Új privát üzeneted érkezett!

Kiara,
sebaj, erős lány vagy, kibírod!!! :D És ez +1 lépés a baba felé!!!

Katerina,
köszi a "repülős nyugtatót", jól esett! (Remélem, beszámolhatok majd róla, hogy kibírtam :oops: :lol: )
Mikor lesz a következő lombik KP-nál? (hátha egyszerre leszünk babásak!!! :D :D :D )

Dita,
nyugodtan nyavalyogj!!! Ez a hely itt arra való!!!
Igazad van, vagyunk páran, akik már túl sokmindenen mentünk keresztbe-kasul (igaz, Katerina? :oops: )...Nekem is volt egy "padlófogásom": 2005 októberében, mikor az 1. lombik-stimu nem sikerült és le kellett állítani: 1 teljes hétig (nem túlzok: reggeltől éjszakáig!) zokogtam, manót el kellett vinnie anyukámnak, mert nem tudtam róla gondoskodni...Viszont makacs voltam, és cicológusról hallani sem akartam, mondván, hogy majd én egyedül feldolgozom, hogy selejtes vagyok - már a lombik sem alternatíva!!!
Hozzáteszem: az akkori dokim nem mondta, hogy ez csak egy variáció a protokollra, és lesz folytatás, csak azt mondta, "mekkora rácseszés" - így. Kellett 2 év, mire kilábaltam, és megerősödtem a folytatáshoz.
És az ember NAGYON megerősödik! Túlvagyunk egy házassági krítisen is, és most ,ár tűzön-vízen keresztül fogjuk egymás kezét, és lesz kistesó, tudom!!!!!!!
Te is ki fogsz tartani!!! (de kívánom, hogy sikerüljön az inszem!!!)

tillidian
 
 


Nocsak, laptető!!! :lol: :lol: :lol:
(most hallottam, hoyg ez szerencsét hoz! :lol: - bárcsak ezen múlna... :roll: :lol: )

tillidian
 
 


Till!
Nekem balszerencsét hoz! :twisted:

Ja és a kitartás az okés nálam, csak közben azért hisztizek rendesen. De amúgy egy őrült vagyok, mert soha nem adok fel semmit, mindig keresek a kiskapukat, és amit eltervezek, azt véghez szoktam vinni, ezért is idegesítő ez a babakérdés, hiszen ezt nem tudom irányítani. Bocsi ha egy kicsit értelmetlenek a szavaim, de közben dolgozom, egy csomó melóm van ma, csak bekukkantottam a 4 topicba ahol lakom. :wink:

dita75
 
 

 
 

http://www.rtlhirek.hu/dock/videogallery/41:10551

Talán még nem késtünk el nagyon, 67 évesen is lehet szülni! :shock:

dita75
 
 


Csajok!
Nem kaphatok gynevacot. :( Egy ideje tudom, hogy formaldehid allergiám van. Óvatosságból megkérdeztem a gynevac-os honlapon van-e benne. Azt írta vissza az orvos formalin van benne, ami tulképpen formaldehidet is tartalmaz. Szóval nekem az nem lesz jó. :( Hát ha szükség lesz rá valami mást kitalálok. van egy jó gyógyteareceptem, majd leírom nektek is.

Hát igen nem vagyunk még lemaradva. Egyébként Tilli szeptemberben lenne a köv. lombik, de szerintem tolódni fog. Nem tudjuk van-e már egyáltalán spermánk és még a genetikára is vissza kell menni a Ceizelhez, hogy akkor mi is van azokkal a beágyazódásért felelős kromoszómákkal. Úgy volt pénteken viszi párom a tölténytárat, de most úgy alakult, hogy majd csak jövő héten. szóval várni, várni várni.

Szép napot mindenkinek!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Katerina
Kép

Ismerős ez a várni, várni, várni. Remélem a türelem babát terem! :roll:

dita75
 
 


Dita,
jó a videó! :P Tetszik! föltenném a blogra is, hátha másokat is megnyugtat... :P

Amit leírtál, az szó szerint igaz rám is!!!!!! :shock: :roll: :P - évekig azzal küzdöttem, hogy feldolgozzam: ezt nem tudom irányítani!!!

Nem gond, akkor tőlünk függetlenül fog sikerülni!!! :D
Nemsokára együtt toljuk a babákat, OK? :lol:

tillidian
 
 


Till

Kép :wink:

dita75
 
 


Sziasztok!

Till, küldenék ide, és a blogodra is egy üzit, de nem tudom, hogyan tegyem fel sajna. Én ahányszor meglátom, mindig elbőgöm magamat, hát még közben a zenéje...
Szóval ha érdekel, és te tudod, hogyan tegyük ide és oda is fel, akkor átküldöm neked mailben.

Amúgy mindenkinek drukkolok természetesen, továbbra is olvasom a topicot, és csendesen hajrázok. :wink:
athiz
 
 


Athiz,
köszi, priviben küldöm a címem!

Katerina,
kitartás!!! (Ha tolódik Nálatok a lombik, októberben egyszerre leszünk babásak! :wink: -Úgy legyen! :D )

tillidian
 
 


Tilli!
Az csodás lenne :D

Dita! Nagyon édes kis figuráid vannak. Köszi.
Biztos már a nyolc nap? :) Mikor derül ki pontosan, mikor kell mennetek?

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Tegnap nem voltam, úgyhogy kicsit visszanéztem...
Dita látom pénteken mész UHU-ra, bocsi :oops:
Meg kérdezted az eredményt, hát nekünk mindig két-három nap alatt megvan. ezek szerint nem is néznek bacikat, csak spermaszámot? HMMMM :evil: Ezen kiakadok, főleg hogy volt az a gombás fertőzés azóta meg a nulla eredmények. Indokolt lenne akkor egy ilyen részletesebb vizsgálat, jól látom ugye? Na erre majd rákérdezünk.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Igen, pénteken megyek uhu-ra és remélem akkor már megmondják, hogy mikor lehet menni az inszemre, de kb. annyi lesz sztem amennyire gondolok, valamikor jövő hét eleje!
Nagyon izgulok, főleg, hogy ma magamnak szúrom a gyogyit. :roll:
Nálunk néztek bacikat még februárban, volt is kettő, kapott apa is én is antibiotikumot, két hónap múlva kontroll volt apának, és elmúlt hálistennek, de ő is kapta a Gynevacot is, biztos az is közrejátszott. Előtte állandóan ping-pong fertőztük egymást tiszta pötyi volt a makkica az együttlét után, és viszketős, nekem meg fájt egy picit közben, a bejáratnál különösen, hisz ez egy gyulladás. Egyszer annyira elhatalmasodott rajtam, hogy ha csak odaért már felszisszentem a fájdalomtól. Annyi mindent kaptam gyogyit és egyedül a Gynevac szűntette meg úgy, hogy nem kaptam rögtön vissza. Remélem nem is fogom soha.

dita75
 
 


Dita! Nálunk nincsen panasz, akkor lehet azért nem is nézték a bacit. :roll: Jó tudni, hogy van ami ennyire jót tesz az ilyen fertőzések ellen. Párom aranyos, ő már mondta, ha felvetettem a Gynevac szurit, hogy ő érzi, hogy minden rendben van és nincs rá szükség. Most meg már tudom is, hogy nekem úgyse lehet adni.
Mikor lesz a szuri, este? Biztos ügyes leszel, ne izgulj. ++++++

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Tilli, akkor nagyon szép nyaralást! A repülés pedig nyugodt lesz és gyorsan eltelik. :) ++++++++++++++

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Till
Már utaztok is?????????
Mikor???????

Katerina
Ari a párod.
8 körül adom be a szurit, remélem menni fog! :roll:

dita75
 
 


Sziasztok Na tegnap szépen jártam............
bemásolom, mert a másik topicba már leírtam nincs kedvem még egyszer bepötyögni....

Tegnap írtam kb. 9 körül, a harmadik merionalt próbáltam magamnak szúrni:
Annyira mérges vagyok magamra
Szépen ment minden csak elég szorosak voltak a tűk kupakjai meg a fecskendő is, de tök szépen felszívtam szép lassan megnyomtam, hogy kijöjjön belőle a levegő, aztán elkezdtem beleszúrni a hasamba, de az istennek nem akart annyira belemenni a tű mint ahogy a szomszéd csinálta. Kb a felénél jártam a tűnek, már kezdtem szédülni mondom megnyomom, mert ha elájulok szépen nézek majd ki a tűvel a hasamban. De mintha átszivárgott volna a bőrömön. Kihúztam mert éreztem, hogy elájulok. Elindultam a szomszédba hogy adja be nekem, de az ajtóban elájultam. Vagy 10 percig feküdtem a padlón. nagy nehezen erőt vettem magamon és ott a konyhakövön próbáltam magamba szúrni megint, idegességemben a felét ki is spricceltem a másik fele meg megint kiszivárgott a bőrömön, és most két luk van a hasamon, de olyan mintha fel lenne hólyagosodva, mintha levegő ment volna alá, pedig tutira kinyomtam a levegőt.
Baromi rosszul vagyok és már bánom hogy egyáltalán nekikezdtem egyedül. Elszúrtam egy egész ampulla merionalt, tutira alig ment be valami, és most azt sem tudom átmenjek-e a szomszédba beadatni még egyet.
A tökömért álltam neki, mikor tudom, hogy baromi béna vagyok az ilyesmihez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Én befejeztem, már a Gynevac is bőven elég volt, én nem akarok több tűt látni elegem van. Mi a frásznak ennyi tüsző, mikor a múltkor is volt vagy 7. Úgy sem jött össze, hiába volt annyi. Amikor meg csak egy nagy volt az meg meghízott akkorára mint a ház. Nem akarok több stimut, a clostitól is majd szétszakadt a hasam, menni alig bírtam.
Nem elég, hogy orvosi segítség kell, pedig én úgy képzeltem el, hogy egy csodás együttlét után tesztelek egy +-at, még ez is..... legszívesebben bőgnék, na már le is írtam eleredt a könnyem. Útálom már ezt az egészet most!

Végül a párom megjött 10 óra körül a munkából elmeséltem neki, hogy mi történt, tiszta ideges lett.
Közben az egyik topictársam írta, hogy ők is késtek 4 órát azegyik szurival, úgyhogy no para, menjek és adassam be vkivel.
A párom betett a kocsiba és repesztettünk az ügyeletre.
Nagyon aranyos nővérke volt, szídta a gyogyitárost hogy adhatott ekkor tűt, ez izomba való nem bőr alá, jó hogy én mint kezdő nem tudtam beszúrni, elővett egy sokkal kisebbet, volt vagy 1 cm a másik meg 5 volt az enyém.
Pénzt sem fogadott el, mondta kell a babának majd!
A párom félve és aggódva kérdezte, hogy most tényleg nem érdekel, már nem akarod a babát annyira igaz? Feladod biztos?
Annyira édes volt szeretem nagyon! :roll:

dita75
 
 


Dita!
Annyira sajnálom, hogy így jártál. :( Ez tényleg olyan rossz, hogy ilyenkor nincs elég baja az embernek, még szurni is kell magunkat. De hogy ekkora ökröket, hogy rossz tűt adnak. :evil: teszem hozzá én is így jártam elsőre, mondom a gyógyszertárban, hogy olyan tűt szeretnék amivel bőr alá lehet szurit adni. erre kérdezik, hogy inzulinost. Hát honnan a fenéból tudja ezt az ember. Aztán inkább nem is vettem, hanem a Kaaliban kértem egyet, hogy ilyet szeretnék. Monjuk, nekem az is nagynak tűnt, párom meg látni se bírta. Kár hogy nem mindegyik olyan mint a gonal-F. Azt tök könnyű beadni.
Szerintem ha visszanyerted a lelkierőd úgy próbáld ki, ahogy én tettem, azaz bementünk a kaaliba és megkértem a nővérkét ( ezek szerint te a szomszédodat is megkérheted) hogy nézze meg jól csinálom-e. Így is történt. Utána még persze gombóccal a gyomromban meg remegő kezekkel, de egyedül is ment. És azért jó ha van otthon valaki, pont azért, ha mégis ájulás lenne, vagy rosszullét. Bár tudom ez nem egyszerű.
Most legszívesebben egy ölelős ,acit küldenék neked, de sajnos nekem nincsenek ilyen kis édes dolgaim, mint neked. Képzeld el egy nagyon-nagyon szeretnivalót, jó?

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


MACIT :oops:

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Katerina
Köszike! :wink:

Kép
ezt képzeltem el! :lol:

dita75
 
 


Dita!
Nagyon jó a képzelőerőd és a gondolatátvitel az meg hihetetlen: látom amit elképzelsz! :D :D :D

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Katerina!

:lol: :lol: :lol:

Megjöttem az eredményekkel:
rákszűrés nega!
Prolactin 365,9 mU/l

10 perc alatt megvolt az egész!

nagyon elégedett vagyok magammal a tegnapi bénázás után végre vmi sikerélmény!

:wink: :lol:

dita75
 
 


Dita!
Nem vagy még? Mi volt UH-n? Mikor lesz az inszem?

Remélem minden rendben. ++++++++++++++++++++++++++

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Katerina
Köszi hogy hiányoltál.
Az egész napomat ott töltöttem.
Délután meg fizetésosztás volt a cégnél, meg orvosi vizsgálat, most értem haza.

Hulla fáradt vagyok.
Még jó hogy a gyerek hazament az anyjához, mert holnapra be van jelentkezve a fodrászhoz, most nem lenne hozzá türelmem, mert iszonyat fáj a hasam, és nagyon elfáradtam a mai napon ebben a melegben.

Na szóval az egyik oldalon van egy 32 mm tüszőm, de azt mondta a doki, hogy az tutira az előző ciklusból maradt ott, és azzal nem foglalkozunk, mert azzal nem mennénk semmire, a másik oldalon van egy 11 és egy 12 mm-es.
Őket fogjuk célba venni (az ikreket akiket anya megálmodott :wink: )
A mnyh. 7 mm. A 9. napnak teljesen megfelelő minden méret vasárnap kell visszamennem megint, ma még egy merional, de nem én fogom beadni. :lol:

IIIIIIIIIIGÉÉÉÉÉREEEEEEEEM!!!!! :wink: :lol:

dita75
 
 


Kép

dita75
 
 


Dita!

Örülök, hogy minden rendben. Hajrá iker babák :wink:

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk! :lol: Túléltem a repcsit, az út pedig fantasztikus volt!!!
gyorsan alszunk egy kicsit (az kimaradt, mert 4-kor keltünk :oops: ), aztán jövök olvasni!
Pusza:
Till

tillidian
 
 


Tilli! :D :D :D

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Till!
Várjuk az élménybeszámolót! :wink:

dita75
 
 


Sziasztoook! :P

Fura így felébredni, hogy este van reggel :lol: - Apa még mindig horpaszt :lol:


Dita,
biza, bele kell jönni (bár ne kéne :oops: ) a szurizásba! Nagyölelés, kitartás!!!!! :P Szurok az ikreknek!!! :P

Katerina,
hogy derült ki, hogy nem kaphatsz Gynevacot? (ott maradtam le, hogy allergiás vagy 1 összetevőre... :oops: )

Rólunk:
olyan nagyon jó volt! :P A repcsitől odafelé pánikoltam (kapaszkodtam, mintha ezen múlna :lol: ), de a vidámparkos "kiképzőtábor" után a visszaút már rutinból ment!
Disneyland csodaszép, tényleg Meseország! :lol: 3 parkból áll; a Főrészen (tiszta 1800-as évek, Amerika) megy az egész napos show, Hófehérkéékkel lehet fotózkodni, és minden este mese-felvoidulás parádéval + tüzijáték...hááát, tátottuk a szánkat! :lol: Bejárni lehetetlen (3,5 napig voltunk!), de igyekeztünk! :P
Manó holnap lesz 7 éves, ez volt az ajándéka...

Sajna begyulladt a növő bölcsfogam, így gyógyin voltam kint :oops:, holnap fogidoki... :P

Jövő szerdán konzi KP-nál, már írogatom a kérdéseimet! Katerina, ti hol tartotok az előkészítésben? (Egyszerre járunk majd októberben Kaálizni :P )

tillidian
 
 


Sziasztok!
Nagyon el vagyok keseredve és emellett szétvet az ideg.
Most sincs nagyobb tüszőm 14 milisnél. Egyszerűen nem reagálok a merionalra. PEdig a mnyh-m már szép 9 mm. Ketten néztek egyszerre uhu-n és az én dokim közben nyomta a hasamat, de egyszerűen nincs olyan tüszőm ami beindult volna. Könnybelábadt szemmel álltam ott mint a megtestesült szerencsétlenség. Az uhus doki kacsintott, és mondta, hogy fel a fejjel, a nővérke is drukkolt, hogy talán csütörtökön lesz valami fejlemény. Felírtak egy olyan gyogyit Fostimol a neve, amit természetesen sehol nem lehet kapni. Az egész várost bejártam, de még Merionalt sem kaptam. Sírva hívtam fel a páromat, hogy el fog maradni az inszem, mert a doki azt mondta, hogy ha csütörtökön sem lesz változás akkor a következő ciklusban próbáljuk meg ismét. Egészen hazáig bőgtem, mostanra szedtem össze magamat, mert hát múlik az idő, és délben már kellett volna kapnom egy merionalt, ha már fostimol nincs. Itt nálunk sehol sincs, de Veszprémben felhívtam néhányat, és egy helyen van Merional. Most várom a férjemet, hogy mehessünk érte. Komolyan nem értem minek kellett ez a sok drága szar, amivel csak szerencsétlenkedek. Máskor a 13-15. napon mindenféle stimu nélkül tök szép tüszőm volt.
Annyira elegem van .......... Istenke nagyon nem akarja, hogy babám legyen!

Kép

dita75
 
 


Dita! Ne sírj, meglesz az az inszem. Nem tudom, hol lksz, de Bp-en a Déli pályaudvari gyógyszertárban mindig meg lehet kapni a stimus gyógyszereket, szurikat!!! Próbáld meg felhvni, Drukkolok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Dita! ölelés és ezer puszi. Próbálj megnyugodni, bár én is tudom, könnyű azt mondani.
Most én se vagyok túl jó hangulatban. Ebben a hónapban mérem az ébredési hőmérsékletem és nem tudom mi van. Most 15. cn. (nekem 26 körül szokott lenni egy ciklus) van és minden nap 36.5. A hasam viszont valamiért fájdogál (akár peteérés is lehetne),és nem tudom nőgyógyi ok e vagy más. Hétvégén ment a hasam, aztán hétfőn már semmi, ma sem.

Tilli! A héten megtudjuk mi van a kiskatonákkal és jövő hét szerdán megyünk megbeszélni a genetikát. KP.Doki bácsit még nem hívtam. Úgy érzem kár amíg nem tudjuk a kiskatonákkal mi a helyzet. Vagy szerinted inkább hívjam fel így is? Jó lenne együtt menni októberben. :)

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Baba
Merional van a szomszéd városban, de nincs értelme elmennem érte, mivel nem reagálok jól rá. A fostimolt holnap reggel 8kor kell bemenjek a gyógyszertárba, mert csak akkor lesz. Azt beadom, de persze már késő lesz, mivel nekem csütörtökön reggelre már akkora tüszővel kell(ene) rendelkezzem amit meg tudnak repeszteni. Az orvos szemében láttam, hogy ez az inszem már halott ügy.....
Érdekes, mert nekem a stimu nélkül félidőben már tök szép tüszőm szokott lenni, most a merionallal meg egy kalap sz....
Most valahogy annyira el vagyok kámpicsorodva, hogy nem is érdekel már ....
Nincs kedvem zokogva végigbuszozni kilómétereket, mert most is úgy néztek rám mintha ufó lennék, valszeg nem láttak még síró nőt soha. :twisted:
Holnap még beadom a fostimolt, ha nem elég, hát nem elég.... nem tudok mit tenni...... ilyen a formám! :cry:

Katerina
A múlt hónapban nekem is nagyon kitolódott a pém. Simán lehet neked is késői.

dita75
 
 


Dita, hova jársz orvoshoz?

ölellek.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba
Székesfehérvárra a meddőségire.
Miért kérded?

dita75
 
 


Dita,
a 14-es tüsző abszolut ok, az növő félben van!!! (akkor kéne agódni, ha 10-12 között lenne, vagy még kisebb).
A Fostimol fog segíteni, nekem is ezt adták, mikor az első lombik-stimu gallyra ment (akkor Puregont kaptam brutál kiszerelésben, de minek :shock: :oops: ).
Sajna azt kell mondjem, nem rendkívüli eset a Tiéd!
Én "alapból" tökéletesen működöm - mint Te -, de ha stimulálnak, semmi tüszőm nem lesz!!! :shock: - ezért tartjuk mi profinak a Kaális dokinkat, mert csiholt nekem 8 olyan gyönyörű tüszőt a múltkor, hogy ihaj! Ja, és hosszabb lett a stimu, mint tervezte, mert lassan nőttek, akkor kaptam még Gonalt és Merionalt, és szépen beérett mind! Szóval: kitartás!!!

Katerina,
mi is jövő szerdán megyünk, KP-val konzi! :) (gondolom, Nektek most máshol van teendő...) Sztem hívd fel a dokit, jó ha tud Rólatok!

Én most épp kínlódom, a fogdoki szétkapta a bölcsfogam környékét, akkora a pofázmányom, mint egy fél sütőtök, és úgy fáj...
:oops:

tillidian
 
 


Till
Köszike, hogy megnyugtattál, már egyre jobban kezdek lehiggadni, mert egy csom ó mindennek utánanéztem. Van hétvégén is inszem.
Ha a dokim elmegy szabira megcsinálja a kacsintós Barna dokibá, sztem ezt beszélték meg miközben öltöztem.
Most már kezdem derűsebben látni a világot!

Szegény fogacskád! Ó most már nagyon bölcs leszel! :wink: :shock:

Persze csak addig míg ki nem húzzák, mivel ennek nagyrészt az szokott a sorsa lenni, nem?
dita75
 
 


Dita, csak érdeklődtem. Az én dokim ugyanaz, mint Tillé és nagyon profi!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Dita,
na látod! :P Nyugodj meg, minden rendben lesz! (Átlag napi 1 mm-t nő a tüsző...ha ma 14, akkor pénteken 17, az pedig már repeszthető!!! (Barátnőmnek ekkora tüszőt repesztett meg KP doki, és véletlen spontán sikeredett egy gyönyörű kislány - inszem előtti hónapban), szóval: nyugi!!! :D

Baba, drága, Te hogy vagy?


(Dita, nekem megvan mind a 3 bölcsfogam, igaz, megkínlódtam minddel, de nem kellett kihúzni. Ez a 4. kérdőjeles, azt sem gondoltam, hogy kinő, így 34 évesen :shock: - 1 hét türelmi időt adott a doki, ha nem javul, kikapja... :oops: )

tillidian
 
 


Köszi a bíztatásokat.
Csütörtökön megyek ismét uhura. Nemsokára megyek át beadatni a merionalt.
Holnap este meg egy fostimolt. Ez nem gáz, hogy egyik gyogyiról a másikra váltanak egy ciklus alatt? Remélem a kettő már meghozza a kívánt eredményt.
De egyébként csütörtökön már amúgy is a 15. napon leszek, nálam akkor szokott normális méretű tüsző lenni, és kb. a 17-19. napon reped mindenféle beavatkozás nélkül. Remélem ennyi szerencsétlenség ellenére happy enddel végződik az inszemem! :roll:

Till
Remélem a fogacskáddal nem lesz gond!
dita75
 
 


Dita, meglátod, pont ebből lesz a baba!!

Till, köszi, mostanában eléggé nincskedvemsemmihezlehethogydepisvagyokmegint-szerűen vagyok:(

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba
Köszönöm, hogy bíztatsz, ennyi hülyeség után csak jó jöhet (remélem :roll: )

Mivel űzhetnénk el a depidet?
Nekem régebben ha rossz kedvem volt, mindig betettem vmi jó zenét és táncoltam. :wink: :lol:

Kép
dita75
 
 


Sziasztok!

Lassan már egy hete hazaértünk a nyaralásból, de valahogy egyszerűen nincs időm leülni a gép elé. Apa is itthon van még szabin, és sokat megyünk mindenfelé. Főleg strandolni. :)

A nyaralás nagyon jól sikerült. Olyan jó volt, mint amilyen hírtelen jött. Ugyanott voltunk ahol június elején. Vonyarcvashegyen (céges üdülő). Úgy volt, hogy májusba beadtam a jelentkezésemet két időpontra. És felhívtak, hogy júniusba mehetünk. Mondtam a csajnak, hogy akkor a júliusit törölje a gépből. De elfelejtette törölni, így dupláztunk. Amit nem bánunk :) Kende nagyon élvezte, jobban mint júniusba. Az időnk is gyönyörű volt. Egy szóval tuti volt az egész.

Megpróbálok visszaolvasni, hogy kivel mi történt, mert nagyon kíváncsi vagyok már :)

Próbálok most már többet jönni. :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág!
Örülök, hogy jól telt/telik a nyaratok!
Volt történés olvashatsz bőven! :roll:
dita75
 
 


Még most este visszaolvastam nem bírtam ki holnapig :)

Timejka: szió!! eddig még mindig semmi nincs nálunk. De remélem a nyaralás megtette a hatását. De gondolom nálatok sincs még semmi. Te is most kezded a szurizást? Closyzol még?

Katerina: gyönyörű helyeken jártatok. Ó de kár, hogy ti nem szurizhattok. Nem is tudtam, hogy valaki allergiás lehet erre a szerre. Most egy picit megijedtem.

Kiara: nekem nincs tapasztalatom a szurival kapcsolatban. Jövőhéten adatjuk be az első adagot.

Dita: nagyon sajnálom, hogy így megjártad a szurival. :( Nem csodálom, hogy már most fel akarod adni, de ne add fel!!!!!!!!! És ne sírj!!! Minden kezdet nehéz. Most igazán próbára tesz Istenke, de meglásd megadja neked azt a kis csodát amire már régóta vágysz. Én nagyon-nagyon drukkolok nektek! Holnapra +++++++++++++++++++++++++++++ millió szorítás és drukk!

Till: hűha te is sok mindenen túl vagy már. És a sok kudarc látom megerősített téged. Én nem vagyok ilyen kemény. Pont ma döntöttük el, hogy még ebbe az évben próbálkozunk a tesóval aztán vége. Mi nem megyünk se inszemre, se lombikra. Én nem bírnám ki a kudarcokat. Én ilyen gyenge vagyok. :(
Boldog szülinapot Manódak!!!! Klassz lehetett kint nektek. Gondolom, hogy élvezte ő is.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Ditta: holnap is szorítok, de csütörtökön még a holnapinál is jobban.
Azt hittem ma szerda van :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág!
Ma a nővéreméknél voltam pesten mert kezes vagyok a hitelükben alá kellett írni a papírokat. 6 órán át tartott az egész, már kész voltam. A közjegyzőnél már elkezdett feszíteni a hasam, ott ficeregtem, szenvedtem. A buszon is már ki kellett gombolnom a nacimat, az állomásról hazafelé meg a fél órás utat több mint 1 óra alatt vánszorogtam le. Közben be kellett mennem a gyogyitárba a fostimonért, a sztk-ba nem volt senki aki beadta volna, ugyanis megint hosszú tűt kaptam amivel én nem próbálom meg, mert megint ájulás lenne a vége. Vissza a kórházba.
Ilyen fájós pocival kolbászoltam ide-oda! Mire hazaértem hullafáradtan rogytam (este 6kor) az ágyba. Még a nokedlit sem tudtam megcsinálni, eszi a család kenyérrel a pörit. Remélem holnap már lezs vmi eredmény, és nem véletlenül feszül az alhasam.
Hát velem ez történt ma. Köszi a drukkokat, holnap du. jövök, hogy mi volt a 4. ultrahangon!
dita75
 
 


Dita,
kitartás!!!!!!!!!!!!!!! Szurok holnapra!!!!!

Kisvirág!
Biza, így igaz, ahogy mondod!!! :lol:
Végtelenül elszánt vagyok, és már bizomány megjártam a poklot, annyi sok kudarc ért...Most már mindent mosolyogva csinálok, semmin nem lelkizek, és megbeszéltük Apával, hogy amíg az egészségem engedi, pénz nem lehet akadálya a dolognak! Addig megyünk, amíg kistesó nem lesz!!! (3 gyereket terveztünk anno, de beérjük 2-vel is... :D )
Manó köszöni a szülinapi jókívánságot! :P - DisneyLand-et élvezte, miazhogy!!! :lol:

Baba,
nemááán, legyen jó kedved!!! :D Szép az élet, és készülünk a babásodásra!!!!!!!!! :D

(sajna a fogam nem alakul :oops: - még reikizem, hátha meg tudom győzni... :roll: )

tillidian
 
 


Sziasztok!
Rájöttem, hogy a sors vagy Isten nem akarja, hogy gyerekem legyen vmiért.
A legnagyobb tüszőm 16 mm, csak két szaros mm-t tudott egy hét alatt nőni, pedig be lett szúrva már 7 db merional és tegnap egy fostimon.
Azt mondta, hogy még szombaton megnézzük addig szúrjam a fostimont, de megmondta őszintén, hogy nem sok esélyt lát erre a ciklusra már.
Tehát nem fogom szúrni, és lehet, hogy szombaton sem megyek az uhu-ra, mert most is hazáig bőgtem, jelen pillanatban is, és már azthiszem ez erre a hónapra bőven elég volt a csalódásból. Nincs kedvem teljesen kikészíteni magam.
Következő hónapban elmegyek ugyanúgy mint eddig mindenféle szaros injekciózás nélkül a 14-15. napon addigra lesz egy csodás tüszőm, mint ahogy az elmúlt fél évben mindig. Ennyi! Az a legszomorúbb, hogy eddig tök jó eredményeim voltak, és senkinek eszébe nem jutott, hogy jajj de szép kis tüsző, repesszük már meg, és akkor két nap múlva jöjjön vissza a férjével inszemre.
Nem! Inkább szurattam magam feleslegesen, elment a fél fizetésem a nagy semmire, kikészítettem magam teljesen. Ennyit ért az egész!
Tehát megpróbálom a következő hónapot a saját szisztémám szerint, és ha nem lesz szerencsém úgy sem akkor lehet abbahagyom az egészet.

Till
Nagyszerű nő vagy, én is erősnek éreztem magam ........ eddig.......... :?
Remélem ez csak vmi átmeneti zűrzavar nálam, de most nagyon sötéten látok mindent........ és útálom az egész világot, és hogy beszúrkáltam magamnak ezt a sok szemetet. Ha nem tettem volna akkor most a hét végén már túl lehetnék az inszemen.
Fogacskádat woodoozd meg, hogy ne rendetlenkedjen!
dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: