Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!
Sajnos csak ritkán tudok jönni mert az ülés még anyira nem megengedett dolog de hamarosan már lehet.
Minden rendben van hétfön megyek a dokihoz és uj dokim van amint tudjátok a régit lecseréltem most Szabó Dávidhoz járok teljesen meg vagyunk vele elégedve öt bármikor hivhatom.
Örülök hogy a többi kismamais jol van cvsak igy tovább mindenkinek.
Most ennyi ha tudok jövök vigyázatok magatokra.

Kép
v.e.judit
 
 


örülök hogy veletek is minden ok...... :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lina,
gratulálok! Lili mit szólt?

Nita,
Neked is örülök! :)

KépKép
dreika
 
 

 
 

dreika köszi........ :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



gyönyörű mindkét baba!!!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita:ahogy mondod!nagyon szépek,nagyon kíváncsi vagyok neked Lilikéd lesz e vagy Bencéd :lol:


Vera:álomszép Iza! :wink:

KépKép
lyndee
 
 


reméljük lilike lesz....de ha bence az is jó

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na és akkor a történet:
Reggel mentünk UH-ra, bementünk mind a 3-an. Uh-s csajszit már jól ismerem, a sok inszem tüszőlesőből, szóval már tegeződünk. Elkezdtük nézni a babát, eltelt fél perc, és mondta, hogy ugye azt tudjuk már, hogy micsoda. Mondtuk, hogy nem. Kérdezte, hogy mondja-e? Mondtuk, hogy igen. Erre közölte, hogy ott áll a kukija. De tényleg úgy meredezett, hogy csak na, szóval elég egyértelmű. Egyebekben mindene rendben van, BPD: 43mm, AC:156mm, FL és HL: 27 mm, HC:160mm, OFD 57mm, a súlybecslés alapján:319 g.
Korának teljesen megfelelő.
Kép nincs, csak DVD. Arról kellene képet lementeni, de apa csak pénteken jön haza.
Lili jól fogadta, most már Levi a kistesó és nem Kata, szinte két másodperc alatt váltott.
Apának meg fülig ér a szája azóta is, annyira boldog.
A család kicsit meglepődött, valahogy lány után lányt vártak, de mindenki nagyon örül.

Nita
gratula a babácskához, és főleg ahhoz, hogy minden ok vele. Pár hét, és kiderül, hogy Lili vagy Bence.

Én azért még kicsit szokom ezt a fiú dolgot, de biztos, hogy megtalálom vele is a közös hangot.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


lina el is hiszem hogy most milyen boldog a párod.....gratula!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



Sziasztok!!

Linácska!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nita!
:lol: :lol: :lol: :lol:

Mi:
A legfontosabb, h köszönöm mindenkinek a drukkokat. Ábel jól van és egészséges. :lol: :lol: :lol: A hallásvizsgálat rendben lezajlott, szuper jól viselkedett. Értékelést postázzák, mert szabin van a főorvosnő, de az asszisztens szerint teljesen rendben van a hallása. :D :D :D
Voltunk a doktornéninknél is, Ő is egészségesnek nyilvánította a megfázásból, így hétfőn mehetünk az ovielőkészítőbe.

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sikerült mentenem a DVD-ről néhány képet Leviről
Kuki :lol:
Kép
Lábacskák
Kép
Pici ufónk :lol:
Kép
Kuki alulnézetben
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


nagyon helyes levi baba!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


lina:tényleg nagyon szép a kukija :lol:
Szerintem hamar bele fogtok rázódni a kisfiúba is,a lényeg hogy egészséges legyen! :wink:

zsuzsi:Örülök hogy Ábel jól van!Melyen nagy hogy már oviba készül... :D

KépKép
lyndee
 
 


Sziasztok csajok!

Úristen azt se tudjam mivel kezdjem a gratukat! Látom vannak ujdonsült kismamik, és tüneményes babok is!!! Hogy mennyi minden történt veletek!!!
Néha olvasgattalak, de időm alig volt válaszolgatni. Bocsi, hogy eltüntem.

A két csajszim sokat betegeskedett a télen, és dokihoz is jártunk szinte egész napomat elvette a várakozás.

Nekünk ismét csajszink lesz, de még konkrét neve nincs és lassan szülök, hogy telik az idő!!!!

Egyébként jol vagyok, néha már fáj a pocim, de pihenek és jobb lesz.

Ha tudok megigérem többet jövök!
encike 2
 
 


enci:én már hiányoltalak :wink: Kérünk pocifotót!!!!!!!!!!

KépKép
lyndee
 
 


encike de jo hogy jelentkeztél.olyan hirtelen eltüntél.... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi, hogy ismét üdvözöltök!
Igérem teszek képeket, de szinte elfelejtettem, hogy kell feltenni, de belejövök ismét.
Ott alul a mellékletnél, igaz?

Szép álmokat!
encike 2
 
 


Kép
encike 2
 
 


encike naggyon csinos vagy!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hát össz 8 kg-t hiztam, de ez szinte a hasam.
láttam te is kerekedsz!
És anyosodnál laktok még?
Máté várja a tesot?
encike 2
 
 


sajna anyósnál lakunk de nem vagunk hajlandóak mi elmenni innen....menjen ő a dili vagy öregek otthonába......
mostmár kezdi máté felfogni hogy baba jön a családba,,,uh képekre mindíg mondja hogy tesó-tesó.olyan édes..... :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


encike:tényleg csini vagy!Már nincs sok hátra,kitartás :wink:

nita:édes lehet máté :lol:

KépKép
lyndee
 
 


:D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép
Kép
encike 2
 
 


nagyon helyesek a lányok......és jó a babakocsi is.......
nekünk is megvan már milyen lesz a babakocsi de a párom még nem engedi megvenni....bár még igazából én se merem megvenni.....majd csak félidő után.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nehéz döntés volt a kocsi, mert én lányosabb szint kerestem, de sehol nem volt, csak piros, kék, zöld, talán még ez ami jobban nézett ki.

Hát én se akartam hamarabb megvenni. De már itt volt az ideje.
encike 2
 
 


már alig várom hogy megvehessem....amit én kinéztem hasonló mint ez kicsit más...és tűzpiros.nagyon belezugtam a pirosba..... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita:lányotok lesz? :lol: vagy az a kocsi kisfiúknak is jó?

KépKép
lyndee
 
 


én pirosat nem is vettem volna, mert ismerösömnek az van és tavaly nyáron nagyon csunyán kiszivta a nap.
Én ezt is mérlegeltem, de még a sárgát is kiszivhatja.
encike 2
 
 


sziasztok......képzeljétek ma kaptam csomo kismami felsőt ,gatyókat és kb 1 csomgnyi picike pelust!!!!!!
lindyy a piros fiunak-lánynak is jó.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!

En is ujra bekukkantok, mi eppen uj hazba koltoztunk es egy honapig nem volt netem...

@Ggica: sok sok szeretettel gratulalok a babahoz, orulok, h jol vagytok. Fantasztikus batorito a szulesed tortenete. Az elso is konnyeden ment Neked???

@linacska, Nita: gratulalok Nektek, szepen es egeszsegesen fejlodtok, pici babadat mar erzed Lina?

@az ujaknak sok erot kivanok es kitartast, nagyon nehez idoszak ez, de batoritasul egyre tobben vagyunk itt ujra kismamak. Szoritok Nektek is. Nalunk 5 honap utan sikerult...

@23.hetben vagyok, de csak 12 hetesen lattam babomat UH-n, itt ugyanis, ket UH-t csinalnak csak terhesseg alatt, nincs AFP, meg ilyesmi. Mas vizsgalatok visznt vannak, amik otthon nincsenek.Most csuton lesz a masodik UH es remelem latni fogjuk, h ki izeg-mozog a hasamban, nagyon varjuk ot :D Jol vagyunk mindannyian.

Jo ejt Mindenkinek!

Kép
zsozsoo
 
 


zsozsoo üdv ujra!!!!!drukk hogy kiderűljön a neme..... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsozso,
persze, érzem, már kb. egy hónapja. De most kb. 10 perce volt olyan, hogy látszott is, hogy rugdal, olyan édes volt.
Mi már tudjuk, hogy kisfiú, a 20. heti Uh-n múlt héten kiderült.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Szia Zsozsoo!
Neked is gratula a picihez!

Egyszer ugyis babásak leszünk/lettünk mind, csak sok türelem kellett hozzá.

Voltam dokinál, nem nézett még méhszájat, de pénteken nst után néz és jövö7en utso uh.
Uristen már 3 hetem van papir szerint!!!
encike 2
 
 


írigyellek is encike hogy már ott tartasz......... :) :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hidd el neked is el fog telni!
Hisz én is most tudtam meg, hogy babás vagyok és már mindjárt kibujik!
encike 2
 
 


végülis igen igazad van....csak olyan jó mikor már azon izgulsz hogy na mikor bujik ki a a pocaklakó....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita:hamar eltelik,nekem elhiheted.Persze ha már jobb idő lesz gyorsabban telnek a napok.hamarosan te is megtudod fiú e vagy lány :D te mire tippelsz?

KépKép
lyndee
 
 


nekem olyan csajos érzésem van........
pénteken megyek uh-ra!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita:nekem is csajosnak tűnik :wink:
szorítok péntekre++++++++++++++++++++++

KépKép
lyndee
 
 


lyndee ha csajszi lesz olyan boldogok lenénk de főleg a párom....persze én azért a kukisnak is örülök....abba legallább van tapasztalatom :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


@Lina: gratulálok a kisfiúhoz, abban nem szoktak tévedni úgy tudom :D

@Nita: szorítok a mai ultrahanghoz!!!

@Enci: tényleg rohan az idő, hihetetlen, hogy milyen közel van a babód érkezése?Minden elő van gondolom már készítve, élvezhetitek a teljes tavaszt és nyarat vele.

@mi tegnap voltunk UH-n, igazából a doki csak a babát nézegette és mesélte nekünk mit látunk, de én nagyon kíváncsi voltam a baba nemére és rákérdeztem, ő szinte semmi kiváncsisággal vizsgálta tovább a bébit, aztán a végén megjegyezte, h úgy néz ki kislány, de nem 100%. Én valahogy úgy láttam, h kislány, m Áronomnál emlékszem a meghatározó vonásokra :lol:

Kép
zsozsoo
 
 


zsozso köszike!!!!!!!!!!
mit szeretnétek jobban ?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita:drukk uh-hoz,gyere majd mi volt!
csucsuról tudsz valamit?régen hallottunk felőle :?

KépKép
lyndee
 
 


sziasztok........
az uh-on minden ok.szép nagyok vagyunk már!!!!!!
vérömleny már teljesen felszívódott!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
afp-re ápr.16-án megyek.....akkor remélem már tudni fogjuk ki lakik idebe!!!!
csucsu dolgozik...de sehova nem ír....msnen se válaszol.nem értem mért.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Nem mondták meg a nemét?

Én ma voltam nst-n, gép szerint 20-as erősségű fájások vannak, de ez még gyatra.
Jövö7en uh és ismét nst.

Szép álmokat!
encike 2
 
 


sajna nem látni még....azt mondta a doki hogy majd a 18.heti uh-n kérdezzek rá....de majd megprobálkozom a 16.héten i.....hátha..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


értem.

Na megyek alukálni
encike 2
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?