Új privát üzeneted érkezett!

Ggica én nem is adok a méretekre...nem érdekelnek......lényeg hogy egészséges legyen a kis tökmagom!!!!!!!!!!!

Lina még 1 hétig maradjon bent Levike.........bár ha kijön már az se baj!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita,
ha lehet, még kettőig, mert jövő hét végéig szabin van az orvosom.
Amúgy most már tuti, hogy a vesém volt, mert ma meg tiszta barnát pisilek, úgyhogy holnap urológia.
De ma megtudtam, hogy létezik olyan, hogy terhességi vesemedencegyulladás. Jobb oldalon jelentkezik, mert a baba akadályozza a veséből a hólyagba való vizeletürülést, és pang a vizelet a vesében. Na az meg be tud bacisodni. De ha elmegy onnan a baba, akár spontán meg is oldódhat. Na remélem nekem ez volt tegnap.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


nekem melyik nap 2 napig is sötét narancs sárga volt a vizeletem de ma már nem.........

akkor egy pocak kép........29+6.hét:

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Nita,
amíg nem fáj, szerintem nincs gond. De ha mész legközelebb UH-ra, mondd, hogy nézzék meg a te vesédet is. Amikor Pestre elmentünk UH-ra, ott mindig megnézték, itt nálunk nem. Na majd ma úgyis megkuksizza a dokibácsi.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


gondoltam rá én is hogy biztos ami biztos alapon megnézetem........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Teszek képeket:

38. hetes pocak
Kép

Hazahozós ruci:
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


hűű csajok,jó nagy pocitok van! :D

Linácska:még ráérsz szülni,had fejlődjön még odabent kicsi Levi!Egyébként megvan már minden a babónak?kórházi csomi is be van készítve? csinos kismama vagy! :wink:

nita:köszi,jól vagyunk.Arnika már 7hónapos.ügyesen csücsül és kúszik.Máté várja már a kistesót?

KépKép
lyndee
 
 


Lina nem semmi mekkorára nőtt a pocakod......... :shock:
csini vagy!!!!!

nagyon szép ruciba jön haza Levi baba!!!!!!!

Lyndee Máté már várja Barnikát!!!!!!!!!Imádni fogja az tuti!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita, szép nagy pocid van már!
Veráékkal mi van?Priviben is jöhet...

Mi megvagyunk, nem történik semmi, dolgozunk, kirándulunk, ahogy régen.
Vendég
 


Sziasztok!!!
ma én összepakolom a korházi cuccom mert reggel rózsaszines folyás távozott.....nem nyákdugó volt ez 100%......
dokim csak holnap lesz......most pihizek semmit se csinálok..........de parázok mert a gyerekkel egyedűl vagyok itthon....api már dolgozik.........autónk nincs ha esetleg menni kéne........

Tavirózsa ezt még privibe se merem leírni...szólok Verának hogy meséljen ő....gyerekek jól vannak!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita:pihizz sokat,aztán ha lesz doki feltétlen menj el!Biztos ami biztos!

KépKép
lyndee
 
 


pihizek.hála azóta semmi....kop........kop......kop

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lina:talán már babázol? :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee,
nem babázom, hanem csavargok. :lol:
Voltam ma UH-n, NST-n, Lilivel fülészeten, na meg aludtunk is délután.

Teszek képeket, bár már nem az igazi, nem fér Levi bele. 3641g-ra saccolták most.

Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


jó nagy már Levi baba!!!!!!!!! :shock: :shock: :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


lina:tessék minden nap életjelet adni,különben gyanakodni kezdek :lol:
Szép nagy baba lesz Levi,de a pocid is hatalmas!
Lili jól van?

KépKép
lyndee
 
 


nekünk is megvan Barnus hazajövős rucija!!!!!

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!

Itt egy elveszett bárány!
Időm alig van a gyerköcöktől.
Jol vagyunk, Petra csak szopcsizik, 15.-én 4 honapos lesz.
Imádja az életet, tesokat.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
encike 2
 
 


nita, Lina!

Ti nemsoká babáztok! De jo lenne még nekem is olyan pici lenne Petra!
Olyan gyorsan nőnek a gyerekek!
encike 2
 
 


Szia Encike!!!!!!!!
már annyit gondoltam rád.mi lehet veletek?!
ha tudsz gyere picit többet amit időd enged!!!!!!!!
gyönyörűek a lányok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Megszületett július 31-én kislányunk, Jázmin.
3560gr, 50cm.
Mindketten jól vagyunk, ithon vagyunk.
Nehéz a kezdet a kisfiam részére, kistesót imádja, csak a mami 100 százalékos odafigyelése hianyzik...
Rengeteg a tejem, csak az elso nap veszitett baba sulyából...
A mellem viszont nagyon be van kemenyedve, hiába szoptatom az egyik mellem belső fele beton...fejni inkább nem akarom, így is 10szer több van a kelleténél.
Jelentkezünk majd, most a hétköznapoké a főszerp.

Kép
zsozsoo
 
 


zsozsoo gratula!!!!!!!!!!
sok boldogságot!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsozsó,
gratulálok Jázminhoz, és irigyellek ezerrel, hogy már túl vagy rajta. Most már nagyon én vagyok a soros. Hivatalosan még 5 nap.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina azt hittem már babás hírrel jössz!!!!!! :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsozsooo:Gratulálunk a kislányotokhoz!Szépek a méretei,majd ha lesz időd kérünk képeket is :wink:
Nem akarok beleszólni,de inkább fejjél nehogy mellgyuszid legyen,mert az fájdalmas is és a tej is elmehet tőle!később majd szépen beáll a tejtermelés :wink:


Encike:húúú de nagyok vagytok már!Szépen fejlődik Petra :wink:
Tényleg gyere sűrűbben és mesélj!!!!!!!!!


Lina:hajrá!!!!Drukkk!!!!++++++++++
Talán a hidegfront........??? :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Csajok,
én még nem szülök, szerintem nem lesz meg Levi időre. Semmi jelét nem mutatja. Ma megyek nst-re, majd megnézzük mutatok-e legalább egy kósza fájást...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina:Én is a kiírt időpontban szültem.Dec 20ra voltam kirva és 20án született Arni.Pedig már én is azt hittem én leszek az a nő aki sose szül meg :lol:
Iszod a málnalevél teát?
Jön ő ha itt az idő :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Itt vagyok!

Köszi a dicséretet!

Gratula akis Jázminhoz!
Dorina szerette volna, ha Petra Jázmin lett volna, neki ugye a meséből nagyon tetszik ez a név, de apa elvétette.

Már 3 napja ordit Petra, lehet kinozza foga, de jol vagyunk.
encike 2
 
 


szegény Petra......kened neki valamivel az inyét? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Koszonom nektek!!!!

Lina, nagyon drukkolok, gyors szulest kivanok Nked!!!!

Kép
zsozsoo
 
 


zsozsoo nem teszel ki vonalzót a piciről? :oops: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lyndee,
épp most kortyoltam el az első pohár málnalevél teámat. Így 39+3-nál, de nem nagyon szeretném túlhordani. De ha jól tudom a málnalevél nem indítja be a szülést, csak ha már beindul, lerövidíti.
A dec. 20 jó dátum :lol:

Zsozso,
meg sok-sok képet is kérünk :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina:igen,csak lerövidíti.Nekem pikk-pakk kibújt Arni a maga 4,2 kilójával :lol:
38.héttől napi 2 bögrével nyomtam.

KépKép
lyndee
 
 


Zsozsoo, nagy-nagy gratula a kis Jázminhoz!!!!!

Ha sok felesleges tejed lesz, vedd fel a kapcsolatot a védőnővel, mert lehet adni annak, akinek szüksége lenne rá.
Pld koraszülött kisbabának, ha az anyukája nem tudja szoptatni.
A TB támogatja, 1 liter 1800 Ft, max. napi 800 ml-t lehet adni.

Meg aztán le is lehet fagyasztani, később főzelékekbe is jó!
Azért fejni jó ám, hogy nem gyulladjon be a melled.
Vendég
 


Sziasztok!!

Úgy látom ide még nem jutott el a jó hír:

Ma 9:28-kor megszületett kisfiúnk, Kurenkov Levente Szláva. 4500g és 54 cm. Mindketten jól vagyunk!


Kép

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Köszönjük Zsuzsi!!!!!!!!!!!!!!!!


GRATULÁLUNK LINA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SOK BOLDOGSÁGOT,ÉS SOK TEJCSIT A KIS LEVINEK!!!!!!!!!!!!

KépKép
lyndee
 
 


Lina gratulla!!!!!!!
sok boldogságot!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsozsoo,

így utólag Nektek is nagyon sok boldogságot és jó egészséget kívánok!


Aliz

Kép
amethiszt
 
 


Lina!

Gratulálok!

Később gyere a részletekkel ám!
encike 2
 
 


Sziasztok!

Zsozsoo, Linácska! Nagy szeretettel gratulálok Nektek és sok örömet kívánok a pici (és a nagyobb - bátyus/nővér) babákban!
Lina, nagyon édes baba Levitek!
Felkészül Nitácska! :lol: :shock: :lol: (Ugye jól tudom? Már csak pár hét...)
Encike, Petra milyen sokat nőtt! És milyen szép hölgykoszorú!

Sok puszi Mindenkinek!

Kép
Kép
ggica
 
 


ggica bizony készülődök már....... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratulációkat. Hazaértünk. Levi alszik, Lili játszik, úgyhogy bejelentkezem.
Most nem olvasok, nem írok sokat, csak teszek egy-két képet.

Még a kórházban...
Kép

Hazaindulás...
Kép

Tesók
Kép

Ez a csokor várt itthon...
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina gyönyörű Levi baba........a csokor is és együtt a két testvér is!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Lina!!!!!!


De szépek a gyerekek!Micsoda hatalmas baba lett Levi :shock: Gondoltad volna?
Mit szólt Lili a kistesónak?
Ha lesz pici időd szülsétörténetet is kérünk ám :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee
Íme szüléstörténet, most volt egy kis időm.
A mi szülésünk elég villámra sikerült, és utólag belegondolva pont ezért elég félelmetesre is. Doki meg is jegyezte, hogy mint egy rakéta. Ugye második szülésnél az ember már tudja mire számítson, de nem azt kaptam. (Jó, szerencsére, de akkor is).
08.08-án este valami véres akármi jött belőlem, de csak egyszer így nem foglalkoztam vele. Lefeküdtünk aludni.
Hajnal fél 4-kor arra ébredtem, hogy mintha fájna a hasam. Szuper, nekem is vannak jóslóim
Aztán gyanúsan 10 percenként voltak "jóslóim", bár őszintén szólva még mindig inkább keményedés, mint igazi fájás volt. Fél 5-kor felkeltettem apát, hogy ne egyedül szórakozzak. Na ő persze bepánikolt, órát ragadott, hogy akkor mérjük..., na ezzel a lendülettel mintha alább is hagytak volna a dolgok. 5-kor mondtam, hogy akkor aludjunk tovább, még egy órát alhatunk nst előtt. Csak gondoltam még pisilek egyet, és akkor már minden véres volt. Alvás törölve, irány a kórház. Az úton (20km) egy db fájásom sem volt, kivéve a kórház előtt, mikor apa parkolás közben belehajtott egy gödörbe.
6-ra értünk fel a szülőszobára. Mondtam, hogy szerintem 10 perces múló fájásaim vannak, de valami véres cucc is jön. Már aggódtam, hogy korán jöttem, aztán majd jól itt tartanak feleslegesen. Mondták, hogy akkor innen nincs vissza, bármi van, felvesznek. (na ettől féltem). Kaptam szép kórházi cuccot, ráhallgattak a gyerek szívére, minden ok, felvették az adataimat, de fájás sehol.
Hívták a dokimat, aki még pont 2 órát ügyeletes volt. Megvizsgált, közölte, hogy akkor szülünk, mert 3 cm már a méhszáj a semmiből, és ez egy beindult szülés. Én még poénkodtam, hogy nem ígérem, hogy 2 óra alatt megszülök, kicsit rá kell húzni az ügyeletre. Ő meg közölte, hogy így tervezte, mert ha az aznapi nst sem tetszett volna neki, akkor gyorsan megindítja a szülést, de ez így akkor egyszerűbb. Rajta voltam nst-n, fájás talán 8-10 percenként egy-egy enyhébb, semmi extra. Aztán elkezdtem könyörögni némi cukorért, mert hát a reggeli kimarad, így infúzióba bekötötték. Fél 8-kor repesztettek burkot, aztán zuhiztam, sétálgattunk, beszélgettünk, szinte még mindig fájás nélkül. Fél 9-kor jött újra a dokim, mondta, hogy elég gyérek ezek a fájások, de azért megvizsgált, már 3 ujjnyinál játam egy óra alatt. Közölte, hogy egy óra múlva szülünk, de ha már úgyis megy az infúzió, tegyünk bele egy kis oxitocint, és akkor fél óra. Na úgy éreztem, itt csúszott ki a lábam alól a talaj, hogy még nem is voltak fájásaim, de azért szüljek. Az oxitocintól azért már lettek 4-5 percesek, de még mindig nem erősek. Talán az egész szülés alatt volt 4 olyan, hogy kicsit megkapaszkodtam, a többi egy erősebb mensis görcs.
9-kor mondták, hogy nem akarok akkor gyorsan pisilni egyet, mondtam, hogy de, meg le is zuhanyzok..., azért mondták, hogy 10 percnél ne legyen már több. Még sétáltunk a folyosón, mikor mondtam a férjemnek olyan 9:15 körül, hogy szerintem menjünk vissza, sétálok én az ágy körül, csak legyünk a köztelében. Ha már visszamentünk, feltettek újra infúzióra, és hirtelen az egész történet átcsapott igazi tolófájásokba. Na erre sem számítottam. Közben minden fájásnál éreztem, hogy mindjárt hányok, és szédülök, már nagyon hiányzott a cukor, igaz folyt, de hát még a fele sem, az meg pár gramm csak. Jött a doki, mondta, hogy már ki vagyok tágulva, de egy 20 percet még várjunk, mígy teljesen eltűnik a méhszáj. Én mondtam, hogy kizárt dolog, úgyhogy kiegyeztünk 5 fájásban.
Az nagyon zavart, hogy én úgy éreztem, hogy jön a gyerek, közben mindenki mindig kiment, és csak a férjem maradt ott, annyira elvesztettem a biztonságérzetemet, és pánikoltam rajta. A szülésznő kibírhatta volna azt a pár percet már anélkül, hogy átmenne a másik helyiségbe (az a felvételi helyiség, nem volt szülés, semmi). Na jött az 5. fájás, amikor kiabáltam a férjemnek, meg mindenkinek, hogy jöjjenek, mert kijött a feje, pedig én nem nyomtam. Na egyből 3-an ugrottak elkapni a gyerekem. Na jó, még csak félig jött ki, de én ezt nem igazán tudtam megítélni. Az orvos csak annyit mondott a férjemnek, hogy "Szláva ugye emlékszel, csináljuk", és már pattantak is mellém kétoldalról. Orvos mondta, hogy két fájás, és megvagyunk. Aztán nyomtam az elsőnél kettőt, amikor közölte, hogy ha ennyire kint van a gyerek, már nem állunk meg, gyorsan egy harmadikat, és már kint is volt. Rámtették Levit, mondtam, hogy jézusom, de pici. Majd mindenki rávágta, hogy pici, legalább egy 4,5 kilós gyerek, de nekem akkor is nagyon pici volt, és nagyon csúszott, nehéz volt tartani. Levették a vérünket az Rh- miatt, levették a köldökzsinórvért is időben, mert nagyon hamar jött a lepény is a gyerek után. Varrni sajnos sokat kellett, orvosom mosolyogva közölte, hogy Linácska szépen szétküldte a méhszájat, mert türelmetlen volt Én türelmetlen???? Jött a gyerek!!!
Az örzőben már ültem, nem fájt amúgy a gátseb, hozták Levit, és legnagyobb örömömre az újszülöttes elkezdte mutatni, hogy ne ijedjünk meg.... és bontogatta a kis lábát..., mire én befejeztem a mondatot, hogy "össze van nőve a lábujja". Néztek rám, hogy honnan tudom, aztán mutattam, hogy nekem is. 32 éve nem született senki így a családból, én voltam az utolsó, de a felmenőim közül szinte mindenkinek, úgyhogy Levinél tért vissza a gén. Próbáltunk szopizni, az akkor még nem ment, sőt aznap sem, mert Levit nem lehetett felébreszteni, bárki bárhogy próbálta. Másnaptól már igen, csak sajnos a tejem nem túl bőséges, főleg nem egy 4,5 kilós gyereknek.
A kórházban semmi rossz élményem nem volt, kivéve, hogy nem anyakönyvezték Szlávaként végül Levit, majd csak ha megjön az engedély. Így minden papírjáról, még a kiskönyvéről is lehúzták a Szlávát, hogy vissza se tudjuk írni. Amúgy olyan már bocsánat, hányadék kiskönyvet kaptt, el sem lehet olvasni, a születési súlya akár 4100 vagy 4800 is lehetne, mert arról a számról senki nem mondja meg, hogy micsoda, de ígéretet kaptam, hogy ha megvan a végleges neve, majd kicserélik.

Na jó hosszú lettem.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina hát mit ne mondjak........tényleg iszonyat gyors sebességgel szűltél!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Linácska, gratulálok még egyszer! Ügyes voltál, Levi is, Apa is. A csokor olyan megható! :cry: És még az is, hogy ahogy olvastam, a végén ott van ugye, hogy "Anya, sikerülni fog!" Olyan jó, amikor minden ilyen fantasztikusan jól megy!!! :lol: :lol: :wink:
Az éjszakázáshoz visszaszoktál már? A nappalok strapásak 2 gyerekkel?
Ja, és a "Hazaindulós" nagyon cuki!!!

Nitácska-Kismami hogy van? Mátéd járt oviba tavasztól? Nem emlékszem...
Kitartást a hátralévő hetekhez!

Lyndee, Arni-baba nagyon édes a vonalzón! Lassan 8 hónapos??? Igyekszünk mi is utánatok! :wink:

Sok puszi Mindenkinek!

Kép
Kép
ggica
 
 


kösszi jól vagyok csak ne lenne dög meleg!!!!! :x
Mát mini csoportos volt.....most megy kis csoportba!!!!!!!!! :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


@Linacska: sok-sok szeretettel gratulalunk a "picur" babadhoz!!!Orulok, h jol szultel es mindketten jol vagytok, ez a lgfontosabb.
Lili hogyan fogadta Levit?

@Nitacska: kitartast Neked, nagyon nehez lehet ebben a melegben, sokat gondolok Rad!!!

@Ggica: hogy vagytok?Fogacskatok van mar?

@Jasmin nalunk nagyon hasfajos, tegnap egesz nap csak uvoltott a draga, szornyu volt tehetetlenul nezni, persze nem sorolom a hazi praktikak listajat es a gyogyszert amit adok hasfajasra, termeszetesen minden hatas nelkul.Mellem most mar nem faj, nem kellett fejnem, a turo szepen lehozta a gyulladast rola es kozben beallt a mennyiseg.

Kép
zsozsoo
 
 


akkor azért csuklok annyit........ :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?