Új privát üzeneted érkezett!

és köszi csajok hogy válaszoltatok. ez a topik most olyan, mint a "miénk" volt egy hónappal ezelőtt. sok lelkes csajszi. :)))) hajrá mindenki!

KépKép
muffin
 
 


szép a görbéd Muffin!!!!!!!!nekem nem esett vissza a hőm csak emelkedett.hmmmm remélem nem baj :oops: .

mano
manocska2008
 
 


Helló lányok!

Csak tudatni akartam Veletek,hogy itt vagyok a háttérben.Minden nap olvaslak Titeket,de most nagyon nehezen élem meg, hogy.....Szóval bármelyik pillanatban megjöhet piri...Aztán ha már végre megjött majd jobb lesz, mert akkor már lehet számolgatni,hogy mikor akciózhatunk apával....
Na tessék most meg elkezdtem bőgni... :cry: Úgyhogy inkább megyek is, mert nem akarok negatív hangulatot hozni ebbe a topicba...
Nem tudom mi van most velem,nem szoktam ilyen negatív lenni............Bocsi, lányok, majd jövök,puszi Mindenkinek!!!

Csubi
csubi
 
 

 
 

tehát akkor az első hő megmozdulásakor van ovu??????mert én azt olvastam hogy mikor először elindul a hő felfelé előtte 12-14 óra és az azt követő24 ora a legalkalmasabb!!!!nálatok akkor igy be is jött?????mert ez hihetőbb mint a net :wink:

mano
manocska2008
 
 


jaj Nati! Nagyon örülök amit írtál!

Az újakat üdvözlöm a csapatban!
magdolnam
 
 


csubi!!!!végre itt vagy!!éppen azért ne menjél sehova hogy elűzzük a siros negativ gondolatokat!!!!hékás még nem jött meg akkor van még esély!!!!!!

ne menjél sehova!!!!!

mano
manocska2008
 
 


Csubi
Nem szabad sírni. :cry: Akkor én is sírni fogok, nagyon érzelgős vagyok.
Most az a baj, hogy meg fog jönni? Majd jövő hónapban nem fog. És ráadásul van még 1 hónapotok a rengeteg hancúrra. Utána ugyis pihizni kell vele egy kicsit. Nemszabad e miatt ennyire elkeseredni.
(mondom én!!!! aki végigbőgte a vasárnapot és hétfőt).
Fel a fejjel. Miből vagy benne biztos, hogy meg fog jönni?

Kép
Kép
nati80
 
 


Magdolnam
Vettél tesztet? Hogy vagy kismamajelölt?

Kép
Kép
nati80
 
 


Először is bocsi, hogy az előbb nem köszöntöttem az újakat!! :oops: Helló mindenkinek!!

Aranyosak vagytok lányok!!!El is bőgtem magam rajta!!!! :)
Azért vagyok elkeseredve, mert ebben a ciklusban nagyon sokáig volt 1 olyan megérzésem,hogy sikerült,viszont SEMMI tünetem nincsen, (nem feszül a mellem sem)Sőt rendkívül stresszes,ideges vagyok ami mindig piri előtt van,úgyhogy tuti,hogy jön piri....Érzem :cry:

Csubi
csubi
 
 


itt mindenki kismami jelölt!!!!!! :wink: :wink: :wink: hehehehehe.remélem hamarosan teljesül mindenki álma és mindenki büszkélkedhet pozitiv tesztekkel!!!!!

mano
manocska2008
 
 


Csubi
nagyon sok kismamának nincs semmi "tünete" ezt itt már sokan leírták. Az hogy ideges vagy lehet "tünet". Már megint kilyukadt az agyam, mert nem is tudom csinálsz e görbét. Ha igen akkor az hogy áll?

Kép
Kép
nati80
 
 


:D
nem vettem,mert volt itthon. Nem vagyok babonás, de nem merem idő előtt megcsinálni :( :roll:
magdolnam
 
 


Így van Mano!!!!!Tudom,hogy igazad van!!!!!Csak most nehéz....De tudom,hogy hamarosan Én is visszazökkenek a pozitív énemhez, csak 1 kis időt kérek!!!

Csubi
csubi
 
 


Hány napja volt pé-d? Milyen érzékeny a teszt?

Kép
Kép
nati80
 
 


az érzékenységet hol lehet megnézni? Ha megyek a gyógyszertárba, akkor így is kérhetem, hogy a legérzékenyebbet adják?
magdolnam
 
 


Nem csinálok görbét Nati.....Pont azért nem, mert ilyen lüke érzelmes vagyok.....

Csubi
csubi
 
 


Csubi, fel a fejjel! Látom nagyon magad alatt vagy. Tudom vannak olyan esetek amikor nem segít semmi. Ilyenkor kell egy hatalmasat sírni, jól kiadni mindent. Aztán megint jó lesz minden.

Kép
Kép
nati80
 
 


Magdolnam, milyen tipusút vettél? A papírján a fejlécen vagy a hátlap legalján van. Van 10, 20, 25, 100 mq/ml??? lrzékenységű.

Kép
Kép
nati80
 
 


máris megnézem
magdolnam
 
 


várlak

Kép
Kép
nati80
 
 


Na, megyek veszek egy jó kis fürdőt és inkább lefekszem a párom mellé.Holnap jövök lányok!!!!!!!!!Addig írjatok!
puszi

Csubi
csubi
 
 


Jó éjszakát Csubi!

Kép
Kép
nati80
 
 


már ketten is vizslatjuk, de nem találjuk!
magdolnam
 
 


na, pont most vacsoráztam meg harmadszor, és most még iszok egy bögre kakaót is. Olyan mértékű farkasétvágyam van, amit már én magam sem hiszek el. Pedig még elvileg van időm a vérzésig.

Kép
Kép
nati80
 
 


Másik lehetőség Magdolnam. Hol vetted és mennyiért? Az sokat elárul. És mi a neve?

Kép
Kép
nati80
 
 


25
magdolnam
 
 


melyik a legérzékenyebb?
magdolnam
 
 


Akkor még várni kell vele, mert nem elég érzékeny. A 10-es már a beágyazódás után kimutatja. Ennek szerintem kell a mensi elmaradása. De egy próbát talán megér.

Kép
Kép
nati80
 
 


a 10-es

Kép
Kép
nati80
 
 


Csubi: nyugi, még nem jött meg. Nekem se volt tünet, csak sokat jártam wc-re, minden pillanatban azt érzetem megjön, szóval, még ne add fel ezt a hónapot! Drukk...

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Jajj csajok én is annyira örülök ennek a topicnak. Egész nap annyira fel vagyok dobva és ezt nektek köszönhetem. Remélem így is marad :wink:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Én is remélem, hogy mindvégig jó kedvünk lesz.

Kép
Kép
nati80
 
 


Azt hiszem mára ennyi voltam. Megyek elaltatni a fiam, Meg lehet apázok kicsit :oops:
Jó éjt lányok!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Jó éjszakát Kisvirág.

Kép
Kép
nati80
 
 


Muffin

Örülök, hogy te is csatlakoztál a csapathoz. Gratulálok a babócához.
p__lilla
 
 


Magdolnam
Hol vagy? Akkor most mit fogsz csinálni? Vársz még néhány napot?

Kép
Kép
nati80
 
 


Na azt hiszem elköszönök, mert már merül a gépem is. Holnap gyere ám reggel Magdolnam! Kiváncsi vagyok csináltál e tesztet reggel.
Mindenkinek termékeny jóéjszakát.

Natasa

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati

Hol és milyen érzékenységű tesztet szoktál venni?
p__lilla
 
 


Lilla
Patikában szoktam venni 10-eset. kb 1000- 1500 ft között szokott lenni. A nevét nem tudom. De mindjárt megnézem és megírom.

Kép
Kép
nati80
 
 


igen, várok néhány napot szerintem. Nagyon kíváncsi vagyok hogy a következő napokban produkálok e ilyen tüneteket.
magdolnam
 
 


discolor a neve. Vizeletsugaras.

Kép
Kép
nati80
 
 


Köszi Nati, aranyos vagy. Remélem mielőbb szükségünk lesz rá mindannyionknak.
p__lilla
 
 


Tényleg megyek, mert párom már hiányol. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
nati80
 
 


Ez már kimutatja akkor, ha a mensi nem jön meg?
p__lilla
 
 


IGEN

Kép
Kép
nati80
 
 


Jó éjt Natasa!
p__lilla
 
 


jócakát Nati!
magdolnam
 
 


azt hiszem én is megyek. Jó éjt mindenkinek!
magdolnam
 
 


Szia Muffin! Örülök, hogy Te is itt vagy.... :lol: :lol:
Üdv a csapatban, itt mindenki tök jó fej :wink: :wink:

Magdolnam! Mikor fogsz tesztelni?

Képzeljétek, ma elmentünk vásárolni és éhes lettem. Elmentünk a Mekibe de utána olyan hányinger jött rám. Nem jött be a fűszeres kaja... :lol: :lol: :lol:


Puszi,
Adri

Kép
Kép
odri
 
 


azt hiszem ma én is utoljára... a szeptemberes topikban már leírtam, csak addigra senki nem volt ott, hogy én 100%-ra vettem hogy meg fog jönni. a ciklus közepén én is úgy éreztem, hogy összejött, és amikor voltunk boltban, direkt nem is vettem tampont, mondtam a férjemnek, nehogy megromoljon másfél év alatt... :) aztán jött a nap mikor meg kellett volna jönnie és annyira tutira vettem hogy megjön, hogy elmentem és vettem tampont. Úgyhogy csubi fel a fejjel, semmit nem jelent hogy nincs tüneted! :) ja, és két nappal ezelőtt vigyorogva tettem el a tampont a szekrény mélyére. :)))

KépKép
muffin
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?