Új privát üzeneted érkezett!

Jezsek! Én pont a minap agyaltam ezen, hogy mit tennék, ha...mikor lennék nyugodt! Sztem én végig fogom a 9 hónapot stresszelni, és majd akkor nyugszom meg, ha a babám a kezemben lesz! De az én példám nem követendő....és hát én nem is vagyok (még) babás....

Kép
vikike0429
 
 


Egyébként Kriszti miket érzel, mert ez már elég izgi! 1-2 nap maximum és tutira eldől. Te most szedtél clostit, vagy anélkül ilyen szépek a hőid?

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztol! Bocsi, hogy csak ilyen ritkán! :oops:

Kriszti! Most már marhára izgulok ám érted! +++++++++++++++

Monyó! Hű de szép magas hő! Szép görbe! Egyébként a másik helyre írtad, hogy nincs benne beágyazódási esés! Nem is kell lennie ugye, de pont én mondom, aki szintén arra vár lassan, hogy lesz-e esés, mert akkor kezdhetem a reménykedést! :roll:

Jezsek! 4 hét! Hát sok sikert és kitartást a várakozáshoz! :wink:
Egyébként nyugi, babás vagy és kész!

Zora! Hű de okosakat tudsz csak ámulok bámulok! Foglalkozási ártalom?

Én jól vagyok, hőm 37! Szóval egész szép! Hát passz! Majd meglátjuk! :roll: Sok még az a 10 nap! :?

Kép
bettike
Eger
 
 

 
 

Bettike! Akkor küldöm neked is a drukkokat! 10 nap az már kibírható, utána pedig jöhet a 2 csík.

Kép
vikike0429
 
 


Betti! Bárcsak foglalkozási ártalom lenne. De sajna csak laikus vagyok, profi laikus. :lol: :lol: :lol: És szerény :oops: :oops: :lol:
Lányok, itt babaeső lesz, a mi topikunkban már elindult. Szép ez a május! :wink:

Zora
Kép
zora7
 
 


Egyébként 5. terhességből csak egyszer tapasztaltam hőesést. De látom, hogy a legtöbb lánynál látszik.

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora! Bárcsak igazad lenne a babaesővel kapcsolatban!

Kép
vikike0429
 
 


ZORA!
A cicim viszket néha,egy kicsit érzékeny és telt!
A gyomrom fáj,néha émelyeg,de ezek a tünetek főleg a mell,az lehet attól is,hogy megjön,a gyomrom,az attól lehet,hogy zabálok,jó étvágyam van.Állandóan aludnék és álmos vagyok,ez pedig lehet tavaszi fáradság!Már nem merek arra gondolni,hogy terhességi tüneteket érzek,mert nem szeretnék csalódni!
Nem szedtem még clostyt,ha most megjön akkor kell elkezdenem,orvos javaslatára!



BETTIKE!
Köszi,hogy izgulsz értem!!!!!!!!!!!!
Drukkolok,hogy sikerüljön!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



ZORA!
Bárcsak bejönne,a babaeső!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


SZIVBŐL KIVÁNOM MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A MÁJUSI BABAESŐT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


JÓ ÉJSZAKÁT MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SZÉP,BABÁS ÁLMOKAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



/reggel korán jövök/
Vendég
 


Sziasztok!

Gondolom, későn jöttem..... :cry:

babszika
 
 


No, akkor le is lépek.... :cry:
Jó éjszakát!

babszika
 
 


Sziasztok, jó reggelt!
Ria! Kár, hogy este már nem "találkoztunk"! :cry:

Kép
vikike0429
 
 


JÓ REGGELT MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

/Rövid leszek,mert készülök dolgozni,puszi MINDENKINEK,később jövök!!!!/
Vendég
 


Kriszti!!!!!Ugye nem jött meg????????

Kép
vikike0429
 
 


sziasztok.

ho 37,cicicjeim majd szetdurannak :lol: arra hogy terhes vagyok eddig 50-50%ban gondoltam,most picit valtozott az arany.30-70% a baba javara :lol:

kriszti,teszt?

jezsek ne idegesitsd magad art a babanak.

betti meglestem a gorbet,szerintem a tied is szupijo.

Kép
monyo83
 
 


GABI!
Nincs itthon tesztem,mert ami volt el negáztam!
Ma vennem kellene és valamelyik reggel,megcsinálni!
Már utálok tesztelni,mert mindig 1 csikos!!
Nagyon tartok tőle,hogy ez is az lessz!
GABI!
DRUKKOLOK,hogy sikerüljön!!!!
NEKED mikor lesz tesztelés??
Most már megyek mert elkések!
Majd jövök!!!!!!!!!!
Vendég
 


Gabi! Szuper hírek! Megvárod a 14 Dpo-t a teszttel? Kibírod addig?

Kép
vikike0429
 
 


viki szerintem csut-kon tesztelek,de nem bizti majd ahogy alakul.

ma megyek anyosekhoz ott alszunk ugyhogy csutortokon jovok a hirrel.



:cry: mostmeg elkezdett fajni a pocim....

Kép
monyo83
 
 


viki szerintem csut-kon tesztelek,de nem bizti majd ahogy alakul.

ma megyek anyosekhoz ott alszunk ugyhogy csutortokon jovok a hirrel.



:cry: mostmeg elkezdett fajni a pocim....

Kép
monyo83
 
 


viki szerintem csut-kon tesztelek,de nem bizti majd ahogy alakul.

ma megyek anyosekhoz ott alszunk ugyhogy csutortokon jovok a hirrel.



:cry: mostmeg elkezdett fajni a pocim....

Kép
monyo83
 
 


Akkor drukk! És csütörtökön várunk a hírrel!!!!!!!!!!!!

Kép
vikike0429
 
 


Sziasztok!

Csajok!!!!
Én nagyon szorítok nektek!!!! Jó lenne a májust + tesztekkel nyitni!!!!!!!!

Viki!
Én is sajnáltam.....

babszika
 
 


Helllloooooooooo!
Megjavult végre!!! :lol:

Hogy vagytok?

Velem semmi különös nincs. Csak talán annyi, hogy holnap helyettesítek, ezért csak este leszek.

Gabi! Drukk a holnapi teszthez!!!!!!!

Kép
vikike0429
 
 


Ez a kis szemét babanet................. :twisted:

Kriszti..... :cry:

Gabika megy a drukk ezerrel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ÍRJ MI VAN!!!!!!!!!!!!!!

Voltam uhun, csak azóta nem tudtam bejönni erre a jól működő netre....

6 mm-es petezsák kb 5 hetes babás, embrió még nincs, tán majd 17-én a Kaáliban látják végre....képet nem kaptam.

Jezsek, neked is csak petezsákod volt????Vagy már neked látszott az embrió??Mennyivel vagy előttem???
Vendég
 


Én már nagyon ki voltam készülve a babanet miatt....

babszika
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Üdvözlök mindenkit!!!!!!!!!!!!!!!!!!


GABI!!!!!!!!
DRUKKOLOK HOLNAPRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nekem tegnap este megjött!!!
Csak azt nem tudom,hogy mivel tegnap jött meg de este,igy elkezdjem holnap szedni a gyógyszert???????????
3. nap kellene,bele számit, a tegnapi nap,attól függetlenül,hogy este jött meg???????????

JÓ ÉJSZAKÁT!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti!!!!!!!!!!!!!!
Figyu, a Kaáliban azt mondják, de asszem más nődoki is, hogy ha déltől jön meg bármikor, vagy mit tudom én 1 után kb. akkor másnap az első nap!!!!
Vendég
 


Lafi!
Neharagudj nem értem!!!!
Most bevehetem reggel vagy nem??????????

Örülök neki,hogy jól vagytok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Na végre! Már kezdtem idegbajt kapni!!!!
lafead Úúúúúúgy drukkoltam neked! Tegnap egész nap rád gondoltam, hogy mi lehet veled! Nekem már látott babócát is, kb 1,5mm. Az egész terhesség kb. 3cm. De amikor először voltam nála a pozitív teszt után, még csak annyit mondott, hogy van ott valami.
De csütőrtökön már egész jól lehetett látni.
Most azon gondolkozom, hogy egy héttel előrébb hozatom a dokit, mert elméletileg már a jövő hét után lehet már látni, hogy dobog a pici szive, és már annnnyira szeretném szétkürtőlni! Meg szeretném már látni, hogy minden rendben! Még mit mondott a doki? Ugye ez már azt jelenti, hogy tuti?
Kriszti sajnálom, hogy megjött, de így el tudod kezdeni a costyt. Nekem azt mondta a doki, hogy 99%, hogy a costy segített.
Monyo, nagyon drukkolok!!! Feltétlen írj!!! Már ha lesz babanet...
Sok puszi mindenkinek! Írjatok!!! :D :D :D
Vendég
 


JEZSEK!!!!!!!!!
Örülök neki,hogy jól vagytok!!!!!!!!!!!!!
Te meddig szedted?????????




JÓ ÉJT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti, szóval ha tegnap este jött meg, akkor csak ma van 1. nap!
Ehhez képest a 3. nap pénteken lesz.

Jezsek, akkor te kb egy héttel vagy előttem....kb.
Azt mondta, hogy még nem látni, de normális, mert van nagyobbacska petezsák és legközelebb (talán 17-én, Kaáliban a gép is szuperebb....) ha tászik valaki, akkor terhesség van.
De hát miért nem látszódna????
Ha gond lenne, nem lenne ekkora a petezsák és sztem már érezném, hogy gond vn.
Poci szurkálás is elmúlt és csak cickó fáj....
Szóval pozitivan állok hozzá....
Vendég
 


Jezsek, mikor volt az uccsó mensid, csak hogy be tudjam magam azonosítani, hol tartok hozzád képest és hogy akkor nekem miért nem látott babót.
mert beijedtem most....ha te most 5. hét és én is....akkor gond lehet????!!!!

nekem márc 30-hoz számolják....
Vendég
 


Nekem nincs túl jó hírem...

Ma beszéltem a dokimmal... a 21. napi vérvételem szar... nem volt pé-m.... ez gáz, hiszen gyoit is és tüszőrepit is kaptam....

HSG-nek így nincs is értelme, hiszen még el sem jut a petesejt a vezetékig - mert nincs is

Azt mondta, h még egy hónapot csinájunk meg és ha nem lesz eredményes, akkor elküld a meddőségibe..... :cry: :cry: :cry:

Bevallom, kikészültem.... nem hittem, h 23 évesen ide jutunk ilyen gyorsan....

babszika
 
 


Babszika................ :cry:

Figyu, az hülyeség, hogy hsgnek nincs értelme!!!!Igenis hogy van!És nem rögtön meddőségibe kell menni!!!Hidd el én tudom,milyen nehéz út az és néha tök felesleges, alapos kivizsgálás kell neked!
Ha nincs pé, annak oka van és nem lehet clostyval mindig mindent megoldani.
Milyenek a petefészkeid?Volt uh valaha a petefészkeidről???
Vendég
 


Jezsek, kérlek írd meg!!!!!!!!!!!!!!!mikor volt a mensid!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Semmit nem látott a doki... mármint, h baj lenne... minden szervem ép és szép... állítólag.

Abban igaza van, h a HSG-t addig nem érdemes megcsináltatni, amíg nincs is pé, hiszen csak felesleges beavatkozás addig, amíg nincs megoldva a pé.

Azért az sem igaz, h rögtön.... hiszen már október óta vérvételek, vizsgálatok, gyogyik.... viszont, ha a closty és a repi mellett nincs pé, akkor.....

babszika
 
 


Hali!
Nyugi! Nekem marc. 19.-én volt, de azt mondta a doki, hogy ugyan a terhességi heteket az utolsó mensitől számoljuk, de a tényleges fogamzés kb. két hét mulva volt. Tehát én ha úgy nézem már a hetedik héten vagyok, de a babócám még csak öt hetes. Jól megbonyolították mi?
Vendég
 


Babszika sajnálom! Ezek szerint még egy coistys hónap. Ez neked hanyadik? Nekem a 2. után sikerült. Remélem a következő hónap a tiéd (is ) lesz!!!!
Vendég
 


Köszi jezsek, de már a 4. lesz.... nem bízom benne már

babszika
 
 


lafead Bocsi, hogy megijesztettelek!!! Tényleg nem akartam! Csak azért kérdeztem mert magamhoz akartalak hasonlítíni. Az első babánk, és még mindíg nem hiszem el! Úgyhogy csak magamat akartam veled is megnyugtatni! Bocsi
Vendég
 


Jezsek, köszi!!!!Megnyugodtam.....11 nappal vagy előttem mensi szempontjából...............Húúúúúúúúúú megnyugodtam!!!!
Amúgy meg már annyira kész voltam , hogy visszaolvastam mindent, hátha írod és írtad is! Akkor az én babóm 4 hetes mert a 6. hétnél tartok holnap!Akkor ezért nem látott még semmit.

Igen, Babszika, ez igaz, hogy a pé is fontos, de talán hsg azért tartom jónak, mert attól lehet tudni van-e ott gond, mert ha van, nem szabad terhelni a szervezetet clostyval és cisztásodás is lehet clostyval....
de annyi ok miatt nincs pé....mennyi volt a progi a 21. napon és milyen mértékegységben????
Vendég
 


Majd holnap jövök, most megyek nézni a Dr. Haus-t.
Szép álmokat mindenkinek!
Vendég
 


SZIASZTOK.

ma nem mertem hot igy nem tudom mi van.holnapi homtol teszem fuggove azt hogy tesztelek e.valahogy elment a kedvem :?

kriszti sajnalom a menzit viszont jo hogy kezded a clostyt es sikerulni fog.

babszika sajnalom az eredmenyedet:(akkor most pihentek vagy nem?vagy mivan elvesztettem a fonalat.tudom hogy nem vigasz de en 24 evesen pco-s vagyok plusz inzulinproblema plusz 3veteles,en sem igy kepzeltem el de ezt elfogadtam hogy ez a sorsom es kesz.

viki nemsokara kezdodik neked is az izgis akcios idoszak.)

jezsek,fogd mar fel hogy kismama vagy es orulj neki,szerencses vagy.

lafi.drukolok hogy a kovetkezo uhan mar szivdobogast is hallj:)

Kép
monyo83
 
 


Lafi!

A papír nincs nálam, mert csak telcsin értem el a dokit...

Viszont abban igaza van a dokimnak, h a HSG is egy "műtét", ahol kitesszük a szervezetet fertőzésnek, terhelésnek.

Na várj!
Ha nincs pé, azért adják a clostyt.... én így tudom....
Tehát ezér adta. Első hónapban tuti volt tőle... másodikban is valószínű, de most tuti nem....

babszika
 
 


Gabi!

Igen, ez a hónap pihis....
De a köv. hónapban még talán (addig még megálmodom) kísérletezünke gy clostiy kúrával.

Szóval, nem vesztetted el a fonalat! :wink:

Jó éjt jezsek!!!!

babszika
 
 


Jó reggelt!
Nem bírtam ki, hogy ne nézzek be meló előtt.

Gabi!!!!!Teszt???????5-ig kilyukad az oldalam! Drukkolok!!!!!!!

Ria! Nagyon sajnálom. Azt lehet tudni, hogy melyik meddőségibe kapod a beutalót? Mert, ah oda ahova én, akkor még az is elképzelhető, hogy talizunk ott. Kitartás! Mindenkinek sikerülni fog.

Jezsek! Nekem ez a 3. Clostis hónap....De nem lesz több. Hát nem tudom, majd kiderül. Ha nem, marad a doki nyáron...

Kriszti! Sajnálom, hogy megjött. Én akkor nem számolnám első napnak a délutáni mensit, csak a másnapit. 1X1 Clostit szedsz 5 napig?

Mennem kell. 5 után jövök ám! Ha engedi a rendszer....

Kép
vikike0429
 
 


JÓ REGGELT MINDENKINEK!!!!!!!
/Délelőtt jelentkezem,készülök dolgozni/
Vendég
 


sziasztok.

full nega lett a tesztem,nme vagyok letorve csakpicit csalodott.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Kismamak elvezzetek (lefi jezesk) az aldott allapototokat.

Babszika, azt nem ertem, miert mondta a dokid( gondolom hormoneredmeny alapjan) hogy nem volt PE-sed, nem nezte a 12-15. napi tusszoallapotodat...akkor mar lathatta, hogy nem ertek tusszok, akkor viszont mindek adott repi szurit...nem ertem....de ne add fel...nagggggyon fiatal vagy ( persze ettol meg kell az a baba) szoval foglalkozz a hazepitessel.....toltds le olyan progikat, amikkel be lehet rendezni a lakasotokat...meg ilyenek...mindenkeppen tereld ela gondolataidat.....csak azert javasolnam, mert mi si egy uj lakas vasarlasaba keztunk a ferjemmel...es annyi dolgom lesz ( mivel ô Bp-n van) mindent intezni fogok, hogy abban bizom, eltereodik a figyelmem.

AMugu tudjatok hogy jartam, kertem a hazidokimtol egy progiszintre beutalot, a laboban kozoltek, hogy ezt csak nodoki irhatja fel, erre en, jo akkor kerem vissza azt a tobb eves osszeget, amit havonta a brutto berembol levontak, mert abbol aztan igazan telik ra....es egy kurtat karomkodtam, mire a holgy, megretem igaza is van de zet ne neki mondjam....aztan kuldtem egy sorozatlovest annaka sok barom politikusnak, akik ezt az egeszet kitalaltak



Kriszta, akkor fejest az uj ciklusba....hajra

Monyo te nagyon eros egyenisegnek tunsz, igy tovabb....

puszi
Gyongyi
gyongyi1971
 
 


Jó reggelt!

Viki!
Még nem tudom, h hova fog küldeni. Sőt, gőzöm sincs semmiről.....
Azért, ha taliról van szó, kicsit jobban örülnék, ha vmi kellemes helyen taliznánk.... :wink:

Gabi!
Az nem jó.....

babszika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: