Új privát üzeneted érkezett!

Pé-től fájt a hasam középen,kétoldalt, puffadtam, de csak az alhas tájékán. Ne tudni minek köszönhető. Érdekes minden esetre. Semmi más tünet, hőm is alaphő körül van még mindig, 36.3,4,5 .....
andrenoci
 
 


Sziasztok :D

Tegnap halálra nyaggatam a dokit és csinált ultra hangot és van rajta egy kor alaku folt. 
Ma meg jön a vér teszt ,hogy baba vagy menzeszböl vissza maradt vér esetleg. 
30 napos a ciklisom minden honap 20.-án jött meg és 2-3 ovuláltam de Ovu tesztell is teszteltem, 2 erös csiknál vot s.x is :P
Ugy ,hogy d.u 5.óráig hülyét kapok. Remélem baba. 
gabo86
 
 


@bevianya:


Köszi a választ :) Nem lett teljesen negatív, hanem halványabb lett a tesztcsík, mint az ellenörző csík. A hőmérsékletem sem kezdett el emelkedni számottevően pedig a 17. napon vagyok (múlt hónapban emelkedett normálisan az alaphőmérsékeletem). De hiába lenne is peteérésem, a párommal már annyira nagy a feszkó köztünk, hogy eljutottunk oda hogy ebben a hónapban már nem is volt hajlandó az együttlétre a peteérés környékén, eddig is noszogatni kellett. Pedig szeretne kisbabát ő is. Ilyen problémáról semmilyen fórumon nem olvasok, bizonyára kényes a téma, vagy egyedi?... ezért gondolok valamilyen lelki terápiára, vagy hasonló dologra, ami segíthetne.
rozmaring73
 
 

 
 

@rozmaring73:
Szia!Izgalmas téma igen, de nem egyedi ha ezmegnyugtat. Légy szexi,erotikus,selytelmes hogy azt sugalja a megjelenésed,h ez nem is a babaprojektről szól!Tuti besokalt szegény :-) Képzelheted, amikor én 2 x is odamentem aznap a páromhoz h akció van mit szólt! :-) És mit elkellett követnem fényes nappal :-) a két gyerkőcöt alig vártam elmenjen otthonról :-)szóval másnál is van ilyen :-)
andrenoci
 
 


@rozmaring73:
Egyetértek andrenocival,az lenne a legjobb,ha meg sem mondanád neki mikor van pé,mert tényleg sokkot tudnak kapni a "most kell apa" helyzettől...
Próbálj te is lazítani,és valami újat bedobni ;-)
bevianya
 
 


Köszönöm bevianya es andrenoci megprobalok en is lazitani :-)
rozmaring73
 
 


@andrenoci:
Nekem is 3. napja faj es feszit a hasam alul es nekem sem emelkedett meg a hőm. Sztem holnapra fog megemelkedni. Ritkan érzem ennyire a pé-met ezért is örültem volna ha együtt vagyunk, de ez nem jött ossze
rozmaring73
 
 


@andrenoci:
Nekem is 3. napja faj es feszit a hasam alul es nekem sem emelkedett meg a hőm. Sztem holnapra fog megemelkedni. Ritkan érzem ennyire a pé-met ezért is örültem volna ha együtt vagyunk, de ez sajnanem jött ossze
rozmaring73
 
 


Sziasztok
Tegnap voltunk orvosnàl... a rossz hír jövő pénteken újra megyünk... ugyanis a menzi szerint 6-7.hét amugy csak 5-6.hét....
Kaptunk fotot is :) szabàlyos petezsàk,szikhólyag van... de még kicsi nagyon így egy hét múlva újra megnéz mielött szabira megy tuti dobogjon a kicsi szive
bocika13
 
 
 
 
 


@bocika13:
Szia! Ez nagyszerű! :-) Vigyázz magadra :-)
andrenoci
 
 


 


@bocika13:



Ne aggódj, minden rendben lesz, ezer drukk +++++
bevianya
 
 


Csajok, a mai jósteszt és a tegnapi:

8 és 9 dpo, vélemény?
a HCG reggeli pipiből még negatív 


bevianya
 
 


Na, ez így már rendeltetésszerű :-) 
bevianya
 
 


Szerintem vàrj még legalàbb a 12dpo-ig a hcg teszttel...
Nekem a nem vàrt napjàn alig làtható,rà 2napra làtható de még halvàny volt...
Most màr tudom kisebb is a baba a menzesz szerinti időnél..

Köszönöm a drukkot lànyok,picit még izgulok..de màr azért jó érzés volt làttuk őt még ha nagyon pici is :)♡♥

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


@rozmaring73:


Szia, üdv itt!
Én is azért csatlakoztam, hogy megbirkózzam a szégyennel, amiért nem sikerült összehozni a babát már több, mint két éve. Én még "csak" 26 éves vagyok, nálunk viszont a picit magas prolactinomon kívül azt mondták az orvosok, én is, párom is makkegészségesek vagyunk.
Mégsem jött a baba. Pontos, 28 napos ciklusaim vannak, igazából minden rendben van. Mindig ovukor voltunk együtt, pár nap önmegtartóztatás után párom részéről és semmi nem történt.
Hónapokig.
Júniusban, az alatt az egy hónap alatt elsírtam bánatomat sógornőmnek, hogy milyen selejtnek érzem magam, hogy nem sikerül, pedig annyira akarjuk, ő pedig ajánlott magánorvost, akihez foglaltam is időpontot és megnyugtatott. Talán ez mégsem annyira abnormális. Talán van remény. Közben elküldettem magam háziorvosommal megnézetni a pajzsmirigyemet és vércukor terhelést is csináltattam (mindkettőt itt ajánlották a fórumon!). Számoltam vissza a napokat július 17-éig, amikor mentem volna a magándokihoz. 11-én kellett volna jönnie.
Nem tudom, hogy pontosan miért, vagy hogyan, de egyszer csak (tényleg semmit sem csináltunk másképp, mint szoktunk), nem jött meg. Vártam, vártam, semmi. 2-3 napos kimaradás szokott lenni, nagyon ritkán, és tényleg úgy éreztem, hogy "mindjárt megjön, mindjárt". Minden WC-re menetelkor fel voltam készülve lelkileg a gyalázatra, de már úgy voltam vele, hogy hadd essem már túl rajta, mert ha későn jön meg, akkor a dokinál tök ciki lesz, hogy még vérzem.
De csak nem jött.
Pár nap múlva már gyanúsak voltak a jelek és teszteltem egyet. Egy halvány pozitívat. :) Aztán még egyet, hasonló eredménnyel. :)
Azóta látott már nőgyógyász és megerősítette a terhességemet. Most pénteken megyek újra ultrahang kontrollra, akkor leszünk nyolc hetesek.
Az én tanácsom? Beszélj róla, lehetőleg személyesen. Engedd ki, sírd el a bánatod, szó szerint és tűzz ki kis célokat, amik a babához kövezik ki az utat. Nekem, úgy tűnik, ez volt a baj, talán a stressz állt az útba. Vagy az, hogy már utáltam magam miatta. Komolyan semmit nem csináltunk másképp. DM-ben kapható terhesvitamint szedtem (Das Gesunde Plus A-Z Mama), csináltam a napjaimat úgy, ahogy szoktam.
Szerintem az segített, hogy kiadtam magamból. Remélem, hogy tudunk neked valahogy segíteni!

Lilypie Maternity tickers
csillagfenytvarok
 
 


@bocika13:


Jajj de jó! <3 Én is hasonló cipőben járok... egy hetet kivárni borzalom, amíg újra láthatom! Lassan már bekattanok, alig várom a pénteket, remélem, képet is kapok róla, olyan jó lenne!

Lilypie Maternity tickers
csillagfenytvarok
 
 


Megjöttem a nőgyógyásztól!
Idézek a leletről:
"Az uterusban ép szélű petezsákban egy 14 mm crl-ű élő embryo látható, 160/min szívműködés." Hallottam is a pici szíve dobogását! :))))))))
Viszont veszélyeztetett terhes vagyok a (még embriókori) cisztás vesém miatt (amit egy éves koromban kivettek) és kell mennem genetikai vizsgálatra (nem korai ez még 8 hetesen?) meg egy másik ultrahangra.
Elmentem védőnőhöz is, és holnap fél 10-re kell visszamennem hozzá, minden vizsgálatot megcsinál. Tessék, és még én panaszkodtam, hogy nem történik velem semmi...
Mellékelem a fényképet, amit még a nőgyógyásznál csináltam a kis manóról. <3

Lilypie Maternity tickers
csillagfenytvarok
 
 


@csillagfenytvarok:


Gratulálok, nagyon boldog, aggódásmentes babavárást kívánok, minden rendben lesz!!!
bevianya
 
 


Csajok!

Tegnap nem bírtam tovább és csináltam egy fancelle tesztet. Elsőre nem adott ki semmit, de pár óra múlva ott volt a 2. halovány csík.
Ezen felbuzdulva ma csináltam reggel 10-es és 25-ös érzékenyégűt is, de mindkettő negatív.

Ma vagyok 10 vagy 11 dpo-n, neem tudom mikor volt pé-m, hétfőn vagy kedden...a pozi lh teszt alapján.

Biankámnál már 10 dpo-n délutáni pipiből kimutatta.
Reménykedjek még, vagy már nem kell? A cickóm fáj 3 napja, szerdán  kell megjönnie. Szerintetek?
bevianya
 
 


@csillagfenytvarok:
Grt!!!!!!! :-) Jó egészséget kívánok mindkettőtöknek! :-)
andrenoci
 
 


@bevianya:
Szerintem vàrj mèg nekem 14dpo full halvàny,16.dpo kicsit halvàny de erősebb
Kiderült kisebb a baba... :)
CSILLAGFENYTVAROK MAJDNEM EGYIDŐSEK VAGYUNK KB :) :) ♡♥
bocika13
 
 
 
 
 


Lányok!

A mai reggeli lh jós és hcg... (kb. 13-14. dpo) szerdán NEM kell megjönnie...


bevianya
 
 


@bevianya:
Úgy néz ki ez is Grt! :-)
andrenoci
 
 


@andrenoci:


Még nem merek örülni...mert képzeld a "one step" állítólag 10-es és semmit nem mutat.
bevianya
 
 


@bevianya:
Szia! Őszinte leszek!Én már nem is tesztelek. Ha majd 2 hetet késik, akkor tesztelek! Am jövőhónap 10 én mek endroklinológushoz,akkor telik le a 6 hét várakozási idő, a gyógyszerhez!
andrenoci
 
 


@bevianya:


kb az enyém is ilyen hlvány volt a 14.dpo-n de fel is raktam ide
aztán 16.dpo-n erősebb
és most kb 7 hetes vagyok (picit kisebb mint a menzesz szerint kéne)
pénteken megyek újra nagyon izgulok már :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


Sziasztok!


gratulálok mindenkinek, ezek csodálatos hírek:) úgy látom termékeny volt a június-július :) annyira jó ilyen jó hírekre visszajönni!


Képzeljétek nálam új fejlemény, a 32-33 napos ciklusom után júniusban volt egy domináns petém (láttuk UH-n), párommal együtt voltunk.. majd 26napra megjött, valószínűleg sárgatest elégtelenség miatt.


ebben a hónapban úgy voltunk/vagyunk a nőgyógyászommal, hogy menstruáció 2-4. napján vérvétel, hogy lássuk valóban hormonhiányról van -e szó... viszont most 38 napja nem akar megjönni, ergo az utolsóhoz képes 12 napos késésben vagyok... viszont a teszt 5 napja még negatív volt.. nem merek újat tesztelni, de jó lenne, ha nem csak a hormonjaim viccelnének meg, hanem nálam is lenne valami csoda :))


Jó babavárást mindenkinek :) vigyázzatok magatokra a nagy melegben! sok-sok folyadék és hűvös, 


árnyékos helyek!


Lilypie Pregnancy tickers
nemethlaura
Budapest I. kerület
 
 


Sziasztok!

 Annak ellenére, hogy az LH nagyon erősödő és pozitív volt reggel és a fancelle is erősödött, délután elkezdtem barnázgatni, csináltam egy x-epilt, ami teljesen negatív...
Szerintem meg fog jönni, de akkor nem értem, hogy a fancelle mi a fenéért volt 3 darab teszt is halván yugyan, de az utolsó erősebb halvány 2 csíkos...
bevianya
 
 


@andrenoci:


Megértelek, a következő ciklusban én sem fogok!!! Csak kínozzuk magunkat!
bevianya
 
 


@nemethlaura:


Laura! Úgy legyen, szívből remélem hogy egy babóka van már bent és azért nem jön meg...a remény mindig ott van.
bevianya
 
 


A facelle tesztről ennyi, már alvadt vér távozik belőlem 
Hát akkor új hónap...
bevianya
 
 


@bevianya:
Alvadt vér nem jó! Orvos szagú.
andrenoci
 
 


Csak egy régi egy forintos nagyságú...azóta csak egy fél tamponnyi barna :-(
bevianya
 
 


@bevianya:
Azóta? Van még vmi?
andrenoci
 
 


Helló mindenki :-)
Miújság veletek?Hogy vagytok kedveskék? Babócák h viselik ez rendkívüli hőséget? :-)
andrenoci
 
 


@andrenoci:


Hát még a szokásos menzi tünetek, már készülök a hétfői ovu kezdésre, mert 10. napon ovum van elvileg, és veled?
bevianya
 
 


@bevianya:
Nekem tegnap megjött. Írtam előrőrébb, h ovukor és utána is mindig pokolian érzem magam. Kvázi a négy napos üdülésünkbe rondított bele legutóbb, jó lenne tudni miért vannak ezek az extraerős tünetek. Komolyan mondom előre félek
andrenoci
 
 


Tegnap voltunk kontrollon.... nagyon sokat nőttünk másfél hét alatt,történetesen behoztuk a lemaradást 7.-8. hét szívverés normális élő embrió látható :) <3 
picit szomorú vagyok most 4 hétig semmi.... :( 
képzeljétek közölte a dokim felesleges a védőnőhöz mennem majd ha 4 hét múlva is oké minden akkor majd elmegyek ráér akkor a labor is....bár tudom fiacskámnál is ez volt hamar mentem 7.héten védőbe azonnal labor stb... aztán a 12.héten lecseszett túl régi a labor leletem :P


Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


@andrenoci:


Sajnálom, hogy neked is megjött...utánaolvastam, hogy miért ez a nagy fájdalom egyes nőknél, mert állítólag a hasüregbe lökődik ki a kis pete, és ezt érezzük meg sokan.
Én is tudok azt az egy napot, nem lehet nem tudni,mert nekem is fáj 

Mikor lesz pé-d?

Bocika, nagyon örülök, hogy minden rendben, problémamentes babásodást kívánok továbbra is neked.
bevianya
 
 


Ha ezzel segíthetek nektek valamit,3ciklust csinàltam úgy mindenre figyeltem.... most utoljàra... egyáltalàn nem volt annyira fâjdalmas a peteérés elött,viszont elvileg mikor volt az nap erős görcs jött râm,sőt volt pàr csepp vérzésem /làzmérőm pont akkor szart be/
Ami még újdonsàg volt... most minden nap együtt voltunk,kb 6napig mikor kellett,és arra figyeltünk apa utàn menjek el :)elvileg ez is sokat segít olvastam valahol :) ;)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


Bocika13 annyira jó ilyet olvasni! Még az elején te is azt hitted, hogy meg fog jönni.. aztán jött a pozitív teszt:)) reményt adsz nekem is!


a reményről pedig.. 44.napja nem jön meg (azért nem azt írom, hogy mennyit késik, mert nálam kicsit összevissza) de ilyen hosszú ciklusom még sose volt.. 3 hónapja volt egyszer 41... de azóta L-thyroxint szedek és rendeződött a TSH-m, tehát már a ciklusomnak is rendbe kéne jönnie.


kb 2 hete van tejszerű folyásom, minden áldott nap... néha több, néha kevesebb (pedig ilyen még sose volt), illetve azóta 2x is éreztem szúró fájdalmat a méhem környékén (középtől icipicit jobbra).


teszteltem az elmúlt 9 napban 3x is és negatív, de valamiért még mindig reménykedem...


holnap egyébként megyek nőgyógyászhoz, mert már nem bírom ezt a tudatlanságot... és tök rossz érzés, hogy nem jön meg, de lehet csak amiatt mert selejtes a testem, nem pedig baba miatt..:S mindegy, holnap kiderül.. :)


 


Lilypie Pregnancy tickers
nemethlaura
Budapest I. kerület
 
 


Sziasztok hiába késet 9 napot a menzeszem és a doki hiába látot egy ovális formátt bennem sajnos a vér tezt igazolta ,hogy nincs baba.  De uj honap uj esély!!!

Pozitiv ovu teszt :)
gabo86
 
 


ovu teszt ma
gabo86
 
 


Nemethlaura
Bavallom erre a hónapra nem fogadtam volna...
A hőmérőnk tönkrement pont ovu időtàjt,közbe volt valami hasmenéses nyavalyàm.... szóval biztos voltam kuka....

Aztàn fura volt ovu utàn 8nappal kb ujra ugrott a hőm 37-37,1-re de elötte egy nappal feküdtem rosszulléttel

Megjelent a fehérebb krémes folyàs,és bepróbàltunk egy tesztet alig làtható volt... aztàn erősödött és most màr itt dobog a pici szive bennem :) :)

De bevallom még azért félek,lehetnek màr 12.hetes.... nyugodtabb lennèk picivel :)

És persze közbe szorítok nektek nagyon :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
bocika13
 
 
 
 
 


bocika13


Igen tudom, hogy a 12.hétig az ember még nem meri 100%-osan elhinni... vagyis sajnos egyelőre még csak gondolom.. de már az is csodálatos, hogy ott dobog a szíve!! ráadásul olyan gyorsan telnek a hetek, hogy lassan már nem csak 12.héten leszel túl, hanem már a nemét is fogjátok tudni:)) 


drukkolok, hogy minden a legnagyobb rendben legyen:)


Lilypie Pregnancy tickers
nemethlaura
Budapest I. kerület
 
 


 
Azt hittem ez egy aktiv csoport de hiába írtam 5ször. 
semmi reakcio  nagyon sajnálom, mindenkinek sok boldogságot kívánok a babákhoz.... 
kiléptem 
gabo86
 
 


@bevianya:
Szia! Rég nem voltam itt,bocsi.....mind két naptárom szerint 22-én lesz ovu,19-én éjjel és ma reggel is együtt voltunk, és még leszünk is
....
andrenoci
 
 


@bevianya: ....folyt.köv. mert nem írt a telóm. És aztán megint várunk. Most lesz 6 hete h az orvos belepiszkált a pajzsmirigy működésembe, jövőhéten labor.

Neked mikor lesz pé-ed?
andrenoci
 
 


@bocika13:
Én meg azt olvastam,hogy az orgazmus segítgi a sejtek mozgását, és a méhszáj orgazmuskor megnyílik és azt következően 15 percig nyitva marad..... Talán ezért is tanácsos együttlét után rövid időre ágyban maradni
andrenoci
 
 


@bocika13:
Köszi :-)
andrenoci
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?