Új privát üzeneted érkezett!

Egyébként én sem értem ezt a Norkát.
Végülis van már két gyereke, dől a lé a MM-ből és az alapítványból, igazán hátradőlhetne és hagyhatná, h. mindenki maga kaparja ki a napi betevő metforminját.
Csak akkor ki szervezi meg a legközelebbi talit? :twisted:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Vigyázz Rami, még a végén rádsütik hogy jutalékot kapsz, mert túl buzgó vagy. :evil: :lol:
arkon
 
 


Sziasztok!

Tudom nem vagyok "ideillő" de nem tudom magamban tartani!
Mint azt ti is tudjátok, biztos jól értesültetek róla, zugolvasok és mindenkit kémlelek hogy ki mikor mit ír. :twisted: Most is ezt tettem és teszem is. Attól hogy nem írok a mai napig a csapat tagjának érzem magam!!!!, ha tetszik ha nem!, de megadtam a boldogságot annak aki kiutált innen azzal hogy nem írok ide.......eddig a napig!!!!!!!

Mélységesen felháborít az ami itt történt, történik!!!!

Csakegy!
Egyet árulj el kérlek szépen!Ha valami gondod bajod volt akkor azt miért nem tudtad az illetékessel megbeszélni és miért kellett ezt az egészet kipakolni ide és "megalázni,ócsárolni" a másikat mint anno velem tetted?
Azt gondolom -még mindig!- ha valakinek valakivel/valamivel baja, problémája van, nem tiszta a dolog ami történik, azt elrendezi magánúton az illetékessel......Ezt próbáltam én is anno veled......sikertelenül......
Gratulálok!Na most akkor ki az aki borítja és uszítja a társaságot?
Miért kell mindenkiben a rosszat látni?
Elfelejted hogy te honnan indultál?



Ennyi voltam!

ui: jaj bocsi én sem privit írtam az illetékesnek most..... :twisted: De tudom hogy olvasás nélkül törölte volna.........
Bááááár így is lehet átsiklik felette miután meglátja én írtam.......



A továbbiakban is mindenkinek minden szépet és jót kívánok!

AZ EGÉSZ "ÜGYBEN" KÖZBENJÁRÓ, SEGÍTŐ EMBEREKNEK PEDIG KÖSZÖNÖM HOGY VAN A HONLAP ÉS AZ MM, MERT NÉLKÜLETEK MÁR RÉGES RÉGEN NEM LENNÉK NŐ!!!ÉS NEKTEK KÖSZÖNHETEM MAJD AZT IS HA EGYSZER ANYA LESZEK![size=12](PERSZE A FÉRJEMEN KÍVÜL :) )[/size]



Arkon!
2db 1% innen is ment! :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hajni... 2009.07.06 18:01-kor.

hajni...
Budaörs
 
 

 
 

szia N !
Tölem is ment az 1% ! Sok sikert az alapitványhoz továbbra is !

üdv szepm
szepm
 
 


Huh, ez kemény volt...
Nem is szeretnék mindenre reagálni.
Jelentem én is egy kihasznált önkéntes vagyok :twisted: És jelentem léteznek önzetlen segítők!!!Biztos hülye vagyok ezért, ugye???Engem nem is érdekelt annó(igaz egyáltalán nincs közgazdász agyam hála az égnek)hogy kinek is segítek, mert én azoknak akartam segíteni, akik a kezükbe veszik a kis cetliket :!: És voltak ám megdöbbent arcok a szépségszalonban pl. ahol a húgom dolgozik.Én valahogy nem éreztem a honlapra kattintva sosem,hogy kizárólag a MM-t nyomatná.És én is ajánlottam már nem MM-es dokit, ennek örülni kell, hogy vannak máshol is jó orvosok!!!Viszont én szó szerint a kislányomat köszönhetem nekik.Az ország igen pocsék szegletében lakom, 9 hónapig vártam, hogy történjen valami, azóta is várhatnék.A váltás után fél évvel :!: terhes voltam.Már többször említettem, hogy én 230 km-ről jártam oda!Nem bántam meg!Lehet hülyének nézni emiatt.És azt is tudatni szeretném, hogy az Mm-es orvosom a terhességem alatt ajánlott egy jó dokit itt a közelben!Pedig az érdekük az lenne nyilván, hogy továbbra is odajárjak.(Sajnos a távolság miatt valószínűleg hozzá fogok menni, de én szerettem a Mm-be járni(egyszercsak küldök babafotót is, Angéla lelkemre kötötte :D )
A filmben is vállaltam a szereplést az ÜGY érdekében!Nem azért, hogy bárkinek is segítsek(illetve megint csak azt tudom mondani, hogy azoknak,a kik megnézik majd).Volt olyan ismerősöm, aki azzal kezdte,hogy ennyi meg annyi pénzt kérjek érte.Basszus meg sem fordult a fejemben pénz, de vannak ilyen emberek.Én már csak egy ilyen önzetlenül segítő hülye vagyok :lol:

Hajni!
Örülök, hogy végre itt vagy!
Ne haragudjatok, hogy elmondom a véleményem ezzel kapcsolatban, akit nem érdekel, nyugodtan ugorjon át! :wink:
Valóban érdekes,hogy Cs.miért nekem fejtette ki nem is olyan rég(amikor kezdtünk itt feléledni)a véleményét Hajnival való összetűzéséről, miért nem neki.És azt hiszem, ha ennyire fenemód kiéleződünk a személyiségi jogokra, akkor érdekes,hogy miért kellett többek nevében nyilatkozni, hogy a tanyáról SOKAN miatta mentek el :shock: és "menekültek"egy titkos topikba, ami aztán ugyanúgy kihalt az elmondása szerint.Pedig nem volt ott Hajni.
Én tőle is megkérdeztem, hogy mivel több a Hajni bűne, mint az enyém, egyikünk sem volt mégcsak babás sem, amikor annó ide írogattunk, mert a teherbeesős emlékezhettek, egyszercsak kihalt :( Úgy tűnt, a társaságból csak mi ketten maradtunk pocak nélkül.Akkor senki nem jelezte,hogy ne jöhetnénk ide hozzátok beszélgetni, jó volt itt, a csapat tagjának éreztük magunkat, és nekünk nem fájtak a babás témák(akkor nem olvastuk volna)Cs-nek viszont elmondása szerint kiverte a biztosítékot,ha ide hőgörbe került fel és nem 2.baba céljából :!: :shock: Na ez engem marhára mellbevágott.Ez azt jelenti, hogy pusztán azért, mert nekünk még nem sikerült, menjünk a fenébe, nekünk nem segít senki, azért, mert ez egy gyereknevelős topik, bár a megszokott társaságunkkal.Mennünk kellett volna a kihalt teherbeesősbe, ketten jól elbeszélgettünk volna...
Azt elismerem, hogy Hajni a tanyára átköltözés után sokat panaszkodott, nem tudta merre tovább, utána a félresikerült költözés stb.De könyörgöm, neki akkor ez volt a problémája, szerette volna megosztani, ahogy más is tette már nem egyszer nem gyereknevelős témában!ettől voltunk/vagyunk jó csapat!Ha valakit nem érdekelt, vagy soknak találta, átugorhatta volna, ennyi.
Tehát neki annyival volt több a bűne, mint nekem, hogy nehezebb életszakaszban volt, és ezt megosztotta veletek.(megjegyzem nem olyan könnyű ám az embernek egész addigi életét hátrahagyva egy tök újba vágni, ne mondjátok, hogy egyszerű döntés!Pláne egy fővárosi életet vidékire cserélni!)
Ezért érint engem érzékenyen ez a dolog, mert ennyi erővel engem is el lehetett volna üldözni.És bármilen furcsa nem kukkolásból jár ám ide, hanem mert érdekli, hogy kivel mi van.Ennyi...

Kép
Kép
zazzy
 
 


Norka: Innen is ment 3 x 1% ;) vagy 4? nem is tudom, de a 3 tuti :) Ez a minimum, amit értetek tehetek...

A másik kényesebb témára inkább már nem reagálnék...

Remélem, a kicsik jól vannak!!!

Ki is beszél Kavitsal? Elmondaná, hogy hogy van Szilveszter és a szülei?

Zsizsikékkel mi lehet?

Kandi, hogy van a tesóbébi?

Ákos és Ádám nagyon ügyi! Cuppanósat nekik az új tudományért!
Anyoo: Fiad nem fulladt mostanában? Ugye jól van?

Hunci, sztem is nyugodtan hagyd figyelmen kívül a védőnő kárálását, hamarosan úgy fog mondatokban beszélni a fiad, hogy csak győzd kapkodni a fejed :D

Betegjeinknek pedig mielőbbi jobbulást (remélem, már nincs szükség rá, mert mindenki jól van)

Kép

Kép
bettica
 
 


OK skacok, én leírtam amit gondoltam, éreztem, hogy tiszta sor legyen, ne kelljen találgatni mit miért és hogyan. Lapulhattam volna mint xar a fűben, de nem volt hozzá kedvem. Ennyi. Úgyhogy elnézést kérek azoktól akiket akaratomon kívül megsértettem/megbántottam (tényleg nem ez volt a célom! - de most legalább kiderült, hogy sok 1% fog beérkezni:). Úgyhogy most már tényleg lelépek, akiket meg elüldöztem végre visszajöhetnek, nem zavarok tovább. További jó fórumozást, gyereknevelést stb. mindenkinek :P

(Hajninak meg üzenem, hogy mi bizony amikor összezörrentünk váltottunk privát üzeneteket a konfliktussal kapcsolatban ahol elhangzott, hogy mi is a bajunk EGYMÁSSAL - csak éppen nem puszi-puszi legyünk örök barátokkal zárult a dolog, nem is zárulhatott volna - DE nem kell úgy tenni mintha ez nem történt volna meg mert megtörtént!)

Rambóka: a másik szervezet: egy havi 1 millkós szernél igazából hót mindegy az egész, vagy felírja az orvos (OEP különengedéllyel minden esetben) vagy nem (hírlevélben egyébként ki szokták küldeni mi van a konkurenciánál és a n.közi konferenciáikon is külön ülések szólnak a konkurencia gyógyszereiről így nem érzi az ember az információs asszimetriát). Egyébként meg hatalmas gratula a felálláshoz, Fruzsi úgy látom Gergő nyomdokában jár!...
Vendég
 


Na gyerekek! Nyaralok, lazulok, bulizok, míg itt Ti éppen nem szeditek ki egymás szemét.

Isten őrizzen meg attól, h teljesen a-tól z-ig kifeljtsem a véleményemet. Mondjuk energiám most nem nagyon lenne hozzá.

1. ha panaszkodtok a magyar egészégügyről, akkor gondoljatok a románra. Hihetetlen, na nem részletezem... (kár pedig). Szóval nekem az a lehetőségem van, hogy elmegyek egy olyan országba, ahol ismerik a pcos-nek a hatékony kezelési módszerét vagy itthon sírdogálok, h milyen szar országban élek. A sirdogálástól még senkinek sem lett gyereke, ezért marad a más ország. Hát, h őszinte legyek, qrva kényelmes, hogy odamegyek akkor, amikor mondják, percre pontosan. Egyetlen másodpercet sem kell várnom, olyan kedvesen fogadnak, hogy csak na. A végén megköszönik, h olyan messziről meglátogattam őket!!! Szerintem nekem kéne köszönni, h szóbaálltak velem.

2. hogy drága...
Én egész terhesség alatt minden egyes UH-ért 60 lejt fizettem, mostmár felvitték az árát: 85 lej egy UH. Nálunk mindenki magánrendelőbe jár s csak szülni megy a kórházba, az állami "poliklinikára" csak az jár terhesgondozásra, aki pl. munkanélküli vagy olyan leppanttant fajta cigány és már úgyis a 6. gyermeke. (bocs na, nálunk vannak cigányok, úgy ahogy élnek románok, magyarok, elvétve szerbek vagy szászok is... ez az igazság)
Na az a pénz amit egy kontrollra fizetek, az olyan másfél UH ára (120 lej). Nem vettem hozzá, h még el kell utazni BP-ig (400 km), ott valahol el kell lenni meg ilyenek... De leszarom. Az, h van ahová teljes bizalommal fordulnom, az mindennél többet ér!!!


3. a mozi: hát erősen fáj a szívem a moziért. Egy aprócska sztori: nemrég kaptam egy emailt, ha nem haragusztok bemásolok belőle. Egy ismerős csaj írta: "És elkezdtem keresgélni a neten, pcos meg metformin címszavakkal, és találtam a desprecopii fórumon (ez egy román fórum) egy hozzászólást... ahol egy pcos oldalt ajánlott egy Kir fedőnevű felhasználó. Amíg nem néztem meg a metforminbébis pps-t, nem jöttem rá, hogy te vagy az."
Végül a csaj már elég művelt volt, mert a weblapunkat szószerint kiolvasta, de el tudtam küldeni megfelelő dokihoz, már van is metes receptje, elkezdte a diétát és lelkes és biztos vagyok benne, h pár hónapon belül babája lesz.

Csak azért mondtam el ezt a sztorit, h lássátok: biza hasznos volt a site-on az a mozi. Sajnálom, h lekerült. Persze azért is a sajnálat, mert én csináltam őket, nagyn szerettem :D

Még lenne egyéb mondanivalóm, de inkább befogom a szám, örülök, h elszállt a vita, nemhogy itt most én megint ellről kezdjem...

Ja: rólam mindenki tudja, hogy mi a szitu. Soha nem értettem az olyanokat, akik ezt titokban tartják. Ha mindenki titokban tartotta volna, akkor nekem nem lenne gyerekem, mert akkor a neten sem lenne erről gy darab szó sem. Annyira útáltam, amikor még Tibike előtt mindenki apropózgatott, hogy mikor lesz már gyerek, a legkülönféléb szellemes beköpésekkel, h inkább elmondtam, h többet aztán ne kérdezze. Most is útálom egyébként, a fiam alig múlt 2 éves és már mindenki öl meg, h mikor lesz tesó. És én szerettem volna is minél hamarabb, de hát most csak romlok és romlok. Szörnyű. Pontosabban szörnyű vagyok én.

Na, lelépek, mert dolgom van, nem leszek itthon a továbbiakban sem, mire jövök remélem megint nem valami vitát kell olvasnom.

Puszik, vigyázzatok magatokra s egymásra.
Kir

Kép
k.ir
 
 


Ja, bocs, de csak most jutott eszembe: a ppt-ket mindkettőt én készítettem, nagy lelkesedéssel. Volt olyan, aki nem akart benne lenni, olyan is volt, aki olyan képet küldött, h a feje ne legyen benne, csak nyaktól lefelé... mindenféle variáns volt. Nagy ötletnek tűnt feltenni a lapra, pedig tény, h meg kellett volna kérdezni az embereket...
De pl szoktam írni egy román nyelvű fórumba, ahol a lányok egy szót nem konyítanak magyarul, az egész weblapunkról a metforminmozi volt az, amit "értettek" és olyan lelkesedéssel bámulták, h ihajja!

S a 2007-es mozi az már több mint 2 éve fent van, azalatt igazán lehetett volna írni Norkának egy emailt, nem most kirohanni. Én nem értem az ilyesfajta kirohanásokat.

(Norka: én azt hittem eddig, h azért szívügy, mert szívügyünk segíten a pcos-okon :lol: becsszó ebben a tudatban éltem máig)

Kép
k.ir
 
 


Sziasztok!

Emlékeztek 2007.07.07-re????????????????????????????
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Csakegy én nagyon nem vagyok pénzügyi dolgokban jártas, nem is érdekel :oops: :roll: ,de nem is feltételezem hogy a honlap és MM és a talik pénzügyi összefonódásban lennének, én is egy mezei segíteni szerető ember vagyok másról is ezt feltéelezem.
Az hogy nincs normális orvos vagy igen igen ritka akihez fordulhatnak a problémás babára váró leányzók nagyon érezhető ha beleolvasol akár a mi régi topikunkba vagy más hasonlóba. Én akinek tudok nem magán dokit javaslok,de van akinek nincs a közelében...
Mindenki oda megy orvoshoz ahová akar ,egy dolog a fontos normális ellátást/törődést kapjon és ha ez az MM. akkor az..nem érzem hogy bárkit oda rácigálnának vagy kötelezővé lenne téve.
Sajnálom,hogy így alakultak az események! Remélem hallunk még rólad!!!!
Vendég
 


Szia Kir!!

Végre végre bekukkantottál a nagy elfoglaltságodban.Olvastam hogy nyaraltatok.:)

Azért viszont szomorú vagyok hogy a "miért kell titkolni" még mindig dörgölitek az orrom alá.
Vendég
 


Kincs: nem akarok senkit bántani, becsszó. Semmi dörzsölés! Csak nem értem. De tőlem titkolja aki akarja, persze.

Régebben olyan voltam, h amit nem értettem, azt nem bírtam elfogadni, de mostmár nem, nem vagyok olyan. Tehát nyugi. :)

De hát akkor a nagy lelkesedésben kinek jutott eszébe, h úgy kéne, hogy küldjél: ilyen kép, olyan kép, ilyen adat, olyan adat és, h beleegyezel-e, h utána a weblapra ki legyen téve. S akkor lett volna 2 ppt, egyiket levetítjük a talin, másikat kitesszük.
Megjegyzés: nem is javasolta senki és - engem legalábbis, de szerintem mást sem - senki nem keresett meg, h vegyük ki a képet onnan.

Na, túl van tárgyalva, én részemről nem lovagolok a témán tovább.
Lehet szemétség, de örülök, h nélkülem lecsengett, mert nem vagyok biztos benne, h vissza tudtam volna fogni magam...

Szép nyarat. (Itt úgy zuhog, mint állat.)

Kép
k.ir
 
 


Hahó!

És mi lenne ha most mégiscsak megcsinálnánk a babamozit mégegyszer, úgy hogy csak azok lennének benne akiknek nem probléma, hogy fent van a honlapon? Én szívesen adnék fotót a pocakról is, Ákosról is, akár így is, hogy már nagy.
A videó szerkesztését is szívesen elvállalom, ha Kir nem ér rá erre, nem gond.

Az MM-es dologból én kimaradnék, mivel az enyém gyerek nem a MM által lett. Én úgy gondolom, hogy aki akar, küldjön képet az MM-be, ők rakják ki, csináljanak belőle videót, stb. Persze ez csak az én véleményem. :wink:

Mit gondoltok?

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!

Monee, az új babamozi szerintem is jó ötlet! :wink:

Kincs, persze hogy emlékszünk! :lol: Jóvót!

Bettica, köszi kérdésed, azóta szerencsére nem volt semmi baj! Kopp-kopp, gyorsan le is kopogtam...
Jövő héten megyünk nyaralni 4 napra, remélem, akkor sem lesz semmi - Dorkával minden nyaralásról betegen jöttünk haza. Ráadásul most doktor nénink is szabin van 2 hétig.

Rambóka, hogy vagytok?

Ádám elkezdte használni a nem szót, igaz egyelőre még "mem" :lol: :lol: Tegnap egyik szomszédasszony akarta őt kicsit fogdosni, mire Ádám elhúzódott, ránézett csúnyán és közölte hogy "Mem!" Édes volt nagyon.

"Pár" kép a gyerekekről:
Kép mire jó a kosár :)
Kép így tudok rendet rakni! :)
Kép itt is felálltam :)
Kép Anya egyik kedvenc képe
KépKukk

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok

HÁt ez nem semmi volt,inkább nem reagálnék,főleg most h kezd leülepedni a dolog.
Norka,Rambóka többi illetékes,le a kalapom előttetek,nem gondoltam volna h már itt jár az "ügy" :shock: .További sok energiát!


Utálom magam ,de nem tudok mindennap jönni :(
M újból tüsszösm.gy.-os 1 hónapon belül ez a második,már az orvos se érti,h mitől van ilyen sűrűn,ráadásul egyre durvábban jön neki elő,1 napig 39 fokos láz(le se lehet n eki vinni)nem eszik,hány stb.. :cry: ...nálunk ez a program!

Hunci
Sima ügy volt! :lol: Amit áprilisba beszéltünk telefonon...teljes illetékmentességet kaptunk,hála neked,,imádlak


mostr gyors mennem kell
puszi
ella-
 
 


Szerintem sem kéne tovább ragozni az ügyet. Én nem érzem úgy, h N.-nak magyarázkodnia kéne, h hogyan alakult az MM. Ügyes volt, megcsinálta amit megálmodott, ha valaki kíváncsi lett volna a részletekre, annak N. biztos hamarabb is elmondta volna.

Anyooka, nagyon jók a képek! 2 kis cukorfalat! Milyen ügyesen áll Ádám!

Kép
apple
 
 


Anyókám, jó képek!

Ela, örülök.végre egy, amikor is érdemben tudtam használni a diplomám :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Gyors kérdésem lenne:
Ismeri valaki az EUCREAS 50mg/1000mg nevezetű gyogyit???ezt kaptam ma T-től meforal helyett.


Anyoo!
Naggyon szép gyermekeid vannak!!!!

hajni...
Budaörs
 
 


hunci, nekem is sokat segítettél ám amikor a gyed-táppéénz dolog volt. mégha nem is pont a szakmádba vág :D

Kép

url=http://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Sziasztok!



Viszaolvastam..............

Kicsit szégyenkezem a történtek miatt.

Enyém gyereket is Norka és a háttérmunkások kitartásának köszönöhetem, mint ahogyan szinte mindenki.
Ezért nem értem ezt a vitát.
Nem értem, milyen elme tud ebben az egészben olyasmit meglátni, amit nem is kellene.



Egy szórólapozó önnkéntes








Ui.:
Csapat!
Remélem nem adjátok fel.
pisztácia
 
 


Hajni!

http://www.egeszsegkalauz.hu/gyogyszer/ ... lmtabletta
Ebbe is van metformin, csak egy másik hatóanyaggal van kombinálva, ami más úton csökkenti a vércukorszintet.
Elkezdett romlani a cukorprofilod is?

Kir!

Szia! :D

Kincs!

Hát igen.....régi szép idők.... :D

Anyóóóó!

Gondolom Ádám is kitartóan kocog utánad és kapaszkodik fel a lábad szárán. :lol:
Ő mászni már tud?
Mert Gergő mászott is az állással párhuzamosan, de Fruzsi most minden idegszálával az állásra koncentrál.

Dorka lassan 5 éves lesz? :shock:

Ella!

Jobbulást M-nak!


Hunci!

Láttad a minap azt a részt a Szuperdadusból, ahol a kiscsaj nem volt hajlandó kajálni és ott kellett ülnie az asztalnál, amíg meg nem eszi?
Holott minden könyv azt írja, h. ne csináljunk csatateret az étkezőasztalból.
Nem értem. :?
Nálunk ugyanez a helyzet Mióta Fruzsi is velünk eszik és őt etetem, azóta a fiam is elvárná, h. etessem, különben magától nem eszik (Ebben közrejátszik az, h. amíg szoptattam kajaidőben, addig a párom rászokott, h. eteti a gyereket, meg anyu is eteti náluk, nehogy lecsöpögjön a kaja a szőnyegre, pedig simán tud a gyerek egyedül is enni. Ha akar :evil: ).
Képes 3/4 órát ökörködni az asztalnál, miközben a kajájához szinte nem is nyúl.
Hiába szólok rá, hiába veszekszem, hiába nem veszek róla tudomást, hiába kínálok fel neki kétfélét, hiába teszem elé minden cécó nélkül, vagy üvöltöm le a fejét, h. egyen már...
Már mindent végigpróbáltunk.
Ami legjobban bevált, ha megversenyeztetem Fruzsival. Nem is kell céljutalom, elég, ha ki van tűzve, h. az nyer, aki előbb végez.
De nem igazán akarnám már most feléleszteni a versengést a két gyerek közt. :?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka, igen láttam, minden részt nézek és ha dolgozom szept-től akkokr felveszek.Hát néha olyan dolgokat csinál, amiért én kapnék egyet a pofámba..de beválik neki.Én is elkezdtem alkalmazni, vettem egy könyvet tőle...nem rossz.

Kincs, igen, nagyon jó volt akkor, jó lenne egy ismétlés...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.07.09 20:29-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Szépséges napocskát kívánok Mindenkinek! Én a még küzdők közül jövök, egyrészt Hunci barátném kisfiát szerettem volna megkukkantani, másrészt kíváncsi voltam, hol tart a vitátok.


Huncikám!
A gyerek csodaszép, hát nem csodálom, hogy boldogok vagytok. Ilyen gyönyörű, nagy bogárka szemeket, hát teljesen el vagyok olvadva tőlük. És te is nagyon szép vagy a képeken, még soha nem láttalak ilyen jó alakúnak. Gratulálok, és puszillak benneteket. ( még valami: Az az első tevés kép nagyon állat!!!) :lol:


A másik témába semmiképpen nem akarok beleszólni, sem az egyik, sem a másik oldalra. De egyet tudnotok kell. Én kb. 2-3 hete jártam először Mens-ben. Ott láttam ezt a baba videót és nagyon megható volt a dolog. És én az a pillanat óta tudok minden reggel vidáman felkelni, és abban a pillanatban tudtam a PCOS-m kiderülése óta először igazán talpra állni. Hogy ott mi történt, nem tudom, de minden olyan valóságossá lett. Ha másnak is sikerült, nekem is fog. És én ezért az érzésért örökre hálás leszek azoknak az embereknek, akik ott nekem reményt adtak azzal, hogy vállalták magukat.
Köszök mindent, és kérlek benneteket, szorítsatok nekünk.

Puszi mindenkinek: Bikfy :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bikfy 2009.07.08 08:58-kor.

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Ez a Szuperdadus műsor melyik csatornán van?

Nekem is újabb problémával kell szemenéznem... nemsokára leírom hogy mivel. Most babázás kicsit még.

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!
Csak lejelentkezek....minden okés Velünk...2hét múlva megyünk kontroll Uh-ra,hogy mizu oda bent...
Tüneményesek a képek...szeretem mindegyiket nézegetni...és nem olyan sokára...Én is tesós képeket tehetek fel...
-de most csak rejtve mutizom kistesót még...
Hunci úgyi milyen sovi lett....Én mondtam...:wink: !!!
Ha nem jelentkezek egy ideig...ne gondoljatok rosszra...tuti Huncinak vagy Anyooonak megírnám sms-ben és tudósítanának...
Na egy kép a kukkoloknak....egy meg a sztrecs ruha előnyei...addig nyúlik,amíg húzom...de a ráncok árulkodnak,hogy feszül...
:wink:
Kép Kép :wink:
Holnap ballagtatok a bölcsiben....tök aranyosak...ragaszkodnak hozzá,hogy ott legyek,holott már 5hónapja nem vagyok velük...na jó ...van 2-3gyerek aki 2-3évig volt a csoportomban... :wink:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Hunci, Anyó, csodálatosak a gyerekek :)

Új ppt: nem is lenne muszáj újat készíteni, hanem lekérdezni mindenkit, s aki nemleges választ ad, annak az oldalát kivenni s kész.

Kérdésem van:
hugomnak 2 hós babája (29-én volt 2 hós) nem kakál. Szó szerint.
Kb 3 hetes koráig kakált "magától", utána már csak 5 naponként, akkor is csak glicerinkúppal. Persze, tudjuk, h nem jó rászoktatni, de amikor 5 napja nem volt kaka és folyamatos lábfelhuzogatás van üvöltéssel, akkor...

Nos, hugi elvitte dokihoz. Az adott valami cseppet (most nem jut eszembe a neve), szerinte ha 3 hétig adja a cseppet, akkor megoldódik a probléma. Hát nem oldódott meg. De annyira nem, h pl. múlthéten baba kapott kúpot pénteken és nem kakált tőle! Aztán szombaton még egy kúpot (szal mindenhol csak fél kúp, mert a dokinéni szerint hosszába el kell vágni) és akkor sem kakált, csak vasárnap reggelre lett egy adag kaki.

Visszavitte ahhoz a dokihoz, aki a cseppet adta és az be akarta fektetni akórházba, h beöntést csiáljanak, de ebbe hugi nem ment bele.

Másik javaslat, h adjon kamillateát. Hát amióta adja, azóta sincsen kaka, de azóta legalább nem üvölt a gyerek folyamatosan.

Mostanában masszírozza a gyerek hasát naponta, attól meg hatalmasakat purcizik...

Van még egy javaslat, azt eddig még nem próbálta, az lenne, h napi 1-2 kiskanál narancslé.

Amin mi csodálkoztunk: amikor nagyritkán egyet kakál a gyerek, akkor a kaka iszonyú híg. Szal nem olyan székrekedés, hogy kemény lenne a széklet, hanem homlokegyenest az ellenkezője.

Na, erre várok tippeket és okosakat!

(Nekem fogalmam sincsen az ilyenről, Tibike amikor szopott minden szopizás közpen kakált. És eddigi életében még minden nap legalább egy széklete volt.)

Puszilok mindenkit.
Kir

Kép
k.ir
 
 


Sziasztok!

Elveszett bárány jelentkezik...

Munka mellett nem tudok jönni sajnos, de most egy kicsit visszaolvastam, és hát szavam is elakadt hogy egyesek mikre gondolnak., na hagyjuk is...
Ja, még a szórólapokról annyit, hogy itt Nyíregyen sikerült annyit elérni vele, hogy a nőgyógyászaton felvettek egy külön endokrinológust, aki a meddőségi kezelésekbe is bekapcsolódik, és szorgalmasan írja a metet akinek kell.. Igaz a terhesség-met még tabu, de szerintem ez is jelentős előrelépés. Arról nem is beszélve, hogy kitudja hány félrekezelt nő kapott a szórólap által lehetőséget!!!!

Egyébként jól vagyunk, alvás téma katasztrófa, különösen 1 hete megint K.O-n vagyok...

GYerekek egytől egyik gyönyörűségesek!

Ezo: jól olvastam hogy akkor most nálatok jön a ketteske??? Gratula!!

Rambóka: nem tudom megtaláltad-e, de én itt rendeltem az általad javasolt érzéstelenítőt:
http://www.meddent.hu/m/index.php

csak regisztrálni kell előtte, és utána lehet rendelni.
Vendég
 


Ja: egy hétig adott Biotics-et és semmi haszna nem volt. (Reggel s este egy-egy fél tasakocska, asszem.)

Kép
k.ir
 
 


Hűűű, Koriági! Szijja!

Jó hír, amit írsz, h endokrinológust is felvettek. NAGYSZERŰ! :D

Na, megyerk-megyek, megint itt vagyok ragadva, vagy mi a szösz...

Kép
k.ir
 
 


K.ir: van ilyen gyerek, az én barátnőm gyereke is ilyen én csak lestem... ha Eszter 5 napig nem kakilt volna, kipukkant volna... Szerintem ha nem kemény a kaki, akkor tényleg nem székrekedése van, csak mindent hasznosít a gyerek!! De próbálja ki esetleg a hugid a szélcsövet, állítólag csodákra képes!!
Vendég
 


Egy pár képet teszek én is:

Kép

Kép
tyúkok réme dédinél

Kép

esküvőre készülünk.
Vendég
 


Hali!

Jajj Hunci naggyon köszi a képeket!!!
Fiad csudapofi!
Azért látszanak ám rendesen a -kilók!! Csak így tovább!

Anyoo gyerekek tüneményesek!! Dorka nagyon hölgyemény!

Monee gyere mesélni!

Kandika lassan vághatod a centit,közeleg augusztus:)
Pocakod nagggyon csini!:)

Kir kakivak mi is és dimeték is szenvedtek (bár mi elég keveset hála Istennek)
Anyatejes kaki híg, ha 10nap után jön ki akkor is.Vannak babák akik ritkán kakilnak, dokik szerint normális..sztem is ha nem szenved a gyerek..
Mit lehet tenni? masszázs,torna esetleg picinyke őszibaracklé (anyukának is jó inni, tejcsin keresztül is segíthet de nem liternyit iszogatni)
Nekünk még talán a Mecsek Baby tea is segített, kammilla sokaknál hasfogó lehet.Mi hőmérőztünk ritkán ha már nagyon zavarta..szélcső Dimetéknek jó volt!
Elmúlik ez az időszak is, tudod túlélés :? :( ..azóta nekünk is napi 2-3elég bűzös :shock: pelus is termelődik ..

Dimet a gyulai szállásajánlót még várom :lol:


tegnap tejfölt kóstoltunk, kétkézzeltömtebefeléatejfölöskenyeret :lol:
kreálok képet és küldök priviben,aki kér
Vendég
 


Kincs, akkor ide nem akarsz képeket feltenni?kár...most én is mertem :oops: de akkor kérek privit.
Vendég
 


Sziasztok!

Hunci, jó képek! Nagyon sokat fogytál!!! :lol: :wink:

Kandika, ez aztán poci! :) Szépséges! Hogy vagytok? Hogy bírod ezt a hőséget?

Monee, gyere, mesélj!

K.ir azt mondják, hogy anyatejes babáknál a heti egy is teljesen normális! Masszázs ami segíthet, tornáztatás... 3 hónapos kora után elmúlik!

Rambóka, jön bizony! Mint egy kiskutyus! :lol:
Ő mászik is már, igaz, ha siet akkor visszavált fókázásba - mert nem rendesen kúszik, hanem úgy mint a kis fóka.
Ja-ja, Dorka mindjárt 5 éves lesz! Pont mondtam Apának, hogy a jövő nyár lesz az utolsó, ami nem a sulikezdéssel fog telni - vagy 20 évig...

Bettica?!

Zsizsikék hogy vannak? Mi lehet velük?

Lecso, ha még olvasol, boldog szülinapot Neked!!!

Tegnap megvolt az első homokozás is! :) Nagyon tetszett Ádámnak, hatalmas vigyorral turkálta. És eszébe sem jutott megenni :)

Hoztam egy táblit is! (piszkosul ráérek....)
Kép

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is, csak az elmúlt napok sűrűek voltak. Most meg mire visszaolvastam, már megint úszok :(

Nagy vonalakban csak:

Kandi: Pocak nagyon csini! Tényleg nincs már sok hátra... Fotót majd kérünk Beliánról!

Hunci: hogy Te mennyit fogytál???? :shock: Fiad nagyon jó pasi!

Kincs: Fotót én is, én is! :)

Anyoo: Gyermekeid nagyon édesek! Jó nagyot nőttek ők is :)

Kir: Teljesen normális, ha heti 1x kakil a gyerek. Belefér ez is, ha nem fáj neki a pocija miatta. Nekem anno vki javasolta az aszaltszilva-levet (aszaltszilva anyi vízzel felöntve egy tálban, hogy ellepje, majd megforral és lehűt. először csak 1-2 kanállal próbálkozzon!)

Monee: Mesélj!

Mozi: Amikor megláttam az első talin, akkor annyira jó érzés töltött el, hogy komolyan erőt adott! Amikor pedig a másodikban ott láttam az utolsó 2in1 napjainkban a képet rólunk a moziban, akkor úgy kellett visszanyeldesnem a könnyeimet! Annyira megható volt, hogy én is részese lehetek! Nekem teljesen mindegy volt, hogy vki "fejjel" vagy anélkül volt a moziban, mert a lényeg a sok-sok példa volt számomra ;) Ha lesz kistesó és fog készülni akkor is ilyen, akkor én tuti ismét beküldöm a fényképet :)

Akire nem reagáltam, millió bocsánat, de most tényleg rohanás van, Bence hamarosan ébred és nekem még lenne egy csomó munkám :?

Kép

Kép
bettica
 
 


Anyóóó!

Köszi a táblicskut, mindig felvidít! :D

Fruzsi teljesen szabályosan kommandózik. Azon szoktunk viccelődni, h. már csak a szögesdrót kúszóalagút hiányzik fölüle meg a terepszínű body.
Viszont ma rájöttem, h. amíg nem fáradt, addig le tud csücsülni állásból, szépen elengedi az egyik kezével a kapaszkodási pontot, azzal letámaszt oldalra és leengedi a fenekét.
Ha viszont fáradt, akkor áll, áll, áll, üvölt, aztán egyszercsak elengedi mindkét kézzel és döndül a feje a talajon. Még jó, h. vastag a padlószőnyeg.
És ma üvöltős nap volt. Aludni sem lehetett lerakni, csak küzdött, folyton felült, mint a keljfeljancsi, hiába simiztem, énekeltem. Végül elmentem lerakni a fiam, mire visszajöttem, addigra Fruzsi elaludt.
Gergő viszont ma megint nemalvós napot tart.
Mostanában néha előfordul, h. egyáltalán nem alszik délután. Máskor meg 3 órát is. Nem értem én ezt.
Mire oviba kerül, leszokik az alvásról? :shock: Szegény óvónők majd szívnak vele, mint annó velem.


Kandi!

Szép poci. :D
(Mostanában irigykedős vagyok megint, de immáron nem a "nekem miért nincs", hanem a "nekem ilyenem már soha többet nem lesz" szemszögéből. Hülyenő, mi? :? )
A múltkor olvasgattam a régi dolgokat...hogy neked mennyit drukkoltunk! De csak beért a dolog! És ez a lényeg. :D


Kir!

Ha nem okoz neki problémát, akkor a heti 1 is teljesen normális.
Ha szenved, akkor pocimelegítés, masszírozás, tornáztatás segíthet.
Esetleg aszaltszilva lé.
Mármint h. 1-2 szem aszaltszilvát felfőz két deci vízben pár percig. Utána leönti róla a levet és azt adja (csak a levét!), de csak apránként és óvatosan, nehogy hascsikarás legyen a vége.
Kávéskanálnyi mennyiségre gondolj, nem cumisüvegnyire!
Nem kell péppé főzni a vízben a szilvát, csak azért kell felforralni, h. ha vmi baci van a szilva felszínén, akkor az kipusztuljon.
De nem tudom, h. 2 hónaposnak adnám-e. Már nem emlékszem, h. a fiamnak mikortól adtuk, de ő is nagyon beszorult egy időben.


Koriági!

De jó, h. te is jössz! :D
Infót köszi, már találtam egy másik céget.

Kezdem úgy érezni, h. az, h. Gergő végigcirkuszolta az élete első évét alvás terén, nem is volt olyan nagy probléma, ahhoz képest, amin ti Dimettel végigmentek. :shock:

Eszternek nagyon jól áll az a ruci, kész kisasszony!


Hunci!

Igenis látszik a haladás! Nincs mit szégyellned! :D
Huncinak pedig gyönyörű szemei vannak. Jól sikerült kisbogár.
A tevés kép fergeteges. :lol: Melyikőtök ijedt meg jobban?


Monee!

Viasat. Minden délután 5 körül.
http://port.hu/segitseg,_szulo_vagyok!_ ... where_tv=1
Érdekes, gyakran megdöbbentő.
De nagyon jó abból a szempontból, h. megnyugtat, h. nem én vagyok az egyetlen hülye szülő, akinek hisztis a gyereke és nem eszik, és cirkuszol és........
És még megoldásokat is kínál. Ami vagy bejön vagy nem.
De legalább nem az a két alternatíva, h. üvöltök vagy verem. :twisted:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok!

Koriági!
Az eskövős kép nagyon ott van, igazi királylány! :)

Hunci!
Tevés kép tök jóóóóóóóó. Gratulálok a fogyáshoz!!!!!


Rambóka!
Minden hormonom jó, szebb az lh:fsh arányom is, tesztoszteron és prolaktin lejjebb fog menni ha fogyok, bár ezek sem vészesek.
Azért kaptam az új gyogyót mert nem indul be a fogyásom, pedig már max adag metet és max adag L-Thyroxint szedek. Xenical is csak 3kgt vitt le ami ingadozik.......Avandát nem kaphatok merthogy azzal hízni lehet, nekem meg pont az ellenkezője kell.
Fordítva működök na. Viszont asszem a premens mintha javítana a helyzetemen mert amióta megint szedem (május 2) azóta produkáltam 3 db 31 napos ciklust, igaz csak egyben volt pé. Szóval meghajlok jóságod felett amikor ajánlottad annakidején!!!! :wink:
Sajna clostira viszont még mindig nem reagálok még így 2év metezés után sem.....De érdekes módon a clostit követő ciklusomban spontán peteértem. Fene sem érti ezt....


Kincs!
Küldesz nekem is képet? :oops: :roll:



Kandika!
Köszi. :wink: :lol:



Táblit nézve elképedek hogy mennyi gyerkőc van már!!!!!!!

hajni...
Budaörs
 
 


Hajni: drukkolok hogy mihamarabb rendeződjön minden, és jöjjön a babó!! Tudom hogy könnyű mondani, de mozgás, mozgás, mozgás... sokat lendít a fogyáson, hidd el!!

Rambóka, Hajni: köszi a dícséretet Eszter nevében is!

Rambóka: már bocs, de nem is igazán emlékszem, de talán nektek a ferber módszer vált be Gergőnél, ugye?? És mennyi idő alatt?
Vendég
 


Koriági!
Köszi a drukkokat!
Tudom hogy a mozgás fontos, de sajnos eléggé lekorlátozódik a térdem miatt. A legjobb az úszás lenne, de ennek eléréséhez a történet hosszú......De amit tudok megteszek. :wink:

hajni...
Budaörs
 
 


Koriági!

A Ferber csak átmenetileg volt jó, később egyre rosszabb lett a dolog. A végén már 1,5-2 óránként keltünk éjjel.
Mire rájöttünk, h. valószínűleg mi zavarjuk a gyereket (egy szobában aludtunk vele). Amikor kiköltöztünk a nappaliba a kanapéra, akkor 1 hét alatt rendeződött a dolog és a fiam azóta úgy alszik éjjel, mint akit agyoncsaptak.
Mi meg, amikor már a hasam miatt nem fértünk el az 135 széles (vagy inkább keskeny) kanapén, akkor kitelepítettük a franciaágyat a nappaliba és azóta így élünk.
(Nézem mostanban azt a reklámot, ahol mindenhez hozzá van csapva egy kis plusz, kis vasalótalp, kis söröskrigli, kis kilógó szoba........és azon gondolkodom, h,. így kéne hozzátenni a panelokhoz is egy-egy szobát, ahol a szükség úgy hozza)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok, csak villámlátogatok, holnap jövök bővebben, ma kipurcantam.Kardiológián voltunk, Lara egész nap kétszer aludt, és mindkettőből ébrednie kellett(egyszer a rendelőben a viszgálat előtt, aztán meg az autóban, de az mihelyst megáll, ébredés van :? )aztán ez a rohadt hidegfront :evil: alig tudtuk elaltatni, így is állandóan felsír.(És a hidegfront meghozta az első mensit is...Egyből Rambóka szavai jutottak eszembe,hogy a mensi elviszi a tejet, remélem, ez nem általános, ugye nem?????egyelőre tök kemények a melleim, mert Lara tegnap 10 szer evett :o ma meg még "csak" hatszor:)

Kir!
Miattad jöttem igazából.Lara egészen rövid ideig csinálta azt,hogy naponta több kaka volt.Aztán volt egy "átállásos" időszak, akkor volt pocifájás is a többedik nap után, (nekünk is javasolták a cukros kamillateát, vagy bármilyen tea végülis, hát sz.rt se ért)aztán beállt arra,hogy 5naponta van, de már nem nyűglődik, nem feszeng, tehát nem szenved.Nekünk egyből mondta a védőnéni,hogy anyatejeseknél teljesen normális a heti egy is(de van aki azt mondja, 10 napig nem gáz :shock: ha nem szenved.Akinél ilyen ritkán van,az hasznosítja :wink: Nem is tudom, az én lányom, mitől 6700 gramm :lol:
Ja!És neki sem volt sosem "kemény".Most legutóbb csak a 6.nap reggelén kakált, akkor viszont kétszer is :D Volt már olyan is, hogy aztán rá 2 napra volt még, de ez az 5 naponta az általános már jó ideje(akkor viszont olyan adagok vannak :shock: :lol: )Engem nem zavar, mert hál'istennek már nem szenved.Amikor szenvedett mi is tornáztattuk, masszíroztuk, de nem nagyon volt eredménye :( Espumisan jó volt, de nem kakált tőle, csak legalább nem sírt, éjszaka is tudott aludni, aztán előbb-utóbb meglett a termés is :wink:
Én Azt olvastam, hogy glicerines kúpot csak 3 éves kortól lehet, de aztán a márciusi topikban a lányok írták, hogy használták.Marha jó találmány(szülés után rajtam egy doboz hashajtó sem segített volna sztem :lol: ,de ez nagyon bejött)de szerintem se lenne jó "rászokni".Ha nem szenved, én kivárnám beavatkozás nélkül, ha meg igen, akkor az itt említett tippeket kell megpróbálni,(nekünk lázmérő sem segített,szélcsövet nem próbáltam)hátha segít, de hátha beáll ő is!Drukk! :wink:

Mindnekinek csók, holnap jövök!

Kép
Kép
zazzy
 
 


Szió!

Koriági szuper hogy Te is megkerültél!!
Munka milyen?
Lányod tényleg királykisasszony!!!
Tesót mikorra terveztek?
Mi alvásilag azt vettük észre,ha elalvás után nem megyünk be a szobájába(megnézni,betakarni, cd-t kikapcsolni) akkor jobban alszik :shock:

Szia Hajni!
Drukk a fogyáshoz!

Emlékeztek Csipire? a napokban láttam egy topikon,második babát várja :)

Képek mennek :wink:
Vendég
 


Csipi78-ról "beszélsz"?Én az elsőről is lemaradtam...megnéztem a hszeit, tavaly írt ide, azóta nem, sehova sem.
Vendég
 


Hunci háááát ,keverek vmit?? Csipire emlékszem :oops:
Lehet Sleepin? :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


holnap leszek, teszek fel képet is!

most csak annyi: k.ir: szélcső!zsuzsi detto ez volt. és aztán egyszercsak már nem kellett. 1-2 vagy 3 hónapig használtuk.

oriágival meg konzltálunk alvásügyben. megint benne vagyunk a kakiban :D vagyis rami által küldött anyagot felhasználva remélem a jóban :D aludni akarokkkk. (zsuzsi kelti fel zsófit az éjszakai ordibálásval. vicc....)

Kép

url=http://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Na megjöttem.Nem mondom, hogy friss és üde vagyok :? Lara tegnap 3/4 6kor evett utoljára, utána el is aludt, és 3.50-kor kelt :shock: :shock: :shock: (mindezt úgy,hogy mondom, tegnap 6szor evett, ilyen még sosem volt.8 volt a minimum.1 óra után arra ébredtem, hogy meghalok úgy fáj a jobb mellem :( Komolyan nagyon durva volt.Fejtem 150 ml-t, de sokkal nem lett jobb, de lehet,hogy a masszírozástól-nyomkodástól is fájt már.Mindenesetre éreztem, hogy van még, de nem tudtam többet kifejni, meg elfogyott a türelmem is(jó régen csináltam már :lol: )3.50kor abból etettem meg, simán jól lakott :D és a fájdalom is elmúlt végre.Nekifogtam a másik mellnek, abból is 150 ml, abból negyed 7kor evett.Így éltem túl az éjszakát.
Viszont tegnap előtt olyan hülyén sikerült felemelni, hogy becsípődött a hátam, vagy nem tudom, de tegnap estére már a levegővétel is fájt :shock: :( alig tudtam valamicskét aludni.A szoptatás külön élvezet így, mihelyst rossszul mozdulok, üvölteni tudnék.+ mensi+a férjem ma nappalos.Kéééééééééééééééész vagyok!!!

Na reagálok is a kisregény után(és bocsi, hogy magammal kezdtem, de gyorsan el kellett mondanom, hogy milyen pocsékul vagyok :oops: )

Kir!
Tegnap elfelejtettem már kábulatomban, hogy az is bejön, ha az anyuka eszik olyat, ami hajt, vagy legalábbis megkönnyíti a dolgot.Először hülyeségnek gondoltam, de nekünk pl. a bolognai mindig bejön! :lol:
Viszont ha tényleg szenved, én is azt mondom, hogy szélcső.Nekem nincs vele tapasztalatom, de ha Dimet szerint jó, akkor biztosan! :wink:

Anyooka!
Köszi a táblát!! :D
Mindig elcsodálkozom, hogy mennyire hasonlít Ádám meg Dorka!Tündéri mindkettő!Elképzeltem, mikor az én lányom fog így ácsorogni a kiságyban :D

Hunci!
Nagyon jók a te képeid is!Hunor biztosan nagyon élvezte.Te meg igazán büszke lehetsz magadra!Én csak egy pocakfotóra emlékszem tőled, meg az MM-es re(azt ide is feltetted annó azt hiszem, legalábbis rémlett, hogy már láttam, szóval gratula!

Most én is elhatároztam, hogy elkezdek odafigyelni(na ja, tegnap somlóit "ebédeltem" :oops: )mert lassan ott tartok,mint terhesen és az + 12 kiló.És terhesség előtt sem voltam még "versenysúlyban" :lol: Először próbálom a 3 óránkénti kaját betartani, aztán meg a mennyiséget is.De ezt nem olyan aszkéta módon, szeretnék még szoptatni szeptemberben is :wink: De hogy tornázni mikor fogok neki :roll: :oops:

Dimet!
sajnálom ezt az alvás dolgot.Nehéz lehet így, főleg, hogy nem is a kicsivel van "gond".Nekem annó Mona küldött egy anyagot, mostanában olvastam újra, de nekem annyi ellentmondás van benne, egyszer azt írja ne aggódjunk, nem szokik rá a gyerek,aztán meg hogy az ilyen csak kivételes alkalom legyen, mert rászokik :roll: Legyen okos az ember.

Monee!
gyere mesélj!

Koriági!
örülök, hogy te is itt vagy!Kislányod meseszép kisasszony :D

Kandi!
Nagyon szép pocak!És csini vagy! :D Feltétlen szólj majd, mikor küldhetjük a drukkokat! :wink:

Kincs!
Tejfölöskenyér rulez! :lol: Én is én is képet! :D
Eggyel lentebbi topikon a "mi" doktornőnkkel nincsenek megelégedve???

szerintem is sleepin várja a 2.babát, mintha a várandós topikoknál láttam volna a nevét

Hajni!
Hátha ez a gyógyi végre bejön!De továbbra is állítom, hogy túlsúllyal is lehet ám babásodni(persze fogyás sosem árt;) T nem erőltette a befekvős "fogyókúrát"?

Remélem, nem hagytam ki senkit, millió pussz mindenkinek, megyek megtornáztatom a lányom, ha már én mozdulni is alig bírok :?

Ja!Ha lesz új bébimozi, szóljatok!!!!

Kép
Kép
zazzy
 
 


Zazzy, lehet, most sárral dobálnak meg, de nem kéne ébresztened egyszer?ez a 3/46 evett utoljára és azóta alszik nekem korai...én tutti meghalnék ennyi keléstől, pláne ilyen korán...

neki nem írom le a nevét max kisbetűvel de úgy sem érdemli meg, de igen ő várja a 2-at.

Kir, aloe vera aktivátor, csodákat művel.

Ági, Eszter tüneményes, nagyot nőtt.

Kandi, szép vagy mint mindig.Írok mailt, egy talit még be kéne zsúfolni...tudok menni már a szokásos helyre is.Jövő hétre akkor valami ip-ot találjunk ki, jó?puszi

Ella,Miron hogy van???
Vendég
 


Ja és a tevés képhez annyi, hogy nem vagyok egy paramami típus szerencsére.Ugye kutya mellett nőtt fel sokáig a gyerek, ma is sok kutyával macskával érintkezik, nem fél tőlük stb.Az állatkertben tevét, elefántot, zsiráfot zebrát,disznót,lovat és juhokat lehet etetni és simogatni.
Nos, a gyerek keze általában a teve szájában landolt nagyjából tövig.Tiszta nyál volt amikor kivettük, de sikongott élvezte, mindenki őt fényképezte, milyen édesen simogat stb.
Erre két iqs anyuka odajön :
egyik aszonygya, hogy anyuka nem fél, hogy tiszta nyál a gyereke?
válasz, nem, mert már nyálas

másik anyuka aszonygya, hogy anyuka, mit csinál meg van őrülve?megeszi a teve (növényevő) a gyereket és leharapja a kezét...(nincs foga, illetve szabadon van, ergo ha megenné a kezét, akkor nem engednék szabadon)
válasz:én gyerekem, én dolgom.

Nem értem, mit ugatnak bele másik az én dolgomba?CSak el tudom dönteni, mi jó és mi nem?

Erre etetjük az elefántot, ott is iqs megjegyzések, majd a juhoknál jön be egy kislány, apuka, kislányom, ne érj hozzájuk...miközben enyém gyerek több más gyerekkel egyetemben a kislány mellett simogatott juhokat.Szegény kislány elsírta magát...nem csodálom.

holott én így nőttem fel, apu ezer meg ezer helyre vitt állatok közé (állatdoki volt)nekem ez tök természetes.ha még élne most is tanyán lennénk a szar és állatok között, mert tutti vinné a gyereket élvezni a paraszti világot.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.07.09 20:30-kor.
Vendég
 


Szió!

Hol van mindenki??

Zazzy kép éterben :wink:

Hunci én paramaminak készültem,nem akartam,hogy koszos legyen a gyerek, tisztán is lehet játszani(terhesség előtt)
Erre most szinte mindent engedek neki, kell hogy sok sok dolgot kipróbáljon! Kutyussal néha puszilkodnak :oops: én pl félek a békától de nem akarom,hogy ő is...így békát nézünk ,ő meg is fogná..csak attól félek,hogy a rám ugrik a béka én meg visítva elszaladok és a gyereket is eldobom :shock: :lol:

Embereket nem értem miért jó,hogy másoknak beszólnak :evil: nekem is mondják néha,hogy olyan meleg van nem kéne levetkőztetni,sapkát adni rá?? Hideg van ,nem fázik? :x

Monee úgy látom felvették a telót a barátnék :D

Elment a 3.védőnénik is (1év alatt)most helyettes van kettő is..rendesek,lehet a fiatalabb pályázik is :D
5cm nőttünk 1hónap alatt..kétszer is megnézte, hogy jól mér-e,20dekát híztunk (én 1kilót :lol: )
Vendég
 


Sziasztok!

Hú, Hunci összezördültetek, hogy nem írod le a nevét? Engem is kíváncsivá tettetek, hogy ki lehet az.
Állatkertes sztori nem semmi, itt a játszótérnél is szokott lenni néhány akciókommandós öreglány, aki sétáltatja az ebet, majd mikor a gyerek elindulna felé, hogy akkor simi, akkor rászólnak, hogy ne engedjem, mert akár hirtelen oda is kaphat a kutya. Okés, de akkor miért nem tesz rá szájkosarat? Ha meg nem engedem idegen emberek kutyájához, akkor meg azok azzal jönnek, hogy jaj, nyugodtan, nem lesz baja a gyereknek, ne féltsem ennyire... Áááá. Én ettől szoktam nagyon kibukni :D

Esetleg nem tudja valaki, hogy az Avent Isis kézi mellszívóhoz hol lehet szilikon betéteket kapni? Kölcsön adnám a Húgomnak majd, de szeretnék neki adni egy vadi új betét csomagot hozzá, az enyém már meglehetősen megviselt állapotban van... Írtam már az Aventeseknek, kíváncsi vagyok, mit reagálnak, mert ugye a neten sem találtam boltot, ahol kifejezetten ilyen alkatrész lenne... :(

Kép

Kép
bettica
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: