Új privát üzeneted érkezett!

Bogi baba,nagyon bájos!Hasonlít nagyon Rád,Norka!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Na jó,mentem aludni....végre egyszer korán!
Jó éjt mindenkinek!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Vöcsök, második gyerek úgy készül kifele mint a lucaszéke, Dominál én sem tudtam mi az a jóslófájás, hát johannánál megtudtam, hetekig fájtam, nyílt ki folyamatosan a méhszáj, mindig azt hittem egy pár nap múlva megszülök, hetekig velem volt tele a topic, szóval sztem még van időd.

Én betöltött 37. héten szültem. 37/38 pontosan. Utolsó előtti hetet végigfeküdtem, hogy ne koraszüljek. Sztem ez segített.

Mi a fiú és lánynevetek?

kandi, én küldtem neked Pü-T!!

Pogi, Boldog szülinapot!

Norka gratulálok Bogihoz, sztem nincs rajta semmi aggódnivaló, egy tünemény a csajszi.

most visszalapozok hogy kit hagytam ki.

Kép

Kép
rejo
 
 

 
 

Vöcsök mi volt a dokinál? Mennyi a Cervix? Már nem 3000?

Ja, legjobban a pia tudja leállítani a szülési fájdaklmakat, és ellazítani a méhet, egy kis kupica nem árt, ha nagyon fájsz.

Zsizsik Eszternek jobbulást!

Ginuska, mennyi az LH-d? mert PCO-soknál sokszor MINDIG kétcsíkos az LH teszt, az állandóan magas LH szint miatt, nálad uyge ez az első teszt. Nem is értem miért, LH tesztelhetnél sűűrbben is!

Kép

Kép
rejo
 
 


Jó reggelt !

Rejo :shock: még soha nem hallottam, hogy az LH teszt PCO-nál gyakran pozitív... De ha ez így van, akkor tulajdonképpen nincs értelme az LH tesztnek :roll:

Norka, Bogi nagyon fejlett leányzó, édesen ül :lol:
Vasárnap megyek tüszőlesőbe..

Zsizsik, az ismételt vizsgálatokat januárban végeztetem el, de nem hiszem, hogy márciusnál hamarabb lenne gyógyszerváltás nálam.
Eszternek és neked is jobbulást !! Karácsony előtt nagy kiszúrás betegnek lenni..

Kandika nagyon jó képeket tettél be :lol:

A hőm nem ment 37,5 felé, úgyhogy remélem most már megúszom láz nélkül. Egyébként meg ki vagyok akadva, mert napközben hébe-hóba barnázok, pedig már napok óta nincs vérzésem :?
mniki
 
 


Zsizsik, írtam emilt, de itt is jobbulást mindkettőtöknek!!!!

Egyébként én azért sem csináltam LH tesztet sosem,mert nem értettem azt a részét, ha mint PCOsnak eleve magasabb az LHm, akkor mit és hogyan mutat.
Ginuska, mindezek ellenére szerintem pé az látszódik. (már amennyire értek hozzá... :) )

Szerintetek miért van az,hogy nemcsak reggel vagyok rosszul, hanem egész nap. Vagyis változó: van, hogy reggel nem. De délután mindig tuti. Ma megyünk kollegákkal kajálni délután. Nemtom hogy fogom kibírni...
Meg este is. Persze semmi boáááá....utálok. De undor ezerrel, mindentől. Alig voltam képes vacsit csinálni :(
dimet
 
 


Nálam CSAK!!!!! akkor volt pozitív az LH teszt amikor tényleg LH csúcs volt... PCO mellett... És tényleg rentgeteg értelme volt!!!! (ld. baba a pocakban)

Szerintem a kezeletlen (metformin stb. nélküli) PCO-ra jellemző az állandóan magas LH... de ott sem mondanám törvényszerűnek... (csak nem szabad túl érzékeny LH tesztet venni!)

Szerintem akinek kétségei vannak vegyen egy kupac tesztet és figyelje, hogy nála van-e értelme a tesztelésnek... mert szerintem van... (főleg, ha először folyamatosan bejelez, jól lehet vele követni, hogy hat-e a metformin!!!!)

A neten rendelve és a csíkokat kettévágva max. 100 Ft/ tesztelés... ez azért nem sok...
Vendég
 


Sziasztok!

Pogi és Rejoka! Isten értessen Benneteket! :lol:
Rejoka most elgondolkoztattál: 31 év. Így 32 fele rohanva nem olyan rossz ám ha valaki 31 lesz. De annyira mindegy, hogy mennyi! :lol:

Hogy ez a Bogi csajszi mennyit változott!!! :lol: Olyan húsos, olyan gyűrni való!
Norka! Ezt én is hallottam - dokimtól. Hogy a terheléses cukromra akkor lenne csak kiváncsi, ha előtte nem szedem egy hétig a metformint. Mert ez így ad valós képet.

Kandika szerintem vedd ki nyugodtan - nem hiszem hogy ezzel bántanánk valakit is. Főleg ha nem is jár már fórumozni. Persze,
olvassa a fórumot, akkor legyen oly kedves, s küldjön egy jelet,
hogy szívesen maradna a táblicskuba. :lol: Amúgy neked is könnyebb egy kisebb táblát kezelni. Te nem teszteltél vagy valami?
Tetszik a farkon ugráló tigris! :lol: :lol:

No tudom a hemogloízém eredményét. Nem tom jól írom e - emlékezetből van: HgAC1 5,1%. A intervallum 6,0, így határon
vagyok. Viszont most meg 4,9 a éhgyomis cukrom. :lol:

Kavics nehogymáá elmenj! Egy színfolttal kevesebb lenne ez a fórum. :lol: Én se járok már máshova írni. Annyira nincs időm. :cry:

Dimet hát most jövök rá, hogy nekem csak kéne hőmérőznöm. :lol: Akkor nem hótbiztos lettem volna ma reggel hogy teszteljek-e vagy sem. Teszteltem. Jelentem: negatív.

Monyoka nyugodj meg! Én már akkor is rosszul voltam, ha tv-ben megláttam egy árva tűt is. Legutóbb már néztem hogy vesznek vért. Az elmúlt fél évben azt a taktikát folytattam, hogy ahova mentem vért adni, ott előre bejelentettem: én rosszul szoktam lenni. Egyből odafigyelnek, terelik a gondolatot, beszélgetnek, nyitják az ablakot.

Csakegy te cukorilag hogy állsz? Eredmény?

No majd hétfőn RE. :lol:

Kellemes hétvégét nektek!

Bee
beebeey
 
 


Dimet nem tudlak biztatni, az émelygés az rettenet, nekem is ez élénken megmaradt terhességem elejéről. Sose hánytam, de néha jobb lett volna megkönnyebbülni. Akkor készítettem egyes kajákat, amiket azóta sem eszem meg. booooooooooa

:(

Nyugi, még csak pár hét! Nekem a 12.héten kezdett enyhülni. Citromos hideg víz, fagyi, ropi? Egyik se egészséges, de ha már nem megy más... :?

Ginuskának nem olyan magas az LH szintje, hogy bejelezzen a teszten! Ez pé-gyanús!
Vendég
 


Jó reggelt,

jelentem, a javulás útjára léptünk, minden bizonnyal sokat segített rajtunk a rengeteg jókívánság is,ami innen a fórumról jött, köszönjük !! :lol: :lol:
Eszterkém már nem lázas, igaz, hogy köhög elég csúnyán, de már kezd neki felszakadni. És élénkül a drágám, ez a biztos jele a gyógyulásnak ! :wink: Hétfő óta csak az ágyban feküdt egész nap.
Én pedig ma reggel kicsattanó formában ébredtem, hétfő óta az első éjjel, hogy a munkán gondolkodtam, :? tehát valószínűleg meggyógyultam....

Mniki, szerinted nem lenne értelme előbb megnézetni a hormonokat ? Miért kellene várni januárig, vagy akár márciusig ? Ha nem hat kellőképpen a metformin magában, hátha jobb lenne ez a másik gyógyszer ?
Érdemben még nem tudok nyilatkozni az avandametről, egy biztos: sokkal jobb a közérzetem,amióta ezt szedem. Pedig a metformin tartalma közel azonos, mégis elmúltak a rosszullétek. Elmúlt az édesség kívánás is, valahogy kiegyensúlyozottabbnak érzem magam. A mensim késik, ma vagyok a 35. cn-on, és tulajdonképpen szinte folyamatosan barnázom, de terhes tuti nem vagyok, a cickóim fájnak, remélem, hamarosan megjön. Kíváncsi vagyok, hogy milyen hatással lesz ez az avandamet, most bizakodom. Olyan jó előérzetem van vele kapcsolatban.

Ginuska: szerintem ez egy tuti kis pé, a jelek szerint !! Szóval érdemes lenne bele húzni !!!! :wink: :wink: :lol:

Dimetkém, kitartás, hideg víz és ropi ! Pár hét az egész, és te legalább tudod ,miért van hányingered !! :wink: :wink:

Kavics: én nem is értettem, miért gondolod azt, hogy ez nem a te topicod.... :roll: A topic címe: pco-sok teherbeesési nehézségei és megoldások. Nos, te pco-s vagy, teherbeesési nehézségeid vannak és keresed a megoldásokat erre a problémára, nem ? Hát hol máshol lenne a helyed, édes bogaram ??? :wink: :wink:
És szerintem cseppet se félj, mert jó előérzetem van a 2007-re, szerintem mindenkinek jót hoz a következő év. Egyébként csak úgy mellesleg szerettem volna tőled megkérdezni, hogy neked néztek mostanában hormonokat és cukrot/inzulint, persze terheléssel ??? Lehet, hogy nem ártana egyet megcsináltatni, csak miheztartásképpen. Lásd én példám, nem javuló pco esetében lehet olyan is háttérben, hogy nem elég a csak metformin kezelés....hm??? Vagy már ezeken is túl vagy, csak lemaradtam egy brossurával ?
zsizsik
 
 


Hogy összecseng Norka mondandója az enyémmel az émelygéssel kapcsolatban....!Pedig egyszerre írtuk ! Dimet, látod, a banyákok megmondják neked a tutit !! :lol: :lol:
zsizsik
 
 


banyákok :lol: 8)
reggel óta rágcsálom a korpás kekszemet, az még egészséges is :lol:
és így jobb. de a délutánok az észvesztőek..... :roll:
citromos fagyit beszereztem tegnap este. sorbetes cartedor :lol:
de nem ettem még belőle. majd, ha vész van este.

zsizsik, akkor még kitartás!! gyógyuljatok. szegény eszter meg jól köhöghet :(
te meg még ne is gondolj a munkára!!!
tényleg kavics, én is kérdezni akartam,hogy mikor voltál vérvételen utoljára???
dimet
 
 


Dimet!

Én végig úgy voltam, h. egész nap émelyegtem, nem tudtam enni a ropin kívül semmit, de hányni csak hetente 1X hánytam, hétfő v. kedd reggelente. Utálok hányni, de olyankor jobb volt, mert akkor nem émelyegtem egész nap!
Aztán a 12. hétre vhogy észrevétlenül elmúlt!

Én életem első japán éttermes buliját hagytam ki a hányinger miatt. Nem éreztem úgy, h. jó ötlet lenne ismeretlen tengeri herkentyűket kóstolgatni abban az állapotban! :lol:

Beebeey!

Ha addig nem jön meg, a 35. napon is csinálj egy tesztet!

Ginuska!

Izgatottan várom a görbéd alakulását, szerintem is PÉ lesz!

Zsizsik!

Gyógyuljatok gyorsan, h. karácsonyra már egészséges legyen az egész család!

Na csajok, ki lesz a 3. ??????????
Minden reggel (délben) rohanok a gép elé, hátha fenn van a következő zebra! Mert lesz! Lennie kell!!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Kipróbáltuk a DM-es bababónusz programmal a Huggies pelust. Hát mit mondjak? Csinos, kényelmesnek tűnik, vékony, nem csinál túl nagy puttonyt a gyerek két lába közt, de 2 méterrről felismerhető, ha a gyerek bekakált, annyira nem tartja a szagot. A minap anyu vezetett, és a sofőrülésből megérezte, h. a gyerek a kocsi hátsó ülésén, babahordozóban bekötve, több réteg ruhába beöltöztetve végzett a dologgal! :lol: :lol: :lol:
Ráadásul magasan is záródik oldalt, így a terméknek semmi sem állja útját a gyerek combjánál.
Az eredmény:
Kép
A gyerek majdnem a hónaljáig szaros! :twisted:
Ilyenkor a legegyszerűbb egyből betartani a csap alá, amint meghámoztuk! :lol:

Úgyhogy azt hiszem maradunk a jól bevált DM-es Babylove-nál, az is ereszt néha, de legalább a gyerek nem büdös benne! :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


szegény gergő-baba :lol: közszemlére tetted a bűnét :lol:
jó ez a csíkos rucija :)

igen, igen. várjuk a harmadik számú jelentkezőt. sőt a negyediket, ötödiket, hatodikat is!!!

fúúúj, japán kaja. boááááááá
(hogy fogok én jópofizni ma délután......)
dimet
 
 


Igen, valóban, ki lehet vajon a 3. csíkoska...????? Jó lenne, ha jelentkezne .....!!! 8)

Szegény Gergő, jól összemaszatolta magát..... ezek a pelenkák egyébként csúcs, hogy milyen szarok (szó szerint :roll: ) tudnak lenni. Én ezt a Baby love-ot nem tudtam kipróbálni, azt hiszem, akkoriban jött be, amikor mi már kifelé mentünk a pelusos időszakból, de állítólag nagyon jó ! Mi mindig a liberot használtuk, mert az volt akkoriban a legjobb.
zsizsik
 
 


Dimet!

Nem bűn az! Az a bűn, h. a pelus nem képes magábazárni! :evil:
A gyerek egész jól elvan benne! :lol: :lol: :lol:

Zsizsik!

Majd jövőre kipróbálod! :wink:

Teszek fel mégegy képet. Apával olvas!

Kép

Nézzétek ezt a halálosan komoly pofát! :lol: :lol: :lol:
Meg, ahogy már tud befelé fókuszálni a szemeivel a papírra! :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Milyen kis cuki babácskák!Nagy gratula a szüleiknek!

Andika
Nálam a táblát ha csinálod,hagyd már légyszi üresen.Köszike!

KépKép

KépKép
okr
 
 


fúúú, ezt a koncentrálást!!!! ez már döfi :lol:
dimet
 
 


Sziasztok!

Kavics!

Most látom csak miket írsz, ejnye-bejnye.Megsúgom, valahogy úgy érzem, hamarosan babás leszel.Ezt nem tudom, honnan érzem,de nekem vannak ilyenek és általában be is jönnek.

Norka!
Bogi nagyon drága!Olyan, mintha nekünk integetne :)

Rambóka!
Hát nem semmi ez a peluspróba.Én is akárhol olvastam, vagy hallottam, mindenhol a Babylove-ot dícsérték.

Ginuska!
Ez bizti PÉ. Hajrá!!!!!
Érdekes, hogy mi mikor odafigyeltünk, hogy kb. kétnaponta legyünk együtt, semmi nem történt, most meg, hogy kb. 2x voltunk
összesen :D

Dimet!
Mindig gondolj arra, hogy ki miatt vagy rosszul :D És már nem is érzed magad olyan szörnyen.
Én még nem vagyok szarul.Hányingernek mikor kéne jelentkezni általában?Az ugye nem baj, ha nincs?Mert már hallottam olyan mendemondákat is, ha valaki nagyon szarul van, akkor tutibb
a terhesség.Vagy ez hülyeség?(bocsi, hogy ilyen hülyeségeket kérdezek)

Tegnap este voltam a dokinál( nála most voltam először), képzeljétek, említettem a PCO-t és a metformint, és mondta, hogy már nagyon sok jót hallott róla.Úgyhogy úgy látszik még van
remény nőgyógyi fronton.
A barnázásra (ami tegnap óta már inkább sárgásba hajlott, bocsi)
felírta a Duphastont 3x1-et, remélem ez elég lesz.
Ma reggel meg voltam nála UH-on, láttam a picurkát. 5 hetes vagyok, még életjel nincs, azt mondta annak egy hét múlva kell
már lennie.

Na, most megvan az újabb izgulnivalóm is.Meg vmi szikhólyagot látott, itt még nem vagyok képben.
adott az UH-ról képet, a férjem már be akarja keretezni.Mondtam neki,hogy ezt még nem érdemes, csak egy fekete folt van, de beszélhetek neki :) :)
Amúgy párocskámat kikezeltem a homeopátiás bogyóimmal, már majdnem rendben is van, így nem kellett az éjszakákat a küszöbön töltenie Rambóka! :lol:
ezoterike
 
 


Rambóka!

Most látom csak az újabb képet!Ebből a gyerekből tudós lesz! :D
ezoterike
 
 


Ezo, tök jó!!! mármint az UH kép. Én még türelmetlenül várom,hogy menjek.
A rosszullétről olvasgattam. Tényleg írtak olyat, hogy az erősebb rosszullét jót jelent. De egy másik cikkben meg megcáfolták. Úgyhogy szerintem ezekre nem kell adni. Van, ami van, oszt kész.
És valóban arra gondolok, hogy mi/ki miatt vagyok szarul. jelenleg gyomorégés. Egyébként meg a 6. héttől kezdődik. Általában.
Ha lesz képünk, szerintem az én férjemnek is úgy kell majd kicsavarni a kezéből :lol:
örülök,hogy minden rendben és múlik a barnázás.
dimet
 
 


Nyugi!
Ne parázzatok feleslegesen!
Hányásnak nincs köze a megtapadás milyenségéhez, nem jelent se jót se rosszat. Egyszerűen azt jelenti, h. kavarognak a hormonok!
Ami gond lehet, a súlyos, kiszáradáshoz vezető hányás, az kórházi kezelést igényel!
De olyan itt nem lesz senkinek!!!!! Punktum! :lol:

Okriszti!

Ugye nem akarsz végleg itthagyni minket????? :shock:
Ne tedd kérlek! Tudom, h. most nagyon nehéz neked, de mint már mondtam Kavicsnak is, nem csak azért vagyunk, h. együtt örüljünk, a gyászodban is osztozni fogunk!!!
Nyugodtan gyere és mond el ami bánt, ha nem is tudunk segíteni konkrétan, már az is sokat számít néha, hogy elmondhatod!
Az élet sajnos nem mindig csak a jó dolgokról szól, ez a topik sem arról szól, h. "Teherbeesett boldog PCO-sok örömei" !
A nehézségeknek is helye van!
Én a Down kórtól rettegtem végig, mert apám bátyja ebben szenved. Tudom, h. az nem az élettel összeegyeztethetetlen betegség, mint a te kicsidé, de biztos vagyok benne, h. ha kiderült volna, nem haboztam volna egy pillanatig sem! Éppen arról beszéltünk anyámmal a minap, h. milyen jó ilyen szempontból, h. ma már van ilyen szűrés, náluk még csak esélyt tudtak mondani a genetikai tanácsadáson a családfa alapján, így ő mindkettőnkkel végigretteghette a 9 hónapot!
Tudom, h. ez nem vígasztal téged, de úgy éreztem el kell mondanom!
Sokat gondolok rátok! Gondolom Adának sem lesz egyszerű elmagyarázni a helyzetet! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok!

Zsizsik, örülök hogy jobban vagytok!

Rambóka! Tüneményes Gergő! Mit olvastak Apával?! :wink:
Pelusból nekünk a Libero vált be, Dorka már elmúlt 2 éves és eddig kb. 3-szor folyt ki a tartalma és a szagot sem ereszti ki nagyon...

Ezo, az olyan jó érzés amikor először látod Őt, aki odabent lakik! :D Izgulnivaló meg innentől még vagy 20 évig tuti lesz! :wink:
Apa is nagyon imádta az UH képeket, pont kórházban volt mikor a 20 heteset csinálták, bent kellett hagynom nála és egész nap azt mutogatta mindenkinek! :lol:

Dimet, kitartás a délutánhoz! Használ a keksz valamit?

Végre sikerül megcsináltatnom a vérvételt! El sem hiszem! A Dél-Pestiben megcsinálják úgy is ha itthon levetetem a vért, csinálnak inzulint is! Hétfőn végre "megcsapoltatom magamat" és mehetek vissza Tűűhöz! (már csak január 9-re kaptam időpontot! :( )
anyoooka
 
 


Lányok!

Páromtól kész vagyok!!! :lol:
Beszéltünk telón, mondom neki, ha minden rendben, kb. aug. 16-án
szülés.Erre ő:
Akkor hogy megyek tüzijátékra?

Szegény, micsoda gondok....
ezoterike
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:
pasik......
ezo, akkor egyszerre szülünk, ha minden/mindenki úgy akarja :D
dimet
 
 


Szió lányok!

Rambóka! Annyira irigylem ezeket a pelusproblémálkat :) Biztos vagy benne hogy a lurkó nem tud olvasni??? mert a képen ugy tűnt :)

Ezo! Majd láthatunk mi is UH képet?

Magas LH...khm..a doki azt monda hogy a 3. napi 3,4 mU/ml ( ami kevesebb volt mint az FSH) nem számít magasnak. De lehet igazatok van. Nem tesztelek már ebben a ciklusban..és legközelebb majd kettévágom a csíkot (Csakegy drága, köszi a tippet ) ... most már bízzuk a természetre :)

görbe?? nekem nem mond semmit. De amint beirtam a + tesztete a fertibe, már nem jelölt PÉ-t :(
Kép

szerintem nekem most sincs szerencsém
Vendég
 


Gina, ha mást nem, egy jó kis kekszes estét megér a dolog, nem ?? :wink: Azért nem olyan nagy fáradtság, és még azért lehet, hogy bejön....az Lh teszt nem szokott csalni....
Ne legyél előre elkenődve, légyszi !!! Hátha most mégis bejön. Csak szépen vesd rá magad apára, minden este egy pár napig ! Ártani nem fog.... :wink: :wink: :wink:
zsizsik
 
 


Hi!

Gina!
Ártani nem árt, max kitart 9 hónapig, ha most sikerül!! :D
LH teszt nem hazudik, mert én most leteszteltem a tesztet a mostani stimus ciklusom alatt. :D

Kép
lara26
 
 


Kép

Kép
lara26
 
 


Sziasztok Csajok! :D
Hazaértem nagy Fővárosunkból! :)

Mivel vendégek lesznek, ki is takarítottunk! Kép

Ma azt hittem megverek valakit a SOTE-n. Döbbenet ez a bürokrácia. :?
Kétszer mentem dolgaim elintézéséért és nem sikerült. Mert... :evil: nincsenek szavak. Olyan ideges voltam tőlük, hogy azon gondolkodtam, hogy bevágom jó hatásosan az ajtót!
Nem tettem! :roll: (gyáva nyuszi)

Most megint nem tudok sokat írni!
De igyekszem egy-két emberkére reagálni!

Norkám édes! :)
Ez a Bogi csajszi! Annyira gyönyörű. Mutattam a páromnak :)
Hihetetlen a pofikája! :)

Gina!
Az tutti PÉ!
És legyél most szerencsés!!! :)

Rambóka!
Az antiphlogistin jó gyulladás csökkentő (lokális). De ha nem szűnne a pakolás, B vitamin és PIHENTETÉS!! (3hós baba mellett!! :lol: ) , akkor menj vagy neurológushoz, vagy reumatológushoz!
Jól beszélnek a csajok. Tudós lesz belőle! :)
Ikrekre nem is reagálok! :roll: Rejoka már nagyon régóta ezt hajtogatja. :roll:
De végül is bennem elférnének! :lol: A xifo-pubian voanalam 2 arasz. Az araszom, pedig 21 cm. :arrow: 42cm bőven elférnének! :lol:

Dimet!
Mondom én, minden vágyam az, hogy jókat hánnyak terhesség elején.
Remélem bejön, met különben csalódott leszek :lol:
Ezt nevezik primaer terhességi toxikózisnak. Nem halálos, csak kellemetlen. Súlyosabb esetek előfordulnak, de Rambóka megmondta a tutti frankót, itt nem fog!!! :lol:

Lara!!!
Ez nagyon szép!!!!!!!! Remélem ez jó lesz!!!

Zsizsik!
Utoljára hormonprofil májusban volt csinálva. Akkor javuló tendenciát muattam. (3 hó metformin után)
Cukorterhelés februárban volt. Azóta nem volt. :roll:

Most a mensimet várom.
De nem akar megyünni!
Most meg attól fosok (nem szó szerint), hogy a harmadik nap az ünnepi időszakra esik, és nem leszünk itthon. Márpedig muszáj friss eredményt vigyek a Kaáliba! :roll:
Most ez baromira izgat. :roll:

De azon is gondolkodom, hogy nézetek egy TSH, FT4, Cortisol szintet, ezt már rég néztük. (pajzsmirigyet 1éve).

Kandika!
Nem az agysejt száma számít, hanem a jó müködés (szinapszis) :lol:
Tudod a "szőkenős" viccekben. Három neuron (idegsejt van.)
Az egyik koordinálja a menstruációt, a második a hisztit, a harmadik pedig zavarja az első kettő müködését! :lol:

Ezoterike!
Jók legyenek ám a megérzéseid! :) PA-RAN-CSO-LOM! :lol:

Gabika!
Merre vagy???


Megnézem még ki írt! :)
Mert már megint felejtek. Péntek du van. :)

33cn.
Vendég
 


Beebeey!
Kevés az időd??? Neked is??? :lol:
Én már totál kivagyok attól, hogy hanyagolom a barátaimat! Ők is engem, mert szintén sokat dolgoznak!!!
És úúúúgy tudunk örülni, ha találkozunk.

Monyoka!
Jobb szúrni, mintha téged szúrnának! :lol:
Én is nehezen viselem a vérvételeket, utálom, ha szúrják a vénáimat. De muszáj! :?
Meg fogod szokni.
Csak fogj ki egy jófej laborost! :D

Az LH tesztelésről.
Az igaz, hogy a PCOSok LH értéke általában magas. Bár az arány ami nagyon fontos!
De ez az LH érték csak nagyon kevés páciens esetében olyan magas, mint egy LH csúcs.
Kb. 7-15 mNE/ml között van egy PCOS nő LH értéke, (van akinek 7 alatt), az LH csúcskor (ovuláció-tüszőrepedéskor) 50, akár 70 mNE/ml is lehet. :)

Pussz.
Vendég
 


Sziasztok!

Ezek a babák! Le merem fogadni, hogy a PCOsoknak vannak a leggyönyörűbb és legokosabb babáik! :)

Most úgy általában mindenkinek: nagyon nagyon jó előérzetem van! Szerintem 2007ben népességrobbanás várható! Senki nem marad baba nélkül ebben a topikban!!! :D
mamint
 
 


Kavicska,

szóval én tudod, nem vagyok orvos, csak egy mezei közgazdi, nem akarok itt okoskodni, de azért én a helyedben csak megnézetném azokat a hormonokat, no meg az inzulint is, csak úgy az íze végett..... hátha valahol csak el van ásva az a fránya kutya nálad is..... :lol: főleg, hogy így nekivágtok a lombiknak, azért előtte amúgy is kell nézetni, nem ?

És amúgy te egy Istenkirálynő vagy, mi lenne velünk nélküled ??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hát milyen pofonegyszerű is ez az egész LH sztori, mi meg itt elagyalgattunk rajta vagy egy egész délelőttöt.... szóval érteni kell hozzá, ennyi az egész !! (ha vadászattal vagy turizmussal kapcsolatos kérdéseitek vannak, abban én verhetetlen vagyok, kérdezzetek bátran...! :lol: 8) )

Mamint: mikor kaptad a jó előérzetes sugallatot ?? Én ma reggel így keltem fel !! Isteni érzés !!! Szóval akkor már többen érezzük a jó érzést !!! :lol:
zsizsik
 
 


Lara, ez a görbe megint mesébe illő. Hát hallod, nagyon nem lennék meglepődve, ha a 17/18 nap körül az a pici esés a beágyazódást jelenetette volna. Drukkkk, pont karácsonyra kaphatsz egy zebrás tesztet. Jajj de jó lenne
és akkor Te lennél a 3. (Rambóka jósolta, igaz ?)

Rambóka, Gergő fiacskátok zabálnivaló. Annyira édes pofikat tud vágni és tényleg nagyon okoska feje van :wink: :wink:

Zsizsik, pontosan mióta szeded az új gyógyszert ? Annak örülök, hogy jobban érzed magad! mondjuk nekem még az kicsit magas , hogy ha ezzel a gyógyszerrel kezelnek és a kezelés csak 3 hónapig tart, akkor vajon meddig fejti ki a hatását és mikor kell újra elkezdeni a szedését. Hiszen a teherbeesés sem megy úgy, hogy na most van 3 hónapod erre .. Tűű valami olyasmit mondott, hogy a kezelés után még 3 hónapig van hatása.. de erre abszolút nem esküszöm meg.

Kavicska, és mi lesz vendégenek feltálalva ? (éhes vagyok :lol:)

Csajok, a kéz-sebésszel kapcsolatban senki nem tud dokit ajánlani :(

na megyek, mert várom a hugicám hívását a nagy messzeségből :lol:
mniki
 
 


Mniki!

Hát ez most már mesélhetne részemről!
Viccből mondtam a páromnak, h miért tartott két napig a hőleesés.
Biztos ketten ágyazódtak be. :lol: :lol: :lol:
Legyen Rambóka jóslata igaz, de én még hozzáraknék 2-3 + pozitív terhestesztet. :lol:
De ha nem, akkor majd leges- legközelebb!!! :lol: :lol:

Kép
lara26
 
 


lara!

gyönyörű a hőd. szép karácsonyi + teszt lesz ebből, én biztos vagyok benne
Vendég
 


Zsizsik, kb 4-5 napja. :D

Remélem igazunk lesz!
mamint
 
 


Lara!

Ha mindehhez kedvenc dokink még hozzátette, h. "... hát, azért általában nem szokott elsőre sikerülni a stimu, de majd a 2. v. 3. ...", akkor szinte tuti a zebra! :lol: :lol: :lol:
De tényleg ott az 5.-6. nap környékén az a hőesés, NAGGGGGYON ÍGÉRETES!!!!!!

Ginuska!

Az LH teszt nem hazudik! A hőd emelkedik, csak így tovább!

Kavits!

Hát igen pihentetni! :wink:
Tegnap voltak olyan pillanataim, amikor visszasírtam a gyerekmentes időket! Ugyanis vagy front volt v. nem tudom, mi, mindenesetre egész nap üvöltött a Gyöngyöm megállás nélkül! :twisted:
Üvöltött ahogy felébredt, hisztériás rohamot kapott az öltöztetés során, sikított amikor begyömöszöltem az overáljába, végigcirkuszolta a lépcsőházat lefele menet, még a babakocsiban is hüppögött. Aztán elaludt.
Séta közben megálltunk, mert egy pasi útbaigazítást kért. Mire elmondtam, h. nem tudom, h. merre van amit keres, a gyerek már üvöltött, mert nem mozgott a feneke alatt a kocsi!
Amikor hazaértünk, felfelé is végigordította a 4 emeletet, és itthon minden fáradtság nélkül folytatta. Hálistennek 6-kor tartott egy kis szünetet, így a párom arra jött haza, h. a kis csirkefogó elégedetten nézegeti az akváriumokat a játszósszőnyegéből.
De a béke nem tartott sokáig. 7-től este 11-ig minden különösebb erőfeszítés nélkül tudta nyomni a műsort, csak akkor volt csend, ha az apja kézben ringatta, de ott sem volt mindegy, h. hogyan van kézben.
11-kor kaja után még nyomta a fekvőtámaszokat a kiságyában, de lekapcsoltam a villanyt! Némi nyöszörgés, és hüvelykujjon való csámcsogás után végül elaludt!
Két elgyötört szülőt hagyva maga után! :lol: :lol: :lol:
Erre készülj! :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok

Annyi mindenkinek szeretnék irni,de nincs időm...most csak bejelentkezek h még élek,holnap jövök bővebben!! :)

Rambóka
Tegnap tuti front volt én is éreztem,keményedtem rendesen,megnéztem az orvosmeteorológiát...persze ők nem jelezték :?

Szép estét!!!

Pussz
Vendég
 


Rambóka, azért eléggé sportosan állsz a dolgokhoz, és szerintem ez tök jó :) csak szegény kezed... :?
ginuska, akkor az okos néni megmondta a megoldsát az LH tesztre, úgyhogy ne aggódj, a pé-d, az pé!!!!!
megvolt a vacsi. egész jól felvérteztem magam, csak 1-2 nehéz pillanat volt. de nem volt feltünő,hogy salátát nem ettem (boááááááááááááááááááá), csak sült krumplit :oops: de az esett csak jól. husiból se sokat bírtam betermelni. most éhes is vagyok :)
üdv mindenkinek, jó éjt!!!!
mikor jön már a 3., 4. teszt???? :)
dimet
 
 


Rambóka!
Másnap reggel lezuhanyoztam hosszasan, és tényleg segített...
A magnéziumot megint megemeltem (inkább wc, mint szülés - egyelőre). (Mi is Babylove pelust használtunk és fogunk, szerintem jó az ára, és nem volt tőle jobb - persze rosszabb sem - észrevehetően a Libero és a többi nevesebb, amit még kipróbáltunk...) Még eldobható biopelust is vettem (kukoricából?), de még nem tartanak azon a szinten, hogy igazából használható legyen...

Rejó!
Igen, pontosan ez van most velem is. Voltam csütörtökön az orvosnál, és a méhszály zárt (szerintem 3000 - de mivel a férjemnek az utolsó pillanatban közbejött valami, el kellett vinnem magammal a fiamat is, aki annyit tud beszélni, hogy a doki egyszerűen elfelejtette beírni a kiskönyvbe az adatokat, miközben vele társalgott :)). Azt mondta, hogy a méhszály éppen olyan, amilyennek lennie kell ilyenkor és jól tart, a méhem egy kicsit keményebb, de egyébként minden rendben. Mondtam neki, hogy első terhességnél az első fájás, amit éreztem, akkor volt, mikor a 39. hét végén megindult a szülés... Ő is azt mondta, amit te, hogy a második szülés egész más...

Fiú- és lánynevünk is van, de a férjem kívánságára nem mondtam meg senkinek - így még nektek is várnotok kell egy kicsit :)

Pia? Erre nem gondoltam.. De múltkor nagyon megkívántam a vörösbort - csak ellenálltam a kísértésnek. Nem kellett volna???

Szülinaposok!
Boldog szülinapot így utólag...

Babások!
Nagyon szépek a babák... :)

Csillagfény!
Sajnos nem tudtam semmit sem megkérdezni a fájásokon kívül a dokitól a szüléssel kapcsolatban, mert ott volt velem a fiam, akinek a napokban egyébként is el kellett magyaráznom, hogy "hol jön ki" a tesója... A gátmetszést, beöntést meg a többit nem volt kedvem, ha meg erről beszélek előtte a dokival, hazafelé tutira megkérdezi... :) De: jövő héttől ctg hetente, aztán január elején még egy uh, aztán meg szülünk :)

Egyébként meg készüljetek fel arra, hogy a 4 éveseket rettentően érdekli a halál. Tegnap este is egy álló órán át kérdezgette az apját róla (még a mesénél is jobban izgatta meg a gyertyagyújtásnál...)

Amúgy szerintem 2 hét múlva, azért majd menetrendszerűen jelentkezem valami hisztivel... De az már a 38. hét lesz, úgyhogy nyugodtan intsetek le :)

Vöcsök
vöcsök
 
 


Egyébként hogy létezik, hogy 3,46-kor senki nem ír rajtam kívül ? :):):)
vöcsök
 
 


Vöcsök!

Mit csinálsz te hajnalban? :D

És az hogy lehet, hogy még 9kor sem ír senki?

Én is vagyok, csak nem olyan jó passzban. Így inkább csak figyelgetek.

Friss babások, hogy vagytok?

Kép
babancs
 
 


Hú Vöcsök! Ez már célegyenes!!!! :shock:
Elképzeltem a fiadat a rendelőben. Ilyen korúak azok a gyerekek, akiket a szüleik el szoktak hozni hozzám beszoktatásra, úgyhogy ismerem a dolgot. Miután elmagyarázom töviről-hegyire, h. mi micsoda a fogorvosi széken, még mindig marad 3856000 kérdésük! :lol: :lol: :lol:
De legalább nem fél a dokibácsitól!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Csak nem pisilni keltél fel ilyen hajnali órán??????? :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Babancs miért nerm vagy jó passzban?

Vöcsök nem tudtál visszaaludni?
Nyugodtan gyere és írj le mindent, ez olyan izgiii! Kiváncsi vagyok mikor fogsz szülni, annak a szegény gyereknek is jó közel lesz a szülinapja az ünnepekhez! :lol:

Kavicska, de ugye nem leszel csalódott ha nem ikreid lesznek? :lol: :lol:

kandi, sztem is vedd ki a táblából, aki régóta nem ír. majd ha jelentkezik, max. visszateszed.

mniki Lh teszt lényegét leírták többiek PCO esetében. A legtöbben tudjuk használni, csak ki kell tapasztalni. Én is használtam Johannánál.

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo!

Köszi az érdeklődést. Sokszor rosszul vagyok, felmegy a vérnyomásom, szédülök, égnek a szemeim. Szinte alig merek elmenni valahova. Többnyire csak a fekvés/alvás segít.

Kép
babancs
 
 


Babancs, ez a pajzsmirigytől van ? Elég kemény lehet, hogy állandóan rosszul vagy, dokid mit tud javasolni ?

Ezoterike, még nem is gratuláltam a "Pöttyödhöz" :lol: Az jó, hogy már szikhólyagot is láttak, szerintem legközelebb jól meg fogsz lepődni milyen nagyot nőtt a picike !

Ja, a Huggis tényleg egy nagy kalap kaki. Nem volt más a boltban, így megvettük azt, de a barátnőm 2x öltöztehette át a nyakig szaros és pisis kislányt..

Rambóka, nem lehetett semmi a tegnapi Gergő-show :wink: Bevallom, engem csodálattal tölt el az, hogy honnan van az édesanyáknak ennyi lelkierejük és türelmük. Remélem majd nekem is lesz..

Vöcsök, ezek szerint még egy kicsit egyben is maradsz. Ez jóóó !!

Most már nagyon várom a holnapi Kaális UH-t, ugyanis annyira barnázok, így a 9. napon, mint mensi előtt :evil:
Mi a szar folyik a szervezetemben ? A Norculuttal alig volt meg, másfél nap alatt épp hogy, de az is inkább barna, mint vér.. most meg újra barnázok. ÁÁÁ, elegem van :x
Eddig arra gondoltam, hogy a méhszájtól jön a barna, de ugye ilyen mennyiségnél az ki van zárva :?
mniki
 
 


Szegény Babancs!!! azért kitartást.
vöcsök, atya-gatya,mit csinálsz te olyan korán?? de jó, amit a doki mondott, gondolom megnyugtatott kicsit.
helyzet nálam semmi. poénból ellőttem még egy tesztet, erősebb lett a tesztcsík,mint a kontroll csík. porszívóztam. és émelygek mindeközben. legalább tudnék hááányni. de nem:( de mindegy, majd elmúlik. az a lényeg, hogy bent rendben legyen minden!!! szerdán UH. annyira lassan telnek ezek a napok....brrr.
viszont - ezt még nem is melítettem senkinek - lehet beképzelem, vagy nemtom de undorom van az adimettől. úgy érzem nem jó. de lehet alapból minden gyógyótól undorom van,mert az elevitet sem tudom lenyelni, a magneB6tól semmi bajom. a folsavat szedem inkább, elevitet csak néha. lehet a gyomromat piszkálják.
ha minden jól megy január 2án megyek GDM terhesrendelésr Tűű azárt "állományba" vesz, kivédve, megelőzve a terhességi cukorbajt.
üdv,mindenkinek szép hétvégét, jó pihenést
dimet
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?