :oops:
ez most igy hulyen hangzik tudom de aki ismer az ezt mar elfogadta,nekem mindenre van tervem A es B :lol: :lol:

Kép
monyo83
 
 


hát, végülis az sem rossz

babszika
 
 

 
 

az mindíg jo ha van A és B terve is az embernek

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


igen,kevesebb az esely hogy nagyot koppan az ember ha az eredeti terv nem jon be.

Kép
monyo83
 
 


mondjuk hozzateszem nem igy szulettem,egy nagyon jo orvos tanacsara kezdtem el igy elni.

Kép
monyo83
 
 


csajok!
elköszönök.
megyek, takarítani :roll:

pápá

babszika
 
 


pa babszi :P

Kép
monyo83
 
 


jó takarítást :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Babszika! Jó takarítást! Már ha van ilyen! Jössz még ma?

Monyo! Miért lennél selejtes? Én megértem azokat is, akik félnek a szüléstől. Mondjuk nálunk tuti nem lesz bent a férjem, már megbeszéltük! Én meg attól féltem, ami be is következett, a vetélés, meg a méhen kívüli terhesség(remélem, ez sose lesz).
De most megpróbálom átprogramozni az agyamat, mert tényleg igaz, hogy amitől az ember nagyon tart, az be is következik!!!

Úgyhogy most pozitívan állok a dolgokhoz! Hisz, tényleg boldog vagyok attól is, hogy természetesen teherbe tudtam esni! És igenis a következő babám erős lesz, és engem akar (ha Babszika szavaival akarok élni), és nagyra nő a pocakomba és meg fog születni!!!
pedi
Kalocsa
 
 


helyes pedi ez a beszéd!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


erdekes hogy en a vetelestol igazandibol nem tartottam mikor eloszor terhes lettem.A doki megmondta hogy 99% hogy nem marad meg de ha hiszitek ha nem meg voltunk gyozodve a parommal hogy mi az 1%ba tartozunk.Az egesz babaprojekt alatt akkor voltam a legeslegpozitivabb,azota se tudok olyan lenni,nagyott csalodtam.

Kép
monyo83
 
 


probálj pozitív lenni......... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hidd el probalkozom,valamikor sikerul valamikor nem.

most pl pozitiv vagyok mert ugy erzem sikerult,aztan lehet holnap mar nem gondolom igy :)

Kép
monyo83
 
 


ilyen velem is volt sokszor is.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én nem féltem a szüléstől, soha eszembe se jutott. De azt hiszem a másodiktól már egy picit félni fogok. Az elsőnél úgy voltam vele, minek parázzak előre, azt se tudom mitől kell félnem. Na, most már van róla sejtésem :D . De akkor se mondom, hogy olyan élmény volt, hogy soha többet.

Monyo, Pedi
mindig gondolkodjatok poztívan, én ezt most nagyon megtanultam. Sok minden a fejben dől el :!: :!: :!: Ne gondoljatok arra, hogy baj van, mert akkor lesz, arra se, hogy soha nem fog összejönni, mert akkor nem is fog. Csak arra, hogy igenis, hogy lesz babám, egészséges lesz.

Én most ezt csinálom. És ettől sokkal jobban is érzem is magam. És addig mondogattam ezeket magamnak, hogy meg is vagyok győződve róla, hogy nemsokára ismét terhes leszek. Másképp ezt szerintem nem lehet.
Mindenkinek sikerülni fog!!!!

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Pedi: SZia. örülök, hogy újra pozítív vagy. :) Ez nagyon jó és fél siker.

Babszika: Én délelőtt takaritottam. Most márcsak a pihi van:)

Kép
csucsu05
 
 


ranita pedi nagyon jo a hozzáállásotok......csak így tovább....és hamarosan ujra kismamik lesztek!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok!

Voltam kedden dokinál, kiderült, hogy nincs cisztám. Ez tök jó, bár azt sajnos még mindig nem tudják, akkor mitől fáj a hasim.

A nődokinak mondtam, hogy "már" 4 hónapja próbálkozunk babával, meg hogy LH tesztezek, ilyenek... erre azt mondta, h szerinte a számolgatás és a tesztelgetés tök felesleges, egyszerűen legyünk együtt minden másnap, főleg a 10-20. cn között, és úgyis betalálunk.
Nagyon laza doki.

Még csak 2-3 napja múlt el a mensim, de szerintem most korai peteérésem lesz, mert tele vagyok pattanással.

Én sem nagyon félek a szüléstől: én epidurálist akarok kérni. Ha van rá mód, miért ne? A barátnőim is kértek, és sokat segített nekik. Csak tartanék már ott!!! :-)

Kép
lujzici
 
 


azért az johír hogy nincs cisztád!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lujzici!
A dokinak igaza van! Hiába Lh, meg hőmérés, együtt kell lenni és kész! Én Lh-tam is, meg hőt is mértem, nem lettem terhes. Nekem azt mondta a dokim legyünk együtt a 12-18. napig minden nap. Most először fogadtuk meg a tanácsát, és lám lett egy pozitív tesztem!
Szóval, ennek tényleg az a lényege, mert hiába élnek a párom sejtecskéi akár 48 órát is, nekünk nőknek nagyon pontosan ki kell számítani a pé idejét, az meg valljuk meg, elég nehéz!
Úgyhogy egy a lényeg: Apára FEL!!!! :lol:
pedi
Kalocsa
 
 


hajrá csajok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pedi: szóval, akkor nektek a minden napos együttlét jött be? Néhányan azt mondják, hogy az túl gyakori, de igazából nekem is szimpatikusabb ... :-)
Már csak azért is, mert amikor tudom, h van nyálka, meg pozitiv az LH teszt, meg érzem a pé-ét, akkor annyira nehéz kihagyni egy napot! Minden sejtecském meg a józan eszem azt kiáltja, hogy "gyerünk, gyerünk, most, most, mert most van itt az a 2-3 nap, mindent bele!!!"
Egyébként hogy-hogy nem néznek neked hormon szintet? Vagy ami történt veled, az tök normális, és megesik az ilyen, akkor is, ha minden rendben van (mármint hormonilag)? Én úgy meglepődtem ezen.

Nitácska: ha nem túl indiszkrét a kérdés, nektek milyen időzítés jött be? A mindennapos?

Kép
lujzici
 
 


nem voltunk mindennap együtt....ritkán voltunk együtt....1x voltunk középidőbe.... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Én is egész nap takarítottam... Egyébként nem értem: ketten vagyunk, és minden nap tele van a mosogató! Hmm...


Nekem is azt mondta a dokim, hogy 10-20 napon minél többet együtt lenni. És fölösleges mindenféle teszt. Engem még a hcg teszttől is eltiltott. Azt mondta, h ha már min. 1 hetet késik akkor teszteljek, addig bármi lehet. Tanulhatnánk a nyulaktól...;)

lujzici - örülök, h nincs cisztád. Egyébként folyamatosan szokott fájni a pocid?

Kép
pampalini
 
 


nálunk is mindíg tele a mosogató pedi még csak 3-an vagyunk :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita - szerencsések vagytok! :D

Kép
pampalini
 
 


jaja :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!csatlakozhatok én is?:)hasonló problémával küzködöm mint ti,sajnos:(1 éve próbálkozunk a babaprojecttel de eddig még semmi:(
bettike83
 
 


betti persze hogy csatlakozhatsz.....üdv köztünk!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Betti!

Üdv itt!

Voltatok már esetleg dokinál?

Kép
pampalini
 
 


most nézem,te már 5 hetes terhes vagy,gratulálok:)könnyen összejött?
bettike83
 
 


Betti: Szia. Mielőbbi babásodást:)

Lujzici: Az jó, hogy nincs cisztád:)

Kép
csucsu05
 
 


szia pampalini:)még annyira komoly kivizsgáláson nem voltam,de amikor voltam dokinál.azt mondta nincs gond,annyit mondott h sok kis apró policisztám van a petefészkemben.
bettike83
 
 


szia pampalini:)még annyira komoly kivizsgáláson nem voltam,de amikor voltam dokinál.azt mondta nincs gond,annyit mondott h sok kis apró policisztám van a petefészkemben.
bettike83
 
 


betty a 3.clostys honapba sikerűlt...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csucsu - nálad mizjs? Hol is tartasz most? Izgulni kell már? :)

Kép
pampalini
 
 


Csucsu:köszönöm:)
bettike83
 
 


Nitácska:akkor elég hamar összejött ahóz képest.és ez a closy mi?még nagyon kezdő vagyok ilyen téren
bettike83
 
 


Betti - akkor biztos sikerül, csak idő kérdése. Volt kollégenőmnek is 1.5 év alatt sikerült! Remélem minél előbb összejön :) Lehet, hogy csak ide kellet jönnöd és nemoká kétcsíkos leszel!!! :D

Egyébként hol tartasz ciklusilag?

Kép
pampalini
 
 


Bettike: peteérést serkentő gyógyszer a closti.

Pampalini: semmi extra velem. Már a Pé-n túl vagyok de nem tudom pontosan hányadik napon vagyok mert nem néztem.
Most egy hete köhögök de nagyon ilyenkor fizikai képtelenség, hoyg össze jöjjön a baba.
Igy én most az esélytelen nyugalmával élek:)

Kép
csucsu05
 
 


betty csucsu már leírta.... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csucsu - jobbulást! Mikor is kezded a melót? És ugye nem álltok le a projekttel?( bocs ha sokat kérdezek) :oops:

Sajna én is az esélytelenek nyugalmával élek, mert nálunk meg a párom volt beteg pé-kor. Szóval kicsi az esély...

Kép
pampalini
 
 


eléggé hormonzavaros vagyok,ugyhogy elég nehéz kitalálni hol tartok,napban a 26.napnál.az utóbbi 2 hónapban 35 nap körül jött meg,előtte meg 50-60 napra,igy elég nehéz.de álltalában észre veszem a peteérést.
bettike83
 
 


betti az a lényeg hogy észreveszed a pé-t..... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bettike: Hogy veszed észre? Milyen jelek vannak vagy használsz LH tesztet??

Pampalini:Február 25-ig vagyok szabin aztán meló:(

Kép
csucsu05
 
 


gondolom ha elmegyek dokihóz akkor nekem is felirja ezt a gyógyszert.naponta kell szedni?és milyen árban van?
próbálok tájékozódni kicsit :)
bettike83
 
 


Bocs ,de a doki nem mondta, hogy előbb rendezni kéne a ciklusod? :shock:

Kép
pampalini
 
 


a hüvely váladékból,olyan ragados valami,átlátszó valami,meg eléggé görcsölök olyankór,hasonlóan mint mikor megjön
bettike83
 
 


az én dokim erre fogamzásgátlót irt fel,addig rendben is volt.dehát ha gyereket szeretnék akkor nem szedhetek fogamzásgátlót.....
bettike83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?