Új privát üzeneted érkezett!

Meli én most akkorát röhögtem a soraidat olvasva:)))) :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok!
Köszi, arik vagytok! Melisch: most már legalább Neked is tudok írni. Örültem, hogy meg van, főleg, mert 10-ből 6ot kirúgtak...
De sajna a négyes diplomám ezen múlott. Jó tudom le kell szarni, és itt a baba is, aki mellett nem lehet tanulni....de akkor is. Az uccsú három évben tök küzdöttem a jó jegyért, és ez most nem tett jót....
Mindegy.
Legalább a D-betű már meg van...és csak két vizsga van hátra.
Dec 17-én lesz a kövi, és még egy lesz nyár elején...mert fél évente van államvizsgaidőszak.


Melinda: nagyon jót röhögtem én is!
Csajok eszméletlenül feáj a csaszim helye mensikor, pl. most is... Nagyon szar, de tényleg....a nőgyógyászom le szarja, canidám volt a múltkor azt is fél vállról vette...Miért kell ilyen sokat fizetni és még le is szarnak...most kereshetek másikat...
Ráadásul vmi gáz van a hormonjaimmal is, már Beni születése előtt is folyt vmi a mellemből...megint és a hajam is hullik....nem a terhességtől van, mert akkor nem volt vele semmi. Szóval megyek belgyógyihoz is....

Kép
nyuszifül16
 
 


Nkinek volt hasonló problémája?????

Kép
nyuszifül16
 
 

 
 

Nyuszi jó bunkó a nőgyógyászod..........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nyuszi!
Gratulálok a sikeres vizsgádhoz!!! :wink:
Sajnálom a problémádat, tényleg bunkó a dokid, jobb ha leváltod..ez nem vicc

Adiadi!
Azt hiszem te kérdezted az elöző oldalon.. sürűn fáj Kíra feje azért járunk vizsgálatokra.. Holnap megyünk éppen a 9. féle vizsgálatra(ha jól számolom)..

Megvolt kedden a CT, de hamar végeztünk mert nem egyeztem bele a kontrasztanyagos CT-be, elolvastam a papírt, aztán elég durva kockázatai lehetnek és így nem mentem bele.
Isten örizz hogy még abból kifolyólag valami baja legyen Kírának :(

Doki majd biztos magyaráz egy sort, mert kontrasztanyagos volt előírva... ez van...
Vendég
 


Ja és jó lett a CT eredmény, mindjárt meg is kaptuk..

Mucus??????? Merre vagy?????? Gyere mesélj magatokról!!!
Vendég
 


Kirus: örülök, hogy minden ok!
Milyen nyilatkozat? Tökre kiborultam.... Velem nem irattak alá semmit....na ha ezt tudtam volna.... milyen mellékhatások????? Légyszi mond már el, nincs baja Beninek, de a jó rohadt nénikéjüket....Na, ezen most angyon berágtam.... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Csajok, gáz a kérdés, de nálatok szülés után, vagyis így már lassan egy évvel szülés után a libidóval minden ok??? Én nem kívánok seemit, minden rossz, és nem is érdekel...Vmi bajam van????

Kép
nyuszifül16
 
 


Adiadi nem kell "eldugulnod" köszi, hogy segíteni szeretnél, néha kell a bátorítás.
Szerencsére mindössze egy este kellett két evés között tejpor, azóta ismét jobb a helyzet, bár van hogy 2 ciciből eszik. Szopizik is sokat de nem baj.

Melinda én azért annyi ideig nem szándékszom szoptatni, de ki tudja. Akkor Pityesz is hamarabb evett egyebet is? Doki néni így javasolta és nem nem vitázok vele ő a tanultabb.

Kirus jól tetted, ha nem láttad jónak akkor ne kísérletezzenek a gyereken köszi a hozzászólást iwiwen :wink:

Nyuszi gratula a vizsgához, majd szorítunk a következőn is és azt is veszed meglásd.
Mensis fájás a vágásnál nem tudom (nekem még nem jött meg szülés után :lol: ) de megkérdem anyától hátha tud valami okosat. Ha úgy érzed dokid nem figyel rád keres másikat!!!
Libidó nálam is a béka fenekén :oops: :oops:

Kép
Kép
melisch
 
 


sziasztok!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nita! :D

Kirus, és nem találnak semmit? Csak van valami magyarázat a fejfájásra! Szemészeten voltatok?

Nyuszi! Libidó nálam is nulla. Sokszor úgy kell erőt venni magamon... Remélem nem tart sokáig még ez az állapot!

Melisch, miket tud már Petra?

Kép
adiadi
 
 


nálatok is ilyen gatyaszaggató hideg van????

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hideg és eső.... Utálom! :evil:
Amúgy jó napunk volt ma, sokat játszottunk, nevettünk, huncutkodtunk. :D

Kép
adiadi
 
 


sziasztok!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csáó mindenkinek!
Libidó???Én jó keresztény vagyok,mert csak akkor szexelek,ha gyereket akarok!!!Hahahaha,de tényleg.Amikor már szexelünk,nincs baj,csak a nekiindulás.Csak az ne lenne.Nem tudom miért.Én szeretem a szexet,meg mikor már benne vagyok jó,csakaz eleje ne lenne.ki érti ezt?

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Adiadi Petra legjobban huncutkodni tud :lol: :lol: annyira kiharcolja amit akar, nem tudom hogy van ennyi akarat benne. Addig nyöszörög míg csak vele nem foglalkozom 100%-os odafigyeléssel vagy ha úgy van kedve fel nem vesszük ölbe.
Tegnap is mondtam neki annyit nyafog, mint két macskaalomnyi kismacska :oops:

Nagyon izgága, fogdosni mindent megtud ha akar, keze/bármi gyorsan a szájába landol és tudd erre arra fordulni, bár inkább balra löki a seggét. Ha kedve van akkor 360 fokban forgolódik körbe-körbe.
Hasra nem fordult még, amugy rövid ideig marad csak hason és sírással jelzi ez neki nem jön be, talán azért nem próbál még hasra feküdni. Reggel mindig vándorol a kiságyba, van, hogy csak oldalra sikerül a hálózsák miatt, de ha kiveszem belőle legtöbbször a lába a fejénél van mire a kávémat elkészítem Kép

Gögicsél is sokat, bár néha még nem jön ki a hang, és hangosan nevetni is nagyon csendesen és ritkán szokott. Hang nélkül azonban sokat nevetgél ha lát bennünket.

Hordozóban már nem hagyhatom ha nem kötöm le, múltkor míg felporszívóztam a fürdőt őnagysága kis hián kifordult belőle, mert ott sem tudott szépen tv-zni (ja nem volt más ötletem, hogy hallgasson, nappaliban mindig megy nem tudom úgysem elvonni, mértékkel engedni fogom neki) így találtam pár perc magára hagyás után: nagyon koncentrált, bár a lába kilógott a hordozóból Kép

Kép
Kép
melisch
 
 


melinda1985 írta:Libidó???Én jó keresztény vagyok,mert csak akkor szexelek,ha gyereket akarok!!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!

Nyuszi!
Jajj nem akartam én bogarat ültetni a fejedbe :roll: .. nálunk úgy látom ez így müködik,a felnőttek is ugyan úgy megkapták azt a papírt, és elolvasták aztán választhattak hogy elfogadják, vagy sem..

Kockázatai: hányinger, hányás, szédülés, émelygés,(itt még voltak valamik)és RITKÁN légzésbénulás, szívmegállás.. na amikor ezeket olvastam itt megállt bennem az ütő :shock:
Mondom mi van akkor ha az én gyerekem esik bele abba a RITKÁBA??? Vagy a buszon rosszul lesz, vagy hányni kezd...úgyhogy ezt mellőztük inkább..

Adiadi!
Szemészettel kezdtük még szeptemberben, teljesen jó a szeme,megcsinált minden vizsgálatot..

Tegnap voltunk neurológián és csináltak neki Sellong vizsgálatot.
Olyan hogy fekve megmérték a vérnyomását, aztán állnia kellett egy helyben 10 percet és ujra megmérték..
Aztán állás után megemelkedett neki 20-al a pulzusa, azt mondta a dokinő hogy az sok, és valoszinű hogy ilyentől is fájhat a feje.
Úgyhogy most 6 hétig innia kell a Magne B6-ot 1*3ml-t és ha felébred alvásból akkor nem rögtön kipattani az ágyból hanem mozdulatokat végezni mielött kikel az ágyból, mert akár a hirtelen felkelés is okozhat egész napra szóló fejfájást...
6 hét múlva kontroll!

Úgyhogy lehet ettől a pulzus emelkedéstől van a fejfájása... :roll: :idea:
Vendég
 


Meli esküszöm azt írta mint amit én írtam volna.én ugyan ezt érzem mint te........

Melisch annyira gyönyörű Petra:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szaisztok!
Fáj a buksim! Grrrrrrrrrrrrrrrrr.................................
Lehet azért, mert süt a nap. :roll:

Melinda: akkorát nevettem, köszi!!!! De még mindig én vezetek, emrt nekem alkalmam sincs semmi huncutságra....monjduk azért ennyire "ridegnek" nem éreztem magam soha. De ez azért gáz, emrt fiatalok vagyunk még mindannyian...szóval kicsit nem értema természetet, persze most nem a fent említett dolgok az elők az életünkben és nem eza legfőbb életfeladatunk...

Melinda: testileg , lelkileg hogy vagy? Voltál fodrásznál?

Melisch: Annyira jó, hogy jöttél! Petra egyre szebb! Aputok még mindig sokat melózik? Üzlet rendben megy, van mos meló? Látszik, hogy olyan csajos kis kuckótok van, tök édi! És aza sok rózsaszín!Olyan szépséges!:)

Nita: nálad mi a helyzet, srácok?

Adiadi: de akkor Anyudék egyáltalán nem is jelnkeznek segítségre, vagy csak Te nem kérsz belőle. Vagy húzzák a szájukat, ha segítséget kérsz?Utána pedig a fejedhez vágják, hogy mennyit tesznek...? Csajok meggyógyultak? Ádi?

Lyly: nálatok mizu? remélem Ti is meggyógyultatok mindannyian? Picit pihentebb vagy?

Kirus: örülök, h minden oksi! A magnézium a migrén gyógyim melett rengeteget segített nekem is. Rem Kira végleg rendbejön! Nimi?

Na, megyek, mert jövő hét péntek vizsga...a változatosság kedvéért...
Tegnap anyám uszítására Apám ordibált velem, hogy semmire kellő vagyok, sé sokat internetezem...pedig csak a babanetet és egy angol babanetes oldalt szoktam nézni, semmi mást. Azzal fenyegetőztek, h kikapcsolják a netet, hm..akkor veszek mobil netet....Öcsém meg kidobta a cipőm az udvar közepére...hát igen haza érkezett az orvosira járó cslád büszkesége...akinek k.rva a nyomába sem érhet....Mindegy....Talán majd egyszer később könyebb lesz...

Mit veszteka csemetéknek Karácsonyra??? Tényleg Adiadi Ti hogy oldjátok meg anyagilag 3 gyerkőcnél...?

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuzsi fiúk épp az idegeimet örlik..........
kariajik..:már mindenkinek meg van...nem sorolom fel mert sok........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jaj már Nita, pedig olyan kíváncsi voltam!!!!
Na, hazajött Ben babázom...

Kinél mizu????? Ne punnyadjunk be megint!!!! :lol: 8)

Kép
nyuszifül16
 
 


Hát ilyet, ma kepta volna Beni a neisvacot, erre éjszaka nem beteg lett, tegnap vettem emg a vakcinát...szegény Manóm orra folyik, éjszaka semmit nem aldut, mert ugye nagy cumis, de ha a cumesz bent volt, akkor sehol nem kapott levegőt....hulla vagyok....

Kép
nyuszifül16
 
 


Melisch, nagyon édes Petra baba! És hogy milyen nagylány már! :D

Kirus, akkor most nem könnyű nektek, hogy folyton járni kell vizsgálatokra! Remélem kiderül mitől lehet az a sok fejfájás!

Nyuszi, úgy van ahogy írtad! Kicsit bonyolult ez a dolog szüleimmel, de már nem is akarok erre gondolni. Azért sajnálom hogy így alakult, nem értem miért kell egy szülőnek úgymond eltaszítania a gyerekét magától.... Mondtam is a páromnak mikor erről beszélgettünk, hogy remélem a mi gyerekeink majd szeretni fognak hozzánk jönni!

A lányok sajnos igencsak beleestek ebbe a fránya betegségbe, Hédinek arcüreg gyulladása lett, Ádámka meg elkapta tőlük, így mikor belázasodott, egyedül voltam itthon, fogtam a három beteg gyereket és bementünk a városba a dokihoz, mert épp péntek volt, nem akartam hogy hétvégén ügyeletre kelljen vinni a picit. Tegnap reggel újra a dokinál kezdtünk, mert Ádámka szinte ki se tudta nyitni a kis szemeit: kötőhártya gyulladása lett. Szóval nem unatkozom. Anyám kérdezte a telefonba hogy vannak a gyerekek, elmeséltem neki milyen betegek, erre a válasz: ühüm, jól van akkor, szia! Én meg belül ordítottam hogy basszus, dehogy van jól, nem veszed észre?

Kép
adiadi
 
 


Adiadi sok sok gyógypuszi megy a kis betegeknek!!!!!!!!!!!!!

Nyuszi nektek is mennek a puszik:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: végre ma valami jó is történik velem...:) Köszi a puszikat!:) Remélem, erő puszik!

Kép
nyuszifül16
 
 


Sziasztok!

Adiadi, nyuszi!
Jobbulást a gyerekeknek és gyógypux nekik!!!

Nyuszi!
Nimi jól vagy kis rossz csont :lol: , most is rákapott egy szaloncukorra és azt dögönyözi, már nem sok van a papírba belőle :shock:
És végre kibújt az 1.FOGA!!!

Melisch!
Petra baba is milyen nagy már, kis izgő-mozgó :)

Többieknek is üdv!!!
Vendég
 


Nyuszi olyan puszik mennek amijeneket szeretnél:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok! Benivel az ügyeletet játuk tegnap előtt annyira szarul volt...ma vissza kell vigyem, mert nem eszik, és nem iszik. Ja,vizsgázni pedig nem tudok menni, adhatom be a kérvényt. Ez volt az uccsó időpont államvizsgából ebből a tárgyból...Marad kettő nyárra, eszméletlen szarul érzem magam. Végig bőgtem az éjszakát.... Persze nem Benire haragszom, Anyám ígérte, hogy tegnap foglalkozik vele munka után...hát a szokásos. Nem akartam, hogy tegnap elvigye a bébiszittet, mert nagy a hó féltem megfázik jobban. de este is borzalmsa volt az állapota, ráadásul annyira anyás most. Szóval szívtam...

Adiadi: leglább ott a férjed, aki szeret és számíthatsz rá, ez adjon erőt! Én is ugyanúgy éreztem volna magam a telefonnal kapcsolatban.

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszi drága...........jobbulást Benikének!!!!!!!!!!!!
ez nem Rota???
Máté is ilyen volt nem evett nem ivott....igaz ő hányt és fosizott is..............

ezt a tanulást nem akarlak megbántani de hagynod kéne egy ideig....mert mindíg csak elhalasztod és tanulni se tudsz így.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: nem, már rotánk volt tavaly ilyenkor....ez hörghurut vagy vmi, csak nagyon nyeli vissaz az orrváladékot, és nagyon piros a torka ezért nem eszik.
Ja, tanulás...már csak két vizsga kell a diplomához....az a baj, hogy egy tárgy több ezer oldal...és még így hogy volt bébiszitter is ilyenek közbe jönnek. Az a baj, hogy ha a köv időszakban, ami nyár nem csinálom meg ezt a kettőt, nem tudok munkát keresni...és gyesből nem élünk meg, és innen is szeretnék elmenni. Van egy olyan munkahely, ahol havi 3.000 a szolgálati lakás...ez tartja bennem a lelket, bölcsi onnan 10 perc gyalog...
De leht, hogy Okj-sen kellene valami szakma, ezt meg hagyni a fenébe...úgy sem tudok vizsgázni, mióta terhes lettem, egy vizsgaidőszakban csak egy vizsgára vagyok képes úgy látszik...ráadásul egy11 féléves anyag lenne a következő, és akkor ez a mi marad....
Nem megy, látom én is...
De hogy hagyjam, végleg? Vagy hogy értetted...
Köszi a bíztatást!
Remélem, hogy jól vagytok!

Kép
nyuszifül16
 
 


Sziasztok!
Én is bekukk,jó rég jártam erre. :oops:
Minden betegeskedőnek jobbulást kivánok!
Nálunk "csak"Koli náthás eddig Domi megúszta a telet(kopkop).
Domival minden időnk,gondolatunk már a suli kiválasztása körül forog,nem könnyű feladat.Az se jó ha sok van... :wink: Járunk nyílt napokra,elképzelés már körvonalazódik.Koli lusta nem forog,imádja Domit már visít majd kiugrik a bőréből ha meglátja :D ,ül egyedül és 4 :!: foga van. :lol: Domi 8.án lett 6 éves(nagyon rohan az idő :roll: )és ma ünnepeljük negyedszer :twisted: most az oviból pár gyerekkel.Én a derekammal küzdök,szülés óta szét van csúszva a csípőm és időnként becsípi az ideget nagyon finom! :evil: Tamás jól van,arany élete van. :twisted: Hoztam pár képet.Mindenkinek puszi
Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Az lemaradt,hogy még reggel-este szopik Koli,2x kap tápszert,2x főzeléket ebből 1x husi is van benne,1xgyümi és 1x tejpép.Már a szopi nem tesz ki egy egész adag étkezést inkább csak nasi.Pussz

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Nyuszi ez akkor súllyosabb hörghurut???mert Barninak is most volt a mult héten de neki nem voltak ilyen tünetei.......

a tanulást annyi időre kéne kicsit hanyagolnod még mondjuk Beni oviba megy.........akkor volna időd tanulni......

Mucus sziaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!
istenem de szépek a fiúk!!!!!!!!!
gratula Kolinak a 4 fogához!!!!!!!
majd beindulnak....nekünk sokáig 2 fogunk volt...most már 8 van kint:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mucus: örülök, hogy minden ok! Gyönyörűeka gyerekek! Nagyon jól sikerültek a fotók. Grat a fogakhoz!:)

Nita: és akkor addig miből élünk, tartásdíjból anyámék nyakán?
Ha meg ovis lesz, akkor meg már csak családi pótlék van...
Ráadásul, nálunk az abszolútorium megszerzésétől(összes egyetemi vizsga és szakdoli)meg határozott időn belül le kell tenni, vagy elveszik az addigi öt év....
Vagy kimegyek Angliába, sütök pizzát, de leaglább van pénz, egyetemet meg két vizsga híján nem csináltam meg...csaka zt az öt évet sajnálom... Fos ez így is úgy is....

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszi nem egyszerü az tuti............
remélem sikerül minden ahogy szeretnéd:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyuszi,
gratulálok én is a sikeres vizsgához! Nem vagy könnyű helyzetben, de próbálj meg egy pár napot, hetet nyugodtabban tölteni, úgy, hogyí most nem gondolsz semmi távoli, idegesítő dologra. Tudom, nagyon nehéz, én is ezt csinálom már néhány éve.
:roll:

Melisch,
gyönyörű a kiccsaj! Szopiról már lemondtak mindent a lányok, szerintem ne adj hozzátápit, ha bírod a gyakoribb szopit és a pár nap nyűgösködést. Nem minden úgy van ám, ahogy a nagykönyvek írják! Csani is jó alvó volt az elején, és most már többet kel éjszaka, mint korábban, de ez azért van, mert fejlődik az idegrendszerük, nő a foguk, a fejük, kezük-élábuk, egyre több a napközbeni élmény, tanulnivaló, amit kizárólag alvás közben tudnak feldolgozni. Teljesen normális, hogy kel éjszaka, még akkor is, ha azt mondják mások, hogy nem. A pszichódokik nem szeretik a túl nyugodt, egyhangú babákat! Egyébként minden gyerek felébred éjszaka többször is, csak van, aki visszalaszik, van, aki nem, van, akit észrevesznek a szülők, van, akit nem!
Nálunk is a 4. hó környékén volt egy nagyobb ugrás, amikor többet icizett, mert kellett neki a tej, és meg fogsz lepődni, de Csani most is csak 60-80 gr-okat eszik egy alkalommal. Ugyanis nem a tej mennyisége a lényeg, hanem a kalóriatartalma. És ez mindenkinek más, olyan, amilyen a pici babájának éppen kell! Nekem sem hízik Csani úgy, mint egy 3,5 kg-mal született baba, mert mi több mint 1 kg-mal nehezebben születtünk, és a babák 1 éves korukra többé-kevésbé hasonló súlyúak, függetlenül attól, hogy milyen súllyal születtek. Ha Csani a szokott fejlődést követné, és megháromszorozná a testsúlyát, 14 kg felett lenne, 16 kg-osan pedig már 1. osztályba lehet menni... :lol: Szóval lényeg az, hogy hallgass a megérzéseidre, és ne pánikolj a tej miatt, minden rendben lesz!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Sziasztok!

Nyuszi!
Gratulálok én is a sikeres vizsgádhoz!!! Ügyi vagy te!! :wink:

Mucus!
Jobbulást Kolinak meg neked is!!
Szupik a képek, látom szeretik egymást nálatok is a lúrkók :D
Megkapta már Domi a 6 éves oltást?

Nálunk is Nimi megvan fázva :?
Már alig várom téli szünet legyen és ne kelljen a nagy hidegekbe vinni őket!!

Minden betegeskedőnek jobbulást kívánok :!: :!:
Vendég
 


Szia Kirus!!!!!!!
sok gyógypuszi Niminek:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nita!
Köszike :)
Éjjel sajna be is lázasodott..remélem most már hamar meggyógyul!

Te fiaid hogy vannak??
Meddig megy Máté oviba?
Vendég
 


Kirus gyógypuszik mennek!!!!!!

nálunk minden rendben.......picikét folyik az orruk de nem vészes.......
Máté még a héten megy oviba aztán szünet:)!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Én is már alig várom hogy szünet legyen!
Kedden mennek utoljára.. gondoltam hogy elöbb kijelentem, de nem jó mert hétfőn mennek az öregek otthonába betlehemi előadást adnak elő :)
Vendég
 


Lyly: köszi, drága vagy. Igyekszem minden idegesítőt kizárni! Nagyokat sétálni Benivel...

Nita: oksi!

Kirus: gyógypuszi mennek! Remélem, hogy hamar jobban lesz, volt már ilyen beteg?

Beni jobban van, de tegnap nekem volt 39 fokos lázam, csak beni kajáját csináltam meg a konyhában, aztán csak feküdtem, ő meg botorkált lent a földön az ágyam mellett...De már jobban vagyok, így levegőzünk is egy kicsit.:)
Úgy látszik vírus van?!

Kép
nyuszifül16
 
 


Kirus szép lesz az az előadás:):)
Mátéék pénteken meg mennek Nagykarácsonyba a mikuláshoz!!!!!!!!!

Nyuszi igen ez egy vírus.......1-2 nap alatt lezajlik az egész de magas lázzal jár:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lyly köszi a biztatást és a tanácsokat! Nem adtuk fel és ismét jobb lett a tejcsi, sőt alszik ismét jobban. Doki néni azonban aggódik a súlya miatt utóbbi hónapokban nem hízott sokat és ha így folytatja 6 hónaposan alig lesz a születési súly 2x.
DE szerintem semmi baja és nem adok sokat rá, annyit mozog, hogy letornázza, na meg nőt hosszúságra az elmúlt hetekben (olyan 3 hete 63 cm-t mértünk és a doki néni már 66 cm-t mért).
Látszik lent az első fogacskája is 8) :D lehet az is bekavart az éjszakai ébredésekbe és a nyűgösebb napokba.

Nagyon eleven a lelkem próbálkozik már a hasra fordulással bár még nem sikerült csak véletlenül legurult ha hasra tettem :lol: De szívesen ülne is :shock: :lol: azt is próbálgatja, mindig vissza kell nyomnom, meg más pozícióba tenni ha a karomba fektetem feje-lába fent van.

Mucus ez a pici tiszta anyja!!!! olyan drága

Nyuszi szerintem is pihenj kicsit majd friss erővel mindent bele a tanulásba, nem szabad az 5 tanulási évet feladni!!!!!!!

Nita veletek mizus???

Többiek?

A lábamnak támasztva feküdt én meg apával beszéltem mikor elkezdte felhúzni magát, mondtam apának fényképezze le és sikerült lefényképezni ahogy megfordul először, bár inkább fel akart ülni csak oldalra borult. Hason nem szeret de most, hogy ő fordult úgy nem volt gond
Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!!!!!!!

most jöttünk be a szánkózásból.......Máté,Barni meg én ezerrel csúszkáltunk le a dombokon...mindegyik úgy kacagott:):))

Melisch nagyon ügyes és szép Petra:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melisch!
Nagyon ügyi Petra! :wink:
Koli lusta nagyon :twisted: Hasról egyáltalán nem forog csak kilökve magát nézelődik,hanyatt félig elfordul,viszont ül egyedül.
Kirus!
Még nem kaptam meg az oltást Domi,jövőhétre tolódott mert pénteken hasmenése volt... :?

Többiek puszi! :D
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Mucus milyen nagyfiú már Koli!!!!!!!!!!!!
szerintem rád hasonlít nagyon..legalábbis téged látlak benne:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
Kép

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Boldog, békés karácsonyt kívánok Nektek és Szeretteiteknek!

Teljenek az ünnepi napok úgy, ahogyan szeretnétek, teljesüljenek a legtitkosabb vágyaitok is!

Kép

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: