Új privát üzeneted érkezett!

nyuszifül nem adjuk ám fel neked is kerestem egy virágcsokrot de neked már alkalomhoz illőtt :wink: Kép

Kép
Kép
melisch
 
 


melinda.........vigyáz.mmmert ez meg is látszódhat a babán......emélem rögtön jegelted vagy hűtötted...... :?:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melisch: ez gyönyörűűűűű! :D

Melinda: Jobbulást, babának nem lesz baja nyugi ettől, viszont Neked most annál rosszabb! Vmi kérm csak van rá.... ! Jobbulást! :)

Kép
nyuszifül16
 
 

 
 

melinda én is remélem, hogy nem lesz semmi bajod

ja nallunk igy mondják, hogy ki meg befagyasztjuk a hust :oops: a mélyhütöttet. Pedig igazán odateszem magam, hogy ne használjak itteni szavakat :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


fenistil gél jo égésre is aszem.... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: ez árthat a bébinek????

Kép
nyuszifül16
 
 


szerintem nem....meg kell azért kérdezni a gyógyszerészt neki tudni kell.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


holnap mégis megyek uh-ra .....szurkoljatok!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita megy a drukk ezerrel!!!!!!!!!!!!!!! :wink: talán igy a legjobb de ha nem érzed jól magad tényleg maradj otthon és pihenj!

Kép
Kép
melisch
 
 


elmegyek.mert akkor nyugszom meg igazán..... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyuszifül!Ha már van gyűrű,csokor,én küldök neked egy szakácsot.Felveszed? Kép
Vendég
 


de cukíííííííííí szakács!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ja,majd elfelejtettem a lényeget,ha mész vásárolni az esküvőre,ezt ne felejtsd ki a listáról! Kép
Vendég
 


besz@rok......olyan édes....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


A nászútról pedig ilyen kagylót hozzatok nekünk is! Kép
Vendég
 


Ízisz: Hm, eza legkíválóbb szakács, akivel valaha találkoztam. Nem kérdéses, hogy felveszem.
A listámon első dolog, amit meg szeretnék venni....
A kyglót nem felejtük el, a kisgyöngyünkről, meg majd ha egyszer végre meglesz küldök képet! :lol:

Ja, ízisz: Grat a szép HCG-hez

Kép
nyuszifül16
 
 


nyuszifül itt írnak a kávéról + sok hasznos infó van még itt (melinda ajánlotta a másik oldalon azóta olvasgatom)

http://www.babaszoba.hu/topics/9month/articles/519

Kép
Kép
melisch
 
 


Én is gratula...jaj,de jó,ti még most kezditek...gyűrűvásárlás,stb,én is át szeretném élni megint.... :oops:
Dehogy csináltam vele semmit,észre se vettem,csak olyan hirtelen melegem lett,de nem gondoltam,hogy égés...csak ma,mikor megláttam...
ELALUDT PISTIKE HOLLÁRI HÓ!!! :lol: :lol:
Akkor még gépezek egy kicsit.Van szülőszobás képetek magatokról,és a kicsről???????Úgy nézegetnék.....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melinda:Köszi

Melisch: Neked is!

Jó ötelete van Melindának!!! Sztem mindenki nézegetne, bár mi csak tapasztalatot gyűjtetnénk.

Csajok!Hőm 37,3 , nem vok beteg, mert nem érzem magam annak...de reggel, viszont baromi alcsony, bár ötkor ébredtem fel, és akkor mértem, napközben csak egyszer! Meg most!

Kép
nyuszifül16
 
 


melinda nekem van de én ide nem tudok képet küldeni
msnre tudok csak.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na majd rakok fel,csak kikockázom a cicibimbóm!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Nahát Nyuszifül, ez ám a meglepetés! Nagy-nagy gratula neked! :D

Melinda, nekem van szülőszobás képem, csak elég borzasztóan nézek ki rajta, úgyhogy inkább hagyjuk......

Kép
adiadi
 
 


:lol:

Kép
nyuszifül16
 
 


melinda akkor én is várom a képeidet :wink:

nita nem nehéz nyiss ki egy word dokumentumot és azon belül nyisd ki a képet, onnan összébbhúzod és CTRL+C vel lemásolod. Aztán kinyitod a paint-et és oda CTRL+V vel bemásolod a már lekicsinyitett képet. Végül a paint-ből lemented és azt már ide is felteheted. Ha a kép nem túl nagy kinyithatod egyenesen paint-be és onnan kicsinyitesz. Nem olyan nehéz ha kicsit értesz a géphez :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Izisz, nagyon édesek a képek, amiket Nyuszifülnek küldtél!!!! :D

Kép
adiadi
 
 


Kép
origin,ahogy kijött,csak a köldökzsinórt vágta el apa!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


nekem ez bonyolult de emailre is el tudom küldeni

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


De drágák vagytok!!!! Milyen szép a fiad!!! :D

Kép
nyuszifül16
 
 


Melinda, nagyon szépek vagytok a képen! Pistike ennyire magzatmázas volt? Engedték, hogy cicire tedd?

Kép
adiadi
 
 


nagyon helyesek vagytok......
meli megadod az emailed...elküldeném az enyémet is.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csajok, ezek szülő szobák, a rideg zöld csempével, és a műszerekkel, olyan rémisztőek...jó nem arra figyel az ember, mert más baja is van....de akkor is , az egészségügy...hm :x

Kép
nyuszifül16
 
 


persze melisch2001@yahoo.com

melinda nekem ez durva mág sosem láttam újszülőtett én inkább babás képet kérek :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melisch 2009.01.26 22:01-kor.

Kép
Kép
melisch
 
 


Nita, Melinda! Nekem is küldjétek el a mailcímeteket és akkor küldök én is a babáimról fotót!

Kép
adiadi
 
 



Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melisch: Nyugi, ha Te éled át, akkor tökmás, ne ijdej meg, elvégre vhol benned is ott van az orvos véna, ha jól emlékszem :wink:

Nekem is elkülditek: linda.daroczy@gmail.com

kösziiiiiiii

Kép
nyuszifül16
 
 


[quote="nyuszifül16"] írta:nyuszifül16elvégre vhol benned is ott van az orvos véna, ha jól emlékszem :wink:


:shock: nem értem én még egy tű látványától is félek, még ha a tv-ben mutatják is elfordulok, de anyum ápolónő a kismamáknál :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


melisch elküldtem a mailedre a képeket.....felteszed ide?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita még nem jött meg de ahogy megérkezik felteszem :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


oké köszi.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melisch: úgy emlékeztem, hogy te írtál vmit az orvosiról, hogy akartál menni, bocsi, ha nem... :shock:

Kép
nyuszifül16
 
 


semmi gond én voltam felháborodva az itteni nagy áremelésről ami az orvosi egyetem tandíját illetti :wink: valami csak rémlett

Kép
Kép
melisch
 
 


Ja, én meg rákontráztam emléxem :D

Kép
nyuszifül16
 
 


Csajok én nem kaptam még képet senkitől!

Kép
nyuszifül16
 
 


Kép nincsen van már?????Perpikével mi van már??Aggódok érte!!Niki is hanyagol,ejnye-bejnye!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Tényleg Perpi miatt én is aggódom!?
Ne írjunk neki privit?! :shock:

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszifül: Gartulálok :)

Melinda: Szabinámat mikor vártam az esküvőm napján vasaltam a férjem ingét. És úgy megégettem a kezem, hogy az egész kézfejem tiszta égett volt.(Annyira kapkodtam , hogy fájdalmas vége volt) A bőr szintén lejött nagyon csúnya volt. Mindneki mondta, hogy a babán valahol lesz ilyen folt nem biztos, hogy ugyanott de lesz. Mikor megszületett az volt szinte az első , hogy néztem van e rajta égés. De nincs!! Tehát nem kell félni.

Nita: Uh szerintem jó ötlet:) Megnyugszol legalább.

Kép
csucsu05
 
 


nita még nem jött be a kép ellenőrizd kérlek

perpike ma nem volt de sz.niki volt kb 25 oldalon irt

szia csucsu veled mi van te is régen voltál!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melisch 2009.01.26 22:20-kor.

Kép
Kép
melisch
 
 


melischnek elküldtem ha megérkezik felteszi ide.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Elküldtem a képet, nem érkezett meg lányok?

Kép
adiadi
 
 


Jaj,de szép!!!Mekkora haja van??!!!Nagyon szép...rendes kis karakteres arc...mennyi idő alatt lett meg???Nem néz ki meggyötörtnek!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?