Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok
Gratulálok mindeenkinek aki tul van a szülésen.
Jo egészséget kivánok a babáknak és anyukáknak.
Én jol vagyok tegnap engedtek ki a klinikárol 2 honapot fekütem bent mostiscsak a hoszu hétvégére jötem haza meg hogy elintézek egy pár dolgot bevásárolunk a nagylánynak a sulira és a kisfiamnak az ovira. 4 viszatartásom volt mert a manoka folyton elindult kifele de most jol vagyunk. Ha tudok jövök még ithon vagyok ha nem akkor csak szülés után addigis legyetek jok .

Kép
v.e.judit
 
 


Judit de jó hogy jöttél!!!!!!!!!!!!!!!!
add meg a telszámod.........néha érdeklődnék felőled meg tudnék írni ide is a lányoknak!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ggica
most még jól elvagyok, itthon van apa is, anyu is jön szinte naponta. Szeptembertől meg Lilinek ovi.
Amúgy jól viseli, nem nagyon vesz tudomást róla, hogy egyel többen vagyunk, vagy csak így védekezik. Egyszer fogta meg, egyszer bekrémezte a fenekét, és ennyi.

Judit,
kitartás, most már ha megszületik Manócska, akkor sem lehet nagy gond.

Zsozso,
nálunk Lili hasfájós volt, Levi egyátalán nem. A böfire is max. 3 másodpercet kell várni. Még fel sem emelem függőlegesbe, félúton már jön is. Meg a puki is. Viszont csak kétnaponta kakil.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

 
 

Na kicsinyítettem képeket végre.
Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina olyan édes Levike+!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ma voltunk védőnéninél első hivatalos méricskélésen. 19 naposan 5250g Levi és 55 cm. 4 naposan 4340-nel jöttünk haza. Az majdnem egy kiló 15 nap alatt :shock:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina csak így tovább!!!!!!!!
szépen hízik Levike!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Linácska, hú, de sokat nőtt Levi. Na, látod, mégis elég a tejed egy 4.5 kilós (aha...5,2 kilós) gyereknek is!!! :lol: :lol: :lol: :wink:
(Valahogy nálunk se volt sláger, a gyere, segíts anyának pelenkázni/fürdetni... :o A lényeg, hogy szeressék egymást!)

Judit, nem is tudtam, hogy ilyen sokat kellett kórházban lenned...de most már csak 3 hét. Mi pont 19-én lagziban leszünk. Bár Te addigra már lehet, hogy otthon babázol.

Zsozsoo, Jázmin hasfájását végül sikerül valahogy enyhíteni? Vagy az idő ezt is megoldja?
Nekem van fogam, Máténak még mindig nincs. :shock: Pedig én már május óta tapogatom az ínyét...

Nita, akkor legalább már nem kell beszoktatni Mátédat még szülés előtt! Persze aztán lehet, hogy majd otthon akar maradni, ha megszületik az öcsi, nem?

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
ggica
 
 


Ggica,
hát fogalmazzunk úgy, hogy elég a tej meg a tápszer együtt :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ggica nem lesz itthon terveim szerint......max 1-2 nap......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!!!!!!
ma hajnalba begörcsölt a bal vesém......be kellett menni a korházba.......azt tudtam hogy vese homokom van.......de ma az urológián csináltak uh-t és már sajna vese kövem van......gyógyszert nem kaphattam Barni miatt.....

voltam ctg-n is......3-5 percenként vannak fájásaim......már elég rendesen érzem őket........szóval bármikor mehetek szűlni.......Szülésznőm szerint max 1-2 hetem van vissza......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska,
melyik veséd fáj?????????? Nem terhességi vesemedencegyulladásod lett??? Nekem pont 37. hetesen volt vesegörcsöm, szerencsére nekem egy óra alatt elmúlt és kiürült a vesehomok, de gyakorlatilag a terhesség végén pont nem tudtak vizeletet nézni, mert vérrel, gennyel, fehérjével, mindennel teli volt, nagyjából addigra tisztult ki, mire Levi megszületett.
De ez a terhességi vesemedencegyulladás gyakori, főleg a jobb vesét érinti, és akut esetben azonnali ellátást igényel.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina a bal vesém görcsölt be....de jobb is szokott fájdogálni......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


20 percre egyedül hagytam Levit az apjával, profi módon elaltatta, na de hogy.....
Kép
cumi kitámasztva a távirányítóval :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


:) :) :) :) nagyon jó ötlet!!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Megszületett kisfiuk Martin Viktor végre ithon vagyunk és em kell többet bet feküdnünk.
Remélem mindeki jol van késöbb jövök meséli.
Puszi mindekinek.

Kép
v.e.judit
 
 


Sziasztok!!!!!
velem minden ok volt a ctg-n........a multkori elég erős jósloknak ma nyoma se volt.........Barni viszont nagyon virgonc volt..........
szülésznőm szerint vihar előtti csend van.........
ja és kika szobába hinta székbe volt a ctg.....ki se akartam szállni ...........imádkozok hogy üres legyen a szoba mikor én szülök....a kád miatt is....ha lesz ott valaki ki kergetem az tuti!!!!!!!!

Judit sok boldogságot kívánok!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Judit!
Sok szeretettel gratulálok a babához. Ha tudsz képet tenni, várjuk ám!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Judit, szívből gratulálok Nektek, sok örömet kívánok a legkisebb babátokban (is)!
Nitácska, már nagyon izgatottan várom a híreket Rólatok. (Az egyik rokonunknak, aki szintén szept. végére volt kiírva, 6 napja megszületett a kisfia... :) )
Linácska, utólag gratulálok az 1 hónapos Levinek!!!
Sok puszi Mindenkinek!

Kép
Kép
ggica
 
 


Sziasztok!

Sajnos újabb taggal bővül a topic...

Pénteken, szept. 11-én volt ab incompletus-om. Első terhesség, amely természetes módon, de elég sokára jött össze, 1,5 év alatt. 7 hetes, 6 cm-es magzat volt, jó életjelekkel. Egyszerűen kinyílt a méhszájam és elindult a vetélés, bár előtte már jó két hete 3x2 Utrogestan-t és magnéziumot szedtem, a terhesség megtámogatása kedvéért.
Egy hete pecsételő vérzésem volt, ami ugye nem jelent semmit, de óvatosságból otthon maradtam, itthonról dolgoztam, az ágyból.
Szedtem Gravidát és rengeteg gyümölcsöt ettem, minden olyat, amit megkívántam. Semmilyen émelygésem, rosszullétem nem volt. Csak egy állandó, nyomkodó, bugyborékoló érzés a hasam alján, úgy vettem, hogy a beágyazódás tünete lehet.

És még valami: borzasztó rossz érzés volt oldalt feküdni, erős diszkomfortérzésem volt olyankor.

Gyógyulgatok, próbálom feldolgozni a történteket. A kórházba menet egész úton bőgtem, mint a záporeső, odabent már nem, a "feladatra" koncentráltam. Egész hétvégén természetellenesen nyugodt voltam és vagyok. Lehet, hogy a kórházban átélt rohamléptékben zajló események miatt is, nem volt lehetőségem vacillálni, lázadni a helyzet ellen, illetve annyira egyértelmű volt, hogy elveszítjük, hogy a nyilvánvalót nem lehetett megtagadni. Az izgalmak sem engedtek teret más érzelmeknek a nyugtalanságon kívül.

Viszont nehezen gyászolok, más helyzetben is. Azt hiszem, idő kell, felfogni is, feldolgozni is. Köszönöm, hogy olvashatlak Benneteket és erőt meríthetek a példáitokon.

Kép
manguszta
 
 


Ggica gratula a rokonotoknak!!!!!!!!
Manguszta nagyon sajnálom!!!!!!!!!!!!!!!!velem is megtörtént tavaly egymás után 2x is.........de sikerűlt!!!!!!!!
kívánom hogy mihamarabb felépülj és sikerüljön a baby!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Judit:gratulálok a kis Martin érkezéséhez!Sok tejcit kívánok!


Nita:hajrááááá!Te jösszzzzz!!!!! :lol:


Lina:Édes Levi! :D


manguszta:nagyon sajnálom hogy veled is megtörtént,de fel a fejjel!Legközelebb sikerül,mint itt mindannyiunknak! :wink:

KépKép
lyndee
 
 


most már tényleg rajtam a sor!!!!!!!! :) :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita üzent:



HARGITAI BARNABÁS MOST SZÜLETTEM 21:23-KOR, 3350 GRAMMAL ÉS 49 CM-REL A SZÜLEIM ÉS A BRATYÓM NAGY ÖRÖMÉRE. MILLIÓ PUSZI MINDENKINEK! BARNI

(bocsi, hogy átpofátlankodtam, de úgy gondoltam, megosztom veletek is a jó hírt) :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Látom későn jöttem,én is Nita miatt jöttem,de Betti megelőzött!


SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNUNK NEKIK!!!!!!!!!!

KépKép
lyndee
 
 


Nita babája-Barnabás :D


Kép

KépKép
lyndee
 
 


Nita,
sok boldogságot kívánunk a gyönyörű kisfiúhoz!!

Mi ma voltunk méricskélésen: Levi 6 hetes, kereken 6 kiló és 60 cm :lol: Két hét alatt 5 cm-t nőtt :shock:

Nagyfiú
Kép

Mosoly
Kép

Helló csajok!!!
Kép

Hason
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ma délelőtt hazajöhettünk!!!!!!!!!!!!!!
szüléstörténetet még meg fogalmazom ha lesz időm...... :)
De szülésznőmnek hatalmas köszönet!!!!!!!!!!!!Ilyen szülésznő nincs több a földön!!!!!
Nagyon nagyon hálás vagyok neki!!!!!!!
minden úgy történt és annyi idő alatt hogy ő azt mondta!!!!!!!

Barni most alszik.......eddig nagyon jó baba!!!!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita,
gratulálok még egyszer. Könnyű volt?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


úgy volt,hogy fél 6-kor burkot repesztett szülésznőm ....7-kor jöttek az első fájások....és innentől másfél óra mulva 21:25-kormeglett golyófejű!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska,
és egy képet nem tennél Barniról???

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Kép
ime Barnika!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita,
nagyon aranyos :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Nitácska, szeretettel gratulálok Nektek én is Barnika születése alkalmából, sok örömet kívánok a gyerekekben!
Akkor pont Máté-napon jöttetek haza, így duplán is ünnep volt aznap! Mátédnak boldog névnapot - utólag!

Manguszta, szia! Sajnálom a történteket, remélem, megvigasztalódtatok kicsit azóta, hogy írtál. Nekem is ab.inc. volt annak idején, pont, ahogy Te is mondtad: miközben mentünk a kórházba, tudtam, hogy nincs mese... :cry: Kívánom, hogy mielőbb babátok szülessen!!!

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
ggica
 
 


Ggica,Lina köszönöm szépen!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Hatalmas gratula az új babához, s minden gömbölyödő pocakhoz!

Nem tudom, hogy mennyire járok jó helyen a kérdésemmel, azt látom, hogy mindenki átélte már legalább egyszer azt a szörnyűséget, amit ma én hallottam,hogy nincs senki a petzsákban :cry:

Igazándiból azt szeretném megkérdezni, hogy van-e olyan köztetek, akinek nem javasolt a doki műtétet, arra hivatkozva, hogy még kicsi, s egy nagyobb vérzés keretén belül el kell menjen magától. Persze visszarendelt két hét múlva kontrollra, s mondta, hogy hívjam, ha úgy gondolom, hogy baj van (nagyon-nagyon vérzek, vagy két napnál hosszabb a nagyon vérzés :?: :roll:

Bízom a dokimban, de olvasgatok, s már nem vagyok biztos semmiben sem :roll:

Rövid történet: negyedik terhesség (első méhenkívüli, második: 16 és fél éves Kristóf :lol: haramadik: majdnem két éves Marci :lol: , s most ez lett volna (volt) a negyedik.....mai nappal 8+2 lennék, s nem volt mérhető embrió a pocimban. ez már a harmadik UH volt, az elsőn (5+2 hetesen)5mm-es petezsák, nem láttunk benne semmit, másodikon (7+2 hetesen) valamit mért a doki a 8,4 mm-es petezsákban, de én már akkor éreztem, hogy baj van, de ő azt mondta, hogy szerinte rendben, akkor az UH 4+6 hetesenek vélte a babót...s a harmadik UH pedig ma volt, amikor a doki mondta,hogy nincs ott senki/semmi a 1,2 cm-es petezsákban

Nem is lett olyan rövid, ezért bocsánat!!!

Szóval örömmel venném, ha kapnék vmi okos tanácsot, bár nem szeretnék nagyon parázni, de nem lenne jó, ha ezért nem lehetnék mondjuk újra terhes :roll: :cry:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Szilvi! Annyira sajnálom, hogy rossz híreket kaptál. :cry:
Bár nekem nem ilyen volt a vetélésem, tudom, hogy itt, a topikban vannak (voltak) többen is, akiknek nem fejlődött a baba, ahogy Te is írtad. S igen, amennyire én tudom, ilyenkor várnak kicsit, hogy magától kilökődjön, s nem biztos, hogy műteni kell.
(Ami azért lehet jó, mert talán ilyenkor nem is kell várni semmit, hanem már a következő ciklusban lehet próbálkozni megint!)

Okos tanácsot szívesen adnék ( :lol: ), de inkább csak megnyugtatni tudlak:
1. Ha bízol a dokidban, akkor az nagyon jó. Biztos, hogy a legjobbat akarja Neked.
2. Természetes, hogy szomorú/kétségbeesett/elkeseredett vagy most, hisz elvesztettél valakit. Remélem, mielőbb megvigasztalódsz.
3. Ettől még simán lehetsz terhes. Én drukkolok.
Kitartást az előtted álló napokhoz!!!

Mostanra már - ha jól gondolom - minden "vetélős topikos"-kismamihoz megérkezett a gólya, ugye???
:wink:
Mindenkinek boldog babázást!
Nálunk: kijött Máté első foga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jó éjszakát Nektek!

Kép
Kép
ggica
 
 


Ggica :D
Köszönöm!!!!!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok Lányok!

Nita,

Gratulálok a kicsi babátokhoz!!! :D


Szilvi,

Sajnálom ami Veled történt!

Lányok,

SIKERÜLT A FELVÉTELIM A FŐISKOLÁRA, SZÜLÉSZNŐ LESZEK!!! :D

Kép
amethiszt
 
 


Amethiszt gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mesélj mizu veletek????????????????

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gica, nagyon szépen köszönöm az együttérzést!

Szilvi, nekem azt mondta az orvosom (én húztam ki belőle, mert nem szeret ijesztgetni), hogy ha erős vérzés van, olyan mensi-szerű, akkor ne várjak semmire és ne is telefonáljak, mert lehet, hogy éppen műt vagy wc-n van vagy valami, hanem azonnal vágjam magam taxiba és rohanás be a kórházba és útközbenről hívjam fel. Ergo, nem szabad időt veszíteni.

Ennek és a tapasztaltak ismeretében azt mondom, hogy azt az orvost, aki azt mondja, hogy erősen vérezve várjál 2 napot, én a magam részéről rögtön otthagynám...

Nálam, amikor beértem a kórházba, még volt egy pici elméleti esély, hogy megtartható lesz, de percek alatt annyit romlott a helyzet, hogy majdhogynem altatás nélkül akarták intézni a műszeres befejezést. Persze partnerek voltak abban, hogy ha a helyzet engedi, altatnak és jöttek sokszor ellenőrizni, úghogy oké volt.

És hogy miért mondom mindezt: egy héttel a vetélés után veseproblémáim lettek. Most azt nyomozzuk, hogy megvolt-e korábban és emiatt ment-e el a baba, vagypedig a vetélés (vagy esetleg az altatásra-várakozás...) miatt meggyűlt-e odabent valami és alakult-e ki a vesegond. Szóval, nagyon körültekintőnek kell szerintem lenni ezzel a várakozásos dologgal.

Másik tészta, hogy a méhszáj mesterséges tágítása elég rossz dolog, meggyengíti a méhszájat és a végén pont ez vezethet később újabb vetéléshez. Tehát ha a természet megoldja, az a legjobb. Csak ne lépjen fel fertőzés, komplikáció, egyéb baj. Nálam azt mondta az operáló orvos, hogy a szerencsétlenségben az jó volt, hogy teljesen nyílt volt a méhszájam, így a későbbi rossz hatásokt legalább ennyivel kivédhettük.

Kép
manguszta
 
 


Szia Manguszta!

Nálam egészen biztos, hogy nincs baba, az a fura, hogy én az első UH óta érzem, a doki "csak" a harmadikon "adta be a derekát".... én is próbáltam végig hinni, de mivel nemrég egy egészséges terhességet hordtam végig (pont ugyanolyan dátumokkal csak más hónappal: utolsó menzi: márc. 06/aug.06., kiírt ip.: dec.13/máj.13)szóval nem volt nehéz a hasonlítás. A vérzést ő is erős menzis vérzésnek mondta, s az nem lehet több, mint két nap. Itt már sajnos nem fenyegető vetélésről, hanem részermről is nagyon várt vérzésről beszélünk :cry: A múlt héten végig dugdostam az Utrogestant, mert a doki még azt mondta a második UH után, hogy szerinte ok (én tudtam, hogy oyan későn nem foganhatott), de nem akaratam azt a hajszálnyi esélyt sem elvenni a kisbabámtól....szóval én még mindig "csak" barnázom, s már nagyon szeretném, hogy elkezdjek ürülni :(
Dokiról csak annyit, hogy már 5 éve hozzájárok, s megmentett egy kezdődő méhnyakrákból úgy, hogy utána egészséges terhességet hordtam végig...talán ezért nem akar kaparni, mert lehet, hogy nem akarja babrálni a méhnyakamat, ha nem muszály :roll:
Két hetet "kaptam"..jövő szombaton kell mennem, ha megtörtént, ha nem a vérzés...

Bocsi, hosszú voltam, de remélem,hogy érthető :roll: Várnak a fiúk a fürdőkádnál...pancsi van :wink:

Neked nagyon sok erőt kívánok, s biztos, hogy lesz még több egészséges babát is, bár ezt ilyenkor tuti, hogy hallani sem akarod!!!
Nekem jóval könnyebb, tudom, hogy már van két egészséges fiam :)

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Szia Szilvi!

Ja hogy ja!!!! Értelek! így már valóban más a szemszög! És igen, tuti, hogy nem akart mesterségesen tágítani, ha magától megoldja a szervezet. Persze biztosan könnyebb két gyerekkel, de akkor is, az olyan szép, hogy két srác után (aranyosak a képeken!) vállalkoztok újabb babára! Össze is jön hamarosan, az tuti!

Én amúgy relatíve könnyen viseltem a veszteséget... érdekes kanyar volt a sorstól, hogy korán mentem orvoshoz, még nem látszott jól, és sűrű bocsánatkérések között azt javasolta a doki, hogy 2 hét múlva menjek vissza. És még aggódott, hogy jaj, hát maga meg fog őrülni a várakozásban... Azért ilyen soká, mert egy konferenciára ment. Sajnos, mire hazatért, a baba már elment, de tkp nem is láttam UH-n, nem is alakult ki kapcsolat közöttünk. Persze éreztem a jelenlétét, a bugyborékolást, ahogyan fúrta be magát a helyére, az ólmos fáradságot, hogy egy édes kis szivattyúként vette ki belőlem a neki kellő táplálékot és energiát, de mégis, látni nem láttam. Nem is gondoltam volna, hogy ilyen fontos a vizuális kapcsolat.
Az is érdekes, hogy így legalább átvészeljük az influenzát (most kaptam el; ha még várandós lennék, tizen-egypárhetes volnék... igencsak esélyesek lennének korai, magzati ártalmak... A Jóisten tudja, milyen tragédiától menekültünk meg.
Szóval, ezen a vesebetegségen legyek már túl, és utána teljes erőbedobással újra kezdjük!

Kép
manguszta
 
 


Szilvi,
nagyon sajnálom :( Nekem három spontán vetélésem volt + két egészséges gyerek. Az én orvosom is - mivel relatíve kis terhességek voltak (8-10 hét) - a kivárást és a természetes utat javasolta. Tényleg erős vérzés volt, de gyorsan regenerálódtam, és a ciklusomat sem zavarta össze. Utána természetesen volt kontroll, hogy minden rendben kiürült-e, de szerencsére minden rendben volt.
Nekem a barnázást kezdetétől kb. 10 nap volt, mire beindult a vetélés, de ez gondolom nagyon egyéni. Azt beszéld meg mindenképp az orvosoddal, hogy milyen tünet nem normális, mivel kell azonnal hívnod (pl. magas láz stb.).
kisün
 
 


Manguszta :)
Köszi a fiúk dícséretét! Jó volt olvasni, hogy nem vagy annyira kibukva....én is ilyen vagyok ám, mármint nem tudok "gyászolni" ez azt jelenti, hogy nem tudom felfogni, hogy igazából mi történik velem :roll:

Kisün :D
Annyira örültem a soraidnak! Bocsi, nehogy félreérts, nem annak ami történt Veled, csak annak, hogy Te vagy az első hús-vér ember, akivel hasonló történt, s ezt le is írta. Mármint, hogy a doki a természetre bízta a dolgot.....annyit olvasgattam, s mindenhol azt írták, hogy ha lezajlik a spontán vetélés, akkor is műtétileg fejezik be, s valahol még azt is hozzátette egy netdoki, hogy "pontosan a következő terhesség miatt".....hát nem volt jó olvasni :shock: Mindenesetre most legalább türelmesebb vagyok, s tudom, hogy jövő szobatig már nem történhet nagy baj....
Gratula a két egészséges gyerkőchöz!!

Jó éjt Mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Szilvi,
semmi gond, értem én, miért örülsz :D Az orvosom szerintem nem tükrözi a magyar átlagot ilyen téren, viszont amennyire pl. USA-ban láttam (ott is volt "szerencsém" egy babát elveszteni), ott kis terhességnél a nőre bízzák, mi legyen a vetélés lefolyása. Remélem, minden rendben lesz!!!
kisün
 
 


De régen írt ide valaki!!! Ami mondjuk a topic címét tekintve nem olyan nagy baj... :lol:

Teszek egy friss képet a gyerkőceimről.
Kép

Nita,
hogy vagytok? Tesók jól megvannak?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina nagyon helyesek a gyerekek?
lányzó nem féltékenykedik?

mi is megvagyunk......Barni 1x kel éjjel és már csak 5x eszik 1 nap! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Egy aggódó kismama vagyok, most 11. hétben járok és semmi terhességi tünetet nem éreztem. Ezért ma reggel készítettem egy tesztet és meglepődésemre halányobb volt pár héttel ezelőttihez képest.

Ez most aggódásra adhat jelet?

KépKép
charlott
 
 


Charlett nyugi....ilyenkor már nem szabad tesztelni!!!!!!!!!!
ha azelőtt se voltak tüneteid vagy csak gyengék nem baj ha most sincs......meg vannak napok mikor vagy erősödik vagy csökken a tünetek erőssége!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?