Új privát üzeneted érkezett!

Ablakpucolás, na az volt az én szerencsém hogy december volt és nincs olyan mi rávegyen a hidegben, hogy ablakot tisztítsak, no de majd most... Már most látom hogy milyen mocskos némelyik.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Nálunk sok munkával telt a Valentin!Kb. egy órája vagyunk otthon,de én már délután megfőztem a vacsit,ami jó meglepi volt.Most fürcsi,aztán alvás.De a sok depi ellenére,most boldog vagyok,hogy a párom itt van mellettem.
Elvileg csütörtökön jön meg,de napok óta kèsz vagyok teljesen.Borzasztóan fájnak a melleim és nagyon érzem a hasamat is.Már nagyon várom a következő hónapot!:)
Szép estèt mindenkinek!
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

A hangulatom nagyon jó.Két napig otthon voltam,takarítottam,főztem,nagyon jó volt.Most dolgozom,a hasamat már nagyon érzem,várom,hogy megjöjjön!Az a durva,hogy régebben is voltak mensis tüneteim,de most durva.A melleim nagyon brutálisak (máskor is érzékenyek lettek,de most!!ÁÁÁ!!)
Beleéltem magam nagyon ebbe hónapba,sok tünetet vettem észre magamon,de azt hiszem csak azért,mert jobban figyelek és mert ezek a jelek több mindent jelentenek. :roll:
A jó kedvem és hangulatom visszajött és ez a lényeg,azt hiszem kicsit át kell programoznom a gondolataimat,még ha nagyon nehéz is!
Első lépésként belevetettem magam a sütésbe-főzésbe és a takarításba.Eddig hatásos.Aztán lehet előkapom unalmas óráimban a régi nyelvkönyveimet és azzal foglalom le magam. :wink:
És persze jövök ide hozzátok!Örülök,hogy mindenkinek jól sikerült a tegnapi napja és annak is hogy ilyen vidáman írtattok! :D
sipike83
Kalocsa
 
 

 
 

sipike:igen ezt én is elkövettem tavaly májusban, hogy már késett is a mensim pár napot és tényleg más tüneteket éreztem magamon, mintha terhes lennék aztán megjött.

A rákövetkező hónapban viszont a nagyon korán elkezdődő mensi és erős görcs érzés keltett bennem gyanút, nem is akartam tesztelni, de csak a ciklus 22. napján voltam (ha jól emlékszem) és nekem nem voltak ilyen rövid ciklusaim, így teszteltem. Ez volt talán dpo 10 napon ami elég korán van és esti vizeletből pozi tesztem lett. Tehát valóban becsapós a szervezet és nálam valószínű hamarabb is volt peteérés nem középidőben,ezért is látja az összes UH majd egy héttel nagyobbnak a babát és reményeim szerint március vége nem április eleje a mi időpontunk.





erika82
Erdőkertes
 
 


Erika,holnapra okosabb leszek.A menzeszem mindig pontos volt!Most egyébként nem fáj a hasam...mindegy már csak egyet kell aludni!!! :wink:
Ezt már csukott szemmel is kibírom!!!!
sipike83
Kalocsa
 
 


Lányok akinek van nagyobb gyerkőc, milyen paplant és párnát használtok nekik? Eddig jó volt a pici, de pár napja mondja hogy fázik, így most nézem a kínálatot, de nem tudom igazán eldönteni milyet is vegyek.

Sipike, holnap gyere hamar, a hírrel!

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Még semmi...:(
De még hosszú a nap....és azért pár nap csúszás is benne lehet a pakliban!
A kedvem jó,a hasam tompán érzem (egész hónapban),mondjuk kezdem érezni a derekamat is,ami annak a jele,hogy meg fog jönni..De a melleim még mindig brutálisak!!!Nagyon bedurrantak és nagyon érzékenyek....Remélem,ha terhes leszek,akkor nem nőnek a duplájára,mert így is nagyon nagyok?! :oops:
Többiek?
sipike83
Kalocsa
 
 


Á ezt nem bírom idegekkel!Miért nem jön meg????Minél tovább késik,annál tovább idegeskedek és annál később jön meg :evil:
Ez nem fer!!!!Tesztet nem merek csinálni,mert ha negatív,akkor elmegy az életkedvem!!!
Hát csajok szeretnék egy pár nappal öregebb lenni! :lol:
Bocs,hogy fárasztalak titeket,de nem bírok magammal!
sipike83
Kalocsa
 
 


Sipike a tapasztalat az, hogy inkább csinálj egy tesztet és ne agyalj rajta. Ha negatív, akkor legalább hamarabb jön meg, mert agyilag nem fogod tovább gátolni, ha pozitív akkor meg örülünk.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Értettem!Máris nekilátok!!!:)
sipike83
Kalocsa
 
 


Sipike, hajrá!:) jobb, ha megnyugszol. én is csináltam anno korai neg teszteket, szóval nem hal meg a remény akkor sem:)
20140503222551
 
 


Ez a nap poénja!Elmentem WC-re,hogy elvégezzem a tesztet,mire kipisiltem magam megjött! :lol:
Tehát összefoglalva: teszt negatív-és megjött! :lol:
Legalább hétvégén partizhatok ezerrel.Kicsit sajnálom,de azt hiszem így kellett lennie. :wink:
Éljen a március és a tavasz!
sipike83
Kalocsa
 
 


Sipike!
egyszer nekem is volt ilyen, még Ádám után, de ott a férjem követelte a tesztet. még szoptattam, és össze-vissza jött meg. tudtam, hogy nem vagyok terhes, de nem hitte el. De én nem pisiltem le, mert ahogy leültem a WC-re, egyből megjött.
Hajrá következő hónap!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

panda
Halásztelek
 
 


Panda!Köszi!:)
Szép estét mindenkinek!!!!Nekem még sok dolgom lesz ma,úgyhogy csak holnap jövők!
sipike83
Kalocsa
 
 


Sipike, szerintem minden jobb a bizonytalanságnál. Még csak az 1. hónapban vagytok, semmi sincsen veszve! :) Én most legutóbb az első elmaradt nap után teszteltem, nem akartam ezen agyalni. És az ember képes visszatartani a mensit aggyal....
Na, de a lényeg, hogy party hajrá és minden nappal közelebb vagytok az újabb akcióig :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Köszi Nyuszika!Igazad van ez még csak 1 hónap!Attól féltem,ha megjön,akkor szomorú leszek,de érdekes módon mégsem.
;)Mindig előre kell tekinteni,mert ami elmúlt,azon már ugysem lehet változtatni!
Jó éjt mindenkinek!
:wink:
sipike83
Kalocsa
 
 


Hajrá előretekintés!!!
Nekem a szülés után 1 évre jött meg először, de a 3. hónapban már rettentő hosszú volt és csak sokára kezdtem azon agyalni hogy mi van ha ... baba, mire vettem volna tesztet addigra rettentő kínok között de megjött. Azért bánom hogy nem teszteltem még így utólag is, mert baba volt mint utólag kiderült; és a teszt talán megmentett volna egy következő vetéléstől is, mert akkor nem próbálkoztunk volna rögtön a kövi hónapban. Nálam minimum 3 hónapnak kell eltelnie a vetélések után, hogy megmaradjon a baba - ez a bevált statisztikám, úgyhogy most már tudom mért ment el az előző.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Panda voltál már cukorterhelésen? Jó lett?

Erika merre vegy, többiek?!

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


beu:hát azért nem hangzik jól, hogy már ki is tapasztaltad, hogyan is működik nálad, mert hát ez azt jelenti amit mindannyian tudunk, hogy volt egy pár szomorú vetélésed, na de van egy aranyos csajszid és egy félidőn túli terhességed, ez tök jó, ez a lényeg :lol: .

sipike:legalább így látod mi a helyzet. Sok szerencsét a kövi hónaphoz.

Nem voltam pár napig, mert nagyon ledöntött a nátha, kettőig sem láttam, leszakadt az arcom úgy fájt a váladéktól, rég voltam ilyen beteg. Szerencsére lázas nem voltam. Most már kifele megyek belőle.

nóci, nita nálatok mi a helyzet, hogy vagytok?





erika82
Erdőkertes
 
 


Sziasztok!

Itt már megint szakad a hó!Kicsit már unalmas!

Érdekes dolog ez a babaprojekt.Igyekeztem nem rágörcsölni,aztán a hónap közepén teljesen elkapott a függőség.Teljesen rákattantam a dologra!!!Kicsit ijesztő lettem magamnak is!De azt hiszem,most helyre jött a kis eszem.
Rájöttem,hogy úgy is minden megtörténik velünk,ha eljön az ideje.Addig is élvezem még azt időt,amit ketten töltünk a férjecskémmel.Mostanában úgy is olyan aranyos és figyelmes velem!!!Megérdemel egy kis extra törődést!!! :D
Kismamik!Csak,hogy másról is essen szó!A pocaklakók,hogy viselik ezt a havazós időt?Írhattok ám arról is,hogy mi történik a pocakban?Én kíváncsi vagyok nagyon,hogy mi vár ránk?! :wink:
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok hozzátok? Tervezzük a kistesót a lánykának! :D
a héten volt is egy pozitív tesztem, de utána elkezdtem vérezni és el is ment. A doki azt mondta, hogy 1 hónapot szüneteltessünk, és utána belefoghatunk megint.

KépKép
KépKép
gittus0726
 
 


gittus:akkor 2 hónap múlva reméljük már nem csak a teszt lesz pozitív és pocakosodni is fogsz :lol: .

sipike:hát én most már sok dolgot nem írhatok, mert ahogy közeledek a vége felé már nem annyira kellemes a pocaklakó mozgolódása. Inkább csak panaszkodni tudnék. Egyébként lassan nem tudok ülni és olyan kemény a hasam, mint egy dinnye na de a mérete, mintegy 20 kg.-os krumplis zsák. Na ha ezt mind összeadjátok akkor már valóban nem tűnik olyan felhőtlennek a dolog.

Néha szurkálok, fájdogálok már gondolom jóslók lehetnek. Ma megyek UH-ra (már ha nem lesz hóakadály, mert szakad nálunk is) majd leírom mit mondtak.

Egyébként imád Máté enni, mert amint nekikezdek az ebédnek egyből beindul.





erika82
Erdőkertes
 
 


Erika, arról a krumplis zsákról dobhatnál ám egy képet :lol: És várjuk a híreket, ha eljutsz.
A vetéléses történetet, most csak a teszt miatt tettem fel, hogy azért nem rossz az ha az ember idejében rászánja magát.

Ma muszáj voltam bevásárolni, de hát hogy egy hókotróval sem találkoztam míg autóztunk. Mindenki 30-40-nel döcögött, mire a drágaságom, hátulról benyögi, anya gyorsabban :D

Hát a hétvégi megerőltetés után több magnéziumot szedek, de úgy tűnik beválik mert már tudok normálisan menni és vezetni is a jelek szerint.
De a hó szakadatlanul esik, ma már megvolt a hókotrás is ami engem illet, mert a pocaklakóm na ezt nem csípi, olyanokat tud keményedni, hogy csak na :roll:

Gittus, örülünk hogy jössz, és hajrá, de tényleg várjátok ki azt az 1 hónapot! Sok problémától megkímélitek magatokat.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Szia Gittus!Üdv köztünk! :wink: Ezek szerint nálatok is a tavasz lesz a nyerő időszak!
Látjátok, meg kell várni,hogy visszajöjjenek a gólyák!
:lol:
A krumplis zsák pedig durva! :D Már bocsánat!Úgy látszik a nőknek sosem egyszerű!Nekem tegnap jött meg,de a Niagara vízesés ehhez képest kutya füle!! :evil:
Beu azért vigyázz magadra a lehetőségekhez képest,csak óvatosan!!!(Mondjuk én mondom,aki ilyenkor is biciklivel közlekedem :? )

Erika várunk az eredményekkel!
sipike83
Kalocsa
 
 


Erika,lehet kicsit rosszul fogalmaztam!Szóval az érzésed lehet durva,nem amit írtál!!!Bocs csak végig olvastam amit írtam,aztán kicsit hülyén fogalmaztam!!! :oops: :wink:
sipike83
Kalocsa
 
 


Hát én is bicikliztem még terhesen is, mert Pankával szinte végig dolgoztam és úgy gyorsabb volt. Azóta meg maradt a séta, vagy néha a kocsi, de az olyan macera - betenni a gyereket meg ki...

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Gittus,
szia! Sok sikert a következő hónaphoz!!!

Mocorgás
Nekem még teljesen jó, főleg most. Azt hiszem, valahogy haránt fekhet a baba, mert se fölül, se alul nem érzek kapálózást, csak a hasam két oldalán. Ez jó, mert a múlt héten még olyan hólyag-focit rendezett, hogy csillagokat láttam. Szerintem a 8. hónaptól durvul be a dolog, amikor már nagy, és ereje is van a babának, addig nem gáz.

Has
Az enyém is elég nagy, de csak előre felé nyomul, oldalra egyáltalán nem, kezd szabályos gömb formát felvenni :lol: .

Beu,
Voltam 2 hete cukorterhelésen, teljesen jó lett 4,8 az éhgyomri, 5,3 a 2 órás.
Milyen magnéziumot szedsz? És a sima gyógyszertárit, eddig napi 1-et, de elkezdett görcsölgetni a lábam, úgyhogy (ha eszembe jut :oops: ), akkor napi 2-t. A hasamnak semmi baja, nem keményedik vagy ilyesmi, csak a lábam miatt szedem.

panda
Halásztelek
 
 


Az elején a sima magne b6-ot szedtem, de drága és gyorsan fogy, ugye abban alig van magnézium. Utána mikor mondtad a gyógyszertárit azt vettem, de elfogyott és apa is rákattant így most a béres magnéziumját szedjük abban legalább 250mg van, és most akciós, igaz csak 1 tablettát ír naponta de most 2 szedek. Bár ma az sem jött be, mert úgy felhúzott az az idióta banki picsa.....

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu!
DM-ben most 2-t fizet 3-at kap akció van Béres magnéziumból. Egy nagy dobozban van összecsomagolva 3 normál.

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!

bocsi hogy most ritkán vagyok de azt se tudjuk hol áll a fejünk.hétfőn haza jöttem a gyerekekkel....már nagyon hiányzott...víz még mindíg nincs de a párom kolegája hoz nekünk ivóvízet és amihez még kell-.

remélem mindenki jól van?:)
az újakknak üdv:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Panda köszi!!

Nita, kitartás, előbb utóbb csak megoldódik a helyzet!

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni Hozzátok. Még nem vagyok képben, de ígérem, elkezdek visszaolvasni.
Nekünk van egy csodaszép, lassacskán/hamarosan 1 éves kislányunk, de már egyre többet jár a fejemben, hogy Kistesót szeretnénk neki. Körülbelül ősszel indul élesben a projekt.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Szia Kati :) Milyen hamar sikerült a kislányod? Csak, ha ősszel lesz másfél éves, akkor mivel számolhattok a tesó érkezésére: Bogica éppen elmúlt 2 éves, és akkor születik, vagy kell majd idő szerinted?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Nyuszika: Bogink egy spontán vetélés (5.hét) után egyből sikerült. Sőt! Ikrek lettek volna, csak a 7.héten a tesó nem nőtt, majd ki is ürült szépen magától. Szóval annyira nem számítunk hosszú várakozásra. De, így is majdnem 2,5 éves lesz Bogi, mire megszületik a Pici.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


kati:üdv közöttünk.

Nos UH túl vagyok.

Múlthéten voltam papíron 33 hetes, de a kis legény odabent 2,9 kg ami iszonyat nagy és a feje 92 mm ami még nagyobb, mint kellene. Az orvos már most mondta, hogy ez bizony túl nagy baba az én méreteimhez (158 cm), így jövőhéten újra UH és meglátjuk mi lesz, mert lehet csak a 37. hétig húzzuk egybe aztán különválunk és nagy valószínűséggel nem enged szülni sem, mert hogy a buksija igen nagy méreteket ölt már most. Remélem leáll a növekedésben egy picit, mert jobb lenne ha minden menne a maga útján.
5 hete voltam nála akkor 77mm fej és 1,3 kg volt.

Állítólag 96-98 környékén van a születendő gyermek fejecskéje és már efölött császárt szoktak javasolni az én kis termetemhez pedig már most 92 és még lenne 6-7 hetem, na azt mondta, hogy azt nem várjuk meg. Kétszer megmérte a fejét és nem csak a feje nagy (kicsit megijedtem mikor mondta), hanem a kéz, láb csontok is mind 36+5 naposnak felelnek meg. Hát hogy tudta így túlnőni magát azt nem tudom. Cukrom nagyon jó és fele annyit eszem, mint a lányommal, ha esetleg ez befolyásolná szóval én biztos nem tehetek róla. Talán emiatt viselem olyan nehezen a terhességet, nagyon magasan van a hasam ezt mondta az orvos is.

Így állunk mi. A fényképek készülnek még a héten megpróbálom felrakni őket. Legalább ti is látjátok a hatalmas dombomat :wink:





erika82
Erdőkertes
 
 


Sziasztok!

Kati üdv itt köztünk!!!

Na megvolt a hétvégi partizás,nagyon jól sikerült. Most már jöhet a nyugalom és az új hónap!!!
Kicsit még fáradt vagyok,mert tegnap nálunk volt az egész család ebédre,de a hajnalig tartó dorbézolás után isteni ebédet készítettem!Szerencsémre! :lol: (Ez volt az első önálló készítésű családi kajám,azért ilyen nagy dolog+eddig nem volt akkora konyhánk,ahol elfértünk volna!) :wink:
sipike83
Kalocsa
 
 


Erika, durvaaaaaaaaaaaaaaaaa. Mi a manótól nőtt így meg?! De persze hallottam már olyat is, hogy bár többször mérte a doki, de nem akkora, mert olyan fura szögben tartotta magát a gyerek, hogy az csalt... Persze, ha mindene nagyobb..... Hmmm... És soha nem merült fel a korábbi fogantatás?! Ne izgulj a császár miatt, a lényeg, hogy egyben legyetek mindketten, egészségben.

Sipi, akkor hajrá harc. Nekünk a héten esedékes az ovu, meglátjuk. De hogy őszinte legyen, szülés óta nem vagyok nagy tornabajnok az ágyban............ Lustaság, fáradtság, nem tudom, de nem nagyon vagyok az akcióra kattanva...... Persze a férjem miatt muszáj, magam miatt is, de olyan fura ez..... :oops:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


A korábbi fogantatás nem valószínű, mert eleve védekezés mellett is jött össze és tavaly június 27.-e volt a menses első napja, na ha ezt nézzük akkor főleg nagy, mert április 2-re lennék kiírva, de azt tudom, hogy nem középidőben fogant, mert elkezdtem hőmérőzni és a kisebb baleset is valahol a 8-9 ciklusnapomon volt, tehát inkább a március 27-e a mi szülési időpontunk amit az eddigi UH alá is támasztottak, na de most valahogy nagyon megnőtt és nincs ezzel baj, hiszen vannak nagy babák, csak én vagyok hozzá kicsi az orvos szerint. Na majd látjuk. Jelenleg 36+4 napos mérete van és ha így nő akkor hajaj nem lesz itt szülés, mármint hogy természetes. Az április elejét mondta az orvos, hogy felejtsük el és a március vége is oly távoli ilyen fejmérettel és súllyal, de majd meglátjuk a kövi UH után mit tudunk tenni. Azt mondta nem visz bele olyan szülésbe amit eleve nagyon nehezen vagy nem tudnék végig csinálni. Tetszett ez a hozzáállása, mert miért szakadjak szét mindenhol ha tényleg olyan nagy lesz. Előtte persze elmegyek máshoz is, mert kíváncsi vagyok más UH véleményére is.

nyuszika szopik még a babó? Lehet azért vagy az ágyban egy kicsit visszafogottabb? Nem értek hozzá csak hát ha szoptat az ember akkor gondolom a hormonok még nem állnak úgy helyre.





erika82
Erdőkertes
 
 


Eri, nem, közel 1 hónapja nem szoptatok. Mondjuk az is igaz, hogy a hormonok dolgoznak bennem rendesen, ugye: csak csak késett a mensim, erős alhasi fájdalmak közepette jött meg, tiszta ragya vagyok, na meg szopi alatt aktívabb voltam a témában..... Na, majd helyreáll :)

Akkor nagy az izgalom, hogy az eddigi tervezett kb. 6 hét helyett lehet, hogy 3 hét múlva jön a tesó ? :) Jujj, nagyon izgalmas. Egyet értek a dokival, sok szempontból nem egészséges egy hatalmas baba természetes születése. Legfőképpen Neked!!!!! Nem csak az, hogy pici lány vagy, hanem az egész női berendezésed tönkre mehet!!!!!

Ugye majd értesítesz valakit, ha megszületett a manó, nagyon kíváncsiak vagyunk és szerintem mindenki nevében mondhatom, szurkolunk ezerrel :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Erika!Ez tényleg durva!Kitartás.Bár szerintem se biztos,amit mondtak,sok ismerősömet is megijesztették a mérési adatokkal.Sőt a nagynénimék valami genetikai vizsgálaton voltak a harmadik babával.Itt azt mondták,hogy valami eltérés van,úgyhogy lehet valamiből több lesz a gyereknek,vagy kevesebb.Szegény végig izgulta az a egész terhességet,aztán teljesen egészséges kislánya született. :evil:

Nyuszika,mi elég "aktívak" vagyunk,de például az előző hónapban épp akkor nem volt hozzá kellő lendület,amikor kellett volna. :roll:
Ki tudja,hogy mitől van ez?!!! :roll:
sipike83
Kalocsa
 
 


Sipike, jó ez a kellő lendület :D de így már mi is buktunk be hónapot :lol:

Erika, kitartás, hát nem semmi méretek, de örülj annak is hogy az orvosod legalább elővigyázatos. A császártól meg ne izgulj, ott is fent leszel, csak nem a lábad közti rész fog fájni utána - legalább ülni fogsz tudni - hanem a hasad alja. Nem tudom melyik a rosszabb vagy jobb. A tej ugyan úgy rendelkezésre fog állni a babónak, nekem sem volt vele semmi gondom, sőt, mintha simán szültem volna, mások meg ott nyavajogtak. Csak akarni kell!!


Na este megyünk mi si UH-ra már alig várom :lol:

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Erika!
Aztabetyármindenit :lol: ! Jó nagy bébi! Nekem Ádámnak 100 volt a BPD-je a szülés előtti nap, de ő faros volt, mondta is a doki, hogy ekkora fejjel esélytelen a hüvelyi szülés. Ő is már a 36. heti Uh-n 3000 g volt, végül 3850 lett, de ha fejjel lefelé van, simán engedte volna a doki, pedig én is csak 162 cm vagyok, és akkoriban szülni is csak 62 kg-val mentem. Igaz, a hasam 120 cm volt :oops: :oops: , a Tiéd mekkora?
Még dolgozol? Ha igen, meddig?

Kati!
Szia! Hajrá kistesó nálatok is!

panda
Halásztelek
 
 


beu:kíváncsian várom az UH eredményeket.

panda:jövőhét szerdáig dolgozom aztán már nem. A múlthéten mértem 102 centi volt a hasam a köldökömnél, igen hegyes inkább kifele lódul a drága.
Nekem ez a harmadik UH volt talán, a 36 elméletileg még vagy 3 hét múlva lenne, de hamarabb is megnéz, mert idegesíti a nagy fejecske és a nagy súly. Tudom elmérni is elmérheti. Majd látjuk mit mutat a jövőheti Uh és azt mondta akkor megbeszéljük. A 37. hét előtt nem lesz kint az biztos, mert azt megvárjuk aztán majd látjuk. Kicsit ijesztő, hogy most papíron 34. vagyok, de elfogadta a doktor, hogy már 35 (idáig nem akarta :lol: .) én pedig beleéltem magam, hogy egy teljes hónapom lesz otthon hát ha így haladunk akkor nem.
Azt mondta, hogy a 37. hetet mindenféleképpen megvárjuk, hogy betöltsem és a 38. héten vagy indít vagy ha túl nagy lesz kiveszik, megbeszéljük a továbbiakat. Bízom benne így elfogadom azt amit mond.





erika82
Erdőkertes
 
 


Értesítenék a kórházból is akár valakit ha kapok privibe egy mobilszámot és más nem sms-be megírom és akkor az a valaki felrakja itt nektek a nagy hírt. Mondjuk ezen még nem gondolkoztam, mert még nem érzem a szülés szelét.





erika82
Erdőkertes
 
 


Beu,várunk az élménybeszámolóval!
Panda,jó nagy pocid lehetett, ekkora magassághoz ekkora pocak!! :wink:
De szeretnék már én is!!!Egy cuki krumplis zsákot!Úgy látszik hónap elején erősebb a baba utáni vágy!Biztos azért van,mert ilyenkor még van esély.A hónap végére meg úgyis eldől!
sipike83
Kalocsa
 
 


Beu!
Mi volt az UH-n????? Kiderült, hogy milyen nemű az albérlő :wink: ?

Erika!
Küldtem privit a számommal :wink: .
A 102 cm nem is sok. Én Noémit 100-zal szültem, most 93 cm. Igaz, még 3 hónapom vissza van, rettegek, hogy most is olyan brutálisan nagy lesz :oops: . Nekem is előre felé növő hasam van, a nagyokkal is olyan volt, hátulról egyáltalán nem látszik/látszott, hogy terhes vagyok, még az utolsó napon sem. Most abban bízok, hogy 3 hét múlva kiderül-e hogy fiú-e vagy kislány, és ha lány, akkor talán nem nő olyan nagyra...

Sipike!
Ne aggódj, hamarosan növesztheted a krumplis zsákodat :lol:!

panda
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!!!!!!

Szia Katiiii:)))))))))))))))))))))))

Erika jó nagy babót növesztettél:))))))

Sipike hajráááááááá:))))))

lányok iszonyatosan fáj a hasam alja néha jobb oldal felé húz de inkább a hasam alja ez lehet pé??????

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Simán lehet pé, nekem MINDIG ilyen tüneteim volta, és pontosan 15 napra rá jött meg. Mivel már otthon vagy, semmi akadálya a bébigyártásnak :wink: :oops: . Még mindig számítok rá, hogy együtt fogunk babakocsit tologatni :wink: .

panda
Halásztelek
 
 


"Még mindig számítok rá, hogy együtt fogunk babakocsit tologatni "..nagyon remélem én is:)))))) :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Lányok a fogadtatást!!!

Erika: Tényleg szép nagy babát növesztettél! Én 113-al mentem szülni! (Istenem, pont egy éve ilyesmi tájban jött az első fájásom-ilyenkor már mondtam a férjemnek, hogy messze ne menjen dolgozni, mert sztem ez AZ lesz. nosztalgia vége! :lol: )
Sztem ha bízol a dokidban, nyugodtan legyél, biztos jó lesz minden.

Nita: Sztem is lehet, hajrá!!! :wink: Szuper a téli baba!!! Tavasztól tologatni!!!!

Panda: Mikor mész uhu-ra? Ennyire szégyenlős a lakótok? :lol: Akkor én kislányra tippelek. :wink:

épzeljétek! Az én mintagyerekem este 9-kor balhézott, hogy nem akar aludni, hanem kijön hozzánk a nappaliba.
Megtettem mindent, de nem volt egyszerűen más esélyem, mint kivinni magunkhoz. Kicsit hencsikézett az ölünkben, aztán bevittem az ágyába és nem mondom, hogy simán visszaaludt, de elaludt és most kezd mocorogni. Hogy mi lehetett vele? :roll: Még talán soha nem csinált ilyet. Olyan volt már, hogy sírt, kivettem, ringattam, visszatettem, de ilyen... :roll:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: