Új privát üzeneted érkezett!

Gabuska: köszi!
Remélem minél előbb elmúlik a szédelgésed!

Én sajna melóztam ma, 1-ig voltunk bent, tovább nem lett volna értelme. Most meg olyan fáradt vagyok, hogy megyek az ágyba, megnézek vmi filmet, lehet hogy bele is alszok.
Amúgy nagy vihar készülődik!

Egy hét múlva ismét UH...remélem már látszódik benne majd valaki!
llubi
 
 


szilvi a petezsák nőtt 6mm-ről 14mm-re!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

4 hetesen volt ekkora? Az tök jó, nem? Nekem a héten 4mm volt. Bár nem mondta, hogy az a petezsák. Na mindegy. Már hülyére izgulom magam miatta...
Mikor is mész legközelebb???
És a doki mondta, hogy mikor várható a szülés, vagy te számoltad ki?

Szilvi

Kép
szilvia80
 
 

 
 

szia.én már nem tudom mi jó és mi nem! :( legközelebb jövő pénteken megyek!akkor csinál uh-ot és ha akkor se lát még babát műtét várr rám :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, nekem 4 hét 6 napnál volt 10 mm a petezsák. Azt ekkor még nem is nézte a doki, hogy lakik-e benne valaki, csak hogy méhen belül van-e.

Itt a kép
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


gabuska köszi,hogy felraktad és leírtad nekem
pénteken amikor megyek a dokihoz 5+3 hetes leszek.akkor már egy pöttyöt látnia kéne nem? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Figyi, ha megnézed, a fekete gömb közepén nálam is látszik valami apró fehér izé, nemtom, hogy az már a baba-e, de lehet. Meg se mérte azt az orvos, csak a zsákot.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


nekem azt mondta hogy még üres a petezsák,nem lát semmit! :( így csak a petezsákot mérte,de mikor mondtam hogy 1 héttel ezelőtt 6mmes volt a zsák most meg 14mmes felkiáltot,hogy na az jó!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mára elteszem magam.jók legyetek.pusza jóéjt mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Ma amikor a wc-n végeztem a dolgom (nagy), akkor rózsaszines, picit piros-fehéres váladékom volt. Szerintetek ez mennyire veszélyes? Hívtam a dokit, de csak hétfőn fog ügyelni!
Nekem szurkál néha a hasam alul, oldalt. De simán kibírható. Ez vajon nem baj???

Hát most rájöttem, hogy innentől egy aggódás lesz az élet...

Köszi előre is!

Jó éjt Nitának!

Kép
szilvia80
 
 


szia szilvi.hány hetes vagy?
pihenj sokat!
a rózsaszines valami nem jó jel! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szilvi, nekem a nagylányommal a 10-12. hét körül volt ilyen, megnézett uh-n a doki, azt mondta a baba jól van, méhnyálkahártya is a helyén volt, így arra következtetett, hogy mivel ilyenkor állnak le végképp a petefészkek (a szülés utánig), és ez néha kis vérzéssel jár, erről lehet szó.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


mára lépek.jóklegyetek!pusza,jóéjt! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok.

szilvia te kis hamis:)Titokban bebabasodtal?Gratulalok :lol:

Kép
monyo83
 
 


Monyo!

Bocsi, akartam szólni, de napok óta nem láttalak a topikban!! Azért jól vagytok?? Most hogy lesz a köv. hónap???

Hát én még egyelőre félek örülni, mert sok kétség van bennem. De azért örülök, hogy elválaltam a laparos műtétet, mert szerintem az használt...

Most reggel született gyönyörű 3 kis tengerimalacunk!!! Olyan édik!!!

Sziasztok!

Kép
szilvia80
 
 


szilvia megvagyunk.Ha erdekel elolvashatod a homerosben.ez van.

nagyon edik lehetnek a malackaid,nekem horcsogom van es kishalam:)
Minden rendben lesz es vigyazz magadra.

Kép
monyo83
 
 


sziasztok.én is imádom a kis tengerimalacokat.szeretnék én is de sajna nem lehet!mert nekem meg 4 napja születtek kiscicák 5-en vannak! :roll: :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nita!

Jól vagy? Pár nap múlva mehetsz a uh-ra!!! Szorítok értetek!!!
Neked milyen tüneteid vannak? Hányinger??

Nagyon édik a malacok... A kiscicákat is imádom! Csak nekünk most kerülni kell az állatokat!!! Remélem még sokáig!

Sziasztok!

Kép
szilvia80
 
 


szia szilvi.
tünetek:sűrűbb pisilés,egésznap tartó enyhe hányinger,alig tudok enni pedig éhes vagyok.extra méretű mellek! :lol:
pénteken megyek uh-ra! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mára pihenő üzemmódba kapcsolok jóklegyetek.pusza,jóéjt mindenkinek!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó éjt Nitácska! Jó pihenést!

Én is egész nap tudnék aludni.. Enni tudok, mostanában túl sokat is! De hányingerem szerencsére nincs. Azért remélem minden rendben a bébivel odabent.
Csináltam ma is egy tesztet, és azt néztem, hogy a teszt csík erősebb a kontrollnál!!! Úgy örülök, még sosem láttam ilyet!
Az aggaszt egy kicsit, hogy mintha a petefészkeimnél szurkálna néha.. De ha pihenek, akkor jobb...
PIhenj Te is sokat!

Na befogom most már.

Szilvi

Kép
szilvia80
 
 


szilvi a szurkálás az normális nekem is szokott de nem vészes!azt mondják ilyenkor nyulnak a szalagok!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Holnap uh!
Hányra kell menned? Gyere ám utána a hírekkel!

Üdv.

Kép
szilvia80
 
 


Sziasztok!

Nita????? MI a helyzet? Mi volt a dokinál?

Kép
szilvia80
 
 


sziasztok sajna egnap megműtöttek mert üres volt a petezsák!már a második babát vesztetem el! :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita,
nem írok semmit, úgyis tudod! :cry:

Mikor lehet újra próbálkozni?
Hogy vagy? Úgy értem a műtét utáni dolgokat fizikailag hogy viseled?

Nagyon szorítok, hogy mielőbb legyen újra 2. vonalzód!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Nita!

Sok sok lelki erőt küldök Neked!!! Sajnálom! :(
Jobbulást!!!

Szilvi

Kép
szilvia80
 
 


sziasztok!
A naptár szerint 5+3 hetes a terhességem. Inszeminációm volt, a harmadik. Jövő hét csütörtökön megyek uh-ra. Szedek progipótlást, utrogestant.
Ma reggel baromi alhasi görcsöm volt, úgy 2 órán át tartott. Vettem be magnéziumot és elrebegtem az imáim. Aggódom, nehogy elvetéljek. Kezdetben fájt,feszült a mellem, de mára teljesen elmúlt. :( Vérzésem nincs ,barnázás se.
Nektek van,volt ilyesféle görcsötök??
Mondjuk az a reggeli borzalom elmúlt, de olyat érzek, mintha megnőtt volna a méhem.
A mellfeszülés az folyamatos,erősödő? vagy tud lanyhulni?
Már sok sok éve várjuk a gyermekáldást, idén 36 leszek, ez életem első terhessége, sose volt + tesztem. Nem is tudom mihez kezdenék, ha ez a babajelölt elmenne. :(
köszönöm, ha válaszoltok!
nani
nani72
 
 


Nani!

Először is próbálj megnyugodni! Tudom könnyű mondani de ne stresszelj. Bízz a babádban hisz ki bízna benne hogy Veled marad ha nem Te??!!
Pihenj nagyon sokat,feküdj amennyit csak tudsz. És szedd a magnéziumot. Nekem is inszemem volt,és nekem is a doki 3x2 írt fel napi szinten. Nem tudom mennyit szedsz de ennyit nyugodtan bevehetsz ebből nem lesz semmi gond. Ezt nem tudod túladagolni.
A lényeg hogy ne csak akkor vegyél be amikor már görcsölsz. Szedd folyamatosan. Nagyon drukkolok a csütörtöki uh-hoz. Majd gyere mesélj! :D

Üdv.
csipcsab
 
 


Ja és a mellfeszülés miatt se aggódj. Nekem is hol jobban hol kevésbé volt bedurranva. És hát látod a vonalzómon hogy már hol tartok. :wink:
Az első 4 hónapban nekem is fájt feszült a hasam. Most meg azért mert a gyermek ezerrel dorbézol odabbent. 8)
csipcsab
 
 


sziasztok!gabuska valóószinű,hogy most kevés volt a 3 hónap így kicsit töbet fogunk várni az ujrapróbálkozással,talán majd ősszel kezdünk újra próbálkozni!
műét után egész jól vagyok,alig vérzek inkább barnázok az se olyan sok!de kicsit fájdogál a hasam,gondolom huzodik vissza a méhem az redeti méretre!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csipcsab!
nagyon köszönöm a megnyugtató válaszod. Jól esett. Most pihenek, vérzés nem jelentkezett.( hálistennek!)
Látom ,neked már nincs sok hátra.
nani72
 
 


mára elteszem magam,jóklegyetek,puszi,jóéjt mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita,
én is az őszre tippeltem.
Addig nyáron nyarald, bulizd ki magad, mert aztán nem engedi majd a pocak!!! :wink:

Nani,
csatlakozom csipcsabhoz: pihenés, magnézium. Mellem nekem mindig is összevissza volt, hol fájt, hol nem, hol csak megnőtt, de nem feszült, hol picire visszament de mégis feszült, hol meg semmi. Még a mai napig is így csinálja.
Hasfájás is teljesen normális, kinek jobban, kinek kevésbé, kinek soha.

Az a baj, hogy ezek a fizikai tünetek annyira sokfélét jelentenek, nincs két egyforma kismama, így nem is igazán lehet belőlük következteni semmire. :(

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska, neked is köszi a választ!
Szedem a magneb6-ot, 3x2-őt. Görcsök elmúltak.
nani72
 
 


Nani: Ha nem vérzel és nincs barnázás sem akor nincs baj. Ne félj és bizz a babádban:) Szerintem nem lesz baj. És 36év nem egy világvége.Úgy írtad mintha nyugdíjas lennél. Persze értettem hisz az első babádat várod, hogy úgy érzed már koros vagy. De manapság kitolodtak a szülések. Szóval nyugi a tünetek normálisak , pihenj sokat és nem lesz baj. A cici feszülés pedig igen változó.
Kitartás:) :)

Nita: Hogy vagy?

Kép
csucsu05
 
 


nani pihenj sokat és beszélj a babádhoz!!!!!!!! :lol:
csucsu köszi már jobban vagyok hála égnek!!!!!!

gabuska örülök,hogy neked is az a véleményed mint nekem!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mára elteszem magam jók legyetek.puszi! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nitácska sajnálom nagyon.... Hogy vagy?

Én voltam dokinál... 7 hetes 4 napos a babóm és már van szívműködése hallani nem hallottuk de láttuk a monitoron...
Ugy hogy nálunk minden ok.


Többiek? Mizujs?

Justyno
justyno
 
 


sziasztok!
Tegnap megint görcsöltem, este 11-től hajnal 4 ig. Piszok rossz érzés. A magneb6- ot szedem, de úgy látszik ,ha a görcs jönni akar, akkor jön is.De legalább nem barnázom, nem vérzem. :?
Holnap megyek uh-ra, ott majd minden kiderül!!!!

justyno, gratula nektek!!
csucsu, aranyos vagy :) , azért még messze a nyugdíj tudom! :)
Nem vagyok a korom miatt elkenődve, sőt, klassz érett anyukája lehetek valakinek. :wink: Ti a 2. babán ügyködtök netán?

szép napot!
nani72
 
 


justyno
GRATULÁLOK! :lol: :lol:

nani
kicsi görcsölgetés belefér. a lényeg, ahogy írtad is, hogy nincs vérzés-barna. (a következő "esedékes vérzésnél"--- tehát a 8 hét körül én is görcsöltem picit, igaz csak egy napon éreztem ezt. aztán a továbbiakban nem volt gond. legközelebb a 36-37 én kezdtek jönni a pici görcsök, jóslófájások...) holnap mész dokihoz! uh is lesz? amúgy én 71-es vagyok, és nemrég vágtunk bele a tesóprojektbe. :wink: :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Nani: Igen rajta vagyunk illetve most egy kis kényszer pihenőn vagyunk. Volt egy hónapja egy méhen kívüli terhességen azzal műtőttek meg és most kellene megjönnie az első mensimnek. Azt várjuk. Állitólag utána már lehet próbálkozni de azt hiszem nyáron egy kicsit pihenek.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!
justyno,köszi mára már jól érzem magam,hála égnek! :lol:

nani pihenj mert a göcsök akárki akármit mond nekem nem tetszenek!de a lényeg,hogy se barnázás se vérzésed nincs,ez a fontos!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


lányok mára én ucsúzom mert a nap kiszívott nagyon és majd elalszom!
puszi,jóéjt mindenkinek! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!
Tegnap voltam uh-n.
Rosz hír van.
Most kéne 6 hetes terhesnek lennem, ápr. 14-én volt az inszem. Szép csíkos teszteket is produkáltam.
Ellenben az uh kép EGY KILENC HETES BABÁT MUTAT MÉHEN BELÜL, 2,5 CENTIS, NINCS SZÍVHANG!!!!!!!!!!!!!!!!
Elküldött a doktorúr egy nőgyőgyász doktornőhöz, akinél állítólag jobban látható majd a baba, mert a kaális uh csak kisterhességre jó. (???????????)
A dokinő rendes volt, még este fogadott.Az ő diagnózisa ugyanaz volt, lát egy 9 hetes babát. Panaszkodtam, hogy sokat görcsölök. Hát nem csoda, mert túl lettem stimulálva,tele a petefészek tüszővel,sőt, még nem biztos, de egy méhenkívüli terhességet is lát.
Kedden kell mennem a máv kórházba, ott csinál egy komplettebb uh-t, kiváncsi fejlödik e a magzat. Aztán ott eldől a sorsom.(missed ab)
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Elmondom mi az én meglátásom ( mégiscsak én tudom a legjobban, mi történhetett):
Mivel egy kisterhességet látnak, ennek a babának márciusban kellett szerintük megfoganni. Viszont a párom márciusban nem volt itthon ,külföldön volt, majd lebetegedett, és mi márciusban nem is voltunk együtt!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tehát ez a baba februárban "készült". Akkor is volt inszemem. A februári inszem után a 28.napi teszt nega volt, és a 31. nap mensi is lett. Márciust ugye kihagytuk, jött megint egy mensi, majd az áprilisi inszem. Az áprilisi inszem előtti uh-n 8 hetes terhesnek kellett lennem. ( 2 , 2 napos kismensi után)Ezt hogy nem vette észre a doktorúr?????????????????????????( persze mindig siet, megnézte az egyik ,átjárható petefészket, és mehetett az inszem) A méhet nem is nézte! Pedig ott már baba volt, és erre ráinszeminált,talán épp ekkor ,emiatt halt el a baba, közbe pedig lett egy méhenkívüli.
Na így állok csajok. Nem kívánom senkinek ezt, kurva szar,ráadásul fájok is belül. Legszívesebben most azonnal "kipucoltatnám " magam.
NAgyon el keseredtem. ( csalódott és mérges vagyok)
Ne járjon így senki
nani72
 
 


Nani
ezt még olvasni is szörnyű. sajnálom. :cry: :cry:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Köpni-nyelni nem tudok. Hajmeresztő!
Nem is nyugtatlak, az ilyet igenis ki kell dühöngeni!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


nani ezt nem hiszem el!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sjanálom,hogy ez történt veled is!de még ne add fel hátha él még az a baba és nincs méhenkívűlid!!!!!
drukkolok neked nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mára én is elköszönök,szép estét mindenkinek! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nani!

Ha él a baba és mégis van mellette méhen kívülid, akkor sincs veszve semmi, mert én hallottam olyan dokiról, aki már mentett így meg babát. Kiszedte a méhen kívüli bibit, és semmi baja nem lett az egészséges babának. De lehet, hogy ezt már minden doki meg tudja csinálni. Úgyhogy drukkolunk, hogy legyen szívhang!!

Kép
Kép
tabati
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: