Új privát üzeneted érkezett!

Nani: Ezt nem is akarom elhinni. Nem tudsz elmenni más dokihoz még most a hétvégén. Én keddin nem tudnék várni.
Na meg ha van netán méhen kivülid és görcsölsz akkor nem is szabadot volna téged hazaengendi. Én most éltem át a méhen kivüli terhességet tehát ez nem játék. És jobb félnimint megijedni. Nem is értem a dokikat miért várnak keddig. Ilyenkor nincs az, hogy előrevesznek a Mávban?

Kép
csucsu05
 
 


nani van valami?jól vagy remélem?! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nani: Mi van veled??????

Kép
csucsu05
 
 

 
 

sziasztok Lányok!
Méhenkívüli volt, péntek este operáltak, 2 órás laparműtét volt. Elmentünk pénteken egy 3. orvoshoz is vizsgálatra, nem bírtunk keddig várni. És milyen jól tettük, mert lehet, hogy hétvégén már a rohammentő vitt volna!
Amit a kaális dokim látott a méhben, az bizony egy mioma, és nem baba. :( A baba a bal petevezetőben ragadt, nem tudott kijutni a méhbe.
Hát ennyi a történet.
Mindenkinek kívánok örömteli pozitiv teszteket, engem ne utánozzatok.
puszi nektek,nani
nani72
 
 


Nani!

Hát ez szörnyű! Nagyon sajnálom. Sok erőt és kitartást kívánok, hogy minnél elöbb felépülj testileg,lelkileg!!

De ugye azért nem adjátok fel teljesen?

Puszi.
csipcsab
 
 


nani nagyon sajnálom,hogy neked se sikerűlt.na de te se add fel!!!!!!!!!!!!!!!
kitartást neked is.sok puszi !!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Lányok!
Jövő pénteken megyek uh-ra, és ha a dokinő úgy ítéli meg, hogy a köv. inszem előtt ki kell venni a miomámat, akkor rögtön újraműttetem magam.
Nem adom fel,az biztos.
nani72
 
 


jól mondod nina hogy nem adod fel!
mára elteszem magam.puszi jóéjt! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nani: nagyon nagyon sajnálom. Átérzem ezt az érzést hisz nekem is ez lett a vége. Kitartást kívánok és tényleg nem szabad feladni.
Millió puszi.

Kép
csucsu05
 
 


jóreggelt mindenkinek! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nani, ez a beszéd, mi nők nem vagyunk egy feladós fajták! :wink:

33+3
Kép

(Nem bírom az ilyen "nyálas" fotókat, de Livi akarta, hát lehet annak ellenállni?) :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska
de helyes ez a kép!!!!!!!!!!! igaza volt Livinek, kell egy ilyen kép :lol: :wink: már nem sok van hátra... pár hét..., hamarosan jönnek az nst-k. azta, már 10.000 üzit küldtél...

Nani
hogy vagy? uh-holnap lesz, igaz? kiváncsi vagyok kell-e műtét a mióma miatt.

Már ősrégóta nem tett fel senki + tesztet!!!!!!!!! :(

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx: bevallom mikro megláttam, hogy te irtál ebbe a topicba utoljára azt hittem hoztál egy tesztet is. De amikésik szerintem nem múllik. Minden esetre én nagyon várom:)

Kép
csucsu05
 
 


Aranyos vagy Csucsu, de még messze a ciklus vége... ill. a teszt. :wink:

Ti mikor próbálkoztok újra? Ház már otthonos? jól érzitek magatokat ott? Szabina hogy fogadta az új helyet?

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx: Az első mensimen túl vagyunk. Elvileg már lehet próbálkozni de bevallom nem vagyok rá felkészülve. Ezért mos védekezünk is. valahogy most nem vagyok oylan erős, hoyg merjek kockáztatni. Az új ház jó leszámítva, hogy valahogy lassan haladunk mert a külső szinezés mindig csúszik. Kicsit egy helyben topogunk. Konyhaszekrény készül 4hete. Sajna a férjem és a keresztapunk csinálja és a munka mellet nehezen haladnak. Tehát sok sok dolog nincs még kipakolva. Igy nem is otthonos még. A kertünk félig van befűvesitve hisz ahol a festőkl majd az állványokat teszik ott úgyis kiégne az új fű. tehát van ahol még nincs igy viszont a por is száll mert nincs a fű ami megfogja. Szóval néha cudar a helyzet. Szabina hálistennek élvezi az itt létet.

Kép
csucsu05
 
 


Syrynx,
abból jött össze, hogy folyton elfelejtem, mi imndent akartam írni, ezért amit más egy hsz-ben elmond, azt én több 1-2 mondatosban. :oops:
Éshát majd 3 év alatt így könnyen összejön 10 ezer. :lol:

Csucsu,
de milyen jó lesz, ha elkészül, és lesz egy frankó házatok!!! Én meg csak irígykedek majd itt a panelban. :?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska: Mindegy hol lakik az ember csak az otthona tele legyen szeretettel. Nekem volt egy főnőkőm aki Gzadagréten panel lakásban lakott 70nm-en 3gyerekkel. Majd jól ment nekik és vettek telkiben egy telket épitkeztek volt pénzük igy nem volt az épitkezés fárasztó. 400nm es házat épitettek. Voltunk nála vendégségben hangszoró és hangosbemondó volt a házban kialakítva, hogy a gyerekek hallják ha az anyukájuk ebédelni hivja őket:)
És elváltak mert a szép luxux villájukban nem voltak boldogok. Nem volt harmadik személy hanem nem volt otthonos a házuk.
És most igaz új párral de ugyanabban a panel lakásban laknak mint anno a feleségével lakott. Azt mondja ott otthonosan érzi magát. Pedig van pénzül. Sőt!!
Szóval nem az a lényeg hol lakunk hanem milyenotthont teremtünk magunknak:) :)
Engem valahogy mindig ez doppingol.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!
gabi nagyon helyes a Livike a pociddal! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csucsu
érdekes, tanulságos volt a stori a panelról-meg a luxus házról. biztos van ilyen is.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok!
Olvasgatom a topicot egy ideje. Olyan rég raktatok fel teszt képet!
Na majd most :lol: :lol: :lol:
Ma voltam orvosnál és van egy 9mm-es petezsákom! :lol: :lol: Kép

11.-12.-14.-16. dpo-nkészültek!

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Asiye
épp hiányoltam a + teszteket, és tessék!!!!!!!!!!!!!
gyönyörűek!!! :lol: gratulálok a kis petezsákocskához! :wink: :lol: dokihoz mikor mész legközelebb? látom már van két lurkód! mindakettő fiú??!! nevek alapján nem tudtam eldönteni, inkább a vonalzó képei segítettek! :wink:

Kép

Kép
syrynx
 
 


asiye gratula a pozitívtesztekhez! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Asiye: Nagyon örülök a jó hírnek. Már vártam, hogy írsz a kis petezsákodról. :) Gratula:)

Kép
csucsu05
 
 


Köszi lányok!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


syrynx!
bocsi, hogy nem válaszoltam :oops: igen 2 kisfiu :!: :lol:
remélema 3. lány lesz :roll:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Asiye: 3 a magyar igazság :) Meglátod lány lesz. Képzeld szombaton a kerületetekben jártunk :)

Kép
csucsu05
 
 


ha 3 a magyar igazság akkor a következő babócám meg is fog születni!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ha 3 a magyar igazság akkor a következő babócám meg is fog születni!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hú milyen nagy itt a pangás. Hol vagytok lányok?

Kép
csucsu05
 
 


Pedig egy csomó pozitív teszt született tudomásom szerint, csak lustik felrakni! :evil: :lol: Én tuti eldicsekednék vele! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


lehet félenk feltenni a teszteket!
Utolsó két pozitív tesztem felraktam és egyik baba se maradt meg :cry:
Szerintem ezután én se fogom feltenni,babonából! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


lehet félenk feltenni a teszteket!
Utolsó két pozitív tesztem felraktam és egyik baba se maradt meg :cry:
Szerintem ezután én se fogom feltenni,babonából! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát én nem vagyok babonás és már alig várom, hogy felrakhassam én is a tesztem! :wink: És szerencsére olyan gyorsan megint itt van a ciklus közepe, érnek a petécskéim, legalábbis remélem és ajánlom nekik! :twisted: :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


drukkolok,hogy sikerűljön a babó!
Remélem nekem is olyan hamar sikerűl a következő baba mint az első három akikből csak egy született meg makk egészségesen!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita. Ne hátra nézz hanem előre. A múltat töröld ki. Mert nem szabad minidg leírni ezt , hogy háromból egy maradt meg és megszületett makkegészségesen. Nézz előre és a következő baba is olyan egészségesen fog a világra jönni mint a Máté.

Tabati: Hát éns em leszek babonás felteszem a következő zebrás tesztemet az biztos:)
Csak pozítívan!!:)

Kép
csucsu05
 
 


Ugye-ugye? :lol: :wink: Csak pozitívan!! 8) :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


lányok én is pozitívan akarok előrenézni de kicsit meghátráltam ugyérzem! :(

Csucsu igazad van,nem nézek a multba ezt csak leírtam! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok!

Mizujs van felétek? Hogy álltok a babókkal??
Rég nem jelentkeztem, már a 12. hétben járok, csak nehezen viselem a terhességet. Sajnos a hányos rosszul levős csoportba tartozom...
Kemény...

Sok-sok pozítív tesztet kívánok...

Üdv: Justy
justyno
 
 


Justyno
de jó, hogy írtál. már a 12. hét... :shock: de gyorsan eltelt. Elvileg a 12 hét körül meg szokott szünni a hányás, rosszullét. (de sajnos van akinél kicsit tovább tart.) Még 3-4 hét és fogod érezni a pici mozgását!!!!!!!!! kicsit irigyellek ám!!!!!!!!!! :D
Nekem ebben a hónapban egy maratoni ciklus jutott. :cry: :evil: ma 39. napon vagyok. (28 és 38 lett két negatív tesztem, igaz mindegyiket este csináltam, de a 38. napon már az estinek is pozitívnak kellene lennie.)

Gabuska
most nézem, vagy 2 hete nem írtál!!!! minden oké??!! 36. hét, jönnek az nst-k! :D Apás szülés lesz?

Kép

Kép
syrynx
 
 


sziasztok!
Justyno de jó hogy már a 12.hétbe vagy!!!!!!!!!!!!!!!

Bár én is babás lehetnék már! :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Justyno,
együtt érzek veled, én a félidőig kínlódtam. Nemsoká vége! :wink:
Genetikai volt már?

Syrynx,
köszi az érdeklődést, megvagyok, írok is, csak ide nem írtam mostanában. Olvasok, hogy kivel mi újság, van-e új teszt, csak írni nem nagyon van érkezésem.
Hétfőn voltam az első ctg-n.
Már nagyon a végét járom, hangulatilag legalábbis. Nyűg, nyávogás, ingerültség stb. Szóval eltelhetne már ez a 2-3 hét. :roll:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska: Igen a vége olyan nehezen tellik. Legalábbis úgy érzi az ember. De nemsokára meglesz a babus:) Ilyen frontoknál na meg melegben biztos kicsit hamarabb ki akar jönni majd:) Nagyon jó a kis képen az újjcumizós Nóri képe:)

Kép
csucsu05
 
 


gabuska hamar el fog telni az a 2-3 hét hidd el!!!!!!!!
Most még a meleg miat is rosszabb nagy pocakkal!
ha akarod küldök feléd hideg frontot hátha ki akar bujni a Nóri! :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Arik vagytok, de a meleget szeretjük, bírjuk :wink: , szülni meg 7-e előtt nem szeretnék, mert a dokim akkor jön vissza szabiról.
13-ra vagyok kiírva amúgy, de a nagylány is 9 nappal előbb jött, és most sem érzem úgy, hogy túl fogom hordani...

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


gabuska akkor fogsz szűlni mikor a dokid visszajön!bízz a babódba!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita!
Talán még emlékszel rám! Május elején beszéltünk párszor. Kb. egy időben lett + tesztünk. Aztán sajnos nekem is missed ab lett a vége! Még mindig nagyon fáj. Sajnállak téged is!
Azt szeretném kérdezni, hogy ti mennyi idő után próbálkoztok megint???
Jól viselted fizikailag a műtétet??? Meg az utánna lévő fájdalmat??

Köszi előre is.
Szilvia

Kép
szilvia80
 
 


szia szilvi!
sajnálom,hogy neked is rosszul sűlt el a dolog!

igazából mi most se védekezünk csak ilyen kihuzásos módszerel!
Műtétet jól viseltem,de amenzim még mindíg nem jött meg,csak ilyen krémes fehér folyásom van pár hete! :roll:
Műtét után nem volt semmilyen fájdalmam egyáltalán!
mesélj magadról te hogy éled/élted meg az egészet!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia!

Szörnyű volt az utolsó két hét. Egyik nap mentünk uh-ra, és nem volt kerek a petezsák. Szikhólyagot láttunk bent. Aztán pár nap múlva visszarendelt a doki, hogy újra megnézze. Tiszta ideg voltam a pár nap alatt. Aztán mégis jó híreket mondott, mert nőtt a petezsák, és már 5,7 mm volt az enbrió. Megnyugodtunk, és azt éreztem, hogy nem lehet már baj...
Aztán egy hét múlva az uh-n a petezsák ellapult, csak egy csík volt, embrió sehol. Felkészített a doki lelkileg a műtétre. De még akart pár napot, hátha növekszik...
Hát sajna nem akart a baba megmaradni... Rá pár napra megvolt a műtét. Féltem a fizikai részétől is, de lelkileg tisztára össze törtem. Már egy évet vártunk a bébivel, mire összejött, aztán tessék...
Még most is nagyon nehéz visszagondolni rá..
Azóta nem akarok beszélgetni kisbabás, vagy terhes anyukákkal, és utálom az olyanokat, akik felelőtlenül teherbe esnek...
Egyszerűen igazságtalannak érzem az egész életet!!
Nekem és a férjemnek mindenért nagyon meg kellett küzdenünk eddig, de nem gondoltam, hogy ez ilyen nehéz lesz...
Azért jó érzés, hogy veletek beszélgethetek róla.
Na de tényleg nézzünk előre!!
Neked sem szeretném felszakítani a sebeket..
Bocsi, hogy ilyen hosszú voltam.
Azt ugye tudod, hogy a megszakítós szex nem 100%??? Nem lehet, hogy te már babás is vagy???

Kép
szilvia80
 
 


Nita!

Tudod mit? Ezzel a témával inkább átmennék a missed ab-os topicba! Nem szeretném a friss pozitív teszteseket lehangolni!!!

Szia!

Mindenkinek sok sikert és boldog babavárást kívánok!
Remélem nem olyan sokára én is jöhetek megint ide!

Kép
szilvia80
 
 


Sziasztok.

Bocsi a késői válaszért..


Syrynx!

Nah Hogy állsz? Van már valami változás? A teszt még mindig negatív? Szorítok ám ezerrel...

Gabuska!

A genetikai az milyen vizsgálat? Az nem az uh? Te ha jól olvasom akkor már nagyon a vége felé jársz... Könnyű zökkenő mentes szülést kívánok...:)

Az uh-on nagyon ficánka a kisbabóm... Kicsit a vérvétel az ami megjeszt utánna rosszul lettem ismét hányás...
Remélem hamar elmullik na meg ez a meleg az kemény... De már van pocakom... Ez nem korai?

Üdv: Justy
justyno
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: