Új privát üzeneted érkezett!

Szia Bettica!
Bence mikortól lesz bölcsis,a napokban említetted,hogyddig minden időt kihasználtok

Vonalzód jó??Nem hozattad meg a mensid?

Hunci engem is érdekel a sleepines "ügy"

Zazzy nem tudom,hogy a "mi" dokinőnk az akire panaszkodnak,csak Babszika miatt szoktam bekuksizni nem igazán vagyok képben
de kivi lettem
Vendég
 


Hunci nagyon tetszett a paramamis hsz.ed. Én is kibukok ha így beleszólnak mások.

Kép
apple
 
 


Kincs, mért cserélkeznek nálatok ilyen sűrűn a védőnők?

Na, visszaolvasok.

Kép
apple
 
 

 
 

Kincs: Elvileg szeptembertől fog menni, majd kiderül, hogy a beszoktatás mikor lesz és meddig fog tartani.
Mensit meg akartam hozatni, de a házidokitól elfejetettem megkérdezni 2 hete, hogy ír-e nekem ki Norcit. Az endós dokival meg csak jövő héten fogok telefonon beszélni, így addig mindenképpen várnom kellett volna. De ha minden igaz, akkor megtette az emelt met a hatását, mert volt pé, majd jövő héten kiderül, hogy valóban így volt-e ;)

Kép

Kép
bettica
 
 


kincs, de nem írtad milyen típusú szállás érdekelne!!!!

Kép

url=http://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Ja, és még valami:
Kakaós balesetre megvan a megoldás. Lehet kapni dr. Beckman féle port, különböző típusú foltokhoz vannak. Megvettem a kávéra valót és bedörzsöltem vele a szőnyeget, amiből ugye nem jött ki annó, pedig próbálgattam jó pár trükköt, amit a neten olvastam. Ha megszárad a szőnyeg, jobban látszik, hogy mennyi maradt benne, mert állítólag akkor a leghatásosabb a szer, ha előtte nem mossa ki az ember lánya a balesetet szenvedett anyagot. Hát én ugye már próbálkoztam egy s mással, így kíváncsi vagyok, hogy száradás után mennyi fog látszani, minden esetre nedvesen semmit nem láttam belőle. Ha beválik, akkor Bence pulcsiján is bevetem a szert, mert a pelenkából és a sárga pólójából nagyon szépen kiszedte a csokit ez a cucc ;)

Tegnap egyébként először evett Bence uborkát... Ízlett neki, úgy láttam olyan is volt a hangulata, hogy bármi újat a kezébe nyomhattam volna. Szóval kapott egy vékonyabb szelet ubit és szépen "leharapdosott" belőle :)
Tegnap előtt pedig a mézespuszedlit tolta két kézzel a szájába :lol: A virslit is gy eszi, hogy a kezébe nyomok egy felet, aztán elnyammogja szép lassan :) Tényleg a sárgadinnye is ízlett neki valamelyik nap... Ez a hét ilyen volt ;) Lehet kicsit gyors, de élvezettel kóstolta őket és nem evett egyszerre egyikből sem sokat...

Megyek, mert lerángatja a nadrágomat lassan, hogy foglalkozzak már vele is :)

Kép

Kép
bettica
 
 


Sziasztok!

Koriági!
Igen jól olvastad, ketteskét várjuk :) Köszi a gratut!(titkos vágyam egy kislány....)

Nagyon gyönyörű kislányod van, és abban a ruciban csodálatos, mint egy kis hercegnő.Anyum is megcsodálta :D

Bettica!
Foltokra még mindig nekem az Ökonet folyékony szappanja a tuti, és nem is tudom talán 2 évig is elég volt egy flakon.Persze ez is olyan, hogy ezt kell alkalmazni elsőleg a foltra töményen, és akkor tuti.
Ez lenne az:

http://okonetszappan.atw.hu/
ezoterike
 
 


Hunci!
Tegnap leírtam,hogy miért akkor aludt el(gyakorlatilag egész nap kb.40 percet tudott aludni,hogy miért,azt is leírtam)amúgy már egy jó ideje 8-9 körül van alvás(ezt is írtam már)
Én sajnálom kelteni,pláne,ha nem látom szükségét.Afürdésnél is bejött,beállította magának.A múltkor mondtátok,hogy napközben ne aludjon 3 óránál többet.Valamelyik nap mikor letelt a 3 óra,nem tudtam, most mi legyen.Amíg hezitáltam,15 perc múlva felébredt :lol: Ez a +15 perc nem érte volna meg,hogy nyűgös legyen vagy sírjon.
Úgyhogy egyelőre nem áll szándékomban "erőszakoskodni" vele.Pont.

Dimet!
Én úgy emlékszem,írta Kincs a szállástípust!De majd jön, mert pontosan nem emlékszem, nem akarok kavarni :)

Kép
Kép
zazzy
 
 


Még ekcémás bőrre is ajánlják, ha ez valakit érint...
ezoterike
 
 


Sziasztok!

Anyooka köszönöm szépen a szülinapi köszöntést! :D Valami különleges erő sugalta hogy be kel néznem :lol:

Mi jól vagyunk,a fiúk nőnek!
Rakok fel képet róluk.
Kép

Kép

Kép
lecso
 
 


Zazzy, bocs, nem írok többet akkor.előfordul, hogy minden hsz nem marad meg...én hibám.pont.

Kincs, Bettica, ezt at-án annó leírtam, nincs kedvem újból.A lényeg a tej és anyaság kérdése de volt egyéb más is ami miatt sl. és kedves társasága nem jön be nekem.

Lecsó, szépek a gyerekek.

Rambóka, ha immun.és tromb. hajlamom negatív, akkor az mindig negatív ugye?nem örököltem aputól akkor ugye?mert negatív lett minden és elfelejtettem megkérdezni, hogy ez örök életre így lesz-e.Illetve nem értem, de nem magyarázták el, a vasam szinte nulla de a vaskészletem jó, ez mi a fene???
Vendég
 


Hunci:Akkor már rémlik ;)

Kép

Kép
bettica
 
 


Sziasztok!

Hunci: nyugi, nem vagy egyedül. Nálunk is ez a téma. Eszter csókolózik a kutyával- macskával, békát fogdos, gilisztát nyomkod, pókot elkap, legyet csapkod, nyuszit gyömöszköl, tyúkot tojózik (na jó nem szószerint), hörcsögöt kerget.... Sokan engem is leszúrnak emiatt. Na de kit érdekel... Az állatkertben nálunk is volt kecskeetetés, lóetetés, zsiráfetetés, pedig ezek még harapnak is. De óvatosak voltunk, és semmi baja nem lett a gyereknek, annyira élvezte!!!

Ezo: akkor drukkolok hogy kislány legyen! De gondolom Gergő inkább kisfiút szeretne :lol:

RAmbóka: hát akkor nem tudom, hogy nekünk mi lenne jó, mert már mindent kipróbáltunk, nem alszunk vele egy szobába... Most kaptam Dimettől az anyagot, és este átrágom rajta magam... Remélem megoldást találok egyszer....

Dimet: jelentem mi is minden kategóriába beletartozunk. A többiek kedvéért ezek a következők: nem alszik el egyedül, felébred éjszaka, nincs alvási rendszer, nem marad az ágyában.... Szóval bennevagyunk a kásában....

Lecsó: boldog szülinapot!! Mennyit nőttek a gyerkőcök!!! Nagyon helyes srácok!

jaj, képzeljétek el, Eszter 1 hete napközben WC-be vagy bilibe pisil. Még nem szól előre hogy pisilnie kell, de ha odafigyelek és látom a jeleit (fogdossa a bugyiját) akkor ha mondom neki hogy menjünk a WC-re, kacagva szalad velem. Remélem ha így haladunk nyár végére szobatiszta lesz napközbenre. Ehhez hozzátartozik hogy kb. mióta ilyen jó idő van (1,5 hónap) állandóan bugyi volt rajta, igaz hogy az elmúlt hetekben sokszor pucoltam szőnyeget a pisik-kakik miatt, de megérte. Nem erőltettem semmit, csak úgy magától lett kedve.
Vendég
 


Egy kis poén:

A férj hazaér a munkából és a három gyermekét pizsamában találja a kertben,a sárban hemperegve játszanak, körülöttük üres kekszes dobozok, chipszeszacsik, üdítős dobozok mindenhol szanaszét.A feleség autójának az ajtaja tárva nyitva, csakúgy mint a kert bejárata, akutyának nyoma sincs.Amikor belép a házba még nagyobb rendetlenség fogadja. Egy csillárleszakadva törötten hever a földön, a szőnyeg a falhoz gyűrve. A nappalibana tv teljes hangerővel üvölt és mindenhol szanaszéjjel ruhadarabok ésjátékok hevernek. A konyhában a mosogató dugig edényekkel, az asztalon és atűzhelyen ételmaradékok, a hűtő ajtaja tárva nyitva, a kutyakajaszétszórva a földön, egy töröttpohár az asztal alatt, kis kupac homok az ajtó mögött... Egyből rohan fel alépcsőn (átgázolva a további játékokon,ruhadarabokon és egyéb akadályokon)aggódva keresi a feleségét, attól tartva, hogy valami baja esett.A hálószoba felé vezető úton észreveszi, hogy afürdőszoba ajtaja alatt ömlik ki a víz a folyósóra, bent csuromvíz minden, aWC papír legöngyölítve, borotvahab és fogkrém a tükörre kenve.. .Most már rohan a hálószobába felkészülve a legrosszabbra.És a feleségét ott találja az ágyban...édesen összekucorodva, egy könyvvel akezében, aki észrevéve, hogy megjött, felnéz és mosolyogva megkérdi tőle:- Szia drágám, hogy telt a napod?A férj dühösen nézi:- De mi a fene történt ma itt?A feleség ártatlanul:- Tudod mindennap, amikor hazajössz a munkából, meg szoktad kérdezni hogymi a f..szt csinálok egész nap?Férj még dühösebben:- Persze,... ÉS!Ekkor a feleség édesen rámosolyog:- HÁT MA NEM CSINÁLTAM SEMMIT!!!!
Vendég
 


Szió!

Szia Lecsó!
Boldog szülinapot!
Gyerekek nagyot nőttek!! Jöttök felénk a nyáron??

Látom átlósan olvasnak páran (néha én is )

Dimet írtam, hogy szállodát szeretnénk félpanzióval, vmi elfogadható áron igényes hely legyen(tiszta,útálom a pókokat és szétcsapkodott szúnyogokat a tapértán! :x )kaja legyen sok és fini :lol:
Koriági elalvás/alvás anyagot elküldenéd nekem? Priviben jó.vagy mail cím kell?

Hunci értem, rémlik vmi.

Zazzy nappal nem ébresztettem soha,annyit aludt amennyit akart.
Éjszaka lefekvés előtt van aki álmában megszopiztatja a babát és nem kell pár óra alvás után ébrednie az anyukának..bár én ezt sem próbáltam

Köszi Bettica! Nem félsz a Bencétől való elválástól?

Apple hogyan van a nagyfiú??

Foltokra az ARIEL-nek is van folteltávolító permete,eddig jó volt de most korom (ölelkezett egy bográccsal) és paradicsom foltokat 1mosással nem tüntette el.
jó éjt!
Vendég
 


koriági, nem akarom elkiabálni: mi alakulunk....
kincs, emil.
bocs, de vasalnom kell. majd leszek.

Kép

url=http://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Kincs: persze, elküldöm Neked is, csak írd meg priviben az emailcímed.
Vendég
 


Hihi, látszik hogy ma este nincs itthon az uram :lol: :lol: :lol: A gyerek még itt rajcsűrözik, estére úgy elfáradt, hogy fél hatkor elájult, és aludt 2 órát :shock: :shock: :shock: mi lesz itt?????? Pedig terveztem egy laza vasalásos éjszakát, de éjfélkor már nem kezdek majd neki.... Potom 6 adag kimosott ruha várja hogy valaki végre kivasalja.............
Vendég
 


Hunci, most miért? Vagy megint szerkesztesz, mint múltkor?

Kincs: Dehogynem félek! nagyon is, de előttem van, hogy csak a gyerek ne lássa rajtam ;) Sztem nagyon rossz lesz az első pár hét... Tuti nem fogom találni a helyem :( Azzal bíztatom magam, hogy Bence nagyon szeret gyerekekkel játszani, főleg a kicsit idősebbekkel. Szóval ő tuti jól el lesz, bár biztosan hiányozni fogok neki, mert néha azért oda szokott jönni/nézni, hogy megvagyok és megöleljem ;) Jaj, de rossz így belegondolni is...
Az elalvásos dologról csak annyit, hogy Bence vacsizik velünk (kenyér/zsemle/virsli vagy vmi ilyesmi) fél 8 körül, majd 9kor lefekvésnél kap még tápit. Ezek után felkel éjfél-1 körül enni, viszont utána simán bírja 9-10 ig... Már várom, hogy mikor lesz nekem is végre egy átaludt éjszakám :D

Kép

Kép
bettica
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy nem írtam meg a Kistesót, csak nem gondoltam volna, hogy emlékeztek még rám. Keveset is írtam, régen is és nem is derült ki 100%ra a PCOS-em. Azt hittem már régesrégen elfelejtettek. Múltkor Rambóka írt a megint megjött-be (oda írok), ő is emlékezett, most pedig Kincs. Nagyon figyelmesek és aranyosak vagytok. :)
Szóval Kistesó szintúgy hosszú ciklusból van. A szülés után 13 hónappal jött meg először (mivel szoptattam, nem fogalalkoztam vele, gondoltam biztos attól van), aztán azóta megint nem, de ennek az okát már tudom. :)
Sajnos továbbra sem derült ki, hogy PCOS vagyok-e vagy sem. Jó lett volna pedig.

Amúgy olvaslak Benneteket, amikor csak van időm. Nagyon nagyon szépek a gyerkőcök!!!! :) És ügyesek!

Most megyek, nem akarok kisregényt írni, csak gondoltam illik bejelentkeznem...

Kép
Kép
sleepin
 
 


Dimet: hajrááá!! Remélem jó lesz!

Bettica: neked rosszabb lesz mint Bencének. Mióta dolgozok ugye anyóspajtás vigyáz Eszterre, jó tudom nem olyan mint a bölcsi, de azért nekem nagyon rossz volt megszokni. Most hogy itthon vagyok, és látom hogy anyós jó irányba tereli a dolgokat, ugyanúgy ahogyan elmondom neki. lásd: pisilés. Szeptembertől E. is megy bölcsibe, szerintem meg sem kottyan majd neki, és meglátod Bencének is jó lesz a társaság!!!!!
Vendég
 


ági, te nem kezdtél el próbálkozni vmivel?

én kivasaltam. megyek is alukálni

Kép

url=http://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


nem dimet, mert még csak most olvastam végig. holnaptól kezdem, és szerintem nálunk a lassú visszahúzódást kellene alkalmaznunk. Férjem is elolvassa holnap, aztán megegyezünk, hogy ezáltal mindketten következetesek tudjunk maradni... Te jobban vagy???

na, jócccakát mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Hű de sehol senki ma! Hoztam pár szép képet - ma este készültek.
Kép
Kép Kép
Kép

És egyet a kis bohócról :lol:
Kép

Koriági, viccet ma elsütöttem Apának :mrgreen:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Lecsó!

De jó, h. te is visszajöttél! :D
Hogy megnőttek a srácaid.
Utólag is Boldog Szülinapot!

Hunci!

Szerintem akkor nem örökölted, de azért majd kérdezz meg szakembert is.
Vasról ez talán segít:
http://www.labtestsonline.hu/tests/IronTests.html
Valószínűleg a szérumferritin szinted jó, annak ellenére, h. a szérumvasad nem jó. Vagyis raktározol eleget, annak ellenére, h. a véredben nincs felesleg.


Koriági!

Na én kb. ugyanígy vagyok a fiam kajálásával.... :(

Szobatisztasághoz gratula Esztinek. :D
Volt idő, amikor én is egész nap a pisifoltokat pucoltam a padlószőnyegről, aztán mostmeg már nem is szól a fiam az utcán, h. pisilnie kell, csak azon kapom, h. megy egy fához és tolja le a gatyáját. :roll:

Aaaaaaannyira jó a szöveg!!!!! :lol:
Kinyomtatnám a páromnak, ha nem fogyott volna ki a tinta a patronból! :twisted:
Amúgyis pakolós, de mióta a gyerekek megvannak, amikor hazajön tüntetőleg elpakolja az összes játékot. Aztán csodálkozik, h. tíz perc múlva már újra elől vannak. :twisted:
Meg a minap megjegyezte, h. itt csak ő tud porszívózni...
de basszus, reggel etetek, öltöztetek, sétálunk, hazaesünk, vetkőztetek, etetek, altatok, etetek, fürdetünk, altatunk. Mikor kéne porszívóznom? Amikor délután alszanak? :twisted:
Örülök, ha leülhetek egy kicsit a seggemre.
Ti hogyan oldjátok meg?
Ráadásul a konyhai mosogató a fiam szobájával közös falon van. Ha ebéd és fektetés után nekiállok mosogatni, akkor nem alszik el, túlpörög és alvás helyett hiszti van.
A fürdőszoba dettó. A múlkor muszáj volt beraknom egy mosást. A gyerek egész délután nem tudott elaludni, mert mire elaludt volna a program elidított egy centrifugálást (víztakarékos a jószág, minden öblítés után centrifugál).
Így aztán nálunk minden hétvégére marad. :(

Sleepin!

Örülök, h. benéztél!
Hát sajnos, ha PCOS-s vagy, az előbb-utóbb ki fog derülni.
Többen tapasztaljuk, h. a dokik tévhitével ellentétben nem múlik el a terhességekkel. :(
De bízzunk a legjobbakban!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka!
Enyém lányomnak kifejezetten altató hatással bír a porszívó :shock: Olyanníira,hogy orrszívás közben is képes elaludni :shock: :lol: Utcai fűnyírás, tesó hajszárítása, minden ilyesmi altatja.ha nem látom, én sem hiszem el. :lol:

Kép
Kép
zazzy
 
 


Rambóka,köszi.A körzeti is ezt mondta ma.szednem kell vasat.

Anyóka, jó képek.

Bettica,egyrészt a szokásos törlés ami bekövetkezett volna amúgy is, csak egy kis incidens előrébb hozta...másrészt meg búcsú a bnettől.

pontosabban ettől a topiktól.most egy ideig nem írok, nem merek írni, nehogy néhányan félrteértsék a segítőkészségem, így háttérbe vonulok.

más helyre ugyanúgy írogatok, mert ott szívesen látják a segítőkészségem, és nem értik félre mint pl. itt.Nem akarok vitát szítani, és kérem az illetékest ne is feszegesse a témát, legyen boldog azzal a tudattal, hogy én nem adok több "tanácsot", neki legalábbis.

unom az örökös vitákat, ez a topik nem ilyen volt régen, amikor én csatlakoztam, most hol erről, hol arról megy a vita, állandó összezördülések és viták, komolyan mint az óviban.

ez a topik arról szült, hogy segítsünk egymásnak néha "pofont adva " a másiknak, ha épp arra van szüksége,de ma már nem fogalmazhatunk úgy, ahogy gondoljuk.Ez van.

talán ha lenyugszom, talán jövök majd.talán.

sziasztok.pont.
Vendég
 


Hunci!
Azt hittem priviben megbeszéltük...De mostmár látom, itt ez a divat,hogy "kipakoljuk" ide két ember személyes "konfliktusát",ami lehet,hogy nem is lett volna az.A többiek, azt sem tudják, miről van szó, mi értelme volt ennek?
Írtam neked, hogy furcsa döntés, ha miattam itthagyod az egész társaságot, de te tudod...

Kép
Kép
zazzy
 
 


jaj, csajok ne már :D

oké, jól van, akkor fogom magam és én is kilépek .... :D dehogyis. jó olvasni, írni. de nekem mindegy. hiányozni fogsz hunci. hiányozni fogsz csakegy.
de ti tudjátok.

Kép

url=http://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Sziasztok!

Komolyan csajok, én is már egy kicsit le vagyok döbbenve.Tényleg, mint az oviban, már bocs....
(anyu szokta mondani, hogy azokban a közösségekben, ahol csak nők vannak, ott előbb -utóbb viták alakulnak ki és haragszom rád dolgok...--hát igaza van)Talán be kéne szervezni egy-két pasit, aki kordában tartaná a csapatot, és ilyenkor jót röhögne az egészen--mondjuk egy -két met.szindrómást--asszem férjem az, majd szólok neki :lol:
De tényleg, ne lépjen már le mindenki...
vagy meg kéne nyitni a "pco-sok vitafóruma" topikot....
ezoterike
 
 


Na jó én ebből nem értek semmit :( Lányok most komolyan ez a megoldás?
Sajnálom, hogy ennyire fogy a csapat :(

Kép

Kép
bettica
 
 


LÁnyok, miért csináljátok ezt?! :shock:
Ne legyünk már ovisok!!!! Ne essünk már minden kis hülyeség miatt egymás torkának!

Nem értem, mi történt/történik itt! :cry: :cry: :cry: Olyan jó kis csapat volt :cry:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Lányok!

Bocsi, hogy régen nem jötem, bár még eddig csak a másik fórumba fértem be. Most itt szeretnék kérdezni. :) A merckformint hogy csökkentettétek? Én csak a 12. hétig tervezem szedni és jelenleg 2x850 mg-ot szedek. Szerintetek? A dokim azonnal abba akarta hagyatni, de én szeretném rendesen csökkenteni. 22-én megyek terh. cukorra, remélem nem lesz magas, bár nem bízom benne. Gratulálok a babákhoz és jó egészséget a család minden tagjának. Előre is köszönöm a válaszaitokat.



vicky79
 
 


sziasztok!

béke csajok!!!! :D

na jó, akkor feldobok egy témát, ami a topc alaptémája, egy gyereknevelési nehézséget.

ti mit csináltatok, hogy a gyerek hajlandó legyen wcre menni?

mi nullán állunk a témával kapcsolatban.

minden ötletet szívesen fogadok!

Kép

Kép
csillagfény
 
 


Csillag, a múltkor leírta vki, hogy milyen "trükkökkel" vette rá a gyereket pl a bilizésre. Ha nagyon nem akar Marci bilizni vagy wczni, akkor lehet még várnotok kell vele egy picit ;)
Megkeresem majd azt a hsz-t, mert nekem is szükségem lesz rá jövőre és akkor beteszem ide megint, jó?
De lehet hogy pl Monee elmentette, mert ő is szokott ám érdekes ötleteket megjegyezni ;) (én is csak nekem elvesztek a könyvjelzőim nem rég :( )

Kép

Kép
bettica
 
 


Ja és képzeljétek, válaszolt az Avent alkatrész forgalmazó cég. Íme az árak (sztem meglehetősen borsosak, de hát ők az egyedüli alkatrészellátók, így megtehetik :( ):

"Csak nálunk lehet alkatrészeket vásárolni, a szilikon alkatrészek árai:
-masszázs párna 3000ft
-membrán 2500ft
-szelep 900ft"

Ha kell vkinek a cég neve, akkor keressen rá az Avent isis-re a google-n és az kidobja (nem akarom reklámozni)...

Ha esetleg vkinek van egy bontatlan csomag pót alkatrésze, amire nincs szüksége, az szóljon, esetleg biznicelhetnénk, hogy mind2nknek megérje ;)

Kép

Kép
bettica
 
 


Sziasztok!

Visszajöttem az esős-napos Alpokból, ahol is a fiam megtanult aludni éjszaka (a levegő jótékony hatása), a lányom pedig elromlott az engedékeny légkörtől.

8 fő nyaralt együtt, 3 kis család, és hát a családokban is van konfliktus dögivel... bár, igaz ami igaz, jóindulattal sok minden megoldható.

Csillag, szerintem nem érdemes erőltetni a szobatisztaságot. Nem vagyok az az ultramodern anyuka, aki mindenféle trendi dolgot követ (2 éves korig szoptatás meg biopelenka és társai :lol: ), sőt inkább régimódi vagyok bizonyos dolgokban, de ezt a saját bőrömön tapasztaltam meg, hogy vagy még a gyerek 1 éves korában sok-sok melóval kialakítasz afféle pavlovi reflexet (bilire ültetés = pisi, kaki), vagy hagyod, hogy megérjen rá. A lányomnál a fejem tetejére is állhattam, közösségbe is járt, de tavaly még próbálgatni se nagyon akarta a WC szűkítőt (akkor múlt 2 éves), aztán majd 1 évig csak bohóckodott (rá-ráült, és ennyi), és hirtelen valami bekattant az agyában, és áprilisban egyik hétről a másikra elhagyta a pelust. Most nyaraláskor napközbeni alváskor se volt már rajta.

Zazzy, remélem olvasol, Monának már üzentem, nagyon kellene a PCOS filmrendező Kazinczy Anikónak az elérhetősége!! Mobilszámra gondolok. E-mailben nehezen tudom elérni.

A metes baby mozival még megálmodom mi legyen, szó mi szó, marhára sajnálom mert amúgy rengeteg munka volt vele és nagyon sokan letöltötték, az volt a honlap büszkesége. Az biztos, hogy a második sorozat összeállításakor már előre szóltunk, hogy ki lesz téve, de bíztam annyira mindenkiben, hogy írásbeli hozzájárulást előzetesen ne kérjek...

Egyébként arra is gondoltam, hogy a következő talin a csarnokban egy nagy fotókiállítást lehetne rendezni a megszületett metes babákból. Beküldik a fotót, mi jó minőségben kinyomatjuk, kiállítjuk az adatok kiírásával együtt, és a helyszínen átadjuk a végén az anyukáknak. Így azok biztosan zárt körben maradnak, meg az "élmény" is.
arkon
 
 


Vicky: Én úgy csináltam, hogy 13. héten lecsökkentettem 1x1-re a metet, majd a következő héten már nem szedtem.

Arkon :) Biztosan van vmi költséghatékonyabb megoldás is, mert sztem azért ennyit nyomtatni, nem olcsó dolog :( Hacsak nincs vmi nagyon jó ismerős, aki tud nyomdában olcsóbban ilyesmit csinálni...
Az ötlet viszont sztem tök jó, így tényleg csak azok nézhetnék meg, akik ott jelen vannak. Illetve lehetne a moziból csinálni olyan verziót, mait a találkozón vetítetek le és egy olyat, amit a résztvevők hozzájárulásával ki lehetne tenni a honlapra (jelentkezéskor, fénykép küldésével egy időben rá lehet kérdezni erre is és akkor talán nem lenne akkora meló). Az MMbe is biztosan lehetne olyan fotógalériát csinálni, amiben azok az anyukák és csemetéik szerepelnek, akiknek az ottani dolgozók segítettek. Persze mindez nagy munka, de talán kevésbé költséges és biztos vagyok benne, hogy lennének jelentkezők ;) Pl. én is szívesen segítek az elkészítésben, hamarosan dolgozó anyuka leszek, már pedig a munkahelyemen szokott lenni időm ilyesmire is ;)

Kép

Kép
bettica
 
 


bettica: Köszi a tippet. Valami hasonlóra gondoltam én is.



vicky79
 
 


Sziasztok lányok!

Köszönöm szépen a szülinapi köszöntést és a dícséreteket is a fiúk nevében !

Kincs megyünk majd vidékre ,igaz még pontosan nem tudom mikor.Már voltunk idén otthon :oops: ,bocsika hogy nem szóltam.
Tényleg!Te elvitted a csepp fiadat laborba a pm-ét megnézetni?Én még nem Tomit,de motoszkál bennem a gondolat nagyon.Azt olvastam hogy ha pm alulműködése van akkor akár lemaradhat a testi fejlődésében.Az én fiam igazán picike.16 hónaposan volt 76 cm és 8410 gr és nem rossz evő gyerek.Igaz én sem vagyok egy 2 méteres egyén.Csak ugye Levi nem volt ilyen kicsike( 83 cm és 10,16kg).A dokinéni szerint nincs vele semmi baj.Ha hormonhiányos is akkor növekedési hormon szokott hiányozni,az meg tuti nem ,mert arányos a gyerek+egyébként is amikor megszületik a baba megnézik a pm hormonját is nincs -e baj,neki meg rendben volt.Azt mondta a dokinéni Ő szívesen ad beutalót a laborba,de menjen Anyuka+Apuka is,hogy lássák milyen picik vagyunk,de ne csodálkozzunk ha megmosolyognak.

Vannak itt közöttünk többen is akiknek pm alulműködése van,Ti elvittétek laborba a csemetéteket :?:

Anyooka nagyon jó képeket csináltál!Mi is néztük az ablakból a szivárványt,nagyon szép volt.

Vicky gratulálok a pocaklakóhoz! :D

Puszi nektek

Kép

Kép
lecso
 
 


Vicky!

Gratula a pocilakóhoz! :D Akkor most Te vagy a zebrapárom?(én febr. 20-ra vagyok kiírva...)

Arkon!
Szia :D Fényképek jó mötlet, bár én biztos nem tudnám személyesen átvenni, feltéve, ha fiam is köztük lenne.

Tegnap voltam dokinál.Megkérdezte, hogy biztos, hogy 8 hetes vagyok, mert nagyobbnak érzi a méhem....(Erre mondtam neki, hogy férjem ikrekkel viccelődik---erre a doki azt mondta, hogy még az is lehet----remélem ez tényleg csak vicces megjegyzés volt)
Gondolom azért nagyobb most a méhem, mert már szültem, nem???
Nyugtassatok meg.
ezoterike
 
 


mötlet=ötlet :lol:
ezoterike
 
 


Szió!

:evil: elveszett egy üzim, pedig sietnem kell...
Látom mindenki vegetál ebben az időben..vagy sok a dolgotok?

Arkon szia!
Grat Beni alvásához! Jó baba?? Leányzó???Eleven, Mekkora??
Talira nagyonnagyon készülök:

Vicky 1-2hétig egy adag aztán csökkentheted én 3*850-ről 2*850 majd 2*425-re aztán 1*425 re csökkentettem és 36héten hagytam el.

Lecso szólj ha jöttök!!
MI is csak születéskor nézettünk pm.et azóta nem ,dokik szerint felesleges szúrni ezért a gyereket.


Annyi dolgom van erre vendégem volt amíg kiskincs alszik :roll:

Pá,hűs szobákat!
Vendég
 


Sziasztok!

Megint összezördülés! Ennek nem lesz jó vége!

Arkon, én szívesen küldök képet. Szólj, h mikor!

Keresztelő volt a hétvégén, de örülök, h túl vagyunk rajta. Nagyszülők bepörögtek a készülődéssel. 2 éjszaka egyik nagymama sem aludt, csak készülődtek ezerrel :lol:

Kép
apple
 
 


Lecso, nekem is pm alulműködésem, de nem vittem laborba Ákost. Ha te úgy érzed, h az megnyugtat, akkor vidd el szerintem. Én anno a kórházban rákérdeztem, hogy milyen tünetei vannak, gyerekorvos azt mondta, h lelassul a gyerkőc, nagyon izzad, meg még vmit csak már nem emlékszem.

Vicky, gratula a babócához! Én a 10. héten kezdtem el csökkenteni. És a terhesség végéig szedtem 2x 250et.

Kép
apple
 
 


Sziasztok!Nem volt nagy forgalom :cry:

Lányok használt vki szülés után haskötőt? Egy idősebb néni mondta,hogy mindhárom gyerek után kötötte a hasát..és tényleg nincs neki,jó jó tudom alkati kérdés de kíváncsi vagyok.

Még egy kérdés: milyen esti mesés könyvetek van???? Kútfőből nem megy vmi jól :oops: :roll: ,kérek tippeket!!!

Ma bepasszíroztam magam kiskincs mellé a medencébe, szép színem lett és a víz is kellemes volt 35fokos 4óra alatt…a slagból ami jött sütötte a kezem.Jövőre egy nagy medencét kell beüzemelnünk! :D

Olvastátok az oldalt lévő csaszis cikket,annyira szörnyű :cry:
Vendég
 


Kincs, mi a Kis vakondot szoktuk Ákosnak olvasgatni.

Haskötő: szerintem ez alkati kérdés. Nekem nem kellett. Viszont van egy ismerősünk, 1 hónapja szült a csajszi, használja a haskötőt és nem nagyon ment le neki.

így olvas Ákos: Kép

Kép
apple
 
 


Apple Ákos már ilyen komolyan művelődik?! :D

Csomó képeskönyvünk van mondókás stb..szereti őket de lassan mesélni kellene az esti elalváshoz, én meg csak pár mondatot mesélek neki az állatokról amit ismer és mindenkit elmondunk,hogy alszik így neki is kell..nem vmi nagy fantázis :oops: :oops:

http://www.alexandra.hu/scripts/cgi/web ... untProduct, 0) DESC, MEGJELDAT DESC
Vendég
 


SZIASZTOK LÁNYOK,

REMÉLEM MINDENKI JÓL VAN!!!
BOCSI,H CSAK KÉRDÉSSEL FORDULOK HOZZÁTOK, DE SAJNOS NINCS IDŐM SOKAT NETEZNI.
A KÉRDÉSEM, H MIKOR LEHET ÚJRAKEZDENI A METET? JÓL EMLÉKSZEM, H A MET APASZTJA A TEJET? TELJESEN V CSAK CSÖKKENTI? EGYÁLTALÁN NEM LEHET SZEDNI SZOPI ALATT?
MI JÓL VAGYUNK. IGAZ MÉG MINDIG 4SZER ( VAGY INKÁBB 3,5SZER, MERT A HAJNALI 3-5 KÖZÖTTI SZOPI, INKÁBB CSAK FÉL SZOPI) VAN SZOPI ÉS 2SZER GYÜMI-ZÖLDSÉG -HUSI. NÁNDUS JÓ FIÚ, BÁR AZÉRT NÉHA VAN HISZTI, KIS SAJTKUKAC, PRÓBÁLKOZIK A MÁSZÁSSAL, MAJD AMIKOR RÁJÖN, H NEM MEGY FÉLIG MÁSZVA KÚSZIK, ÁLLANDÓAN 4KÉZLÁB VAN , MÁR NEM LEHET EGYEDÜL HAGYNI. HA FELÜLTETJÜK PERCEKIG SZÉPEN ELJÁTSZIK . NAGYON KIS ÜGYES. ENNI VISZONT NEM NAGYON AKAR, SZERINTEM SAJNÁLJA RÁ AZ IDŐT, HISZEN MINDEN SOKKAL ÉRDEKESEBB, ETTŐL PERSZE MEG ÉN VAGYOK KI.
JÓ LENNE ÚJRAKEZDENI A METET. BŐRÖM ELÉG SZAR, HAJAM CSOMÓKBAN HULLIK, LEGSZÍVESEBBEN 2POFÁRA ENNÉM NÉHA AZ ÉDESSÉGET, ÉS A PLUSSZ KG-OK SEM SZÉPÍTENEK RAJTAM.

KÖSZI A SEGÍTSÉGET!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Kandi: Most olvastam iwiw-en... Nagyon sajnálom, sok erőt a párodnak!

Czinki: Asszem Csakegy szedi, nála nem okozott gondot, Monánál viszont apasztott. Kérdezd meg őket ;)
Nándi nagyon huncut lehet, nem teszel fel róla képeket nekünk? Had csodáljuk meg, mekkorát nőtt :)

Kép

Kép
bettica
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: