Új privát üzeneted érkezett!

lina gyönyörű a kis levike!!!!!!!!!!!!!!
barbi sikerűlni fog......drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hogy eltűnt mindenki... bár egy ilyen megnevezésű topicban talán nem is baj, ha nem szaporodnak a tagok :lol:

Nita,
sok boldog névnapot kívánok Neked!

Zsozso,
hogy vagy? Neked már nem is olyan sok van hátra, ugye?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


lina köszönöm!!!!!!!!!!
már neked sincs sok hátra!!!!!!!!!

megjöttem védőnénitől..........hízni nem híztam.........
probáltunk szívhangot hallgatni de bencus mindíg elmozdult.....:(
megmérték a haskörfogatomat is.........104 cm........nem sok kicsit??????
holnap megyek a terheléses vv-re.....meg uh-ra is!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Nita,
én most járok 106 cm-es hasnál. Én a 24. hétig csak 3 kilót híztam, és 24-28 között még 3-at. Szerintem összességében nem sok, csak az egy hónap alatt a 3 akasztotta ki kicsit a védőnénit. Itt szívhangot nem is hallgatunk soha, de vizeletet mindig néz.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


én eddig 2 kilót híztam.........
de nem is foglalkoztatnak a kilók...a bencus a fontosabb!!!!
majd hozz poci képet!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita,
van egy 30. heti pocakfotóm, igaz bugyi-melltartós, ha nem zavar, felteszem.
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


linácska nagyon csinos vagy!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita, boldog névnapot kívánok Neked - sok-sok szeretettel!
Linácska, szép kismami és a pocakja is!!! :oops: (ÉS boldog szülinapot a férjednek - így utólag.)
Tényleg hamarosan itt a szülés. Hú, de rohan az idő... :shock:

Képzeljétek, vasárnap tartottuk Máténk keresztelőjét. Esett az eső, Máté sírt (elég hangosan), de azért szép volt minden. :wink:

További boldog várakozást kívánok Nektek! Sok-sok puszi!

Kép Keresztanyu kezében

Kép sírós

Kép
Kép
ggica
 
 


helló csajok!

lina:szép nagyon már a pocid és tényleg nem híztál semmit,csini kismami vagy!2 hónap múlva már ilyenkor lehet hogy örülhetünk Levinek! :wink:

Nita:sztem az a lényeg hogy Bence jól van!A felén már túl vagy,repül az idő :D
Ja és van már aki hozza a hírt? :lol:
Boldog Névnapot!


ZSuzsu,dreika,amethiszt,ggica,tavirózsa,zsozso,vejudit,encike???????????????????????????????????????????????????

KépKép
lyndee
 
 


nahát ggica,most emlegettelek :D

KépKép
lyndee
 
 


ggica köszönöm!!!!!!!!!
lindyy neked is köszönöm!!!!
még nem tudom ki hozza a hírt!
meg megjártam a vérvételt:
2 vérvétel volt de 3x szúrtak mert a második vérvételnél szétdurrant a vénám.........ugy nézek ki mint egy drogos........
Bencus drágám meg megunta a fejjel lefele levő pózt és megfordult....most medencevégű!!!!!!!!
méretei:
bpd:58 mm
hc:210 mm
ac:189 mm
fl:41 mm
átlagos magzatvíz........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita:szép méretek!
ha gondolod én szívesen hozom a hírt! :wink:

KépKép
lyndee
 
 


lyndee oké......hozhatod a hírt!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
de az még sajna odébb van!!!! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én meg majd itt várom a hírt!!! :wink:
Vendég
 


szia tavirózsa,hogy vagy? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita:már nagyon várom :wink:
Bencéből Barni lett?

Tavirózsa hogy vagy?

KépKép
lyndee
 
 


szia Lindyy igen Barnika lesz......páromnak nem tetszett a Bence!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Köszi, jól vagyok!

Nita, keresztfiam is Barnika! :D
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Voltunk tegnap UH-n. Minden ok Levivel, csak kicsit sikerült nagyra növesztenem. 31+3-on 2132g.

Kép
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska szép sulya van Levinek!!!!!! :shock:
Nagyon édes!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hellóka. elveszett barika jelentkezik.

lina nem semmi mindjárt szülni fogsz:)))

Nita hogy őszíntén bevalljam most már ugye szabad nekem sem tetszett a Bence és csak azért mert már minden 2-ik gyereknek ez a neve. A Barnabás jobb :wink:

Kép

mi jövőhéten leszünk 7 hósak és 6950g és 64cm jelenleg mai állás szerint :D

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Kis Tündérke Iza! :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Vera sokaknak nem tetszett a Bence név!!!!!!
:wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kacika!

Hátha véletlenül jársz még erre! Küldj egy üzit nekem a montana26@citromail.hu címre. Fontos lenne és sehol nem tudunk elérni.

Köszi.

Többieknek: gratulálok minden már megszületett és hamarosan születő babához! Szerencsére jó sokan vagytok, így nem emelek ki senkit név szerint. :lol:

Sziasztok!

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Monti:de jóó,hogy jelentkeztél!mesélj picit magatokról!esetleg képet Marciról?nagyon kíváncsi vagyok mennyit változott :D

KépKép
lyndee
 
 


Szia Lyndee!

Köszönöm az érdeklődést. Marcus már igazi nagyfiú. Majdnem 11 kg és 80 cm. Most tanul lépegetni, egyelőre kapaszkodva megy, néha megáll kapaszkodás nélkül is. Eszik mindenfélét, de inkább még külön főzök neki, ritkán kap a miénkből is. Alvással sincs gond, este fél 9-től reggel 7-ig és napközben is kétszer két órát. Nyugodt, nem sírós, egyedül elszöszmötöl a játékaival sokáig. De azért a kedvence a szekrényből kipakolás. :wink:
Itt éppen a zenei képzésének első lépései láthatók:
Kép

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Montana gyönyörű a kis Marcika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
és milyen jó gyerek....maradjon is ilyen!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Voltunk tegnap UH-n. Pici fiam már 3 kiló körül mozog, van majdnem egy centis haja, és hatalmas tokája. De szerintem nagyon kis édi.

Kép
Kép
Kép

És a toka
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina gyönyörű a kis Levike!!!!!!!!!!!!!
holnap én is megyek 4d-re!!!!!!!!!már alig várom!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!


monti:de aranyos Marci!Sokat nőtt és változott mióta nem voltál!Gyere sűrűbben !


Lina:Tényleg nagyon aranyos Levike!Szép nagy babóca lesz és a szája is milyen csókos :lol:
Nincs sok már hátra!Lili várja már a kistesót?

Nita:De jó!Hozzál majd képet,kíváncsi vagyok nagyon!

Többiek:encike,gica,dreika,ve judit,zsuzsi......és még sokan!ÉLETJELET KÉRÜNK!!!!!!!!!!!!!

KépKép
lyndee
 
 


Kép
:lol:

KépKép
lyndee
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!
nagyon nagy élmény volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
több mint 1 órát bent voltam!!!!!!!!!!!!!!Köszönöm neked Pancsika!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Még mindíg fiú!!!!bár eblém hozták a frászt,....nagyon szégyenlős..........folyamatosan takarta az arcát.....
megprobálom még 1x elküldeni élesebben a képet!!!!!


Szóval a méretek!!!!!!!!!

Egy élő magzat fejvégű fekvésben!!!!! /vissza fordult a drágám/:)
Placenta a fundusban tapad.
Magzatvíz átlagos mennyiségű.
Köldökzsinórban 3 ér.

Négyüregű szív,jó ritmusú szívműködés.
Koponya,gerinc épnek tűnik.Rekesz ép.Gyomor és hólyagtelődés látható.
Mindkét vese ábrázolódott,üregrendszeri tágulat nem látszik.
Hiánytalan végtagok,élénk magzatmozgás.

BPD: 70MM
OFD: 90MM
HC: 255MM
TAD: 74MM
AC: 223MM
FL: 50MM
EFW: 1018GRAMM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

méretei alapján 27+2.hetes!!!!!!!!!!!!!!!

szóval tökéletes gyerek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Mozgalmas heteken vagyok túl: vége a vizsgáimnak, lagziztunk, búcsúztunk, állatkerteztünk.
Laura igazi nagylány már, locsog-fecseg és minden érdekli. Elvileg ősztől ovis, hogy mehet-e, nyár végén derül ki.
Máténk úgy tűnik, szeretne mielőbb nagyfiú lenni: 7,5 kiló és 64 centi. Nagyon kis cuki, "beszélget", izeg-mozog, próbál átfordulni. Néhány hete pedig már azt is tudjuk, milyen az, amikor egy baba a fogzás miatt kínlódik :cry: (Laura nem szenvedett ennyire...)


Linácska, kitartást Neked az utolsó hetekhez, nagyon várom már a jóhírt!
Nita, valóban tökéletes a babótok!!! :D
Lyndee, nagyon szívtipró a kisfiad!
Monti, örülök, hogy írtál. Gratulálok a kis Büszkeségedhez! Hát igen, pedig csak most született...

Nem tudjátok, Zsozsoo kislánya megszületett már?
És Szilviék babája?

A kismamiknak további boldog várakozást kívánok, a babázóknak pedig sok örömet a gyerekekben!
Puszi!

Kép Lauránk

Kép Máténk

Kép
Kép
ggica
 
 


Ggica gyönyörűek a gyerekek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


@ggica: szepek a gyerkocok, nagy segitseged lehet Laura, biztos szeret anyaskodni mar :D
Gratulalok a vizsgaidhoz!!!
Fogzast mi is megkinlodtuk Aronnal, sok mindent kiprobaltunk, de azt hiszem jobb gyogymod, mint mami karjaban lenni, nem tudnek mondani.

@3 het van hatra: mar nagyon nehezen viselem, turlmetlen vagyok :D Egesz nap uton vgyok, vagy a kertben, vagy a hazon dolgozom, addig jol is erzem magam, de jon az este es nagyon feszult leszek,valahogy a labaim nem birjak a nyugalmat, az se jo ha felteszem, az se jo, ha fekszem, egesz ejszaka ide-oda kozlkdem a lakasban.Tudom, hogy a kicsi Jasminunknak bent jobb, de nagyon varom mar a vegso felvonast :D Nitacska, Lina Ti hogy vagytok?

Jo ejt Mindenkinek!

Kép
zsozsoo
 
 


Nita:gartula a mértekhez!Szép nagy baba lesz Barni!Máté is az volt ugye?

Gica:de jó hogy jöttél!Szépek gyerekek!Máté hatalmas!Remélem hamarosan túl lesztek a fogacskákon!

zsozso:Nagyon izgi!Ugye jössz majd a jó hírrel,ha megszületik Jázi?És persze képekkel :lol: ?

KépKép
lyndee
 
 


sziasztok!!!!

Zsozsoo köszi jól vagyok...dwe tény hogy ezt a terhességet jóval nehezebben viselem.........ma egy bácsi megszólal hogy ikreket várok-????, :shock: :shock: :shock: :shock: mondom neki nem......mindenki azt mondja hogy jóval nagyobb a hasam mitn a Máténál volt........
a 27.héten volt a haskörfogatom 111cm...... :oops: :D :)


Lyndee Máté is nagy volt igen 4 kilós baba volt........mint a te fiad!!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


@lyndee: en mindennap szulnek, remelem, mihamarabb johetek kepekkel :lol:

@nita: hat szep meretek nem mondom :lol: nekem a kisfiammal remiszto nagy hasam volt, 4kg vlt szinten, ami az en 48 kg-os es kis mereteimhez hatalmasnak bizonyult. Most a kislannyal hegyes pocim van, kisebbnek is latom, remelem nem kell ugy megkuzdenem a szulest, remenykedem.....

Kép
zsozsoo
 
 


zsozsooo:kitartás,még ne akarj menni szülni!Tessék kivárni a megfelelő időt :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Zsozsoo könnyen fogsz szűlni.nyugi!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


@nita,lyndee: igyekszem turelmes lenni, nehez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!de a szules elmenye visszatarto meg mindig :D

Kép
zsozsoo
 
 


Nita,
én most 36. hetesen tartok 112 cm-es haskörfogatnál, és ezt is hatalmasnak látom, de nagyon. Igaz Levi is 4 kiló körüli baba lesz.
A héten voltam orvosnál, azt mondta, szerinte nem fog előbb születeni, sőt, szóval még 4 hetem majdnem biztos, hogy van.

zsozso,
én is azt érzem, mint te, hogy tevékenyen a legjobb. Nem tudok pihenni, dögledezni.
Szombaton lett egy 6 hetes kiskutyánk, úgyhogy most van is program.

Kép
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina nagyon cuki a kutyi.....és a Lili is!!!!!!!!!!

kiváncsi vagyok mekkora leszek a végére.....cm-be...... :) de azért annyira nem érdekel........ :roll: :D

azt viszont remélem hogy barnuskám nem lesz 4 kilós mint a bátyókája! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Nem is tudom hol kezdjem. Talán ott,hogy 8 hetes terhes voltam,amikor kiderült,hogy a babának nincsen szívhangja. Ekkor nagyon megijedtem. Azt mondta az akkor még imádott orvosom,hogy szerdán műtét. Eljött a szerda,azt mondta nekem,hogy a régi kedves betegéért már csak ennyit megtesz,hogy bejön a kórházba,és ő csinálja meg a műtétet. Ennek a körülményekhez képest nagyon örültem. Amikor kész lett,bejött hozzám a kórterembe,elmondta amit ilyenkor kell,utána elment,a párom várta az ajtóban,és megköszönte,és kérdezte,hogy mivel tartozunk. A doki azt mondta,hogy a rendelőben, a kontrollon megbeszéljük. Eltelt 2 hét,mentünk kontrollra. Megvizsgált,utána kérdezte,hogy mikor nyírjuk le nála a füvet.(???) Ezt nem tudtam mire vélni. És folytatta:hogy ő nem csinál ingyen semmit,mert senki nem dolgozik ingyen. Ekkor leesett,hogy mi az a fűnyírás. Én mondtam,hogy a párom kérdezte,de azt a választ kapta,hogy majd megbeszéljük. Erre Ő: Ő nem mond ilyet,mert a benzinkúton sem adnak neki úgy benzint,hogy majd megbeszéljük.Csak a benzinkút egy kicsit más,szerintem.És arra,kért,hogy többet ne kérjem meg,hogy jöjjön be miattam. (Erre sem én kértem meg.) És majdnem kizavart a rendelőből,hogy jó akkor mostmár fizessek kint a vizsgálatért. Ezek után én többet oda be nem teszem a lábam. Pedig ma a napokban mondtam a családomnak,hogy semmiért nem cserélném le a dokit. Már 7éve hozzá jártam,nála született az első fiam,most 3 éves. Bocsi,ha kicsit hosszú lett a levelem,de jó volt kiírni magamból. Ha valakit érdekel a nőgyógyász neve,nyugodtan írjon privit. (Egyébként újpesten van a doki rendelője). Sok sikert mindenkinek!

Vissza az elejére
tomimano2006
 
 


Tomimano sajnálom!!!!!!!!
remélem mihamarabb sikerűl a kistesó!!!!!!!!
tavaly nekem is két vetélésem volt egymás után......mind a két babánál más dokim volt..........mind2ő szemétláda...az elsőt ugy volt hogy bepereljük...de mondtam hogy hagyjuk inkább.........
szóval az első vetélés a 12.héten volt a második az 5.héten!!!!!!!

a dokid is egy szemétláda az tuti!!!!!!!!!!!

ha bármi kérdésed van szivesen válaszolok!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hello csajok!

Lina:Milyen nagy már Lili!Édes a kutyus!Hamarosan Levizhetsz :lol:

Tomimano:sajnálom a vetélést :cry: Remélem hamarosan babás leszel újra :wink:
A doki gusztustalan,nincsennek is rá szavak!Keress gyorsan egy másik dokit és felejtsd el a régit! :evil:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee ti hogy vagytok?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Zsozsoo, minden nap eszembe jut, vajon itt van-e már az időd...nagyon várom a hírt!!!
(Laura nagy segítség - hehe. De az igyekezet megvan benne. S általában nem sokkal vagyok ügyesebb, mint ő. :wink: Sőt, van, amiben lepipál simán. Sakkban pl. egyelőre egyszinten vagyunk, mindketten fel tudjuk állítani a bábukat, de úgy néz ki, ő nem reked meg ezen a szinten...És valahogy a fakanál is jobban áll a kezében, azt kell, hogy mondjam. Pedig az én gyerekem...
Egyébként ha kérem, segít Máté fürdetésében, pelenkázásban, de mindez csak az elején volt sláger...) 8)
Könnyű és gyors szülést kívánok Neked, drukkolok!

Nitácska, a vonalzód látom: 2 hónap és 11 nap. Az már mindjárt itt van! (A has mérete + a gyerek súlya nem biztos, hogy összefügg. Nekem is nagyobb volt Mátéval, szerintem, család szerint is, de a gyerekek közel egyformák: L. 3480g, M. 3500g volt...) Kitartást a hátralévő hetekhez, szorítok Neked, hogy minden könnyen menjen!!!

Linácska, de édes kis kutyus! Lili szereti, igaz? Tényleg milyen nagylány már!
Sajnos nem tudtam a napján köszönteni, így utólag kívánok neki BOLDOG NÉVNAPOT!!!
Jól telt az ünnep? Hogy bírod az utolsó napokat/heteket? A melegben biztos nem semmi pocakosan...talán most egy kis enyhülés jött...Apropó, a babák nem akarnak megszületni, amikor időváltozás van? Vagy meleg-hidegfront? Levi hogy van ezzel?

Tomimanó, én is sajnálom a történteket. A dokid viselkedésére nincs mentség...Kívánom, hogy találjatok egy szimpi dokit + ismét kismami legyél!

Zsuzsum, kicsi (nagy?) fiadnak itt is NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT kívánok!!!

Nálunk telnek-múlnak a napok. Laura ügyes, okos, egyre szófogadóbb. Már csak ritkán rendezi át a lakást (ma épp sikerült) és a kezén-lábán található kék-zöld foltok közt már felfedezhetők ép és egészséges területek is...:roll:
Máté megtanult hasra fordulni, saját maga és az egész család legnagyobb megelégedésére. :wink:

Jó éjszakát!

Kép
Kép
ggica
 
 


Ggica,
hát nem mondanám, hogy ma jól vagyok. Délben azt hittem indulhatunk a kórházba. De az volt a fura, hogy csak a fél oldalam fájt a derekamnál. Szóval mondták, hogy lehet, hogy csak a baba ráfeküdt a vesémre, és az görcsölt be. És hát az is tud kegyetlenül fájni. Most meg olyan mensiszerű. Kicsit fáj, mindenhol. De én még nem akarok szülni!!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?