Új privát üzeneted érkezett!

melisc nyugodtan dolgozz.........nem lesz semmi baj.....remélem........
ezta magneb6-t szedhetem az elevit+folsavutro mellett is? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita laptető akkor rossz már nem lehet :P :P :P

Kép
Kép
melisch
 
 


Igen szedheted, én az egész terhességem alatt szedtem, erősíti a méhet, nagyon sokmindenre jó!!!!

Kép
Kép
sz.niki
 
 

 
 

ma már nem tudok venni de holnap igen.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én nem tudom milyen ez a barnázás,mondom egyszer volt egy pötty,de mióta terhes vagyok,erős folyásom van.Igaz fehér színű,de nagyon van.Nem neked is olyan volt Nita,csak sárga???Várj,visszaolvasok,mert volt valami ilyesmi egy csajszinak,egy másik top.-ba.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


lehet hogy sötét sárga volt....a toilett fénynél nem olyan jol látni...... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Most lehet hogy hülye vagyok,de a vizeletbe,vagy a bugyidon volt????Na visszaolvastam,de annak a csajszinak barnás-narancssárga volt.....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


a wc papiron volt csak....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Most lehet hülye vagyok, de azért sztem a barnás narancssárga az gyanúsabb...
Nita: sztem ha nagyon durván barnás lett volna jobban megjegyezted volna, az normális, hogy mindenért most jobban aggódsz, mert nagyon sok midnen mentél kersztül., mi is ugyanígy lennénk vele.
Azóta nem volt semmi ugye?

Kép
nyuszifül16
 
 


egyenlőre semmi.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Az sztem elég jó hír...DE ugye pihensz most is?????????????????????????????????????????????????????????

Kép
nyuszifül16
 
 


na hazaértem és örülök, hogy nita állapota nem romlott, nagyon szoritunk ám neked!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


most épp ülök....vasalni kéne,mosogatni is...és kaját is kéne csinálni....páromnak nem merem mondani hogy mi volt mert akkor tiszta zizi lesz....azt nem akarom....lehet csak összekeverem a lángos tésztát aztán megint pihi és utána kisütni.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: hagyad most azt a hülye lángost! Majd meg csinálod, Párod meg miért lenne zizi?? Haragudna vagy mi?
A vasalást meg meg lehet csinálni holnap is...

Kép
nyuszifül16
 
 


nem haragudna csak szerinte mondaná hogy "tudtam" :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csinálj melegszendvicset, vagy tejbegríz, vagy olyat, ami néhány perc...tuti megérti páro, ha meg mondod, hogy nagyon fáradt vagy, és megkéred lehet el is mosogat.
Én azt hittem méhszájsebműtét után 5 nappal már kutybajom, óvatosan porszívóztam, meg is lett az eredménye, kórház, és vérzéscsillapító ecsetelő...nem rémísztgetés, de néhe tudni kell mi a fontosabb! Pihenj Nitácska! Látod, hogy vigyázunk Rád! :)

Kép
nyuszifül16
 
 


nyuszifűl ige látom hogy vigyáztok rám.....köszönöm... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hát szerintem is felejtsd el a lángost esetleg ha a tészta már kell akkor talán kisütném. A vasalást FELJTSD EL és kérd meg párod mosogasson el ha ugy gondolod, hogy csak megijedne mond csak azt, hogy nem vagy túl jól szerintem szivesen fog segiteni :wink: :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


a tészta már a hütőbe pihen.-én meg itt a széken....vasalni majd holnap ülve fogok......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


te érzed ha ki tudod sütni a lángost. A vasalást meg felejtsd el nem lehet olyan fontos most te fontosabb vagy :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


nem biztos hogy kisütöm....csak a tésztályát állítotam össze...a baba fontosabb....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


végre lemondtál a lángosról! Én mikor hazaértem kivettem a mélyhütőböl egy adag marhahust, be a mikróba kifagyasztani kis kockára vágtam és mindjárt kész a pörkölt, hozzá volt itthon fagyasztott zöldség, de a makaróni is megteszi. Már mindjárt ehetünk! Ez csak tipp volt!

Kép
Kép
melisch
 
 


nálam is már félig kiolvadt csak acsirkemell husi..... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nyam nyam én is azt akartam de nem volt már itthon :cry:

Kép
Kép
melisch
 
 


nyiszifül te, hogy vagy? Olvastam a délelötti leveled, hogy nem tudod ott csinálni a dolgozatod ahol akarod, sajnálom :cry: de nem tudna a tanárnőd segiteni? Nálunk a tanárok olyan sok kapcsolattal birnak, hogy nagyon sok diáknak tudnak segiteni! Jó hallani, hogy lesz végre saját lakásotok a pároddal. Végre csak ti ketten olyan jó, bár tudom te a hármasban való életet szeretnéd! Nekem nagyon kényelmes igy kettesben az életem :wink: :lol: nincs annyi dolgom, férjem elvann egyedül is ha nincs kedvem fözni eszik ami van, mosogatni nagyon sokszor ő szokott, sőt van ugy hogy szombaton mire én felkelek már felsöprögetett és felmosott. Nagyon ari :lol: Ha baba lesz már nem lesz ilyen jó dolgom tudom :oops:
Nekem csorog az orróm és semmi babára utaló jel :cry: de sebaj uj hónap uj izgalom!

Kép
Kép
melisch
 
 


melisc van még ha kell...... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita :lol: :P most már mindegy mert kész a pörkölt csak legyen vége Smallvilnak addig nehezen vonszolom páromat az asztalhoz!

Kép
Kép
melisch
 
 


Halihó!A csütörtöki 600as hcg szinthez képest a mai 1300!!!!!Minden oke,szépen fejlődik a babó.CSütörtökön este ultrahang,akkor már 6 hetes lesz.Lehet már a szive is dobog majd.Annyira izgultam mielőtt telefonáltam,hogy alig kaptam levegőt.Nita!Tudod,hogy irtam én is valamelyik nap,hogy láttam a wc-papiron valami barnást folyást,de azóta semmi.Te voltál már dokinál?Szerintem 2 vetélés után automatikusan már első naptól fel kéne irjanak valamit a terhesség megtartására.Nem mondta az orvosod,hogy azonnal jelentkezz?
Vendég
 


az egy sorozat ugye? :roll: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melisch: Anya barátnőjéékhez költöztem volna egy panelba, csk máj végéig, amíg a mienket át nem vehetjük, d eaz pont az államvizsga ideje. Úgy volt, hogy csak ketten leszünk...de csődbe mentek, és a férje szolnoki lakását el kellett adni, és ő és a fia is felköltöztek, nekem meg most kellene hétvégén költöznöm hozzájuk, de így azon gondolkodtam, hogy nem szeretnék, mert milyen már egy család életébe belefolyni, még ha nagyon jóban is vagyunk... :(
Most félek ezektőla dolgoktól, mert az első pár hónapot így jó helyen törlöttem volna az ismerősöknél, de hogy most mi lesz, Páromnál a gonosz Húga miatt nem maradok...nem bírom...

Nita:örülök, hogy jobban vagy! :wink:

Nekem ma szurált a pocom, és mindtha feszülne, hát most ezen helyzet láttán én is félek picit, hogy nehogy rossz legyen az én kicsikémnek, de lehet, hogy két hónapot még Pesten maradok, két hónapra felkészülni a vizsgákra meg haza megyek vidékre és csak vizsgázni járok fel!Ez most a terv.

Kép
nyuszifül16
 
 


:lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


izisz jó, hogy jöttál és legalább te tudsz jó hirekkel is szolgálni :wink:
nita igen az egy sorozal Supermann fiatalon 8)
nyufün neked semmi okosat nem tudok mondani csak szivből kivánom mielőbb sikerüljön saját lakásba költöznötök a pároddal nagyon zürös most körülütted minden. Csak csodállak, hogy iyen körülmények között képes vagy babát vállalni!

Kép
Kép
melisch
 
 


:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én is valamelyik nap beparáztam,hogy foltos a wc papír,de csak a minta ütött át a másik oldalról... :oops:
Nyuszifül!Ne menj,szerintem,már tényleg zsúfoltan lennétek.Jah!Hányadik oldalon van a táblázatunk???Nekem fél év,mire betölti...megnézi valaki bite sőn????

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


http://www.babaszoba.hu/services/borncalc

Ezt nézegessétek kismamik,ezt szeretem a legjobban...ez mutat a legtöbb hetesnek... :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


melinda 19 oldal :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Maradok, ahol vagyok!!! Nem megyek!Most derült ki, de nem Párommal lakom így sem, de jöna május, és jövő héten megyünk gyűrűt nézni, halljátok lányok!!!!!!!! :D :D :D Mennyi minden történik egy óra alatt............juhééééééééééééééééééééé

Kép
nyuszifül16
 
 


GRATULÁLOK :P ez fantasztikus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


én akartam lenni az első aki a fórumon gratulál :lol: . Hát kívánok nektek nagyon sok boldogságot és mielöbbi babaáldást Kép

Kép
Kép
melisch
 
 


Nyuszifül!Hát látod minden jóra fordul!Még a végén a baba is ott lesz a pocakban az esküvődön.Tegnap még milyen borúsan láttál mindent,egy kis beszélgetés csodákra képes.Én is ennek a hive vagyok,hogy mindent át kell beszélni,és utána sokkal könnyebb.Nita!Nem irtad mit mond a doki!
Vendég
 


nyuszifűl mennyasszon lettél.....gratula!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát lányok nekem ez a tesztelgetés nem jön be. Ma már halványat sem mutatott, még van 4 db, azt megcsinálom reggel meg este egyet, és ha azt sem mutat semmit akkor hagyom. Épp tegnap este lefekvés után azon gondolkoztam hogy nekem mennyire nem megy ez az "időpontra együtt lenni a párommal". Olyan furi érzés fogott el, nekem mindig spontán jött ez a dolog, vagy a férjem uram kezdeményez. Ez a pont akkor, abban az időpontban, hát lányok ez engem feszélyez, szóval marad a további spontán próbálkozás.
Jővőhét pénteken amúgyis megyek a dokihoz kivizsgálásra, és ha ő mindent rendben talál, jönni fog az a baba, amikor szeretne. :wink:

Nita, pihenj sokat, én Levivel 12 hetes véreztem egy ici picit, és én akkor csak magnéziumot, és folsavat szedtem.

Perpike, mi újság nagyon csendben vagy.?
Kép
boganna07
 
 


Sziasztok!
Voltam ma Domival dokinál.Vírus fertőzése van de,hogy milyen...massz.A héten itthon pihizünk. :wink:

Magamat is elvittem a dokihoz. :D
Elmúlt a PCO a petefészkemből. :shock: :D Írt fel duphaston-t,costit és merckformin tablettát ami a vércukorszintre van jó hatással(nem mintha cukros lennék mert 4,6 az eredményem).3 havit írt fel de megbeszéltük,hogy nem lesz szükség ennyire és előbb találkozunk. :lol:

Nita!
A szülinapomra vagy kiírva. :wink: :D Nyugi nem lesz gond,pihizz sokat!

Nyuszifül!
Gratulálok!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szép estét Mindenkinek! :wink: Dius

KépKép
Kép
mucus75
 
 


mucus remélem akor egy szép babát szülök a szülinapodon..... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hát boganna sajnálom, augusztusban én sem teszteltem pozítivat. És a baba sem jött pedig nyaralni voltunk és nem azért voltunk együtt hanem mert ugy éreztük mindketten. Csak ebben a hónapban mertem megint tesztelni ás most volt pozitiv LH tesztem de HCG már nem hiszem, hogy pozitiv lesz. Ennyire ne m vagyok szerencsés!

Perpike nem jeletnkezett ma sajnos de ha lenne jó hire biztos irt volna :cry:

mucus sajnálom pici fiad de neked gratula a jóhrért és mindent bele! :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


nita kész a vacsi? Láttom ismét pozitivan állsz hozzá ezért küldök neked egy csokor virágot, hogy felviditsalak mégjobban Kép

Kép
Kép
melisch
 
 


Köszi Drágák vagytok, úgy örülök!:) Jaj, már csak a vizsiknek kell meglenniük!

Anna: nem lehet, hogy előbb volt pé-d mond

Kép
nyuszifül16
 
 


juj de gyönyörűűűűűűűűű!!!!!!!!!
probálok pozin állni a dolgokhoz!!!
vacsira most ilyen főtt kolbit ettünk...nem áltam neki hust panirozni......majd holnap........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melisch:olyan drága vagy, hogy ilyan szép képeket csatolsz be nekünk...tök jól esik :lol:
Mi az, hogy nincs szerencséd, honna tudod, és ha meg nem jön össze mit teszünk????Na, mit???Nem adjuk fel! :wink:

Nita: úgy örülök, hogy pihizel, és vigyázol az Apróságra! :D

Boganna:kitartás, nekem a cickafark előbbre hozta a pé-t 2 nappal, meg nagyon jó a ciklus első felébe, próbáld ki, napi két csésze, nincs veszíteni való...

Mucus: Örülök, hogy jobban van Domi, pihizzetek! Erős egy kis legénykéd van! :D

Kép
nyuszifül16
 
 


Na lányok lassan megyek,jaj,de szeretnék alukálni!!!Képzeljétek,megégettem a mellem,a hátsó gázra akartam tenni valamit,és tatam!!!!Oda a bimbóm!! :oops:
Tegnap történt ez,ma meg lejött az égett bőr,és kivan a húsom...akkora béna vagyok!!Csak a gyereken meg ne látszon!!!
Ja Melis....olyan aranyos voltál ma....mit is írtál??Ja,kifagyasztani a húst...hát ez aranyos!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?