Új privát üzeneted érkezett!

Sziszi, igen, most kivételesen 2x/nap :oops: :oops: A doki régebben mondta, hogy kétnaponta 1x tökéletes, most viszont a szurikor mondta, hogy húzzunk bele...... :oops: :lol: Hát......mi megtettük.... :lol:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Helló lányok!!!
Én jönnék,ha bejönne a babanet :twisted: :twisted: egyre gyakrabban szívat :x :x
Most jól vagyok,almúlt a barna,még délelőtt a wc papíron volt egy kis elszíneződés,de ez már nem számottevő...beszéltem a dokival,csüt.10-re megyünk fel ctg-re és kieszközlök egy gyors méhszájfigyut is....Aztán megdumálom a fiammal,hogy maradjon csak ott benn még egy kicsit,jó helyen van!
Ma hozzáfogok kimosni a ruhácskáit és holnap meg vasalok egyet :?
nem is lenne gond,mert már a héten nem tervezek semmit,csak pihenést...de előjött a jó idő miatt az allergia ismét és a sok tüsszögés-köhögés nem tesz jót a nyíladozó méhszájamnak :roll:

Lányok,jók a görbéitek és ebben a hónapban aztán tényleg mindent megtettetek :lol: remélem sikeresek lesztek és hamarosan ti is dumálhattok a pocaklakóknak,hogy még maradjanak benn kicsit :lol:
Tényleg megint nincs nagy forgalom felénk,de talán másokat is kidob a babanet....
Gyeretek minél többen,most nemsokára jön hozzám a védőnéni megnézni az előkészületeimet....utána még jövök!!!!

Pusza

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli,
örülök, hogy elmúlt a barnázás. Dénes rendes gyerek, bent marad még a mi kedvünkért :lol: Pihizzél sokat, még van pár teljesen nyugis heted, aztán indul a 24 órás szolgálat :wink:

Málna?Málna?
Málna?
Málna?
Málna?
Hun vagy lejány?? :lol:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 

 
 

Sziasztok!

Itt vagyok csak ezermillió dolgom volt. :o
Utólag is boldog anyáknapját,és mielöbbit akik várakoznak.
Egy kis meglepi:

Bea uh:
Kép
Bea
Kép

Takidó

Kép

Gerda
Kép

Vikike

[quote]S írta:ziasztok lányok!

Már rég voltam, alig voltam itthon ugyanis vezetni járok, már megyek majd forgalomból vizsgázni. Szombaton meg olyan szép idő volt, hogy kimentünk a telekre grillezni, olyan jól sikerült. Remélem azért még nem felejtettetek el. Na de a lényeg amit írni szeretnék: képzeljétek el ma mikor jöttem haza a munkából vettem két tesztet, mondom lesz ami lesz megcsinálom, mert már késett két napot és szúrkált is a hasa pár nappal ezelött. Hát lám csodát: POZITÍV erősen!!!!!!!!!!!!!!!. Ahogy rácsöpögtettem a pisit már rögtön jött is elő. Annyira boldog vagyok, mindenkinek SZÍVBÕL KÍVÁNOM, hogy mihamarabb ilyen örömben legyen része!!!


Levente

Kép

Nika
Kép

Bertold

Kép

Kis_plutó

Kép
Gyerekek

Kép

Muszkuru

Kép
Eszter

Kép

Mamen

Kép

Baba

Meli

Kép

Dénes

Kép

Anna
Sajnos róluk nem találtam képet,és nem is tudommi van velük.Remélem jól vannak

Nektarin

Kép

Baba

Kép
Mókuska

Kép

Anyusziszi

Kép

Málna

Kép


Midenkinek ilyen kis csöppséget kívánok!
Kép

málna2162
 
 


Málna, nagyon szupik a képek!! Azért meélj már magadról:volt-e pé-d, stb... :roll:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Hoppá

Valszeg tegnap volt pé-m.De nem volt este semmi...majd ma...talán.
Küldtem neked a freemail-edre levelet,nem olvastad?!

málna2162
 
 


Most megyünk ki a kertbe, majd esete írok bővebben.

málna2162
 
 


De igen, megkaptam, de a csatolmányt még nem olvastam!
Apának eddig ingeket vasaltam, megy a MachTech-re, most pedig megyek anyáért és megyünk turkizni. Több, mint 2 hete nem voltam, már hiányzik!!!

Én is jövök este.
Kíváncsi vagyok, milyen lesz ma a Szulák show helyett a Klaudia :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Sziasztok,

Málna, de ari vagy, tök jó lett:)
Kata, Szisz:), annyit gondolok rátok
Meli, örülök, hogy jobban vagy
Hát én tanulok, és takarítok a héten, végre ma végez a festő:)
Remélem.....
Mindenkinek szép napot

Kép
Kép
nektarin
 
 


Hűha,Málna,de jó lett ez a kis összeállítás!!!!!!Köszönjük!!!!!!

Volt nálam a védőnő és elmondott néhány hasznosnak vélt infot a szülésről,olyan aranyos volt,nem akartam kiábrándítani,hogy én ezeket már tudom...tőletek+ a netről....
Kimostam egy adag kisruhát,ezeket holnap kivasalom...és még egy adag lesz mosnivalóm is holnapra!!!!Olyan szép idő van,apa a kertet csinálgatja,úgy kimennék én is...de hát csak az erkélyről szemlélődöm :roll: alig várom az őszi ültetéseket meg a köv.tavaszt...akkor már nem leszek ilyen kis hasznavehetetlen...Dénes jókat levegőzik majd a kocsiban,amíg én kertészkedem.....

Eszti....szerinted jöttek a burkolóink ma????2 hete azt ígérték,hogy 1000%hogy jönnek,erre felhív anyu,hogy a csávó bement a boltba,hogy csak a jövő hétfőn kezdenek :twisted: :twisted: szerinted nem vagyok ideges??!?!?!?!?!!?!?Ugyan....

Többiek merre vagytok????
Anna nagyon régóta nem jelentkezett!!!!!Remélem jól van babája...pedig utánam ő jön.....nem is sokkal...már kb.a 30.héten járhat....
Anna,ha olvasod,jelezz....

És persze a többi elveszett emberke is jöhetne!!!!!

Puszi mindenkinek

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziasztok,

boldog anyák napját nekünk !! :lol: :lol:
És minden leendő maminak, kismaminak is !!

Meli, már alig van pár heted, lehet megint izgulni....! Olyan klassz, mikor az ember már ott tart, hogy kisruhákat mos, vasal, berendezi a kiságyat.....ááááááááááááá, de jó neked !!!!! :lol: :lol: :lol:

Hoppá, végül kiderült, hogy pcos-s vagy-e vagy sem ? Kivizsgáltak hormonilag ? 8) 8) 8) Lehet, hogy írtad korábban, cska nem emlékszem. :oops:

Málna, nagyon klassz a hely, ahol jártatok a múlt héten, jók a képek ! Látszik hogy nagyon éreztétek magatokat.

Mi jól vagyunk, ez a második próbálkozós hónap, pont ma gondolkodtam rajta, hogy vajon mi mióta próbálkozónak számítunk ?? Tulajdonképpen 2005 februárja óta próbálkozunk, közben meg annyi minden történt..... hát, remélem, még történni is fog sokminden, de többnyire jó.... ! :wink: Ha ez a hónap nem eredményes, akkor következő hónapra closty lesz valszeg, de most megyek csütörtökön hormont és inzulint nézetni, kíváncsi leszek, mennyit változott a dolog. Elég szépen javulok, úgy érzem.
Puszi nektek !
zsizsik
 
 


Hoppá, a 8) 8) 8) a mondat végén Eszter műve volt, és elfelejtettem kitörölni, bocs ! :oops: :oops: :lol:
zsizsik
 
 


sziasztok!

Sziszi szavaival élve még 2in1 az állapotunk. de a tegnap este nagyon fájdalmas volt, annyira ficánkolt. Ma délelőtt dolgoztam, délután vendégeim voltak, most próbálok pihenni, remélem babóca is engedi. csütörtökre még bejelentkeztem fodrászhoz és kozmetikushoz, ha megérem. :lol:
Málna, köszi az összefoglalót, nagyon jó. Mindent bele a babaprojectbe. Sziszi, Kata ti is. :wink:
Meli, nem volt semmi tünetem, hogy nyíltam. csak a doki tapintotta ki. :roll:
Bocs, de megyek pihizni. üdv mindenkinek
Mamen
mamen
 
 


Hello,

Zsizsik, a hormonjaim alapján azt mondta a doki, nagyon valószínű, hogy NEM vagyok pco-s.
3. napi vérvételnél:
Lh 5.45 IU/L
Fsh 6.7 IU/L

Lh/FHS arányom 0.8 körüli,

tesztoszteron 2.57 (ref tart: 0.45-3.75).
Vélemény??
Mondtam a dokinak, hogy még szeretnék egy inzulinvizsgálatot is! Úgyhogy majd remélem felírja!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


helló !!!

gyors bekukk !!

Málna
nagyon szép a kis összeállítás !!!!! kicsit elérzékenyültem miközben néztem ! :oops: rohan az idő !!!

Kata
hajrá !!! rajtatok a világ szeme !!!! :D

Mamen
jó pihenést !

Meli
burkolók és hasonló mesteremberek - mi egy asztalost bíztunk meg avval, hogy csináljon nekünk cipősszekrényt és tévéállványt, ez volt fél éve, na, azóta is csinálja.... :evil:
még jó, hogy nem adtunk neki pénzt előre :shock:
életed legszebb nyara előtt állsz !!!!!! :D

Bea, Dóri
bejelöltelek az iwiw-en !

megyek pacsálni !

jó éjt !

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Hoppá, ezek tényleg jók, az inzulin még azért tényleg kellene, de lehet, hogy ezt akkor megúsztad.... :wink: :lol:
zsizsik
 
 


jó reggelt!

Na tegnap amikor tudtam volna jönni nem volt jó a babanet. Mostanában elég sokszor csinálja ezt velem :evil: :evil: :evil:

Málna
jó kis anyáknapi meglepit csináltál nagyon jó lett :D :D :D
remélem eredményes lesz a ti hónapotok is :wink: :wink: :wink:

Hoppá, Sziszi
értetek is nagyon szorítok ám.
Kép Jövő ilyenkor már egy mosolygós csöppséget fogtok így ringatni :wink: :wink: :wink:

Zsizsik
jó hallani rólatok is. Örülök, hogy végre berállt a ciklusod. Remélem most már így, hogy újra próbálkozó vagy, többet jössz hiozzánk is.
Eszter most kezdi majd a sulit?

Candi
azért remélem nem csak pihented a lagzi fáradalmait :oops: :twisted: Kép hanem így összegabalyodtál apával is :oops:
Allergiád, hogy van? Múlt héten hallottam, hogy jövő héttől várható az igazi nagy allargia-szezon :? :? :? most indulnak be a füvek is. szegénby párom már így is kivan, pedig ő a füvekre allergiás a papírja szerint :? :? Úgy látszik bővül a lista, csak a végén nehogy rám is allergiás legyen :twisted: :twisted:

Meli
Na, hogy jön be a kisrucik vasalása? :D :D :D A legsz@rabb a kising. Hú de utáltam, most nem is használok már :wink: :wink: Adrival rengeteget vasaltam azt, de szörnyű :?
Örülök, hogy a barnázás elmúlóban.
Ja, vasalni nem tudom, hogy szoktál, de próbálj ülve, így a vége felé úgy a legjobb, ja és kemény valamiről, mert úgy nem fájdul meg a derekad :wink: :wink:

Mamen
viszem ám szorgalmasan a telefonomat mindenhová. Várom a nagy hírt :D :D Csütörtökön kell befeküdnöd?


Musz
hogy vagytok? Más fórumokon nagyon dícsérik a hordozókendőt, és a pihenőszéket. Egyiket sem vetetted még be?

na több időm most nincs, mert sok idő míg összeszedem a csapatot, és leballagunk a sarokig :wink: :wink: onnan egyedül megy Adrika.

Szép napot mindenkinek:Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Jó reggelt!

PÁR CSÚNYA GRIMASZT FELRAKTAM TEGNAP, ERRE MILYEN JÓ HATÁSSAL VOLT RÁTOK :lol: :P :D

Sokkal jobb így jönni, hogy van forgalom.

Mi tegnap is rádolgoztunk :oops: Ez a hónap együttlétekben kezd rekord lenni, érezni ahogy itt a tavasz...

Málna
Köszi a meglepetést. Először azt hittem, hogy Bea megint babás. Pláne a meglepetés miatt, rögtön ez ugrott be. :wink: 8)
Húzzatok bele ma. Milyen vicces, hogy hárman teljesen egykorú babákat szülhetnénk, ha mindenki terhes lenne. :P

Zsizsik
Örülök, hogy ti is próbálkoztok már és jobban is érzed magad.
Gyere sűrűbben.

Mamen
Érdekes Tomi már a végén alig mozgott. Állítólag a szülést jelzi az is, ha nem mocorog már... Talán van még egy hét, belefér a szépítkezés :wink: . Vigyázz magatokra.

Meli
Helyes, csak szépen az erkélyről lessed apát. Kicsit hagyjad őt is kertészkedni :P . Utána sokat leszel a kertben a picivel, ezért lenne jó nekünk is egy ház vagy lakás nagy terasszal. Ez a következő terv, amit meg kell valósítanunk.


Többieknek puszi.
Vendég
 


Jó reggelt!
Sziszi: nehogy kihagyj a hármas fogatotokból :wink: Nem semmi egy dolgos hónapotok van, mi lesz itt még? :D Remélem a progit hamarosan válthatod kifele. Hogy van Tomi?
Kata: köszi az infót, nekem elvileg majd hasba kell szúrnom magamat :? Még hogy én :shock: . Na majd ma meglátom mit mondanak.
Zsizsik: de jó, hogy jelentkeztél! Remélem lassan más hírekkel is bejelentkezel majd :wink:
Málna: azért ma mindent bele, nagyon szép lett az Anyák napi meglepi, először én is azt hittem, valamit rejteget Bea :lol: , de aztán rájöttem, az a titok nem lehet ekkora.
Musz: hogy vagytok?
Mamen: minden készen van a kórházra? Zabszem van már?
Meli: kiváncsi vagyok a dokid mit mond a kuksi után? Jó vasalást neked, ez már annyira jó lehet, kisócsike ruhákkal bíbelődni :)
Plútó: gabalyodtunk mi, bár csak én, meg a vőlegény Édesapja voltunk szerintem a társaság józan tagjai, fuvaroztunk is ezerrel :wink:
Apja a lagzi óta nem gyújt rá, vannak még csopdák! De ezt most lekopogom!
Itt annyira sz@r idő van, nekem meg indulnom kell lassan, de nincs kedvem áááá.
Majd délután jelentkezem.

Andi
candi
 
 


Sziasztok!

Nekem már elvonási tüneteim voltak :oops:
Vacsizunk de aztán benézek, remélem ti is előkerültök

málna2162
 
 


hellló !

bocsi, hogy eddig nem jöttem, de a cégnél letiltották ezt a weboldalt, tegnap este meg ma este nem működött a babanet, most engedett be

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Hello,

nálam már lassan kiütések formájában jelentkezett a bnet hiány :lol:

Örülök, hogy újra működik, pont most mondtam a férjemnek, hogy remélem nem örökre döglik be :twisted:

Meséljetek, mi újság! :roll:

Nálunk: apa most este jött meg Pöstről, 2 napig nem volt itthon :?
Ma meg tegnap egész nap álmos voltam, hullámokban. Tehát nem egyfolytában, hanem néha percekig ásítoztam, és majd' leragadtak a szemeim.

Dobok egy görbét az aktuális hőmről:

Kép

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


na végre, működik !!

Kata
a hőm állati jó !!!! csak így tovább!!!
apát üdvözöld az alkalomhoz illően ! :wink:
Gabinak írtam az iwiw-en hogy nem megy ez a vacak, Gabi írta, hogy Mamen még 2in1

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


bocsi, a hőD

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Sziasztok!

Én Meli unokatesója vagyok, és csak híreket hoznék róla.
Tegnap hajnalban bementek a Mávba, mert vérzett egy picit. Ott megvizsgálták, majd átküldték a Szabolcs u.-i kórházba, mivel még nem töltötte be a 37. hetet. Erre ma hajnalban félórás, majd 10 perces fájásai lettek, felvitték a szülőszobára, ahol most is 24 órás infúzión van. Ha nem lesz gáz, akkor holnap hajnalban visszaviszik a szobájába. Majd várakozó álláspont, és kb. hétfőn engedik ki, ha minden ok lesz.
Igyekszem írni nektek, ha vmi izgi történik. Boldog babázást, akinek van, babavárást akinek pocakja van, és kalappal azoknak, akik már nagyon szeretnének. Kitartás, én már csak tudom! :)
20140901102739
 
 


Köszi, Viki, ez lettt volna a következő kérdésem, vajon egyben lehet-e még Mamen, vagy már egy gyönyörű babó tölti ki a napjait?! :wink:

Na, megyek csicsikázni, majd holnap jövök. Remélem nem omlik megint össze a bnet!!!!!!!!!!!!

Jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Köszi Hajni, Melinek drukkolunk, hogy minden oké legyen Dénes babával!!! Add át neki, hogy pusziljuk, és kitartás!! Előre is köszi a híreket!!!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Köszönjük Hajni !

nagyon nagyon drukkolunk neki mindannyian !!!!!!!!!!!!
lélekben vele vagyunk !!!!!!

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Helló Mindenki!!!Mostmár ITTHONRÓL IGY figyellek Titeket!! :roll: Kép

Kép
bea27
 
 


Halihó!
Na végre van bnet, én is kétségbe estem, hogy mi van.
Hajni: köszönjük a híreket Meliről, sok puszit küldünk neki, remélem, Dénes még egy kis időt eltölt a pociban! Vigyázzon nagyon magukra.
Bea: de jó, csak nem kész a gép?! Nagyon jó ez a kép rólad!
Kata: nagyon szuperül alakul a hőd, csak így tovább!
Mamen: nem tudom mi újság, de sokat gondolok rá, hogy vagytok.
Nálunk ma este harakiri volt a vacsora, egész jól bírtam, de ez nem azt jelenti, hogy ezek után szurikra fog fájni a fogam, holnap reggel megint Uh-on vagyok.
Majd megírom mi volt.
Sziszi: hőddel mizu?
Málna: mesélj már valamit mi történt felétek mostanában?

Andi
candi
 
 


Holnaptól Veletek vagyok!!
Addig is mindenkinek Jó Éjt!!!!!!! :lol:

Kép
bea27
 
 


Jó reggelt,

Meli, sokat gondoltam rátok, remélem jól vagytok!!! Vigyázzatok magatokra nagyon!!!! Hajni, légyszi mesélj, mi újság velük!!! Előre is köszi! (Ha nem történt semmi, akkor is!!)


Bea, jó látni téged, csak úgy kicsattansz a boldogságtól. Sugárzik rólad, hogy minden rendben!! Ádikáról mesélj sokat, mi újság a topic első babájával!?

Candi, na, látom, már vonalzód is van!! Ez ám a pozitív hozzáállás! Már csak írd meg, hányadik napon tartasz, jó!!??
És természetesen csatlakozz a (trió helyett) quartetthoz! :wink: De szép is lenne tényleg, négyen egyszerre...............

Sziszi, Málna hő? Görbét dobjatok fel!!

Viki, Te lssan tesztelhetsz........ :roll:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


A bnet most 2 órával jár előrébb, mint eddig! :roll:

Ez érdekes, beírtam a mai hőmet a ferty-be, és áttette a pé-met.

itt a régi (tegnapig):



Kép


és itt az új, a mai hőmmel:

Kép

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


sziasztok!

Remélem most már rendesen beáll a babanet :evil: :evil: :evil:

Velünk semmi lényeges nem történt a napokban. Most már Eszike mosolyog mindenkire, néha hangosan is nevet, na meg beszélget. Anyu csinált neki üvegmatricafestékbőlpillangókat ami a kiságy felé lesz fellógatva, tegnap rátettem a baldahinvasra, na az is nagyon tetszik neki :wink:
Holnap megyünk csípőuh-ra.

Bea
jó, hogy benéztél :D :D várjuk a híreket, és a képözönt Ádámról :D :D

Meli
pihenj sokat!!! Reméljük Dénes még nem siet annyira kifelé :?

Hajni
köszönjük a híreket Meliről.

Na majd napközben még megpróbálok jönni :wink: :wink:

Ja, és Vvviki ahogy írta, eddig nem kaptam sms-t Mamentől, úgyhogy még egyben vannak. Elvileg holnap császározzák :wink: :wink:

Szép napot mindenkinek :wink:

Qartett, nagyon jól hangzik, úgyis elfogynak a kismamik :shock: :shock: úgyhogy mennek mindenkinek a drukkok :wink: :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Az idő szerint Adrikám már jól elkésett a suliból :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: na, megyek is költeni, nehogy valóra váljon :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Jó reggelt!
Meli: remélem minden rendben, és jól vagytok, sokat gondolok rátok.
Hajni: ha van híred várjuk és köszönjük.
Gabi: majd megmutizod a pillangókat, nagyon jó ötlet és Eszti biztosan örömmel fedezi majd fel.
Várjuk majd Mamenről a híreket és szorítunk neki!
Kata: ma vagyok a 13.napon, de majd este csinálok újabb vonalzót, hátha meg tudják ma már mondani az inszemináció pontos napját.
Érdekes ez a ferty, de szerintem ne vedd szentírásnak, múltkor nézegettem a görbéket ott és elég sok lehetetlen helyzetűből lett baba. Hiába nem mindenki működik / hála az égnek /a szoftver szerint.
Musz: mi van veletek? Nyűgösek a napok?
Dóri: veletek mi újság? Jól vagytok?

Andi
candi
 
 


Sziasztok,

Jól felpezsdültünk végre.

Bea
jó lesz már újra hallani Rólatok is.

Meli (Hajni)
Nagyon szorítok, hogy még kihúzd 1-2 hétig és minden rendben legyen.

Hoppá
Nekem ilyen a görbém. Elég satnya. Nem is megy fel a hőm, ahogy szokott. Szerintem ez most nem sikerült. Apa sokszor volt fáradt és ideges.... :cry:

Kép

Candi
Miért nem árulod el, hogy hol tartasz? Hányadik cn?
Mekkora tüszők voltak? NMit mondott a doki? :shock:
Egyébként szívesen venném, ha négyen lennénk babásak májusban. Csak arra írtam a duót, hogy Hoppával tényleg szinte napra pontosan egykorúak lennének.... :P

Málna????????????????????????????? :shock: :?:
Vendég
 


Sziasztok,

Engem 2 napig egyáltalán nem engedett be a babanet:(
Melikém, remélem jobban vagy, minden rendben lesz.
Hoppá, én előszedem az én tavalyi 3. napi hormoneredményeimet és felrakom, kíváncsi leszek rá, összehasonlítjuk.
Ma is elég rossz idő van:(
Hát én ma sem tudok maradni, bent vagyok, és betanítok
Szép napot mindenkinek, remélem kisüt a nap:)

Kép
Kép
nektarin
 
 


Sziasztok!

Meli
Sokat gondolok Rátok, remélem minden rendben lesz és Dénes még bent marad legalább 1-2 hetet!!!

Málna
Köszi az anyáknapi köszöntést, nagyon jó ötlet volt :wink:

A most esélyes kismami jelölteknek mennek a drukkok!!!! (na és persze azoknak is, akiknek máskorra estek az esélyes napok :wink: )

Sziszi
Az eddig látottak alapján ez a hő még elég jó!

Most csak ennyi voltam, eredetileg csak kiváncsiságból jöttem, h megy-e már a bnet! Megyünk a városba, de du. v. este jövök részletesebben, anyáknapi képekkel :wink:

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sziasztok!

Meli

Sokat gondolok rátok, remélem, már visszakerültél a helyedre és minden rendben veletek!
Hajni, köszönjük a híreket!

Anyusziszi

Ebben a hónapban nem kellett szednem a clostyt. De nem is tettünk túl sokat most a babáért… Így alakult. Ha most megjön, akkor még a maradék 5 szemet be kell szednem, és ha akkor sem esem teherbe, akkor további vizsgálatok
Látom ti, nem vesztegettétek az időt :wink:

Muszkuru

Ismerős helyzet, megspékelve azzal, hogy nekem még segítségem sem volt…
Ne idegesítsd magad, rendeződni fog a helyzet. Próbálkozz a nappirendre szoktatással.

Mamen?!
Tudunk róla valamit? Holnap van a nagy nap!!!
Tolató fájás :lol: Lehet csak izgalmában mondta. Az én párom a szülés után, fél órát keringet a kórház parkolójában mire végre kitalált, pedig csak egy kijárata van!

Nektarin

Jó kis utód :evil:
Valszeg nem fogja olyan lelki ismertesen végezni a munkáját, mint te…Ez csak saját tapasztalat, de bejött…
Kész a mester?!
Nálatok mikor derül ki, hogy fiú vagy lány van a pocakban?


Hoppá

Hoppá! Mondtuk, hogy nem elkeseredni!!!Remélem adtatatok neki!!

CAndi

Mesélj mi volt az Uh-án?!

Megyek mert van még egy csomó tételem amit ki kell dolgoznom
Puszi

málna2162
 
 


Hello, jöttem Meliről, Mamenről és Candiról híreket olvasni! :roll:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Hoppá

Én is írtam. Még görbét is raktam, ahogy kérted :lol:
Vendég
 


Sziszi, szia, tudom, hogy írtál, megnéztem már rég :lol: Örülök, hogy görbét is tettél!!! :wink: Azért nem kell kiakadni az 1 tied hőeséstől!! Ez nem jelent semmit!!! Te akarsz tesztelni, vagy megvárod a napot, amikor meg kell jönnie??? A másik topicon írták, hogy van egy hely Pesten, ahol 50 db-os tesztcsomagot lehet kapni, 84 Ft-ra jön ki darabja!!
Abból szívesen ellőnék pár darabot! :wink: Persze csak kétcsíkosból!!! :wink:

Azért írtam, hogy róluk várom a híreket, mert új infót fognak hozni!! Meliről remélem ír Hajni, Mamen egyben van-e még, és Candi uh-ja is érdekel. De természetesen a rólad szóló infók is NAGYON érdekelnek!! Főleg, hogy már nem előszörre összefutnak a szálak kettőnk közöttt!! :lol:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Hoppá
Nem reklamáció volt, csak azt hittem nem olvastad vissza.
Candi második kukkolásra megy már, biztos úgy lesz mint Nálad volt. ++++++++++++++

Nem kell velem kiemelten foglalkozni, csak láttad, hogy nem szaggatott vonalat húzott a ferti :shock: Ilyen még kb. másfél év alatt 2-3 alkalommal volt. Persze egyszersem akkor lettem terhes.

Szerintem kár állandóan tesztelni. Én a 13-14. dpo-n szoktam.
Most vagyok a 4.-en. Jövő hét vasárnap reggel. Meglátom lesz-e valami tünetem.
Bár az is igaz, hogy a vetéléseim mindig 8 mm-es petezsák-korban (4 hetes) történik, lehet már előtte kellene Utro. Talán megpróbálom a 10. dpo-n is (csüt).

Most iszom palástfű teát, egy kis sárgatest pótlásnak.
Vendég
 


Anyusziszi

a ferty most azért tett rendes vonalat, mert írtad a cervixet és azt is, hogy mit mutatott a páfrány.
A görbuszod miatt én sem aggódnék(még), hiszen még simán felmehet. Csak pozitívan!

málna2162
 
 


Lányok, nekem miért nem tesz folytonos vonalat a ferty????????

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Meghülyült a vonalzóm, reggel csináltam újat, és már áttett a 22. napra :shock:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Hoppá

A másik oldalon írtam le Anyusziszinek, hogy miért kapott folytonos vonalat(lapozz :D )

málna2162
 
 


Azt olvastam! Ezek szerint, ha nem írom be, hogy lh tesztet is csináltam, nem teszi be a folytonos vonalat? Én még sosem vettem/csináltam LH tesztet!

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Minél több információ van megadva annál "pontosabban" jelöli a pét. Ha csak a nyákot írod, vagy azt sem akkor szaggatott.Ha beírod mellé az LH teszt eredményét, akkor folytonos.

málna2162
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?